Dodaj do ulubionych

Polacy solidarni z Kubańczykami

25.04.07, 11:36
A ja mam nadzieje, ze Kubanczycy nie podaza modelem polskim a raczej Chinskim,
jak planuje to Raul Castro.
Obserwuj wątek
    • makup Polacy zostawmy Kubańczykow w spokoju 25.04.07, 12:09

      Zostawmy Cubańczyków w spokoju. Oni wiedza co i jak robić? Fidel Castro
      najlepszym dowodem(wydymał Amis jak mało kto). Na Florydzie już czekają by
      wjechać na Cubę z ogromną kasą i zniewolić Cubańczyków po raz kolejny.
      Dla uspokojenia i ochłody tych zapędów zapraszam na:
      www.Arek01.piczo.com



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka