Dodaj do ulubionych

Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde...

02.06.10, 15:40
Marzyciel !!!
Obserwuj wątek
    • dzyndzelbaum Głosuję tylko na Leppera bo innym nie ufam. 02.06.10, 15:44
      Chłop jeszcze nie jest taki zdemoralizowany jak inne typki.
      I dotrzymuje słowa.
      • dyktator_bolandy Re: Głosuję tylko na Leppera bo innym nie ufam. 02.06.10, 15:48
        w chlewie masz neta?
      • caius1 Re: Głosuję tylko na Leppera bo innym nie ufam. 02.06.10, 16:09
        Hehe... Dobry kawał: Lepper nie jest TAK zdemoralizowany. Ale
        pewnie: w partiach bolszewickich jak Samoobrona rutynowe dupczenie
        sekretarek i innych pracownic jest moralne.

        NiePiS
      • masie8 Re: Głosuję tylko na Leppera bo innym nie ufam. 02.06.10, 16:13
        Wątpię czy dotrzymuje słowa.Lepper będąc u władzy cały budżet państwa
        roztrwoni, a my będziemy płacić większe podatki.Lepper dba tylko o
        swoje interesy/był już w rządzie/,tyle obiecywał przed wyborami
        i nic nie zrobił.
      • jotka24 pan premier nie w pierdlu ??? 04.06.10, 13:08
        przepustka ?
    • jasio.cekin Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 15:46
      Andron, jesteś zdarty jak winylowa płyta!
    • sonyw27 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 16:06
      Nie ma sprawy,ale najpierw trzeba grzecznie odsiedziec w wiezieniu
      przeszlo dwa lata .Niestety wyrok opiewal bez zawiasow
      • caius1 Re: Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezy 02.06.10, 16:12
        sonyw27 napisał:

        > Nie ma sprawy,ale najpierw trzeba grzecznie odsiedziec w wiezieniu
        > przeszlo dwa lata .Niestety wyrok opiewal bez zawiasow

        To by było ciekawe, np: Prezydent Lepper dostał kolejną przepustkę z
        zakładu karnego na odbycie podróży zagranicznej. W trakcie podróży
        przebywać będzie pod dozorem funkcjonariuszy ZK.

        NiePiS
        • ogabignac Re: Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezy 03.06.10, 08:08

          W/g polskiego prawa pan Lepper jest niewinny.
    • 01kazimierz Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 16:08
      Andriu,kup sobie fujarkę i zagraj serenadę Anecie.
    • bajt52 Re: Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezy 02.06.10, 16:11
      Nie,no dla mnie super! No przecież Jędruś powinien wygrac te wybory!
      Tyle chłopa co on...a jak by śmiesznie przynajmniej było...:)
      No i te tytuły:Prezydent Andrzej Lepper uścisnął dłoń prezydentowi jakiemuś
      tam-stanu (Tadżyki,Uzbeki no i tak dalej...
    • spoko-spoko Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 16:34
      Liczy. Co z tego ze liczy jak cwok nie umie liczyc.
    • exexpat Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 16:45
      No to Pan Lepper bedzie mial duzo mozliwosci po wygraniu wyborow.
    • sonyw27 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 16:52
      Do Caius:Kiedys zauwazylem wiezniow pracujacych przy
      remoncie drogi w miescie.Zapytalem jednego z nich co oznacza
      na jego plecach "ZK".Odpowiedzial mi,ze to "Zastepca Kierownika"
    • sonyw27 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 17:00
      Do Cains:Jak Lepper wytlumaczy w czym rzecz ,to w koncu jednak go uznaja za
      jednego z VIP-ow...
    • 3plabc Dobrze, że za marzenia nie każą hehe. 02.06.10, 17:10
    • 3plabc Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 17:12
      Dobrze, że za marzenia nie karzą:P hehe.
    • kufa-62 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 18:32
      NO,TAK .MASZ PAN PEŁNE PRAWO.CHŁOP POTĘGĄ JEST. I BASTA! (INTELIGENCJA DAWNO
      DO CIEPŁYCH KRAJÓW WYJECHAŁA)
    • tadjan Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 02.06.10, 19:24
      głupek.... tylko dzięki podobnemu sobie doszedł przypadkiem do
      stanowiska wicepremiera za co będziemy się wstydzić jeszcze przez
      dziesięciolecia.....My, bo Lepper z Kaczyńskim są z tego dumni.
    • antropoid Andrzej Lepper 02.06.10, 21:08
      "Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezydenckie"

      Chyba w swojej gminie, choć i w to wątpię.
    • ogabignac Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 03.06.10, 08:06




      Będę na pana głosował Panie Lepper.
      Dość ograbiania Polski!
    • korcia2000 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 03.06.10, 09:34
      Błogosławieni, którzy wierzą....
    • jhbsk Re: Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezy 03.06.10, 09:35
      Dlaczego ten wielokrotny przestępca nie jest tam gdzie jego miejsce - w
      zakładzie karnym?
    • tetradrachma Panie Lepper, demokracja ma to do siebie... 03.06.10, 10:58
      że i męty wypływają. Nie do Pana mam pretensje jeno do Kaczyńskiego
      który, z żądzy władzy, się z Panem zbratał. Kaczyński to przykład
      degrengolady polskiej inteligencji.
    • mm-18 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 03.06.10, 12:18
      Chyba w Gwatemali.
    • wolny-wybor Czemu miałby nie wygrać ... 03.06.10, 21:06
      Wybierz sam skutecznego prezydenta - zostało niewiele czasu, nie
      kieruj się wyglądem i uprzedzeniami - wpisz w wyszukiwarkę Google
      Wolny Sondaż Prezydencki, wyszukaj lub kliknij i
      zagłosuj.

      Wyniki głosowania przez internatów są zupełnie inne od oficjalnie
      prezentowanych, już w sondażu zebrało się 85296 głosów Polaków i
      ciągle ich przybywa (w tym 31965 na prezydenta).

      Drogi wyborco pamiętaj, jaka jest różnica pomiędzy obietnicą, a jej
      realizacją, czym się różni obiecanie pieniędzy od dania pieniędzy,
      czym odróżnia się mówienie od robienia. Ile warte są gesty, a ile
      fakty i działanie.
    • mineyko Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 06.06.10, 15:49
      Mój Andrzeju jam nie chory,
      Więc liczę, że przegrasz wybory,
      Nic nie warte twoje gierki,
      Kufajka tak, lecz nie lakierki!
    • a856085 Andrzej Lepper: liczę, że wygram wybory prezyde... 07.06.10, 20:30
      lepper ukradl mi roztrzasacz gnoju i nie oddal !
      To gnoj jeden !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka