Dodaj do ulubionych

"Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa...

    • tetratec Piękna chwila 01.02.10, 10:28
      kiedy stali bywalcy forum GW jadą na Kwacha. Nie myślałem że tego kiedyś
      doczekam. I to bynajmniej nie Pisuary, jak szanowny przedmówca napisał, ale
      PeOwiacy pełną gębą.
      • jakeww Re: Piękna chwila 01.02.10, 10:32
        czytelnicy gazety - tusk
        fatalne zauroczenie:)
        • szala-wila Re: Piękna chwila 01.02.10, 10:48
          Prawda :)
    • oyayebye Fani PO 01.02.10, 10:31
      przecież w II turze powalił by Kaczkę jak nic i to głosami fanów SLD. Tusk
      stał się całkowicie niewiarygodny. Kto wybierze kolesia który wiecznie jest
      nie wyspany, stale na urlopie a daje się nabierać na tandetne ruchy Kaczek (
      afera hazardowa - takiej nie było, nie ma ) .
    • abstracto Głupoty gadacie towarzyszu Kwaśniewski 01.02.10, 10:32
      Urząd prezydenta, w kształcie jaki nadaje mu obecna konstytucja, to tylko
      aksamitny stołek, dywersyjne uprawnienie do wetowania i darmowe spoty
      telewizyjne pt."orędzie".
      Nic poza tym.
      Należałoby to zlikwidować.
    • kenzoo3 tylko Kluska na prezydenta ! 01.02.10, 10:33
      to pożądny kandydat, który rozwali kandydata PO w miazgę
    • alfalfa Re: urząd Prezydenta do likwidacji! 01.02.10, 10:35
      Poza tym, że politycy mają kolejny plac zabaw, ten urząd nie ma
      żadnego sensu. Tylko niepotrzebny koszt. Państwo powinno być
      maksymalnie tanie i nie tworzyć jakichś bizantyjskich "pałaców".
      Pierniczenie o "głowie państwa" gdy frekwencja na wyborach nie
      przekracza 40% jest śmieszne.
      A.
      ps. Senat rzecz jasna też do likwidacji i zmniejszenie ilości posłow
      o połowę, plus JOW (tuski się oczywiście z tym nie wyrywają choć
      obiecywali, tu jest od lat pełna zgoda wszystkich polityków "ponad
      podziałami", koryta gnojki solidarnie pilnują).
      • szala-wila Re: urząd Prezydenta do likwidacji! 01.02.10, 10:50
        Idź z tym do Donalda, on odpowiada za cuda w polityce.
    • szala-wila "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 10:38
      Być prezydentem bez uprawnień to przecież zupełnie jak być premierem Donaldem
      Tuskiem - nic nie robić i nie podejmować ważnych decyzji. Nie wiem, co mu nie
      pasuje... Żyrandol?
      • cillian1 Re: "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał pra 01.02.10, 10:47
        Kwaśniewski zgadzając się z Tuskiem, przytaknąłby, że ostatnie dziesięć lat
        gooowno robił, i za goooowno odpowiadał - co zresztą jest prawdą! Ale trza
        bronić swej przydatności :)))
        • sarhenziel Re: "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał pra 01.02.10, 14:56
          Ale co się napił ,to się napiłó na nasz koszt.
    • logimex "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 10:47
      Niedługo kampania prezydencka i licytacja ile to dobrego zrobi dla ciebie kandydat jeśli zagłosujesz na niego wyborco.
      Doskonale wiemy, ze poza vetem czyli blokowaniem prac rządu, prezydent nic nie może. No przepraszam, może wygłosić "łorendzie" w tv.
      Wystarczy mu jedna sekretarka i szafa z garniturami. No niech tam, jeszcze ten nieszczęsny żyrandol.
      O co więc tyle hałasu?
    • wyborforum "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 10:47
      Tusk opisał prezydenturę taką jaką ona rzeczywiście jest. Owszem
      prestiżowy,istotny urząd i jest to ważna cecha dla naszej
      państwowości. Mamy bowiem prawo do dumy jeśli wrecza nam sie np
      nominacje, nagrody, ordery lub kraj nasz ma byc godnie
      reprezentowany. Dlatego takie znaczenie ma autentyczna charyzma
      osoby piastującej ten urząd. Żle wypełnia prezydenturę osoba
      wołająca o splendor dla siebie z racji jedynie piastowania urzędu.
      Znaczenie prezydenta w Posce jest wylbrzymiane w stosunku do
      posiadanych kompetencji. Tym wszystkim, którzy twierdzą inaczej
      polecam przypomnieć sobie okrzyk "król jest nagi" w opowiastce o
      szatach króla.
    • janek2557 "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 10:49
      Nie miał prawa a Kwachu miał prawo napity nas reprezentować co ? .
      Prawda w oczka kole gó... robi i żyje jak pączek , już mu ocvzów nie
      widać od opuchliny
    • marekfocus "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 10:51
      ma pan racje ale zeby osmieszyc kaczynskiego nie patrzy sie na dobro polski
      teraz nowak i tusk z ekipa beda osmieszac kacznskich gdzie sie da i jak sie da
      wszystkie prywatne media beda robicf nagonke na prezydenta beda robic sadaze
      spotkania z niby z obywatelami jeden bedzie dobrze muwic a dziesieciu
      klakierow bedzie ganic to jest polityka platformy od samego poczatku polska to
      dla nich kora ktora znosi zloye jaja i tak robia sobie jaja ze spoleczenstwa
      polska toplachta ktora kto sobie wyrwie tyle bedzie mial tak mowil komorosiu
      zostajac marszalkiem
      • cleryka Re: "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał pra 01.02.10, 11:04
        Pałac jest tylko leniuchów,to prawda.Polityk energiczny i pragnący
        zdziałac więcej,do pałacu się nie powinien pchać.To miejsce do knucia
        intryg i nic więcej.p.Kwaśniewski,pamietamy i pańskie wybryki.
      • cillian1 Re: "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał pra 01.02.10, 11:11
        prywatne media robią co chcą za swoją kasę, tylko dlaczego nasze media wspierają
        za naszą kasę nie tych co ludzie chcą? A może nie powinni nikogo wspierać?!
        Prawda?
    • decisive Tusk jest najwiekszym przegranym w... 01.02.10, 11:00
      a jednak slyszymy madre slowa z ust Kwasniewskiego - Tusk jest
      najwiekszym przegranym w historii polskiej polityki - klamca,
      pacholek wlasnej partii,niekonsekwentny jak choragiewka na wietrze
      • alfalfa Re: Tusk jest najwiekszym przegranym w... 01.02.10, 11:15
        decisive napisał:

        > klamca,
        > pacholek wlasnej partii,niekonsekwentny jak choragiewka na wietrze

        To można o każdym z polityków powiedzieć, to ich cecha wspólna.
        A.
    • damanloox "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:01
      "Jestem bardzo czuły na takie zmiany poglądów pod sytuację" - o Jezu, ale się
      uśmiałem. I kto to mówi! Chyba Cię Aleksandrze znowu pszczoły pogryzły. Co za
      gość!
    • koala307 "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:01
      Co ten Kwaśniewski wygaduje? Jak to nie ma prawa? "Wbrew kulturze
      prawnej i interesowi"? Wypadało by Kwaśniewskiemu przypomnieć , że
      aktualna kutura prawna ma dopiero 20 lat i powstała jako dramatyczna
      konieczność wyjścia z "kultury prawnej" poprzednich lat 40-tu.
      Interesy Polski też były kiedys inaczej rozumiane.
      • cleryka Re: "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał pra 01.02.10, 11:09
        Prezydencki stołek w sam raz dla Olechowskiego,albo
        Szmajdzińskiego.Obaj" śpiący królewicze".
    • wielki_czarownik Poważne jest zataczanie się na grobach? 01.02.10, 11:06
      Przejawem poważnego traktowania urzędu prezydenta jest jak mniemam zataczanie się na grobach pomordowanych oficerów?
    • vomitorium1 "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:10
      co to się porobiło ?
      kiedyś to się ubiegano o piastowanie najwyższej godności w państwie
      a teraz się staruje na prezydenta
      (a ten co miał startować
      to mówi, że mu wisi żyrandol w pałacu)
    • nabrok Kwachu nie raz "zaprezentował" Majestat Prezydenta 01.02.10, 11:11
      Na przykład w Charkowie (na grobach Polaków pomordowanych przez "radzieckich
      towarzyszy"), na Ukrainie itd...
      Więc niech lepiej już nie moralizuje, bo jego wypowiedź jest bardziej
      bulwersująca, niż Tuska (który mówi prawdę, choć może nie powinien).
    • plorg A jaki jest interes państwa... 01.02.10, 11:15
      ... w utrzymywaniu nikomu nie potrzebnego stanowiska?
      Jest parlament, rząd, premier i wystarczy!
      Posada prezydenta to wyrzucanie publicznych pieniędzy w błoto.
      • w.i.l W sumie można przyjąć, że wszystkie posady i urzę- 01.02.10, 11:46
        dy, których do tej pory nie dało rady obsadzić PO są po prostu dla
        państwa zbędne.
        Zlikwidować!
        • plorg Re: W sumie można przyjąć, że wszystkie posady i 01.02.10, 12:19
          Bez żadnych politycznych sympatii, po co w Polsce urząd prezydenta?
          Nawet jeżeli prezydentem miałby zostać ktoś z PO, a w rządzie
          siedzieć ktoś z PiS-u. Po co??? Polska to nie Ameryka!
          Mamy zupełnie inny system.
    • uaplde "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:17
      500 tysięcy
    • grabarz_pis firanki w mercedesach konta w Szwajcarii 01.02.10, 11:22
      ot kwach nie rób jaj skompromitowałeś się strasznie a teraz udajesz moralistę
    • plorg Nie miał prawa mówić? A wolność słowa? 01.02.10, 11:22

    • janpekala "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:29
      Jak się chce przysporzyć punktów swojemu faworytowi, to należy
      zdyskredytować przeciwnika.
    • wicur "Wycofanie się Tuska niepoważne. Nie miał prawa... 01.02.10, 11:34
      Donald (hahaha)nigdy dyplomata nie byl i nie bedzie.Prawda jest jednak, ze
      zaden z powojennych prezydentow na ten urzad po prostu sie nie nadawal.
      Prezydent Walesa? Smiech na sali, prezydent Kwasniewski? Zenada, Kaczynski?
      poki co same blazny i teraz wcale nie bedzie inaczej, obojetnie kto by ten
      urzad objal. Bedzie to kolejny blazen
    • simonh Przefarbowany komuch Kwacho nigdy nie zmieniał 01.02.10, 11:36
      pogladu ? Panie Kwachu przeciez sam byl pan pierwszy ktory
      blyskawicznie przeorientował sie na kierunek nowego wiatru w 1989
      roku ! Niech pan nie wylewa teraz krokodylich łez i nie krytykuje bo
      sam byl pan zawsze pierwszym oportunistą !
      Notabe to Tusk mial racje, ze w polskiej konstytucji to rola
      prezydenta jest tylko reprezentacyjna i destrukcyjna (weta), wiec
      nie rozumiem skad to oburzenie tego pana konformisty ?
      • gra_na_organach Re: Przefarbowany komuch Kwacho nigdy nie zmienia 01.02.10, 11:43
        < To nigdy nie był mój Prezydent
        < ale... nie chcę, ale muszę się z nim zgodzić
        < ma rację - niestety :(
    • w.i.l Wymuszona cnota Donalda Tuska 01.02.10, 11:38
      W wywiadzie dla GW Donald Tusk ze skrajną hipokryzją sławi się jako
      mąż stanu rezygnujący ze splendoru prezydentury na rzecz konkretnej
      pracy państwowej na stanowisku premiera.
      A to w rzeczywostosci gigantyczna hucpa małego oszusta.
      Bo prawda jest taka, że Tusk zorientował się wreszcie, że po prostu
      nie dociągnie do wyborów prezydenckich dalej nic nie robiąc.
      Sytuacja finansów kraju jest katastrofalna, brak pieniędzy na
      emerytury a dług rośnie.
      Teraz okazało się, że samym piarem już się nie da bo bomba
      wybuchnie.
      Trzeba społeczeństwu docisnąć śrubę finansową.
      Podwyższyć wiek emerytalny, wstawić kasy fiskalne lekarzom i
      prawnikom.
      A to oznacza drastyczny spadek popularności.
      Z prezydentury tak czy owak nici.
      Stąd "dobrowolna" rezygnacja.
      I kolejna medialna kampania sławiąca przymusową cnotę Tuska jako
      cnotę dobrowolną.
      Wstyd panie kanciarzu, co pan robił ponad dwa lata skoro teraz
      podkreśla pan potrzebę wzięcia się wreszcie przez siebie do roboty?
    • paolo74 Niechby była monarchia 01.02.10, 11:39
      Jaruzelski byłby wciąż królem, i to on wskazałby następcę, ilu draństw, złodziejstwa i szamba byśmy uniknęli dzięki temu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka