renebenay "Alfonsland 15.12.06, 09:19 Sex za korzysci materialne nazywa sie prostytucja ale to zalezy od interpretacji jakiegos alfonsa z prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
bbfan Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 09:21 Żałosne doniesienia Wybiórczej, weźcie się za Szczypińskiego z PO ! Odpowiedz Link Zgłoś
zydzinski Rękas? A co to jest? Jakieś wymoczydło? 15.12.06, 09:22 Rękas do ręki coś pewnie dostał. A od kogo? Eh razwiedka, razwiedka, razwiedka maja!! Odpowiedz Link Zgłoś
dypsoman "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:26 Ludzie!!!!To staje się nudne!!Wiadomo, że duża część kobiet zatrudnianych w Samoobronie to prostytutki, tak wynika z tych artykułów, a więc szmaty, które zejdą do każdego szamba za forsę. Wystarczy przejrzeć wcześniejsze materiały telewizyjne gdzie, gdy posiadały pracę, wypowiadały się w samych superlatywach o partii i jej "członkach".Tak podła i chętna do pracy za dupę może być tylko kobieta a nie człowiek.Przecież nie podejmie pracy "niegodnej" czyli pracy sprzątaczki! Ha,ha,ha,ha! Odpowiedz Link Zgłoś
zaifi spity wieprz,czy nie! 15.12.06, 09:26 ważne,że w chwili kompletnego rozlużnienia,propozycja seksu za pracę była normą.Szef szamba obyczajowego,schlany,o aparycji odrażającego wieprza,mógł je mieć,oferując coś a były to pieniadze podatnika! Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 najnowsze hasło SO i wicepremiera naszego kochan.. 15.12.06, 09:27 ....nego rządu: RUCHAĆ, JEBAĆ, NIC SIĘ NIE BAĆ ! (Jaki wicepremier, taka i IV RP !) Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_rudolf zmowa milczenia szowinistycznych buców 15.12.06, 09:27 tytuł miał brzmieć 'męskich buców', ale oni mężczyznami nie są. szukasz gwiazdkowego prezentu?ja znalazłem na www.asiaq.pl Odpowiedz Link Zgłoś
zoran4 "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:40 Jaja a moze tak bedzie ?! --ROK 2015-wiadomosci dnia,nastepny BYLY posel i poslanka Samoobrone,Partii od dawna juz nie istniejace--mowia ze w roku 2002 molestowal ich Lepper i ze padale rozne sex-propozycje.....to juz 2651 oskarzenie!! Odpowiedz Link Zgłoś
maciekw76 "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:41 o Rękasie pisaliście jeszcz niedawno, ze to faszysta, człowiek o dziwnej pzresżłości. Gośc ma konflikt z Lepperem od dawna, został z partii wyrzucony a dzisiaj jest dla was wiarygodnym śwaidkiem i źródłem informacji. Jestem pewien, że gdyby inna gazeta tak postąpiła od razu zostałaby oskarzona o "podpieranie się wątpliwymi źródłami" itp. Kurde opanowaliście do mistrzostwa sztukę szantażu moralnego. To żałosne ja całą wasza gazeta. ps. Nie jestem fanem ani wyborcą Leppera - tak dla jasności. Odpowiedz Link Zgłoś
boguslavo "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 09:42 Proponowałbym zmienić nazwę partii z Samoobrony na Seksobronę lub Dnoobronę czy coś podobnego, bardziej odpowiadającego temu co w tej partii się robi. Może rozpisać konkurs? Wiadomo, że Lepper będzie się bronił przed śiadkami, bo przecież straciłby tak ważny stołek w rządzie. Będzie też popierał zawsze w sejmie to co PiS ustali. A może by Leppera też przebadać na DNA? Przecież są świadkowie, którzy i o nim pewne rzeczy móewią, nie tylko ten pan, który teraz wyznaje pewne fakty. I choćby DNA się nie sprawdziły, to i tak nie może być partii opartych na seksie i to w rządzie RP. Więc gdzie ta moralność IV RP? Odpowiedz Link Zgłoś
basiakrakow1 No to jest śmieszne 15.12.06, 09:46 Przecież wtedy nic się nie stało Lepper może tego nawet nie pamięta. Pijany się dobierał do młodych dziewczyn a one uciekły. Nie róbmy afery z niczego. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Mulat -Casanova niech sie podlaczy do Hojarskiej 15.12.06, 09:49 albo do Begerowej. I znowu ukaza sie "tasmy prawdy"... Odpowiedz Link Zgłoś
mosessex Lepper jest potomkiem wikingów i ma prawo 15.12.06, 09:53 do kopulowannia po wypisciu alkoholu. to jest zapisane w tradycji jego przodków orgie i alkohol po wyprawie wojennej. polacy powinni byc dumni że wikingowie kontynuują szlachetetne gesty ucywilizowania tych nieokrzesanych słowian. Odpowiedz Link Zgłoś
lebigmac żałosna "wiarygodność" świdka Rękasa... 15.12.06, 09:59 "Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że obciążają Pana zarzuty fałszerstwa. - To grzechy młodości związane z wpisami do indeksu podczas studiów. Ale gdy byłem działaczem partii, to Lepper o tym wiedział i wcale mu to nie przeszkadzało. Więc teraz też nie powinien robić z tego argumentu. Ale - co ważne - nigdy nie byłem karany za składanie fałszywych zeznań." RE-WE-LA-CJA!!!! Idąc tym samym sposobem myślenia można przyjąć, że za parę lat wywiad z Łyżwińskim mógłby wyglądać tak: Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że obciążają Pana zarzuty molestowania. - To grzechy starości. Ale gdy byłem działaczem partii, to Rękas o tym wiedział i wcale mu to nie przeszkadzało. Więc teraz też nie powinien robić z tego argumentu. Ale - co ważne - nigdy nie byłem karany za molestowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
s.szechter Ciemny lud kupi wszystko 15.12.06, 10:04 lebigmac napisał: > Idąc tym samym sposobem myślenia można przyjąć, że za parę lat > > wywiad z Łyżwińskim mógłby wyglądać tak: > Nie działa Pan już w Samoobronie, ale Pana dawni koledzy twierdzą, że > obciążają Pana zarzuty molestowania. Tego typu "dziennikarstwo" ma jedną wielką zaletę: jest tanie. No bo ile można wydać na zdobycie takich bredni? Grosze... A jak mówił Kurski, że ciemny lud kupi wszystko, to ci od wyborczej myśleli, że to nie o nich:-) Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: żałosna "wiarygodność" świdka Rękasa... 15.12.06, 10:52 To smutne, ale są spore szanse, że za kilka lat Łyżwiński coś takiego powie. Odpowiedz Link Zgłoś
taleyrand Dno dna 15.12.06, 10:00 A gdzie zainteresowanie prawdziwą aferą z PO i posłem Szczypińskim? Łapóweczka 1 milion to mało? Wybiórcza to juz dno! Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejmat Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:06 Nie kraj, cymbale prymitywny, tylko takie środowisko: "samoobrona" to wszak oczywisty związek zawodowy mętów, cwaniaków, przestępców i psychopatów. Odpowiedz Link Zgłoś
jola_dywity666 Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:13 prymityw, prymitywem, ale tu z GW nie bardzo sie zgodze, coz to za argument??"lapal kobiety za nogi i turlal sie po lozku". A ktory chlop nie robi podobnych rzeczy jak popije?jezeli to jest molestowanie to pol Polski trzeba wsadzic do wiezienia Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 I to wszystko? Plotki,donosy,bzdury...DNO!!! 15.12.06, 10:13 Gazeta Erewan! Odpowiedz Link Zgłoś
kitikitik "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 10:22 konrad rękas to zwykły przestępca, który nie ma prawa wypowiedzi. Jak się raz popełniło przestępstwo, to już wiadomo jakiego się jest pokroju. Precz z rękasem. Odpowiedz Link Zgłoś
wrezz Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 12:07 kitikitik napisała: >Jak się raz popełniło przestępstwo, > to już wiadomo jakiego się jest pokroju. Koniec z przestępcami u władzy. Odwołać Leppera. Odpowiedz Link Zgłoś
gnaciu GW niech napisze o orgiach w domu Urbana 15.12.06, 10:31 Jak pan Michnik przyszedł tam z młodą dziennikarką z Gazety Wyborczej a byli też tam czołowi politycy z SLD jak Miler i Kwaśniewski .Większość uczestników tej imprezy kompało się nago w basenie i dobierali się tam do panienek .Opisywał tę imprezę Urban oraz były z tego niektóre zdjęcia w tygodniku NIE ale wtedy to GW nie oburzało Odpowiedz Link Zgłoś
nefil Re: "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Lepper 15.12.06, 10:37 To kolejna próba zamachu stanu! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
sveika Sczeźnij i zdechnij (medialnie), żałosny Leperze! 15.12.06, 10:43 Niech sczeźnie i niech zdycha medialnie i politycznie, ten pseudo-patriota i parszywy kłamca. Teraz wyciera sobie gębę swoją rodziną, popłakując przed kamerami. Tfu! Gdy rzucał oskarżenia dookoła na kogo tylko mógł, nawet się nie zająknął opluwając innych ludzi. PRECZ z tobą, żałosna mordo, zły śnie Polski. Zdychaj (medialnie)! Odpowiedz Link Zgłoś
lukan1 Rękas wiarygodny buehhh... 15.12.06, 10:46 Jestem ostatnim który życzyłby SO dobrze, ale podpieranie się p. Rękasem to już chyba szukanie ostatniej deski ratunku. Przecież sami opisywaliście wyczyny tego pana gdy był szefem sejmiku woj lubelskiego i jego rozliczne kłopoty z prawem. Gdy teraz czytam jakim jest autorytetem u Was to brak mi słów. To jest strzelanie gola do własnej bramki... Brak słów... Odpowiedz Link Zgłoś
lukan1 <a href="http://www.kurierlubelski.pl/modules.php?op=modloa" targe 15.12.06, 10:53 cały Rękasio www.kurierlubelski.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=11337 Odpowiedz Link Zgłoś
szoszan Re: Rękas wiarygodny buehhh... 15.12.06, 10:58 Dla tzw.opinii publicznej Rękas może być niewiarygodny, ale dla sądu juz tak, zwłaszcza w konfrontacji z zeznaniami inych świadków i pokrzywdzonych kobiet. Nie tylko tych łapanych po szklanie wódy za kolana. Gorzej Lepperowi się zrobi gdy zaczną zeznawać te,które nie skorzystały z propozycji działaczy SO, ale im je składano. Odpowiedz Link Zgłoś
brif "Gazeta Wyborcza" ujawnia: Zeznania na Leppera 15.12.06, 10:50 Każdy Polak, który ukończył podstawówkę, po przeczytaniu artykułu Gazety Wyborczej, łatwo się domyśli, że zesnania Rękasa są zmyślone a sam Rękas podstawiony po to, aby obciążyć Leppera. Po pierwsze historyjka, którą opowiada Rękas jest bardzo naiwna i stereotypowa. Po drugie Rękas nie dysponuje żadnymi konkretnymi dowodami (nagraniem dźwiękowym, filmowym, zdjęciami)podwierdzającymi jego zeznania. Po trzecie zdarzenie miało miejsce 4 lata temu; dlaczego Rękas zeznaje właśnie teraz? Po czwarte Rękas w młodości podrabiał dokumenty i oszukiwał władze uczelni. Jest więc osobą bardzo niewiarygodną. Rodzi się pytanie dlaczego tak "poważna" gazeta jak Wyborcza na czołowym miejscu zamieszcza mało wiarygodne zeznanie człowieka, z przeszłością oszusty? Ta sama zaś Gazeta pomija, albo nie eksponuje tak ważnego zdarzenia jak zatrzynie 4-ch byłych wiceprezydentów, podejrzanych o korupcję w Krakowie. Odpowiedź jest prosta. Wśród zatzymanych w Krakowie, wszyscy należą do Platformy Obywatelskiej a jeden do byłej AWS. Gazeta Wyborcza zamiast rzetelnie informawać i służyć swoim czytelnikom, prowadzi brudną walkę z koalicją rządzącą. Robi wszystko, aby tą koalicję rozbić, obnażyć, ośmieszyć. Ukrywa i przeinacza natomiast fakty obciążające opozycję a zwłaszcza Platformę Obywatelską. Brzydzę się taką Gazetą i dziwię się, że jej dziennikarze nie mają wstydu ani ambicji przed społeczeństwem. Odpowiedz Link Zgłoś
zygmak "Gazeta Wyborcza"szmatlawiec,,, 15.12.06, 10:51 nie daruje musi znalezc jakiegos nastepnego drania ktory ,z nienawisci ze urwaly sie kokosy,,,powie wszystko,,,wqiec dalej panowie pseudo- redaktorzy,,,szable w dlon a gdy juz zabraknie leppera i samoobrony ,dobiora sie do dupy kadzego polaka,,,brv\avo,,,,,!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś