Dodaj do ulubionych

Pomyśl o Polsce, przechodź do nas!

    • rudy_rudolf pomyśl o Polsce-wyjedź stąd 26.09.06, 09:23
      jedyne słuszne rozwiązaniae....

      najfajniejsze e-kartki na
      www.asiaq.pl
      wygraj szkolenie na
      www.grupa-kreatywna.pl
    • pis_musi_odejsc PiS musi odejść, pomyśl o Polsce! 26.09.06, 09:48
    • unamatita Obywatelu! Wróg czuwa. Uwazaj na przyczajonych 26.09.06, 09:49
      dziennikarzy GW. Oni za przykładem nadredaktora nagrają cie, a następnie
      obsmarują:))
      u.
      • pytong1 Podsłuchaliśmy??? 26.09.06, 09:57
        bardzo jestem ciekaw jaką to metodą dziennikarze uzyskali treść tych rozmów.
        Bo nie sądzę, by działo się to za pomocą spisywania w notesiku zasłyszanej przypadkowo rozmowy. Jeśli zaś zastosowano inne metody, bez wiedzy osób rozmawiających to pachnie to co najmniej podejrzanie... Stosowanie technik operacjnych typu podsłuch jest ściśle reglamentowane i wymaga zgody sądu, tak dla przypomnienia...
        • premier.z.krakowa GW nie chce się przyznać że wspólpracuje z SO 26.09.06, 11:02
          gołymokiem widać zenagrania dostarczyła SO.
          To jest niesamowite jak ostatnio w naszych mediach Lepper zyskał.


          pytong1 napisał:

          > bardzo jestem ciekaw jaką to metodą dziennikarze uzyskali treść tych rozmów.
          > Bo nie sądzę, by działo się to za pomocą spisywania w notesiku zasłyszanej przy
          > padkowo rozmowy. Jeśli zaś zastosowano inne metody, bez wiedzy osób rozmawiając
          > ych to pachnie to co najmniej podejrzanie... Stosowanie technik operacjnych typ
          > u podsłuch jest ściśle reglamentowane i wymaga zgody sądu, tak dla przypomnieni
          > a...
          • tles01 Premierko!.. które oko masz gołe? 26.09.06, 11:07
            jesteś Cyklopem?
            • premier.z.krakowa Czy Ty naprawdę jesteś tak głupiczy tylko udajesz? 26.09.06, 11:30



              tles01 napisał:

              > jesteś Cyklopem?
              • tles01 premierko! twoja głupota, to już symbol !!!! 26.09.06, 11:32
                dlatego tak was łatwo rozpoznać!
                • premier.z.krakowa powiem ci coś w tajemnicy: nie jestem kobietą 26.09.06, 11:39


                  tles01 napisał:

                  > dlatego tak was łatwo rozpoznać!
    • tyrranus Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 10:06
      jak to kiedyś bodajże kurski powiedział "ale wtopa"

      tylko co z tego, jesli dla wyborcow PiS metody walki PiS nie maja znaczenia (bo
      naszym wolno) a gdyby tak się ktokolwiek inny zachował, byłby wielki skandal.....
    • kaza40 Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 10:09
      to jest szmbo jeszcze nigdy tak nie śmierdziało
    • baribal2 tak ładnie o Polsce mówią, o gospodarce... serce 26.09.06, 10:11
      się kraja, że nie mają tej większości, jak babcię kocham... a posłanka taka
      nieugieta, kto by pomyslał, że Polski z PISem nie chce ratować.

      www.porysunki.blox.pl
    • tales1 Nie proponował forsy tylko...dobro Polski? A to 26.09.06, 10:36
      wredny PiSowiec - chodzi mu o dobro tego kraju - tego przed PiSem nikt nie
      chciał i nie robił! Forsa, tylko forsa się liczyła! Tym artykułem GW
      udowodniła, że traci instynkt samozachowawczy o pożera... własny ogon!
      • soulworm buhahahaha! kpisz czy o droge pytasz? na pohybel! 26.09.06, 11:47

      • el_dvpa Re: Nie proponował forsy tylko...dobro Polski? A 26.09.06, 12:23
        Hehe... dobro tego kraju... rozbawiłeś mnie. W jednym masz racje - obecnej
        ekipy nie obchodzi forsa (przynajmniej w deklaracjach - zobaczymy czy jakieś
        kwiatki nie wyskoczą po 2-3 latach - SKOKi sa pierwszą sprawą do zbadania), ale
        dobro kraju też nie. Czort wie o co im chodzi

        tales1 napisał:

        > wredny PiSowiec - chodzi mu o dobro tego kraju - tego przed PiSem nikt nie
        > chciał i nie robił! Forsa, tylko forsa się liczyła! Tym artykułem GW
        > udowodniła, że traci instynkt samozachowawczy o pożera... własny ogon!
        • premier.z.krakowa co masz do SKOKów? Jakieś konkrety czy tylko 26.09.06, 12:34
          powtarzasz frazesy które powiela TVN i wybiórcza.

          O wiele bliższe związki z wielkimi pieniędzmi mają posłowi PO.
          To ludzie PO zasiadają we władzach banków.
          TO posłowie PO są włąsciielami banków.
          Więc jakim prawem ci posłowie z PO uchwalająp rawo korzystne dla banków konkurencji SKOKów.
          Dlaczego posłowie PO którzy uczestniczyli w prywatyzacji banków teraz korzystają finansowe na tych decyzjach?


          el_dvpa napisał:

          > Hehe... dobro tego kraju... rozbawiłeś mnie. W jednym masz racje - obecnej
          > ekipy nie obchodzi forsa (przynajmniej w deklaracjach - zobaczymy czy jakieś
          > kwiatki nie wyskoczą po 2-3 latach - SKOKi sa pierwszą sprawą do zbadania), ale
          >
          > dobro kraju też nie. Czort wie o co im chodzi
          >
          > tales1 napisał:
          >
          > > wredny PiSowiec - chodzi mu o dobro tego kraju - tego przed PiSem nikt ni
          > e
          > > chciał i nie robił! Forsa, tylko forsa się liczyła! Tym artykułem GW
          > > udowodniła, że traci instynkt samozachowawczy o pożera... własny ogon!
          • el_dvpa Re: co masz do SKOKów? Jakieś konkrety czy tylko 26.09.06, 12:42
            Do SKOKów nic nie mam. Idea szlachetna. Mocno wypaczona w Polsce. Kredyt w
            SKOKu jest sporo droższy niż w dowolnym banku. Po drugie mam dużo mam
            zarzucenia Kasie Krajowej.
            SLD w sprawie Rywina czy Starachowickiej też łgało, że wszystko jest ok.
            Poza tym właścicielami banków są akcjonariusze, albo Skarb Państwa. Trochę
            podstaw ekonomii a nie puste frazesy zaszłyszane na wiecu wyborczym

            premier.z.krakowa napisał:

            > powtarzasz frazesy które powiela TVN i wybiórcza.
            >
            > O wiele bliższe związki z wielkimi pieniędzmi mają posłowi PO.
            > To ludzie PO zasiadają we władzach banków.
            > TO posłowie PO są włąsciielami banków.
            > Więc jakim prawem ci posłowie z PO uchwalająp rawo korzystne dla banków
            konkure
            > ncji SKOKów.
            > Dlaczego posłowie PO którzy uczestniczyli w prywatyzacji banków teraz
            korzystaj
            > ą finansowe na tych decyzjach?
            >
            >
            > el_dvpa napisał:
            >
            > > Hehe... dobro tego kraju... rozbawiłeś mnie. W jednym masz racje - obecne
            > j
            > > ekipy nie obchodzi forsa (przynajmniej w deklaracjach - zobaczymy czy jak
            > ieś
            > > kwiatki nie wyskoczą po 2-3 latach - SKOKi sa pierwszą sprawą do zbadania
            > ), ale
            > >
            > > dobro kraju też nie. Czort wie o co im chodzi
            > >
            > > tales1 napisał:
            > >
            > > > wredny PiSowiec - chodzi mu o dobro tego kraju - tego przed PiSem n
            > ikt ni
            > > e
            > > > chciał i nie robił! Forsa, tylko forsa się liczyła! Tym artykułem G
            > W
            > > > udowodniła, że traci instynkt samozachowawczy o pożera... własny og
            > on!
            >
            >
            • premier.z.krakowa powalająca argumentacja 26.09.06, 13:41
              no ale jakie masz zarzuty???????

              Co to za dziecinny argument że SDL kłamało?

              Czego to ma dowodzić?

              Wiem że włąścicielami banków są akcjonariusze zwłaszcza z PO.

              A pamiętasz afery zwiazane z prywatyzacja banków?

              A co do SKOKów to włascicielami są ich członkowie czyli jakieś 2,5 mln Polaków.
              To chyba jest bardziej korzystne dla społeczeństwa niż w przypadku banków gdzie rządzi garstka kolegów Balkcerowicz, Bielecki, Kot itd.


              el_dvpa napisał:

              > Do SKOKów nic nie mam. Idea szlachetna. Mocno wypaczona w Polsce. Kredyt w
              > SKOKu jest sporo droższy niż w dowolnym banku. Po drugie mam dużo mam
              > zarzucenia Kasie Krajowej.
              > SLD w sprawie Rywina czy Starachowickiej też łgało, że wszystko jest ok.
              > Poza tym właścicielami banków są akcjonariusze, albo Skarb Państwa. Trochę
              > podstaw ekonomii a nie puste frazesy zaszłyszane na wiecu wyborczym
              >
              > premier.z.krakowa napisał:
              >
              > > powtarzasz frazesy które powiela TVN i wybiórcza.
              > >
              > > O wiele bliższe związki z wielkimi pieniędzmi mają posłowi PO.
              > > To ludzie PO zasiadają we władzach banków.
              > > TO posłowie PO są włąsciielami banków.
              > > Więc jakim prawem ci posłowie z PO uchwalająp rawo korzystne dla banków
              > konkure
              > > ncji SKOKów.
              > > Dlaczego posłowie PO którzy uczestniczyli w prywatyzacji banków teraz
              > korzystaj
              > > ą finansowe na tych decyzjach?
              > >
              > >
              > > el_dvpa napisał:
              > >
              > > > Hehe... dobro tego kraju... rozbawiłeś mnie. W jednym masz racje -
              > obecne
              > > j
              > > > ekipy nie obchodzi forsa (przynajmniej w deklaracjach - zobaczymy c
              > zy jak
              > > ieś
              > > > kwiatki nie wyskoczą po 2-3 latach - SKOKi sa pierwszą sprawą do zb
              > adania
              > > ), ale
              > > >
              > > > dobro kraju też nie. Czort wie o co im chodzi
              > > >
              > > > tales1 napisał:
              > > >
              > > > > wredny PiSowiec - chodzi mu o dobro tego kraju - tego przed P
              > iSem n
              > > ikt ni
              > > > e
              > > > > chciał i nie robił! Forsa, tylko forsa się liczyła! Tym artyk
              > ułem G
              > > W
              > > > > udowodniła, że traci instynkt samozachowawczy o pożera... wła
              > sny og
              > > on!
              > >
              > >
              • el_dvpa Re: powalająca argumentacja 26.09.06, 14:03
                Twoja stara dziecinne argumenty. Zgoda, prywatyzacja Millennium wymaga
                zbadania - ale bez postawionej z góry tezy o przekrętach. Afera też była z WBR
                z LPR w roli głownej. Nie było nieprawidłowości z tak często cytowanym BSK.
                Akcje dowolnego banku możesz kupić sobie na giełdzie - jak kupisz odpowiednio
                dużo możesz odwołać sobie zarząd. Nikt Ci nie zabrania. Jeśli panowie z PO
                inwestują w banki (jakieś konkrety?), to świadczy tylko na ich korzyść - bo w
                akcje banków warto inwestować i nie trzymać pieniędzy na koncie albo w
                skarpetkach.
                Nie rozśmieszaj mnie że właścicielami skoku są ich członkowie - członkowstwo
                nie przekłada się na możliwość wyboru/odwołania np zarządu SKOKu - a na tym
                polega pojęcie wlasności.
                Którym bankiem komercyjnym zarządza Balcerowicz?

                SLD kłamało że nie ma sprawy Starachowickiej/Rywina. PiS kłamie że nie ma
                sprawy SKOKów. Skoro jej nie ma, to możnaby powołać komisję zeby ustaliła brak
                powiązań polityków PiS ze SKOKami? Albo podpiąć tę sprawę pod obecna "komisję"
                bankową? Rozwiałoby to wątpliwości.

                Że też muszą dyskutować na tak żenująco niskim poziomie.


                premier.z.krakowa napisał:

                > no ale jakie masz zarzuty???????
                >
                > Co to za dziecinny argument że SDL kłamało?
                >
                > Czego to ma dowodzić?
                >
                > Wiem że włąścicielami banków są akcjonariusze zwłaszcza z PO.

                > A pamiętasz afery zwiazane z prywatyzacja banków?
                >
                > A co do SKOKów to włascicielami są ich członkowie czyli jakieś 2,5 mln
                Polaków.
                > To chyba jest bardziej korzystne dla społeczeństwa niż w przypadku banków
                gdzie
                > rządzi garstka kolegów Balkcerowicz, Bielecki, Kot itd.
              • el_dvpa Zarzuty 26.09.06, 14:10
                Zarzuty opisywane były w wielu gazetach/tygodnikach. Mam znajomego pracującego
                w SKOKu - potwierdza większość faktów. Jeśli to nieprawda, spróbuj dowieść że
                tak nie jest - w końcu żyjemy w IV RP gdzie pomawiany musi dowieść swojej
                niewinności (to był sarkazm jakbyś nie zakumał)

                premier.z.krakowa napisał:

                > no ale jakie masz zarzuty???????
        • irena1949 Re: DNO 26.09.06, 12:37
          Politycy sięgneli dna.Coś okropnego.Precz z PISem i LPRem.Warszawiacy wyjdzcie
          7.10.br na ulice Warszawy i popierajcie PO.Nie dajcie się tym oszołomonm z PISu
          i LPRu. Wielkopolska za PO.
          • premier.z.krakowa a pani przeszła do PO z UW? 26.09.06, 12:41
            tęsknimy za pocżatkiem lat 90

            irena1949 napisała:

            > Politycy sięgneli dna.Coś okropnego.Precz z PISem i LPRem.Warszawiacy wyjdzcie
            > 7.10.br na ulice Warszawy i popierajcie PO.Nie dajcie się tym oszołomonm z PISu
            >
            > i LPRu. Wielkopolska za PO.
            • telegraf1990 Gdzie jest kasa Telegrafu S.A ?????? 26.09.06, 13:36
              www.raportnowaka.pl/news.php?typ=news&id=90
              a my tęsknimy za starym mechanizmem przekrętów typu spółka "Krzak" jak w tym
              przypadku "Fundacja Prasowa Solidarność"

              "Po założeniu przez Jarosława Kaczynskiego, ówczesnego sekretarza stanu w
              Kancelarii Prezydenta Lecha Wałęsy spółki „TELEGRAF” S.A., która była niczym
              innym jak poprzednim wcieleniem „Telewizji Familijna” S.A (250 mln zł od firm
              państwowych), pozyskano w ciągu roku prawie 50 mld zł (obecnie 50 mln). Na
              „TELEGRAF” S.A. płacił Budmiex, Metalexport, Bank Przemysłowo Handlowy w
              Krakowie i PolKaufring.

              Prawie wszyscy wołają – Kaczyński rozlicz się z „TELEGRAFU”..., Kaczyński to
              „TELEGRAF”, ale nikt to obecnej chwili tak naprawdę nie dokonał inwentaryzacji
              działalności liderów Prawa i Sprawiedliwości, szczególnie zaś - Jarosława
              Kaczynskiego. Nie zrobił, czy też tego raczej nie dopilnował nawet sąd
              gospodarczy. Mam tu na myśli przymuszenie zarejestrowanej spółki lub fundacji i
              do przekazania dokumentów.

              Przy oglądzie akt powstaje nieodparte wrażenie, że biznes lidera PiS , a co za
              tym idzie wielka kasa - 50 mln zł., rozpłynęło się jak bańka mydlana. Gdzie się
              podziały te środki finansowe?" -
              • premier.z.krakowa właśnie przed sądem toczy sie sprawa takich jak ty 26.09.06, 13:48
                pomawiaczy.
                To właśnie płk.Lesiak próbował powielaćte bzdety.
                To własnie za pieniądze UOP wydawano ksiazki szkalujace ludzi.
                To w ekipie Lesiak powstawały artykuły z których czerpiesz inspiracje.
                Przyznali to nawet lewicowi dziennikarze.
                Przez 17 lat lewica i środowiska UW nie mogły nic w tej sprawie dowieść wiec milcz.
                • telegraf1990 Re: właśnie przed sądem toczy sie sprawa takich j 26.09.06, 15:30

                  polityka.har.pl/mambo/index.php?option=com_content&task=view&id=122&Itemid=48
                  a to ciekawe , zapomniałes ze AWS byl u koryta w okresie tych afer , wiec nie
                  mydlij nikomu oczu !!!!! pozatym na stronie tego posła sa kserokopie dokumentow
                  dotyczacych tej cudownej spolki PISowcow, ktora to nie prowadzac zadnej
                  dzialalnosc uzyskiwala przychod , ciekawe co ? wydawnictwo , ktore niczego nie
                  wydalo oprocz pieniedzy :]

                  "Ad1. Afery Telgrafu nigdy nie rozwikłano, finał znalazł jedynie tzw wątek
                  Art-B, sąd skazał Macieja Z. najbliższego współpracownika Jarosława K. w latach
                  90 na karę 3,5 pozbawienia wolności w związku z przyjmowaniem korzyści
                  materialnych od prezesów Art-B, za przekazanie informacji prezesom Art-B, które
                  umożliwiły im ucieczkę. Maciej Z. w tej chwili odbywa karę.

                  Ad2. Sprawa FOZZ była przedłużana w nieskończoność, trwała ponad 12 lat (od 1993
                  roku), w tym czasie prezesem NIK był Lech Kaczyński, 4 lata rządził AWS,
                  ministrem sprawiedliwości w tym rządzie był również Lech Kaczyński.

                  Ad3. Sprawa ucichła, jednak o samym ministrze nadal głośno. Jak zeznał jeden ze
                  świadków w czasie przesłuchań komisji orlenowskiej Artur Folaron, Adam G.
                  utrzymywał szerokie kontakty z lobbystą Markiem Dochnalem, a w czasie kiedy był
                  ministrem wprowadził koncesje na obrót towarami z zagranicą, w tym na dostawy
                  ropy, co zapoczątkowało serie afer paliwowych. Coś na wzór ustawy na zamówienie."

                  pozatym patrzac na to co dzieje sie obecnie nie mam watpliwosci :

                  najpierw kryminaliści z SO sa OK , a teraz nagle się okazuje że są znowu BE
                  kiedy nie glosuja tak jak my , i teraz nagle najwieksi aferzysci uciekli od SO i
                  przylaczaja sie do Pis-u to tez jest OK , i chcesz mi powiedziec ze to dla dobra
                  Polski ? to moze jeszcze Pęczaka przyjmiecie ? albo Mase ? tez uczciwy przeciez
                  okazal skruche i sie przyznal.A najlepsze jest to ze kiedy Andrzej byl wygodny
                  to mogl byc politykiem mimo wyrokow mimo iz PO zglosila projekt w tej materii ,
                  to teraz nagle po tak dlugim czasie kiedy andrzej jest juz niepotrzebny wniosek
                  PO zostanie wkoncu realizownany i skazani wyrokiem nie beda zasiadac w sejmie.

                  moze jeszcze przytocze słowa twojego guru ktory powidział czym jest SO i że
                  nigdy koalicji nie bedzie , a po wyborach okazalo sie co innego , ze to nie sa
                  kryminalisci i zlodzieje i sb-kowcy tylko przyjaciele i koalicjanci , sorry
                  gregory ale nie kazdy normalnie myslacy czlowiek da sie nabrac na taka
                  propagande sukcesu. Pozatym juz raz nam udowodlnili ze Prawp Innaczej
                  Sprawiedliwe to organizacja przestepcza , bo jak innaczej można nazwać
                  współpracowanie z wyrokowcami i aferzystami np. z Samoobory?

                  pozatym widac co jest warta cala ta szopka sterowana radiem za pieniadze
                  stoczniowcow !! komuchy tez nakradly , ale AWS wcale nie byl gorszy !!!!
                  i nie powiesz mi ze bylo innaczej bo mozna sie tego doczytac w internecie.
                  W latach 90-iątych praktycznie każdy kto się dorobił , nie zarobił tego w pełni
                  uczciwie.!!
                  Pozatym wytlumacz skad PC mialo takie ogromne naklady finansowe w tamtych
                  czasach na kampanie ktora przegrali ? ze skarpety ? skad mieli fundusze
                  kilkukrotnie wieksze od pozostalych partii razem wzietych ?

                  (krzyczy złodziej : "łapaj złodzieja")

                  Tym razem ide na wybory ! i glosuje na pierwsze z brzegu : PO, SLD lub cokolwiek
                  innego niz obecnie rzadzacy.

                  Pozatym dokonania po roku widac golym okiem : zero reform gospodarczych i
                  finansowych , jedynie komisje , duperele i inne rzeczy podnoszacze sondaze
                  (becikowe itd), o tym co pisze prasa zagraniczna nie wspomne.

                  Podaj choć jedno dokonanie tego rządu ?, ale tego rządu , nie mówmy o pomysłach
                  kontynuowanych po poprzednikach , a przyjętych za swoje.

                  apropo Lesiaka
                  co takiego tajnego jest w tym procesie ze kaczki nie chca tego odtajnic ?
                  czego sie boja ? przeciez sprawa z lesiakiem juz dawno powinna byc ujawniona a
                  tu nadal taka wielka tajemnica
                • battosai Re: właśnie przed sądem toczy sie sprawa takich j 26.09.06, 15:33
                  Nie ty będziesz decydował o tym, czy ktoś ma milczeć, czy nie.
      • battosai Re: Nie proponował forsy tylko...dobro Polski? A 26.09.06, 15:28
        Oho, ale bolszewia forumowa dziś ujada...
    • fuzlewatramencie "Rzecznik wiedział, nie powiedział..." 26.09.06, 11:49
      Rezcznik wiedział nie powiedział...

      Podnoszą się głosy, słyszałem, nie przeczę,
      Że dzięki Ziobrze się weksel upiecze -
      Bestrym, Misztalom i tym patriotom,
      Co opuścili rodzinne błoto.

      W tym miejscu bardzo ubolewam -
      Szanowni państwo, naprawdę nie trzeba
      Rozsiewać plotek aż tak kłamliwych -
      Ot, przeszli do nas, bo są uczciwi!

      O synekurach nie było mowy -
      Przywiódł ich do nas odruch zdrowy -
      Są ekspertyzy, że SKOK Stefczyka,
      Weksli Leppera będzie unikał!

      Należy uciąć te spekulacje
      Że stanowiska i nominacje…
      Ale…
      Szabelka do szabelki –
      Przegłosujemy i te wekselki!

      Poczytajcie blog z innymi wierszykami politycznymi "Fuzle w atramencie" !
      komentarz.blog.interia.pl/
    • tymon99 Re: Chodzi o Polskę! 26.09.06, 11:50
      no tak.. Polskę - według Misztala i Wrzodaka.. dla mojej Polski chyba lepiej,
      żeby Polska Wrzodaka i Misztala odeszła w niepamięć!!
    • ofellia Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 12:05
      Groteska, będąca udziałem senatora PiS, ładnie wpisuje się w tę tragikomedię
      narodową, którą od roku serwuje nam partia braci Kaczyńskich.
    • ted-47 Re: Przecież argumenty senatora są wspaniałe! Cho 26.09.06, 12:05
      tales1 napisał:
      >Polskę! Nie proponował jej forsy i stanowisk, tylko miejsce na liście PiS! Co
      >w tym złego? Do PO też przeszła baba z PiS z ministerstwa rolnictwa - ciekawe,
      >co jej Tusk zaproponował(nie podsłuchiwałem w przeciwieństwie do pismaków GW).
      > Napisała nawet panegiryk na jego cześć, ha, ha, ha!
      Działanie dla dobra Polski. Oszczędność naszych pieniędzy na bezsensowne
      wybory. Redaktor, za bezprawne nagrywanie prywatnych rozmów, przed wymiar
      sprawiedliwości.
      • zenek_z_puszczy Re: Przecież argumenty senatora są wspaniałe! Cho 26.09.06, 12:35
        ted-47 napisał:
        > Działanie dla dobra Polski. Oszczędność naszych pieniędzy na bezsensowne
        > wybory.

        Ted, jestes geniuszem! to marnotrawsto ma miejsce co pare lat! Ilez bysmy
        zaoszczedzili gdyby milosciwie nam panujacego Jarka (albo Lecha) oglosic
        dozywotnio 'Kaczynusem Pierwszym Malym' (bo 'Wielkim' to by brzmialo jak zart.
        Tylko co wtedy z drugim bratem... no i z Romkiem Wielkim... bylby klopot. Ale
        oszczednosci wielkie! masz leb ted!
    • m_16 Re: Przecież argumenty senatora są wspaniałe! Cho 26.09.06, 12:13
      tales1 napisał:

      > Polskę! Nie proponował jej forsy i stanowisk, tylko miejsce na liście PiS! Co
      w
      >
      > tym złego? Do PO też przeszła baba z PiS z ministerstwa rolnictwa - ciekawe,
      co
      >
      > jej Tusk zaproponował (nie podsłuchiwałem w przeciwieństwie do pismaków GW).
      > Napisała nawet panegiryk na jego cześć, ha, ha, ha!

      Taak, a miejsce na liście to nie jest niby rownoważne żadnemu stanowisku w
      sytuacji, gdy głosuje się na partię nie na kandydata i gdy te partie mają
      gdzieś ideały wystawiając kogo im się opłaca?? Tak jakbyśmy wybierali partie a
      nie programy i ludzi.

      Tales, ma prośbę nie pieprz bez sensu, twoja formacja zagłębia się w gó..e w
      postępie geometrycznym, fakt że ją wciąż popierasz świadczy już tylko o Tobie.


    • firma-ekipa Re: Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 12:20
      oferta dla wszystkich nie do orzucenia Link do pliku: voila.pl/2odm7/?1
      otworzysz klikajac na czerwone . Powodzenia w nabyciu reglamentowanego urzędowo
      rzeczy , towaru niezbednego codziennego użytku
      • mekagojira Jak PiS obłapywał posłanke Samoobrony? 26.09.06, 12:50
        To by byla sensacja, najlepiej dac fotoreportaz, bo fajna babeczka. A tak -
        kolejny nudny artykul:(
        • marcowsky Re: Jak PiS obłapywał posłanke Samoobrony? 26.09.06, 14:23
          Tez bym chcial taka poslanke w swoim haremie!
          • eti.gda Re: Jak PiS obłapywał posłanke Samoobrony? 26.09.06, 19:20
            marcowsky napisał:

            > Tez bym chcial taka poslanke w swoim haremie!

            Cóż to, czyżbyś lubiał wypić?

            "nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem występuje brak alkoholu". (stary pijak)
    • ella115 Re: Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 13:18
      Wszysyc juz zapomnieli o Polsce bija sie o swoje... o wladze o stolki i
      zapomnieli, co to znaczy rzadzic panstwem. Ten sejm musi przestac istniec, jak
      najszybciej.
    • tenare A co na to mężczyzna posłanki? 26.09.06, 15:05
      Nie dał po gębie stawającym w konkury za to podkupywanie?
      Nawet polityczne?
    • dangog Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 15:19
      Już sobie wyobrażam co nadają Rydzykowie. Że kolejna prowokacja antypolskich
      środowisk z gazetą na czele, inne kłamstwa etc. Jak zwykle życ nie umierać
    • miroslawa_potrzeba Re: Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 15:22
      hmm czy Galbata znow oslepla, ze sie w jakze niewygpodnym PISsowi watku niewypowiada??
    • bezatu7 Re: Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 15:49
      Jednostronność GW jest zatrważająca, tak samo jak były prezydent RP
      wypowiadający się na temat PIS, który 4 lata temu w wyborach prezydenckich
      dostał 1% poparcia.
      Widząc ostatnie poczynania PO i SLD trudno nie czuć tego co może nastąpić. PO
      tak w zasadzie przegra wybory, ale cały czasc się łudzi, ze będzie inaczej. SLD
      nie ma żadnych szans wejść do Sejmu
      • brokowisko Na co jeszcze liczy PiS Malo tego balaganu? 26.09.06, 16:37
        Schowajcie ogony i zapomnijcie o wladzy! Dla dobra Polski! Po SLD- Wy
        niszczycie nasz kraj !
    • brokowisko Pomyśl o PiSie , przechodź do nas! Szef czeka ! 26.09.06, 16:35
      Taka jest prawda o PiSie ! Kto nastepny? SLD , PiS .........? (PSL)
    • terence Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 17:10
      Także gratuluje ciemnemu ludowi ciemniactwa!
      prawo i sprawiedliwość to wy macie w nazwie i w dupie!!!!!!
    • charybdis Senator PiSu potraktował posłankę... 26.09.06, 17:51
      ... Sandrę Lewandowską jak przysłowiową blondynkę, ale ona okazała się
      sprytniejsza od niego.
      Ma zadatki na pracę w komisji ds. służb specjalnych...
      I - jak to mówią - "grzechu warta".
      A może to Jola z Dywit? ;)
    • zwiatrem1 Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 18:38
      Kazda partia to robi! Dlatego po co to dramatyczne rozdzieranie szat i
      kreowanie tragedii tam gdzie jej nie ma????????????
      Ludzie, taka jest polityka a politycy to nie anioly!
      • terence Re: Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 22:15
        a polityka to nie serial pod tytułem "Rz jak rządzenie"
        każdy polityk to świnia marna!
    • hetmanwiechu Kiedy rozbieranka w Plajboju??? 26.09.06, 19:43
      wydanie specjalne "dupy samoobrony" z beger jako kroliczek
      • charybdis Re: Kiedy rozbieranka w Playboyu??? 26.09.06, 23:30
        hetmanwiechu napisał:

        > wydanie specjalne "dupy samoobrony" z beger jako kroliczek
        **************************************************************
        ...A ja bym wolał tę Sandrę, niż Renię... :))))
        ...Redaktorze Meller! Do dzieła!!!
    • talking_head A Tusk dla milionów Palikota udusił "siostrę" Zytę 26.09.06, 20:00
      Z tekstu nic złego tak na prawdę nie wynika,
      ot zwykłe targi polityczne jakich wiele we
      wszystkich parlamentach. Taka to już za****
      demokracja.
      Co innego gdy Tusk w podzięce za miliony wydane
      przez lubelskiego miliardera Palikota na kampanię
      Tuska w całym kraju przygotował akcję wykoszenia
      swojej, jak ją nazywał, "siostry" Zyty Gilowskiej
      by zyskać pierwsze miejsce na lubelskiej liście PO
      do sejmu właśnie dla Palikota.
      • krystin3 Re: A Tusk dla milionów Palikota udusił "siostrę" 26.09.06, 20:50
        No właśnie, mnie ten nieustanny popłoch i przerażenie opozycji oraz mediów coraz
        bardziej zaczyna bawić. A na własną potrzebę kota ogonem zawsze można obrócić.
        Tym bardziej, że jak widać na forum, rośnie nam kolejne zielone
        pokolenie, którym można manipulowac.
        Właśnie hucznie obchodzimy jedną z naszych ważnych
        rocznic. Tylko co się stało z prawdziwymi bohaterami tamtych lat czyli tysiącami
        robotników, którzy walczyli o tę naszą "demokrację"? Oni niestety też wierzyli.
    • aquarium1 Pomyśl o Polsce, przechodź do nas! 26.09.06, 20:45
      To jest szczyt chamstwa zachowujac się jak PiS. Jak można przekupywac posłow
      innych partii byle tylko mniec wiekszosc.. to jest chore. PiS tez jest chory i
      Kaczynscy tez

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka