Dodaj do ulubionych

O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War...

    • pethate O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:12
      Rydzyk prawde ci powie. A ta cala reszta to tylko "przeszkadza" w budowie
      stajni pomylonych owieczek. Dziennikarze byli i sa zmora dla bolszewikow i
      ludzi o bolszewickich lepetynach.
      Dzieki twardej walce prasy na calym swiecie rydz moze dzisiaj spokojnie
      popisywac sie wlasnym kretynizmem bez obawy, ze ktos go za to przyskrzyni.
    • r306 Sprzedaz pampersow wzrosnie gwaltownie... 05.01.07, 10:14
      Wczoraj narod mial ubaw po pachy sluchacj wywodow Lecha Kaczynskiego, dzis
      Rydzyk Gazete Polska nazywa liberalami....
      Narod sika ze smiechu... Chyba w tych czasach najlepiej sie zatrudnic w fabryce
      pampersow - gwarancja zatrudnienia przynajmniejsz przez 2,5 roku.....
      • uchachany Chyba przeceniasz możliwości umysłowe zwolenników 05.01.07, 10:43
        Kaczyńskiego i Rydzyka: uchwycenie komizmu tej sytuacji owe możliwości zwykle
        przekracza. Co najwyżej wprowadza ich w stan pewnej konfuzji graniczącej ze
        stuporem, z którego ratują się klepiąc swoje standardowe mantry nie zawsze
        pasujące do sytuacji :-))...

        r306 napisał:

        > Wczoraj narod mial ubaw po pachy sluchacj wywodow Lecha Kaczynskiego, dzis
        > Rydzyk Gazete Polska nazywa liberalami....
        > Narod sika ze smiechu... Chyba w tych czasach najlepiej sie zatrudnic w
        fabryce
        >
        > pampersow - gwarancja zatrudnienia przynajmniejsz przez 2,5 roku.....
    • marysienka26 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 10:15
      rydzyk niech lepiej ten szatan zamknie dziob,tak bedzie lepiej!
    • darl Stasiek idź w zaparte 05.01.07, 10:16
      Stasiek idź w zaparte
    • rudy_rudolf biedny, uciskany Rydzyk 05.01.07, 10:16
      gdyby nie media-sam nigdy nie zrobiłby TV Maryja i TV Trwam!


      popieram www.asiaq.pl
    • janunia6 Widzicie katolickie owieczki 05.01.07, 10:21
      jakie ludzkie DNA są waszymi"pasterzami"? To wilki przebrane w czarne sukmany.
      Im wolno wszystko, nawet współpracować z jedną z najbardziej bandyckiech
      organizacjiUB-SB, wam wolno tylko zamknąć mordę i posłusznie słuchać
      co "pasterze" prikażą.
    • reset999 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 10:23
      rydzyk to skurw**** jakich malo.
      bandyta, zlodziej, klamca, psychol i perfidny manipulator.
      rydzyku synu szatana wracaj do piekla gdzie twoje miejsce!
    • chwd.pis4 Rydzyk powinien już dawno temu siedzieć 05.01.07, 10:24
      To jest jakiś niewyobrażalny horror, że ten człowiek jeszcze nie jest w kryminale. To jest nieprawdopodobne, żeby człowiek, który obraca potężnymi pieniędzmi niewiadomego pochodzenia chodził na wolnośći. To niesłychane, zeby Rydzyk był jedynym i niekwestionowanym właścicielem Polski i Polaków! On ma gdzieś polskie prawo. Nic soibie nie robi z polskich sądów. Nie respektuje żadnych praw ani wyroków w imieniu RP. On jest wyrocznią! A ciemny lud kupuje jego propagandę i oszustwa!
    • michalparadowski O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:34
      Natomiast szanowny Tatulek, jest generałem szwodronów idiotów którymi
      manipuluje jak chce.
      Szkoda, że w tych zacnych szeregach uczestniczy nasz kiepski rząd!
      • m15 czerwoni swój rząd mają w moskwie 05.01.07, 10:36
        nie pisz zatem"nasz rząd"
        • pierot6 m15..Moskwa to siedziba agenta Rydzyka.. 05.01.07, 10:43
          czerwony baranie!.. Słyszałeś kiedys,by Rydzyk żle sie wypowiedział na temat
          Putina i włdzy rosyjskiej?.. a wiesz dlaczego tak ich szanuje, POWIĄZANIA!
          • m15 uderz w stół i nożyce się odezwą 05.01.07, 11:09
            pierot6 napisał:

            > czerwony baranie!.. Słyszałeś kiedys,by Rydzyk żle sie wypowiedział na temat
            > Putina i włdzy rosyjskiej?.. a wiesz dlaczego tak ich szanuje, POWIĄZANIA!
            dekonspirujesz się nieopatrznie -komuszku
      • m15 ubecy nie mają moralnego prawa,by pouczać 05.01.07, 10:38
        michalparadowski napisał:

        > Natomiast szanowny Tatulek, jest generałem szwodronów idiotów którymi
        > manipuluje jak chce.
        > Szkoda, że w tych zacnych szeregach uczestniczy nasz kiepski rząd!
        jak żyć moralnie,dlatego wielgus powinien sam zrezygnować
      • pierot6 Rydzyk już "ustawia" pod swoją teczke.... 05.01.07, 10:40
        lata 75-89, to "czarna dziura" w życiorysie wielebnego!.. Jakim cudem, zwykły
        zakonnik, jakim Rydzyk był w stanie wojennym, miał stały paszport?{tylko dla
        uprzywilejowanych}, Jeżdził do NRF, kiedy chciał!Co robił,czym sie zajmował?
    • a_l_e_x GW BREDZI !!! 05.01.07, 10:38
      Po pierwsze to nie bylo to w nocy tylko okolo godziny 22. Jesli to dla kogos noc
      to wspolczuje...
      A po drugie popatrzcie na SCHEMAT. To jest ten sam schemat co w przypadku innych
      mniejszych lub wiekszych autorytetow oskarzonych o wspolprace z SB. Schemat jest
      taki:
      1. Rzucic oskarzenie bez podania dowodow
      2. Pozwolic ludziom bronic oskarzonego - bo przeciez nie ma dowodow wiec
      chociazby z tej przyczyny kazdy zdrowo myslacy czlowiek broni oczernianego.
      3. Rzucic "jakies" dokumenty, ktore maja pozwolic na upieczenie dwoch pieczeni
      przy jednym ogniu - zatopic oczernionego i jego obroncow.

      Schemat ten zostal wykorzystany w przypadku o. Hejmy, ks. Malińskiego a teraz
      apb. Wielgusa. Ludzie opamietajcie sie! Nie dajcie soba maniupulowac!

      Zupelnie inna sprawa to te "dokumenty" po ktorych widac golym okiem, ze sa
      falszywe. Wystarczy popatrzec na charakter pisma odrecznej notatki S. Wielgusa
      oraz jego rzekomego podpisu "Grey". Nie trzeba byc grafologiem zeby stwierdzic,
      ze pisaly to dwie rozne osoby...

      Ta sprawa to grubymi nicmi szyta prowokacja i nie stoja za nia absolutnie zadne
      fakty!!!
      • czarytka alex. to ty bredzisz!..oglądałam, i to jest prawda 05.01.07, 10:56
        • a_l_e_x widac slabo ogladalas 05.01.07, 11:07
          Przyjrzyj sie temu jeszcze raz i przez chwile nie mysl o interpretacjach jakie
          podsunela ci pod nos GW czy inne "kropki nad WSI" ;)
          • pierot6 alex... po co czytasz GW ?.. spadaj ! 05.01.07, 11:36
            • a_l_e_x typowy przyklad gazetowybiórka 05.01.07, 11:59
              sam spadaj ciemniaku. sa jeszcze na swiecie ludzie myslacy ale ty do nich
              niestety nie nalezysz
              • sabciasal Re: 05.01.07, 12:20
                "typowy przyklad gazetowybiórka"

                coś ci się naprawde pokręciło
                - w oskarżaniu biskupa W. przoduje Gazeta ale Polska
                nie wyborcza

                czasem trzeba zmienić utarte, stałe szlaki w myśleniu....
                • a_l_e_x Re: Re 05.01.07, 13:41
                  Zdaje sie ze to tobie sie cos pokrecilo. Zmien swoje szlaki myslowe bo wlasnie
                  jestesmy na forum wybiórczej i komentujesz POWYZSZY artykul wybiórczej a nie GP.
                  Wiem, ze po ostatnich wydarzeniach to juz niewielka roznica, ale formalnie to
                  jednak dalej dwa rozne byty...
    • berlinczyk6 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:46
      No to powalczmy jeszcze o Torun, Gdank etc.. Niech sie te wszystkie rydzyki,
      wielgusy, jankowskie razem zbiora, te tuzy kosciola polskiego, dziewice
      esbeckie, i....
      sami powiedzcie, co z nimi zrobic...

      albo ich samych zostawic.
    • stemp10 Oszołom 05.01.07, 10:47
      Szkoda że w moim kościele są tacy księża. Gadka typowa pod staruszki. Może coś
      zaproponujesz młodzieży, która masowo odchodzi lub będzie odchodzić od kościoła
      ojcze Rydzyku.
    • 1919m O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:55
      Cala ta sprawa to typowy Polski jarmark. To sprawe powinien juz wczesniej
      rozstrzygnac kosciol. Jesli Wielgus podjal wspolprace ( sam to potwierdza) to
      jego " sluzbowym" obowiazkiem bylo zameldowac o tym swojemu biskupowi. Jesli to
      zrobil to maja sens jego wyjasnienia jesli nie dokonal wykroczenia ktorego
      konsekwencje powinien kosciol oficjalnie rozwazyc.
      Cala ta sprawa nabiera forme skandalu , gdzie nie bedzie wygranych. Pan Wielgus
      popisal sie juz brakiem klasy i zdyskwalifikowal a ma takich mistrzow jak
      Macharski-ktory sam mowi "nie bylo trudno powiedziec SB nie". Dokonal wyboru
      a nie potrafi wyciagnac konsekwencji. Uchowaj nas Boze od "biskupow" dla
      ktorych stolek jest najwazniejszy.
    • dab29 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:58
      Panie Rydzyk, pan to sobie by mogl podac reke z Goebelsem, tez prowadzil
      oglupiajaca ludzi polityke propagandy. Nadaje sie pan z nim pod reke.
    • emeryt601 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:59
      Bardzo to wszystko ciekawe. Jednego można i trzeba zgnoić, bo był szkolony do
      zadań wywiadowczych na wypadek wojny(chciał,czy nie chciał) inny dwadzieścia lat
      był TW i okazuje się,że nikomu nie szkodził. Ale idioci pracowali w tej
      bezpiece,skoro trzymali faceta 20 lat bez żadnych efektów.NA CO PALANTY
      LICZYLI,a MOŻE NA CO TERAZ LICZĄ?.Najbardziej winni są dziennikarze,bo przeciez
      nie ci co win sie dopuścili,tylko ci co o winach powiedzieli. UKATRUPIĆ POSŁAŃCA
      ZŁYCH WIEŚCI-przerabiane w historii-wiecznie żywe. A jak purpuraci się
      wiją,jak kręcą,jak kombinują. Prymas uszy spuścił po sobie,siedzi cichutko.
      LUDZIE- to wszystko układa się w jedną całość.Pederasta biskup,odsunięty po
      LATACH wojny z papieżem- po cichu wraca na salony i ołtarze. Potępiana przez
      kościół i wiernych Matka LATAMI walcząca o godność swojej córki gnębionej
      przez proboszcza pedofila,ingres NA SIŁĘ,bo takie papiery i 20 lat współpracy
      NIC NIE ZNACZĄ. Pijaczyna biskup autorytetem-jak to na generała przystało.
      Bierze 9 tysięcy emerytury ZA NIC i nie ma skrupułów.ON TU PAN,ON WYROCZNIA.
      Krętacz,obłudnik,klecha pazerny na dobra doczesne- potępia dziennikarzy.TO ONI
      WINNI Mosci klecho?. MIEJCIE UMIAR.WYŚCIE SKAŁA I OPOKA. Ale co
      tam,historia dowodzi,że nie taki bajzel panował w kregach purpuratów. Lukrecja
      Borghia słynąca z ukatrupiania przeciwników była przecież CZWARTYM dzieckiem
      papieża. I jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
      Oj będą się wierni pchać do kościolów,oj będą sypać na tacę,oj będą wychwalać
      AUTORYTET KOŚCIOŁA.
    • uu1 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:05
      Z tych ludzi, którzy mają być dziennikarzami, porobiły się jakieś szwadrony
      śmierci; ci ludzie najpierw oskarżają kogoś, kogo chcą biorą na odstrzał, czy to
      będzie ksiądz, czy biskup, czy dobry katolik. Biorą takiego i najpierw
      oskarżają, potem ci sami osądzają i wreszcie wydają wyrok. Wyrok śmierci
      moralnej. Ilu już biskupów tak już ocenili, "załatwili", ilu księży, ilu
      porządnych ludzi? - podkreślił o. Rydzyk.
      Czy ten gość nie mógłby nauczyć się języka polskiego?
      • andre_kuba jestem ciekaw , kiedy to za nietykalnego wszechmoc 05.01.07, 11:09
        -nego Ojca rydzyka , ktos sie wezmie, a tu wszyscy siedza jak mysz pod miotla ,
        tz ,ze wszechmocny moze wszystko!
        • uu1 Re: jestem ciekaw , kiedy to za nietykalnego wsze 05.01.07, 11:35
          Wierzę, że zapłaci jeszcze w życiu doczesnym.
    • andre_kuba Jacy biedni ci ksieza w Polsce a zwlaszcza O.R. 05.01.07, 11:06
    • plus_minus_zero Niewatpliwie sadzi tak w/g siebie 05.01.07, 11:10
      Manipulacje moherami ma opanowana do perfekcji. Ciekawe kiedy oglosi schizme i
      utworzy Jedynie Sluszny Przenajswietszy Polski Narodowy Kosciol Katolicki z
      wlasna przenajswietsza osoba na czele ?
    • piskoala a mohairy są jak 05.01.07, 11:17

      pułki ZIDIOCENIA

      ----
      viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL
    • psychodad Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:21
      Szkoda, ze ci sie nie jawi abys skradzione pieniadze oddal za zbiorke
      solidarnoscd !!!
    • hohlik3 RyDzYk ŁAjZO!!!przeproś WOSP za swe brudne wypowie 05.01.07, 11:23
      dzi!!!!!!!!!!1
    • trefar O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 11:27
      A, za przeproszeniem, do jakiego szwadronu Wielebny Ojciec sie zaciagnol ?
      • andre_kuba Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:34
        do szwadronu wszechmocnych!!
    • jurekpy .......dziennikarze to szwadrony śmierci 05.01.07, 11:35
      Ciekawe określenie na dziennikarzy,nieprawdaż?,szkoda tylko ,że wielebny ociec
      dyrektor zapomina jak często w tych szwardonach śmierci on sam przyjmuje rolę
      kapo i egzekutora !!!!!!!
    • terence Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:45
      Gdyby nie chodziło o jednego ze "swoich" w czarnej kietce ale na przykład o
      kogoś z PO to Rydzyk by był pierwszy do opluwania...
    • ewa646 Re: Rydzyk wypowiada się w nocy? 05.01.07, 11:46
      Radzę ojcu Rydzykowi dobrze się wyspać, a nie jątrzyć i skłócać społeczeństwo
      po nocy! Ta "miłość" księdza do ludzi jest przerażająca! Przykro mi, że kościół
      tak bardzo nas zawodzi w tak trudnych czasach. Cierpimy na brak autorytetów, a
      i te, które są czy były nie mogą doczekać się poszanowania. Np. nie da się
      zapomnieć, że kościół odmówił spełnienia ostatniej woli tak wielkiego Człowieka
      jakim był ksiądz Jan Twardowski. Maluczkich mamy w tym polskim kościele, który
      okazał się tak słaby po odejściu JPII. Nie dajmy sobie wmówić, że czarne jest
      białe!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka