Dodaj do ulubionych

Tusk: W parlamencie będzie 'wielka wojna polity...

    • marka77 Świetnie, będzie kolorowo, żółte i czerwone 07.10.09, 20:45
      kartki.
      Prawdziwa polska złota jesień.
    • stan-4 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:49
      Zgnieść kurdupli.To szumowiny bez poczucia przyzwoitości.Ich istnienie zagraża
      normalnemu funkcjonowaniu państwa.
      • prawdziwy-moher Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 20:54
        Normalne funkcjonowanie panstwa zlodziejskiego?.Przestan.PO upadnie jak kazda mafia ,zajmnie sie nia UE.Gwarantuje.Mafie nie mùoga dzialac w UE jako przedstawiciele kraju.
        • uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:03
          prawdziwy-moher napisał:

          > Normalne funkcjonowanie panstwa zlodziejskiego?.Przestan.PO upadnie jak kazda m
          > afia ,zajmnie sie nia UE.Gwarantuje.Mafie nie mùoga dzialac w UE jako prze
          > dstawiciele kraju.

          zajmnie zajmnie prawdziwy polaku :D

          naucz sie pisac po polsku patryjoto
    • halflitra Polacy to nie idioci, i wybiorą grypę zamiast.... 07.10.09, 20:51
      syfilisu (czt. PiS-u).
    • yanfhowah Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:52
      Tusk zapowiedzial walke i PIS bedzie sie moglo przekonac ze KIJ jaki
      uzyli na PO ma D W A konce,,,,
      kaczynscy juz sie pluja,,,chyba sie zadlawia wlasnym klamstwem
    • xolaptop "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 20:54

      www.youtube.com/watch?v=ZvuW_Z_1mJM
      "1. Polacy zaczną wracać z emigracji, bo _praca tu zacznie się opłacać_

      2. Będą nas leczyć dobrze zarabiający lekarze i _pielęgniarki_

      3. Dobrze zarabiający nauczyciele będą uczyć nasze dzieci

      4. Dobrze zarabiający policjanci będą dbać o nasze bezpieczeństwo

      5. Przy bezpiecznych drogach wyrosną nowoczesne stadiony i pływalnie

      Skoro udało się w Irlandii, dlaczego ma nie udać się w Polsce? Polacy to
      wielki i mądry naród. Polskę też stać na swój cud gospodarczy. Musimy tylko
      wygrać te wybory."
      • yanfhowah Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:01
        nie zapomnij o 3,ooo,ooo mieszkan jakie obiecal Kaczynski,i to
        on walczyl z pielegniarkami chyba zapomniales juz
        • xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:09
          To jak to w końcu miało być? Wytłumacz proszę, bo już nic nie rozumiem. Złego
          mieliśmy zastąpić takim, który będzie postępował tak samo, czy może takim, który
          będzie postępował inaczej?
      • von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:27
        Lekarze najlepiej zarabiającą grupą w Polsce :
        artelis.pl/artykuly/13112/lekarze-najlepiej-zarabiajaca-grupa-w-polsce
        Polacy wracają z emigracji:
        www.mojawyspa.co.uk/artykuly/20532/Polacy-wracaja-z-emigracji
        "W rezultacie w 2009 r. średnia miesięczna podwyżka nauczycielskiej pensji
        wyniesie 6,75% :"

        Niejest to moze duzo ale krok w dobra strone


        wyborcza.pl/1,76842,6154444,Jakie_podwyzki_dla_nauczycieli_.html
        "W dniu 7 października br. odbyła się uroczystość wmurowania Kamienia Węgielnego
        pod budowę Stadionu Narodowego w Warszawie."

        http://stadionnarodowy.org.pl/
        • xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:48
          Gdy Kaczyński był premierem lekarze też byli najlepiej zarabiającą grupą
          zawodową w Polsce. Sam fakt, ilu było, jest i będzie chętnych na studia medyczne
          najlepiej o tym świadczy.
          Z emigracji, o ile wracają, to bynajmniej nie dlatego, że tutaj czeka na nich
          dobra praca.
          Jeśli średnia miesięczna podwyżka pensji nauczyciela wyniesie 6,75%, to średnia
          roczna podwyżka wyniesie 12 x 6,75%, a w to nie wierzę.
          • xolaptop Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 21:54
            Nie chodzi mi o procent składany, tylko o sumę pieniędzy.
          • von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 07.10.09, 22:08
            >>Gdy Kaczyński był premierem lekarze też byli najlepiej zarabiającą grupą
            zawodową w Polsce.

            A jakiegos linka moglbym dostac?

            bo ja mam np takiego
            wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,3378173.html
            "Lekarze postanowili przywitać wicepremiera Dorna pikietą i osobiście przekazać
            mu swoje postulaty. Przygotowali transparenty z hasłami "Chcemy zarabiać, a nie
            dorabiać" oraz "Puste portfele nasze, a Dorn nas jeszcze w kamasze"."

            > Z emigracji, o ile wracają, to bynajmniej nie dlatego, że tutaj czeka na nich
            dobra praca.

            To dlaczego wracaja? Zeby umierac z glodu? Sytuacja ekonomiczna na swiecie
            sprawila ze praca w Irlandii nie oplaca sie juz tak jak kiedys. Ale masz
            pretensje o to do Tuska? Ma ich do kraju nie wpuszczac?

            >>> Jeśli średnia miesięczna podwyżka pensji nauczyciela wyniesie 6,75%, to
            średnia roczna podwyżka wyniesie 12 x 6,75%, a w to nie wierzę.

            No tu juz rece opadaja. 6,75% to srednia roczna podwyzka. Nie znaczy to ze co
            miesiac beda pensje o 6,75% podnosic!!!!!! Pozatym jesli miesieczna pensja
            wzrosla o 6% to roczna tez wzrosla o 6% a nie o 6x12 ...
        • koloratura1 Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 08.10.09, 10:10
          Gdzie te różne xolaptopy i inne vov.gi chowały, że o ogólnoświatowym kryzysie nic im się o uszy nie obiło?

          Łopatologicznie wyjaśnię, że ten kryzys nie jest pomysłem czy wymysłem Tuska, ani też skutkiem jakichkolwiek jego działań.
          • von.g Re: "Polacy to wielki i mądry naród" 08.10.09, 17:36
            A czy ja twierdze ze Tusk jest odpowiedzialny?
    • manfred211 Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:55
      Donald Tusk powinien być IZOLOWANY OD SPOŁECZEŃSTWA W ZAKŁADZIE SPECJALNYM!!!

      Okazuje się, że cały ten SYF ze swojego rządu chce przenieść teraz do ...
      PARLAMENTU - szczyt bezczelności!!!
      Mało mu chamskich wygłupów Niesiołowskiego, Palikota Karpiniuka i innych
      PÓŁGŁÓWKÓW z PO.

      Okazuje się, że tą bandę awanturników sejmowych obrażających prezydenta RP,
      PIS i wielu innych przyzwoitych ludzi, chce ... WZMOCNIĆ tymi, którzy
      rozwalali państwo i wykorzystywali swoje wpływy do załatwiania szemranych
      interesów.

      Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby nie było CBA. Przecież ta POmyłka
      Obywatelska zniszczyła by Polskę i wpędziła nas w nędzę moralną, materialną i
      kulturową!!!

      Zastanawia mnie jedno. Dlaczego nie zostali zdymisjonowani: Grad (skandaliczny
      minister), Kopacz (szczyt niekompetencji).

      Donald Tusk powinien stanąć natychmiast przed Trybunałem Stanu za utrudnianie
      pracy i niszczenie CBA. Jak przecież nazwać to, że zaraz po dojściu do władzy
      premier za pomocą ministra sprawiedliwości zlecił prokuraturze rozpracowywanie
      CBA i szukanie haków na konstytucyjną służbę państwową. Jest to gangsterstwo
      polityczne najczystszej wody.

      Podziwiam pana Mariusza Kamińskiego, że działając pod tak silną presją i przy
      takim ataku rządu RP mógł robić swoją robotę. Trzeba mieć olbrzymią odporność
      psychiczną, by w takiej sytuacji zrobić tyle dobrej roboty, zwłaszcza w
      sprawie afery hazardowej.

      Dziwi mnie sytuacja bezkarności Chlebowskich, Drzewieckich i innych, którzy
      byli przekonani, że mogą swobodnie łamać prawo i że nie ma na nich siły.
      Okazuje się, że jest odważny człowiek Mariusz Kamiński, który mimo chamskiej
      nagonki doprowadził sprawę do końca.

      Szkoda tylko, że BEZNADZIEJNY Tusk nie rozumie tego co zrobił Kamiński i CBA i
      ciągle coś bredzi o upolitycznieniu CBA - KOMPLETNA BZDURA, którą może
      powiedzieć Niesiołowski, Palikot, ale nie premier rządu RP.

      Wstyd mi za pana panie Tusk.
      Na pohybel z PO i Donaldem Tuskiem!!!
      • prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:57
        Napisales dobrze ale......To jest Donald T.Trzeba uwazac z przestepcami, pozniej wystapi o odszkodowanie.Premier Polski to Donald T.
        • prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:02
          I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z mordercami Popieluszki.
          • yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:04
            prawdziwy-moher napisał:

            > I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z
            mordercami Popielu
            > szki.

            PO TAKICH WYPOWIEDZIACH dlugo nie dostaniesz PRZEPUSTKI ze szpitala
            dla psychicznych,,,,,hahahahahahahahahahahahah
            • prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:07
              Ja nie chce przepustki.Tam gdzie jestem nie glosowano na zlodzieji z PO.Jestem we Francji.Czy to psychiatryk?.Tak.Dla mnie nie, bo lecze te stwory.
              • yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:48
                prawdziwy-moher napisał:

                > Ja nie chce przepustki.Tam gdzie jestem nie glosowano na zlodzieji
                z PO.Jestem
                > we Francji.Czy to psychiatryk?.Tak.Dla mnie nie, bo lecze te
                stwory.

                Widac za dlugo je leczysz bo cie sie udzielilo...
          • prawdziwy-moher Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:05
            Wlasciwie ma szanse na uczciwy proces.Razem z Jaruzelskim.Kto wytrwa?.Tusk.Bo jest mlodszy
            .Z mala roznica.Jaruzelski nie cpazl.Tusk-tak.
          • uookasz Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:06
            prawdziwy-moher napisał:

            > I jeszcze cos.Donakd T. to przestepca.Moze walczyc o palme z mordercami Popielu
            > szki.

            leszek, ty jestes lepszy niz wszystkie polskie kabarety razem wziete :D
          • zendafun Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:11
            No tak, szefa wam dzisiaj zwolnili trzeba się wyszaleć na forum. Chociaż w
            zasadzie to wasze psie obowiązki ta ujadaczka.
            • uookasz Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:15
              zendafun napisał:

              > No tak, szefa wam dzisiaj zwolnili trzeba się wyszaleć na forum. Chociaż w
              > zasadzie to wasze psie obowiązki ta ujadaczka.

              kaminski podlega tuskowi

              w kazdej firmie krytyka szefa przez przelozonego tak sie konczy :D
            • manfred211 Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:17
              Nie wiem chłopie o co ci chodzi.
              Lecz się na nogi, bo na głowę już niestety za późno.
        • koloratura1 Jak zwykle, inteligentny inaczej... 08.10.09, 10:13
          prawdziwy-moher napisał:

          > Napisales dobrze ale......To jest Donald T.Trzeba uwazac z przestepcami, poznie
          > j wystapi o odszkodowanie.Premier Polski to Donald T.

          Czy jakiś prokurator Tuska oskarżył? Może wiesz o co?
      • yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 20:59
        manfred211 napisał:

        > Donald Tusk powinien być IZOLOWANY OD SPOŁECZEŃSTWA W ZAKŁADZIE
        SPECJALNYM!!!
        Nie sadze ze tam sie znajdzie miejsce juz maja tam rezzerwacjie z
        PIS,,,no chyba ze w twoim pokoju,,;-))
      • hyakinthos Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:34
        Nie chodzi o ujawnienie afery, za to trzeba byc CBA wdziecznym. Chodzi o to, ze
        najpierw informuja Tuska o aferze i mowia, ze powinien odsunac "lobbystow" od
        prac nad ustawa, a jak to zrobil to oglaszaja go o przeciek. To bardzo prosty
        scenariusz, ujawniasz komus tajemnice, potm sam ja rozpowszechniasz i oskarzasz
        ta osobe o przeciek. To oczywiscie wersja Tuska, nie ma narzie dowodow ani na
        jego wersje ani na wersje Kaminskeigo.
        • yanfhowah Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:46
          hyakinthos wlasnie o to chodzilo kaminskiemu i kaczynskiemu co by
          Tusk nie zrobil mozna go oskarzyc,,i za taka wlasnie dzialalnosc na
          rzecz PIS zostanie usuniety,to ze zalapal rozmowy to plus,,ale
          rozmowy to nie jest przestepstwo wiec woleli zrobic na zlecenie PIS
          zadyme wczesniej,,
          • koloratura1 Re: Chory umysł Donalda Tuska! 08.10.09, 10:20
            yanfhowah napisał:

            > hyakinthos wlasnie o to chodzilo kaminskiemu i kaczynskiemu co by
            > Tusk nie zrobil mozna go oskarzyc,,i za taka wlasnie dzialalnosc na
            > rzecz PIS zostanie usuniety,to ze zalapal rozmowy to plus,,ale
            > rozmowy to nie jest przestepstwo wiec woleli zrobic na zlecenie PIS
            > zadyme wczesniej...

            ...z dwóch powodów:

            1. "Ochrona" Mariusza K. przed prokuratorem: zarzuty mu stawiane są "zemstą".
            2. Jeśli by dłużej poczekali i projekt ustawy nie zawierałby niczego zdrożnego (mimo rozmów) - zostaliby z pustymi rękami: żadna afera się nie wydarzyła.
      • observator1qwe Re: Chory umysł Donalda Tuska! 08.10.09, 07:28
        Wszystko to w imię chorych ambicji, chorego człowieka, chorego na władzę
        prezydencką Donalda Tuska. Tu nie ma już miejsca na Polskę, tu nie ma już
        miejsca na Polaków, jest tylko on Donald Tusk i jego chore ego. Jest tylko jego
        rewanżyzm, mściwość i odwet, za to,
        że ktoś śmiał pokazać czym jest tak naprawdę jego władza,
        władza przesiąknięta korupcją, kolesiostwem, załatwiactwem, partyjniactwem,
        bezideowością, bezrefleksyjnością, nihilizmem, materializmem i prymitywizmem.
        Rząd Platformy Obywatelskiej jest najgorszym rządem jaki mógł nam trafić się
        Polsce na obecne czasy. Donald Tusk jest najgorszym premierem jaki mógł trafić
        się Polsce na obecne czasy.
    • bokassa Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 20:58
      Ten nierząd to jedna wielka szulernia na usługach żuli z Wrocławia.
    • lookas7 "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci z PO! 07.10.09, 21:00
      www.tuskwatch.pl/
      i ten płemieł-pinokio znów ma wilcze oczy:)))
      • yanfhowah Re: "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci 07.10.09, 21:02
        lookas7 zobacz swojego IDOLA,,,
        www.polonica.net/Kim_sa_Kaczynscy.htm
        • substantiv Re: "Bój to jest wasz ostatni"-jednoręcy bandyci 07.10.09, 23:14
          fajnie, ja tez tak potrafię, yanfhowah: zobacz swojego IDOLA
          Tusk

          + + +
          Miałbym pewne rozwiązanie, ale ono nie pasuje do tego problemu.
          )))))><
    • uookasz 90% korupcji w polsce 07.10.09, 21:01
      sciga policja, reszta to 10% ktora trzeba podzielic na ABW i CBA

      CBA niechetnie pokazuje, ile spraw wyjasnilo

      znamy tylko te z udzialem politykow, szczegolnie PO i SLD

      to doskonale obrazuje, po co ta sluzba :)

      oczywiscie cba jest potrzebne, ale nie jesli jest tam pisowski zolnierzyk z
      kompleksami
      • waldk66 Re: 90% korupcji w polsce 07.10.09, 21:17
        jesteś nawiedzony lub ślepy
        • uookasz Re: 90% korupcji w polsce 07.10.09, 21:50
          wow, cóż za merytoryka

          naucz mnie, tez tak chce :D
        • koloratura1 Re: 90% korupcji w polsce 08.10.09, 10:23
          waldk66 napisał:

          > jesteś nawiedzony lub ślepy

          A może to Ty taki jesteś?
    • waldk66 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:08
      Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie
      spółki kghm ludzie z Po pracownicy psie pieniądze niepotrzebne etaty
      dosłownie Zanam Legmet Po Lubin Polkowice Myślicie ,że Ludzie nie
      Wiedżą?
      • uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:11
        waldk66 napisał:

        > Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie
        > spółki kghm ludzie z Po pracownicy psie pieniądze niepotrzebne etaty
        > dosłownie Zanam Legmet Po Lubin Polkowice Myślicie ,że Ludzie nie
        > Wiedżą?


        przeciez to samo bylo za pisu ? przypomnij sobie :)))
        • waldk66 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:15
          haha ciekawe wiesz ile ludzi straci Prawdopodobnie Pracę i nie
          Pieprz ,że był tak samo
      • koloratura1 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 08.10.09, 10:26
        waldk66 napisał:

        > Kur....... Tusk dosyć waszych Wałów robicie Przekręty Wszędzie(...)
        > Myślicie ,że Ludzie nie
        > Wiedżą?

        Wiedżą, wiedżą.
        I dają temu wyraz nie tylko w sondażach ale i we wszystkich wyborach od roku 2007 począwszy.
    • hk-47 Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:09
      Ta wojenna retoryka jest przerażająca. Nie wróży to nic dobrego. Po
      co ci ludzie wzięli się za politykę. Oni się do tego nie nadają!
    • uookasz Re: Partia-Oszustow,a mialy byc cuda i 2a-Irlandi 07.10.09, 21:13
      po co ci 2 irlandia ?

      tam jest ujemne pkb :(

      ale widze ze nie na biezaco ci smsy podsylaja z partii
      • pereiro Re: Partia-Oszustow,a mialy byc cuda i 2a-Irlandi 07.10.09, 21:39
        Cud jest - jako jedyni w UE mamy PKB na plusie. Druga Irlandia też - jako jedyni
        obok Irlandii i Czech sabotujemy Traktat Lizboński. Czego jeszcze chcecie?
    • veglie Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:13
      Donaldu.Zamilcz,wstydu oszczędź.
      • uookasz Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:14
        veglie napisał:

        > Donaldu.Zamilcz,wstydu oszczędź.

        trole pisu zakladaja 150 kont zeby pokazac jak ich duzo na forum heheh
    • musknascianie Żenada 07.10.09, 21:16
      kara dla Kamińskiego że wykrył aferę?
      odredakcji.blox.pl/2009/10/NIEBYWALE.html
      • michalng Re: Żenada 07.10.09, 21:42
        > kara dla Kamińskiego że wykrył aferę?

        Nie za to ze wykrył aferę tylko za to ze zastawił pułapkę na swojego szefa i z
        afery zrobił szopkę polityczna zamiast skończyć śledztwo i zawiadomić
        prokuraturę. Nie morze być tak ze o tym kto rządzi w Polsce decydują służby
        specjalne (CBA).
      • koloratura1 Re: Żenada 08.10.09, 10:34
        musknascianie napisał:

        > kara dla Kamińskiego że wykrył aferę?

        Nie.

        Że ją "ujawnił" zbyt wcześnie, zanim naprawdę zaistniała:
        - broniąc wlanych czterech liter przed prokuratorskim oskarżeniem (w całkiem innej sprawie),
        - nie czekając aż powstanie, choćby, projekt ustawy. Bo mogło się okazać, że pomimo głupiego gadania paru panów, projekt ustawy nie budzi żadnych zastrzeżeń i wtedy z prowokacji nici.
    • marka77 Świńską? Nie, dziękuję. 07.10.09, 21:17
    • uookasz Re: Tusk odejdz teraz,to uratujesz PL od korupcji 07.10.09, 21:18
      toberson napisał:

      > Narod ma dosc pustych slow i klamstw Tuska i jego mafi swirow!!

      ty pewnie mieszkasz w jednym z 3 mln mieszkan !
    • krebs06 brawo Tusk 07.10.09, 21:20
      dobry ruch Tuska - nie jestem jego zwolennikiem. Konferencja
      prasowa Kaminskiego to skandel, szef tajnej służby publicznie
      oskarża swojego przełożonego. Z tego co powiedział wynikałoby ze to
      Tusk powinien zostać odwołany na wniosek Kaminskiego, czyli ogon
      macha psem. To nie pierwszy amok szefa cba, juz chociażby ze
      względów psychologicznych nigdy nie nadawał sie na taką funkcję, to
      stary zadymiarz.
      W calej aferze wiele niejasności, do tego przeciek do
      prasy,specjalnie zaaranżowany przez cba. Bedzie czas i miejsce na
      wyjasninie sprawy, Kaminski i tak sie w to właczy nawet jeśli nie
      będzie w cba.
      • prawdziwy-moher Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:25
        ezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne?J
        • prawdziwy-moher Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:27
          A ze Tusk jest przestepca ...................Nawet dzieci bawia sie w piaskownicach.Kto wygra?.Tusio a moze Masa?.A moze Rysio?
          • waldi_nysa Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:36
            prawdziwy-moher napisał:

            > A ze Tusk jest przestepca ...................Nawet dzieci bawia sie w piaskowni
            > cach.Kto wygra?.Tusio a moze Masa?.A moze Rysio?
            Mama Kaczorków kiedyś opowiadała jakie to miała bohaterskie dzieci - miały
            odwagę ZZA KRZAKA RZUCAĆ KAMIENIAMI. Wpuściłbyś takich bohaterów do piaskownicy?
            Nie dziwię się, że nie wychowywali się na podwórku.
          • ergo12 prawdziwy-moher to wajdzk presentation1 07.10.09, 21:51
            ostrzegam KGB!!!!!!
        • yanfhowah Re: brawo Tusk 07.10.09, 21:51
          prawdziwy-moher napisał:

          > ezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne?J


          dla PIS wszyscy sa przestepcami co nie sa z PIS,,,a i to nie na
          pewno,hahahahahahahahahahahaha
        • koloratura1 Re: brawo Tusk 08.10.09, 10:37
          prawdziwy-moher napisał:

          > Jezeli Tusk jest przestepca, trzeba go odwolac.Normalne?

          JEŻELI...

          Tylko może nie koniecznie najprawdziwszy nawet moher będzie o tym decydował.
      • pawel1940 Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:33
        Gra polityczna byla cwana - zwolni szefa CBA to znaczy, ze cos kryje.
        Ale z drugiej strony, szef rzadu nie moze poddac sie tak prostej manipulacji.

        Od poczatku mowilem, ze jedyne wyjscie to - przepraszam za kolokwializm -
        pokazanie jaj i odwolanie szefa CBA, nawet kosztem tego, ze zwolennicy PiS beda
        mu to wypominac do samych wyborow i kosztem paru punktow w sondarzach.

        Bardzo zawiodlbym sie na premierze, gdyby pokazal tu, ze tak latwo nim manipulowac.
        • uookasz Re: Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:51
          pawel1940 napisał:

          > Gra polityczna byla cwana - zwolni szefa CBA to znaczy, ze cos kryje.
          > Ale z drugiej strony, szef rzadu nie moze poddac sie tak prostej manipulacji.
          >
          > Od poczatku mowilem, ze jedyne wyjscie to - przepraszam za kolokwializm -
          > pokazanie jaj i odwolanie szefa CBA, nawet kosztem tego, ze zwolennicy PiS beda
          > mu to wypominac do samych wyborow i kosztem paru punktow w sondarzach.
          >
          > Bardzo zawiodlbym sie na premierze, gdyby pokazal tu, ze tak latwo nim manipulo
          > wac.

          to ze pisiaki tak krzyczą oznacza tylko tyle, ze cba jest upolitycznione :D
        • pawel1940 Re: Zgadzam sie, brawo Tusk 07.10.09, 21:57
          Autopoprawka: sondarzach => sondazach.
      • cudaktusk Sugerujesz, że CBA jest do krycia szfindli Tuska? 07.10.09, 21:54

        • yanfhowah Re: Sugerujesz, że CBA jest do krycia szfindli T 07.10.09, 21:58
          cudaktusk zapomniales podziekowac za swoja glupote to tez pewnie
          wina Tuska,HAHAHAHAHAHHAAH,,,
    • zaskoczony360 Brawo! PO nie powinno dawać sobie pluć w twarz... 07.10.09, 21:22
      PO jeżeli chce mieć poparcie społeczne wśród polaków musi być partią
      silną i zdecydowaną. Jeżeli ktoś złośliwie pluje sepleniąc to trzeba mu
      czasami przywalić w zęby nawet jeżeli ma się wykształcenie wyższe.

      Brawo. Na takie PO głosowałem (przeciwko Kaczyńskim, Lepperom,
      Giertychom i całemu PIS'owi)
      • p.o.premier mi jest już wszystko jedno,jestem zapluty 07.10.09, 21:28
    • tetradrachma Panie premierze nie rozumiem, wojna dla wojny ? 07.10.09, 21:23
      Czy "wojna" o prawdę ? Jeśli pańscy ludzie są "niewinni" to po kiego
      ch..a z wodą Pan ich spuszcza ? Jeśli szef CBA, występuje vs. premier i
      ma rację to "un jest wielki puryc" a Pan null vulgo "0". A jeśli nie ma
      racji to - po udowodnieniu - do pierdla z nim. A tak to wszystko
      zamiatacie pod dywan. Gorze Wam Polacy !
      • wlserwis Wojna dla zabawy, a co dla Rodaków? 07.10.09, 22:28
        to samo, co dotąd - NIC.
      • koloratura1 Re: Panie premierze nie rozumiem, wojna dla wojny 08.10.09, 10:42
        tetradrachma napisał:

        > A tak to wszystko
        > zamiatacie pod dywan.

        Możesz sprecyzować na czym w tej sprawie, to "zamiatanie pod dywan" polega?
    • kebir Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polityc... 07.10.09, 21:23
      Niezależnie od tego, czy zwolnienie Kamińskiego jest słuszne, Tusk
      właśnie udowodnił, że jako polityk wyprzedza o trzy klasy
      Kaczyńskich. W tak podbramkowej sytuacji lepszego zagrania nie dało
      się wymyślić. Kaczyńscy walczą maczugami, Tusk - bronią sterowaną
      komputerowo. Dlatego Donald wygra tę wojnę. Chyba że z Donaldem
      wygra ktoś trzeci.
    • kebir Re: Chory umysł Donalda Tuska! 07.10.09, 21:28
      Czy możesz, pacanie, nie wklejać w kółko tego samego postu?
      Zaśmiecasz forum.
    • tetradrachma Re: Potrzebuję twardych. Mogą być krugerandy. 07.10.09, 21:30
      jemu chyba o diamenty biega. A ci jego "twardzi" w sejmie mogą się
      okazać twardzi....jak...kał zmarznięty !
    • hyakinthos Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:30
      Rety, przestan to wklejac, ile razy mozna, jest raz u samej gory po co jeszcze
      wklejac cztery razy?
      • koloratura1 Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 08.10.09, 10:50
        hyakinthos napisał:

        > Rety, przestan to wklejac, ile razy mozna, jest raz u samej gory po co jeszcze
        > wklejac cztery razy?

        Co się czepiasz?! :)
        Pewnie mu przysłali i wklejać kazali, to i wkleja.
    • kebir Re: Tusk odejdz teraz,to uratujesz PL od korupcji 07.10.09, 21:31
      toberson napisał:

      > Narod ma dosc pustych slow i klamstw Tuska i jego mafi swirow!!

      1. Nikt nie upoważnił Cię do występowania w imieniu narodu.
      2. Używając takich sformułowań zdradzasz, ze jesteś fanatycznym
      pisowcem działającym zawodowo na forach, przez co znacznie
      zmniejszasz swą wiarygodność. Tym samym Twoje działania mijają się z
      celem. Nie tylko nikogo do siebie nie przekonasz, ale utwierdzisz
      oponentów w przekonaniu, że PiS to idioci.
    • waldi_nysa Re: Tusk: W parlamencie będzie wielka wojna polit 07.10.09, 21:33
      b52h napisała:

      > 1. Areszt Śledczy, Lublin ul. Południowa 5 - Kaczyński 4.29% - Tusk 95.71%
      > 2. Chełm, Zakład Karny ul. Kolejowa 112 - Kaczyński 4,35% - Tusk 95,65%
      > 3. Zakład Karny w Hrubieszowie ul.Nowa 64 - Kaczyński 4,65% - Tusk 95,35%
      > 4. Zakład Karny w Zamościu, ul. Okrzei 14 - Kaczyński 7,14% - Tusk 92,86%
      cóż, tonący brzytwy się chwyta....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka