storm16 Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 09:30 Panowie Kaczyńscy pozbawiają obywateli mojego kraju tożsamości i przeszłości. Nie godzę się.Uważam,że swoje traumy z dzieciństwa powinni leczyć w szpitalu a nie sprawując władzę w moim kraju Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Kaczynski dobrze powiedzial, precz z politpoprawno 22.02.07, 09:34 Kaczynski dobrze powiedzial, precz z politpoprawnoscia i zamykaniem ust myslacym inaczej niz h-s aktywisci! Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Kaczynski dobrze powiedzial, precz z politpoprawno 22.02.07, 09:42 Gosciu, bujaj sie. Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy junkier, nie wstydz się 22.02.07, 09:45 nawet twój prezydent nic ci nie zrobi, przecież powiedział, ze możesz nawet zostac ministrem. Jka Wiechecki został to ty tez możesz, pan prezydent miał rację. Odpowiedz Link Zgłoś
lipstips Nie musimy odłączać sie od Uni 22.02.07, 10:08 jak kaczuchy tak dalej będa się zachowywać to unia sama nas wywali :-) Odpowiedz Link Zgłoś
balrog008 Re: Nie musimy odłączać sie od Uni 22.02.07, 10:43 lipstips napisał: > jak kaczuchy tak dalej będa się zachowywać to unia sama nas wywali :-) Niestety nie wywali, bo Niemcy mają swój interes abyśmy byli w WE ;) Ciekawe że w Irlandii tak mocno atakują Kaczyńskiego za takie słowa- np. w Nigerii, która jest częściowo islamska a częściowo chrześcijańska są wielkie kary za same przejawy homoseksualizmu- w islamie grozi za to nawet śmierć a w chrześcijańskiej części kraju nawet 14 lat więzienia. I jakoś nie słychać jakiś głosów atakujących Nigerię za terror względem homosiów tylko Polskę która jest 10 razy bardziej tolerancyjna ;) Ale to się nazywa obłuda. Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Nie musimy odłączać sie od Uni 22.02.07, 10:47 I jakoś nie słychać jakiś > głosów atakujących Nigerię za terror względem homosiów tylko Polskę To skad o tym wiesz? Ktos chwalil Nigerie? Odpowiedz Link Zgłoś
hermenegilda007 Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 10:35 mam pocieszającą wiadomość dla PANA prezydenta : w rzeczy samej homosie mogą spowodować wyginięcie rodzaju ludzkiego , a wiec problem homoseksualizmu zostanie ostatecznie , nieodwołalnie i DEFINITYWNIE rozwiązany .To wydaje się logiczne...... Tylko po co , w tej sytuacji walczyć z homosiami , skoro sami spowodują swoje wyginięcie? Odpowiedz Link Zgłoś
qszyho Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 10:37 1.Trudno sobie wyobrazić sytuację, gdyby własne dziecko przyszło by do rodzica i powiedziało, że woli być homo, albo „wiesz Ojciec Gośka jest taka głupia, ale Karol ma takie ładne nogi” :) 2. Po co właściwie pojechał Kaczyński do Irlandii, pogadać o gejach? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 10:42 > 2. Po co właściwie pojechał Kaczyński do Irlandii, pogadać o gejach? :)) Powinien pojechac do Iranu. Odpowiedz Link Zgłoś
zssyp Wybór: co będę chędożył w życiu? 22.02.07, 10:58 ..."co innego uważać, że to są ludzie, którzy korzystają z pełni praw, a co innego uważać, że to, co jest określane jako kultura homoseksualna, ma być prostą alternatywą kultury heteroseksualnej". Jego zdaniem nie należy propagować homoseksualizmu i traktować go jako jednego z wyborów. Gdyby bowiem większa liczba osób przeszła na homoseksualizm, to "ród ludzki musiałby wyginąć". Homoseksualizm to nie jest ŻADEN wybór; podobnie jak heteroseksualizm - slowo daje: nie widzialem podczas dorastania żadnej polki z wyborem: "chłopcy" , "dziewczynki", "wszyscy", "psy i inne zwierzaczki", "pozostałe opcje" ZAPRASZAMY! Mialem od poczatku "najbardziej rozpowszechnione" popędy. Ale jeśli p. Kaczynski widzi takie alternatywy, to moze mi odpowie KIEDY wbieral On sobie płeć, rodzaj i wielkość mózgu, kiedyz to, ach! kiedy WYBRAŁ sobie sam (ooops, przpraszam, wraz z bratem) to przewspaniałe heteroseksualne meskie DNA, W jaki sposób wreszcie wybrał sobie gust i upodobania, środowisko i bodźce, które wpływ na Niego mają, w przeciwieństwie do tych, co ich nie wybrał i wpłynąć więc na Niego nie mogły. Gdy będę już to wszystko wiedział z ust Światłego Prezydenta napewno pomogę swemu dziecku w wyborze pomiedzy malym prostakiem, a pięknym, inteligentnym, niebieskookim, heteroseksualnym blondynem, bez zakus na zostanie politykiem. Jeśli zaś idzie o zaiteresowanie Pana Prezydenta witalnością "rodu ludzkiego", to podpowiem, że wystaczy stworzyć korzystne warunki w państwie do dmuchania, a ród ludzki już sam sobie wtedy poradzi - nie ma bowiem znaczenia ile jest pedałów, gdyż oni się właśnie nie rozmnażają ani przez pączkowanie, ani przez "przekonywanie" (da się Pan namówić na pedalstwo do końca życia?), ani w ogóle i dlatego niepedalstwo, które się rozmnaża będzie się miało dobrze. No, chyba, że państwem tym jest Polska, gdzie człowiek człowiekowi stworzył takie warunki, że dmuchać to się może i chce, ale na dzieci to się ród ludzki nie decyduje... Myśli Pan, że to mimo wszyskto wina pedałów? Ciekawe... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk44 Re: Wybór: co będę chędożył w życiu? 22.02.07, 11:36 Drogi zssyp-ie; Kłamiesz mówiąc, że stojąc z własnym synem przed półką z opcjami hetero - homo powiesz spokojnie: wybieraj dziecko. Skłamiesz mówiąc, że pochwalisz się w gronie przyjaciół córką - lesbijką. Zimny pot wystąpi Ci na czoło, gdy obudzisz się w nocy a z pokoju Twoich dzieci będą dobiegały jednoznaczne odgłosy i nie będzie to telewizja. A to przecież nic złego. Odpowiedz Link Zgłoś
zssyp Re: Wybór: co będę chędożył w życiu? 22.02.07, 11:55 sceptyk44 napisał: > Drogi zssyp-ie; > > Kłamiesz mówiąc, że stojąc z własnym synem przed półką z opcjami hetero - homo > powiesz spokojnie: wybieraj dziecko. Czytaj uważnie: to nie ja twierdzę, że istnieje taka półeczka , tylko prezydent. Jeśli zaś twierdzisz, że ja powiedziałem cyt. "Kłamiesz mówiąc, że stojąc z własnym synem przed półką z opcjami hetero - homo powiesz spokojnie: wybieraj dziecko.", to kłamiesz, ponieważ nie masz żadnej wiedzy o przyszłości, i z taką świadomością wygłaszasz mimo to kategoryczne twierdzenia. > Skłamiesz mówiąc, że pochwalisz się w gronie przyjaciół córką - lesbijką. > Kłamiesz mówiąc, że to powiedziałem. > Zimny pot wystąpi Ci na czoło, gdy obudzisz się w nocy a z pokoju Twoich dzieci > > będą dobiegały jednoznaczne odgłosy i nie będzie to telewizja. > Nie iteresują mnie wogóle Twoje kulawe przepowiednie, odpuść sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk44 Re: Wybór: co będę chędożył w życiu? 22.02.07, 12:51 Protestując przeciwko możliwości wpływania na zachowania seksualne, bo przecież nigdy nie widziałeś półki (polki) z opcjami w tym zakresie stwierdziłeś: > Gdy będę już to wszystko wiedział z ust Światłego Prezydenta napewno pomogę > swemu dziecku w wyborze pomiedzy malym prostakiem, a pięknym, inteligentnym, > niebieskookim, heteroseksualnym blondynem... Ponieważ przedmiotem artykułu nie jest kolor oczu czy włosów uznałem, że sformułowania te są artystyczną przerzutnią. Tak oto ujrzałem jak stoisz przed wystawą i powiadasz: wolisz synu oczy niebieskie (homo) czy piwne (hetero). Skojarzyło mi się z tym wygłoszone przy podobnej przy okazji stwierdzenie pewnego murzyna który powiedział, że nigdy nie wstydził się przed matką z powodu koloru swojej skóry: dalej już mały krok do jak widzę fałszywego wniosku, że mógłbyś bez bólu pozwolić własnemu dziecku wybrać orientację seksualną. Nie zauważyłem, że POMOŻESZ WYBRAĆ (oczywiście hipotetycznie) a nie POZWOLISZ NA WYBÓR. Nie wieszcząc nikomu podtrzymuję twierdzenie, że mając wpływ wybralibyśmy dla potomstwa szary standard hetero. Odpowiedz Link Zgłoś
zssyp Re: Wybór: co będę chędożył w życiu? 22.02.07, 13:55 sceptyk44 napisał: > Nie wieszcząc nikomu podtrzymuję twierdzenie, że mając wpływ wybralibyśmy dla > potomstwa szary standard hetero. Zgadzam się z tym. Tzn o ile taki wybór istotnie JEST. Bo ja NIE WIEM czy tak jest i z tym podstawowym pytaniem zwróciłem się za pośr. forum do Prezydenta. > Protestując przeciwko możliwości wpływania na zachowania seksualne Nie protestowałem przeciwko jakiejś możliwości. Nie wiem, co masz na myśli, pisząc: "wpływanie na zachowania seksualne". Wyraziłem chęć poznania kiedy człowiek może sobie wybrać oriętację seksualną, a również inne "rzeczy", na które moim zdaniem mały (bądź zgoła żaden) wpływ ma własna CHĘĆ, za to duży czynniki nie zależne od naszej woli (np. geny). Niektórzy twierdzą, że rodzą się z pedalstwem, a ujawnia się ono w okresie dorastania, niezależnie od jakiegoś chcenia - przeczyłoby to tezie, że można sobie wybrać to czy tamto, tak jak nie wybiera się wyglądu (w sensie genetycznym - budowy ciała, koloru oczu itp.). Jeśli jest inaczej porzucę błędny opis przyjmując inny za lepszy, jeśli tylko zostanie WYSTARCZAJĄCO poparty; twierdzenie bliźniaka, że mamy alternatywę, uważam za mało przekonujące również dlatego, że ja nic nie wybierałem, jestem hetero nie z "wyboru", więc uważam, że z "genów". Odpowiedz Link Zgłoś
janow5 Brawo prezydencie Kaczyński 22.02.07, 11:13 Popieram pana w tej kwestii jak zdecydowana większość Polaków. Nikt nie zamierza walczyć z homoseksualistami, ale żeby to traktować na równi z normalnością? Mam nadzieję, że nigdy do tego w naszym kraju nie dojdzie, a Europa też się wkrótce od tego odwróci. Odpowiedz Link Zgłoś
kargulgdziepawlak ja i mój brat oraz rząd 22.02.07, 12:24 jak byś miał taką żonę jak jego "Rozpuda", też byś przeszedł a nie gderał :) Odpowiedz Link Zgłoś
pushupek76 parówa w pupie 22.02.07, 13:25 osobiście nie zauważyłem nic takiego, niezwykłego w tym co powiedział Kaczor, podejrzewam że irlandzkim pedziom dopiero wtedy by się ,,polepszyło" gdyby sobie Prezydent RP wsadził parówe w dupsko Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod a nie wyginela by? przynajmniej matka Ziemia by 22.02.07, 13:30 odetchnela :) Odpowiedz Link Zgłoś
brawokaczor brawa dla prezydenta 22.02.07, 13:44 popieram, nie ma co walczyc niech sobie robia co chca, ale bez dzieci i bez rozpowszechniania. Nie jest to nic zdrowego i normalnego, to choroba psychiczna wiec po co ja roznosic. Odpowiedz Link Zgłoś
booboobear Re: brawa dla prezydenta 22.02.07, 13:48 i można się nią zarazić np. przez internet oraz oglądają z TVP prezydencką "rozpude" Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej19552 Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 14:27 Prezydent jest wyznawca Prawdy jedynej i dlatego nie powinien byc Prezydentem, chyba, ze wiekszosc Polakow tego chce panstwa wyznaniowego, ja nie, gdyz prowadzi to do sciemniania umyslow. Jest to przyczyna do zlego skutku i utraty demokracji na rzecz dyktatury. Odpowiedz Link Zgłoś
qrdebela Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 15:28 andrzej19552 napisał: > Prezydent jest wyznawca Prawdy jedynej i dlatego nie powinien > byc Prezydentem, chyba, ze wiekszosc Polakow tego chce panstwa > wyznaniowego, ja nie, gdyz prowadzi to do sciemniania umyslow. > Jest to przyczyna do zlego skutku i utraty demokracji na rzecz dyktatury. masz racje, i dlatego " nasz" prezydent powinien byc gay'em i wtedy byloby politically correct, irlandia do 1993 r. karala gay'ow, w Polsce takich kar w owym czasie nie bylo.... ale widac z tego, ze normalnosc jest karana, dyskryminowana- natomiast choroba, nienormalnosc promowana, takie czasy mamy..., wot i wsi jak to mawiaja starozytni amerykanie a swoja droga, zenujace sa wypowiedzi na tym forum..., Odpowiedz Link Zgłoś
pavlikmedvid Wstydzimy sie Kaczynskiego... 22.02.07, 15:32 Oczywiscie, nie ublizajac Irlandii, Polska nie jest do niej podobna - to jedynie polska mitomania, poniewaz w Europie nie ma drugiego takiego kraju. Cale szczescie, bo wtedy emigracja do Anglii bylaby podwojna. Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n mów za siebie! ja akurat z tej jego wypowiedzi .. 22.02.07, 15:44 jestem bardzo dumny! miał powiedzieć prawdę tej zdeprawowanej i spedalonej Europie! Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: mów za siebie! ja akurat z tej jego wypowiedz 22.02.07, 15:54 Wyleczyli rogatych gejów Bartłomiej Rabij Reformy rolne, nacjonalizacje i uwłaszczenia, huragany, dopłaty bezpośrednie i ceny gwarantowane, choroba wściekłych krów ani wiele innych kataklizmów spadających na hodowców roślin i zwierząt nie zdołały jeszcze zniszczyć zapału rolników. Jednak kto wie, czy hodowców nie zmogą homoseksualiści i to bynajmniej nie ze względu na nachalność swoich zalotów… Hodowcy zwierząt, które miliony klientów każdego dnia zjadają w formie steków, kiełbas i pasztetów, mają się w dzisiejszych czasach szczególnie ciężko. Bo wszelkiej maści wegetarianie i weganie namawiają do mięsnej wstrzemięźliwości, a obrońcy "praw zwierząt" każdego posiadacza skórzanej kurtki czy kożucha traktują niczym zbrodniarzy wojennych. Geje barany Od niedawna do grona tych, którzy mogą jeszcze bardziej zaszkodzić rolnictwu, dołączyli homoseksualiści. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolnicy przeszkadzają im w praktykach seksualnych. Nie, sprawa jest znacznie bardziej kuriozalna. Jak donosi miesięcznik "Charaktery", niektóre owce, podobnie jak ludzie, odczuwają pociąg seksualny do osobników tej samej płci. Wobec takich anomalii zaniepokojeni hodowcy zwrócili się do naukowców z Oregon State University o pomoc, ponieważ ich homoseksualne owce nie chciały się rozmnażać. - Naukowcy postanowili przyjść z pomocą i znaleźć sposób na ich "wyleczenie" z marnotrawnego nawyku - donosi psychologiczny miesięcznik. Jak podaje "Chicago Sun Times", uczeni odnotowali "znaczące sukcesy" w osiągnięciu równowagi hormonalnej baranów. Dzięki czemu rolnicy pewnie mogliby odetchnąć z ulgą… Jednak złapanie oddechu nie jest wcale łatwe, bo wyczyn naukowców z Oregonu spotkał się …z falą krytyki ze strony środowisk homoseksualnych. Słynna Martina Navratilova, znana jako tenisistka wszech czasów stwierdziła, że działania uczonych to "niedopuszczalna manifestacja homofobii". Homoseksualiści chcą bowiem, aby owce same wybierały sobie upodobania seksualne, czyli, jak pisze prasa amerykańska - miały prawo do bycia gejem. Drugie dno Sprawa leczenia owiec z homoseksualizmu wywołała również spore zamieszanie w Anglii. Bowiem londyński "Times" napisał, że szef zespołu leczącego barany z homoseksualizmu dr Karol Roselli pracuje także nad wykorzystaniem swojej metody do leczenia ludzi. Wprawdzie pan Roselli zaprzeczył, jakoby prowadził takie badania, jednak bomba poszła w górę i "Political Affairs", "New York Times" i kilka innych pism poświęciło problemowi sporo miejsca. A wszystko po to, aby przekonać, że wprawdzie naukowcy zrozumieli mechanizmy biologiczne decydujące o preferencjach seksualnych, ale to wcale nie oznacza, że preferencje nie mogą być różne. Sęk jednak w tym, że biednym hodowcom owiec wcale nie chodziło o to, co kto z kim robi w zaciszu alkowy i jakie ma w związku z tym preferencje. Chcieli po prostu w spokoju prowadzić swój hodowlany biznes. Tymczasem homoseksualiści tak bardzo chcą bronić swego prawa do tego, aby nikt im do sypialni nie zaglądał, że są gotowi zajrzeć farmerowi do chlewika, byleby tylko udowodnić, że sami niczego złego nie robią. Co gorsza, z pomocą przyszła im znana organizacja PETA walcząca o "prawa zwierząt" (taki Greenpeace od spraw fauny). Jak można przypuszczać, zaraz zaczną się bojkoty producentów z Oregonu, co może poskutkować tym, że farmerzy z innych stanów na wszelki wypadek przestaną zwracać uwagę na homoseksualizm swoich owieczek. Tym samym koszty produkcji baraniny i skór baranich wzrosną, a zyskają pewnie hodowcy świń i krów. Za to tym od baranów trzeba będzie dorzucić z budżetu jakieś dopłaty bezpośrednie, kwoty albo co insze, bo przecież produkcja przestanie się opłacać, ale rolnik i tak robić coś musi. Oby tylko wśród baranów nie wzrosła świadomość tego, że mogą swobodnie wybierać orientację seksualną, wtedy może się okazać, że sprawa rozejdzie się na inne gatunki, np. świnie. Bo wraz z ciągłym rozwojem nauki dowiadujemy się wciąż więcej o coraz bardziej zdumiewających praktykach seksualnych poszczególnych ssaków. Wypada mieć tylko nadzieję, że wraz ze wzrostem znaczenia i wpływów organizacji i stowarzyszeń homoseksualistów nie dojdzie do wprowadzenia zakazu uboju zwierząt hodowlanych o tej samej orientacji seksualnej. Bo wtedy to będzie trzeba nie tylko do starości je trzymać, ale i młode owieczki ze stada im oddawać, a wtedy to utrzymywanie rolnictwa stanie się prawdziwym snobizmem dla poszczególnych rządów, które i tak trwonią na nie miliardy. Jest i inny, w sumie oczekiwany wniosek z tej historii. Otóż weterynarze, radząc sobie z baranami-pederastami udowodnili, że homoseksualizm to w większości przypadków rozstrój hormonalny, który łatwo da się wyleczyć. I powinni nim się zajmować nie psychologowie czy psychiatrzy, którzy przegłosowali, że to wcale nie choroba, tylko endokrynolodzy. Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: Kaczyński ma rację: skąd by się dzieci brały? 22.02.07, 16:32 oburzyły Irlandie, jak to brzmi. CAŁA irlandia jak długa i szroka wręcz kipi od niewysłowionych paroksyzmów oburzenia.Dzisiaj Irlandie a jutro Die Gantze Welt! Wielotysieczne manifestacje demonstrują swoja dezaprobatę dla tak skandalicznej, haniebnej, wołającej o pomstę do nieba i porażajacej wypowiedzi.To gorsze niż mowy Fuehrera na parteitagach Norymberskich. Tym bardziej porażajacej...że najzupełniej normalnej, logicznej i zdroworozsądkowej a to w "postępowej" Jewropie już normą nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztof3 Homuśki nie wiedzą że trzeba plemniczka i jajeczka 22.02.07, 16:48 Kaczyńscy to nie moja bajka, ale jestem dumny z tak postawionej kwestii przez Prezydenta RP. A co, mial powiedzieć "idźcie i mnóżcie się jednopłciowo"? Odpowiedz Link Zgłoś
henasek Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 17:48 Taki wstyd.!!! Swoje prywatne opinie powinien opowiadać bratu. Reprezentuje przecież Polskę, a nie LPR. Może jeszcze do niego nie dotarło, iż obejmując urząd Prezydenta zobowiązał się reprezentować cały naród. Zachowuje się ze swoimi poglądami jak chłopek z zapadłej wiochy. Odpowiedz Link Zgłoś
waldam Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 18:06 własnie reprezentuje naród na mocy mandatu wyborczego. Co do wiochy, to twój post. Odpowiedz Link Zgłoś
tjedynak BRAWO KACZOR 22.02.07, 17:49 Jedyne co można mu zarzucić w tej sprawie to że za mało im pojechał! "Warto zadać pytanie - czy Polska powinna była wejść do UE?" Warto zadać pytanie czy Polska by chciała wchodzić do takiej Unii jaką prezentują przeciwnicy wypowiedzi naszego El Presidente! Odpowiedz Link Zgłoś
ssak5 Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 18:48 W 100%popieram stanowisko nazego Prezydenta.To Zachod aberuje. Przezywamy tam ofensywe zboczenia nazywanego naukowo homoseksualizmem . Co by nie mowic jest to rodzaj choroby.Dla mnie obrzydliwej .Obrzydliwy jest rowniez trad co nie oznacza ze musimy tych ludzi potepiac i to powiezial rowniz naz maly dzielny Perezydent nie uginajac sie przedpresja liberalnej mody. Agresywne stanowisko irlandzich seksualnie chorych ludzi niech bedzie dla nas przestroga .Na marginesie jestem za rozwojem homoseksualizmu na zachodzie . Maja tez ladne kobiety niech zostana dla nas. Odpowiedz Link Zgłoś
andre_kuba Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 22.02.07, 18:56 I znow narozrabial , jaka szkoda Panie Prezydencie!! Odpowiedz Link Zgłoś
qrdebela Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 19:55 andre_kuba napisał: > I znow narozrabial , jaka szkoda Panie Prezydencie!! ales glupi, albo gay..., wot i wsio jak to mawiaja starozytni rosjanie Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Ci homoseksualisci sa jacys psychiczni. 22.02.07, 19:00 1. Gatunek ludzki musialby wyginac gdyby wszyscy stali sie homoesksualistami. Moze jestem ignorantem, wiec uprzejmie prosze o linki do informacji ze dwoch mezczyzn (lub dwie kobiety) moga splodzic potomstwo. 2. Kultura gejow. To jest kwestia dyskusyjna. Dla mnie nie mozna tego nazwac kultura, dla gejow moze mozna. Nie moga jednak wymagac od kazdego ze uzna to to za kulture. 3. Prawa czlowieka. To ze prywatne radio moze powiedziec cos co gejom sie nie podoba to nie jest dowod na nieprzestrzeganie praw czlowieka. To wolnosc slowa i tyle. Jesli np ja powiem ze Izrael zabija Palestynczykow co jest wyssanym z mlekiem matki antysemityzmem, nie znaczy ze Polska lamie prawa czlowieka tylko ze powiedziale ze 'Izrael...' itd. Geje to juz taka grupa,ktora zawsze bedzie sie czuc dyskryminowana. Slowa 'mama' i 'tata' obrazaja gejow. Ustawa antydyskryminacyjna zakazujaca dyskryminacje ze wzgledu m.in na plec jest dobra bo 'nakazuje katofaszolom zezwalac na adopcje dzieci przez gejow' ale paradoksalnie DYSKRYMINUJE gejow bo zakazuje im dyskryminowac heteroseksualistow (nie bedzie juz lokali czy hoteli 'tylko dla gejow') i od razu jest placz. Korwin-Mikke pisze ze chorych na AIDS nalezaloby izolowac - Biedron pisze ze Korwin-Mikke jest homofobem i zieje nienawiscia. Ta grupa jest poprostu niezrownowazona psychicznie i nie ma co jej sluchac. I nalzey sie cieszyc ze wkrotce wladze nad Europa przejma muzulmanie bo oni wiedza jak nalezy traktowac gejow, a geje beda mieli realne podstawy zeby mowic o dyskryminacji. Zatesknia jeszcze do czasow 'Kaczysty'. Odpowiedz Link Zgłoś
lepszy_cfaniak W Angli przed wojna geje siedzialy 22.02.07, 19:12 w wiezieniu. Z artykulu wynika ze w Iralndii bylo to przestepstwo jescze w latch 90tych. W Polsce juz przed II wojna geje mieli rowne prawa. To smieszne jak brytyjski pedal jeden Eltron JOhn czy drugi mowi Polakom co mozna a czego nie mozna mowic o sprawach gejow. Kaczor sto procent racji Odpowiedz Link Zgłoś
lukasz.palucki Pełen tekst senatora TUTAJ (po polsku) 22.02.07, 19:52 Panie prezydencie, jesteś hańbą swoich ludzi! Nieprzemyślane, pełne ignorancji oraz prostackie poglądy przywódcy polskiego państwa są hańbiące i wyrządzą szkodę krajowi. Byłem osobiście obrażany i atakowany przez Polaków. Gdy ja i mój partner szliśmy ulicą, usłyszeliśmy wyzwiska i pogróżki kierowane pod naszym adresem przez tych Polaków. Po tym zdarzeniu popytałem trochę w gejowskim środowisku i dowiedziałem sie, że oni często atakują, oczerniają i lżą irlandzkie osoby homoseksualne. Jeden z gejowskich barów jest blisko polskiego baru w Dublinie. Nie zamierzam w tej chwili mówić, który to bar, dla dobra jego stałych klientów, którzy teraz są obiektem obelg. Oni przechodzą przez to samo piekło, które ci Polacy zgotowali młodym gejom w ich kraju. Ci ludzie, którzy wychodzą z klubu żeby atakować ludzi są ignorantami i bardzo prymitywni seksualnie. To efekt inspirowania nienawiści do gejów przez kościół w Polsce i polskie państwo. Jest to piekielny układ. Z pewnością całkowicie niestosowne dla prezydenta zaprzyjaźnionego państwa jest promowanie jego własnej ignorancji, zwłaszcza kosztem Irlandczyków, którzy bardzo ciężko walczyli o swoje prawa ludzkie i obywatelskie. Myślę, że Kaczyński jest wstydem dla europejskiej społeczności, o czym powinien zostać bardzo jasno poinformowany. Sądzę, że on jest żałosnym ignorantem, a ponadto uważam to za wyjątkowo symptomatyczne i raczej obraźliwe, że używa argumentów typu "niektórzy spośród mych przyjaciół to..." To jest bardzo jasna oznaka, jak słaba jest jego pozycja. Polska ma przerażające zaległości w dziedzinie praw ludzkich. Oni jeszcze mają antysemickie audycje w ich niektórych stacjach radiowych, które są jadowicie homofobiczne. To nie ich wszystkie media, ale to właśnie te stacje były ostro upominane przez Unię Europejską, za homofobiczne poglądy które są tak elokwentnie reprezentowane przez pana Kaczyńskiego. To wymaga pytania - czy Polska była gotowa do wejścia do Unii Europejskiej? Czy przeszła odpowiedni test z zabezpieczenia ludzkich praw? Byłem w Warszawie i znam doskonale warunki, w których żyją polskie osoby homoseksualne. Byłem także w Bułgarii, na krańcu Europy, którą moglibyście wyobrażać jako zacofany kraj. Podczas przygotowań do mojego przemówienia na temat Jamesa Joyce na zaproszenie władz w Sofii, spotkałem się z liderami gejowskiego ruchu, którzy właśnie wrócili z Warszawy. Pojechali tam, by wykazać solidarność z polskimi gejami. Byli przerażeni tym, co widzieli i słyszeli. Ludzie byli atakowani fizycznie i słownie. Za to ponoszą odpowiedzialność bliźniaczy przywódcy Kaczyńscy oraz ich przerażający rząd. Byłoby dużo lepiej dla prezydenta, gdyby się skierował ku prawdziwym prawom obywatelskim i ludzkim. Jego bardzo ograniczona inteligencja jest naznaczona przez nonsens o groźnym homoseksualizmie zamierzającym przejąć władzę nad naszą planetą. Polski rząd obecnie uwstecznia się - oni zwalczają dyplomatycznie wszystkich swoich sąsiadów. Kaczyński chce przywrócić karę śmierci. On by bardzo chciał przywrócić kary za homoseksualizm, gdyby tylko mógł. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego. I nie sądzę, że powinniśmy być hamowani przez polskich polityków-ignorantów. Głęboko wierzę, że prezydent Kaczyński nie jest emanacją poglądów Polaków. Mam nadzieję, że oni będą mieli lepszy rząd, ponieważ to jest w ich interesie. Polska wniosła znaczący wkład w europejską cywilizację dzięki takim ludziom jak Fryderyk Chopin, Maria Curie, Józef Conrad i Izaak Singer. Wszyscy ci wspaniali ludzie zostali wychowani w Polsce. To jest zdrada przyzwoitych ludzi, gdy ten ignorant przyjeżdża tutaj i wygłasza swoje poglądy w ten sposób. Senator David Norris Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: Pełen tekst senatora TUTAJ (po polsku) 22.02.07, 20:29 drogi senatorze, fakt ze jesteś gejem nie uprawnia cię do wygłaszania takich horrendalnych bredni. Zestawiania na jednej płaszczyźnie zjawisk ekstremalnych i nieporównywalnych w zaden racjonalnie akceptowalny sposób jednoznacznie o tym świadczy. Czyżby homoseksualizm odziaływał w sposób tak dalece destrukcyjny na mózg? Tolerowanie paranoików i zwykłych kretynów tylko dlatego ż e są gejami z obawy o rytualny zarzut homofobi osiagneło już rozmiary swoistego terroru. Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar A mnie zastanawia jedno. 22.02.07, 20:32 Co to znaczy ze Polacy sa 'bardzo prymitywni seksualnie'. Znaczy co? Robia to w pozycji misjonarskiej czy co? Ten senator spal z tymi Polakami? Odpowiedz Link Zgłoś
mulla_komar Raczej Hanba dla Iralndii 22.02.07, 20:30 Ze ma takiego senatora. Nie bede sie znizal do jego poziomu, lepiej niech senator wyjdzie z jakimis argumentami, a nie wyzwiskami i obrazaniem jednaj z nacji europejskich. Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: Raczej Hanba dla Iralndii 22.02.07, 20:36 Najwiekszy przejaw wyrafinowania seksualnego to najwyraźniej stosunek analny z nieletnim, martwym przedstawicielem innego gatunku tej samej płci. Taki banalny heteroseksualny akt płciowy to objaw skrajnego prymitywizmu seksualnego niegodnego prawdziwego ,światłego europejczyka. Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy a nick srulek to niby skąd? 22.02.07, 20:45 pomarz sobie dalej pacanie Odpowiedz Link Zgłoś
eat.putsy No to może jednak przejdzie do historii 22.02.07, 20:43 ale nie tak jak Wałęsa Odpowiedz Link Zgłoś
s-k-i-n Re: No to może jednak przejdzie do historii 22.02.07, 20:49 dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi i nikt dwa razy nie zdobywa sławy z powodu identycznego czynu.. liczy się tylko pierwszy,,następny musi wymysleć coś nowego Odpowiedz Link Zgłoś
srul Re: No to może jednak przejdzie do historii 22.02.07, 21:18 "Gejowie" jak ich nazywa słynny ziejący tolerancją idiota Sergiusz Kowalski budują swoistą forme religii seksualnej. Jednym z kluczowych dogmatów tej parareligi jest ustawiczne kreowanie poczucia wykluczenia, zagrożenia i biadolenie o urojonej dyskryminacji. To integruje idelogicznie tą sekte, buduje wspólną tożsamosć i nadaje rys eksluzywizmu. Są w tym bardzo podobni do innej, znacznie starszej religii i nawet chętnie się do tych powinowctw odwołują. Konsekwentnie eskalują roszczenia, rozszerzaja pola kolejnych ustępstw pod rygorem oskarżen o homofobię. Jak tak dalej pójdzie zażądają parytetów orientacji seksualnych w parlamencie. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej19552 Re: No to może jednak przejdzie do historii 22.02.07, 21:39 Srul, jestes na dobrym tropie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
helmut.berlin no chyba Kaczynski właśnie wymyslił? 22.02.07, 21:31 pierwszy polski prezydent, ktory zakazał... albo coś podobnego Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: No to może jednak przejdzie do historii 23.02.07, 21:02 Tak jest: nie jako "Bolek", tylko Lech. Odpowiedz Link Zgłoś
wacek44 Pedalski senator 23.02.07, 10:29 Jakim prawem obraża polskiego prezydenta znajdującego soię w gościnie jegi kraju. Tolerancja polega na tym, że pederasta może ze swoim kochasiem przedmuchiwać kiszkę stolcową ale nie może narzucać normalnym, niezdegenerowanym ludziom swoich zboczonych poglądów. Odpowiedz Link Zgłoś
jankos71 Re: Pełen tekst senatora TUTAJ (po polsku) 23.02.07, 20:06 Pan senator nie odniósł się wprost do żadnej z wypowiedzi Prezydenta. Nie mógł tego zrobić, bo pod względem merytorycznym musiałby mu przyznać rację. Wypowiedź ta mu się nie podoba, więc odpowiada stekiem oszczerstw pod adresem Kaczyńskiego, Polaków i kościoła w Polsce. Widać wyraźnie, że to właśnie poglądy senatora są nieprzemyślane, pełne ignorancji oraz prostackie, hańbiące i wyrządzą szkodę jego krajowi. Jeśli pan senator był kiedykolwiek obrażany i atakowany przez Polaków, czy kogokolwiek zresztą, to powinien był ten fakt zgłosić na Policję. Zamiast tego sam dokonuje nadużycia poprzez generalizowanie tego zdarzenia i obrażanie wszystkich Polaków. Hańbiące jest przypisywanie nietolerancyjnych zachowań inspiracji kościoła i państwa polskiego. Środowiska homoseksualstów w Polsce, (w przeciwieństwie do Irlandii, co wynika z artykułu) cieszą się od dawna bardzo dużą tolerancją i śmiem twierdzić, że głównie dzięki kościołowi katolickiemu i jego nauce. Natomiast to co nie spotyka się z tolerancją - to publiczne obnoszenie swoich tendencji, a szczególnie ich seksualnego charakteru, na tej samej zasadzie co nie toleruje się prostytutek pod latarnią. Należy pamiętać, że tolerancja, jak sama nazwa wskazuje, nie oznacza, jak chciałby pan senator, aprobaty danego zjawiska, lecz zaledwie TOLEROWANIE go, tak jak my obecnie musimy tolerować głupotę i złe wychowanie pana senatora. Odpowiedz Link Zgłoś
cygan37 Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 22.02.07, 23:00 Nieznośne się staje gdy my zdrowi, normalni ludzie mający żony i dzieci zaczynamy być traktowani jak mniej trendy. Tak nie może być i nawet jeśli chwilowo homoseksualiści zyskują poklask wśród zdezorientowanych bo zespolonych w zapiekłej nienawiści do braci Kaczyńskich to nie znaczy, że nie mają alternatywy innej niż bycie homo. Przelejcie swoje frustracje na twórczą dyskusję z poczynaniami PiS-u bo jest jeszcze bezmiar zła do wyplenienia a nie odmrażajcie uszu "na złość babci". Polska czeka na wasze czyny a nie na wasze beztroskie pławienie się w dekadenckim błotku homoseksualnym. Skończy się beztroska, trzeba będzie pójść do pracy, zdobyć mieszkanie, założyć rodzinę i dekadencja wyparuje z rozgorączkowanych głów. I tylko ci nieliczni wasi guru pozostaną sami ze swoją samotnością, zarosną kołtunem i tyle zostanie im z tej tolerancji do homoseksualizmu. Pozostanie im żal i zazdrość, że nie potrafili kiedy trzeba wziąć losu w swoje ręce i znormalnieć. A Polacy w Irlandii to w swojej masie ludzie ze zdrowym kręgosłupem moralnym i swoim przykładem do rodziny, do wiary i tradycji jeszcze nawrócą tych niby tak poprawnych Irlandczyków. Już dziś kościół anglikański skłania się do pojednania z Watykanem bo może Henryk VIII nie był znowu tak dobrym przykładem gdy wyparł się Boga i wiary. Niepostrzeżenie ci zdławieni nibypoprawnością homoseksualistów zaczną na przykładzie Polaków zauważać własną poprawność i rację. Bo kropla skałę drąży. Odpowiedz Link Zgłoś
h.e.y.s.t Stop Promocji Katolicyzmu !!! 22.02.07, 23:49 Promowanie katolicyzmu jest bardziej zgubne w skutkach. Gdyby każdy złożył śluby czystości i został księdzem albo zakonnicą ród ludzki by już dawno wyginął. :-) :-) :-) BTW, ile dzieci ma Jarosław Kaczyński ??? Odpowiedz Link Zgłoś
imprezagt Oburzenie po stwierdzeniu prawydy?!?!?! 23.02.07, 00:28 Chyba tylko lewacki margines się oburzył. Oni nie maja nic ciekawego do roboty. Im więcej homoseksualistów w populacji tym mniej prokreacji. A jej brak prowadzi do wymierania społeczeństwa. Proste jak drut chyba. Odpowiedz Link Zgłoś
ddyzma5 Re: Oburzenie po stwierdzeniu prawydy?!?!?! 23.02.07, 09:33 imprezagt napisał: > Chyba tylko lewacki margines się oburzył. Oni nie maja nic ciekawego do roboty. > > Im więcej homoseksualistów w populacji tym mniej prokreacji. A jej brak > prowadzi do wymierania społeczeństwa. Proste jak drut chyba. > Masz racje , to tylko chyba lewacy mogą być tak ograniczeni. Ich ograniczenie polega, w tym przypadku, na zapaści umysłowej, która im nie pozwoliła zrozumieć iż tu mamy do czynienia z ludźmi cierpiącymi na zaburzenie w orientacji seksualnej. Kaczyński ma moim zdaniem w tym przypadku racje. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlandię 23.02.07, 09:49 Polska kiedyś też oburzyła hitlerowskie Niemcy. Odpowiedz Link Zgłoś
michnischerbeobachter Re: Wypowiedzi prezydenta o gejach oburzyły Irlan 23.02.07, 10:38 no to raz jeszcze: Wyleczyli rogatych gejów Bartłomiej Rabij Reformy rolne, nacjonalizacje i uwłaszczenia, huragany, dopłaty bezpośrednie i ceny gwarantowane, choroba wściekłych krów ani wiele innych kataklizmów spadających na hodowców roślin i zwierząt nie zdołały jeszcze zniszczyć zapału rolników. Jednak kto wie, czy hodowców nie zmogą homoseksualiści i to bynajmniej nie ze względu na nachalność swoich zalotów… Hodowcy zwierząt, które miliony klientów każdego dnia zjadają w formie steków, kiełbas i pasztetów, mają się w dzisiejszych czasach szczególnie ciężko. Bo wszelkiej maści wegetarianie i weganie namawiają do mięsnej wstrzemięźliwości, a obrońcy "praw zwierząt" każdego posiadacza skórzanej kurtki czy kożucha traktują niczym zbrodniarzy wojennych. Geje barany Od niedawna do grona tych, którzy mogą jeszcze bardziej zaszkodzić rolnictwu, dołączyli homoseksualiści. Bynajmniej nie chodzi o to, że rolnicy przeszkadzają im w praktykach seksualnych. Nie, sprawa jest znacznie bardziej kuriozalna. Jak donosi miesięcznik "Charaktery", niektóre owce, podobnie jak ludzie, odczuwają pociąg seksualny do osobników tej samej płci. Wobec takich anomalii zaniepokojeni hodowcy zwrócili się do naukowców z Oregon State University o pomoc, ponieważ ich homoseksualne owce nie chciały się rozmnażać. - Naukowcy postanowili przyjść z pomocą i znaleźć sposób na ich "wyleczenie" z marnotrawnego nawyku - donosi psychologiczny miesięcznik. Jak podaje "Chicago Sun Times", uczeni odnotowali "znaczące sukcesy" w osiągnięciu równowagi hormonalnej baranów. Dzięki czemu rolnicy pewnie mogliby odetchnąć z ulgą… Jednak złapanie oddechu nie jest wcale łatwe, bo wyczyn naukowców z Oregonu spotkał się …z falą krytyki ze strony środowisk homoseksualnych. Słynna Martina Navratilova, znana jako tenisistka wszech czasów stwierdziła, że działania uczonych to "niedopuszczalna manifestacja homofobii". Homoseksualiści chcą bowiem, aby owce same wybierały sobie upodobania seksualne, czyli, jak pisze prasa amerykańska - miały prawo do bycia gejem. Drugie dno Sprawa leczenia owiec z homoseksualizmu wywołała również spore zamieszanie w Anglii. Bowiem londyński "Times" napisał, że szef zespołu leczącego barany z homoseksualizmu dr Karol Roselli pracuje także nad wykorzystaniem swojej metody do leczenia ludzi. Wprawdzie pan Roselli zaprzeczył, jakoby prowadził takie badania, jednak bomba poszła w górę i "Political Affairs", "New York Times" i kilka innych pism poświęciło problemowi sporo miejsca. A wszystko po to, aby przekonać, że wprawdzie naukowcy zrozumieli mechanizmy biologiczne decydujące o preferencjach seksualnych, ale to wcale nie oznacza, że preferencje nie mogą być różne. Sęk jednak w tym, że biednym hodowcom owiec wcale nie chodziło o to, co kto z kim robi w zaciszu alkowy i jakie ma w związku z tym preferencje. Chcieli po prostu w spokoju prowadzić swój hodowlany biznes. Tymczasem homoseksualiści tak bardzo chcą bronić swego prawa do tego, aby nikt im do sypialni nie zaglądał, że są gotowi zajrzeć farmerowi do chlewika, byleby tylko udowodnić, że sami niczego złego nie robią. Co gorsza, z pomocą przyszła im znana organizacja PETA walcząca o "prawa zwierząt" (taki Greenpeace od spraw fauny). Jak można przypuszczać, zaraz zaczną się bojkoty producentów z Oregonu, co może poskutkować tym, że farmerzy z innych stanów na wszelki wypadek przestaną zwracać uwagę na homoseksualizm swoich owieczek. Tym samym koszty produkcji baraniny i skór baranich wzrosną, a zyskają pewnie hodowcy świń i krów. Za to tym od baranów trzeba będzie dorzucić z budżetu jakieś dopłaty bezpośrednie, kwoty albo co insze, bo przecież produkcja przestanie się opłacać, ale rolnik i tak robić coś musi. Oby tylko wśród baranów nie wzrosła świadomość tego, że mogą swobodnie wybierać orientację seksualną, wtedy może się okazać, że sprawa rozejdzie się na inne gatunki, np. świnie. Bo wraz z ciągłym rozwojem nauki dowiadujemy się wciąż więcej o coraz bardziej zdumiewających praktykach seksualnych poszczególnych ssaków. Wypada mieć tylko nadzieję, że wraz ze wzrostem znaczenia i wpływów organizacji i stowarzyszeń homoseksualistów nie dojdzie do wprowadzenia zakazu uboju zwierząt hodowlanych o tej samej orientacji seksualnej. Bo wtedy to będzie trzeba nie tylko do starości je trzymać, ale i młode owieczki ze stada im oddawać, a wtedy to utrzymywanie rolnictwa stanie się prawdziwym snobizmem dla poszczególnych rządów, które i tak trwonią na nie miliardy. Jest i inny, w sumie oczekiwany wniosek z tej historii. Otóż weterynarze, radząc sobie z baranami-pederastami udowodnili, że homoseksualizm to w większości przypadków rozstrój hormonalny, który łatwo da się wyleczyć. I powinni nim się zajmować nie psychologowie czy psychiatrzy, którzy przegłosowali, że to wcale nie choroba, tylko endokrynolodzy. Odpowiedz Link Zgłoś