matek1965 Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 16:45 a po tych zaklepywaniach proponuje klewki na stolice Polski, lepper zamiast Mickiewicza na srodku skweru (tam gdzie taliby urzedowaly) i filipek jako blazen nadworny. co za poyebany kraj...., nie wiem to ludzie ktorzy tego debila wybieraja.... . Odpowiedz Link Zgłoś
przyladek.dobrej.nadziei Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 18:20 tp.s.a napisał: > > Na siedzibę "Samoobrona Andrzeja Leppera" powinna wybrać Klewki! Klewki beda siedziba Prawa i Sprawiedliwosci Andrzeja Leppera. Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 18:47 tp.s.a napisał: A może Samoobrona, BP (Burak Polski)? Odpowiedz Link Zgłoś
p.i.s woreczek 28.03.06, 19:18 radzę i proszę, proszę i radzę - przygoruj woreczek ! -- ibiza.pl Odpowiedz Link Zgłoś
tuliacyc Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 20:11 brawa dla partii za kreatywność:) Odpowiedz Link Zgłoś