Dodaj do ulubionych

"Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta

    • lze_elita.72 A ty Srulku to do koszernej jatki, nie na forum:) 28.09.06, 11:17

    • jerzy30 PiS - pieprzy i skamle 28.09.06, 11:31
      bo już ich nie ma
    • chumazik "Le Soir" czy to nie ta sama gadzinówka to 28.09.06, 11:36
      polskiego europosła o gwałt na ladacznicy oskarżała? Wyjątkowo wiarygodne źródło
      informacji - wieści prosto od qrew i alfonsów.
      • 1410_tenrok wyjątkowo piekna odpowiedz prawych i sprawiedliwyc 28.09.06, 11:51
        h. Jaka ladacznica - to gwałcic mozna........... Cus pieknego!!!!!
    • voodeen Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:37
      le soir to niech sie lepiej zajmie swoimi pedofilami, konfliktem flamandzko-
      walonskim, i maneken-pissem oraz korupcja i bizantyjskim przepychem parlamentu
      europejskiego a nie wtraca sie w sprawy innego kraju !!!
    • helmut.berlin Kaczorom to zwisa 28.09.06, 11:38
      bo i tak tych "gazet" nie czytaja
    • kbamm Polakom niczym małpie dano zegarek do naprawy 28.09.06, 11:42
      MY SIĘ PO PROSTU NIE POTRAFIMY RZĄDZIĆ !!!
      • snajpe_ru Re: Polakom niczym małpie dano zegarek do naprawy 28.09.06, 13:23
        kbamm napisał:

        > MY SIĘ PO PROSTU NIE POTRAFIMY RZĄDZIĆ !!!
        PiSowi dac wladze to to samo co malpie wlozyc granat do reki!!!!!tak byloby
        poprawniej
    • dzwonniczy Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:43
      Jak widać to że jedyny konkret tej rozmowy jest taki że Beger nie dostanie sekretarza nie ma już znaczenia. Sprawa żyje swoim życiem i tyle
    • baribal2 "stała się"? od zawsze była komiczna! 28.09.06, 11:44
      www.porysunki.blox.pl
    • toja3003 "Le PIS-Soir" nas obraża. Prokurator! Prokurator! 28.09.06, 11:44
    • 1410_tenrok srull to typowy wyborca pis - prawy i psrawiedliwy 28.09.06, 11:46
      he, he, he!!!
    • knik "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 11:48
      kiedy cos nienormalnego stanie sie normalne powiadomi cie o tym polski rzad
    • barka01 Re: "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu wart 28.09.06, 11:51
      "Pozwólcie na trochę dumy narodowej i Schadenfreude (satysfakcja z czyjegoś
      niepowodzenia - PAP): załóżmy, że Warszawa została zarażona węgierskim wirusem."

      O nie! to nie węgierski wirus, a nasz polski rodzimy Kaczyzm podlany sosem
      goebelsowskiej propagandy .
    • tadeusz1965 "Le Soir" ma prosty obraz świata i uprawia 28.09.06, 11:53
      klasyczne myślenie zyczeniowe. Tymczasem droga do ustapienia Kaczynskiego jest
      jeszcze bardzo dluga. I nie wszyscy w Polsce uwazaja, ze sie skompromitowal. W
      czerwcu 1992 Tusk takze handlowal stanowiskami za obalenie rzadu Olszewskiego.
      Lepiej niech milczy
      • r306 Buehehehehehe 28.09.06, 12:24
        Zgadnij kto z komunistami "obalil" rzad Suchockiej :)
    • uriel.blog.pl Świetne 28.09.06, 11:58
      Parabolka z powszechnie znanym faktem, że mężczyźni i kobiety ze sobą sypiają,
      tudzież o konkretnych ekwiwalentach po prostu rządzi.

      ---
      milion idiotów nie może się mylić
    • yanuss "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 11:59
      Dziwne jak czesto Wybiorcza przytacza teksty z tej prowincjonalnej gazetki. Czy
      korespondent gazetki w Polsce to wasz wspolpracownik ? Zawsze linia tego
      dziadostwa jest zgodna z waszymi zyczeniami. Taki cud..
    • zygfryd.okrutny Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 11:59
      na demokratyczny rzad w Polsce. Znamy to z niemieckich paszkwili naszego prezydenta, znamy z nienawistnego jadu syjonistycznej prasy i jej mocodawcow.
      Nie boimy sie soiro, figaro, le modnow i innyeg bolszewickiego badziewia!

      Boj to juz wasz ostani w Polsce bolszewcy, walka o niepodlegla Polske trwa!
      Stan w tej walce po wlasciwej stronie, gdy widzisz na ulicach czerwone sztandary, zadymiarzy, ktorzy glosza wolnosc, rownosci braterstwo, wiedz, ze bydlo komunistyczne zada znowu wladzy, rabunku i niszczenia narodowego panstwa.

      Zostan wtedy w domu, bron domu polskiego, przed neo bolszewicka zaraza!
      • grzbert Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 12:05
        Ojciec Dyrektor na prezydenta!Sobecka na premiera!!Skansen zabić dechami!!!
      • zaciekawiony4 Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 28.09.06, 12:05
        Cholera nie wiedziałem że Financial Times i The Times to bolszewia. Coś ci się
        pisuarze w tym szarym zwoju poprzestawiało, bo mózgiem tego nie można nazwać.
        • pion-teczka Re: Zmasowany atak bolszewii europejskiej 30.09.06, 11:15
          Poglądy Johna Milla którego cytujesz w teorii poznania kirowały się bardziej
          na pozycje naturalistyczne które to cechują się między innymi koncepcjami
          marksistowskimi.Zaangażowanie Milla dla postulatów feminizmu zaczęło się w 1827.

          W kwestii ekonomicznej idee J.S. Milla nie są jednoznaczne. Choć wywodził się z
          tradycji przyjmującej nieograniczony leseferyzm, Mill wielokrotnie staje na
          stanowisku swego rodzaju interwencjonizmu. Choć zasadniczo opowiada się za
          gospodarką, w której państwo jako tzw. "nocny stróż", miałoby za zadanie jedynie
          tworzyć odpowiedni mikroklimat dla swobodnych inicjatyw gospodarczych, uznaje,
          że rozwiązanie to, jak wspomniano wyżej, może prowadzić do tworzenia
          niebezpiecznych monopoli, a co za tym idzie zanegowaniu prawa do swobodnej
          działalności każdego obywatela. Innymi słowy, J.S. Mill zauważa, że stosowanie
          zasady laissez-faire w ścisły tego słowa znaczeniu jest, bądź może być przyczyną
          do zachwiania swobodnej konkurencji.
          Niektórzy krytycy Milla zauważali, że środki te są nieskuteczne. Jeśli większość
          będzie chciała wprowadzić monopol na władzę to będzie mogła go zaprowadzić
          metodą drobnych zmian. Zatem demokracja funkcjonuje poprawnie tylko w tych
          krajach, w których większość świadomie rezygnuje z osiągania monopolu w imię
          samej demokracji.


          Poparcie dla feminizmu
    • nicolson1949 Prokuratura przekupna i Sądy dyspozycyjne 28.09.06, 12:00
      !
    • 1410_tenrok a co powiesz na temat artykułu w Le Soir???? 28.09.06, 12:02
      ponieważ, cała reszta - to grafomanstwo!!!! Ale, to już pisałem i pisałeś mi,
      że jam alkoholik, choc niestety ale nie. Jakos mnie woda nigdy nie ciagnęła.
      Nie tak, jak ciebie antysemtyzm w kazdym wydaniu. Jakby to nazwac???? Oj
      wiem!!! Judeoholizm, a moze antysemitohilizm???? Co ty na to moj malutki???
      • wielki_srul Stary, marnujesz sie - zaloz kabaret :)))))))))))) 28.09.06, 13:20
        "Judeoholizm"? Jakkolwiek by to slowo nie przypominalo bolszewickiej nowwomowy z czasow
        walterowskich Kuronia, to oznacza raczej zydofilie a nie antysemityzm, o ktory mnie oskarzasz. Nie dosc,
        ze jestes ewidentnie pijany kiedy piszesz swoje agitki to na dodatek nie znasz znaczenia slow:)) Sloma z
        butow :)
        • gdzies_czyli_wewpolsce A wiec jednak miałem racje!!! 28.09.06, 14:21
          mamy do czynienia z judeoholikiem!!!! Antysemityzm??? Chciałbys, ale to oznacza
          co inszego. Radze spojrzec do słowniczka...... Jedeoholizm - upijanie sie
          zydowstwem, to jest już poza antysemityzmem. To jest delirium tremens
          antysemityzmu. Czy teraz wyraziłem sie jasno???
          A co z tą słomą? Z butów??? Ja w miescie mieszkam, wiec brak mnie słomy. Chyba,
          że siano..... Ale tego też tu nie uświadczysz. Ale jakby redaktor miał jakis
          pomysł na dostarczanie.... Jestem otwarty, dziecie ma chomika..... Zawsze sie
          przyda dar dobrej duszy.
          I redaktor ciągle o tym okresie Kuronia u Walterowców. To jakies chore!!!!
          Pomiedzy walterowcami a smiercią było jeszcze pare innych rzeczy. Ale wiem!!!
          Nie pasują one do koncepcji wydummanych przez kanapowego mysliciela.
          Rozumiem!!!
          • wielki_srul Znowu Michalkiewicz neka? Odstaw gorzale :) 28.09.06, 15:23
            I masz link:)

            www.michalkiewicz.pl
            • 1410_tenrok Wy z tą gorzałą ciągle. Mam nadzieje, ze to siwuch 28.09.06, 15:36
              a, ktora walicie, a nie jakas koszerna........
              Nie mysleliscie, aby z waszym probleme (bo jest) skonsultowac p. Melbrude??? W
              koncu problem macie. A przecie zdrowa czesc narodu nie chiała by was widziec w
              rynsztoku, co??? Na razie leżycie w rynsztoku intelektualnym, ale to całkiem
              inna historia.......
              • rabi_focker Smuteczek dopadl. A mowilem zeby nie pic :) 28.09.06, 15:48
                A tu, juz tradycyjnie link :) W imieniu nas, Michalkiewiczow dziekujemy za reklame :)

                www.michalkiewicz.pl
    • nicolson1949 demokracja musi zniszczyć faszyzm w Polsce 28.09.06, 12:02
      !
    • nicolson1949 Doorn i Kaczyńscy muszą ponieść odpowiedzialność 28.09.06, 12:03
      !
      • chips8 Re: Doorn i Kaczyńscy muszą ponieść odpowiedzialn 28.09.06, 12:11
        Pomóżcie mi to zrozumieć, bo całkiem się pogubiłam. Jakim cudem jest jeszcze
        taki duży odsetek zwolenników Pis.Przecież nawet bractwo moherowe ma jakieś
        połączenia międzyneuronalne (może śladowe?).Ale trzeba chyba być głupszym od
        buta żeby wierzyć w pokrętne, demagogiczne deklaracje i nadęte wywody Pis.
        Takie skuteczne pranie mózgu?
        • vitabravo Re: Stary "UKŁAD" usiłuje się bronić - nadaremnie 28.09.06, 14:14
          "Ale trzeba chyba być głupszym od buta żeby wierzyć w pokrętne,
          demagogiczne deklaracje i nadęte wywody PO."
          Takie skuteczne pranie mózgu przez Gazetę Wyborczą i media "UKŁADU"
          do których TVN, Polsat i TVP pod kierownictwem Wildszteina.
          Zrób Żyda szefem mediów, będziesz miał mace,a nie informację.

          • lks17 Re: Stary "UKŁAD" usiłuje się bronić - nadaremnie 28.09.06, 17:03
            Jestes glupszy od buta. Gdybys jadl mace zamiast kartofli moze bylobys troche
            madrzejszy. Stary uklad to wlasnie ty balwanie. I to wasze ostatnie dni. I tak
            bedzie na wieki wiekow amen. Zegnaj paskudo!!!
    • iurisconsult przestępstwa faszyzacji się nieprzedawniają 28.09.06, 12:04
      !
    • iurisconsult przynależność do SS Wassermanna jest karalna 28.09.06, 12:05
      !
    • iurisconsult przynależność do SS Macierewicza jest karalna 28.09.06, 12:06
      !
    • ak813 Le Soir=GWno ktore kazdy zna.Rodzimych folsdsdojcz 28.09.06, 12:06
      ow mamay wystarczajaco. Jajkajacy naczelny jentelektualista podsuwa Polakom
      jeszcze obcych folsdojczow. Moze pora kopnac naczelnego w dupe?
      • grzbert Re: Le Soir=GWno ktore kazdy zna.Rodzimych folsds 28.09.06, 12:08
        ak813 napisał:

        > ow mamay wystarczaja Jajkajacy naczelny jentelektualista podsuwa Polakom
        > jeszcze obcych folsdojczow. Moze pora kopnac naczelnego w dupe?
        Sam się kopnij w ten ciulski łeb.
      • soulworm co tam jojczysz? gary juz pomyte? 28.09.06, 12:19

      • 1410_tenrok oto prawy i sprawiedliwy fan prawosci i sprawiedli 28.09.06, 12:48
        wosci:
        a. pomawianie
        b. nabijanise sie z człowieka jąającego
        c. nawoływanie do niesnasek.

        A Le soir jest be???????
    • wlodek31 "Le Soir": Nazwa "PIS" stała się śmiechu warta 28.09.06, 12:10
      "Premier Jarosław Kaczyński stracił wiarygodność, a projekt budowy IV
      Rzeczypospolitej jest w rozsypce - tak belgijski dziennik "Le Soir" komentuje
      ostatnie wydarzenia w Polsce "
      O jakiej wiarygodności mowa. Żeby coś utracic, to wczesniej trzeba to
      posiadać. A wczorajsze telewizjne wypowiedzi ministra Ziobry. Jako obywatelowi
      prawemu wstyd mi za takiego ministra. Ale jak się zostaje ministrem, aby nie
      zaszkodzić swoim kolegą, w dodatku z takim dorobkiem zxawodowym, to co można
      od nie go więcej wymagać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka