rtg Re: *********Stare SBeckie numery kręci PO******* 20.06.06, 14:16 _dywity1 napisała: > Doradcy Platformy z SBeckim stażem,usiłują wyprowadzić kontrofensywę medialną,z > a > pomocą drugiego wzorcza moralności i uczciwości PO pana Schetyny. > To rzut na taśmę chwytającego brzytwę tonocęgo w własnych ekskrementach. > Dalej tylko smród i bagno. idz do okulisty bo dalej to co tak wystaje z bagna i ekstrementów to jest Samoobrona, PiSS i LPR a tego nie widzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
vitkabravo Ziobro powinien być odsunięty...dział we własnym. 20.06.06, 14:25 interesie..!.. próby zatarcia śladów, pokazujących przekręty PIS-u i osobiście Ziobry! Odpowiedz Link Zgłoś
piotrjakub11 Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 14:35 Wszyscy nabrali wody w usta KURSKI nagle zamilkł, Ziobro jakoś zbladł, po tym jak okazało sie , że to z tych bilbordów korzystało PIS a nie PO. Panowie prokuratorzy do roboty i to szybko. Tylko nie niszczyć dokumentów i dowodów w sprawie Odpowiedz Link Zgłoś
buntownik_z_powodami Pargraf 22 - Wszystkiemu winna jest PO 20.06.06, 14:48 Jeśli nawet afera bilbordowa dotyczyła PiSu, to i tak WSZYSTKIEMU WINNA JEST PO. Oczywiście na podstawie paragrafu 22 :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 LUDU czerwony(lewico) czemu jesteś taki głupi? 20.06.06, 15:21 Nie wystarczy pół wieku doświadczeń naszych przodków i nas samych, ograniczenia wolności, poniżania, pełzania przed towarzyszami z Moskwy? Ludu czerwony masz amnezję, czy rzeczywiście głupi jesteś? Odpowiedz Link Zgłoś
metall Chyba: LUDU glupi, czemu jestes wciaz czerwony? 20.06.06, 16:19 De javu? - o ile tak sie to pisze. Pozdrowionka dla dyskutanta. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
himhith Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 14:56 Czyli PiS, probuje zwalic wine na PO? Fajna mi rewolucja moralna. :/ Odpowiedz Link Zgłoś
guatemalteco Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 15:00 a ja podziwiam twych rodzicow,ze takiego debila na swiat wydali Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 15:18 Spoko. Przyjdzie wcpremier Leber, da w papę jednemu i drugiem, będzie spokój do następnych majaków tego pisratlera. Trzy, może nawet i cztery dni... Odpowiedz Link Zgłoś
himhith Re: *********Stare SBeckie numery kręci PO******* 20.06.06, 15:11 Samoobrona sie na esbeckich metodach zna, prawde? Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:19 Są uwikłani po uszy w machlojach! Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 Re: Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:21 Tales czy tałes ??? Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Cwana i chora Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:31 Oczywiście chora na umysł! Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 tales1, czy JKaczyński, to chora JKaczyńska? 20.06.06, 16:24 taki język ci odpowiada,chamie? Odpowiedz Link Zgłoś
carssc Re: Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:23 tales1 napisał: > Są uwikłani po uszy w machlojach! No więc kto wynajmował bilboardy po PZU? Jeśli wiesz coś więcej podziel się z nami wiedzą, a być może przekonasz nas do zmiany stanowiska. Jak na razie to wygląda, że PiS strzelił sobie w stopę. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Re: Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:32 Schetynek podnajął bilbordziki od PZU a resztę pieniążków pewnie w łapkę?! Odpowiedz Link Zgłoś
carssc Re: Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:54 tales1 napisał: > Schetynek podnajął bilbordziki od PZU a resztę pieniążków pewnie w łapkę?! jak na razie to bardziej skłaniałbym się do mysli, że Kaczorki podnajęli te bilbordziki a wynika to z zaangazowanych w sprawę agencji reklamowych. Odpowiedz Link Zgłoś
himhith Re: Cwana Schetynka chce zwalić winę na PiS? 20.06.06, 15:24 Tak sobie to tlumacz... Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Baronowie PO potrafią lewe "biznesy" kręcić! Widać 20.06.06, 15:34 jak na dłoni, albo raczej jak na ...bilbordzie, ha, ha, ha! Format 5m X 2m! Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Tales1 to klon i prowokator!!!! 20.06.06, 15:37 Wypisuje brednie na forum, ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni... Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 i kto to mówi? Nieudane GMO prawdziwego GALBY?! 20.06.06, 15:41 On cię, synu, nosem wciąga! Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Tales1 to klon i prowokator!!!!!!!! 20.06.06, 15:44 Wypisuje brednie na forum, ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. Na dodatek twierdzi, że Galba pociąga nosem. Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 Widzę,że twoje możliwości są więcej niż ograniczon 20.06.06, 15:47 n! To charakterystyczne dla czerwonoróżowych umysłów! Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Tales1 to klon i prowokator!!!! 20.06.06, 15:51 Wypisuje brednie na forum, żeby ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba O, a teraz Galbę nazywa ograniczonym umysłowo! 20.06.06, 15:57 Re: Ograniczony umysłowo ga1ba grasuje na forum? Tales1 to klon i prowokator!!!! Wypisuje brednie na forum, żeby ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. Odpowiedz Link Zgłoś
gosiewski.monachijski Re: O, a teraz Galbę nazywa ograniczonym umysłowo 20.06.06, 18:15 ga1ba napisał: > Tales1 to klon i prowokator!!!! > Wypisuje brednie na forum, żeby ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. A znasz jakiś powód żeby myśleć inaczej? Bo ja niestety nie :( Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Tales - Ty to jak Kurski. Wiesz, ale do prokuratu 20.06.06, 17:52 ry sie nie kwapisz. W sumie, to moze Ty i faktycznie Kurski jestes? Spodnie w dol i udowodnij, ze nie. tales1 napisał: > Są uwikłani po uszy w machlojach! Odpowiedz Link Zgłoś
porannakawa Ostatni dolument obciazajacy PiS Ziobro zniszczyl 20.06.06, 15:23 na oczach milionow widzow w buczacej niszczarce. Nie zaskoczyl, ze te wszystkie poniszczone dokumenty przez pisiorow dotyczace tej afery ksiegowosc moze zawsze odtworzyc. Tym latwiej bo bardziej podejrzane beda "biale" miejsca w dokumentacji. Pisiory znowu publicznie wpadly! Robili sobie jaja - Panie Kczynski Najglowniejszy i Panie Prezydencie takze - ja to zniszcze na oczach wszystkich. Ciemnota sie nie zorientuje i oni to kupia a Panowie z tego bedziecie mieli ubaw! Odpowiedz Link Zgłoś
bojownik_syjamski To czyje dokumenty w PZU byly niszczone? 20.06.06, 15:24 Bo juz sie pogubilem.. Kaczynskiego czy Tuska? Odpowiedz Link Zgłoś
knurszczur PO raczej jest czysta... 20.06.06, 15:26 Jeżeli to jedyne co na tą partię potrafią znaleść kundle pisu. Mnie osobiście mało obchodzi w jakiej firmie Tusk zamówił bilbordy. Nawet jeżeli u nich, to co? Chłopina pewnie sugerował się tylko ceną i zapewne w d...pie miał czy firma wcześniej współpracowała z PZU, KGB, czy NSDAP. Nawet jeżeli zasiadał tam syn Olechowskiego, to ponownie, co z tego? Czy prawo mi zabrania skorzystania z usług mojego teścia drukarza po cenie promocyjnej, gdy zechcę kandydować na prezydenta? Żygać się chce od tych wyzwisk, które nawet nie zasługują aby mówić o nich afery. Jeżeli okarze się, że Rokita przez 20 lat jeździł bezwypadkowo samochodem i ma 80% zniżki na OC w PZU to znaczy że też jest w układzie??? Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Tales1 to klon i prowokator!!!!! 20.06.06, 15:38 Wypisuje brednie na forum, ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Do knuraszczura 20.06.06, 15:39 knurszczur napisal: <PO raczej jest czysta ... > Z pewnoscia jest czysciutka jak przyslowiowy krysztal. Jednak masz widac watpliwosci, bo wtracasz slowko "raczej". Ja natomiast mie mam zadnych watliwosci, ze PO jest ubabrana po uszy. Dlaczego? Chocby dlatego, ze GW tej partii NIGDY nie poddaje chocby najdelikatniejszej krytyce! GW czytam zawsze "miedzy linijkami" i ona mnie nigdy nie zawiodla! Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: Schetyna - to zła kopia Kurskiego ? 20.06.06, 15:45 Tylko Kurski wie co mówi, a Schetyna stęka. Odpowiedz Link Zgłoś
alterpars Dla mnei to logiczne dlaczego Ziobro sie tak 20.06.06, 15:48 ochoczo wzial do pracy...... Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 cholera, wlazłem w leżącego talesa1, upaprałem but 20.06.06, 16:31 muszę wtrzeć o trawe!..o,!obok leży Kurski!... uwaga gó..... Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Tales1 to klon i prowokator!!!! 20.06.06, 15:55 Re: To jego zły brat bliźniak, ha, ha! Wypisuje brednie na forum, żeby ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. O, teraz się zdemaskował - bliźniakom bluźni! Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 ty też jesteś dyżurnym idiotą, jak tales1? 20.06.06, 16:58 on jak sika, to kuca, aty? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 go ga1ba 20.06.06, 16:21 ga1ba napisał: > Re: Tales 1 to klon i prowokator!!! To jego zły brat bliźniak, ha, ha! > > Wypisuje brednie na forum, żeby ludzie myśleli, że zwolennicy PiSu to kretyni. > O, teraz się > zdemaskował - bliźniakom bluźni! A ty jeste podwojnym klonem-swintuchem, ktory jest na tyle glupi iz uwaza, ze ludzie tego nie widza! Spie.... kloniku!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re: do "mutanta" np. "ga1ba"! 20.06.06, 15:59 Koleś, Ty jak widać na "załączonym" obrazku, lubisz się zmieniać niczym kameleon! Jeno pomysłów Ci brak. A to pod Talesa siem:) podszyjesz, a to pod Sielesiusa (ze 3 nicki), a to pod innych porządnych, starych Forumowiczów, weź se na wstrzymanie pajacu! Nie jest ważne ilu, ważne kto i jak czerwony padalcu!!! Pozostałych F. przep., ale mnie okropelnie ten buc francowaty wdupcył i bez to nie wytrzymałem! pozdrawiam normalnych hej! takie zmieniacze "literek" (np. byyk, bykkk itp.) to byli już 5 lat temu, tu na F. GieWu idioto Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Re: do "mutanta" np. "ga1ba"! 20.06.06, 16:04 bykk napisał: > Koleś, Ty jak widać na "załączonym" obrazku, lubisz się zmieniać niczym > kameleon! Lubię, lubię, ale nie w tym rzecz. Na inne pytanie mi odpowiedz: Przynosi wstyd tales1 swoimi tekstami PiSowi i panom Kaczyńskim, czy może to honor dla nich mieć TAKIEGO sympatyka? Odpowiedz Link Zgłoś
tles10 Zmadrzej, to może TALES zaszczyci cię odpowiedzią! 20.06.06, 16:09 Fąflu, uspokój się juz, bo dostaniesz "w papę" Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 On nie zmądrzeje, bo nie ma..mózgu tylko czerwoną 20.06.06, 16:11 masę! Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Ale kto, tles, tales, galba? bo się pogubilem... 20.06.06, 16:13 realista1000: On nie zmądrzeje, bo nie ma..mózgu tylko czerwoną Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Oooo, ty też musisz być prowokatorem 20.06.06, 16:25 Oooo, ty też musisz być prowokatorem, bo w taką czarną niewdzięczność nie uwierzę. Facet od miesięcy ośmiesza sympatyków Prawa i Sprawiedliwości swymi bezsensownymi monosylabami. Czasem nawet, o zgrozo, próbuje składać je w prymitywne rymy. I TY go jeszcze bronisz? Przykro mi to mówić, ale cuchnie od Ciebie sympatią do SLD lub nawet PeDe. Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Co mi tam baje talesa... 20.06.06, 16:11 tles10 napisała: > Fąflu, uspokój się juz, bo dostaniesz "w papę" Trudno, natchniony przez "samo dobro" nadstawię drugi policzek. Odpowiedz Link Zgłoś
realista1000 Re: Co mi tam baje talesa... 20.06.06, 16:21 Malutki (w)sadomasochista? Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Muszę jednak bronić talesa... 20.06.06, 16:28 realista1000 napisał: > Malutki (w)sadomasochista? Fe, nie mów tak o talesie1. Mądry on nie jest, ale jednak trzeba znać granice. Odpowiedz Link Zgłoś
zgodnik1 Ziobro firmuje afery PIS-u.. 20.06.06, 16:22 liczby nie kłamią!...Ziobro, jako bezpośrednio zainteresowany{prowadził kampanie L>Kaczyńskiego},powinien zostać odsunięty!...już zdążył usunąć część dokumentów, ale nie wszystkie! Odpowiedz Link Zgłoś
december70 Re: Ziobro firmuje afery PIS-u.. 20.06.06, 16:58 Należy wykorzystać całą wczorajszą konferencję z niszczarką w tle do zdymisjowania pana Ziobry. Odpowiedz Link Zgłoś
bykk Re:do Ga1ba itp.! 20.06.06, 17:09 Widzisz gościu, tak siem:) składa, że wiem kim jesteś, a Ty nie wiesz kim ja jestem, o! Rozumiem Cię, żeś frustrat, ale nie podszywaj się pod poważnych Forumowiczów! Nie uchodzi, nie przystoi! Ty wiesz, że ja wiem, Ty wiesz, że "mogie" Cię "pstryknąć" i wyjdziesz na idiotę, nie? Daj już se siana, bo mnie osobiście wdupcyłeś! A jak mnie ktosik wdupcy, to "pojadę" adresem, pamiętaj "kameleon"! hej! a tak nawiasem, to Galba ma rację, a te wszystkie gnypki won! Odpowiedz Link Zgłoś
ga1ba Re: do usług! 20.06.06, 17:28 bykk napisał: > Widzisz gościu, tak siem:) składa, że wiem kim jesteś, a Ty nie wiesz kim ja > jestem, o! > Rozumiem Cię, żeś frustrat, ale nie podszywaj się pod poważnych Forumowiczów! > Nie uchodzi, nie przystoi! Ty wiesz, że ja wiem, Ty wiesz, że "mogie" Cię > "pstryknąć" i wyjdziesz na idiotę, nie? Daj już se siana, bo mnie osobiście > wdupcyłeś! A jak mnie ktosik wdupcy, to "pojadę" adresem, pamiętaj "kameleon"! > hej! > a tak nawiasem, to Galba ma rację, a te wszystkie gnypki won! Ale ja się pod nikogo nie podszywam! Mam tylko podobnie do Galby na imię! Ja na przykład wcale cie nie oskarżam, że podszywasz się pod bydle, albo buchaja. Masz po prostu podobnie na imię. Nic w tym złego. Jeśli chodzi o poważnych forumowiczów to właśnie ja to wszystko dla nich! Żeby wiedzieli co za jeden z tego Talesa1. Mi po prostu serce krwawi jak widzę co on tu wypisuje i co sobie potem myślą inni o elektoracie PiSu. Co do wdupcenia, to uważam, że publiczne manifetowanie swojego erotyzmu to objaw cywilizacji śmierci, więc mnie tu proszę nie straszyć na forum tylko ewentualnie dupcyć sobie po wylogowaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
momy Re: Do knuraszczura 20.06.06, 19:16 Moja rada: oprócz miejsc między wierszami, zacznij jeszcze czytac same wiersze. Dużo ciekawych rzeczy odkryjesz Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 17:29 Schetyna czy Szumowina? Facet jest niewyuczalny.Takiemu nie pomoże nauka patriotyzmu. Faktycznie,Lepper to mistrz dyplomacji,a goscie z PO schodzą na psy. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 PO nie ma serca!!! Przeciez, zeby Kurski mogl 20.06.06, 17:46 zaplacic 100,000 PLN kary to trzeba bedzie z piec rodzin eksmitowac z lesniczowek i sprzedac przez "przypadek, bo nikt inny nie chcial" Kurskiemu, tak by on mogl je odsprzedac z zyskiem i uciulac na nawiazke. Dlaczego PO nie dba o zwyklych ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
gosiewski.monachijski Co za matoły z tych PiSdzielców... 20.06.06, 18:12 ... że chłopaki do żadnego "układu" się nie załapali? A teraz Zera i Kurduple leczą (a może raczej podsycają?) swoje obsesje za kasę podatników. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Biedny Schetyma! 20.06.06, 18:25 Doszedl do wniosku, ze jak sie nie ma nic do powiedzenia, to trzeba jednak cos powiedziec, tak jak wrzeszczaca przekupka ... nawet glupstwa, ... ale trzeba! Odpowiedz Link Zgłoś
momy 100 tys. ale na Kapmanie Przeciw Homofobii!!!! 20.06.06, 19:09 albo OWSIAKA!!!! Albo na jakiś fundusz społeczny Kaszubów. Wtedy dopiero Kurskiemu pójdzie w pięty Odpowiedz Link Zgłoś
momy Mam pytanie 20.06.06, 19:22 Czy akcja prokuratury w PZU to było zabezpieczanie śladów po PO, czy zacieranie śladów po PiS? Odpowiedz Link Zgłoś
s.flores Bardzo dobre pytanie... 20.06.06, 19:42 momy napisała: > Czy akcja prokuratury w PZU to było zabezpieczanie śladów po PO, czy zacieranie > śladów po PiS? Ale, ale, czy ktoś pamięta kto był szefem sztabu wyborczego LK? Odpowiedz Link Zgłoś
atheix_mail Re: Schetyna: ''Afera billboardowa'' może dotyczy 20.06.06, 22:30 "Jutro pozew Platformy przeciw Kurskiemu" Świetnie. A kiedy reformy państwa polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś