Dodaj do ulubionych

MON przeprasza za Macierewicza

27.07.11, 07:26


MON powinien przeprosić wszystkich Polaków za dopuszczenie do władzy półgłówka.
Obserwuj wątek
  • szczypopasku MON przeprasza za Macierewicza 27.07.11, 08:00
   Za wszystkie przeprosiny powinien zapłacić Macierewicz,a nie podatnik.Jego głupota nie nadaje się nawet do psychiatry,powinen być odizolowany od społeczeństwa.Jego biała księga yto stek oszczerstw,żenady,bez znajomości prawa,techniki lotniczej.Dlaczego głupków pokazuje TVP,nie chcemy drugiejNorwegi w Polsce.!!!!
  • wladkrug MON przeprasza za Macierewicza 27.07.11, 08:21
   Nasze państwo powinno skończyć z odpowiedzielnością zbiorową. W każdej instytucji zawinił w konkretnym przypadku określony pracownik i to on powinien ponosić odpowiedzialność za swoje działania. W tym przypadku zawinił Macierewicz i to on powinien ponosić koszty przeprosin, również w telewizzji za swoją nieudolność i krzywdzenie innych. Podobnie powinno być w Urzędach Skarbowych, czy też w szpitalach. Urzędnik bądź lekarz który zwininił powinien ponosić całkowitą odpowiedzialność za swoje czyny, które krzywdzą innych ludzi.
  • superbielak MON przeprasza za Macierewicza 27.07.11, 09:32
   Czy naprawdę nie ma sposobu,żeby MON wyegzekwowal ,nawet najmniejsze odszkodowanie od Macierewicza(przykro,ale,aż prosi się żeby to nazwisko pisać z małej litery)?Nawet z założenia przegrana sprawa MON vs Macierewicz(podejrzewam,ze koszty bylyby do zaakceptowania w porownaniu do ,,wydzwieku spolecznego"),dalaby Mon mozliwosc naglosnienia za czyje chore pomysly my wszyscy musimy dzisiaj placic.Ludzie czytaja ,,MON przeprasza",no i mysla to co mysla.Podczas rozprawy dowiedzieliby sie dlaczego ,,ten" MON musi przepraszac i kto za to placi.Moze wystarczyloby pare konferencji prasowych na ten temat i pare artykulow na pierwszych stronach gazet.Podczas redagowania przeprosin,polecam dodanie zdania ,,przez kogo"te przeprosiny.
  • solaris_ih a w Raporcie napisano ... 27.07.11, 10:04
   "Jarosław SZCZEPAŃSKI
   Jako dziennikarz TVP (zastępca dyrektora TAI) informował WSI o planach w zakresie zmian
   personalnych co do zagranicznych korespondentów TVP. Po opuszczeniu Telewizji
   oferował WSI gotowość infiltracji "Rzeczpospolitej" lub "Wprost", bądź "innej związanej z
   jego profesją instytucji"."

   a teraz wychodzi, że nikt nie współpracował (i nie sugeruję, że Szczepański jest winny,bo nie mam takiej wiedzy, mówię o ogólnych GWtendencjach), nikt nie donosił .... i pytanie do "młodych wykształconych z dużych miast": w jaki sposób ten sowiecki reżym mógł okupować Polskę przez 49 lat?

   PS
   Maciarewicz nie był sam w komisji, ale rozumię, że w podręczniku czerwonego aktywisty napisano: "wróg musi mieć twarz, jedną, by nie siać zamętu wśród ćwiećinteligentów" ;)
   • ar.co Re: a w Raporcie napisano ... 29.07.11, 17:07
    W jaki sposób sowiecki reżym mógł okupować Polskę (co prawda z pewnością nie przez 49 lat - bo jako żywo w 1940 czy nawet 1943 w Warszawie to nie Sowieci byli okupantami, ale rozumiem, że to taka pisowska matematyka)? Ależ bardzo proste - dzięki takim wiernym pomocnikom jak partyjny wykładowca Rajmund Kaczyński, partyjny pisarz i podpisywacz Jarosław Marek Rymkiewicz czy rozmaici partyjni prokuratorzy, którzy za czasów "reżymu" skazywali opozycjonistów (prawdziwych), a obecnie są hołubieni przez PiS.
  • gajane4 MON przeprasza za Macierewicza 27.07.11, 10:50
   Czy napewno nie istnieje możliwość zlicytowania Maciarewicza na poczet tych jego działań? On byw wtedy urzednikiem państwowym, a za swoje błędy urzędnik ponosi odpowiedzialność. Oczywiście nie chodzi tylko o te pieniądze, które teraz my wszyscy za tego g....ja płacimy z nawszych podatków, ale o nauczkę dla potencjalnych naśladowców.
  • hardy1 Re: MON przeprasza za Macierewicza 27.07.11, 16:56
   To już skandal. Jeżeli prawo jest tak skonstruowane to najwyższy czas je zmienić. Inaczej politycy są całkowicie bezkarni za swoje skandaliczne działania, łamiące prawo.

   Jeżeli zwykły pracownik popełni kosztowny błąd, to musi pokryć straty z własnej kieszeni, zgodnie z Kodeksem Pracy (do wysokości określonej kwoty w miesięcznych płacach). Tutaj natomiast Macierewicz ŚWIADOMIE z powodów politycznych, szkalował niewinnych ludzi i zwalniał ich z pracy. Powtarzam - ŚWIADOMIE, a więc nie zwykły błąd a świadome pzrzestępcze działanie. I co? Może się śmiać w twarz Polakom i być ponad prawem? Bo prawo mówi o równości ludzi wobec prawa...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka