pethate O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:12 Rydzyk prawde ci powie. A ta cala reszta to tylko "przeszkadza" w budowie stajni pomylonych owieczek. Dziennikarze byli i sa zmora dla bolszewikow i ludzi o bolszewickich lepetynach. Dzieki twardej walce prasy na calym swiecie rydz moze dzisiaj spokojnie popisywac sie wlasnym kretynizmem bez obawy, ze ktos go za to przyskrzyni. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Sprzedaz pampersow wzrosnie gwaltownie... 05.01.07, 10:14 Wczoraj narod mial ubaw po pachy sluchacj wywodow Lecha Kaczynskiego, dzis Rydzyk Gazete Polska nazywa liberalami.... Narod sika ze smiechu... Chyba w tych czasach najlepiej sie zatrudnic w fabryce pampersow - gwarancja zatrudnienia przynajmniejsz przez 2,5 roku..... Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Chyba przeceniasz możliwości umysłowe zwolenników 05.01.07, 10:43 Kaczyńskiego i Rydzyka: uchwycenie komizmu tej sytuacji owe możliwości zwykle przekracza. Co najwyżej wprowadza ich w stan pewnej konfuzji graniczącej ze stuporem, z którego ratują się klepiąc swoje standardowe mantry nie zawsze pasujące do sytuacji :-))... r306 napisał: > Wczoraj narod mial ubaw po pachy sluchacj wywodow Lecha Kaczynskiego, dzis > Rydzyk Gazete Polska nazywa liberalami.... > Narod sika ze smiechu... Chyba w tych czasach najlepiej sie zatrudnic w fabryce > > pampersow - gwarancja zatrudnienia przynajmniejsz przez 2,5 roku..... Odpowiedz Link Zgłoś
marysienka26 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 10:15 rydzyk niech lepiej ten szatan zamknie dziob,tak bedzie lepiej! Odpowiedz Link Zgłoś
rudy_rudolf biedny, uciskany Rydzyk 05.01.07, 10:16 gdyby nie media-sam nigdy nie zrobiłby TV Maryja i TV Trwam! popieram www.asiaq.pl Odpowiedz Link Zgłoś
janunia6 Widzicie katolickie owieczki 05.01.07, 10:21 jakie ludzkie DNA są waszymi"pasterzami"? To wilki przebrane w czarne sukmany. Im wolno wszystko, nawet współpracować z jedną z najbardziej bandyckiech organizacjiUB-SB, wam wolno tylko zamknąć mordę i posłusznie słuchać co "pasterze" prikażą. Odpowiedz Link Zgłoś
reset999 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 10:23 rydzyk to skurw**** jakich malo. bandyta, zlodziej, klamca, psychol i perfidny manipulator. rydzyku synu szatana wracaj do piekla gdzie twoje miejsce! Odpowiedz Link Zgłoś
chwd.pis4 Rydzyk powinien już dawno temu siedzieć 05.01.07, 10:24 To jest jakiś niewyobrażalny horror, że ten człowiek jeszcze nie jest w kryminale. To jest nieprawdopodobne, żeby człowiek, który obraca potężnymi pieniędzmi niewiadomego pochodzenia chodził na wolnośći. To niesłychane, zeby Rydzyk był jedynym i niekwestionowanym właścicielem Polski i Polaków! On ma gdzieś polskie prawo. Nic soibie nie robi z polskich sądów. Nie respektuje żadnych praw ani wyroków w imieniu RP. On jest wyrocznią! A ciemny lud kupuje jego propagandę i oszustwa! Odpowiedz Link Zgłoś
michalparadowski O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:34 Natomiast szanowny Tatulek, jest generałem szwodronów idiotów którymi manipuluje jak chce. Szkoda, że w tych zacnych szeregach uczestniczy nasz kiepski rząd! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 m15..Moskwa to siedziba agenta Rydzyka.. 05.01.07, 10:43 czerwony baranie!.. Słyszałeś kiedys,by Rydzyk żle sie wypowiedział na temat Putina i włdzy rosyjskiej?.. a wiesz dlaczego tak ich szanuje, POWIĄZANIA! Odpowiedz Link Zgłoś
m15 uderz w stół i nożyce się odezwą 05.01.07, 11:09 pierot6 napisał: > czerwony baranie!.. Słyszałeś kiedys,by Rydzyk żle sie wypowiedział na temat > Putina i włdzy rosyjskiej?.. a wiesz dlaczego tak ich szanuje, POWIĄZANIA! dekonspirujesz się nieopatrznie -komuszku Odpowiedz Link Zgłoś
m15 ubecy nie mają moralnego prawa,by pouczać 05.01.07, 10:38 michalparadowski napisał: > Natomiast szanowny Tatulek, jest generałem szwodronów idiotów którymi > manipuluje jak chce. > Szkoda, że w tych zacnych szeregach uczestniczy nasz kiepski rząd! jak żyć moralnie,dlatego wielgus powinien sam zrezygnować Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Rydzyk już "ustawia" pod swoją teczke.... 05.01.07, 10:40 lata 75-89, to "czarna dziura" w życiorysie wielebnego!.. Jakim cudem, zwykły zakonnik, jakim Rydzyk był w stanie wojennym, miał stały paszport?{tylko dla uprzywilejowanych}, Jeżdził do NRF, kiedy chciał!Co robił,czym sie zajmował? Odpowiedz Link Zgłoś
a_l_e_x GW BREDZI !!! 05.01.07, 10:38 Po pierwsze to nie bylo to w nocy tylko okolo godziny 22. Jesli to dla kogos noc to wspolczuje... A po drugie popatrzcie na SCHEMAT. To jest ten sam schemat co w przypadku innych mniejszych lub wiekszych autorytetow oskarzonych o wspolprace z SB. Schemat jest taki: 1. Rzucic oskarzenie bez podania dowodow 2. Pozwolic ludziom bronic oskarzonego - bo przeciez nie ma dowodow wiec chociazby z tej przyczyny kazdy zdrowo myslacy czlowiek broni oczernianego. 3. Rzucic "jakies" dokumenty, ktore maja pozwolic na upieczenie dwoch pieczeni przy jednym ogniu - zatopic oczernionego i jego obroncow. Schemat ten zostal wykorzystany w przypadku o. Hejmy, ks. Malińskiego a teraz apb. Wielgusa. Ludzie opamietajcie sie! Nie dajcie soba maniupulowac! Zupelnie inna sprawa to te "dokumenty" po ktorych widac golym okiem, ze sa falszywe. Wystarczy popatrzec na charakter pisma odrecznej notatki S. Wielgusa oraz jego rzekomego podpisu "Grey". Nie trzeba byc grafologiem zeby stwierdzic, ze pisaly to dwie rozne osoby... Ta sprawa to grubymi nicmi szyta prowokacja i nie stoja za nia absolutnie zadne fakty!!! Odpowiedz Link Zgłoś
a_l_e_x widac slabo ogladalas 05.01.07, 11:07 Przyjrzyj sie temu jeszcze raz i przez chwile nie mysl o interpretacjach jakie podsunela ci pod nos GW czy inne "kropki nad WSI" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
a_l_e_x typowy przyklad gazetowybiórka 05.01.07, 11:59 sam spadaj ciemniaku. sa jeszcze na swiecie ludzie myslacy ale ty do nich niestety nie nalezysz Odpowiedz Link Zgłoś
sabciasal Re: 05.01.07, 12:20 "typowy przyklad gazetowybiórka" coś ci się naprawde pokręciło - w oskarżaniu biskupa W. przoduje Gazeta ale Polska nie wyborcza czasem trzeba zmienić utarte, stałe szlaki w myśleniu.... Odpowiedz Link Zgłoś
a_l_e_x Re: Re 05.01.07, 13:41 Zdaje sie ze to tobie sie cos pokrecilo. Zmien swoje szlaki myslowe bo wlasnie jestesmy na forum wybiórczej i komentujesz POWYZSZY artykul wybiórczej a nie GP. Wiem, ze po ostatnich wydarzeniach to juz niewielka roznica, ale formalnie to jednak dalej dwa rozne byty... Odpowiedz Link Zgłoś
berlinczyk6 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:46 No to powalczmy jeszcze o Torun, Gdank etc.. Niech sie te wszystkie rydzyki, wielgusy, jankowskie razem zbiora, te tuzy kosciola polskiego, dziewice esbeckie, i.... sami powiedzcie, co z nimi zrobic... albo ich samych zostawic. Odpowiedz Link Zgłoś
stemp10 Oszołom 05.01.07, 10:47 Szkoda że w moim kościele są tacy księża. Gadka typowa pod staruszki. Może coś zaproponujesz młodzieży, która masowo odchodzi lub będzie odchodzić od kościoła ojcze Rydzyku. Odpowiedz Link Zgłoś
1919m O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:55 Cala ta sprawa to typowy Polski jarmark. To sprawe powinien juz wczesniej rozstrzygnac kosciol. Jesli Wielgus podjal wspolprace ( sam to potwierdza) to jego " sluzbowym" obowiazkiem bylo zameldowac o tym swojemu biskupowi. Jesli to zrobil to maja sens jego wyjasnienia jesli nie dokonal wykroczenia ktorego konsekwencje powinien kosciol oficjalnie rozwazyc. Cala ta sprawa nabiera forme skandalu , gdzie nie bedzie wygranych. Pan Wielgus popisal sie juz brakiem klasy i zdyskwalifikowal a ma takich mistrzow jak Macharski-ktory sam mowi "nie bylo trudno powiedziec SB nie". Dokonal wyboru a nie potrafi wyciagnac konsekwencji. Uchowaj nas Boze od "biskupow" dla ktorych stolek jest najwazniejszy. Odpowiedz Link Zgłoś
dab29 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:58 Panie Rydzyk, pan to sobie by mogl podac reke z Goebelsem, tez prowadzil oglupiajaca ludzi polityke propagandy. Nadaje sie pan z nim pod reke. Odpowiedz Link Zgłoś
emeryt601 O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 10:59 Bardzo to wszystko ciekawe. Jednego można i trzeba zgnoić, bo był szkolony do zadań wywiadowczych na wypadek wojny(chciał,czy nie chciał) inny dwadzieścia lat był TW i okazuje się,że nikomu nie szkodził. Ale idioci pracowali w tej bezpiece,skoro trzymali faceta 20 lat bez żadnych efektów.NA CO PALANTY LICZYLI,a MOŻE NA CO TERAZ LICZĄ?.Najbardziej winni są dziennikarze,bo przeciez nie ci co win sie dopuścili,tylko ci co o winach powiedzieli. UKATRUPIĆ POSŁAŃCA ZŁYCH WIEŚCI-przerabiane w historii-wiecznie żywe. A jak purpuraci się wiją,jak kręcą,jak kombinują. Prymas uszy spuścił po sobie,siedzi cichutko. LUDZIE- to wszystko układa się w jedną całość.Pederasta biskup,odsunięty po LATACH wojny z papieżem- po cichu wraca na salony i ołtarze. Potępiana przez kościół i wiernych Matka LATAMI walcząca o godność swojej córki gnębionej przez proboszcza pedofila,ingres NA SIŁĘ,bo takie papiery i 20 lat współpracy NIC NIE ZNACZĄ. Pijaczyna biskup autorytetem-jak to na generała przystało. Bierze 9 tysięcy emerytury ZA NIC i nie ma skrupułów.ON TU PAN,ON WYROCZNIA. Krętacz,obłudnik,klecha pazerny na dobra doczesne- potępia dziennikarzy.TO ONI WINNI Mosci klecho?. MIEJCIE UMIAR.WYŚCIE SKAŁA I OPOKA. Ale co tam,historia dowodzi,że nie taki bajzel panował w kregach purpuratów. Lukrecja Borghia słynąca z ukatrupiania przeciwników była przecież CZWARTYM dzieckiem papieża. I jakoś nikomu to nie przeszkadzało. Oj będą się wierni pchać do kościolów,oj będą sypać na tacę,oj będą wychwalać AUTORYTET KOŚCIOŁA. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:05 Z tych ludzi, którzy mają być dziennikarzami, porobiły się jakieś szwadrony śmierci; ci ludzie najpierw oskarżają kogoś, kogo chcą biorą na odstrzał, czy to będzie ksiądz, czy biskup, czy dobry katolik. Biorą takiego i najpierw oskarżają, potem ci sami osądzają i wreszcie wydają wyrok. Wyrok śmierci moralnej. Ilu już biskupów tak już ocenili, "załatwili", ilu księży, ilu porządnych ludzi? - podkreślił o. Rydzyk. Czy ten gość nie mógłby nauczyć się języka polskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba jestem ciekaw , kiedy to za nietykalnego wszechmoc 05.01.07, 11:09 -nego Ojca rydzyka , ktos sie wezmie, a tu wszyscy siedza jak mysz pod miotla , tz ,ze wszechmocny moze wszystko! Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: jestem ciekaw , kiedy to za nietykalnego wsze 05.01.07, 11:35 Wierzę, że zapłaci jeszcze w życiu doczesnym. Odpowiedz Link Zgłoś
plus_minus_zero Niewatpliwie sadzi tak w/g siebie 05.01.07, 11:10 Manipulacje moherami ma opanowana do perfekcji. Ciekawe kiedy oglosi schizme i utworzy Jedynie Sluszny Przenajswietszy Polski Narodowy Kosciol Katolicki z wlasna przenajswietsza osoba na czele ? Odpowiedz Link Zgłoś
piskoala a mohairy są jak 05.01.07, 11:17 pułki ZIDIOCENIA ---- viva la koala de la IV RP: PiS/SO/PRL Odpowiedz Link Zgłoś
psychodad Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:21 Szkoda, ze ci sie nie jawi abys skradzione pieniadze oddal za zbiorke solidarnoscd !!! Odpowiedz Link Zgłoś
hohlik3 RyDzYk ŁAjZO!!!przeproś WOSP za swe brudne wypowie 05.01.07, 11:23 dzi!!!!!!!!!!1 Odpowiedz Link Zgłoś
trefar O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o War.. 05.01.07, 11:27 A, za przeproszeniem, do jakiego szwadronu Wielebny Ojciec sie zaciagnol ? Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:34 do szwadronu wszechmocnych!! Odpowiedz Link Zgłoś
jurekpy .......dziennikarze to szwadrony śmierci 05.01.07, 11:35 Ciekawe określenie na dziennikarzy,nieprawdaż?,szkoda tylko ,że wielebny ociec dyrektor zapomina jak często w tych szwardonach śmierci on sam przyjmuje rolę kapo i egzekutora !!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
terence Re: O. Rydzyk: Atak na abpa Wielgusa to walka o W 05.01.07, 11:45 Gdyby nie chodziło o jednego ze "swoich" w czarnej kietce ale na przykład o kogoś z PO to Rydzyk by był pierwszy do opluwania... Odpowiedz Link Zgłoś
ewa646 Re: Rydzyk wypowiada się w nocy? 05.01.07, 11:46 Radzę ojcu Rydzykowi dobrze się wyspać, a nie jątrzyć i skłócać społeczeństwo po nocy! Ta "miłość" księdza do ludzi jest przerażająca! Przykro mi, że kościół tak bardzo nas zawodzi w tak trudnych czasach. Cierpimy na brak autorytetów, a i te, które są czy były nie mogą doczekać się poszanowania. Np. nie da się zapomnieć, że kościół odmówił spełnienia ostatniej woli tak wielkiego Człowieka jakim był ksiądz Jan Twardowski. Maluczkich mamy w tym polskim kościele, który okazał się tak słaby po odejściu JPII. Nie dajmy sobie wmówić, że czarne jest białe! Odpowiedz Link Zgłoś