Dodaj do ulubionych

Niesiołowski: Psychopaci z PiS

16.12.11, 09:46
Tylko psychopaci ? Przeciez ich zboczen jest znacznie wiecej. Starczy wsrod nich zerknac w kolo, same ZOO.
Obserwuj wątek
    • india2010 Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 09:54
      Pisowi to już raczej nic nie pomoże
      • antekguma1 Re: Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 15:28
        Przyganiał kocioł garnkowi. Niesiołowski to nawiedzony świętojebliwy psychopata nie lepszy od PiSuarów.
    • ador43 [...] 16.12.11, 10:04
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • paulhandyman Niesiołowski ma 100% racji ! 16.12.11, 10:10
      Dziwne jest to, że istnieje jakiegoś rodzaju zgoda wszystkich dziennikarzy, by nie mówić o PISiorach psychopaci. PISiory wyglądają jak psychopaci i przede wszystkim zachowują się jak psychopaci i należy ich właśnie w ten sposób nazywać. "Kłania się tutaj tzw. obiektywność dziennikarska" !
    • demetria11 Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 10:24
      Pan Niesiołowski ma, jak zwykle rację. Jego wypowiedzi czasami zdają się zbyt ostre, ale on tylko odpowiada pisiakom w języku, którym tamci się posługują i, jak widać, rozumieją, bo zawsze czują się słowami p. profesora obrażeni. Pisiaki tak reagują na prawdę.
    • stach-poraj Oczywoscie, ze psychopaci. Ale... 16.12.11, 10:44
      Posel Niesiolowski prozno wzywa aby sie udali do psychiatry. Kazdy podrecznik zaburzen osobowosciowych w przypadkach takich jak psychopatia i socjopatia, podkresla, ze "leczyc" sie tego nie da w doroslym zyciu. Mozna nieco poprawic stan zaburzonego i nauczyc go pewnej samokontroli, jesli sie wziac za niego odpowiednio wczesnie. Tyle, ze psychopatia jest rzadko rozpoznawana we wczesnym wieku.
      Niestety Prezesowi juz nic nie pomoze. A jest on klasycznym, podrecznikowym wrexz przykladem psycho- i socjopaty.
    • antropoid Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 11:17
      Jak nie lubię Niesioła, tak o PiSuarach gada zawsze samą prawdę.
    • 3744meriva Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 14:48
      Ja się też zgadzam się, że PiS przegrywa kolejne wybory ale właśnie z powodu złego programu i porąbanej, infatylnej osobowości Kaczyńskiego typu małego dyktatora - byli członkowie PiS-u tak mniej więcej jego określają. Wpierw dyktatura w PiS-ie a potem w państwie polskim. Jak w malignie obiecywał w czoraj, że Polska pod jego batutą pogoni gospodarczo jak Chiny. Była już Japonia teraz na tapecie są Chiny. On nie wie wogóle co mówi. Chiny są komunistyczną dyktaturą mającą duże osiągnięcia gospodarcze ale jakie są tam płace i warunki życiowe dla większości społeczeństwa. Niby jego (ha, ha )"Solidarność" walczyła o godziwe płace i warunki pracy a Kaczuś marzy zmontować Chiny w Polsce. Polityczny dinozauer. Niby jaki genialny program ma PiS. Jak na razie rozliczenie geometrycznych spisków w tym naturalnie katastrofy w Smoleńsku, wydojenie UE jak się tylko da zwłaszcza, Kaczyńskiego humorystyczny pomysł żeby polscy rolnicy dostawali identyczne dopłaty jak niemieccy itd. itd. Sam Szefo PiS-u ma bombowe kwalifikacje na premiera. Ochrzanił idiotycznie Merkelową a teraz dołożył płatnikom strefy euro, pardon "KONZETRATION LAGER EUROPA" a zwłaszcza Niemcom poniżej pasa - "EURO MACHT FREI" - było niesione w pochodzie w Warszawie. I ten dureń po tym chce prowadzić ewentualne rokowania o dopłaty dla rolników. Jeśli UE jest porównywana do Oświęcimia to należy z niej natychmiast wybyć i zmontować polskie mocarstwo gospodarczo-militarne w oparciu o własne środki i technologie. Ha, ha. No trzeba zlikwidować zakłady VW w Poznaniu, Opla w Gliwicach, MAN-a w Poznaniu, Toyoty w Wałbrzychu, FIATA-a w Tychach itd. itd. i zacząć produkować w oparciu o własne technologie tylko co i za co ? Można wziąć przykład z Chin i produkować jakieś śmiecie ale żeby to ktoś wogóle kupił to jakie byłyby płace. Kaczyński niema zielonego pojęcia o komórce, o komputerze, niema prawa jazdy, to debil techniczny który chce wyskakiwać z Oświęcimia-UE. To jest jego program.
    • jan.58 Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 14:56
      Poseł Stefan Niesiołowski ma rację. Nie trzeba być psychiatrą żeby stwierdzić, że ci ludzie są chorzy psychicznie. To widać po tym co mówią, jak się zachowują i tym szaleństwie w oczach !
    • jurek4491 Niesiołowski: Psychopaci z PiS 16.12.11, 18:23
      PiS to wylęgarnia debilizmu.
    • karul.nowy O jak milo! 17.12.11, 05:13
      Solidaruchy bija sie po pyskach w mysl zasady milosierdzia chrzescjanskiego!

      A dobrze wam tak, solidarnosciowe matoly. Drugiej Japonii sie zachcialo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka