Dodaj do ulubionych

Dorn: Panie znowu o tym Lepperze

    • pis3 Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 27.11.05, 21:37
      Wydziergajcie sobie lepiej berety z moheru - przydadza sie wam.
      Kogo zescie wybrali? Oj Poljaki, Poljaki.....
    • werbus Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 27.11.05, 22:45
      Obydwie redaktorki a zwłaszcza ta pi.. Olejnik wyłazi ze skóry by ośmieszyć
      polityków PiS.
      Wystarczy oglądaćjej nieobiektywne wywiady w TV w prog Prosto w oczy.
      Zeszła poniżej poziomu bruku.
      Szmata sprana,dziwię się ,że znalazła się w TVP.
      Wiadomo Dworak członek PO,były niebyły.
      • kaspera Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 27.11.05, 23:55
        > Obydwie redaktorki a zwłaszcza ta pi.. Olejnik wyłazi ze skóry by ośmieszyć
        > polityków PiS.
        > Wystarczy oglądaćjej nieobiektywne wywiady w TV w prog Prosto w oczy.
        > Zeszła poniżej poziomu bruku.
        > Szmata sprana,dziwię się ,że znalazła się w TVP.

        Uważasz, że to ona ich ośmiesza. Ja dostrzegam, że to oni sami nieustannie się
        ośmieszają!
    • jag.ski Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 27.11.05, 23:56
      Ot i tak wygląda Rzeczpospolita Obojga Kaczorów, Kazimierza Krzywogębego i
      Ludwika Wielce Podejrzliwego...
    • ukropp bylo to radzic pisowi jak wybieral leppera :) 28.11.05, 00:59
    • altspringe Nachalno-glupi sposob stawiania spraw 28.11.05, 02:35
      To jakis idiotyczny sposob prowadzenia wywiadow. W koncu to jest okazja by sie
      czegos dowiedziec o facecie i calym tle politycznym, a te babsztyle jak mantre
      powtarzaja: lepper, lepper, lepper. Upadek dziennikarstwa, w kazdym razie w
      wydaniu pani Olejnik. Nawet ten "7 dzien tygodnia" w radiu Zet też przez ten
      nachalno-glupi sposob stawiania spraw przestal byc strawny.
      • miki1024 Re: Nachalno-glupi sposob stawiania spraw 28.11.05, 06:30
        A czy odpowiedział konkretnie choć na jedno pytanie? I czy ogólnie oni mówią
        cokolwiek konkretnego? Po kolei ich właśni ministrowie dostają zakaz kontaktów z
        mediami, jedyne co Marcinkiewicz odmienia przez przypadki liczby i rodzaje, to
        "teraz nie jest odpowiedni czas, by o tym mówić".

        Nie chce mi się teraz szukać w ich quasiprogramie politycznym obietnic
        otwartości i zamieszczania w internecie pełnej prawdy o aktualnie prowadzonych
        sprawach.
      • ukropp Re: Nachalno-glupi sposob stawiania spraw 28.11.05, 15:33
        a zastanawiales sie czemu pan Dorn nie odpowiedzial wprost na zadne pytanie?
        moze to wlasnie powod. pytania dosc proste i bezposrednio nawiazujace do
        ostatnich wydazen. do najwazniejszych wydazen, ktore pozwalaja zrozumiec zrab
        polityki PiSu. bez odpowiedzi na nie ciezko cos zrozumiec co PiS robi i gdzie
        zmierza. brak odpowiedzi lub odpowiedzi wymijajace, lub zaslanianie sie
        podwojna moralnoscia (sic) nie swiadczy chyba zle o pytajacych, bardziej o
        pytanym.
      • fervex.adult Brava p. Olejnik 28.11.05, 15:45
        To ze z wywiadu nie dowiedziales sie niczego o "facecie i calym tle politycznym"
        nie jest za sprawa pytan ABSOLUTNIE REWELACYJNEJ Moniki Olejnik lecz z powodu
        pajacowania Dorna. Nie dosc ze na zdjeciu rece ma zlozone jak ksiadz dyrektor,
        to jeszcze asekuracyjnie odpowiada na pytania tak zeby nic nie powiedziec. Lub
        wogole nie odpowiada. I mysle ze nie dlatego ze nie chce, lecz dlatego ze nie
        wie co powiedziec.
        • ukropp Re: Brava p. Olejnik 28.11.05, 16:06
          ale ja nie pisalem o "ABSOLUTNIE REWELACYJNEJ" pani Olejnik tylko o migactwie
          Dorna, ktore na tle jej prostych i konkretnych pytan jest szczegolnie widoczne.
    • 2kotunia1 Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 08:43
      Ten facet niema wyrzutów ani moralnych, ani problemów intelektualnych.Wiecie
      dlaczego? Bo tacy jak on są ich pozbawieni.Boże cos Polskę..!(zostawił samej
      sobie z tymi idiotami)
    • gosvami Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 10:08
      AROGANCJA ! Ten człowiek to śmieć. Gdybym go spotkał to splunąłbym mu w twarz.
      Jego słowa są jak potok pomyji, wylewanych do ścieku. Jednego dnia mówi tak, a
      innego inaczej. I ma to głęboko gdzieś, ponieważ wie, że przez cztery lata
      będzie siedział na swoim stołku.
    • almagus Re: Dorn. 28.11.05, 11:48
      Moja litania o rozum i zdrowie!

      Deerektor więcej mocy, bo Rokita cię zaskoczy!

      Stolik brydżowy rządowy
      i obrusik moherkowy.
      Cztery rogi, cztery nogi.
      Centralnie jedna noga.
      Dalej nogi jak stonoga.
      Kiedyś belki i szczebelki!
      Teraz przyszedł okres trwogi.
      Zamiast wiedzy same nogi!
      Moherkowy obrusik i święte obrazki.
      Radio Marryja daje wiedzy łaski.
      Wiesz w komunie była stonka,
      a in vitro to mrożonka.
      Kondom albo lewatywa,
      drugie w ciapie lepiej pływa.
      Nowa Polska to Rydzolek,
      a z komuną, no to Bolek.
      Pozamykać duże sklepy,
      bo buraki mają leppy.
      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!!!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałam w nocy!

      Och Tyyy…)))))
      Ja się po mszy kłaniam nisko,
      tak natchniona zrobię wszystko…))))
      A czy Taki się odkłoni,
      choć Nasz Dziennik trzyma w dłoni?
      Stanął jak buddyjska stupa,
      zapatrzony na biskupa.
      Bo gdy chłop za babą goni ,
      jako znak ma Dziennik w dłoni…))))
      A gdy baba za nim goni ,
      to do buzi i do dłoni…)))
      ta Naszdzieja dobrodzieja…)))
      Taaaaaaaaaak…????
      To do buzi i do ręki
      może przyjmiesz moje wdzięki????
      Ale najpierw duże datki
      zanim z siebie zdejmiesz szatki.

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!!!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałam w nocy!




      Bogactwo nazw, ubóstwo treści.
      W nazwach PiSu się to mieści!
      Tylko PiS da beecikowym,
      jak SamoPiS PiSiakowym…
      PiS dowcipny, rozPiSka na role,
      PiSzczy liberały lub PiSzczy UWole.
      PiS jest prawy,chcecie wierzcie.
      Raz PiS dzielnie ma się w mieście.
      Jeśli przyjdzie im ochota,
      to dziadom pogonią kota!
      Teraz PiSzczki lub PrawiCzki.
      Rydzom kasa! Wam kapliczki!
      Masz pojechać do Brukseli,
      do PiSunii ją się wcieli!
      Ty i twoja cała sfora,
      słuchać Ojca Dyrektora!
      Liberalna jest ta unia,
      nam potrzebna jest PiSunia.
      Niech PiSunia aport czyni,
      gdy apetyt nam się ślini.
      Niech do kasy nie ma tłoku,
      bo dostaję ślinotoku!

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!!!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałam w nocy!


      Obok w krajach postępowych
      dają im mocy jądrowych.
      Jak powidal Karel Hajek
      dum bez prądu, chlap bez jajek!
      U nas nawet chłop z jajami,
      nie chce figli z atomami!
      Za to życie mamy pieskie,
      rosną nam moce niebieskie.
      Wszystkie drogo zadaszane,
      a mieszkania obiecane?
      Są dla ciebie wirtualnie,
      głupi jesteś to żyj marnie.
      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałem w nocy!

      Wszystkie ruchy liberalne
      są dla Rydza nienormalne.
      Spojrzał groźnie spod moherka.
      Premier pozycja ratlerka.
      Tylko Trrwam wam prawdę powie,
      poukłada jakoś w głowie.
      Bo kaganiec na ratlerki
      i zawijać wam w papierki
      przyjdzie, gdy was liberały,
      libertyni, agnostycy, aferały
      razem z koszerną gazetką,
      że do szamba za klozetką
      spadniecie po ich kopie,
      Ty się lepiej słuchaj chłopie!
      Ja wam wszystko poukładam,
      ludziom na pokutę zadam.
      Każdy przecież umoczony,
      kradnie, rwie do cudzej żony.
      Oczywiście to nie w Pisie,
      to w Platformie widzi mi sie.
      Musisz usiąść na Platformie,
      jeszcze jest w za dobrej formie.
      Z rządem mamy siłę młota,
      na myszy wystarczy kota.
      Kuski weźmie się do Truska
      i zrobimy z niego Ruska.
      Zawsze Niemcy z Ruskim przecie
      robią nam układy krecie.
      Z wermachtem afera dęta
      dała nam dziś prezydenta,
      ale czegoś tu brakuje.
      PO nam horyzont psuje,
      z tej przyczyny i dlatego:
      w miącho,
      ropę, gaz, wrzucimy jego!

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota z bulterierkiem!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałem w nocy!

      Spojrzał groźnie spod moherka,
      premier pozycja ratlerka,
      zaostrzajcie prawo karne,
      ono jest zbyt liberalne,
      szczególnie kodeks drogowy,
      tak by ruch spadł do połowy,
      bo ekskluziw moja bryka
      pośród gratów się przemyka.
      Skoro Ojciec ma te obawy,
      dla nas z tym to nie ma sprawy.
      Ojcu nikt tu nie dokopie,
      możesz szaleć u nas chłopie.
      Już ustawiam producentów,
      daję swoich do przekrętów,
      jest akcyza na paliwa,
      cena na ruch znacznie wpływa.

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota z bulterierkiem!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałem w nocy!


      I tak nam tu soli darnie,
      I tak nam tu soli marnie!
      I tak soli farmazony
      czy tak świat jest pomylony?
      Zmów paciorek za premiera,
      co ty jesteś dzieckiem zera?
      Gdyby tata dawał lanie,
      to mówiłabyś litanie.
      Chyba przyszło żyć tu karnie
      i wypasać krowom darnie.
      Nie ma takich już miesięcy
      i nas o trzydzieści tysięcy
      jest mniej o tych co potrafi,
      że niedługo szlag nas trafi,
      nas za tanie nam płacenie,
      cienkie Pisolenie, reform uwalenie!
      Przyjdzie nadciśnienie, przyjdzie przesilenie!

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałem w nocy!

      Gadka lidera w rozum uwiera !
      Bo zanim matoł z sensem wystęka,
      że liberał to jego męka,
      a Żyd Sorosz, psiororz
      oraz jakiś Stolorz
      rozkradli Polskie
      i pozostawili nam tylko Wsze Polskie,
      to żaden rozum tego nie wytrzyma,
      chyba, że rozumu ni ma.
      Orlen dla klonów petrobaronów,
      samoobronna gnojowica to lewica,
      biopaliwa i pycha biokalifa,
      prawica fika w imię Rydyka,
      a Demokraci spadli do gaci!
      Czepiły się Tuska kacze półtuszki
      jak Polaków prezydent białoruski.
      Nie urośnie za Tuska na świnię półtuszka,
      gdy korupcja nie przeminie, będą rosły świnie!
      Feromonem klonów samoobronna gnojowica,
      ta woń ściąga głupich i nie zachwyca.
      Końska woń, sex, dużo owsa.
      Taka zlePeRoLowana Polska mi urosła.

      Coś tam trzepie pod moherkiem,
      to głupota, jak ratlerkiem!
      Rydzol daje więcej mocy,
      aż polucje miałem w nocy!



      Mamy różnorodny świat, ja Tobie podaję tylko lusterko w sytuacji kiedy starasz
      się zawisnąć na jednej ręce nad przepaścią, a ogon masz podkulony!
      Jeszcze pytam czy masz myśli uczesane i podaję Tobie grzebień!
      Patrzę na odruchy!
      Tak, gdzie ta inteligencja, gdzie humaniści, gdzie technologia, gdzie miejsca
      pracy, jakie finanse, jakie matoły doprowadzili do takich wierszyków? Przecież
      to są PiS dowcipy!
      Kraj wieszczy, pcheł i kleszczy!

      Pamiętaj urzędniku Kodeks Etyczny Wiecznego Urzędnika pt. "spieprzaj dziadu"
      już wchodzi do użytku!

      Nie przyjmę chleba od oszołoma, któremu chleb żytni kojarzy się z żydnim!

      Napisz o sobie na forum: jestem głupi i z PiS dzielny jestem, i szukam liryki,
      i nie pojmuję treści, a potem bluzgaj na mnie!

    • ubu_roy Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 12:16
      Za wczesnie na tesknoty za komuna, obywatelu. Jeszcze cie pan Dorn z kolesiami
      nie spalowal, ale to tylko kwestja czasu.
    • fervex.adult Sciema 28.11.05, 13:37
      Co za beznadziejny gosc. Dotarlem do 3-ciej strony i rozbolal mnie brzuch. Dorn
      jest po prostu oslem.
    • sybirak2 Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 15:03
      A ja myślałem, że to tylko Kaczyńscy chorują na manię prześladowczą? Okazuje się, że i Wassermann, i Dorn też. Może całe PiS jest chore?
    • kurczeblade4 Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 15:28
      jak zawsze punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
    • eruve.elen Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 28.11.05, 16:34
      turlałam się ze śmiechu, czytając ten wywiad... choć może właściwie powinnam
      płakać nad tymi bezproblemowymi zmianami opinii pana Dorna?

      btw. Dorn to człowiek niezwykły - wszak potrafi spojrzeć na każdą sprawę z dwóch
      stron... co wczoraj 'be' - jutro 'cacy'?
    • duk123 Re: Dorn: Panie znowu o tym Lepperze 30.11.05, 01:28
      www.dziekujemykacz.com/
      Maja ciekawy manifest ;D

      "Wybór Lecha Kaczyńskiego na Prezydenta Rzeczypospolitej oznacza
      niewątpliwie początek nowej epoki. Dokładniej: rozciągnięcie epoki,
      która już trwa w Warszawie - na całą Polskę. My warszawiacy,
      przyjmujemy ten fakt zdjęci rozkosznym podnieceniem, tak jakbyśmy
      mieli wręczyć komuś zaraz nieoczekiwany prezent, nabyty w renomowanym
      joke-shopie. Przecież już niebawem cały Naród, ze szczególnym
      uwzględnieniem wyborców z województw południowych i zachodnich, a
      także emerytów i rolników, będzie mógł cieszyć się tym rozkosznym
      błogostanem, w którym zatopiła się Warszawa pod rządami Lecha
      Kaczyńskiego!

      Już niebawem - tak jak w Warszawie - żaden złodziej nie ośmieli się
      podejść do samochodu i uderzeniem niecnej ręki rozbić szybę, aby
      wyrwać radio; jeżeli popsuje szybę, to najwyżej po to by nastawić
      wdzięcznemu kierowcy sygnał popularnej i cenionej rozgłośni z Torunia.

      Już niebawem wszędzie rozwiną się wstążki ścieżek rowerowych,
      połączonych w jeden spójny i logiczny system, a nikt od Bugu po Odrę
      nie będzie wiedzieć, co oznacza pojęcie "masa krytyczna".

      Już niebawem wszyscy właściciele zagrabionych przez komunistów
      nieruchomości odzyskają mienie; a pojęcie "reprywatyzacja" kojarzyć
      się będzie wszystkim, tak jak warszawiakom, z błyskawicznym,
      sprawiedliwym i zupełnie pozbawionym kumoterstwa działaniem.

      Już niebawem kierowcy w całym kraju popędzą po drogach równych i
      szerokich, jak już dziś wszystkie warszawskie ulice.

      Już niebawem geje i lesbijki w całym kraju ze wstrętem porzucą swe
      seksualne perwersje i zajmą się mnożeniem beneficjentów "becikowego",
      nauczeni zdrowym, rodzinnym przykładem Parady Normalności.

      Już niebawem obcy zamkną krwiopijcze, zdehumanizowane supermarkety, a
      Polacy udadzą się do ustawionych na każdym chodniku kameralnych
      blaszanych budek, w których w przyjaznej atmosferze, na zapraszających
      do wypoczynku łóżkach polowych, znaleźć można będzie szeroki wybór
      sznurowadeł, płyt DVD i flakonów perfum o światowej marce.

      Cóż wobec tak fascynującej perspektywy uczynić mamy dziś my,
      warszawiacy? Nie możemy przecież unosić się egoizmem, krzycząc "Nie
      oddamy naszego Prezydenta!" - możemy tylko wyszeptać "Dziękuję",
      poprzez patriotyczne łzy... I przyjść 11 XII 2005 na demonstrację
      dziękczynną, żeby napisać na specjalnej laurce, efektownej jak plan
      budowy 3 000 000 mieszkań, co NAPRAWDĘ myślimy o Lechu Kaczyńskim i
      jego Prezydenturze."

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka