Dodaj do ulubionych

Niepełnosprawna 8-latka utonęła w wannie. Akt o...

09.12.09, 17:25
I to ma byc matka???
Obserwuj wątek
    • maruda.r Re: Niepełnosprawna 8-latka utonęła w wannie. Akt 09.12.09, 18:09
      funny5 napisała:

      > I to ma byc matka???

      *******************************

      Gdyby państwo trochę jej pomogło, to pewnie nie musiałaby dorabiać prostytucją.
      Ale cóż, państwo pieniędzy nie ma, bo musi karmić biskupów i prałatów.

    • alpepe Niepełnosprawna 8-latka utonęła w wannie. Akt o... 09.12.09, 18:34
      Szmata, zwykła szmata, żadna matka.
    • three-gun-max bul bul bul 10.12.09, 13:48
      To się nazywa nieszczęśliwy wypadek. No ale koniecznie prokuratura musi się wykazać i KOGOŚ wsadzić za kratki. Gdyby nie znaleźli fagasa mamuśki to pewnie oskarżyli by sąsiadów.

      Nie wiem natomiast co do całej sprawy ma fakt, że mamuśka była prostytutką?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka