mulla_komar 25.04.07, 11:36 A ja mam nadzieje, ze Kubanczycy nie podaza modelem polskim a raczej Chinskim, jak planuje to Raul Castro. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
makup Polacy zostawmy Kubańczykow w spokoju 25.04.07, 12:09 Zostawmy Cubańczyków w spokoju. Oni wiedza co i jak robić? Fidel Castro najlepszym dowodem(wydymał Amis jak mało kto). Na Florydzie już czekają by wjechać na Cubę z ogromną kasą i zniewolić Cubańczyków po raz kolejny. Dla uspokojenia i ochłody tych zapędów zapraszam na: www.Arek01.piczo.com Odpowiedz Link Zgłoś