Dodaj do ulubionych

Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla PiS

    • yxcv Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla Pi 19.01.07, 20:20
      Dzwonilem do Turcji,tam mowia ze PIS ma 40%a PO 109%,widzicie jak to jest zawsze
      mowilem ze klamstwo ma krotkie nogi,dlatego wierze sondazom jak SLD i TUSKOWI.
    • brokowisko 26 % dla PiS -skad tyle - radio Maryja? Skandal ! 19.01.07, 20:21
      Oj Polacy sami sobie kopiecie dol !
      • 1warchol Re: 26 % dla PiS -skad tyle - radio Maryja? Skan 19.01.07, 22:50
        skądże się urwał. Piszesz z Białorusi kanady czy z Chameryki . Idylliczne
        pokazówki Zespołu Mazowsze to miłe ale , to jeszcze nie Polska XXI wieku.
    • 1warchol Maryja cham i warchoł ......Sondaż......: 19.01.07, 20:49
      Zwracają na d.... zeby tylko odwrócic uwagę od afery za miliardy złotych
      ( czytaj załacznik klikając na czerwone otworzysz w 3 moin. )
      Link do pliku: voila.pl/efbwv/?1

      • silesius.monachijski.0 Zamknijcie oczy.Pomyślcie ze PiSu nie ma.Wytrwamy! 19.01.07, 20:52
        • silesius.monachijski.0 Przetrwalismy potop szwedzki,przezyjemy i pisiecki 19.01.07, 20:54
          • 1warchol Re: Przetrwalismy potop szwedzki,przezyjemy i pis 19.01.07, 21:11
            Gościu przetrfamy tylko jakim prawem muszę znosić prymitywów i chamów
            s... synów . Piszczkiem nie byłem nie jestem i mie bedę o udziale w świnskich
            chammskich rogrywkach Partii Andrzeja L. już nie wspominając . Takich kretynów
            ze ,,swicą,, szukać na całym swiecie i znależć by było trudno ........ Chory
            jesteś na Radio Maryja Czy co bo niekumam , o co Ci chodzi .
          • 1410_tenrok Popatrz, popatrz - silek z twoich łapek takie teks 19.01.07, 21:20
            ty? No predzej by smierci sie spodziewał. A to dobre!!!!!!
            • silesius.monachijski.0 Dlaczego Kaczynscy nie byli internowani? Czyżby... 19.01.07, 22:11
              • 1warchol Kaczynscy nie internowani? byli w ikubatorze 19.01.07, 22:35
                Bolek był internowani , a mimo to kapuś , jakich mało .
                Jestem za a nawet przeciw , lewa noga wspierana przez
                kapusia prezydenta III R. P. To znane publicznie fakty
                Kaczuszki były wtedy jeszcze w inkubatorze bezpieki....
                • silesius.monachijski.0 Czyli... na szkoleniu razem z Wielgusem, tak? 19.01.07, 22:41
      • 1warchol Re: Maryja cham i warchoł ......Sondaż......: 19.01.07, 21:05
        List od przestawicieli ,,chamów i warchołów ,, w PKO BP
        do klienta wyborcy Towarzysze Adoracji wzajemnej
        Andrzej L. i Jarosław K. >>>> P R O P O N U J Ą <<<<
        10 groszy za 1000 zł. wpłat do PKO BP
        Odzuskasz część Twoich pieniedzy jeśli za 10 groszy zamiast tysiąc zbudujesz
        Wpierw musisz dla skromnego domu wyda 30 tyś. zł na koszty Vat , podatkow i
        pośredników w obrocie materiałami budowlanymi . ( szkic poniżej w linku )
        Link do pliku: voila.pl/uywkl/?1


      • 1warchol Pisczek Pan Prezydent wyłgać się chce lub łapówa 19.01.07, 21:34
        Trudno się niedziwić publicznemu chamstwo piszczków skoro . Jden z nich wyrosły
        na czołowy stołek posadę państwową odmawia przynależnej mu pracy na rzecz dobra
        społeczności do czego gość ten jest zuszony zapisami art. 75 konstytucji
        Wolą jedna przekrety , kluczenie mataczenie i zwykłą głupotę Co w zaden sposóvb
        nie przystoi instytucji zwanej Kancelaria Prezydenta R. P. ( czytać załącznik )
        Link do pliku: voila.pl/pdoib/?1
    • genekgenek Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla Pi 19.01.07, 21:17
      Rewelacyjne są wyniki sondy!!!!!!!!!!!
    • slavik222 łotry z CBOS-u doją kasę z GW 19.01.07, 21:35
      Kiedy kłamczuszki skończą błazenadę.
      Kiedy przestaniesz Adasiu wspierać tych choch:)sztaplerów?
      • 1warchol konfiskowani przez PiS muszą dopłacić 30 tyś. 19.01.07, 22:10
        Bez oszczędności zbudujesz ale tylko za własne pieniadze na raty latami i
        nakładem drogiej prymitywnej pracy : voila.pl/cmljm/?1
        narzędziami , ze średniowiecza. Chamom to nie przeszkadza
        Z nominacji patryjnej nowi notable , pracownicy PKO BP muszą rzadzić
        i według Pis-czków muszą mieć kasę na chore pomysły .
    • bogdantadus PiS rzucił na przywitanie becikowe, 19.01.07, 21:53
      a teraz na pozegnanie berecikowe!

      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3863225.html
      • 1warchol Re: PiS rzucił na przywitanie becikowe,to IV R. P. 19.01.07, 22:18
        Nie błąnuj gościu karmienie niemowląt to popdstawa , nawet najbardziej
        prymitywnych ludzi i zwierząt . Wielka mi rzecz parę groszy jałomużny zresztą
        na papierze tylko . Koalicja rozpada się i kleci z tymi samymi chamai ,
        ministrami i innym podobnymi gagatkami , co kwartał ...
        Jakieś cyrkowe zagrywki zamiast pracy oraz godziwego wynagrodzenia
        To nasza IV R.P. i nie3 ma mocnych na towarzyszy adoracji wzajemnej .
        Rzyugać się chce . Sorry tojedyne skojarzenie na ten tak dramtyczny dla wielu
        Polaków temat ,coś moze kapną dla niemowlakow , jak bedą musieli . Tak chceie
        zyć .
    • mark.parker Re: Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dl 19.01.07, 22:01
      Odchodzicie w niebyt, wy pisuarowo-nazistowskie pomioty.
    • wojtek2784 Sondaż GW jest elitarny i dotyczy tych, co wygrali 19.01.07, 22:18
      Ci co wygrali na transformacji ustrojowej i pisza posty na tej stronie, nie
      stanowia jednak rzeczywistego odbicia nastrojow IV RP.
      IV RP przezyje za chwile nowe kryterium uliczne na spotkaniu z gornikami.
      Oni nie marnuja czasu , piszac posty w internecie ?
      • 1warchol Re: Sondaż GW jest elitarny i dotyczy tych, co wy 19.01.07, 22:30
        Co tam kiladzisiąt tysięcy mozna przekupić kosztem ponadnormalnych przywilejów
        Chyba nikkt nie ma złudzeń Górnicy zachowają tak jak oczekują chamy prymitywy z
        rządu. Zostaną nagrodzeni górnicy za walenie kilofem o bruk w Warszawce . O to
        mozecie być spokojni . Prymitywna praca ponad siły i normę i ponad vwszelką
        normalność prymitywny chamski rząd i Sejm z posłów partyjek adoracji
        wzajemnej . Pasują do się jak dwie połówki .
        • trauma_powalonych2 Sądząc po tekście to sam jesteś wyjątkowy prymityw 19.01.07, 23:04
          • 1warchol Re: Sądząc po tekście to sam jesteś wyjątkowy pry 19.01.07, 23:20
            Właśnie się przystosowuję do oferty spólki skarbu npaństwa PKO BP s.a
            to jest 1o groszy za 1000 zł wpłat na gwarantowanej do 70 m2 domu realnej
            wartości przez NBP koncie oszczędności mieszkaniowych . Sorrry nie mam innych
            skojarzeń dla władz publicznych . Dla chamów tylko po chamsku innej rady nie
            ma na Niby to pracujacych PiSczkow, dla nas , za nasze wyborców podatki ....
    • trauma_powalonych2 Te swoje Wybiórcze Sondaże to schowajcie sobie tam 19.01.07, 22:52
      ...gdzie plecy kończą swoją szlachetną nazwę,czyli,mówiąc prosto gdy niedociera
      do Was Wybiórki,czyli w D_pie,i to głęboko koniecznie
      • nieznajdzieszwpolsce Re: Te swoje Wybiórcze Sondaże to schowajcie sobi 19.01.07, 23:13
        ależ dlaczego katujesz się tak mocno (i niewątpliwie przeżywasz) te wybiórcze sondaże?
        nie mówiąc już o przeglądaniu tego "wybiórczego" forum...
        po prostu masochista ;)
      • 1warchol Obietnice chama : PZPR reaktywacja ,,gangu,, 19.01.07, 23:15
        Jaki wrażliwy jesteś bez d.... n ie będziesz funcjonował ale dobrze jeszcz mieć
        oparcie w mocnych plecach. Ja takowe posiadam z podpisekm osobistym 1 ducze IV
        R. P . i mogę to sobie w d... użyć . Słowa obietnice chama
        serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34317,3079284.html
        Po wyborach rok PZPR reaktywowana ( nowe wydanie ).
        Link do pliku: voila.pl/owia3/?1
        • trauma_powalonych2 Wyjatkowo prymitywny Warchoł 19.01.07, 23:18
          • 1warchol Re: Wyjatkowo prymitywny Warchoł 19.01.07, 23:26
            Daleko mi jeszcze do zdolności piewwowzoru z pierwszych stron gazet internetu i
            i telwizora Jaki nauczyciel tyaki i uczeń . A przed Nami jeszcze wiele
            wątpliwej wartosci nauki od s...synów . o seudo publicznym cham i warchoł
            niestety nie mam wątpliwości to rzadowe towarzystwo adoracji wzajemnej nie
            podda się samo . wspierani przez czołowe media mogą długo żerować na
            nieszczęściu nmiliomów Polaków .
            Link do pliku: voila.pl/owia3/?1
      • baldivieso Aż tak ciemny lud jest niereformowalny. 20.01.07, 02:45
        a ja myślałem,że PiSuary nie wchodzą na stronę GW bo się boją,że z ekranu porazi
        ich silny strumień światła (że oświeci ich znaczy)...nie oświeciło jednak jak
        widać,czyli ten paskudny gatunek jest bardziej uodporniony
    • dzakarta Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla Pi 19.01.07, 23:10
      Kiedy naród polski zmądrzeje i odsunie od władzy tych szkodników?
      • 1warchol Sondaż: już prawie nowy Boży dzień dobranoc 19.01.07, 23:35
        Wszystkim życzliwym i nie życzliwym Dobrej nocy i wszelkich łask Bożych . Nie
        dać się oszwabić ,,chamom ,, z rządu i publicznych władz . Trzymcie się .
        Uczcie się władze są a przynajmniej winny być wzorem gpdziwego Polaka
        obywatela IV R. P . i Unii Europejskiej . Nie uciekać proszę mi do Unii z\
        tylko z powodu głodowych płac w naszej najjśniejsze R. P.
        Wtrwacie jeśli wpierw nie zginiecie czerpiąc z oszczędności w PKO BP s.a
        ( 10 gr . za 1000 zł )
      • wet3 Re: dzakarta 21.01.07, 14:52
        dzakarta napisał:

        > Kiedy naród polski zmądrzeje i odsunie od władzy tych szkodników?

        Narod polski powoli zaczyna przychodzic po rozum do glowy. Dowodem tego bylo
        glosowanie na PiS. Kaczory nie sa moim idealem, ale na razie nikogo lepszego na
        horyzoncie nie widac. Rozumiem, ze wszystka lewizna oraz ubectwo sa bardzo
        rozczarowani. Przez 16 lat wszystko szlo im jak z platka, a tu glupi narod
        polski nagle wybral Kaczowrow!
    • amanasunta53 Najlepsza sonda na stronie po lewej ha ha ha 19.01.07, 23:47
      Proponuję zmienić nazwę LiD na DiL albo Partia Oświeconych Polaków(POP).Przy
      nazwie nr.2 róznica miedzy DiL a PO nie większa niż 2-3 %(jeszcze wygrywa
      PO),żas dla trzeciej nazwy :
      POP 55%
      PO 30%
      PiS 5%
      reszta nie wchodzi.
      Marzenia Kwaśniewskiego i Michnika.
      ,,Sonda'' o 33%dla PO to też bzdura.Dla jakiego PO?Tuska+Schetyna+HGW w sojuszu
      z SLD(albo podległości wodzowi demokracji Kwasniewskiemu) czy Rokity i
      Sariusza-Wolskiego jako partia niezależna.
    • atr8 Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla Pi 19.01.07, 23:54
      W Polsce nie ma partii, na którą mógłbym bez wstrętu głosować. Prawica w gospodarce, prawica w sprawach społecznych, zgoda. Ale dlaczego zaraz na klęczkach? Czy bycie na prawicy musi oznaczać uległość wobec Koscioła? Zgodę na przekręty księży, bezkarność pijaków i zboczeńców w sutannach? Oddawanie za "symboliczną złotówkę" parafiom wszystkiego,czego zażądają? Dlaczego prawicy przeszkadza arcybiskup,domniemany agent SB, a papież z Hitlerjugend jest cacy? Sytuacja obu była porównywalna.
      • pawel.arkad.grab Re: Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dl 20.01.07, 00:04
        Dla pisu są trzy prawdy:święta ,tyż i gó-no.Pierwsza jest dla kleru,druga-dla
        nich samych,trzecia-dla tych co nie znimi.
    • pawel.arkad.grab Sondaż: 33 proc. poparcia dla PO, 26 proc. dla Pi 19.01.07, 23:57
      NIECH SIę TEN CIEMNOGRóD OBUDZI I KOPNIE W D-Pę PIS WRAZ Z KARTOFLAMI.
    • herkus-monte 101% PO eheheheh 19.01.07, 23:57
      :)))))))
      • puch4cz Re: 101% PO eheheheh 20.01.07, 01:24
        Za dużo XTC łykasz chłopczyku.
    • fuzzybear Czyżby Naród zaczynał mądrzeć ????? 20.01.07, 00:28
    • rudy_rudolf PIS cieniutko -prawie na końcu 20.01.07, 01:11
      oj co to się w KOalicji dzieje, ze takie slabe poparcie???Moze trzeba by Alika
      zapytac? Z drugiej strony zaskakują mnie wysokie noty LiD.

      prezenty walentynkowe
      • anty_chirlider |Sondaze jak zwykle przeklamane - @@@@@@@ 20.01.07, 02:59
        zobacz jak powstal ten sondaz :

        www.gazetapolska.pl/?module=content&lead_id=1682
        • wet3 Re: anty_chirlider 21.01.07, 04:07
          anty_chirlider napisał: > Sondaze jak zwykle przeklamane

          > zobacz jak powstal ten sondaz :

          Masz racje z tymi sondazami. Moim zdaniem, jesli deubekizacja zakonczy sie
          sukcesem, to PiS bedzie miec ponad 70%.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka