chumazik "Le Soir" czy to nie ta sama gadzinówka to 28.09.06, 11:36 polskiego europosła o gwałt na ladacznicy oskarżała? Wyjątkowo wiarygodne źródło informacji - wieści prosto od qrew i alfonsów. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok wyjątkowo piekna odpowiedz prawych i sprawiedliwyc 28.09.06, 11:51 h. Jaka ladacznica - to gwałcic mozna........... Cus pieknego!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
voodeen Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:37 le soir to niech sie lepiej zajmie swoimi pedofilami, konfliktem flamandzko- walonskim, i maneken-pissem oraz korupcja i bizantyjskim przepychem parlamentu europejskiego a nie wtraca sie w sprawy innego kraju !!! Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Kaczorom to zwisa 28.09.06, 11:38 bo i tak tych "gazet" nie czytaja Odpowiedz Link Zgłoś
kbamm Polakom niczym małpie dano zegarek do naprawy 28.09.06, 11:42 MY SIĘ PO PROSTU NIE POTRAFIMY RZĄDZIĆ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
snajpe_ru Re: Polakom niczym małpie dano zegarek do naprawy 28.09.06, 13:23 kbamm napisał: > MY SIĘ PO PROSTU NIE POTRAFIMY RZĄDZIĆ !!! PiSowi dac wladze to to samo co malpie wlozyc granat do reki!!!!!tak byloby poprawniej Odpowiedz Link Zgłoś
dzwonniczy Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:43 Jak widać to że jedyny konkret tej rozmowy jest taki że Beger nie dostanie sekretarza nie ma już znaczenia. Sprawa żyje swoim życiem i tyle Odpowiedz Link Zgłoś
baribal2 "stała się"? od zawsze była komiczna! 28.09.06, 11:44 www.porysunki.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok srull to typowy wyborca pis - prawy i psrawiedliwy 28.09.06, 11:46 he, he, he!!! Odpowiedz Link Zgłoś
knik "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 11:48 kiedy cos nienormalnego stanie sie normalne powiadomi cie o tym polski rzad Odpowiedz Link Zgłoś
barka01 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:51 "Pozwólcie na trochę dumy narodowej i Schadenfreude (satysfakcja z czyjegoś niepowodzenia - PAP): załóżmy, że Warszawa została zarażona węgierskim wirusem." O nie! to nie węgierski wirus, a nasz polski rodzimy Kaczyzm podlany sosem goebelsowskiej propagandy . Odpowiedz Link Zgłoś
tadeusz1965 "Le Soir" ma prosty obraz świata i uprawia 28.09.06, 11:53 klasyczne myślenie zyczeniowe. Tymczasem droga do ustapienia Kaczynskiego jest jeszcze bardzo dluga. I nie wszyscy w Polsce uwazaja, ze sie skompromitowal. W czerwcu 1992 Tusk takze handlowal stanowiskami za obalenie rzadu Olszewskiego. Lepiej niech milczy Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Buehehehehehe 28.09.06, 12:24 Zgadnij kto z komunistami "obalil" rzad Suchockiej :) Odpowiedz Link Zgłoś
uriel.blog.pl Świetne 28.09.06, 11:58 Parabolka z powszechnie znanym faktem, że mężczyźni i kobiety ze sobą sypiają, tudzież o konkretnych ekwiwalentach po prostu rządzi. --- milion idiotów nie może się mylić Odpowiedz Link Zgłoś
yanuss "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 11:59 Dziwne jak czesto Wybiorcza przytacza teksty z tej prowincjonalnej gazetki. Czy korespondent gazetki w Polsce to wasz wspolpracownik ? Zawsze linia tego dziadostwa jest zgodna z waszymi zyczeniami. Taki cud.. Odpowiedz Link Zgłoś
zygfryd.okrutny Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 11:59 na demokratyczny rzad w Polsce. Znamy to z niemieckich paszkwili naszego prezydenta, znamy z nienawistnego jadu syjonistycznej prasy i jej mocodawcow. Nie boimy sie soiro, figaro, le modnow i innyeg bolszewickiego badziewia! Boj to juz wasz ostani w Polsce bolszewcy, walka o niepodlegla Polske trwa! Stan w tej walce po wlasciwej stronie, gdy widzisz na ulicach czerwone sztandary, zadymiarzy, ktorzy glosza wolnosc, rownosci braterstwo, wiedz, ze bydlo komunistyczne zada znowu wladzy, rabunku i niszczenia narodowego panstwa. Zostan wtedy w domu, bron domu polskiego, przed neo bolszewicka zaraza! Odpowiedz Link Zgłoś
grzbert Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 12:05 Ojciec Dyrektor na prezydenta!Sobecka na premiera!!Skansen zabić dechami!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zaciekawiony4 Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 12:05 Cholera nie wiedziałem że Financial Times i The Times to bolszewia. Coś ci się pisuarze w tym szarym zwoju poprzestawiało, bo mózgiem tego nie można nazwać. Odpowiedz Link Zgłoś
pion-teczka Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 30.09.06, 11:15 Poglądy Johna Milla którego cytujesz w teorii poznania kirowały się bardziej na pozycje naturalistyczne które to cechują się między innymi koncepcjami marksistowskimi.Zaangażowanie Milla dla postulatów feminizmu zaczęło się w 1827. W kwestii ekonomicznej idee J.S. Milla nie są jednoznaczne. Choć wywodził się z tradycji przyjmującej nieograniczony leseferyzm, Mill wielokrotnie staje na stanowisku swego rodzaju interwencjonizmu. Choć zasadniczo opowiada się za gospodarką, w której państwo jako tzw. "nocny stróż", miałoby za zadanie jedynie tworzyć odpowiedni mikroklimat dla swobodnych inicjatyw gospodarczych, uznaje, że rozwiązanie to, jak wspomniano wyżej, może prowadzić do tworzenia niebezpiecznych monopoli, a co za tym idzie zanegowaniu prawa do swobodnej działalności każdego obywatela. Innymi słowy, J.S. Mill zauważa, że stosowanie zasady laissez-faire w ścisły tego słowa znaczeniu jest, bądź może być przyczyną do zachwiania swobodnej konkurencji. Niektórzy krytycy Milla zauważali, że środki te są nieskuteczne. Jeśli większość będzie chciała wprowadzić monopol na władzę to będzie mogła go zaprowadzić metodą drobnych zmian. Zatem demokracja funkcjonuje poprawnie tylko w tych krajach, w których większość świadomie rezygnuje z osiągania monopolu w imię samej demokracji. Poparcie dla feminizmu Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok a co powiesz na temat artykułu w Le Soir???? 28.09.06, 12:02 ponieważ, cała reszta - to grafomanstwo!!!! Ale, to już pisałem i pisałeś mi, że jam alkoholik, choc niestety ale nie. Jakos mnie woda nigdy nie ciagnęła. Nie tak, jak ciebie antysemtyzm w kazdym wydaniu. Jakby to nazwac???? Oj wiem!!! Judeoholizm, a moze antysemitohilizm???? Co ty na to moj malutki??? Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul Stary, marnujesz sie - zaloz kabaret :)))))))))))) 28.09.06, 13:20 "Judeoholizm"? Jakkolwiek by to slowo nie przypominalo bolszewickiej nowwomowy z czasow walterowskich Kuronia, to oznacza raczej zydofilie a nie antysemityzm, o ktory mnie oskarzasz. Nie dosc, ze jestes ewidentnie pijany kiedy piszesz swoje agitki to na dodatek nie znasz znaczenia slow:)) Sloma z butow :) Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce A wiec jednak miałem racje!!! 28.09.06, 14:21 mamy do czynienia z judeoholikiem!!!! Antysemityzm??? Chciałbys, ale to oznacza co inszego. Radze spojrzec do słowniczka...... Jedeoholizm - upijanie sie zydowstwem, to jest już poza antysemityzmem. To jest delirium tremens antysemityzmu. Czy teraz wyraziłem sie jasno??? A co z tą słomą? Z butów??? Ja w miescie mieszkam, wiec brak mnie słomy. Chyba, że siano..... Ale tego też tu nie uświadczysz. Ale jakby redaktor miał jakis pomysł na dostarczanie.... Jestem otwarty, dziecie ma chomika..... Zawsze sie przyda dar dobrej duszy. I redaktor ciągle o tym okresie Kuronia u Walterowców. To jakies chore!!!! Pomiedzy walterowcami a smiercią było jeszcze pare innych rzeczy. Ale wiem!!! Nie pasują one do koncepcji wydummanych przez kanapowego mysliciela. Rozumiem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_srul Znowu Michalkiewicz neka? Odstaw gorzale :) 28.09.06, 15:23 I masz link:) www.michalkiewicz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Wy z tą gorzałą ciągle. Mam nadzieje, ze to siwuch 28.09.06, 15:36 a, ktora walicie, a nie jakas koszerna........ Nie mysleliscie, aby z waszym probleme (bo jest) skonsultowac p. Melbrude??? W koncu problem macie. A przecie zdrowa czesc narodu nie chiała by was widziec w rynsztoku, co??? Na razie leżycie w rynsztoku intelektualnym, ale to całkiem inna historia....... Odpowiedz Link Zgłoś
rabi_focker Smuteczek dopadl. A mowilem zeby nie pic :) 28.09.06, 15:48 A tu, juz tradycyjnie link :) W imieniu nas, Michalkiewiczow dziekujemy za reklame :) www.michalkiewicz.pl Odpowiedz Link Zgłoś
chips8 Re: Doorn i Kaczyńscy muszą ponieść odpowiedzialn 28.09.06, 12:11 Pomóżcie mi to zrozumieć, bo całkiem się pogubiłam. Jakim cudem jest jeszcze taki duży odsetek zwolenników Pis.Przecież nawet bractwo moherowe ma jakieś połączenia międzyneuronalne (może śladowe?).Ale trzeba chyba być głupszym od buta żeby wierzyć w pokrętne, demagogiczne deklaracje i nadęte wywody Pis. Takie skuteczne pranie mózgu? Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Stary "UKŁAD" usiłuje się bronić - nadaremnie 28.09.06, 14:14 "Ale trzeba chyba być głupszym od buta żeby wierzyć w pokrętne, demagogiczne deklaracje i nadęte wywody PO." Takie skuteczne pranie mózgu przez Gazetę Wyborczą i media "UKŁADU" do których TVN, Polsat i TVP pod kierownictwem Wildszteina. Zrób Żyda szefem mediów, będziesz miał mace,a nie informację. Odpowiedz Link Zgłoś
lks17 Re: Stary "UKŁAD" usiłuje się bronić - nadaremnie 28.09.06, 17:03 Jestes glupszy od buta. Gdybys jadl mace zamiast kartofli moze bylobys troche madrzejszy. Stary uklad to wlasnie ty balwanie. I to wasze ostatnie dni. I tak bedzie na wieki wiekow amen. Zegnaj paskudo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ak813 Le Soir=GWno ktore kazdy zna.Rodzimych folsdsdojcz 28.09.06, 12:06 ow mamay wystarczajaco. Jajkajacy naczelny jentelektualista podsuwa Polakom jeszcze obcych folsdojczow. Moze pora kopnac naczelnego w dupe? Odpowiedz Link Zgłoś
grzbert Re: Le Soir=GWno ktore kazdy zna.Rodzimych folsds 28.09.06, 12:08 ak813 napisał: > ow mamay wystarczaja Jajkajacy naczelny jentelektualista podsuwa Polakom > jeszcze obcych folsdojczow. Moze pora kopnac naczelnego w dupe? Sam się kopnij w ten ciulski łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok oto prawy i sprawiedliwy fan prawosci i sprawiedli 28.09.06, 12:48 wosci: a. pomawianie b. nabijanise sie z człowieka jąającego c. nawoływanie do niesnasek. A Le soir jest be??????? Odpowiedz Link Zgłoś
wlodek31 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:10 "Premier Jarosław Kaczyński stracił wiarygodność, a projekt budowy IV Rzeczypospolitej jest w rozsypce - tak belgijski dziennik "Le Soir" komentuje ostatnie wydarzenia w Polsce " O jakiej wiarygodności mowa. Żeby coś utracic, to wczesniej trzeba to posiadać. A wczorajsze telewizjne wypowiedzi ministra Ziobry. Jako obywatelowi prawemu wstyd mi za takiego ministra. Ale jak się zostaje ministrem, aby nie zaszkodzić swoim kolegą, w dodatku z takim dorobkiem zxawodowym, to co można od nie go więcej wymagać. Odpowiedz Link Zgłoś