Dodaj do ulubionych

"Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego

    • prawdziwy-moher ..Pytanie do Gazety........... 16.02.10, 12:09
      Szef opozycji zarzucil Premierowi przestepstwo.I to z odsiadka jak wiceminister z SLD Sobotko.U was cisza .Traktujecie opozycje w Polsce, jak Lukaszenko traktuje swoja opozycje.
      • koloratura1 to nie tak! 16.02.10, 13:37
        prawdziwy-moher napisał:

        > Szef opozycji zarzucil Premierowi przestepstwo.I to z odsiadka jak wiceminister
        > z SLD Sobotko.U was [w Gazecie - chyba] cisza .Traktujecie opozycje w Polsce, jak Lukaszenko trakt
        > uje swoja opozycje.

        Wszystko wzięło się z miłości bliźniego (nawet - niekochanego); po prostu wyszli z założenia: "ciszej nad tą trumną"!
    • grisza14 Jedyna sluszna cenzura to przeniesiona z Mysiej na 16.02.10, 12:10
      Czerska i sprawowana przez cyngle Wiadomej Osoby.
      • pw.2221 prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czytacie? 16.02.10, 12:20
        dlaczego ciągle przebywacie na forum GW ?
        • prawdziwy-moher Re: prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czyt 16.02.10, 12:28
          pw.2221 napisał:
          Zebyscie nie mysleli ze w Polsce sa tylko zwolennicy Jaruzelskiego .
          > dlaczego ciągle przebywacie na forum GW ?
          • grisza14 Re: prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czyt 16.02.10, 12:52
            A nie wiedziales, ze zlodzieja trzeba pilnowac bezustannie?
      • koloratura1 Jak się nie można pozbyć, trzeba pokochać... 16.02.10, 14:47
        grisza14 napisał:

        > Jedyna sluszna cenzura to przeniesiona z Mysiej Czerska i sprawowana przez cyngle Wiadomej Osoby.

        Wiadoma Osoba z Czerskiej ma prawo swoją prywatną gazetę cenzurować do upojenia i ekstazy, a Ty - co najwyżej - możesz przerzucić się na inny tytuł.
    • konrad.ludwik02 Na Miły Bóg: a skąd to zdumienie, iż TV PiS znowu 16.02.10, 12:11
      Na Miły Bóg: a skąd to zdumienie, iż TVP znowu demonstruje swoje
      prawdziwe PiSowskie oblicze? Toż ludziska nieinaczej, aniżeli TV PiS
      tę telewizję nazywają! Dzień bez obrzydzenia PO i wywyższenia PiSu -
      dla tej telewizji - dniem straconym!
      Strach pomyśleć: co będzie po przegranych przez aktualnego Pana
      Prezydenta wyborach, a co dopiero po wyborach parlamentu? Canossa?
    • nieprawomyslny odwet GW za generała 16.02.10, 12:11
      i film o nim w TVP?
      • ja_pakulec co za brak zrozumienia tekstu ;-) 16.02.10, 12:26
        z twojego postu wynika że to GW w akcie zemsty ocenzurowała
        wypowiedź Romaszewskiego w TVPis
        dawno nie czytałem nic równie głupiego
        • nieprawomyslny Re: co za brak zrozumienia tekstu ;-) 16.02.10, 15:17
          fiu fiu, za bystry to nie jesteś, wiec tłumaczę - choć nie jestem
          miłośnikiem TVP- to "ataki medialne" GW pod jej adresem są
          conajmniej 2-znaczne.
    • poster012 Kopniak w tyłek Romaszewskiego obudził? 16.02.10, 12:13
    • doldama "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:17
      Głupi Jaruś Kaczyński to kretyn najwyższego loto. Czy nie należało
      by zrobic Wszyskiego by Ta ŁAJZA znikneła z naszej polityki , bo
      małe łajno tylko miesza.
      • jwasz1952 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:07
        W stanie wojennym tzw. dziennikarze wystepowali w telewizji w
        mundurach wojskowych.Dzisij proponuje im zalozenie moherowych
        berecikow-beda bardziej wiarygodni.Przyjdzie jednak taki czas ze
        beda sie wstydzili swoich wystepow.Mam na mysli Kraske,
        Wyszynska ,Chojecka a reszta tzw dziennikarzy to takie dno ze nie
        warto wspominac.
    • jurek4491 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:21
      Jeszcze trochę wytrzymamy, to pisowskie badziewo jest na skraju bankructwa i
      należy tylko się cieszyć że wkrótce tak się stanie.
    • jotos "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:23
      Nie przepadałem za p. Romaszewskim, ale tym razem zgadzam się z nim
      całkowicie. Kaczo-lewacka TVP cenzoruje.Ta zafałszowana
      ciemnotadaleko nie zajedzie.
    • jonwol I te smutne gnojki wyciągają łapę po abonament? 16.02.10, 12:24
      Poszli won!
    • swojak11 Bonzowie PO mogą ćpać-Kowalski do puszki 16.02.10, 12:24
      Romaszewski straciłem do ciebie szacunek ! bronisz przestępcy w
      todze Piesiewicza dorabiając do tego kolesiowskiego układu żekomą
      głębszą ideologie.
      Na szczeście czas wymierzenia sprawiedliwości się zbliżaa ty
      zapomnij już o byciu senatorem- na własne życzenie
      • ja_pakulec to piękne moher kąsa swojego marszałka ;-) 16.02.10, 12:29
        ostatecznie to Pis rekomendował Romaszewskiego na marszałka ;-)
        • koloratura1 Re: to piękne moher kąsa swojego marszałka ;-) 16.02.10, 14:54
          ja_pakulec napisał:

          > ostatecznie to Pis rekomendował Romaszewskiego na marszałka ;-)

          Nie tylko - rekomendował, ale jak strasznie wojował! (Były jakieś kłopoty z wyborem...)
      • filo-mat1 Re: Bonzowie PO mogą ćpać-Kowalski do puszki 16.02.10, 12:30
        kłania się ortografia. Jak dotąd szkoły podstawowe są jeszcze
        bezpłatne. Polecam.
    • filo-mat1 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:27
      W PiS ie to juz nie powrót do czasów PRLu. To powrót do czasów
      stalinizmu. I ta partia chciałaby rządzic.Uchowaj Boże. A z drugiej
      strony proszę częściej pokazywac p.Kempę. Im częściej występuje tym
      szybciej spadają notowania PiSu.
      • koloratura1 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:58
        filo-mat1 napisał:

        > A z drugiej
        > strony proszę częściej pokazywac p.Kempę.
        > Im częściej występuje tym
        > szybciej spadają notowania PiSu.

        Najskuteczniej - pokazywać ją na zmianę z J.Kaczyńskim.
    • czadca "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:29
      Cóż to za afera? Wiadomości są manipulowane z zasady, tak jak partie w Polsce
      są z zasady hierachiczne i niedemokratyczne. Ciekawa jestem natomiast dalszej
      kariery człowieka drugiego planu, szefa Wiadomości, niejakiego Jacka
      Karnowskiego
      który starał się o szefostwo TVP. To on był w czasach PiS
      wyznaczony w Polskim Radio do prowadzenia wywiadów z J. Kaczyńskim.
    • dirty_henryk "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:30
      Pogubić się można.
    • czadca Karnowski 16.02.10, 12:34
      Cóż to za afera? Wiadomości są manipulowane z zasady, tak jak partie w Polsce
      są z zasady hierachiczne i niedemokratyczne.
      Ciekawa jestem natomiast dalszejkariery człowieka drugiego planu, szefa
      Wiadomości, niejakiego Jacka Karnowskiego który starał się o szefostwo TVP. To
      on był w czasach PiS wyznaczony w Polskim Radio do prowadzenia wywiadów z J.
      Kaczyńskim. I to on cieszy się takim autorytetem, że któryś z jego
      dziennikarzy donosi na niego do "GW" :)
    • prawdziwy-moher ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera........ 16.02.10, 12:35
      Atak wsciekly ,bez kontroli.Powiem wam cos.PO przegralo .Reszte rozstrzygna wybory.Zeby wygrac , musicie je sfalszowac.
      • fagusp Re: ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera....... 16.02.10, 13:06
        A po co fałszować wybory? Sprawę załatwi demografia. Moherowy plebs kopie w
        kalendarz na potęgę a kolejne pokolenia są odporne na narodowo-socjalistyczną
        retorykę prezesika Jarosława.
        • eti.gda Re: ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera....... 16.02.10, 15:29
          fagusp napisał:

          > A po co fałszować wybory? Sprawę załatwi demografia. Moherowy
          plebs kopie w
          > kalendarz na potęgę a kolejne pokolenia są odporne na narodowo-
          socjalistyczną
          > retorykę prezesika Jarosława.

          Taki jesteś pewny(a)?
      • koloratura1 Nie w Moskwie, a w Leningradzie... 16.02.10, 15:12
        prawdziwy-moher napisał:

        > Coz-Polska ma przestepce za Premiera.......
        > Powiem wam cos.PO przegralo .

        1. Polska nie - ma, a miała (w latach 2005-2007);
        2. nie przestępce za premiera, a przestępcę za wicepremiera;
        3. nie PO przegrało, a PiS przegrał i konsekwentnie przegrywa wszystko co jest do przegrania, od 2007 roku:
        a) wybory parlamentarne,
        b) wybory do PE,
        c) wszelkie sondaże, nieważne przez kogo i kiedy robione.

      • rysiopysio UBeku Wajdzik - przestań trollować napij się wina 16.02.10, 19:24
        prawdziwy-moher napisał:

        > Atak wsciekly ,bez kontroli.Powiem wam cos.PO przegralo .Reszte rozstrzygna wyb
        > ory.Zeby wygrac , musicie je sfalszowac.

        bzyknij coś jak jeszcze możesz.
    • rob1964 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:35
      bardzo dobrze Panie Romaszewski kaczynski moralnosci niech uczy
      rydzyka ale tego nie zrobi bo by stracil u nieg poparcie
      • rob1964 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:37
        rob1964 napisał:

        > bardzo dobrze Panie Romaszewski kaczynski moralnosci niech uczy
        > rydzyka ale tego nie zrobi bo by stracil u nieg poparcie
        • cudoktusk Romaszewski, posmakował "wdzięczności" PIS-komuny 16.02.10, 12:45
          i dobrze....
    • marconini "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:38
      To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie wiadomosci:
      po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl czlonkiem
      klubu PiS !!!
      po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS-u!!
      To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i polprawd!!!
      Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!!
      • koloratura1 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 15:36
        marconini napisał:

        > To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie wiadomosci:

        Nawet gdyby tak było (a nie jest) to "szmatławej gadzinówce" wolno, bo - jako gazeta prywatna, może pisać co jej się żywnie podoba. Ryzykuje - co najwyżej - proces i/lub utratę czytelników. W konsekwencji - bankructwo.
        Jednak - od dwudziestu, przeszło, lat - jakoś sobie z tym radzi nie najgorzej.

        > po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl czlonkiem
        > klubu PiS !!!

        To mi dopiero "przekłamanie rzeczywistości": wręcz wołające o pomstę do nieba! :)
        Zwłaszcza, że do Senatu wybrany został z listy PiS, a nawet przez tenże PiS desygnowany na marszałka.

        > po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS-u!!

        I co z tego?
        Gdzie Ty widzisz w Gazecie informację przeciwną?

        > To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i polprawd!!!
        > Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!!

        Możesz te opinie uwiarygodnić, popierając je przykładami?
      • ko_menta_tors Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 18:30
        marconini napisał:

        > To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie
        wiadomosci:
        > po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl
        czlonkiem klubu PiS !!!
        > po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS-
        u!! To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i
        polprawd!!!
        > Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!!


        Nie był członkiem PiS-u tylko członkiem klubu PiS-u...
        Jak by nie patrzeć - członek..
    • rob1964 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:44
      Pan jest ikona Solidarnosci i jakis kaczynski nie ma prawa pouczac
      Pana jak postepowac w tej parti kazdy musi myslec i robic jak prezes
      jedna partia jeden wodz
    • j-agat "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:49
      Panie Romaszewski,pokazał Pan typowe polskie głupie ambicje osobiste.A
      zatem ważniejsze dla Pana jest własne EGO /Dorn i inni.../ niż interes
      POLSKI. Zapisał się Pan do PRZECIĘTNIACZKÓW ! Szkoda bo życiorys
      kwalifikuje Pana mocno wyżej.
    • victores77 o referendum ws. kropiwnickiego!!! 16.02.10, 12:51
      dopiero po jego odwołaniu w poniedziałek była to jedna z ostatnich informacji....
    • martin102 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:55
      PiS-iurska TVP to i pis-iurskie Wiadomości, bez jakiegokolwiek
      obiektywizmu w przekazie informacji. Tej propagandy bliźniaków w TVP,
      obrzydliwego lizania im dupy już oglądać się nie da!!!!
      • rybolow Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:46
        Jeżeli w TVP odbywają się takie "orgie" to niech sobie koalicja PiS i SLD
        utrzymują "swoją telewizję" ze swoich składek.
        Ja zaś założę extra filtr ,żeby informacje nie docierały do moich wnuków,bo mogą
        zarazić się ideologią spustoszonego mózgu.
    • signal ot cała pis komuna 16.02.10, 13:01
      żenada
    • selfhelp zbuk wuc szuja szantazu afer sbotazu haki prowokac 16.02.10, 13:29
      zbuk wuc buc pucz wladz afer
      szantazu prowokacjie teczki
      haki niewybaczalne z hanbienia
      bez zadnego pokrycia areszty
      wywolawcze i z pati=koti
      gowniarzem zbiorem w tvp.=pi$
      proaganda w udupiaaniu nie
      winnych ludzi cyrki w tvp z
      pisiowskimi szularemi gwozdie
      do tumnny,agent spioch
      falszywe oszczerstwa ja ciebie
      wykoncze,malpa w
      czerwnym,spiepszaj dziadu,
      korupcyjne tvp.propaganda wuca
      zbuka buca pucz wladza
      cieniasow nieudcznikow XXI
      wieku co z hamulcowym i
      wetowcem same straty w mld.
      dolarow afery t wuc zbuk
      labbowali dla G TECH.5 MLD
      STRAT pi$=dolniete =szlery
      szantazysci w milojnach
      strat$$$$ kresowki filmiki
      oglupianu durnego luda
      wariatkow pi$=dolnietch do
      pierdla z szujem szantazysta
      afer sbotazu wucem zbukiem
    • emeryt21 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:36
      Nigdy nie lubilem Romaszewskiego i nie podzielalem jego pogladow,ale
      teraz,po jego "buncie",zaczynam zmieniac na jego temat zdanie.
      Kazdy ma prawo do swoich pogladow a napewno juz w takiej
      kontrowersyjnej sprawie
      Nie mam zamiaru bronic Piesiewicza.Powinien zakonczyc swoja kariere
      po wpadce z narkotykami,zniknac z Sejmu.
      Jednak jesli Romaszewski nie podziela tego zdania to ma do tego
      prawo.Dyscyplina partyjna w sprawach moralnosci nie moze miec
      zastosowania.Kaczynski jeszcze raz przegial pale.
    • cleryka "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:51
      Nigdy nie cierpiałam tego Romaszewskiego,za Jego zaciętą minę i
      wygłaszane poglądy nieznoszące żadnej krytyki.Dla mnie facet może
      zupełnie zniknąć ze sceny politycznej,a najlepiej już dziś z Senatu.
      • chris30 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:16
        A nie pomyślałaś nigdy, że takie poglądy możesz dziś wyrażać dzięki tym, co
        ryzykowali nie karierą, ale wręcz życiem w walce z komuną, jak właśnie Romaszewski?
        • stolat3 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:52
          chris30 napisał:

          > A nie pomyślałaś nigdy, że takie poglądy możesz dziś wyrażać
          dzięki tym, co
          > ryzykowali nie karierą, ale wręcz życiem w walce z komuną, jak
          właśnie Romaszew
          > ski?
          Może kiedyś ryzykowali , ale dzisiaj z tego powodu nie mogą czuć się
          bezkarni. Obrona postawy niegodnej senatora jest niegodna senatora.
          Oni mają być przykładem i za błędy "fora ze dwora"
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka