Dodaj do ulubionych

Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk...

21.02.12, 09:57
Gazte Wyborcza wykorzystuje nawet tv trwam aby przywalić Tuskowi. Oczywiście po to aby Jarosław Kaczyński mógł wrócić do władzy. Wtedy każda wypowiedź Fotygi, Macierewicza lub samego Wodza, przyciągała miliony czytelników. Każde bowiem posunięcie PiSu spychało nas w kierunku przepaści, a to zawsze się dobrze sprzedaje. Miejmy nadzieję że to se ne vrati.
Obserwuj wątek
    • ubiquitousghost88 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 09:58
      Sado-maso alla polacca...
      • podhajce Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 11:52
        ubiquitousghost88 napisał:

        > Sado-maso alla polacca...
        "KUPĄ MOŚCI PANOWIE..."- przecież to takie polskie. Nie trzeba mieć racji, wszak w jedności jest siła.
      • mlodaemerytka Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 12:00
        To ma tyle wspolnego z religia, jak ja z baletnica !
        Katolicy wstydzcie sie ! jaki poziom reprezentuje Kosciol i wierni ?
        Rydzyk jest persona non grata > Powinien byc postawiony przed sadem za lamanie prawa,
        finasowe spekulacje i warcholstwo na foerum publicznym. Wstyd byc Polakiem !
        Te tlumy zachowuja sie ponizej najnizszych instynktow zwierzecych tyle mozna powiedziec. ta sama sekta,co pod palacem. zakjlocaja spokoj chuligani.
        • bezspokoju Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 12:21
          To dla tego, że zawsze można się wyspowiadać, a wtedy "hulaj dusza, piekła nie ma", można kłamać, oszukiwać, kraść, wyłudzać, pomawiać, cudzołożyć i grzeszyć do woli. Po spowiedzi i rozgrzeszeniu same aniołki, po wyjściu z kościoła jest konto czyste i dalej "hulaj dusza, piekła nie ma" do następnej spowiedzi. Jak widać, same świętoszki w tym katolickim sosie, przyprawionym hipokryzją i obłudą.
        • tymon99 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 17:43
          rydzyk to rosyjski agent.
      • antekguma1 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 15:16
        A to czytaliście?

        www.emetro.pl/emetro/1,85648,11190400,ACTA_padla_bedzie_SUDE.html
        Tekst linka
    • taglinda Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:00
      radny to taki ktoś, kto ma zajmować się swoim "podwórkiem" - miejskimi śmieciami, podatkami od nieruchomości, utrzymaniem przedszkoli itp.

      pierwsze słyszę, żeby miasto Lublin czy Zakopane miało coś wspólnego z cyfryzacją sygnału TV.

      chyba że to kolejni katoliccy popie...ńcy, którzy znają się na wszystkim - od liczby aniołów na główce od szpilki po dozwolone przez Watykan pozycje seksualne księży, i jeszcze uważają, ze ich dieta radnego opłaca wypowiedzi na każdy temat.

      jak się w dupie przewraca od braku zajęć w radzie miasta, to gówna psie im zbierać po trawnikach. Pewnie wtedy po raz pierwszy w życiu zrobią coś pożytecznego.
    • he1ku Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:04
      Ludzie po co ta zadyma. Dajcie kasę Rydzykowi i po krzyku, bo przeciez zakonnikowi o to chodzi.
      • wels5 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 11:23
        Nie uda się. Bo będzie ciągle i więcej dla siebie ciągnął.
      • bezspokoju Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 12:36
        Co znaczy dajcie Rydzykowi ? Niech sam UCZCIWIE zarobi na swoje utrzymanie, zamiast bezczelnie wyłudzać od ludzi, którym na dodatek miesza w głowach ( które bez niego i tak mocno są popieprzone).
    • irenajurek Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:05
      No coz to ja spiewam dalej,jarek matole twoj pis rozwalili kibole-romaszewski poza sejmem.hahahahahahahaha
    • tadeo7890 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:07
      Chociaż tłum demonstracyjnie popiera katolicką telewizję to złote czasy Kościoła, gdy był najwyższym autorytetem, bezpowrotnie przeminęły i prawdopodobnie nigdy już nie wrócą. A stało się tak wraz z rozwojem nauki oraz ze wzrostem umiejętności samodzielnego myślenia. Z tego też powodu ubywa zainteresowanych duchową dyktaturą Kościoła Katolickiego. Coraz mniej ludzi skłonnych jest ślepo wierzyć w religijne dogmaty, a sam Kościół coraz częściej bardziej uprawia politykę niż duszpasterstwo. Polecam artykuły na ten temat z witryny ”Kosmologia - nauka duchowa”.
      O prawdziwym chrześcijaństwie
      Wybrane tytuły akapitów:
      Pogaństwo w chrześcijaństwie
      Kościoły staną się muzeami oraz atrakcjami turystycznymi
      Kościół traci wpływ na samodzielnie myślącego człowieka...
      Człowiek myślący nie potrafi ulegać duchowej dyktaturze Kościoła
      Chrześcijaństwo jest dzisiaj na różne sposoby pomieszane z pogaństwem
    • bonton.3 Głupole 21.02.12, 10:10
      Tą całą telewizję Trwam i radio tego oszołoma powinno się zamknąć bo są niewypłacalni.
    • mista_onanista jak łatwo bezrozumny tłum wykorzystać dla swojego 21.02.12, 10:13
      jak łatwo bezrozumny tłum wykorzystać dla swojego biznesu....
      • 6.smiech Re: jak łatwo bezrozumny tłum wykorzystać dla swo 21.02.12, 10:21
        mista_onanista napisał:

        > jak łatwo bezrozumny tłum wykorzystać dla swojego biznesu....

        No bo im koscol juz mozgi wyczyscil i zostawil bezwolne kukly.
    • skydak Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:27
      Jestem katolem i nie zamierzam obalać rządu Tuska. Podobnie jak wiekszość innych katoli, których znam. Te prostesty, to moim zdaniem margines katolskiego świata.
      • 6.smiech Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 10:46
        skydak napisał:

        > Jestem katolem i nie zamierzam obalać rządu Tuska. Podobnie jak wiekszość innyc
        > h katoli, których znam. Te prostesty, to moim zdaniem margines katolskiego świa
        > ta.

        Dobry wpis normalnego wierzacego czlowieka. Moim zdaniem po czesci margines katolickiego
        swiata ale glownie kibole. Dla nich kazda okazja do rozroby jest dobra.
        • mlodaemerytka Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 12:23
          Moze zmienic religie nalezy ? Nie itozsamiac sie z chuliganami. Ja nie chiclal bym reprezemtowac kosciola, ktory okrada narod i wtraca sie do politykio. te niemowleta i noworodki zakopywane to dzielo ustawey koscielnej o zakazie przerywania ciazy. Czy kiedys ludzie zrozumieja niewlasciwosc wtracaania sie do polityki ludzi oghraniczonych ,ludzi zyjacych w celibacie niby poza rodzinami w sprawy alkowy. Im zalezy na "klientach" do placenia za chrzty, sluby, pogrzeby. Ile jeszcze bedzie takich spraw, jak 6 m-cznej Madzi ?????????????
          Tym niech sie kosciol zajmie, a nie dosteppem do telewizji. maja ambony do gloszenia ewamgelii. Wystarczy !
    • youngcontrarian Pamiętajcie politycy IIIRP: KK ocala badź obala 21.02.12, 10:40

      Po odebraniu licznych i nie oczekiwanych gratulacji od osób swiatopogladowo mi obcych a nawet wrogich oraz nie zasluzonych wyrazow potepienia od forumowiczów stojących po tej samej stronie cywilizacyjnej barykady co ja, zmuszony jestem do opatrzenia mojego komentarza nastepujacą uwagą wstepną:
      PONIZSZY WPIS PRZEZNACZONY JEST WYLACZNIE DLA OSOB ZDOLNYCH DO PRZECZYTANIA I ZROZUMIENIA TEKSTU DLUZSZEGO NIZ 5 ZDAN.

      Zmasowaną i prymitywną nagonkę na Komisję Majatkową, odmowę koncesji dla TV Trwam, ostatni projekt ustawy dotyczący likwidacji Funduszu Kościelnego finansującego składki ubezpieczeniowe duchownych i perfidną anty-katolicką kampanię GW nie można określić inaczej jak bezprecedensową w naszej historii dyskryminację, eurofaszyzm, syjonistyczno-bolszewicki totalitaryzm, czystkę etniczną, ludobójstwo, postmodernistyczny holocaust, narodową tragedię, cynizm i zdrade wiekszą od Zbrodni Katyńskiej i Smoleńskiej i wszystkich rozbiorów Polski razem wziętych.
      Jednakże najbardziej bolesne i wyjątkowo odrażajace są dla KK insynuacje polskich i światowych zydo-masonskich mediow pod adresem duchownych, którzy z ciałkowitym oddaniem prowadzą działalność duszpasterską wsród dzieci i młodzieży. Jest to wynikiem demonizowania przez niedouczonych żurnalistow greckich korzeni dwóch najpiękniejszych słów we wszystkich językach: “dziecko” + “kochać”. Księża często po godzinach posługi kapłańskiej odsłaniają przed dziećmi - przyszłymi matkami i ojcami - ciałokształt piękna i tajemnic życia w katolickiej rodzinie. Zaspakajają w tych pulchniutkich aniołkach, tych niewinnych, nie skażonych grzechem istotach miłość do Boga i ich naturalną ciekawość świata. Księża prowadzeni Duchem Swietym oswajają dzieci z poczuciem intymej, zmyslowej, ojcowskiej czułości. Po latach ta rozbudzona w nich pod opiekuńczymi ojcowskimi skrzydłami czarodziejskiej sutanny boska miłość zaowocuje świadomą, dojrzałą chrześcijańską miłością w ich własnych rodzinach.
      Niestety wiele z tych dzieci i ich niewdziecznych rodziców przeżywa kryzys wiary. Kierowani radą szatana i żądzą łatwego zysku pod przykryciem tzw. pomocy psychologicznej i prawnej zwracają sie oni do instytucji poza-kościelnych, którym obca jest moralność katolicka i tym bardziej teologiczna, transcendentna interpretacja miłości do bliźniego, zadając Kościołowi zdradziecki cios w plecy.

      W odpowiedzi na te prowokacje w Toruniu pod patronatem Episkopatu i RM ukonstytuował się MKS (Międzydiecezjalny Komitet Strajkowy), który ogłosił pogotowie strajkowe na terenie całego kraju. MKS nie planuje zadnych ostrzegawczych akcji protestacyjnych. Po usankcjonowaniu ustawy o likwidacji Funduszu Kościelnego księża i biskupi przystąpią do strajku generalnego, który sparalizuje życie polityczne, gospodarcze i kulturalne III RP. Do strajku przyłączą się zarządy wszystkich szkół i cmentarzy katolickich. W ramach dyscypliny religijnej oczekujemy od wszystkich katolickich wspołmałżonków posłów i posłanek na sejm wywierania na nich nacisku poprzez kampanie biernego oporu czyli odmawiania wypełniania obowiązku małżenskiego do czasu zaniechania wszelkich prowokacji i oszczerstw wobec Koscioła i postawienia winnych przed Trybunalem Narodowym.
      Na siłę odpowiemy siłą. Zmobilizowalismy świetnie przygotowane ideologicznie kolędnicze grupy wywiadowcze ministrantów z tacami...sorry..tarczami ochronnymi przy bojowym wsparciu dewocyjnych szturmowych oddziałów moherowych beretów uzbrojonych w gromnice, które tak dzielnie stawiły czoła mocom szatanskim na Krakowskim Przedmieściu.
      Rodacy, spróbujcie sobie uzmysłowić apolkaliptyczne konsekwencje strajku duchowienstwa na terenie całego kraju? Jak przetrwacie bez cotygodniowej posługi bożej? Kto zapewni Wam rozgrzeszenie po tak przystępnych/konkurencyjnych opłatach i to znacznie niższych od tych uiszczanych w judaizmie czy kościele ewangelickim? Kto Wam pomoże prawidłowo zinterpretowac metafizyczna głębię i subtelną metaforykę Pisma Swiętego? Jak bez naszego pośrednictwa nawiążecie łączność z Bogiem? Czy wobrażacie sobie wykonywanie swoich codziennych obowiązkow rodzinnych i zawodowych bez naszych duchowych wskazówek i porad? Jak bez nas odnajdziecie sens i cel waszego życia? Gdzie znajdziecie pociechę i nadzieję na lepsze jutro i życie wieczne? Pomyślcie o zapomnianych przez rodziny starszych cierpiących osobach w szpitalach i hospicjach, ktorych w ramach usług religijnych karmimy infantylną papką biblijnej mitologii z domieszką modlitwy pomagając umrzeć w blogiej nadziei na wieczne zbawienie u boku Pana Naszego w kosmicznym raju, gdzie odzyskają swoje szczęscie, młodość i zdrowie (nawet z uwzglednieniem dokonanych za życia operacji plastycznych i przeszczepów). Czym wypełnicie pustkę w waszych domostwach bez naszych po-koledowych wizyt? Rolnicy, kto wesprze was w modlitwie o urodzajne plony i - nie daj Bóg - gdy nawiedzi was klęska suszy bądź powódź? Czy zdobędziecie się na odwagę aby wbrew bożej woli wsiąść do nie pobłogosławionego przez nas auta, autobusu, samolotu? Kto wam zagwarantuje jakość paliwa na stacji benzynowej, którą ominął Kościelny sakrament? Czy będziecie się czuć bezpiecznie na mostach czy autostradach, których modlitwa i woda święcona nie powierzyliśmy bożej opiece? Jak młode życiowo niedoświadczone pary poradza sobie z przywilejami ale i z chrzescijańskimi obowiazkami nocy poslubnej bez katolickich nauk przedmałżeńskich? Chcecie tysięcy małżeństw żyjacych bez Kościelnego przyzwolenia i ich - urodzonego w grzechu nie ewidencjonowanego przez nasze placówki - potomstwa? Chcecie śmierci milionów nie narodzonych i nie ochrzczonych Polaków pod nożem aborcyjnego skalpela? Czy wyślecie wasze naiwne i bezbronne dziecko do bezbożnej szkoły, gdzie beda one molestowane i kaleczone ateistycznym praniem mózgu w ramach tzw. zajęć z etyki zatracając chrześcijanskie wartości moralne? Chcecie tysięcy nie pogrzebanych nieboszczyków pod bramami zamkniętych na cztery spusty katolickich cmentarzy?
      Czy bez Radia Maryja i TV Trwam możliwy jest rozkwit kuturalny i postęp cywilizacyjny Naszego Narodu? Czy chcecie aby Nasza wybrana przez Boga Ojczyzna skonczyła jak bezbożni, moralni bankruci w Czechach, Skandynawii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Japonii?
      • youngcontrarian Pamiętajcie politycy IIIRP: KK ocala badź obala-cd 21.02.12, 10:42
        (dokonczenie odezwy Ojca Dyrektora do narodu )

        Polacy! Czy wyobrażacie sobie życie bez nas skromnych slug bożych, ktorzy kosztem wielu wyrzeczeń; w nędzy, glodzie i chlodzie przez wieki wiedli Was przez morze ognia, krwi i lez? Bez nas Polska bedzie kaleka, bezradna, osierocona, trzecioświatowa. Co poczniesz biedna trzodo bez swoich pasterzy?
        Obudźcie się! Zewrzyjmy nasze szeregi w walce z bezideowym ateistycznym nihilizmem i zatracaniem sensu życia, łże-demokracją podważającą jedynie słuszną i prawidłową wolę Boga, z kosmopolityczną dekadencją, z globalizmem i zgubnymi pokusami tzw. rewolucji informacyjnej trujacego zródła nieprawdy, nieposłuszeństwa Bogu i grzesznych myśli odbierających nam religijną tożsamość, poczucie wspólnoty i zdolność zbiorowego myślenia.
        Wikipedia nie zastąpi Biblii jako wiecznego źródła wiedzy, prawdy i piękna. Uleganie wpływom i pokusom bezboznych impotentow: odcinajacych sie od swoich religijno-narodowych korzeni i tradycji humanistów, bezdusznych, pozbawionych wszelkiej wrazliwosci i moralnosci racjonalistów i wiecznie nie usatysfakcjonowanych, niezdecydowanych, swiatopogladowo zdezorientowanych i skłóconych ze soba naukowców - oprócz herezji i apostazji - jest największym aktem zdrady prawd objawionych. Przeciwstawmy się wszystkim wrogom Boskiej Harmonii i jedynie słusznych, NIEZMIENNYCH I NIEPODWAZALNYCH dogmatów wiary chrześcijańskiej.
        MKS zdecydowanie się odciął od jakiegokolwiek dialogu z liberalnymi intelektualistami, łże-polakami przemawiającymi głosem szatana. Sieją oni ziarna niezgody między nami i destabilizują Naszą umeczoną i poniżaną Ojczyznę.
        Najwybitniejsi współczesni Polacy panowie Natanek, Dziwisz i Ja - duchowi spadkobiercy Sergiusza III, Jana XII, Benedykta IX, Aleksandra VI, Juliusza II, Piusow XII i XIII, Jana XXIII, Jana Pawla II - nie dopuszczą do rozłamu w Naszym Kościele Powszechnym. “Drugiej Reformacji w Chrześcijanstwie nie będzie”. Dość tej czczej gadaniny o świeckim humanizmie. Czy Polacy potrzebują praw człowieka kiedy mają Prawa Boże? Nasze Prawo to Dziesięcioro Przykazań - a Wola Boża to Sprawiedliwość! Czymże jest tzw.demokracja w majestacie Wszechwładnego Boga. Tzw. świeckie społeczeństwo obywatelskie nigdy nie zamieni Porzadku Bożego. Decyzje podjete “drogą demokratyczną” to farsa wobec siły argumentu będącego rezultatem jednomyślnej, kolektywnej chrzescijańskiej refleksji.
        Chrześcijanstwo od swojego poczecia zawsze stalo w opozycji do wladzy stojac po stronie biednych, ucisnionych i wyzyskiwanych. Jak mozna przemilczac ponad tysiacletnia walke Kościola Powszechnego z rasizmem, homofobia, niewolnictwem...nie wspominajac o zaslugach KK w kwestiach rownouprawnienia kobiet, praw czlowieka, praw dziecka, ochrony środowiska naturalnego a nawet obrony praw zwierzat? Teolodzy z pokora odpieraja zarzuty swieckich pseudonaukowcow, ktorzy deprecjonuja monumentalny wklad chrzescijanstwa w rozwoj wszystkich nauk zwaszcza: astronomii, epidemiologii, astrofizyki i embriologii ze szczegolnym uwzglednieniem zaslug w przelomowym odkryciu i skutecznym zastosowaniu metody in vitro ponad 2000 lat temu w Galilei.
        Młodzieżówko katolicka, moherowa trzoda powoli sie wykrusza. Tylko w Was nasza nadzieja. Odrzuccie iluzoryczny świat Harry Pottera i pseudoartystów pokroju Nergala czy Dody. Prawdę, piekno i natchnienie znajdziecie w Biblii – prawdziwym best-sellerze wszechczasów bijacym na łeb i szyję herezje satanistki Rowling, przepięknych mszach naszych wszechstronnie wykształconych kapłanów, przepełnionym miłością (do Chrystusa) ruchu Oazowym, zjazdach i pielgrzymkach, w modlitwie do boga lub jednego z licencjonowanych przez Watykan świętych lub błogosławionych.

        Chłopi, robotnicy inteligencja wierząca a szczególnie post-okragłostołowi milionerzy i deweloperzy pod kierownictwem KK dadzą zdecydowany odpór zaplutym karłom anty-kościelnej reakcji.
        Wrogowie Kościoła, nie pozwolimy wam odwrócić ciężko pracujących na każdy grosz Polskich katolików od wiary, nie pozwolimy wam wbić klin między Kosciół i kasę robotniczą...przepraszam klasę robotniczą. Przez dziury w Polskim Przedmurzu Chrześcijanstwa uciekają nam byli katolicy nieczem szczury z tonącego okretu. To prawda, że nasze szeregi topnieją z każdym dniem. To zjawisko jest jednak jak najbardziej zgodnie z zasadami teologicznej dialektyki: ilość przechodzi w jakość.
        Klerycy i kapłani onanizujcie sie...przepraszam organizujcie sie pod sztandarami Naszej Krolowej Maryji Wiecznie Dziewicy. Tylko Polska katolicka może być państwem niepodległym.
        Niech żyje nierozerwalny sojusz polsko-watykański! (spontaniczna klęcząca owacja).
        Pragnę przypomnieć nie tylko wrogom ludu wierzącego i bezbożnikom rodem z PRL-u ale wszystkim oportunistom w IIIRP bawiącym się w politykę.
        Kosciół Powszechny za przyzwoleniem PRAWDZIWYCH WLADCOW POLSKI Króla Jesusa Chrystusa i Królowej Maryji Wiecznie Dziewicy i przy dyplomatycznym wsparciu Watykanu moze skinieciem małego palca obalić badz...ocalić każdy rząd nad Wisłą. Z chwila odsunięcia Kościoła od wspołudziału w sprawowaniu władzy Polska przestanie istnieć jako niepodległe państwo a Polacy przestaną istnieć jako naród.
        Gdyby protest księży nie przyniósł oczekiwanych rezultatów ogłosimy WSZECHKATOLICKI STRAJK NARODOWY ale tym razem z udziałem 90% Polaków. Nie potrzebujemy czołgów jak nasi PRL-owscy poprzednicy, od których ponad 20 lat temu w interesie własnym i Narodu pod znakiem krzyża, bezkrwawo, za obopólna zgodą (i korzyścią) przejęliśmy brzemię władzy prowadząc Nasz Kraj w kierunku Państwa Wyznaniowego.
        Dopniemy swego wyprowadzając na ulice milionową moherową trzodę, która zahipnotyzowana krzyżami na tle biało-czerwonych sztandarów pojdzie dokładnie tam, gdzie ją nasi duszpasterze poprowadzą.
        Wybór należy do was. Zima wasza - Wiosna Nasza!
        Niech żyje Międzydiecezjalny Komitet Strajkowy!
        Odśpiewajmy: “Wierzący klęknij ludu ziemi” i "Bóg to jest nasz ostatni".
        • norymberga3 pyszne! może trochę za długie 21.02.12, 11:11
          ale warto ten tekst przeczytać w całości i się pośmiać (mnie to łatwo uderzyć w wesołość, bo mieszkam w Niemczech i klerykalizacja mi sie wisi na karku - pewnie dlatego ciągle jeszcze chętnie tutaj chodzę do kościoła...)
          • youngcontrarian Za długie ???? 21.02.12, 12:16
            norymberga3 napisała:

            > ale warto ten tekst przeczytać w całości i się pośmiać (mnie to łatwo uderzyć w
            > wesołość, bo mieszkam w Niemczech i klerykalizacja mi sie wisi na karku - pewn
            > ie dlatego ciągle jeszcze chętnie tutaj chodzę do kościoła...)

            ...albowiem dluga jest lista krzywd jakie wyrzadzono Kosciolowi po 1989 roku oraz apokaliptycznych konsekwencji dla calego Naszego Narodu po ogloszeniu przez MKS strajku powszechnego ksiezy.
            • prawdziwygagatek Za długie?Obejmuje zaledwie 1/milionową łajdactw K 21.02.12, 12:28
              kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce..
              I 1/trylionową draństw popełnionych na świecie...
              • youngcontrarian Deschner “Kriminalna Historia Chrzescijanstwa” 21.02.12, 13:03
                prawdziwygagatek napisał:

                > kościoła rzymsko-katolickiego w Polsce..
                > I 1/trylionową draństw popełnionych na świecie...


                Pelna prawde o KK znajdziecie w opartym na oryginalnych watykanskich dokumentach wielotomowym dziele Karla Heinza Deschnera “Kriminalna Historia Chrzescijanstwa”.
            • claire.dk Re: Za długie ???? 21.02.12, 13:23
              Youngcontrarian, cudowny, kochamy Cię !
              Celne jak zawsze. Pisz, pisz, proszę :)
              • antobojar clairedk;czy mogę liczyć na trochę uczucia,bo też 21.02.12, 13:43
                .. kocham youngcontarian'a/tow_rydzyka..??
                • ubiquitousghost88 My wszyscy jesteśmy w Niej rozkochani... 21.02.12, 18:30
                  ...a że jest kobietą to dam konia z rządu, bo chłopom z reguły baśka słabo pracuje...
                  (ewentualnie chłopokobita, albo chłop z rozwiniętą wyraźnie kobiecością...)


                  antobojar napisał:

                  > .. kocham youngcontarian'a/tow_rydzyka..??
                  >
                  >
              • jerobert66 Re: Za długie ???? 21.02.12, 23:56
                Komuchy zakladja sektę z youngcontrarian , jako guru.
                • youngcontrarian Krótki traktat o totalitaryzmie dla jeroberta66 22.02.12, 02:26
                  Mechanizmy indoktrynacji i zniewalania umyslów zastraszonych lub nie zdolnych do samodzielnego myslenia mas ludzkich sa zawsze te same. Doskonale wiedzieli o tym pierwsi promotorzy chrzescijanstwa i ich duchowi spadkobiercy Jan XII, Benedykt IX, Aleksander VI, Juliusz II, Piusowie XII i XIII, Jan XXIII konczac na Panach Wojtyle i Ratzingerze. Wiedzieli o tym Stalin i Hitler....czy – na mniejsza skale - samozwanczy ”zalozyciele” / “przywodcy” innych totalitarnych “nowotworkow” / sekt religijnych Joseph Smith, James Jones, David Koresh, Ron Hubbard, Shoko Asahara...Wiedzial o tym rowniez zalozyciel komunistycznej dynastii w Korei Pln. Kim Ir Sen.
                  Stalin (byly seminarzysta) i Hitler (za mlodu parafialny chórzysta) doceniali wage para-religijnej oprawy i doskonale ja wykorzystywali: od kultu jednostki, masowych pochodow/pielgrzymek do ulicznych pochodow ze spiewem i pochodniami/swiecami, swietymi miejscami, meczennikami, modlitwami, piesniami, teatralna symbolika i oprawa "artystyczna", jedynie slusznymi dogmatami i prawdami zawartymi w "swietych ksiegach" z ta roznica ze to wlasnie oni - totalitarni dyktatorzy zastepuja postac abstrakcyjnego boga. Niedzownym elementem jest propaganda i obietnice utopijnej szczesliwosci, rownosci i sprawiedliwosci na ziemi badz w niebie. Podstawowym narzedziem jest demagogia i indoktrynacja, wpajanie i ksztaltowanie stadnego myslenia celem przejecia calkowitej kontroli nad spoleczenstwem i totalnym podporzadkowaniu wszelkich aspektow ludzkiej egzystencji jednej ideologii.
                  Stalin (podobnie jak Himmler) nigdy nie ukrywal, ze jego "dyktatura" byla wzorowana na zakonach rycerskich, zwlaszcza jezuitow. To dotyczylo elit wladzy tzw. nomenklatury ale przede wszystkim "religijnie" poslusznych organow bezpieczenstwa - odpowiednik "Swietej Inkwizycji".
                  Doktrynalne klotnie pomiedzy glownymi swiatowymi wyznaniami a nawet pomiedzy ich odlamami (protestanci i katolicy, szyici i sunnici..) do zludzenia przypomina (rowniez czesto bardzo krwawa) walke roznych frakcji komunistycznego totalitaryzmu: marksisci, stalinisci, trockisci, maoisci, titoisci, eurokomunisci. Wszyscy oni twierdza, ze sa tymi prawdziwymi reprezantami jedynie slusznej ideologii posiadajacymi wylacznosc we wlasciwym jej rozumieniu i praktycznym jej egzekwowaniu. Stoi za tym zwykle samozwanczy arcy-oportunista/manipulator potrafiacy nakarmic zglodniale masy demagogiczna papka i to we WLASCIWYM momencie historycznym. Papka ta z reguly sklada sie z martyrologii, wskazywania winnych, pochlebstw i obietnic bez pokrycia (zblizona metoda stosowana jest rowniez przez podrywaczy) . Po objeciu emocjonalnej kontroli na rozhisteryzowanym plebsem pozostaje otoczenia sie slepo wiernymi i uprzywilejowanymi pretorianami i bezwzglednym aparatem ucisku (Inkwizycja, Gestapo, NKWD/KGB) znika potrzeba ukrywania pozorow. Obowiazkowym elementem jest obecnosc wrogow wewnetrznych i zewnetrznych ...a jak sie ich nie ma to sie ich wymysla (szatan czy szpieg i sabotazysta). Pozostaje stworzenie nowej historii i mitow, potem przyswojenie sobie atrybutow nieomylnego zbawiciela i droga do niepodzielnej DOZYWOTNIEJ wladzy absolutnej jest nie zagrozona.
                  Tak oto powstaje zamkniety twor spoleczny, w ktorym kazda forma sprzeciwu czy nawet niezaleznego myslenia jest odstepstwem od “wiary” i w istocie przestepstwem. Dodac mozna do tego pokazowe procesy/Inkwizycja, podczas ktorych zmuszano ideologicznych “heretykow” do publicznego wyrazania skruchy co zreszta i tak nie uchronilo ich przed najgorszym. Totalitaryzmy maja to do siebie, ze przyznanie badz nie przyznanie sie “oskarzonego” do winy jest interpretowane zawsze w ten sam sposob. Poprzez indoktrynacje, propaganda i zastraszanie “waska samozwancza/samowybierajaca sie klika” z czasem uzyskuje absolutna kontrola nad oglupionymi/zastraszonymi masami. Jego samokontrola opieraja sie na patologicznej podejrzliwosci i powszechnie aprobowanym donosicielstwie. Ewentualnie taki system staje sie latwo kierowanym prawie samonapedzajacym sie mechanizmem opartym na kolektywnym dzialaniu i stadnym wyrazaniu uczuc (na rozkaz). Nad wszystkim dominuje STRACH przed okrutna kara: obozem pracy/koncentracyjnym badz pieklem.
                  Przewaga i sukces demagogii religijnej polega na prostrym fakcie , iz apriori nie podlega ona zadnej weryfigacji .
                  Nawet w dzisiejszym powyborczym kontekscie politycznym KK ma w Polsce calkowicie wolna reke.
                  Krytycy moich komentarzy - dosc niesprawiedliwie - zarzucaja mi brak szacunku do religii i notoryczne osmieszanie instytucji religijnych. No coz, zanim ktos zacznie mowic o szacunku najpierw musi sobie nan zasluzyc...zreszta traktuje wszystkie formy totalitaryzmu jednakowo od Watykanu poprzez Bliski Wschod, Teheran do Pjongjangu. Probuje przestrzec przed tymi, ktorzy maja juz dla nas gotowe recepty na zycie a nawet po jego zakonczeniu...przed tymi, ktorzy z gory wiedza nie tyle jak myslec ale przede wszystkim CO MYSLEC.

                  Co do osmieszania...czy rzeczywiscie istnieje tego potrzeba? Polscy teokraci robia to lepiej od Mrozka, Bareji, Lipinskiej czy Laskowika...od farsy z pochowkiem Lecha Kaczynskiego na Wawelu, poprzez tragikomedie na Krakowskim Przedmiesciu czy oglaszaniem Jezusa Krolem Polski... sporze tzw. teologow (czesto z tytulami naukowymi) z umakijzowanym artysta rock'owym o szatana, nie mowiac juz o infantylnym po-wojtylowskim histerycznym nekrofetyszyzmie i papiesko-bizantyjskim kulcie zywcem wyjetych z polnocno koreanskich agitek. Skrzyzowany sierp i mlot reprezentuje totalitarna logo-graficzna ewolucje dwoch desek zbitych na krzyz. Czy demagogia w wydaniu dyr.Rydzyka rozni sie az tak bardzo od tego, co uprawial Kim Dzong Il ?
                  Przygladajmy sie tym zenujacym obrazkom z polnocno-koreanskiego "raju na ziemi" ale zanim zaczniemy mowic o tamtejszych zasmuconych krukach i wronach pomyslmy o spedach bezmyslnych owiec i baranow na Jasnej Gorze czy Licheniu ich zmurszalych, zdemencialych, pasterzach w cuchnacych starczym moczem sutannach, ktorzy utracili wszelki kontakt z otaczajaca ich rzeczywistoscia 21 wieku. Do zludzenia przypomina mi to ostatnie zalosne lata geriatrokratow sowieckiego totalitaryzmu.
                  Zreszta totalitarne (polityczne badz religijne) twory i ich przywodcy nigdy nie grzeszyly poczuciem humoru. Humorem nie sposob kontrolowac ludzkie umysly i narzucac stadna dyscypline – to mozna osiagnac tylko strachem...a w najlepszym wydaniu psychologicznym szantazem.


                  "Te wszystkie bzdury o komunizmie to bajki na potrzeby ludu. Ludzie musza miec jakas wiare. Zabrano cerkwie... rozstrzelano cara. Przeciez to trzeba czyms zamienic. Wiec niech lud buduje sobie ten komunizm... "Leonid Brezniew – z rozmow w zamknietym kregu rodzinnym
                  (Лaриca Вacильевa – "Дети Кремля")
                  • jerobert66 Odpowiedż dla youncontrarian. 22.02.12, 12:37
                    W swoim ślepym , antypolskim zacietrzewieniu , zapominasz o rzeczy podstawowej. Nikt nie zmuszał Polaków do masowego udziału w Kosciele , w dobie waszych rządów ( PRL ). Uczestnictwo w zyciu Kosciola wtedy wiazalo sie niejednokrotnie z represami róznego typu. Mój wujek , oficer LWP chrzcił dzieci w tajemnicy. Odwrotnie było z defiladami na 1 maja , tu komuna zmuszała ludzi. Nikt nie zmusza kobiety i dzieci do modlenia się pod pięknymi wiejskimi kapliczkami. Nagminny to widok. Tak jak nikt nie zmusza tysięcy młodych ludzi do Lednicy , czy pielgrzymki na Jasna Górę . Nikt też nie zmusza i kontroluje ludzi do odmawiania pacierza , gdzie modlą sie takze o twoja duszę . Porównujac polskich katolików do nieszczęsników w Korei , manipulujesz w iście szatański sposób . Trzeba ci egzorcysty .
                    • kolter Re: Odpowiedż dla youncontrarian. 22.02.12, 14:39
                      jerobert66 napisał:

                      > W swoim ślepym , antypolskim zacietrzewieniu , zapominasz o rzeczy podstawowej.
                      > Nikt nie zmuszał Polaków do masowego udziału w Kosciele , w dobie waszych rząd
                      > ów ( PRL ). Uczestnictwo w zyciu Kosciola wtedy wiazalo sie niejednokrotnie z r
                      > epresami róznego typu

                      Jakimi ??

                      > Mój wujek , oficer LWP chrzcił dzieci w tajemnicy.

                      Szuja on i szuja klecha , skoro dla mamony boga sie wyparł :))

                      Odwro
                      > tnie było z defiladami na 1 maja , tu komuna zmuszała ludzi. Nikt nie zmusza ko
                      > biety i dzieci do modlenia się pod pięknymi wiejskimi kapliczkami.

                      No nikt , poza indoktrynacją od dziecka .

                      >Nagminny to widok.

                      No jak widać kłania się brak znajomości dekalogu .

                      Tak jak nikt nie zmusza tysięcy młodych ludzi do Lednicy , czy pielgrz
                      > ymki na Jasna Górę .

                      No i setek tysięcy do kwestowania u Owsiaka .

                      Nikt też nie zmusza i kontroluje ludzi do odmawiania pacie
                      > rza , gdzie modlą sie takze o twoja duszę .

                      Gadała baba do obrazu :))

                      Porównujac polskich katolików do nieszczęsników w Korei , manipulujesz w iście szatański >posób . Trzeba ci egzorcsty .

                      Tak jak i tobie nienawistniku .
                • kolter Re: Za długie ???? 22.02.12, 14:49
                  jerobert66 napisał:

                  > Komuchy zakladja sektę z youngcontrarian , jako guru.

                  Jednak takich modłów nikt nie planuje :))
          • ubiquitousghost88 Za długie tylko pierwszy raz, potem się czyta... 21.02.12, 18:22
            ...z pamięci, a ubaw zawsze ten sam...

            norymberga3 napisała:

            > ale warto ten tekst przeczytać w całości i się pośmiać (mnie to łatwo uderzyć w
            > wesołość, bo mieszkam w Niemczech i klerykalizacja mi sie wisi na karku - pewn
            > ie dlatego ciągle jeszcze chętnie tutaj chodzę do kościoła...)
            • youngcontrarian Claire, antobojar, Ubi - smiac sie czy plakac? 22.02.12, 09:14
              Oto echa moich wpisow w Cyberspace...Ponizej odpowiedz/wpis blogera/blogerki Salonu24 w dziale Publicystyki (w odpowiedzi na wpis Pani Renaty Radeckiej-Kalinowskiej).
              Nie wiem smiac sie czy plakac...

              lubczasopismo.salon24.pl/publicystyka/post/392210,hu-hu-ha-wasza-zima-zla

              Pani Renato
              Pani Renato Kochana
              Dostalam sygnal z Australii o Pani wpisie, widzialam go wprawdzie wczoraj, zapromowalam ale nie mialam czasu przeczytac. Problem Grzybbelsa, Kaczynskiego i ich fanow tylko polega na tym ze "ich narodowi" juz nic nie stanie bo im sie tylko wszystko w tym wieku ugina. Gdzie nie zerkną wokół siebie, same ZOO, to grupa wymagająca, żądająca i nie poddająca niczego pod dyskusję. W zamian za swoje istnienie pobierają emerytury i zasiłki. drGrzybbels, drKaczyński, drBender itp... to konsylium które wie, jak uzdrowić i zbawić Polskę... ha ha ha... Krasnodębskie, Legutki, Nowaki.. dobrze się ta hołota urządziła... mały szantażyk i kasa leci. Krzyczą - Zima wasza - Wiosna Nasza! Niech żyje Międzydiecezjalny Komitet Strajkowy! ...
              A my, obroncy demokracji odśpiewajmy: "Bóg to jest wasz ostatni". Alleluja i do przodu Pani Renato.
              Milej niedzieli.
              SIMPLEMENTELIZA
              • ubiquitousghost88 Dałem konia z rządu, że kobieta, czy nie dałem?.. 22.02.12, 14:21
                Pani Renato!
                Płakać ze śmiechu!
                (I z pickomitraljeza po stoci!)


                youngcontrarian napisał:

                > Oto echa moich wpisow w Cyberspace...Ponizej odpowiedz/wpis blogera/blogerki Sa
                > lonu24 w dziale Publicystyki (w odpowiedzi na wpis Pani Renaty Radeckiej-Kalino
                > wskiej).
                > Nie wiem smiac sie czy plakac...
                >
                > lubczasopismo.salon24.pl/publicystyka/post/392210,hu-hu-ha-wasza-zima-zla
                >
                > [i]Pani Renato
                > Pani Renato Kochana
                > Dostalam sygnal z Australii o Pani wpisie, widzialam go wprawdzie wczoraj, zapr
                > omowalam ale nie mialam czasu przeczytac....
    • maura4 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 10:50
      Rządu nie obalą, to oczywiste. Są za słabi. Nie mają poparcia narodu i krzyki Rydzyka, jakoby to naród protestował, nic nie pomogą. To grupka jego wyznawców, bezlitośnie przez naturę z roku na rok pomniejszana. A o co chodzi ? Jak zwykle o kasę. Dużą kasę, którą trzeba mieć przez kilka ładnych lat. TV Trwam nie wykazała takiej kwoty na dziś, o kolejnych sześciu latach, nie wspominając. Nie chciała dostarczyć dokumentów, o które prosiła rada. Chyba też do tej pory nie oddała sprawy do SA. Ten protest ma na celu wymuszenie umieszczenia ich tv na multipleksie i finasowanie. No, bo jak za rok się rozkraczą i powiedzą, że nie mają kasy, co jest bardziej przwdopodobne, niż to że będą mieć, to rząd będzie musiał ich udział sfinansować, aby całe przedsięwzięcie nie upadło.
      • caperucita Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 11:03
        Może mają mało krzykliwego poparcia, ale niestety, nie mają też aktywnych, odważnych przeciwników. Kto wyjdzie na ulicę czy powie głośno, że ma dosyć wpływów i panoszenia się KK? Ateiści czy przeciwnicy często na wszelki wypadek albo w obawie o społeczne wykluczenie posyłają dzieci na religię i do komunii :-( i raczej publicznie nie zaatakują księdza proboszcza. Ciągle w tych głowach polskich jest szacunek przed księdzem, poczucie świętokradztwa (i myśl, że może jednak jakiś bóg istnieje i oceni nas po śmierci), kiedy się coś głośno krytykuje, całe to pranie mózgów było jednak skuteczne...
        Może łatwiej głosować w tajemnicy na Palikota, niż sprzeciwić się publicznie jakieś instytucji kościelnej w małym miasteczku.
        • nektarist Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 11:20
          A może właśnie bóg oceni nas za brak krytyki kleru. Za bałwochwalczy, bezkrytyczny stosunek do nich. Przecież jest napisane że nie po słowach, a po czynach poznacie uczniow moich.A to co robi kler i jakimi zasadami się kieruje odbiego zasadniczo od nauk Chrystusa. I jeszcze nie będziesz czcił innych bogów przede mną. Więc nie mamy się czego lękać.
          • nerwus0 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 11:56
            Dla czarnych Bóg jest tylko po to, by jakąś bajką
            usprawiedliwić swoje grzechy przed maluczkimi.
            Wniosek: skoro oni nie boją się Boga,
            nasuwa się przekonanie, że właśnie czarni urzędnicy KK
            w niego nie wierzą i naginają wiarę na swoje
            potrzeby. Amen.
    • antropoid Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 11:11
      "Telewizji Trwam bronią posłowie PiS. Rydzyka poparli radni kilku miast."
      ---------------

      Bo interes warchołów w trzymaniu sztamy z warchołem.


    • adkalin Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 11:48
      Światopogląd katolicki jest nadreprezentowany.
    • prawdziwygagatek Byłoby dobrze!Chociaż wydaje się że Palikot jeszcz 21.02.12, 11:50
      .. jeszcze nie gotowy, żeby wraz z wymaganiami utworzenia rządu ekspertów, sprostać wyzwaniu i wykorzystać referendum,, jako jedno z narzędzi sprawowania władzy...

      A to byłoby idealne..Bowiem w referendum należałoby zapytać również, oprócz ustaw etycznych jak związki partnerskie, in vitro i aborcję.. również o..

      1. Przeniesienie nauki religii ze szkół do kościołów.
      2. Opodatkowanie Kościołów i związków wyznaniowych w ich działalności poza religijnej..
      3. Prawie pierwokupu przez Państwo nieruchomości kościelnych..
      4. Jawność dochodów i wydatków Kościoła..
      5. Wprowadzeni edukacji seksualnej w szkołach..
      6. Obowiązek deklarowania sum przekazywanych za granicę kraju i otrzymywanych zza granicy..
      7. no i oczywiście Rozwiązania konkordatu z Watykanem...

      Pośredni i bezpośredni Kościół wyłudził od kolejnych rządów i poszczególnych obywateli w ciągu ostatnich 22 lat równowartość 1/3 naszego publicznego długu, mamy więc odpowiedź dlaczego na wszystko brakuje..
      • paputekonly Katedra na Wawelu pod wspólny zarząd Państwa i Kur 21.02.12, 12:43
        ... Kurii..! Przy czym Kuria ma głos TYLKO w sprawach religijnych..!
        I podobne obiekty historyczne w całej Polsce...
        Cmentarze pod zarząd gminy, bez wyjątku..!

        Jak mi się coś przypomni to dopisze.. ha ha..
        • antobojar Co następne?Psipsie i fiuty ateistów pod nadzorem 21.02.12, 12:46
          .. kościoła.. i ePiSkopatu??
        • jerobert66 Czerwona zaraza.. 22.02.12, 00:04
          Juz to próbowaliscie w przeszlosci. Chciala by dusza (niewiedzaca ,ze istnieje) do raju (czerwonego ).
          • kolter Re: Czerwona zaraza.. 22.02.12, 14:46
            jerobert66 napisał:

            > Juz to próbowaliscie w przeszlosci. Chciala by dusza (niewiedzaca ,ze istnieje)
            > do raju (czerwonego ).

            Ciekawe do jakiego raju trafiają kościelni mordercy.
            • jerobert66 Re: Czerwona zaraza.. 23.02.12, 00:56
              Pójdą do piekła , tak jak ty .
              • antobojar jebrobert już jedną nogą w piekle jest,uwija się 23.02.12, 06:39
                .. jak to podpiekany... za kłamstwa, nienawiść i wysługiwanie się czortom wcielonym z ePiSkopatu... upadłym aniołom zła...
                • jerobert66 Paputku , stary komuchu.. 24.02.12, 03:21
                  Znów zioniesz..
              • kolter Re: Czerwona zaraza.. 23.02.12, 09:50
                jerobert66 napisał:

                > Pójdą do piekła , tak jak ty .

                Ciebie tam szukać.
    • gossam.2 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 11:54
      Dlaczego nie odwoluja sie od decyzji do Sadu Administracyjnego? Maja takie prawo.Ano pewnie dlatego ,ze musieliby ujawnic swoje finanse a to dalo by podstawy do dalszych kontroli przez organa skarbowe.Swoja droga NIK, urzedy skarbowe i inne instytucje powinny przeswietlic imperium Rydzyka i fundacje Lex Veritas od A do Z
    • wlekawa Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 11:55
      Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na barykadach?

      Dziennikarze się epatują efektownymi tytułami, ale nie wyjaśniają, w czym rzecz. A rzecz polega na tym, że Rydzyk i episkopat oczekują, że państwo sfinansuje kościołowi multipleks. A wydatek to wielomilionowy. Kościół więc naciska, aby mu państwo zafundowało kolejną kosztowną zabawkę. A tych zabawek dostał od państwa multum: komisja grabieżowa, utrzymanie katechetów, utrzymanie kapelanów, utrzymanie uczelni wyższych i seminariów. Jeśli samorządy chcą wesprzeć multipleks dla dla Radia Maryja, to mogą to zrobić za swoje środki.

    • grazka58 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? Oby tak. 21.02.12, 12:06
      Oczywiście, nie chcą TV TRWAM, bo teraz wszystkie POmatoły we wszystkich stacjach słyszą to samo, a tak to jeszcze przypadkiem ( Oczywiście niechcący) włączył by taki TV TRWAM i usłyszał coś innego. Musiałby pomyśleć i jeszcze zmienił by zdanie. To by była tragedia.
      A taki Pomatoł Luft nie rozumie, że cześć ludzi wolałaby TV TRWAM od TV POLO. Na pierwszym multiplexie odbiór jest darmowy, na następnych raczej nie. Ale mamy naród, który lubi skakać pod Krzyżem a nie się modlić. To mają TV POLO.
      • nerwus0 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? Oby tak. 21.02.12, 12:09
        Czy aby nie masz w głowie zawartości swojej pieluchy?
      • antropoid Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? Oby tak. 21.02.12, 12:22
        grazka58 napisała:

        > Oczywiście, nie chcą TV TRWAM, bo teraz wszystkie POmatoły we wszystkich
        > stacjach słyszą to samo...


        Wszystkie matoły to nie chcą dopuścić do swoich ciasnych rozumków , że TV Trwam (W Ogłupieniu) dalej jest na satelicie i kablówkach i nic się pod tym względem nie zmieniło. Wszystkie matoły nie chcą też (nie potrafią? ) pojąć, że procedury licencyjne trzeba spełniać. Zamiast tego wszystkie matoły wolą podnosić warchoł - ku uciesze sterującego nimi cwaniaka i przebierańca, zacierającego chciwe łapki na widok stada wszystkich matołów awanturujących się w obronie jego prywatnego biznesu.
      • maura4 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? Oby tak. 21.02.12, 13:14
        Oj, Grażka naiwniaczko. Dziś odbiorcy Trwam płacą za możliwość oglądania jej. Sygnał dociera do 10 mln. Polaków. Średnia oglądalność to 6 tys. Szczytowa 45 tys. Ponad 9 mln ludzi nie chce jej oglądać, choć płaci. Twierdzisz, że gdyby dostali za darmo, to oglądalność tej tv wzrosłaby ogromnie ?
      • aaannemarie Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? Oby tak. 21.02.12, 13:16
        Grazka58, słuchaliśmy radia rydzykowego czasem do śniadania (radio w kuchni), lub póżnym wieczorem i nie zmieniiśmy zdania. natomiast pośmiać się można. Trwam w Tv nie da się oglądać, zabija ciekawość świata, uczy naiwnego odbioru zdarzeń, potrzebne ludziom, którzy się boją. Nie dla koncesji.
    • iwano19 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 12:15
      Podziwiam o.Rydzyka.Ma facet łeb do interesów.
      • wels5 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 24.02.12, 10:33
        Ma łeb do interesów. I nie ma 4500 zł na zapłacenie grzywny.
        • kolter Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 24.02.12, 13:01
          wels5 napisał:

          > Ma łeb do interesów. I nie ma 4500 zł na zapłacenie grzywny.

          Byznesmen rydzo chwali sie płynnością 90 milionów ale do sądu zażalenia piesze twierdząc ze nie ma 3500 a nie 4500 zł
    • oszolom-z-radia-maryja to jest bój o to jaka bedzie Polska 21.02.12, 12:19
      to bój o zachowanie jej katolickiej tożsamości!
      • nerwus0 Re: to jest bój o to jaka bedzie Polska 21.02.12, 12:22
        Mój wpis z 12.09 dotyczy także, jak widać, ciebie.
      • 6.smiech Re: to jest bój o to jaka bedzie Polska 21.02.12, 12:23
        oszolom-z-radia-maryja napisał:

        > to bój o zachowanie jej katolickiej tożsamości!

        Jakiej tozsamosci ? Sredniowiecznego grajdola ?
      • antropoid Re: Nie, to jest bój o prywatny biznes... 21.02.12, 12:25
        manipulującego stadem baranów hochsztaplera.
    • nerwus0 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 12:33
      No popatrz pan. Tu pyszczą, że nazywa się ich nieprzyzwoicie "katolami"
      a sami tego zwrotu używają:
      "Donald, matole, twój rząd obalą katole" - skandował tłum w obronie Telewizji Trwam".
      Ot banda popieprzeńców z głównym cymbałem Rydzem na czele. O pisuarach
      już nie wspomnę. Filozofia Kalego.
    • djenn Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 12:38
      Protesty przeciwko ACTA i parada w obronie tv Trwam - to absolutnie dwie różne grupy społeczne i wystarczy porównać uczestników, żeby wiedzieć w jakim kierunku będzie wiał wiatr.
      Tu żaden socjolog nie musi się wysilać, po prostu gołym okiem widać, z kim jest przyszłość i siła.
      Grono seniorów -fanów Rydzyka za chwilę będzie historią, a przyszłość i władza - będzie należeć do młodych, którzy się wściekli o ACTA. Są to dwie całkowicie różne reprezentacje społeczne.
      • nerwus0 Re: Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na bar 21.02.12, 12:54
        Masz rację. Tylko wytłumacz to tym cybałom, którym
        ACTA kojarzy się tylko z aktami tajnymi.
        Najwięcej o ACTA wie słynny blo(a)gier
        jednojajowy i eku...encja Rydz.
    • antobojar Katole i mohery.. idżcie do cholery.. 21.02.12, 12:50

    • szymon149 Czy 'Katole' obalą rząd Tuska? 'Trwam' na baryk... 21.02.12, 13:54
      "rydzyk" pokazał mi czym jest jego wiara ,wysiadłem z tego pociągu mogę teraz powiedzieć :[JESTEM WOLNY]
    • 12345a65 obalą tak po chrześcijańsku 21.02.12, 14:15
      z takim "miłuj bliźniego swego"... "matole"
    • jerobert66 Czerwona zaraza.. 21.02.12, 14:19
      Chłopaki juz pekają. W tym roku trwam dostanie miejsce na multipleksie. Ale tu chodzi o sposób traktownia narodu przez władzę. Dlatego los tego rzadu jest POliczony .
      • maxik-g Spieprzaj stąd. Żebyś czasem sam nie pękł. 21.02.12, 14:32

        jerobert66 napisał:

        > Chłopaki juz pekają. W tym roku trwam dostanie miejsce na multipleksie. Ale tu
        > chodzi o sposób traktownia narodu przez władzę. Dlatego los tego rzadu jest POl
        > iczony .
      • zdybka jeroberta 66 do kosza 21.02.12, 14:58
        Pamietajmy !!!
        • jerobert66 Re: jeroberta 66 do kosza 22.02.12, 00:25
          Nadal wykazujecie rewolucyjny zapał , towarzyszko .
          • antobojar jebroberta 66 do kosza ? Raczej do spluwaczki..fuj 22.02.12, 06:50

      • nerwus0 Re: Czerwona zaraza.. 21.02.12, 14:59
        Pojebert, ciebie chyba lekarz przy porodzie
        zamiast walnąć w doopę, strzelił w łeb.
        Skutki widać do dzisiaj.
        • zdybka Re: Czerwona zaraza.. 21.02.12, 15:07
          nerwus0 napisał:

          Pojebert, ciebie chyba lekarz przy porodzie
          zamiast walnąć w doopę, strzelił w łeb.
          Skutki widać do dzisiaj.

          Zaplodniony przez wielka pomylke i co wyszlo ?
          jerobert wielka katastrofa !!!!
      • antobojar jebrobert powtarza tylko co usłyszał liżąc tyłki 21.02.12, 17:21
        .. purpuratów z ePiSkopatu...

        Ale będzie inaczej.. po rozwiązaniu konkordatu, księża do normalnej pracy, a posługę religijną, tylko w czasie wolnym...
        • zdybka Re: jebrobert powtarza tylko co usłyszał liżąc t 21.02.12, 17:40
          Oni do pracy ????? Raczej beda lazic od chalupy do chalupy i zebrac !
          Maja juz wprawe zreszta w tym.
        • rudydon Re: jebrobert powtarza tylko co usłyszał liżąc t 21.02.12, 20:08
          .. marzenia starego czekisty Bojarowa.
          • nerwus0 Re: jebrobert powtarza tylko co usłyszał liżąc t 21.02.12, 20:13
            Powtarzasz się trąbo. Próbuj, masz szansę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka