Dodaj do ulubionych

"Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera

    • renebenay "Alfonsland 15.12.06, 09:19
      Sex za korzysci materialne nazywa sie prostytucja ale to zalezy od interpretacji
      jakiegos alfonsa z prokuratury.
    • bbfan Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 09:21
      Żałosne doniesienia Wybiórczej, weźcie się za Szczypińskiego z PO !
    • zydzinski Rękas? A co to jest? Jakieś wymoczydło? 15.12.06, 09:22
      Rękas do ręki coś pewnie dostał. A od kogo? Eh razwiedka, razwiedka, razwiedka
      maja!!
    • dypsoman "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:26
      Ludzie!!!!To staje się nudne!!Wiadomo, że duża część kobiet zatrudnianych w
      Samoobronie to prostytutki, tak wynika z tych artykułów, a więc szmaty, które
      zejdą do każdego szamba za forsę. Wystarczy przejrzeć wcześniejsze materiały
      telewizyjne gdzie, gdy posiadały pracę, wypowiadały się w samych superlatywach
      o partii i jej "członkach".Tak podła i chętna do pracy za dupę może być tylko
      kobieta a nie człowiek.Przecież nie podejmie pracy "niegodnej" czyli pracy
      sprzątaczki! Ha,ha,ha,ha!
    • zaifi spity wieprz,czy nie! 15.12.06, 09:26

      ważne,że w chwili kompletnego rozlużnienia,propozycja seksu za pracę była
      normą.Szef szamba obyczajowego,schlany,o aparycji odrażającego wieprza,mógł je
      mieć,oferując coś a były to pieniadze podatnika!
    • lech66 najnowsze hasło SO i wicepremiera naszego kochan.. 15.12.06, 09:27
      ....nego rządu:

      RUCHAĆ, JEBAĆ, NIC SIĘ NIE BAĆ !


      (Jaki wicepremier, taka i IV RP !)
    • rudy_rudolf zmowa milczenia szowinistycznych buców 15.12.06, 09:27
      tytuł miał brzmieć 'męskich buców', ale oni mężczyznami nie są.

      szukasz gwiazdkowego prezentu?ja znalazłem na www.asiaq.pl
    • zoran4 "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:40
      Jaja a moze tak bedzie ?! --ROK 2015-wiadomosci dnia,nastepny BYLY posel i
      poslanka Samoobrone,Partii od dawna juz nie istniejace--mowia ze w roku 2002
      molestowal ich Lepper i ze padale rozne sex-propozycje.....to juz 2651 oskarzenie!!
    • rzabba kolejna dziwka na odsiecz szechtera 15.12.06, 09:40
    • maciekw76 "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:41
      o Rękasie pisaliście jeszcz niedawno, ze to faszysta, człowiek o dziwnej
      pzresżłości. Gośc ma konflikt z Lepperem od dawna, został z partii wyrzucony a
      dzisiaj jest dla was wiarygodnym śwaidkiem i źródłem informacji. Jestem pewien,
      że gdyby inna gazeta tak postąpiła od razu zostałaby oskarzona o "podpieranie
      się wątpliwymi źródłami" itp. Kurde opanowaliście do mistrzostwa sztukę
      szantażu moralnego. To żałosne ja całą wasza gazeta.

      ps. Nie jestem fanem ani wyborcą Leppera - tak dla jasności.
      • rzabba tlum atakuje tylko jednostki n i e p r z e c ietne 15.12.06, 11:34
    • boguslavo "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:42
      Proponowałbym zmienić nazwę partii z Samoobrony na Seksobronę lub Dnoobronę
      czy coś podobnego, bardziej odpowiadającego temu co w tej partii się robi.
      Może rozpisać konkurs? Wiadomo, że Lepper będzie się bronił przed śiadkami,
      bo przecież straciłby tak ważny stołek w rządzie. Będzie też popierał zawsze
      w sejmie to co PiS ustali. A może by Leppera też przebadać na DNA? Przecież
      są świadkowie, którzy i o nim pewne rzeczy móewią, nie tylko ten pan, który
      teraz wyznaje pewne fakty. I choćby DNA się nie sprawdziły, to i tak nie może
      być partii opartych na seksie i to w rządzie RP. Więc gdzie ta moralność IV RP?
    • basiakrakow1 No to jest śmieszne 15.12.06, 09:46
      Przecież wtedy nic się nie stało Lepper może tego nawet nie pamięta. Pijany się
      dobierał do młodych dziewczyn a one uciekły. Nie róbmy afery z niczego.
      • 1zorro Mulat -Casanova niech sie podlaczy do Hojarskiej 15.12.06, 09:49
        albo do Begerowej. I znowu ukaza sie "tasmy prawdy"...
    • mosessex Lepper jest potomkiem wikingów i ma prawo 15.12.06, 09:53
      do kopulowannia po wypisciu alkoholu. to jest zapisane w tradycji jego przodków
      orgie i alkohol po wyprawie wojennej. polacy powinni byc dumni że wikingowie
      kontynuują szlachetetne gesty ucywilizowania tych nieokrzesanych słowian.
    • s.szechter Gdzie mu tam do wyczynów Moshe Katzava 15.12.06, 09:54
    • lebigmac żałosna "wiarygodność" świdka Rękasa... 15.12.06, 09:59
      "Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że
      obciążają Pana zarzuty fałszerstwa.

      - To grzechy młodości związane z wpisami do indeksu podczas studiów. Ale gdy
      byłem działaczem partii, to Lepper o tym wiedział i wcale mu to nie
      przeszkadzało. Więc teraz też nie powinien robić z tego argumentu. Ale - co
      ważne - nigdy nie byłem karany za składanie fałszywych zeznań."

      RE-WE-LA-CJA!!!! Idąc tym samym sposobem myślenia można przyjąć, że za parę lat
      wywiad z Łyżwińskim mógłby wyglądać tak:
      Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że obciążają
      Pana zarzuty molestowania.

      - To grzechy starości. Ale gdy byłem działaczem partii, to Rękas o tym wiedział
      i wcale mu to nie przeszkadzało. Więc teraz też nie powinien robić z tego
      argumentu. Ale - co ważne - nigdy nie byłem karany za molestowanie.
      • s.szechter Ciemny lud kupi wszystko 15.12.06, 10:04
        lebigmac napisał:

        > Idąc tym samym sposobem myślenia można przyjąć, że za parę lat
        >
        > wywiad z Łyżwińskim mógłby wyglądać tak:
        > Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że
        > obciążają Pana zarzuty molestowania.

        Tego typu "dziennikarstwo" ma jedną wielką zaletę: jest tanie. No bo
        ile można wydać na zdobycie takich bredni? Grosze... A jak mówił
        Kurski, że ciemny lud kupi wszystko, to ci od wyborczej myśleli,
        że to nie o nich:-)
      • wrezz Re: żałosna "wiarygodność" świdka Rękasa... 15.12.06, 10:52
        To smutne, ale są spore szanse, że za kilka lat Łyżwiński coś takiego powie.
    • taleyrand Dno dna 15.12.06, 10:00

      A gdzie zainteresowanie prawdziwą aferą z PO i posłem Szczypińskim?

      Łapóweczka 1 milion to mało?

      Wybiórcza to juz dno!
    • andrzejmat Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:06
      Nie kraj, cymbale prymitywny, tylko takie środowisko: "samoobrona" to wszak
      oczywisty związek zawodowy mętów, cwaniaków, przestępców i psychopatów.
      • jola_dywity666 Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:13
        prymityw, prymitywem, ale tu z GW nie bardzo sie zgodze, coz to za
        argument??"lapal kobiety za nogi i turlal sie po lozku". A ktory chlop nie robi
        podobnych rzeczy jak popije?jezeli to jest molestowanie to pol Polski trzeba
        wsadzic do wiezienia
    • maxman01 I to wszystko? Plotki,donosy,bzdury...DNO!!! 15.12.06, 10:13
      Gazeta Erewan!
    • kitikitik "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 10:22
      konrad rękas to zwykły przestępca, który nie ma prawa wypowiedzi. Jak się raz
      popełniło przestępstwo, to już wiadomo jakiego się jest pokroju. Precz z
      rękasem.
      • wrezz Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 12:07
        kitikitik napisała:
        >Jak się raz popełniło przestępstwo,
        > to już wiadomo jakiego się jest pokroju.

        Koniec z przestępcami u władzy. Odwołać Leppera.
    • gnaciu GW niech napisze o orgiach w domu Urbana 15.12.06, 10:31
      Jak pan Michnik przyszedł tam z młodą dziennikarką z Gazety Wyborczej a byli też tam czołowi politycy z SLD jak Miler i Kwaśniewski .Większość uczestników tej imprezy kompało się nago w basenie i dobierali się tam do panienek .Opisywał tę imprezę Urban oraz były z tego niektóre zdjęcia w tygodniku NIE ale wtedy to GW nie oburzało
    • nefil Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:37
      To kolejna próba zamachu stanu! :-)
    • sveika Sczeźnij i zdechnij (medialnie), żałosny Leperze! 15.12.06, 10:43
      Niech sczeźnie i niech zdycha medialnie i politycznie, ten pseudo-patriota i
      parszywy kłamca. Teraz wyciera sobie gębę swoją rodziną, popłakując przed
      kamerami. Tfu! Gdy rzucał oskarżenia dookoła na kogo tylko mógł, nawet się nie
      zająknął opluwając innych ludzi.
      PRECZ z tobą, żałosna mordo, zły śnie Polski. Zdychaj (medialnie)!
    • lukan1 Rękas wiarygodny buehhh... 15.12.06, 10:46
      Jestem ostatnim który życzyłby SO dobrze, ale podpieranie się p. Rękasem to już
      chyba szukanie ostatniej deski ratunku. Przecież sami opisywaliście wyczyny tego
      pana gdy był szefem sejmiku woj lubelskiego i jego rozliczne kłopoty z prawem.
      Gdy teraz czytam jakim jest autorytetem u Was to brak mi słów. To jest
      strzelanie gola do własnej bramki... Brak słów...
      • lukan1 <a href="http://www.kurierlubelski.pl/modules.php?op=modloa" targe 15.12.06, 10:53
        cały Rękasio
        www.kurierlubelski.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=11337
      • szoszan Re: Rękas wiarygodny buehhh... 15.12.06, 10:58
        Dla tzw.opinii publicznej Rękas może być niewiarygodny, ale dla sądu juz tak,
        zwłaszcza w konfrontacji z zeznaniami inych świadków i pokrzywdzonych kobiet.
        Nie tylko tych łapanych po szklanie wódy za kolana. Gorzej Lepperowi się zrobi
        gdy zaczną zeznawać te,które nie skorzystały z propozycji działaczy SO, ale im
        je składano.
    • brif "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 10:50
      Każdy Polak, który ukończył podstawówkę, po przeczytaniu artykułu Gazety
      Wyborczej, łatwo się domyśli, że zesnania Rękasa są zmyślone a sam Rękas
      podstawiony po to, aby obciążyć Leppera.
      Po pierwsze historyjka, którą opowiada Rękas jest bardzo naiwna i stereotypowa.
      Po drugie Rękas nie dysponuje żadnymi konkretnymi dowodami (nagraniem
      dźwiękowym, filmowym, zdjęciami)podwierdzającymi jego zeznania. Po trzecie
      zdarzenie miało miejsce 4 lata temu; dlaczego Rękas zeznaje właśnie teraz? Po
      czwarte Rękas w młodości podrabiał dokumenty i oszukiwał władze uczelni. Jest
      więc osobą bardzo niewiarygodną.
      Rodzi się pytanie dlaczego tak "poważna" gazeta jak Wyborcza na czołowym
      miejscu zamieszcza mało wiarygodne zeznanie człowieka, z przeszłością oszusty?
      Ta sama zaś Gazeta pomija, albo nie eksponuje tak ważnego zdarzenia jak
      zatrzynie 4-ch byłych wiceprezydentów, podejrzanych o korupcję w Krakowie.
      Odpowiedź jest prosta. Wśród zatzymanych w Krakowie, wszyscy należą do
      Platformy Obywatelskiej a jeden do byłej AWS. Gazeta Wyborcza zamiast rzetelnie
      informawać i służyć swoim czytelnikom, prowadzi brudną walkę z koalicją
      rządzącą. Robi wszystko, aby tą koalicję rozbić, obnażyć, ośmieszyć. Ukrywa i
      przeinacza natomiast fakty obciążające opozycję a zwłaszcza Platformę
      Obywatelską. Brzydzę się taką Gazetą i dziwię się, że jej dziennikarze nie mają
      wstydu ani ambicji przed społeczeństwem.
    • zygmak "Gazeta Wyborcza"szmatlawiec,,, 15.12.06, 10:51
      nie daruje musi znalezc jakiegos nastepnego drania ktory ,z nienawisci ze
      urwaly sie kokosy,,,powie wszystko,,,wqiec dalej panowie pseudo-
      redaktorzy,,,szable w dlon a gdy juz zabraknie leppera i samoobrony ,dobiora
      sie do dupy kadzego polaka,,,brv\avo,,,,,!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka