marka77 Świetnie, będzie kolorowo, żółte i czerwone 07.10.09, 20:45 kartki. Prawdziwa polska złota jesień. Odpowiedz Link Zgłoś
stan-4 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:49 Zgnieść kurdupli.To szumowiny bez poczucia przyzwoitości.Ich istnienie zagraża normalnemu funkcjonowaniu państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 20:54 Normalne funkcjonowanie panstwa zlodziejskiego?.Przestan.PO upadnie jak kazda mafia ,zajmnie sie nia UE.Gwarantuje.Mafie nie mùoga dzialac w UE jako przedstawiciele kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:03 prawdziwy-moher napisał: > Normalne funkcjonowanie panstwa zlodziejskiego?.Przestan.PO upadnie jak kazda m > afia ,zajmnie sie nia UE.Gwarantuje.Mafie nie mùoga dzialac w UE jako prze > dstawiciele kraju. zajmnie zajmnie prawdziwy polaku :D naucz sie pisac po polsku patryjoto Odpowiedz Link Zgłoś
halflitra Polacy to nie idioci, i wybiorą grypę zamiast.... 07.10.09, 20:51 syfilisu (czt. PiS-u). Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:52 Tusk zapowiedzial walke i PIS bedzie sie moglo przekonac ze KIJ jaki uzyli na PO ma D W A konce,,,, kaczynscy juz sie pluja,,,chyba sie zadlawia wlasnym klamstwem Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 20:54 www.youtube.com/watch?v=ZvuW_Z_1mJM "1. Polacy zaczną wracać z emigracji, bo _praca tu zacznie się opłacać_ 2. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i _pielęgniarki_ 3. Dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci 4. Dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo 5. Przy bezpiecznych drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie Skoro udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Polacy to wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy. Musimy tylko wygrać te wybory." Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:01 nie zapomnij o 3,ooo,ooo mieszkan jakie obiecal Kaczynski,i to on walczyl z pielegniarkami chyba zapomniales juz Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:09 To jak to w końcu miało być? Wytłumacz proszę, bo już nic nie rozumiem. Złego mieliśmy zastąpić takim, który będzie postępował tak samo, czy może takim, który będzie postępował inaczej? Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:27 Lekarze najlepiej zarabiającą grupą w Polsce : artelis.pl/artykuly/13112/lekarze-najlepiej-zarabiajaca-grupa-w-polsce Polacy wracają z emigracji: www.mojawyspa.co.uk/artykuly/20532/Polacy-wracaja-z-emigracji "W rezultacie w 2009 r. średnia miesięczna podwyżka nauczycielskiej pensji wyniesie 6,75% :" Niejest to moze duzo ale krok w dobra strone wyborcza.pl/1,76842,6154444,Jakie_podwyzki_dla_nauczycieli_.html "W dniu 7 października br. odbyła się uroczystość wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie." http://stadionnarodowy.org.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:48 Gdy Kaczyński był premierem lekarze też byli najlepiej zarabiającą grupą zawodową w Polsce. Sam fakt, ilu było, jest i będzie chętnych na studia medyczne najlepiej o tym świadczy. Z emigracji, o ile wracają, to bynajmniej nie dlatego, że tutaj czeka na nich dobra praca. Jeśli średnia miesięczna podwyżka pensji nauczyciela wyniesie 6,75%, to średnia roczna podwyżka wyniesie 12 x 6,75%, a w to nie wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:54 Nie chodzi mi o procent składany, tylko o sumę pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 22:08 >>Gdy Kaczyński był premierem lekarze też byli najlepiej zarabiającą grupą zawodową w Polsce. A jakiegos linka moglbym dostac? bo ja mam np takiego wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,3378173.html "Lekarze postanowili przywitać wicepremiera Dorna pikietą i osobiście przekazać mu swoje postulaty. Przygotowali transparenty z hasłami "Chcemy zarabiać, a nie dorabiać" oraz "Puste portfele nasze, a Dorn nas jeszcze w kamasze"." > Z emigracji, o ile wracają, to bynajmniej nie dlatego, że tutaj czeka na nich dobra praca. To dlaczego wracaja? Zeby umierac z glodu? Sytuacja ekonomiczna na swiecie sprawila ze praca w Irlandii nie oplaca sie juz tak jak kiedys. Ale masz pretensje o to do Tuska? Ma ich do kraju nie wpuszczac? >>> Jeśli średnia miesięczna podwyżka pensji nauczyciela wyniesie 6,75%, to średnia roczna podwyżka wyniesie 12 x 6,75%, a w to nie wierzę. No tu juz rece opadaja. 6,75% to srednia roczna podwyzka. Nie znaczy to ze co miesiac beda pensje o 6,75% podnosic!!!!!! Pozatym jesli miesieczna pensja wzrosla o 6% to roczna tez wzrosla o 6% a nie o 6x12 ... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 08.10.09, 10:10 Gdzie te różne xolaptopy i inne vov.gi chowały, że o ogólnoświatowym kryzysie nic im się o uszy nie obiło? Łopatologicznie wyjaśnię, że ten kryzys nie jest pomysłem czy wymysłem Tuska, ani też skutkiem jakichkolwiek jego działań. Odpowiedz Link Zgłoś
von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 08.10.09, 17:36 A czy ja twierdze ze Tusk jest odpowiedzialny? Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:55 Donald Tusk powinien być IZOLOWANY OD SPOŁECZEŃSTWA W ZAKŁADZIE SPECJALNYM!!! Okazuje się, że cały ten SYF ze swojego rządu chce przenieść teraz do ... PARLAMENTU - szczyt bezczelności!!! Mało mu chamskich wygłupów Niesiołowskiego, Palikota Karpiniuka i innych PÓŁGŁÓWKÓW z PO. Okazuje się, że tą bandę awanturników sejmowych obrażających prezydenta RP, PIS i wielu innych przyzwoitych ludzi, chce ... WZMOCNIĆ tymi, którzy rozwalali państwo i wykorzystywali swoje wpływy do załatwiania szemranych interesów. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie było CBA. Przecież ta POmyłka Obywatelska zniszczyła by Polskę i wpędziła nas w nędzę moralną, materialną i kulturową!!! Zastanawia mnie jedno. Dlaczego nie zostali zdymisjonowani: Grad (skandaliczny minister), Kopacz (szczyt niekompetencji). Donald Tusk powinien stanąć natychmiast przed Trybunałem Stanu za utrudnianie pracy i niszczenie CBA. Jak przecież nazwać to, że zaraz po dojściu do władzy premier za pomocą ministra sprawiedliwości zlecił prokuraturze rozpracowywanie CBA i szukanie haków na konstytucyjną służbę państwową. Jest to gangsterstwo polityczne najczystszej wody. Podziwiam pana Mariusza Kamińskiego, że działając pod tak silną presją i przy takim ataku rządu RP mógł robić swoją robotę. Trzeba mieć olbrzymią odporność psychiczną, by w takiej sytuacji zrobić tyle dobrej roboty, zwłaszcza w sprawie afery hazardowej. Dziwi mnie sytuacja bezkarności Chlebowskich, Drzewieckich i innych, którzy byli przekonani, że mogą swobodnie łamać prawo i że nie ma na nich siły. Okazuje się, że jest odważny człowiek Mariusz Kamiński, który mimo chamskiej nagonki doprowadził sprawę do końca. Szkoda tylko, że BEZNADZIEJNY Tusk nie rozumie tego co zrobił Kamiński i CBA i ciągle coś bredzi o upolitycznieniu CBA - KOMPLETNA BZDURA, którą może powiedzieć Niesiołowski, Palikot, ale nie premier rządu RP. Wstyd mi za pana panie Tusk. Na pohybel z PO i Donaldem Tuskiem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:57 Napisales dobrze ale......To jest Donald T.Trzeba uwazac z przestepcami, pozniej wystapi o odszkodowanie.Premier Polski to Donald T. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:02 I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z mordercami Popieluszki. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:04 prawdziwy-moher napisał: > I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z mordercami Popielu > szki. PO TAKICH WYPOWIEDZIACH dlugo nie dostaniesz PRZEPUSTKI ze szpitala dla psychicznych,,,,,hahahahahahahahahahahahah Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:07 Ja nie chce przepustki.Tam gdzie jestem nie glosowano na zlodzieji z PO.Jestem we Francji.Czy to psychiatryk?.Tak.Dla mnie nie, bo lecze te stwory. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:48 prawdziwy-moher napisał: > Ja nie chce przepustki.Tam gdzie jestem nie glosowano na zlodzieji z PO.Jestem > we Francji.Czy to psychiatryk?.Tak.Dla mnie nie, bo lecze te stwory. Widac za dlugo je leczysz bo cie sie udzielilo... Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:05 Wlasciwie ma szanse na uczciwy proces.Razem z Jaruzelskim.Kto wytrwa?.Tusk.Bo jest mlodszy .Z mala roznica.Jaruzelski nie cpazl.Tusk-tak. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:06 prawdziwy-moher napisał: > I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z mordercami Popielu > szki. leszek, ty jestes lepszy niz wszystkie polskie kabarety razem wziete :D Odpowiedz Link Zgłoś
zendafun Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:11 No tak, szefa wam dzisiaj zwolnili trzeba się wyszaleć na forum. Chociaż w zasadzie to wasze psie obowiązki ta ujadaczka. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:15 zendafun napisał: > No tak, szefa wam dzisiaj zwolnili trzeba się wyszaleć na forum. Chociaż w > zasadzie to wasze psie obowiązki ta ujadaczka. kaminski podlega tuskowi w kazdej firmie krytyka szefa przez przelozonego tak sie konczy :D Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:17 Nie wiem chłopie o co ci chodzi. Lecz się na nogi, bo na głowę już niestety za późno. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Jak zwykle, inteligentny inaczej... 08.10.09, 10:13 prawdziwy-moher napisał: > Napisales dobrze ale......To jest Donald T.Trzeba uwazac z przestepcami, poznie > j wystapi o odszkodowanie.Premier Polski to Donald T. Czy jakiś prokurator Tuska oskarżył? Może wiesz o co? Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:59 manfred211 napisał: > Donald Tusk powinien być IZOLOWANY OD SPOŁECZEŃSTWA W ZAKŁADZIE SPECJALNYM!!! Nie sadze ze tam sie znajdzie miejsce juz maja tam rezzerwacjie z PIS,,,no chyba ze w twoim pokoju,,;-)) Odpowiedz Link Zgłoś
hyakinthos Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:34 Nie chodzi o ujawnienie afery, za to trzeba byc CBA wdziecznym. Chodzi o to, ze najpierw informuja Tuska o aferze i mowia, ze powinien odsunac "lobbystow" od prac nad ustawa, a jak to zrobil to oglaszaja go o przeciek. To bardzo prosty scenariusz, ujawniasz komus tajemnice, potm sam ja rozpowszechniasz i oskarzasz ta osobe o przeciek. To oczywiscie wersja Tuska, nie ma narzie dowodow ani na jego wersje ani na wersje Kaminskeigo. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:46 hyakinthos wlasnie o to chodzilo kaminskiemu i kaczynskiemu co by Tusk nie zrobil mozna go oskarzyc,,i za taka wlasnie dzialalnosc na rzecz PIS zostanie usuniety,to ze zalapal rozmowy to plus,,ale rozmowy to nie jest przestepstwo wiec woleli zrobic na zlecenie PIS zadyme wczesniej,, Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Chory umysł Donalda Tuska! 08.10.09, 10:20 yanfhowah napisał: > hyakinthos wlasnie o to chodzilo kaminskiemu i kaczynskiemu co by > Tusk nie zrobil mozna go oskarzyc,,i za taka wlasnie dzialalnosc na > rzecz PIS zostanie usuniety,to ze zalapal rozmowy to plus,,ale > rozmowy to nie jest przestepstwo wiec woleli zrobic na zlecenie PIS > zadyme wczesniej... ...z dwóch powodów: 1. "Ochrona" Mariusza K. przed prokuratorem: zarzuty mu stawiane są "zemstą". 2. Jeśli by dłużej poczekali i projekt ustawy nie zawierałby niczego zdrożnego (mimo rozmów) - zostaliby z pustymi rękami: żadna afera się nie wydarzyła. Odpowiedz Link Zgłoś
observator1qwe Re: Chory umysł Donalda Tuska! 08.10.09, 07:28 Wszystko to w imię chorych ambicji, chorego człowieka, chorego na władzę prezydencką Donalda Tuska. Tu nie ma już miejsca na Polskę, tu nie ma już miejsca na Polaków, jest tylko on Donald Tusk i jego chore ego. Jest tylko jego rewanżyzm, mściwość i odwet, za to, że ktoś śmiał pokazać czym jest tak naprawdę jego władza, władza przesiąknięta korupcją, kolesiostwem, załatwiactwem, partyjniactwem, bezideowością, bezrefleksyjnością, nihilizmem, materializmem i prymitywizmem. Rząd Platformy Obywatelskiej jest najgorszym rządem jaki mógł nam trafić się Polsce na obecne czasy. Donald Tusk jest najgorszym premierem jaki mógł trafić się Polsce na obecne czasy. Odpowiedz Link Zgłoś
bokassa Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:58 Ten nierząd to jedna wielka szulernia na usługach żuli z Wrocławia. Odpowiedz Link Zgłoś
lookas7 "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci z PO! 07.10.09, 21:00 www.tuskwatch.pl/ i ten płemieł-pinokio znów ma wilcze oczy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci 07.10.09, 21:02 lookas7 zobacz swojego IDOLA,,, www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm Odpowiedz Link Zgłoś
substantiv Re: "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci 07.10.09, 23:14 fajnie, ja tez tak potrafię, yanfhowah: zobacz swojego IDOLA Tusk + + + Miałbym pewne rozwiązanie, ale ono nie pasuje do tego problemu. <°♫)))))>< Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz 90% korupcji w polsce 07.10.09, 21:01 sciga policja, reszta to 10% ktora trzeba podzielic na ABW i CBA CBA niechetnie pokazuje, ile spraw wyjasnilo znamy tylko te z udzialem politykow, szczegolnie PO i SLD to doskonale obrazuje, po co ta sluzba :) oczywiscie cba jest potrzebne, ale nie jesli jest tam pisowski zolnierzyk z kompleksami Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: 90% korupcji w polsce 07.10.09, 21:50 wow, cóż za merytoryka naucz mnie, tez tak chce :D Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: 90% korupcji w polsce 08.10.09, 10:23 waldk66 napisał: > jesteś nawiedzony lub ślepy A może to Ty taki jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
waldk66 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:08 Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie spółki kghm ludzie z Po pracownicy psie pieniądze niepotrzebne etaty dosłownie Zanam Legmet Po Lubin Polkowice Myślicie ,że Ludzie nie Wiedżą? Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:11 waldk66 napisał: > Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie > spółki kghm ludzie z Po pracownicy psie pieniądze niepotrzebne etaty > dosłownie Zanam Legmet Po Lubin Polkowice Myślicie ,że Ludzie nie > Wiedżą? przeciez to samo bylo za pisu ? przypomnij sobie :))) Odpowiedz Link Zgłoś
waldk66 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:15 haha ciekawe wiesz ile ludzi straci Prawdopodobnie Pracę i nie Pieprz ,że był tak samo Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 08.10.09, 10:26 waldk66 napisał: > Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie(...) > Myślicie ,że Ludzie nie > Wiedżą? Wiedżą, wiedżą. I dają temu wyraz nie tylko w sondażach ale i we wszystkich wyborach od roku 2007 począwszy. Odpowiedz Link Zgłoś
hk-47 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:09 Ta wojenna retoryka jest przerażająca. Nie wróży to nic dobrego. Po co ci ludzie wzięli się za politykę. Oni się do tego nie nadają! Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Partia-Oszustow,a mialy byc cuda i 2a-Irlandi 07.10.09, 21:13 po co ci 2 irlandia ? tam jest ujemne pkb :( ale widze ze nie na biezaco ci smsy podsylaja z partii Odpowiedz Link Zgłoś
pereiro Re: Partia-Oszustow,a mialy byc cuda i 2a-Irlandi 07.10.09, 21:39 Cud jest - jako jedyni w UE mamy PKB na plusie. Druga Irlandia też - jako jedyni obok Irlandii i Czech sabotujemy Traktat Lizboński. Czego jeszcze chcecie? Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:13 Donaldu.Zamilcz,wstydu oszczędź. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:14 veglie napisał: > Donaldu.Zamilcz,wstydu oszczędź. trole pisu zakladaja 150 kont zeby pokazac jak ich duzo na forum heheh Odpowiedz Link Zgłoś
musknascianie Żenada 07.10.09, 21:16 kara dla Kamińskiego że wykrył aferę? odredakcji.blox.pl/2009/10/NIEBYWALE.html Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: Żenada 07.10.09, 21:42 > kara dla Kamińskiego że wykrył aferę? Nie za to ze wykrył aferę tylko za to ze zastawił pułapkę na swojego szefa i z afery zrobił szopkę polityczna zamiast skończyć śledztwo i zawiadomić prokuraturę. Nie morze być tak ze o tym kto rządzi w Polsce decydują służby specjalne (CBA). Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Żenada 08.10.09, 10:34 musknascianie napisał: > kara dla Kamińskiego że wykrył aferę? Nie. Że ją "ujawnił" zbyt wcześnie, zanim naprawdę zaistniała: - broniąc wlanych czterech liter przed prokuratorskim oskarżeniem (w całkiem innej sprawie), - nie czekając aż powstanie, choćby, projekt ustawy. Bo mogło się okazać, że pomimo głupiego gadania paru panów, projekt ustawy nie budzi żadnych zastrzeżeń i wtedy z prowokacji nici. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Tusk odejdz teraz,to uratujesz PL od korupcji 07.10.09, 21:18 toberson napisał: > Narod ma dosc pustych slow i klamstw Tuska i jego mafi swirow!! ty pewnie mieszkasz w jednym z 3 mln mieszkan ! Odpowiedz Link Zgłoś
krebs06 brawo Tusk 07.10.09, 21:20 dobry ruch Tuska - nie jestem jego zwolennikiem. Konferencja prasowa Kaminskiego to skandel, szef tajnej służby publicznie oskarża swojego przełożonego. Z tego co powiedział wynikałoby ze to Tusk powinien zostać odwołany na wniosek Kaminskiego, czyli ogon macha psem. To nie pierwszy amok szefa cba, juz chociażby ze względów psychologicznych nigdy nie nadawał sie na taką funkcję, to stary zadymiarz. W calej aferze wiele niejasności, do tego przeciek do prasy,specjalnie zaaranżowany przez cba. Bedzie czas i miejsce na wyjasninie sprawy, Kaminski i tak sie w to właczy nawet jeśli nie będzie w cba. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:25 ezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne?J Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:27 A ze Tusk jest przestepca ...................Nawet dzieci bawia sie w piaskownicach.Kto wygra?.Tusio a moze Masa?.A moze Rysio? Odpowiedz Link Zgłoś
waldi_nysa Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:36 prawdziwy-moher napisał: > A ze Tusk jest przestepca ...................Nawet dzieci bawia sie w piaskowni > cach.Kto wygra?.Tusio a moze Masa?.A moze Rysio? Mama Kaczorków kiedyś opowiadała jakie to miała bohaterskie dzieci - miały odwagę ZZA KRZAKA RZUCAĆ KAMIENIAMI. Wpuściłbyś takich bohaterów do piaskownicy? Nie dziwię się, że nie wychowywali się na podwórku. Odpowiedz Link Zgłoś
ergo12 prawdziwy-moher to wajdzk presentation1 07.10.09, 21:51 ostrzegam KGB!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:51 prawdziwy-moher napisał: > ezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne?J dla PIS wszyscy sa przestepcami co nie sa z PIS,,,a i to nie na pewno,hahahahahahahahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: brawo Tusk 08.10.09, 10:37 prawdziwy-moher napisał: > Jezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne? JEŻELI... Tylko może nie koniecznie najprawdziwszy nawet moher będzie o tym decydował. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1940 Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:33 Gra polityczna byla cwana - zwolni szefa CBA to znaczy, ze cos kryje. Ale z drugiej strony, szef rzadu nie moze poddac sie tak prostej manipulacji. Od poczatku mowilem, ze jedyne wyjscie to - przepraszam za kolokwializm - pokazanie jaj i odwolanie szefa CBA, nawet kosztem tego, ze zwolennicy PiS beda mu to wypominac do samych wyborow i kosztem paru punktow w sondarzach. Bardzo zawiodlbym sie na premierze, gdyby pokazal tu, ze tak latwo nim manipulowac. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:51 pawel1940 napisał: > Gra polityczna byla cwana - zwolni szefa CBA to znaczy, ze cos kryje. > Ale z drugiej strony, szef rzadu nie moze poddac sie tak prostej manipulacji. > > Od poczatku mowilem, ze jedyne wyjscie to - przepraszam za kolokwializm - > pokazanie jaj i odwolanie szefa CBA, nawet kosztem tego, ze zwolennicy PiS beda > mu to wypominac do samych wyborow i kosztem paru punktow w sondarzach. > > Bardzo zawiodlbym sie na premierze, gdyby pokazal tu, ze tak latwo nim manipulo > wac. to ze pisiaki tak krzyczą oznacza tylko tyle, ze cba jest upolitycznione :D Odpowiedz Link Zgłoś
pawel1940 Re: Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:57 Autopoprawka: sondarzach => sondazach. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Sugerujesz, że CBA jest do krycia szfindli T 07.10.09, 21:58 cudaktusk zapomniales podziekowac za swoja glupote to tez pewnie wina Tuska,HAHAHAHAHAHHAAH,,, Odpowiedz Link Zgłoś
zaskoczony360 Brawo! PO nie powinno dawać sobie pluć w twarz... 07.10.09, 21:22 PO jeżeli chce mieć poparcie społeczne wśród polaków musi być partią silną i zdecydowaną. Jeżeli ktoś złośliwie pluje sepleniąc to trzeba mu czasami przywalić w zęby nawet jeżeli ma się wykształcenie wyższe. Brawo. Na takie PO głosowałem (przeciwko Kaczyńskim, Lepperom, Giertychom i całemu PIS'owi) Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Panie premierze nie rozumiem, wojna dla wojny ? 07.10.09, 21:23 Czy "wojna" o prawdę ? Jeśli pańscy ludzie są "niewinni" to po kiego ch..a z wodą Pan ich spuszcza ? Jeśli szef CBA, występuje vs. premier i ma rację to "un jest wielki puryc" a Pan null vulgo "0". A jeśli nie ma racji to - po udowodnieniu - do pierdla z nim. A tak to wszystko zamiatacie pod dywan. Gorze Wam Polacy ! Odpowiedz Link Zgłoś
wlserwis Wojna dla zabawy, a co dla Rodaków? 07.10.09, 22:28 to samo, co dotąd - NIC. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Panie premierze nie rozumiem, wojna dla wojny 08.10.09, 10:42 tetradrachma napisał: > A tak to wszystko > zamiatacie pod dywan. Możesz sprecyzować na czym w tej sprawie, to "zamiatanie pod dywan" polega? Odpowiedz Link Zgłoś
kebir Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:23 Niezależnie od tego, czy zwolnienie Kamińskiego jest słuszne, Tusk właśnie udowodnił, że jako polityk wyprzedza o trzy klasy Kaczyńskich. W tak podbramkowej sytuacji lepszego zagrania nie dało się wymyślić. Kaczyńscy walczą maczugami, Tusk - bronią sterowaną komputerowo. Dlatego Donald wygra tę wojnę. Chyba że z Donaldem wygra ktoś trzeci. Odpowiedz Link Zgłoś
kebir Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:28 Czy możesz, pacanie, nie wklejać w kółko tego samego postu? Zaśmiecasz forum. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma Re: Potrzebuję twardych. Mogą być krugerandy. 07.10.09, 21:30 jemu chyba o diamenty biega. A ci jego "twardzi" w sejmie mogą się okazać twardzi....jak...kał zmarznięty ! Odpowiedz Link Zgłoś
hyakinthos Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:30 Rety, przestan to wklejac, ile razy mozna, jest raz u samej gory po co jeszcze wklejac cztery razy? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 08.10.09, 10:50 hyakinthos napisał: > Rety, przestan to wklejac, ile razy mozna, jest raz u samej gory po co jeszcze > wklejac cztery razy? Co się czepiasz?! :) Pewnie mu przysłali i wklejać kazali, to i wkleja. Odpowiedz Link Zgłoś
kebir Re: Tusk odejdz teraz,to uratujesz PL od korupcji 07.10.09, 21:31 toberson napisał: > Narod ma dosc pustych slow i klamstw Tuska i jego mafi swirow!! 1. Nikt nie upoważnił Cię do występowania w imieniu narodu. 2. Używając takich sformułowań zdradzasz, ze jesteś fanatycznym pisowcem działającym zawodowo na forach, przez co znacznie zmniejszasz swą wiarygodność. Tym samym Twoje działania mijają się z celem. Nie tylko nikogo do siebie nie przekonasz, ale utwierdzisz oponentów w przekonaniu, że PiS to idioci. Odpowiedz Link Zgłoś
waldi_nysa Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:33 b52h napisała: > 1. Areszt Śledczy, Lublin ul. Południowa 5 - Kaczyński 4.29% - Tusk 95.71% > 2. Chełm, Zakład Karny ul. Kolejowa 112 - Kaczyński 4,35% - Tusk 95,65% > 3. Zakład Karny w Hrubieszowie ul.Nowa 64 - Kaczyński 4,65% - Tusk 95,35% > 4. Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14 - Kaczyński 7,14% - Tusk 92,86% cóż, tonący brzytwy się chwyta.... Odpowiedz Link Zgłoś