Dodaj do ulubionych

Waszyngton pod śniegiem

07.02.10, 21:36
Co to jest w polszczyźnie "burza śnieżna "?
Zadymka?
Zawieja?
A może to jakiś anglicyzm znowu?
Zaspy - to pewnie wały śnieżne?

---

Na szkolenie przeciwśnieżne zapraszają Skandynawowie, Rosjanie i
Czukcze. Albo Ewenkowie.
W najgorszym razie - Alaskanie.
Obserwuj wątek
    • tadeuszdwa Waszyngton pod śniegiem 07.02.10, 23:04
      Prosze tylko z powodu tego lodowatego zimna nie zapomniec ze 27
      marca jest Earth Hour i na calym swiecie gasimy na lampy by wyrazic
      nasza solidarnosc w walce o obnizenie temperatury na naszej planecie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka