Dodaj do ulubionych

Samoobrona zaklepuje sobie nazwy

    • matek1965 Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 16:45
      a po tych zaklepywaniach proponuje klewki na stolice Polski, lepper zamiast
      Mickiewicza na srodku skweru (tam gdzie taliby urzedowaly) i filipek jako
      blazen nadworny.
      co za poyebany kraj...., nie wiem to ludzie ktorzy tego debila wybieraja.... .
    • jorge.martinez Samoobrona.pl n/t 28.03.06, 18:15
    • przyladek.dobrej.nadziei Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 18:20
      tp.s.a napisał:

      >
      > Na siedzibę "Samoobrona Andrzeja Leppera" powinna wybrać Klewki!

      Klewki beda siedziba Prawa i Sprawiedliwosci Andrzeja Leppera.
    • piss-on-pis4 Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 18:47
      tp.s.a napisał:

      A może Samoobrona, BP (Burak Polski)?
      • barbara444 zygac sie chce na wiekszosc postow 28.03.06, 19:06
        wredna GW
        • p.i.s woreczek 28.03.06, 19:18
          radzę i proszę, proszę i radzę - przygoruj woreczek !

          --
          ibiza.pl
    • tuliacyc Re: Samoobrona zaklepuje sobie nazwy 28.03.06, 20:11
      brawa dla partii za kreatywność:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka