prawdziwy-moher ..Pytanie do Gazety........... 16.02.10, 12:09 Szef opozycji zarzucil Premierowi przestepstwo.I to z odsiadka jak wiceminister z SLD Sobotko.U was cisza .Traktujecie opozycje w Polsce, jak Lukaszenko traktuje swoja opozycje. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 to nie tak! 16.02.10, 13:37 prawdziwy-moher napisał: > Szef opozycji zarzucil Premierowi przestepstwo.I to z odsiadka jak wiceminister > z SLD Sobotko.U was [w Gazecie - chyba] cisza .Traktujecie opozycje w Polsce, jak Lukaszenko trakt > uje swoja opozycje. Wszystko wzięło się z miłości bliźniego (nawet - niekochanego); po prostu wyszli z założenia: "ciszej nad tą trumną"! Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Jedyna sluszna cenzura to przeniesiona z Mysiej na 16.02.10, 12:10 Czerska i sprawowana przez cyngle Wiadomej Osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
pw.2221 prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czytacie? 16.02.10, 12:20 dlaczego ciągle przebywacie na forum GW ? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czyt 16.02.10, 12:28 pw.2221 napisał: Zebyscie nie mysleli ze w Polsce sa tylko zwolennicy Jaruzelskiego . > dlaczego ciągle przebywacie na forum GW ? Odpowiedz Link Zgłoś
grisza14 Re: prawdziwy-moher,grisza14, itd.. dlaczego czyt 16.02.10, 12:52 A nie wiedziales, ze zlodzieja trzeba pilnowac bezustannie? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Jak się nie można pozbyć, trzeba pokochać... 16.02.10, 14:47 grisza14 napisał: > Jedyna sluszna cenzura to przeniesiona z Mysiej Czerska i sprawowana przez cyngle Wiadomej Osoby. Wiadoma Osoba z Czerskiej ma prawo swoją prywatną gazetę cenzurować do upojenia i ekstazy, a Ty - co najwyżej - możesz przerzucić się na inny tytuł. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Na Miły Bóg: a skąd to zdumienie, iż TV PiS znowu 16.02.10, 12:11 Na Miły Bóg: a skąd to zdumienie, iż TVP znowu demonstruje swoje prawdziwe PiSowskie oblicze? Toż ludziska nieinaczej, aniżeli TV PiS tę telewizję nazywają! Dzień bez obrzydzenia PO i wywyższenia PiSu - dla tej telewizji - dniem straconym! Strach pomyśleć: co będzie po przegranych przez aktualnego Pana Prezydenta wyborach, a co dopiero po wyborach parlamentu? Canossa? Odpowiedz Link Zgłoś
ja_pakulec co za brak zrozumienia tekstu ;-) 16.02.10, 12:26 z twojego postu wynika że to GW w akcie zemsty ocenzurowała wypowiedź Romaszewskiego w TVPis dawno nie czytałem nic równie głupiego Odpowiedz Link Zgłoś
nieprawomyslny Re: co za brak zrozumienia tekstu ;-) 16.02.10, 15:17 fiu fiu, za bystry to nie jesteś, wiec tłumaczę - choć nie jestem miłośnikiem TVP- to "ataki medialne" GW pod jej adresem są conajmniej 2-znaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
doldama "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:17 Głupi Jaruś Kaczyński to kretyn najwyższego loto. Czy nie należało by zrobic Wszyskiego by Ta ŁAJZA znikneła z naszej polityki , bo małe łajno tylko miesza. Odpowiedz Link Zgłoś
jwasz1952 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:07 W stanie wojennym tzw. dziennikarze wystepowali w telewizji w mundurach wojskowych.Dzisij proponuje im zalozenie moherowych berecikow-beda bardziej wiarygodni.Przyjdzie jednak taki czas ze beda sie wstydzili swoich wystepow.Mam na mysli Kraske, Wyszynska ,Chojecka a reszta tzw dziennikarzy to takie dno ze nie warto wspominac. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek4491 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:21 Jeszcze trochę wytrzymamy, to pisowskie badziewo jest na skraju bankructwa i należy tylko się cieszyć że wkrótce tak się stanie. Odpowiedz Link Zgłoś
jotos "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:23 Nie przepadałem za p. Romaszewskim, ale tym razem zgadzam się z nim całkowicie. Kaczo-lewacka TVP cenzoruje.Ta zafałszowana ciemnotadaleko nie zajedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol I te smutne gnojki wyciągają łapę po abonament? 16.02.10, 12:24 Poszli won! Odpowiedz Link Zgłoś
swojak11 Bonzowie PO mogą ćpać-Kowalski do puszki 16.02.10, 12:24 Romaszewski straciłem do ciebie szacunek ! bronisz przestępcy w todze Piesiewicza dorabiając do tego kolesiowskiego układu żekomą głębszą ideologie. Na szczeście czas wymierzenia sprawiedliwości się zbliżaa ty zapomnij już o byciu senatorem- na własne życzenie Odpowiedz Link Zgłoś
ja_pakulec to piękne moher kąsa swojego marszałka ;-) 16.02.10, 12:29 ostatecznie to Pis rekomendował Romaszewskiego na marszałka ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: to piękne moher kąsa swojego marszałka ;-) 16.02.10, 14:54 ja_pakulec napisał: > ostatecznie to Pis rekomendował Romaszewskiego na marszałka ;-) Nie tylko - rekomendował, ale jak strasznie wojował! (Były jakieś kłopoty z wyborem...) Odpowiedz Link Zgłoś
filo-mat1 Re: Bonzowie PO mogą ćpać-Kowalski do puszki 16.02.10, 12:30 kłania się ortografia. Jak dotąd szkoły podstawowe są jeszcze bezpłatne. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
filo-mat1 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:27 W PiS ie to juz nie powrót do czasów PRLu. To powrót do czasów stalinizmu. I ta partia chciałaby rządzic.Uchowaj Boże. A z drugiej strony proszę częściej pokazywac p.Kempę. Im częściej występuje tym szybciej spadają notowania PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:58 filo-mat1 napisał: > A z drugiej > strony proszę częściej pokazywac p.Kempę. > Im częściej występuje tym > szybciej spadają notowania PiSu. Najskuteczniej - pokazywać ją na zmianę z J.Kaczyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
czadca "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:29 Cóż to za afera? Wiadomości są manipulowane z zasady, tak jak partie w Polsce są z zasady hierachiczne i niedemokratyczne. Ciekawa jestem natomiast dalszej kariery człowieka drugiego planu, szefa Wiadomości, niejakiego Jacka Karnowskiego który starał się o szefostwo TVP. To on był w czasach PiS wyznaczony w Polskim Radio do prowadzenia wywiadów z J. Kaczyńskim. Odpowiedz Link Zgłoś
dirty_henryk "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:30 Pogubić się można. Odpowiedz Link Zgłoś
czadca Karnowski 16.02.10, 12:34 Cóż to za afera? Wiadomości są manipulowane z zasady, tak jak partie w Polsce są z zasady hierachiczne i niedemokratyczne. Ciekawa jestem natomiast dalszejkariery człowieka drugiego planu, szefa Wiadomości, niejakiego Jacka Karnowskiego który starał się o szefostwo TVP. To on był w czasach PiS wyznaczony w Polskim Radio do prowadzenia wywiadów z J. Kaczyńskim. I to on cieszy się takim autorytetem, że któryś z jego dziennikarzy donosi na niego do "GW" :) Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera........ 16.02.10, 12:35 Atak wsciekly ,bez kontroli.Powiem wam cos.PO przegralo .Reszte rozstrzygna wybory.Zeby wygrac , musicie je sfalszowac. Odpowiedz Link Zgłoś
fagusp Re: ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera....... 16.02.10, 13:06 A po co fałszować wybory? Sprawę załatwi demografia. Moherowy plebs kopie w kalendarz na potęgę a kolejne pokolenia są odporne na narodowo-socjalistyczną retorykę prezesika Jarosława. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: ..Coz-Polska ma przestepce za Premiera....... 16.02.10, 15:29 fagusp napisał: > A po co fałszować wybory? Sprawę załatwi demografia. Moherowy plebs kopie w > kalendarz na potęgę a kolejne pokolenia są odporne na narodowo- socjalistyczną > retorykę prezesika Jarosława. Taki jesteś pewny(a)? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Nie w Moskwie, a w Leningradzie... 16.02.10, 15:12 prawdziwy-moher napisał: > Coz-Polska ma przestepce za Premiera....... > Powiem wam cos.PO przegralo . 1. Polska nie - ma, a miała (w latach 2005-2007); 2. nie przestępce za premiera, a przestępcę za wicepremiera; 3. nie PO przegrało, a PiS przegrał i konsekwentnie przegrywa wszystko co jest do przegrania, od 2007 roku: a) wybory parlamentarne, b) wybory do PE, c) wszelkie sondaże, nieważne przez kogo i kiedy robione. Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio UBeku Wajdzik - przestań trollować napij się wina 16.02.10, 19:24 prawdziwy-moher napisał: > Atak wsciekly ,bez kontroli.Powiem wam cos.PO przegralo .Reszte rozstrzygna wyb > ory.Zeby wygrac , musicie je sfalszowac. bzyknij coś jak jeszcze możesz. Odpowiedz Link Zgłoś
rob1964 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:35 bardzo dobrze Panie Romaszewski kaczynski moralnosci niech uczy rydzyka ale tego nie zrobi bo by stracil u nieg poparcie Odpowiedz Link Zgłoś
rob1964 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:37 rob1964 napisał: > bardzo dobrze Panie Romaszewski kaczynski moralnosci niech uczy > rydzyka ale tego nie zrobi bo by stracil u nieg poparcie Odpowiedz Link Zgłoś
cudoktusk Romaszewski, posmakował "wdzięczności" PIS-komuny 16.02.10, 12:45 i dobrze.... Odpowiedz Link Zgłoś
marconini "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:38 To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie wiadomosci: po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl czlonkiem klubu PiS !!! po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS-u!! To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i polprawd!!! Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 15:36 marconini napisał: > To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie wiadomosci: Nawet gdyby tak było (a nie jest) to "szmatławej gadzinówce" wolno, bo - jako gazeta prywatna, może pisać co jej się żywnie podoba. Ryzykuje - co najwyżej - proces i/lub utratę czytelników. W konsekwencji - bankructwo. Jednak - od dwudziestu, przeszło, lat - jakoś sobie z tym radzi nie najgorzej. > po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl czlonkiem > klubu PiS !!! To mi dopiero "przekłamanie rzeczywistości": wręcz wołające o pomstę do nieba! :) Zwłaszcza, że do Senatu wybrany został z listy PiS, a nawet przez tenże PiS desygnowany na marszałka. > po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS-u!! I co z tego? Gdzie Ty widzisz w Gazecie informację przeciwną? > To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i polprawd!!! > Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!! Możesz te opinie uwiarygodnić, popierając je przykładami? Odpowiedz Link Zgłoś
ko_menta_tors Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 18:30 marconini napisał: > To wy szmatlawa gadzinowko cenzurujecie i przeklamujecie wiadomosci: > po pierwsze romaszewski nie jest i nie byl w PiS,tylko byl czlonkiem klubu PiS !!! > po drugie w dalszym ciagu zgadza sie i popiera program i idee PiS- u!! To wasza redakcja specjalizuje sie w pisaniu klamstw i polprawd!!! > Bardzo blisko wam towarzysze do moskiewskiej PRAWDY !!!! Nie był członkiem PiS-u tylko członkiem klubu PiS-u... Jak by nie patrzeć - członek.. Odpowiedz Link Zgłoś
rob1964 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:44 Pan jest ikona Solidarnosci i jakis kaczynski nie ma prawa pouczac Pana jak postepowac w tej parti kazdy musi myslec i robic jak prezes jedna partia jeden wodz Odpowiedz Link Zgłoś
j-agat "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:49 Panie Romaszewski,pokazał Pan typowe polskie głupie ambicje osobiste.A zatem ważniejsze dla Pana jest własne EGO /Dorn i inni.../ niż interes POLSKI. Zapisał się Pan do PRZECIĘTNIACZKÓW ! Szkoda bo życiorys kwalifikuje Pana mocno wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
victores77 o referendum ws. kropiwnickiego!!! 16.02.10, 12:51 dopiero po jego odwołaniu w poniedziałek była to jedna z ostatnich informacji.... Odpowiedz Link Zgłoś
martin102 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 12:55 PiS-iurska TVP to i pis-iurskie Wiadomości, bez jakiegokolwiek obiektywizmu w przekazie informacji. Tej propagandy bliźniaków w TVP, obrzydliwego lizania im dupy już oglądać się nie da!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
rybolow Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:46 Jeżeli w TVP odbywają się takie "orgie" to niech sobie koalicja PiS i SLD utrzymują "swoją telewizję" ze swoich składek. Ja zaś założę extra filtr ,żeby informacje nie docierały do moich wnuków,bo mogą zarazić się ideologią spustoszonego mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
selfhelp zbuk wuc szuja szantazu afer sbotazu haki prowokac 16.02.10, 13:29 zbuk wuc buc pucz wladz afer szantazu prowokacjie teczki haki niewybaczalne z hanbienia bez zadnego pokrycia areszty wywolawcze i z pati=koti gowniarzem zbiorem w tvp.=pi$ proaganda w udupiaaniu nie winnych ludzi cyrki w tvp z pisiowskimi szularemi gwozdie do tumnny,agent spioch falszywe oszczerstwa ja ciebie wykoncze,malpa w czerwnym,spiepszaj dziadu, korupcyjne tvp.propaganda wuca zbuka buca pucz wladza cieniasow nieudcznikow XXI wieku co z hamulcowym i wetowcem same straty w mld. dolarow afery t wuc zbuk labbowali dla G TECH.5 MLD STRAT pi$=dolniete =szlery szantazysci w milojnach strat$$$$ kresowki filmiki oglupianu durnego luda wariatkow pi$=dolnietch do pierdla z szujem szantazysta afer sbotazu wucem zbukiem Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt21 "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:36 Nigdy nie lubilem Romaszewskiego i nie podzielalem jego pogladow,ale teraz,po jego "buncie",zaczynam zmieniac na jego temat zdanie. Kazdy ma prawo do swoich pogladow a napewno juz w takiej kontrowersyjnej sprawie Nie mam zamiaru bronic Piesiewicza.Powinien zakonczyc swoja kariere po wpadce z narkotykami,zniknac z Sejmu. Jednak jesli Romaszewski nie podziela tego zdania to ma do tego prawo.Dyscyplina partyjna w sprawach moralnosci nie moze miec zastosowania.Kaczynski jeszcze raz przegial pale. Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 13:51 Nigdy nie cierpiałam tego Romaszewskiego,za Jego zaciętą minę i wygłaszane poglądy nieznoszące żadnej krytyki.Dla mnie facet może zupełnie zniknąć ze sceny politycznej,a najlepiej już dziś z Senatu. Odpowiedz Link Zgłoś
chris30 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:16 A nie pomyślałaś nigdy, że takie poglądy możesz dziś wyrażać dzięki tym, co ryzykowali nie karierą, ale wręcz życiem w walce z komuną, jak właśnie Romaszewski? Odpowiedz Link Zgłoś
stolat3 Re: "Wiadomości" TVP ocenzurowały Romaszewskiego 16.02.10, 14:52 chris30 napisał: > A nie pomyślałaś nigdy, że takie poglądy możesz dziś wyrażać dzięki tym, co > ryzykowali nie karierą, ale wręcz życiem w walce z komuną, jak właśnie Romaszew > ski? Może kiedyś ryzykowali , ale dzisiaj z tego powodu nie mogą czuć się bezkarni. Obrona postawy niegodnej senatora jest niegodna senatora. Oni mają być przykładem i za błędy "fora ze dwora" Odpowiedz Link Zgłoś