Dodaj do ulubionych

Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war...

14.08.07, 09:49
Polski. Bezczelny dorobkiewicz bedzie trzymal los Polski w swoich
lapach. Won!
Obserwuj wątek
    • witaschek prosiak z niego 14.08.07, 09:50
      Muwie ci Kalisz jeszcze raz, idz szorowac swojego merca i odwal sie
      od Polski!
      • jwojnar Nie prosiak, a świnia 14.08.07, 10:36
        Jego pomysły faktycznie blokują wybory do czasu anihilacji PiSu i
        pełnej burdelizacji polskiej polityki. Komisje w tym sejmie i tak
        sprawy nie wyjaśnią, bo będą to komisje wyborcze, a nie śledcze.
        Kalisz o tym świetnie wie. Przecież wystarczyłoby podpisane w
        świetle jupiterów porozumienie liderów wszystkich ugrupowań (bez
        PiS) o powołaniu komisji w nowym sejmie. Od biedy możnaby z tego
        nawet ustawę zrobić, ale by ją prezydent zawetował.
        • skubi6 Kalisz ma rację: najpierw dobić PiS, potem wybory 14.08.07, 10:53
          Szkoda, że Tusk był 4 godziny u Brata Młodszego i się dogadywał. Dogadywanie się
          z PiS nie ma sensu, PiS trzeba dobić (tzn. jasno pokazać, co PiS robił w czasie
          swoich rządów).

          Tak w ogóle jestem zwolennikiem PO, brzydzę się SLD, ale w tej sprawie Kalisz ma
          rację.

          Raport Macierewicza: www.skubi.net/procesy.html
          Jak PiS zbabrał ustawę lustracyjną: www.skubi.net/lustracja.html

          • mariuszdd To ten którego turlają do sejmu 14.08.07, 11:25
            oświadczył "Będę turlał się do sejmu pod trzema warunkami !"
            • maly-kretacz.piesek.kuczmy M_o_s_k_w_a__B_l_o_k_u_j_e__W_y_b _o_r_y__?!!!!!!!! 14.08.07, 15:25
              Moskwa podała głosem czerwonego Gebelsa -
              spasionego komucha - Mapeta-Kalisza:

              ... Zgodzimy się na samorozwiązanie Sejmu,
              jeśli PiS spełni trzy warunki ...
              ..........................................

              Toż to jest tupet i bezczelność
              mieszać się w wewnętrzne sprawy
              suwerennego, dumnego państwa
              jakim jest Rzeczpospolita !!!!!!
              • konra2 e tam 14.08.07, 16:37
                nie ma o co tyle krzyku, bedo wybory i znowu wygra PIS.
                Tusk jest nieudacznikiem, prowadzi w sondazach i co z tego ?
                Liczy sie nie kto prowadzi ale kto wygrywa, hehehe.
              • misi_ek Re: M_o_s_k_w_a__B_l_o_k_u_j_e__W_y_b _o_r_y__?!! 14.08.07, 18:20
                Jedyną partią, której polityka jest na rękę Moskwie jest PiS koteczku
          • oakpark "Dobic" to trzeba winnych a nie PiS 14.08.07, 11:29
            "PiS trzeba dobić (tzn. jasno pokazać, co PiS robił w czasie
            > swoich rządów)."

            Platformersi nie kochaja PiS, ja takze i sporo uwag na forach Wprost
            i GW poswiecilem zwalczaniu polityki Kaczynskiego, wystarczy
            wrzucic "oakpark" w wyszukiwarke.... 8^) Wspominam to bo to moje
            alibi, ze nie jestem obronca polityki PiS. Niemniej jestem jak kazdy
            z prawicy przeciwnikiem odpowiedzialnosci zbiorowej - jasne dla mnie
            jest, ze Ziobro - ale takze Kaczmarek lamali zasady prawa i
            procedury, ale to nie znaczy, ze Lepper meczennik oszukiwany przez
            jeszcze gorszych - ma uniknac kary. Niech sie tym zajmuje i
            prokuratura z sadem i komisja sledcza - ale dajmy czas na
            zabezpieczenie dowodow, zebranie faktow. Wassermann, Kaczynski
            powinni poniesc co najmniej odpowiedzialnosc polityczna. Ale nie
            dobijajmu ludzi za sama obecnosc w PiS. Kto ma cos do Gesickiej, do
            Kluzikowej, do Strezynskiej w postURTiP-ie? Wielu pisowcow robilo
            swoje i dla panstwa. W zwalczaniu korupcji - pomijajac wpadki
            gowniarza Ziobry z prawem - COS DRGNELO!

            Tusk nie zrobil dealu "kwity za wybory" jak to insynuuja rozne
            Kalisze, Pacewicze i Olejniczaki - insynuuja iure caduco! Za cos
            takiego, za blokowanie Komisji Sledczej zostalby rozerwany na
            Platformie w sztuki.... ale na pewno Komisja nie bedzie wyborcza
            trampolina kampanii wyborczej i narzedziem uniewinniania Leppera od
            faktow z seksafery. Nie bedzie narzedziem zbiorowej zemsty PO na
            pisowcach. PO potrzebuje prawicowej substancji PiS - i moralnej,
            ideowej, ludzkiej i materialnej a nawet i intelektualnej choc na tym
            ostatnim polu mamy spora przewage... nie dlatego, zesmy tacy
            madrzejsi od PiS ale dlatego, ze Kaczynski wydal wojne fachowcom i
            inteligencji. Potrzebujemy tych ludzi do pracy w zmodernizowanym
            panstwie polskim. Konieczna jest reforma tysiecy istytucji, odsianie
            bzdurnych przepisow, deregulacja sfery gospodarki bo prawo peta
            przedsiebiorczym rece.

            Nie potrzebujemy Jaroslawa Kaczynskiego, czlowieka ktory marnuje
            wlasnie kolejny raz szanse prawicy na normalna Polske, na kraj
            majacy zachodnie standardy instytucjonalne, prawne i polskie zasady
            spoleczne i standardy kulturowe. Nie chcemy jak Kaczynski wygrywac i
            zmieniac przeszlosci bo cisnie nas zespol spraw, od rozwiazania
            ktorych zalezy czy Polacy maja w ogole jakas przyszlosc - i nie mamy
            za wiele czasu.

            Zamiast dac pisowcom wioslem po glowie damy im to wioslo do reki i
            pokazemy dokad chcemy jako narod plynac. Pisze sie, ze PO to partia
            elit, miast, mlodych, bogatych i wyksztalconych.... fakt, ale czy
            mamy plakac z tego powodu, ze reszta narodu boi sie swojej szansy?
            KTO pociagnie Polske w gore jak nie ci, ktorzy sa najlepiej
            przygotowani i silni?

            I dlatego nie bedziemy ich wypychac jak KACZYNSKI podatkiem
            konfiskujacym wszystkie oszczednosci - za granice na stale. Maja sie
            nauczyc i zobaczyc, ze te standardy jakie poznali na Zachodzie moga
            zainwestowac i w kraju.

            I ze na tym nie straca.

            Potrzebujemy ludzi rzeczywistej prawicy, takich dla ktorych wolnosc,
            wlasnosc, odpowiedzialnosc sa wazne, dla ktorych sprawiedliwosc nie
            zalezy od tego kogo sad sadzi a od zasad prawa. Jestesmy z innej
            cywilizacji niz Kaczynski, fakt - tym niemniej ludzi normalnej
            zachodniej mentalnosci jest w PiS bardzo wielu.

            Jasne, ze ich wykorzystamy.... ale wykorzystamy ich INTELEKTUALNIE.
            Niech wloza wklad w rzeczywista Czwarta Rzeczpospolita. Ta IV RP z
            Giertychem i Lepperem, socjalistyczna i totalniackie majaca ciagoty -
            byla parodia Polski jaka chcemy miec.

            Kaczynski poniosl kleske, nie PiS. Warto, zeby na prawicy w Polsce
            wyciagnieto z tego wnioski. Po prostu dalej w te plątonogie Kaczki
            powozac - nie pojedziemy.

            I jak ma byc POPIS, to bez Kaczynskiego u steru. Ten facet juz
            pokazal, ze ma zeza i krzyczac "PRAWA"....wjechal na lewizne.
            • skok17 Przecież mozna po wzborach zrobic komisje 14.08.07, 11:31
              nie pajacuj Kalisz
              • m1o2i3 Re: Przecież mozna po wzborach zrobic komisje 15.08.07, 07:25
                Jak pajac ma nie pajacować?Ciekawe.
            • epupecki Re: "Dobic" to trzeba winnych a nie PiS 14.08.07, 11:48
              W Polsce jest miejsce dla każdego. Niezależnie jak myśli. Prawica
              częściowo jest pożyteczna ale prawica konsekwentna a nie tylko
              religijna i populistyczna. Na zachodzie konserwatyści i liberałowie
              są zgodni w sprawach rynku i gospodarki. U nas nawet liberałowie są
              katoliccy i podlizują się klerowi.
            • kazik_b4 w zasadzie - sie z toba zgadzam, ale ... 15.08.07, 15:59
              mam rowniez kilka uwag. Prawde mowiac, nie ma znaczacych roznic
              ideologicznych miedzy PO, a PiS?! I na dobra sprawe te dwie partie
              moglyby sie zlac (wchlonac)?!
              O ile PO jest prawicowa partia demokratycznie funkcjonujaca, o tyle
              PiS nie jest partia demokratycznie funkcjonujaca - PiS jest
              wlasnoscia Kaczynskich (a wlasciwie Jaroslawa). W dodatku obydwaj
              Kaczynscy sa psychopatami, co w konsekwencji wymusza na czlonkach
              ich partii albo akceptowana uleglosc (wowczas licza tylko na
              przypadek bycia zauwazonymi przez wodza, jak Kluzik), albo chec
              bycia zauwazonymi przez wodza - i wowczas przescigaja sie w
              paranojach, obnazajac dyletantyzm i ignorancje dla prawa (Ziobro,
              Wassermann, Macierewicz, Kaminski ... i nigdy nie wiadomo u kogo
              jeszcze i kiedy paranoja moze sie ujawnic?)!
              PO ma wiele "twarzy" - PiS ma oblicze Kaczynskich (dwa oblicza
              zemsty)!
              Dlatego ze wzgledow oczywistych nalezy wyeliminowac Kaczynskich,
              jako glownego zla - zarowno dla samego PiS, jak i dla polskiego
              zycia politycznego!
              Nazwa nadana partii przez Kaczynskich, dzis pokazuje cala jej
              nadetosc i goloslownosc! Jest ona demagogiczna, na uzytek adeptow-
              fanow Kaczynskich i w ich populistycznej "polityce"!
              Jesli nawet mialoby dojsc do rozpadu, czy calkowitego znikniecia PiS
              ze sceny politycznej... nie bedzie to tragedia dla kraju, ani
              jakakolwiek strata w zyciu politycznym!
              Eksterminacja PiS moze wyjsc jedynie Polsce "na zdrowie"!
              Nikt nie zamierza robic PiS procesu zbiorowego?! Nie miej obaw...

              oakpark napisał:

              > "PiS trzeba dobić (tzn. jasno pokazać, co PiS robił w czasie
              > > swoich rządów)."
              >
              > Platformersi nie kochaja PiS, ja takze i sporo uwag na forach
              Wprost
              > i GW poswiecilem zwalczaniu polityki Kaczynskiego, wystarczy
              > wrzucic "oakpark" w wyszukiwarke.... 8^) Wspominam to bo to moje
              > alibi, ze nie jestem obronca polityki PiS. Niemniej jestem jak
              kazdy
              > z prawicy przeciwnikiem odpowiedzialnosci zbiorowej - jasne dla
              mnie
              > jest, ze Ziobro - ale takze Kaczmarek lamali zasady prawa i
              > procedury, ale to nie znaczy, ze Lepper meczennik oszukiwany przez
              > jeszcze gorszych - ma uniknac kary. Niech sie tym zajmuje i
              > prokuratura z sadem i komisja sledcza - ale dajmy czas na
              > zabezpieczenie dowodow, zebranie faktow. Wassermann, Kaczynski
              > powinni poniesc co najmniej odpowiedzialnosc polityczna. Ale nie
              > dobijajmu ludzi za sama obecnosc w PiS. Kto ma cos do Gesickiej,
              do
              > Kluzikowej, do Strezynskiej w postURTiP-ie? Wielu pisowcow robilo
              > swoje i dla panstwa. W zwalczaniu korupcji - pomijajac wpadki
              > gowniarza Ziobry z prawem - COS DRGNELO!
              >
              > Tusk nie zrobil dealu "kwity za wybory" jak to insynuuja rozne
              > Kalisze, Pacewicze i Olejniczaki - insynuuja iure caduco! Za cos
              > takiego, za blokowanie Komisji Sledczej zostalby rozerwany na
              > Platformie w sztuki.... ale na pewno Komisja nie bedzie wyborcza
              > trampolina kampanii wyborczej i narzedziem uniewinniania Leppera
              od
              > faktow z seksafery. Nie bedzie narzedziem zbiorowej zemsty PO na
              > pisowcach. PO potrzebuje prawicowej substancji PiS - i moralnej,
              > ideowej, ludzkiej i materialnej a nawet i intelektualnej choc na
              tym
              > ostatnim polu mamy spora przewage... nie dlatego, zesmy tacy
              > madrzejsi od PiS ale dlatego, ze Kaczynski wydal wojne fachowcom i
              > inteligencji. Potrzebujemy tych ludzi do pracy w zmodernizowanym
              > panstwie polskim. Konieczna jest reforma tysiecy istytucji,
              odsianie
              > bzdurnych przepisow, deregulacja sfery gospodarki bo prawo peta
              > przedsiebiorczym rece.
              >
              > Nie potrzebujemy Jaroslawa Kaczynskiego, czlowieka ktory marnuje
              > wlasnie kolejny raz szanse prawicy na normalna Polske, na kraj
              > majacy zachodnie standardy instytucjonalne, prawne i polskie
              zasady
              > spoleczne i standardy kulturowe. Nie chcemy jak Kaczynski wygrywac
              i
              > zmieniac przeszlosci bo cisnie nas zespol spraw, od rozwiazania
              > ktorych zalezy czy Polacy maja w ogole jakas przyszlosc - i nie
              mamy
              > za wiele czasu.
              >
              > Zamiast dac pisowcom wioslem po glowie damy im to wioslo do reki i
              > pokazemy dokad chcemy jako narod plynac. Pisze sie, ze PO to
              partia
              > elit, miast, mlodych, bogatych i wyksztalconych.... fakt, ale czy
              > mamy plakac z tego powodu, ze reszta narodu boi sie swojej szansy?
              > KTO pociagnie Polske w gore jak nie ci, ktorzy sa najlepiej
              > przygotowani i silni?
              >
              > I dlatego nie bedziemy ich wypychac jak KACZYNSKI podatkiem
              > konfiskujacym wszystkie oszczednosci - za granice na stale. Maja
              sie
              > nauczyc i zobaczyc, ze te standardy jakie poznali na Zachodzie
              moga
              > zainwestowac i w kraju.
              >
              > I ze na tym nie straca.
              >
              > Potrzebujemy ludzi rzeczywistej prawicy, takich dla ktorych
              wolnosc,
              > wlasnosc, odpowiedzialnosc sa wazne, dla ktorych sprawiedliwosc
              nie
              > zalezy od tego kogo sad sadzi a od zasad prawa. Jestesmy z innej
              > cywilizacji niz Kaczynski, fakt - tym niemniej ludzi normalnej
              > zachodniej mentalnosci jest w PiS bardzo wielu.
              >
              > Jasne, ze ich wykorzystamy.... ale wykorzystamy ich
              INTELEKTUALNIE.
              > Niech wloza wklad w rzeczywista Czwarta Rzeczpospolita. Ta IV RP z
              > Giertychem i Lepperem, socjalistyczna i totalniackie majaca
              ciagoty -
              > byla parodia Polski jaka chcemy miec.
              >
              > Kaczynski poniosl kleske, nie PiS. Warto, zeby na prawicy w Polsce
              > wyciagnieto z tego wnioski. Po prostu dalej w te plątonogie Kaczki
              > powozac - nie pojedziemy.
              >
              > I jak ma byc POPIS, to bez Kaczynskiego u steru. Ten facet juz
              > pokazal, ze ma zeza i krzyczac "PRAWA"....wjechal na lewizne.
          • beejay02 Re: Kalisz ma rację: najpierw dobić PiS, potem wy 14.08.07, 12:20
            To się zdecyduj: dobić PiS czy wyjaśnić prawdę. Poza tym "dobicie"
            PiS oznaczałoby zdecydowaną koalicję PO i LiD, a to myślę dla wielu
            myślących ludzi w PO jest niedopuszczalne. Tak jak wiele osób
            odeszło od PiS po koalicji z Samoobroną. Z PZPR trzeba walczyć, a
            nie się układać jak HGW.
          • da.wi581 Re: Kalisz ma rację: najpierw dobić PiS, potem wy 14.08.07, 12:29
            a ja proponuję dobić skubiego i będzie spokój.
          • a.k.traper SLD zawdzięcza swa pozycje PiS-owi 14.08.07, 12:42
            Pomijając historyczne zaszłości, SLD jest partia z doswiadczeniem i
            doświadczyła na własnej skórze kary za pychę, widac że wyciagneli
            wnioski, i często ich wypowiedzi maja faktycznie więcej troski za
            Polske niz ideowi działacze "prawicowo-patriotyczni" Cóz tu gadać,
            PiS to amatorszczyznam żądna władzy i pełna wybujałych
            ambicji.Troszkę pokory i pracowitości panowie.
            • konra2 PO prowadzi w sondazach ale PIS wygra wybory +++++ 14.08.07, 16:35
              hehehe
              • a.k.traper I co dalej? he,he,he 14.08.07, 17:31
                to tak jakbys wygrał w Lotto i był nieuleczalnie chory, radość z
                wygranej niesamowita. według mnie dla PiS-u lepiej jakby nie wygrał,
                bo to przygotowania do Euro i pare innych zaniedbanych tematów,
                byłoby na kim pojechać, i dlatego mam nadzieję że wygra,he,he,he, a
                potem....długo nic albo wcale.
          • jahu51 Kalisz ma rację: najpierw dobić PiS, potem wy 14.08.07, 16:14
            Dobic PiS a pozniej wybory. Popieram ...
          • srpnov Nieźle Ci idzie. Mnie już dobiłeś... 14.08.07, 16:26
            Proszę Cię, pokaż w końcu co masz takiego porażającego na rząd
            (skoro uważasz, że można go dobić), bo ciągłe powtarzanie się z
            paroma mało przekonującymi argumentami odnośnie Raportu Macierewicza
            i ustawy listracyjnej (którą poprawił już dawno TK) może dobić tylko
            czytelników, a nie rząd czy PiS.
          • baca07 Re: Kalisz ma rację: najpierw dobić PiS, potem wy 14.08.07, 20:23
            Skubi ma racje,trzeba im udowodnić wszystkie przekręty.
            A może Tusk tez maczał w czymś palce, bo po co teraz
            układa się z PIS-dziuchami.To draństwo trzeba dobić,żeby już nie powstało.i
            tylko warunki Kalisza do tego zmierzają.
        • epupecki Re: Nie prosiak, a świnia 14.08.07, 11:39
          Komisje koniecznie przed wyborami! Trzeba do końca obnażyć wady
          prymitywnego politykowania i raz na zawsze uświadomić wyborcom, że
          to nie święty mikołaj a oni sami muszą wypracować sobie lepszą
          Polskę. Pis trzeba wykończyć, on niczemu dobremu nie służy. No
          zapomniałem jest plus - wykończył Leppera i Giertycha ale czas aby
          razem z nimi poszedł na dno. Platforma jeśli sprubuje ich ratować
          pogrąży się razem z nimi.
          W wyborach głosuję na LiD a konkretnie Partię Demokratyczną.
          Do Gazety Wyborczej i innych mediów dostępnych za granicą. Apeluję
          przekażcie Polakom tam mieszkającym jak zawczasu mają sobie
          zabezpieczyć prawo do głosowania. Nowa emigracja , inaczej niż stara
          to ludzie otwarci i jeśli zagłosują to po obywatelsku na partie,
          które zreformują państwo i dadzą nowe impulsy gospodarce. Oni wiedzą
          co dobre a co złe. Im nie potrzebny Rydzyk, Lepper, Giertych i
          Kaczyńscy. Oni w trudnych warunkach za granicą są samodzielni i
          dobrze sobie radzą. Wierzę , że nie oddadzą Polski w ręce mocherów!
          • e.gajowa Re: Nie prosiak, a świnia 14.08.07, 15:12
            Zanim z taką swadą zabierzesz głos na temat młodej emigracji to może zdasz
            sobie sprawę,że to SLD płacąc absolwentom 800,-po dwu fakultetach i z biegłą
            znajomością pięciu języków wygoniła tych emigrantów z Polski. To tym młodym
            emigrantom nie podobał się wyścig szczurów i kopanie z koniem, bo obok nieroba z
            koneksjami siedział ten co czy chciał czy nie - musiał za niego pracować.
            Tak dobrze znasz młodą nową emigrację to ci powiem że się mylisz, za rządów
            Piskorskiego nasi architekci zatrudnieni w pracowniach w Belgii znali wysokość
            stawek jakie inwestor dla którego pracowali musiał zapłacić by móc zaistnieć na
            warszawskim rynku developerskim. Nie przekonasz tych ludzi, że UW, czy SLD to
            dobre dla Polski. Zdajesz sobie sprawę, że oni wstydzą się za tych co plują na
            nasz kraj za granicą? Myślisz, że ten "niby polski profesor" ma u nich
            poważanie. Plucie Michnika i Wałęsy uważasz za spełnienie obowiązku wobec
            Ojczyzny i uważasz że mają oni poparcie tych młodych ludzi? Jesteś w błędzie
            młodzi, ci co coś znaczą w zachodnich firmach /nie mówię o tych ciężko
            pracujących na zmywakach czy w polu/ emigranci wrócą jak będą przekonani,że nie
            będą pracować na UBeków, TW, czy OZI. Ze nie będą musieli patrzeć na tłustą gębę
            Kalisza, czy w fałszywe, świńskie oczka Olejniczaka bo pogrobowcy i spadkobiercy
            PZPRu odejdą w niebyt.
            Możesz apelować, możesz im mówić o obsesji Kaczorów oni swoje wiedzą, możesz
            kpić z "układu", a ja ci mówię i teraz tym bardziej jestem przekonana że ten
            "układ" istnieje i dobrze się miewa.
            Kto probuje nam wmawiać, że Lepper ostrzeżony 14 czerwca pozwolił swemu
            pośrednikowi 6 lipca zostawić odciski palców na banknotach.
            Kto probuje mi wmówić, że po wejściu służb do domu strzela do siebie
            kryształowo czysta istota /prawie błogosławiona/, kto mi mówi o braku twardych
            dowodów, przecież to miała być konfrontacja?
            Nie licz na młodych emigrantów, będą głosować na tych co ty i podobni tobie
            chcecie zniszczyć tylko za próbę zrobienia porządków w bagnie po rządach twoich
            idoli.
            • adam11115 Re: Nie prosiak, a świnia 15.08.07, 13:43
              Jesteś w błędzie> młodzi, ci co coś znaczą w zachodnich firmach /nie
              mówię o tych ciężko> pracujących na zmywakach czy w polu/ emigranci
              wrócą jak będą przekonani,że nie> będą pracować na UBeków, TW, czy
              OZI. Ze nie będą musieli patrzeć na tłustą gęb> ę
              alisza, czy w fałszywe, świńskie oczka Olejniczaka bo pogrobowcy i
              spadkobierc> PZPRu odejdą w niebyt.

              Adam11115: Mylisz sie e.gajowa, jestem Managerem w Londynie od 2 lat
              i mam gdzies czy w Polsce rzadzi postkomuna czy PO, PIs czy
              krasnoludki i gamonie, wazne aby RZADZIC MADRZE, sluzyc obywatelom i
              w koncu doprowadzic do tego aby zasady ekonomii rzadzily przy
              podejmowaniu decyzji a nie interes partii.

              Nie przekonasz tych ludzi, że UW, czy SLD to> dobre dla Polski.
              Zdajesz sobie sprawę, że oni wstydzą się za tych co plują na
              > nasz kraj za granicą? Myślisz, że ten "niby polski profesor" ma u
              nich> poważanie. Plucie Michnika i Wałęsy uważasz za spełnienie
              obowiązku wobec> Ojczyzny i uważasz że mają oni poparcie tych
              młodych ludzi

              Adam11115: Jak powyzej, zreszta uwazam ze UW to najlepsza opcja byla
              w Polsce. Juz wczoraj Ci pisalem ze gdyby to PIS a nie UW rzadzilo w
              1990 to dzis mielibysmy tu Bialorus. Oczywiscie ze Geremek ma
              powazanie i ma racje w tym co pisze o kaczorach, spytaj przecietnego
              polaka na ulicy w Londynie co mysli o obecnej wladzy. Tak zlych
              notowan za granica Polska jeszcze nie miala. Jeszcze zeby bylo to
              okupione jakims sukcesem, ale niestety nie.

              Nie licz na młodych emigrantów, będą głosować na tych co ty i
              podobni tobie
              > chcecie zniszczyć tylko za próbę zrobienia porządków w bagnie po
              rządach twoich
              > idoli.

              Adam11115: nieprawda. Ja nie zaglosuje na PIS i nikogo tu nie znam
              kto by chcial.

              a ja ci mówię i teraz tym bardziej jestem przekonana że ten
              > "układ" istnieje i dobrze się miewa

              Adam11115: nadajesz sie na leczenie psychiatryczne jak kaczor. Jak
              niedlugo wywali Ziobro, to tez powie ze go uklad podsunal co ??
        • madryt3 3 warunku SLD 14.08.07, 12:10
          1. PiS musi zagwarantować, że wybory wygra SLD.
          2. Kaczyńscy muszą wreszcie wyjawić prawdę i powiedzieć, że nie są
          braćmi.
          3. PiS musi się zgodzić na zmiany w konstytucji pozwalające przyznać
          Aleksandrowi Kwaśniewskiemu dożywotni tytuł NAPOLEONA.
      • h5n1_kaczory nagranie Ziobry zostało częściowo skasowane... 14.08.07, 10:38
        Wg. mnie nagranie zostało częściowo skasowane...

        tak jak skasowali film z akcji ABW w domu Blidów. Tam też wszystko
        miało być nagrane, a po dwóch czy trzech miesiącach pokazali
        kilkanaście sekund filmu. I nikt nie pamięta, jak Wassermann
        zapewniał, że wszystko jest na filmie.
        Teraz spece od nagrań pracowali w iście ekspresowym tempie (jeszcze
        wczoraj wieczorem dogrywali odgłosy pracującego silnika w
        samochodzie:))
        Diabeł tkwi w szczegółach.
        Po pierwsze proszę zrócić uwagę na zachowanie ministra Ziobry, gdy
        dowiedział się, że Lepper go wskazał jako źródło przecieku. Ziobro
        dygotał ze strachu przed kamerą, czego tak się bał skoro było to
        nagranie?
        Po drugie dlaczego tyle zwlekał z przekazaniem tej informacji o
        nagraniu, prawdopodobnie nawet nie wspomniał o nim na przesłuchaniu
        i później na konfrontacji z Lepperem (Wtedy nic nie mówił bo
        nagarnie nie było jeszcze gotowe, pracowali nad nim spece, żeby
        właściwe kawałki wykasować, i co by powiedział Ziobro prokuratorom
        gdyby chcieli je natychmiast zabezpieczyć?)?
        Po trzecie, dlaczego minister Ziobro nie odpowiedział na pytanie
        jednemu z dziennikarzy tuż przed zakończeniem konferencji, chodziło
        o to na jakim nośniku jest zapisana ta rozmowa Ziobry z Lepperem?
        Czy jest to taśma czy zapis cyfrowy? Chyba Ziobro zapomniał zapytać
        speców od przegrywania/nagrywania/kasowania (właściwe do
        zakreślenia) o takie szczegóły...


      • lumpior Re: prosiak z niego 14.08.07, 10:59
        Gon sie nieuku,do chlewa w buraki,do podstawowki!!!
      • stara_twojej_starej Re: prosiak z niego 14.08.07, 11:04
        witaschek napisał:

        > Muwie ci Kalisz jeszcze raz

        Jak będiesz "muwił" to nikt tego nie zrozumie. Kup sobie słownik i zacznij "mówić". Może coś z tego wyjdzie...
      • prosiakpl Re: prosiak z niego 14.08.07, 11:31
        słowo prosiakpl to piękne słowo-wreszcie coś zależy od SLD
    • wacikowa Kocham pana ;D 14.08.07, 09:53
      Panie Kalisz;DDD
    • qc LiD tak trzymac ! 14.08.07, 10:03
      nad psycholami wisi grozba finansowej anihilacji.
      A to dobra okazja aby wyplewic to barachlo z zycia spolecznego.
    • pies_na_lewiznie witaschek... ty bolszewicki śmieciu.. 14.08.07, 10:04
      Won!..do swojej sekty RM..
      • roll Ich "Gwiazdor''=Kwach musi się zdążyc odchudzić!!! 14.08.07, 10:18
        Komuchy powinny chodzić w siermięgach i oddawać soje diety biednym
        robotnikom których reprezentują.W przeciwnym razie są albo ideowymi
        głupcami wierzacymi w utopię(vide:Czarna Księga Komunizmu) lub są
        ohydnymi oszustami.
        • baca07 Re: Ich "Gwiazdor''=Kwach musi się zdążyc odchudz 14.08.07, 21:03
          roll napisał:

          > Komuchy powinny chodzić w siermięgach i oddawać soje diety biednym
          > robotnikom których reprezentują.W przeciwnym razie są albo ideowymi
          > głupcami wierzacymi w utopię(vide:Czarna Księga Komunizmu) lub są
          > ohydnymi oszustami.
          Powinni oddawac Rydzykowi np.na ratowanie stoczni.
          Niech będzie pochwalony ojdyr.Rydzyk,Suka Ludzika Dorna orazJarosław zawsze
          dziewica.
      • kerrmit20 pies cie je.. won na białorus eselduchu 14.08.07, 13:33
        jw
        • wacikowa Re: pies cie je.. won na białorus eselduchu 14.08.07, 14:48
          Właśnie dzięki Kaczyńskim mam zamiar głosować na Kwacha:) Przynajmniej debilem
          nie jest:)
          • kerrmit20 Bezy dla wszystkich! i goleń 14.08.07, 15:54
            jw
    • junkier Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie i krę 14.08.07, 10:10
      Komunisci z SLD jak zawsze kręcą.

      Mataczenie i krętactwa to ponury 'standard' obrońców aptologicznej
      III RP, tych wszystkich LiD-ów, SLD, PeDetów, Wyborczych, Trynuby i
      co tam jeszcze wchodzi w sklad tego czerwono-różowego tałatajstwa.
      • shithead Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:12
        Wyszlo sie z letargu? Pissdzielski cocksucker!
        • kerrmit20 a ty dalej w swojej komuszej kakofoni? 14.08.07, 13:35
          jw
      • wojtek45-1 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:12
        ach jak miło.
        Już niedługo junkier zniknie z forum.
        • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:22
          Takis pewny ze komunisci z SLD - UW (PeDe) zatriumfuja? Nie bylbym
          tego taki pewien. Zupelnie.
          • pantanal Dla mnie mogą zniknąć ze sceny. Ty również 14.08.07, 10:27
        • varvar polskiego faszystę łatwo odróżnić po tym, że 14.08.07, 10:32
          zwolenników demokratycznego państwa prawa oraz Unii Europejskiej nazywa
          komunistą (częściej "komuchem") sam zaś głosuje na układ złoczyńców zakazany w
          art. 13 Konstytucji RP i słucha guru sekty z Torunia.
          • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie - 14.08.07, 10:37
            Calkowicie pogardzam ta zakichana konstytucje postkomunistyczna
            Mazowieckiego i Kwacha, niemniej zgadzam sie, jej art. 13 powinien
            zostac zastosowany do natychmiastowej delegalizacji zarowno KPP jak
            i SLD.

            Komunisci, ktorzy dzis przedzierzgneli sie w role slugusow Brukseli,
            UE sobie geby wycieraja i juz gotuja sie zeby pewnie do Polski
            najwieksze patologie wystepujace w UE wprowadzic: ekscesy dewiantow,
            masowowa imigracje nieasymilowalnych mniejszosci, zabijanie dzieci i
            starcow (aborcja i eutanazja), przesladowanie za wiare czy kary
            wiezenia za odstepstwa od politpoprawnej ideologii eurolewicowego
            skretynienia.

            W Polsce euroserwilistyczna wersja komunizmu nie przejdzie. Slugusy
            obcych, prozna wasza praca.
            • czyzyk331 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:45
              Gdzie Ty widzisz komunistów. Wokół mnie chodzą same solidaruchy.
              PiC mataczy, obawia się prawdy o swoich dyktatorskich rządach.
              * „Doprowadzenie obywateli do przekroczenia granicy pomiędzy
              myśleniem czy nawet mówieniem o przestępstwie a jego popełnianiem
              stoi w całkowitej sprzeczności z celami państwa i jego organów. Stoi
              również w sprzeczności z art. 19 ustawy o CBA“ - Roman Giertych o
              akcji CBA w liście do prezydenta z 12 lipca br.
            • filc1957 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:00
              Ot wyszedł z Ciebie cały warchoł jak ta lala!
              Pogardzasz w związku z tym ponad połowa Polaków, którzy tą
              konstytucję przyjęli w referendum ?!
              Dureń i bęcwał jesteś, ot co! Za takie słowa to należałoby Ci w pysk
              napluć, faszysto!
              • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:04
                Zalosny komunisto, minely te czasy kiedy mogliscie aresztowac
                polskiego patriote i oskarzac go o rzekomy faszyzm.

                Indoktrynacyjne okolicznosci, w jakich ta zalosna, petryfikujaca
                postkomunizm i jego patologie konstytucja zostala przyjeta,
                sprawiaja ze dokument ten zasluguje na pogarde jedynie w warstwie
                emocjonalnej, a w warstwie politycznej na natychmiastowe zastapienie
                tego belkotu normalnym aktem prawnym.
                • kazik_b4 zlosny aktywista hitlerjunkier ... 14.08.07, 11:08
                  junkier napisał:

                  > Zalosny komunisto, minely te czasy kiedy mogliscie aresztowac
                  > polskiego patriote i oskarzac go o rzekomy faszyzm.
                  >
                  > Indoktrynacyjne okolicznosci, w jakich ta zalosna, petryfikujaca
                  > postkomunizm i jego patologie konstytucja zostala przyjeta,
                  > sprawiaja ze dokument ten zasluguje na pogarde jedynie w warstwie
                  > emocjonalnej, a w warstwie politycznej na natychmiastowe
                  zastapienie
                  > tego belkotu normalnym aktem prawnym.
                • nekropedofil Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 14:27
                  jak możesz! komunizm to najwspanialsza ideologia! tylko ona zapewnia
                  poszanowanie dla obywateli!
          • kerrmit20 Polskiego komucha - prawice nazywa faszyzmem 14.08.07, 15:57
            a o faszyźmie to czytał w GW że to taki system polityczny który nie pozwala
            gejom urządzać parad i adoptować dzieci
      • eurypides77 Uczciwi ludzie nie muszą się bać komisji czyż nie? 14.08.07, 10:18
        Nie rozumiem - skoro, jak twierdzi Kaczyński, Ziobro i Kamiński to
        uczciwi, prawi ludzie, to czego oni się boją?
        • junkier Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie i krę 14.08.07, 10:21
          Oni Komisji zadnej sie nie boja, oni jezeli juz to obawiaja sie ze
          polskojezyczne media beda tak odkrecac kota ogonem, tak klamac i
          manipulowac przy okazj posiedzen takiej komisji ze spolecznenstwo
          moze otrzymac zupelnie falszywy przekaz.

          Zreszta, o czym tu mowa, postawcie normalnym ludziom do wyboru (tzn.
          niekoniecznie czytelnikom Wyborczej, Trybuny i NIE) : komu bardziej
          wierzysz, Ziobrze czy Kaliszowi, i otrzymasz odpowiedz.
          • kazik_b4 od Wierzejskiego to wiesz ... palancie? 14.08.07, 10:25
            junkier napisał:

            > Oni Komisji zadnej sie nie boja, oni jezeli juz to obawiaja sie ze
            > polskojezyczne media beda tak odkrecac kota ogonem, tak klamac i
            > manipulowac przy okazj posiedzen takiej komisji ze spolecznenstwo
            > moze otrzymac zupelnie falszywy przekaz.
            >
            > Zreszta, o czym tu mowa, postawcie normalnym ludziom do wyboru
            (tzn.
            > niekoniecznie czytelnikom Wyborczej, Trybuny i NIE) : komu
            bardziej
            > wierzysz, Ziobrze czy Kaliszowi, i otrzymasz odpowiedz.
          • pantanal Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:29
            junkier napisał:

            > Oni Komisji zadnej sie nie boja, oni jezeli juz to obawiaja sie ze
            > polskojezyczne media beda tak odkrecac kota ogonem, tak klamac i
            > manipulowac przy okazj posiedzen takiej komisji ze spolecznenstwo
            > moze otrzymac zupelnie falszywy przekaz.
            >
            > Zreszta, o czym tu mowa, postawcie normalnym ludziom do wyboru (tzn.
            > niekoniecznie czytelnikom Wyborczej, Trybuny i NIE) : komu bardziej
            > wierzysz, Ziobrze czy Kaliszowi, i otrzymasz odpowiedz.

            PiS długo pracował na to!
          • twgalba Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:38
            ziobrze wierzy tylko prezes , jego kot i ty
            • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:42
              Co ty pie**** wczoraj byl w TVN24 sondaz pokazywany, Ziobro zostal
              uznany za kilkakrotnie bardziej wiarygodnego niz Endrju i Pan
              placzliwy prokurator.
              • filc1957 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:46
                Junkier! Ja Cie nie poznaje! Od kiedy Ty w sondaże wierzysz? No,
                chyba, że tylko w te, które sa po Twojej pisiorkowej myśli, nie?
                • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:52
                  Do sondazy mam umiarkowane zaufanie ale niemniej jakas czesc prawdy
                  w nich jest. Nie moze byc tak ze ktos twierdzi goloslownie ze tylko
                  J. Kaczynski i moja skromna osoba wierzy Ziobrze bo p. ministrowi
                  wierza miliony rodakow.
                  • tw_wielgus Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:29
                    Ziobro, łże bo każdy aparatczyk pisu to kłamca.
                  • chateau Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 12:11
                    > wierza miliony rodakow.

                    i much - pamiętaj o muchach :))

                    Nerwy Ci puszczają?
              • czyzyk331 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:49
                Mataczenie picu
                W przyszłym rządzie PO-PiS prokuratorem generalnym i ministrem
                sprawiedliwości nadal pozostanie Zbigniew Ziobro, a Platforma
                dostanie tylko MSWiA oraz ABW. W tym układzie komisja śledcza
                badająca skandale w szeregach koalicjanta nie jest już Platformie do
                niczego potrzebna.
              • kazik_b4 w pierdlu sa rowniez niewinni! 14.08.07, 10:51
                Ziobro moze nim byc! Powinien skonczyc paranoik w pierdlu ... i tego
                mu zycze!

                junkier napisał:

                > Co ty pie**** wczoraj byl w TVN24 sondaz pokazywany, Ziobro zostal
                > uznany za kilkakrotnie bardziej wiarygodnego niz Endrju i Pan
                > placzliwy prokurator.
              • tw_wielgus Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:27
                junkier napisał:

                > Co ty pie**** wczoraj byl w TVN24 sondaz pokazywany, Ziobro zostal
                > uznany za kilkakrotnie bardziej wiarygodnego niz Endrju i Pan
                > placzliwy prokurator.


                Jak mogłeś junkier cytowac tą różowo - czerowną telewizję sterowaną
                przez układ WSI.
                Przecież ten sondaż jest niewiarygodny. Co innego prawdziwe media,
                Poslkie założone przez kapłana za pieniadze które ukradł emerytkom.
          • czyzyk331 Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:48
            Kaczyści obawiają się prawdy. Ich lęk o pokazanienie prawdy o
            kaczyźmie jest większy niż utrata władzy.
            **Jest dla mnie osobistym dramatem, że rząd, którego jestem
            członkiem, zaangażował się w operację, która, moim zdaniem, jako
            żywo przypomina sprawę Andrzeja Modrzejewskiego. (...) Byłem, jestem
            i będę zagorzałym wrogiem używania machiny państwowej do walki
            politycznej“ - z listu Giertycha do premiera 25 lipca.
          • wariant_b Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 10:52
            junkier napisał:
            > Oni Komisji zadnej sie nie boja, oni jezeli juz to obawiaja sie ze
            > polskojezyczne media beda tak odkrecac kota ogonem, tak klamac i
            > manipulowac przy okazj posiedzen takiej komisji ze spolecznenstwo
            > moze otrzymac zupelnie falszywy przekaz.

            Aha, w szczególności mogą transmitować posiedzenia komisji.
            To już bezczelność i jawna manipulacja.
            • junkier Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:05
              Nie beda komunisci mowili Polakom co jest dobre a co nie.
              • heycisco Definicja Prawdziwego Polaka wedlug Junkra. 14.08.07, 11:30
                Podaj definicje Polaka, Junkier. Jezeli prawdziwym Polakiem jest
                taka tepa faszystowska wesz jak ty, to ja zmieniam narodowosc.
              • tw_wielgus Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 11:31
                junkier napisał:

                > Nie beda komunisci mowili Polakom co jest dobre a co nie.

                Moralnie nie mają do tego prawa, tyle tylko że tych komunistów jakoś
                najwięcej w PISie.
                Jakby tak przejrzeć życiorysy byłoby się czego wstydzić.
              • gburiaifuria Re: Komunisci z SLD jak zawsze kręcą. Mataczenie 14.08.07, 14:21
                junkier napisał:

                > Nie beda komunisci mowili Polakom co jest dobre a co nie.

                to czemu sie komuchu odzywasz?
          • el_dvpa :)))) 14.08.07, 12:20
            Niestety, po:
            - dobrym samopoczuciu GTW (raport Ziobry) przez 2 lata rządów PiS;
            - kontach szwajcarskich po których miało paść SLD;
            - niezbitych dowodach na morderstwa dokonywane przez dr G;
            - poparciu Kurskiego w tzw aferze billboardowej;
            - i kilku innych porażających faktach
            musze z boleścią przyznać że Kalisz jest bardziej wiarygodny od
            Ziobry. Ziobro ma jedynie dobrą autoreklamę, naiwni się na to lapią
            jak na reklamy cudownych proszków na wszystko.

            junkier napisał:
            komu bardziej wierzysz, Ziobrze czy Kaliszowi, i otrzymasz odpowiedz
          • vanilla.dream Wierzyć to ty sobie możesz w bozię 14.08.07, 13:06
            a w polityce istotne są fakty, a nie wiara moheru
      • kazik_b4 genitalia Wierzejskiego w akcji?! 14.08.07, 10:21
        junkier napisał:

        > Komunisci z SLD jak zawsze kręcą.
        >
        > Mataczenie i krętactwa to ponury 'standard' obrońców aptologicznej
        > III RP, tych wszystkich LiD-ów, SLD, PeDetów, Wyborczych, Trynuby
        i
        > co tam jeszcze wchodzi w sklad tego czerwono-różowego tałatajstwa.
        • czyzyk331 Re: genitalia Wierzejskiego w akcji?! 14.08.07, 11:08
          Widząc czarne tałatajstwo, kolejna twarz kaczysty-solidarucha w
          reżimowej telewizji, postanowiłem iść na piwo!
    • k0len Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:13
      spoko, lepiej niech losy Polski trzymaja w swoich coraz bardziej
      tlustych i brudnych lapkach kaczorki :) bardzo dobrze ze SLD stawia
      takie warunki - zlustrujmy lustrujacych :) zaraz sie okarze ze tez
      nie sa tacy swieci - dobrze tak kurduplom :) proponuje gromkie sto
      lat dla nich bo tyle wlasnie lat beda na marginesie polityki po
      zblizajacych sie wyborach :)
      • elf46 Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:16
        Czyżby p.Kalisz ostrzył pazurki na dodatkowe pieniążki za udział w komisji? Nie
        mogę patrzeć na ten jego kapiący tłuszczem uśmiech!!!
        • k0len Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:20
          elf46 napisała:

          > Czyżby p.Kalisz ostrzył pazurki na dodatkowe pieniążki za udział w
          komisji? Nie
          > mogę patrzeć na ten jego kapiący tłuszczem uśmiech!!!

          No dobra ladny to on nie jest, ale co to kogo obchodzi?? Chyba
          lepiej sie skoncentrowac na tym co polityk robi, a nie jak wyglada??
          (nie bronie tu p. Kalisza, ale samej dyskusji, bo zaczyna zchodzic
          na jakies dziwne manowce)
          • ambl Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:40
            kOlen:bronisz,bronisz
        • rafnal Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:33
          ... ale Zbysio i Romuś są przystojni........
        • mal49 Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:42
          elf46 napisała:
          > Nie
          > mogę patrzeć na ten jego kapiący tłuszczem uśmiech!!!

          A na tłustych podgardlaków z PiS to możesz patrzyć?
          To dopiero fałszywe spaślaki. Kalisz przynajmniej ma klasę,
          a wygląd - no cóż - nie każdy może być Apollo.
        • eddynz Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 15.08.07, 11:44
          dokąd podatnik będziwe płacił za ciągłe kłotnie,przecież ci którzy zwią się
          politykami nie robią nic tylko jedną wielką wrzawę aby się dostać do koryta
          władzy.Co może zmienić polityk czy poseł będący wiecznym odnowicielem
          znajdującym się wtym gremium władzy od początku,?CZy nie czas aby odeszli na
          zasłużony odpoczynek? WYdaje się że naród tym razem
          tym wiecznym politykom da świadectwo koniecznej emerytury.
      • ambl Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:39
        kOlen:się "okarze" że się w szkołę podstawową (bo wyżej chyba nie zaszedłeś)
        "żucało" kamieniami.Nawet jak PIS przegra wybory to minimalnie i w ramach
        rewanżu będzie mogło brużdzić(choć niekoniecznie) tym
        lidom,lisom,eseldom,placformom i złodziejom z tzw.peeselu i poza tym mają
        swojego prezydenta
    • lechoddziada Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 10:14
      Czy to oznacza, że LSD nie poprze wniosku o samorozwiązanie, który sami złożyli? :D
      Strach przed wyborami i tyle.
    • kazik_b4 SLD stawia sluszne warunki! 14.08.07, 10:20
      Nalezy absolutnie unaocznic demolowanie prawa i instrumentalizowanie
      sprawiedliwosci, przez psychopatow Kwaczynskich i ich rzadowych
      paranoikow z "Prawa i Sprawiedliwosc" - "extazy" dla ciemnych
      moherow i fanatycznych klakierow!
    • piwi77 I słusznie,wpierw trzeba przetrącić kark PiSowi, 14.08.07, 10:22
      dopiero wtedy wybory, po których nie powinien już sie podnieść.
      • junkier Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przetraci 14.08.07, 10:26
        Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przetraci, mysla ze po raz
        kolejny sianem sie wykreca, zarowno za komunizm jak i okraglostolowe
        matactwa LiD bedzie musial w kampanii odpowiedzeic, nei wykreca sie.
        • kazik_b4 wytrzyj piane i strzepnij lupiez ... lachudro! 14.08.07, 10:31
          junkier napisał:

          > Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przetraci, mysla ze po raz
          > kolejny sianem sie wykreca, zarowno za komunizm jak i
          okraglostolowe
          > matactwa LiD bedzie musial w kampanii odpowiedzeic, nei wykreca
          sie.
        • filc1957 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:38
          Oj junkier, jakiś Ty nudny, jak flaki z olejem. Nic, tylko straszysz
          i straszysz a Zioberko nic jakoś nie działa w tym kierunku. No cóż,
          nie dziwię się z drugiej strony... Nabył zabawkę, musiał się
          przyuczyć do obsługi (a z tego co sam mówił, to z techniką Ci u
          niego nie za bardzo) no i potem chadzał po różnych ministrach,
          premierach i nagrywał, nagrywał, wiec nie miał wiele czasu, żeby
          zająć sie sprawami typu "okragłostołowe matactwa" (tak na
          marginesie, może nie bardzo mu wypadało działać przeciw braciom
          marnej postury?). Ciekaw jestem, czy nie nagrywał jeszcze na ten
          dyktafonik swoich rozmów z oboma jasnie nam panujacymi? Wcale bym
          sie nie zdziwił...
          Ale jakoś zmieniłeś od wczoraj zdanie. Grzmiałes na tym forum, że
          wybory tak, ale w 2009! Co sie zmieniło? Zmieniłes zdanie czy Jaruś
          Cię natchnął?
          I co z Twoją obroną Endrju Leppera w naszych nie tak dawnych
          dyskusjach? Gdzie Twoja i Jarusia z Lechem nieomylność?
          • junkier Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:50
            Nie mieszajmy pojęciowo dwóch systemów walutowych, nie bądźmy
            Pewexami.

            Ja w całej tej sprawie popieram zdecydowanie trzecią opcję, tj.
            Prawicę Rzeczypospolitej Marka Jurka. Podzielam pogląd, że walka z
            korupcją nie może polegać na tym że zakładamy rząd i w jego obrębie
            ścigamy korupcję, to absurd. Niestety Prawica RP ma dość znikome
            poparcie, może alians z UPR i prawą stroną PO i PIS mógłby pomóc w
            powstaniu konserwatywnej prawicy która mogłaby wejść w sojusz z PiS
            i pilnować pryncypialności w realizacji prawicowego programu.

            Jeśli chodzi o Leppera to wydaje się że dość wiernie trwał on w
            koalicyjnym układzie. Akcje CBA, jeśli była nieudana, w ogóle nie
            powinno wyciągać się z niej konsekwencji w sensie ani prawnym ani
            politycznym. Powinna pozostać tajna.

            Niemniej jednak żadne z powyższych okoliczności nei sprawią nagle,
            że komuniści staną się jakąś poważną partią. Niech sami się rozliczą
            za wyrządzone zło i niech nie pouczają Polakoów.
            • czyzyk331 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:57
              Nie ma komunistów w POLSCE!
              Gdyby byli, to ślady debaty politycznej byłyby widzialne na ulicach.
              A ja widzę tylko pic solidarucha i kaczysty!
              • junkier Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:00
                To czysty woluntaryzm to co piszesz. Sa komunisci vel postkomunisci,
                dla niepoznaki zgrywajacy za tzw. socjaldemoraktow jakby byla jakas
                roznica.
                • czyzyk331 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:06
                  Jeżeli wolno pisać i mówć, że są KOMUNIŚCI, vel postkomuniści, to
                  będę w debacie z Takimi ludźmi jak TY, używał słów; kaczyści,
                  solidaruchy.
                  Mimo natężonych wysiłków kaczyści nie stworzyli państwa prawa.
                  Ale stworzyli państwo stanu nienormalnego. Państwo majaków i
                  obsesji, szaleństwa i kłamstwa, intryg i spisków, pomówień,
                  insynuacji i oszczerstw. Państwo, w którym wszystko spowija szara
                  mgła podejrzeń, oskarżeń, niejasności.
                  • junkier Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:12
                    Przepisales ten belkot z Wolka, Zakowskiego, Lisa czy Michnika bo
                    zdaje sie ze ci pseudoanalitycy juz wszystkich epitetow probowali
                    zeby rzad zdezawuowac.

                    Jak to zauwazyl Rafal Ziemkiewicz komentujac zalosna publicystyke
                    Michnika - "cala para idzie w przymiotniki".

                    redhorse.pl/index.php?strona=fragment&id=28
                    • el_dvpa :))) 14.08.07, 12:33
                      Z całym szacunkiem dla Ziemkiewicza, ale należy do młodych gniewnych
                      o których szybko się zapomni. Świat nie lubi usłużnych ku*ew.
                      Przyznaję, "Polactwo" jest świetne, jakby przepowiednia IV RP,
                      Michnikowszczyzna oprócz tego, że jest słaba, mija się z faktami. No
                      ale fani Ziemkiewicza bezkrytycznie przyjmują wszystko co napisze
                      ich guru i nie sprawdzą u źródła. Podobne miłosne zaślepienie jak
                      przy konferencjach Ziobry.


                      junkier napisał:

                      > Przepisales ten belkot z Wolka, Zakowskiego, Lisa czy Michnika bo
                      > zdaje sie ze ci pseudoanalitycy juz wszystkich epitetow probowali
                      > zeby rzad zdezawuowac.
                      >
                      > Jak to zauwazyl Rafal Ziemkiewicz komentujac zalosna publicystyke
                      > Michnika - "cala para idzie w przymiotniki".
                      >
                      > redhorse.pl/index.php?strona=fragment&id=28
                      • junkier W przeciwienstwie do Michnika, Ziemkiewicz nie bie 14.08.07, 12:39
                        W przeciwienstwie do Michnika, Ziemkiewicz nie bierze na swoje
                        ksiazki dotacji panstwowych, o czym sam poinformowal czytelnikow.

                        Ksiazki p. Adama to po prostu powtarzane bzdety, nielogiczne i
                        neiscisle, co znakomicie RAZ w 'Michnikowsczyznie' wypunktowal.
                        • kacza_aberracja i znow tu bredzisz hitlerowska lachudro?! 14.08.07, 12:41
                          junkier napisał:

                          > W przeciwienstwie do Michnika, Ziemkiewicz nie bierze na swoje
                          > ksiazki dotacji panstwowych, o czym sam poinformowal czytelnikow.
                          >
                          > Ksiazki p. Adama to po prostu powtarzane bzdety, nielogiczne i
                          > neiscisle, co znakomicie RAZ w 'Michnikowsczyznie' wypunktowal.
                        • el_dvpa :))) 14.08.07, 12:47
                          'Michnikowszczyzna' też jest sprzeczna z faktami, tylko kto by tam
                          wertował wiadomości sprzed 17 lat.... Łatwiej uwierzyc
                          Ziemkkiewiczowi. Zresztą problem z Ziemkiewiczem jest taki, że gdyby
                          nie Michnik, nie miałby o czym pisać. W przeciwieństwie do Michnika.

                          junkier napisał:

                          > Ksiazki p. Adama to po prostu powtarzane bzdety, nielogiczne i
                          > neiscisle, co znakomicie RAZ w 'Michnikowsczyznie' wypunktowal.
                          • kacza_aberracja odpowiedzi nie dostaniesz - wypierd Wierzejskiego 14.08.07, 12:56
                            poszedl obgryzac paznokcie!

                            el_dvpa napisał:

                            > 'Michnikowszczyzna' też jest sprzeczna z faktami, tylko kto by tam
                            > wertował wiadomości sprzed 17 lat.... Łatwiej uwierzyc
                            > Ziemkkiewiczowi. Zresztą problem z Ziemkiewiczem jest taki, że
                            gdyby
                            > nie Michnik, nie miałby o czym pisać. W przeciwieństwie do
                            Michnika.
                        • misi_ek Re: W przeciwienstwie do Michnika, Ziemkiewicz ni 14.08.07, 18:24
                          junkier napisał:

                          > W przeciwienstwie do Michnika, Ziemkiewicz nie bierze na swoje
                          > ksiazki dotacji panstwowych, o czym sam poinformowal czytelnikow.
                          >
                          > Ksiazki p. Adama to po prostu powtarzane bzdety, nielogiczne i
                          > neiscisle, co znakomicie RAZ w 'Michnikowsczyznie' wypunktowal.

                          Nie bierze bo za te bzdety nikt nic mu nie da. Ziemkiewicz pałający nienawiścią
                          do Michnika jest jak czeladnik szewski co zadrości prałatowi, że został biskupem.
            • twgalba Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:04
              junkier napisał:
              Niemniej jednak żadne z powyższych okoliczności nei sprawią nagle,
              że komuniści staną się jakąś poważną partią. Niech sami się rozliczą
              za wyrządzone zło i niech nie pouczają Polakoów.

              Jak to sami mają się rozliczyć ? Przecież PIS zapowiadał , że ich
              rozliczy a Ty ich nieustannie obrażasz. PIS miał dwa lata i co ? Nie
              umie nic udowodnić. To nawet przedszkolak wie , że oznacza to , że
              albo mamy nieudaczników w aparacie śledzczym albo po prostu nie było
              żadnych przekrętów a wypowiedzi twoje i PISduarów to po prostu
              pomównienia ludzi niezrównoważonych psychicznie. Ile lat potrzebuje
              jeszcze PIS aby wskazać układ , przekręty ? 20 ?
            • tw_wielgus Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:46
              junkier napisał:

              Wreście jakiś przebłyśk inteligencji.
              Nareszcie chłopina napisłał coś swoimi słowami, a nie wkleja
              propagandowe tezy wymyslane przez duet Bielan -Kurski.

              > Nie mieszajmy pojęciowo dwóch systemów walutowych, nie bądźmy
              > Pewexami.
              >



              > Ja w całej tej sprawie popieram zdecydowanie trzecią opcję, tj.
              > Prawicę Rzeczypospolitej Marka Jurka. Podzielam pogląd, że walka z
              > korupcją nieo może polegać na tym że zakładamy rząd i w jego
              obrębie


              To rozsądny wybór jeżeli podziela się katolskie poglady JM, i jego
              zaprzedanie mafii watykańskiej.


              > ścigamy korupcję, to absurd. Niestety Prawica RP ma dość znikome
              > poparcie, może alians z UPR i prawą stroną PO i PIS mógłby pomóc w
              > powstaniu konserwatywnej prawicy która mogłaby wejść w sojusz z
              PiS
              > i pilnować pryncypialności w realizacji prawicowego programu.


              No nie UPR i program solidarnego ( czytaj socjalistycznego) państwa.
              Herezje piszesz - na stos .
              >
              > Jeśli chodzi o Leppera to wydaje się że dość wiernie trwał on w
              > koalicyjnym układzie.

              Jak pies , za synekury płynące z rządowych posadek.


              Akcje CBA, jeśli była nieudana, w ogóle nie
              > powinno wyciągać się z niej konsekwencji w sensie ani prawnym ani
              > politycznym. Powinna pozostać tajna.
              >

              Dlaczego ? Wizyta Rywina u Michnika też w sensie prawnym i
              politycznym nie powninna zostać upolityczniona, przecież były to
              zwyczajne negocjacje polityczne, powtórzone póżniej przez wybitnych
              polityków PIS w pokoju posłanki Beger.

              > Niemniej jednak żadne z powyższych okoliczności nei sprawią nagle,
              > że komuniści staną się jakąś poważną partią. Niech sami się
              rozliczą
              > za wyrządzone zło i niech nie pouczają Polakoów.
              -Amen
            • oakpark Partia Jurka moze wejsc w koalicje... 14.08.07, 11:48
              ...raczej na szczeblu samorzadowym niz pod wyboery do Sejmu. To sa
              porzadni prawicowcy, integralni. Platforma wspolpracujac z nimi
              wstydu sie nie naje i nie wydyma ich tak jak Kaczynski ALE NAJPIERW
              trzeba scisle okreslic warunki wspolpracy, dokad idziemy razem a
              odkad kazdy sobie. PO pojdzie na wstawienie do konstytucji RP
              dzisiejszych przepisow ochrony zycia (po to, zeby komuna przy nich
              nie majstrowala) ale nie kaze rodzic dziecka z gwaltu czy kosztem
              zycia albo zdrowia matki. Tamte wybory sa sfera nie do regulowania
              prawem. Na Jurkowcach zalezy Platformersom jako na ludziach w dobrym
              standardzie, takich potrzebuja instytucje nowoczesnego panstwa, tych
              ludzi dobrej jakosci Kaczynski sie pozbyl - jego strata;
              Platformersom zalezy na kapitalistycznym programie gospodarczym
              otwierajacym szanse dorobienia sie z wlasnej pracy, na nizszych
              podatkach i prostych przepisach. PO nie ma w dziedzinie moralnosci
              jakiejs ideologii, ma prywatne poglady swoich czlonkow.

              Podobne zasady wspolpracy PO proponowala ludziom z UPR, konserwatyzm
              nie musi byc skisly i bynajmniej nie jest radiomaryjny choc misje
              Radia uznaje za istotna.

              Trzeba duzo rozmawiac i trzeba sie miedzy polska prawica lepiej
              poznac, wypracowac jakas minimalna aksjologie, ktora wszystkie nurty
              moga wdrazac w zycie. Jest ona bardzo bliska marzeniom zwyklych
              ludzi o dobrze zorganizowanym zyciu, pracy i sensie tego
              wszystkiego.
              • junkier Re: Partia Jurka moze wejsc w koalicje... 14.08.07, 12:16
                Taki kopromis ws. aborcji jak podniesienie obecnej ustawy do rangi
                konstytucyjnej, rzecz jasna przy zachowaniu istniejacych klauzul
                sumienia, powinien partii M. Jurka wystarczyc, wiecej nie da sie
                osiagnac i zreszta byloby to niecelowe.

                Partia Jurka to wartosciowe srodowisko i ciekaw jestem z kim na
                wybory pojdzie w koalicji. O ile te mityczne wybory beda.
                • kacza_aberracja mini partia jurka juz sie utopila w szambie, jak 14.08.07, 12:45
                  zreszta cala ta koalicja nawiedzonych oszolomow, dyletantow i
                  uposledzonych kanalii ... zalosny weszpolaku!

                  junkier napisał:

                  > Taki kopromis ws. aborcji jak podniesienie obecnej ustawy do rangi
                  > konstytucyjnej, rzecz jasna przy zachowaniu istniejacych klauzul
                  > sumienia, powinien partii M. Jurka wystarczyc, wiecej nie da sie
                  > osiagnac i zreszta byloby to niecelowe.
                  >
                  > Partia Jurka to wartosciowe srodowisko i ciekaw jestem z kim na
                  > wybory pojdzie w koalicji. O ile te mityczne wybory beda.
        • piwi77 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:47
          No i koniecznie za wyginięcie dinozaurów, do dzisiaj sprawa nie
          została wyjasniona...
        • czyzyk331 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:52
          Po co takie ostre słowa!
          Jeżeli ktoś jest prawy, uczciwy, to nie boi się prokuratora i CBA!
          Takie słowa powiedział kaczystowski premier.
          Teraz obawia się prawdy!

          Afera Rywina była granatem wrzuconym w szambo Polski Leszka Millera,
          to afera Ziobry i CBA oraz dymisja Kaczmarka stały się kartaczem,
          który wleciał w szambo Polski premiera Kaczyńskiego, bryzgając
          nieczystościami na prawo i lewo.
          Jednak SLD miało odwagę powołać Sejmową Komisję Śledczą, która
          odsłoniła oblicze władzy, układów politycznych. Czy kaczystów będzie
          stać na taką odwagę??
          • junkier Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 10:58
            Jesli ktos wierzy, ze SLDowskim kombinatorom zalezy na 'szukaniu
            prawdy' a nie na cynicznej grze polityczno-wyborczej, to jest to po
            prostu zart.
            • kazik_b4 Re: Najpierw to psychopatom Kaczynskim... 14.08.07, 11:02
              Kolejny zbior bzdur uposledzonego lachudry!

              junkier napisał:

              > Jesli ktos wierzy, ze SLDowskim kombinatorom zalezy na 'szukaniu
              > prawdy' a nie na cynicznej grze polityczno-wyborczej, to jest to
              po
              > prostu zart.
        • vanilla.dream przetrąci się w imię boże 14.08.07, 11:19
          a potem pójdzie na klęczkach do spowiedzi

          te, słyszałeś kiedyś coś o Jezusie Chrystusie? o jego nauczaniu? chyba na
          wagarach się wtedy było, co nie kołtunie rozmodlony?
          • junkier Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przetraci 14.08.07, 11:23
            Do mnie ta uwaga? Przeciez oczywiste jest ze sparafrazowalem post,
            na ktory dalem odpowiedz.
        • tw_wielgus Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 11:36
          junkier napisał:

          > Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przetraci, mysla ze po raz
          > kolejny sianem sie wykreca, zarowno za komunizm jak i
          okraglostolowe
          > matactwa LiD bedzie musial w kampanii odpowiedzeic, nei wykreca
          sie.

          Skończ waść już z tym okrągłostołowymi bredniami.
          Lepiej opowiedz o wielkiej narodowej zdradzie, o zaprzedancu
          Kaczyńskim, który działając ręka w rękę z Fotygą i bratem sprzedał
          nas Uni Jełropejskiej. Celem tych niecnych zdrajców jest spedale i
          wykrzewienia kultury chrześcijańskiej.
          Zrównianie statusu rodzin homo i inne bezeceństwa.
        • edek1.1 Re: Najpierw to LiDowskim komuchom kark sie przet 14.08.07, 13:23
          Tym komuchom to się w główkach schiza porobiła...chore ...psychole...
          o reszcie nawet szkoda pisać ...jak ktoś nie zna historii tej sprzed
          1989 i tej po 1989 to uwierzy, że ta banda to uczciwi ludzie tylko
          skrzywdzeni przez.... no PIS bo nie mogą dalej rozkradać POLSKI
    • vanilla.dream Coś mi się zdaje, że winne będzie SLD 14.08.07, 10:25
      Wszystko kaczka zwali na postkomuchów. Bo kaczka się na komisję nie zgodzi -
      wiadomo, że kuprem trzęsie.

      Nie będzie zgody czerwonych, będzie winny komuch
      • loppe Re: Coś mi się zdaje, że winne będzie SLD 14.08.07, 10:35
        vanilla.dream napisał:

        > Wszystko kaczka zwali na postkomuchów. Bo kaczka się na komisję
        nie zgodzi -
        > wiadomo, że kuprem trzęsie.
        >
        > Nie będzie zgody czerwonych, będzie winny komuch



        jest dokładnie odwrotnie - wszystko byle na nie wobec pisu
        rządza - nie, nie chca już rządzić - też nie
        jak PiS nie chce wyborów to oni chca wyborow, jak tylko PiS zgadza
        się na przedt. wybory - to oni odkrywają że tak być nie może,
        błazenada:))
    • m4_mmma Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 10:25
      Powinien Pan dodac jeszcze jeden warunek. Pozbycie sie z
      LiD "stuknietych dziadków" , ktorzy doprowadzili do upadku UW bo i
      LiD moze skonczyc tak samo. Zdecydowanie lepiej prezentuje sie p.
      Sierakowski od p. Gieremka, który opluwa Polskę.
    • komunista_z_sld Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:26
      Cos mi sie wydaje, ze Kaczynski chce pozamykac naszych w
      wiezieniach. My sie jednak nie damy! Dzis niczym - jutro znowu
      wszystkim my!
      • 12x1 Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:34
        hihi tylko tutaj znalezli się
        zwolennicy pisowcy
        i pokazują swoje pazurki i nienawiść
        nie chodzi im o nic byle dokopać SLD
        to taka taktyka
        a co dalej
        przecież była szafa ,teczki i prokuratura
        no i gdzie te rewelacje...?????????????
        o których mówicie
        tylko blebać umieją
        • komunista_z_sld Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:49
          Hehe, nie maja szans nam nic zrobic, nieudacznicy!
    • kazimierz151 Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 10:30
      jaki sympatyczny pan a plan?
    • adalberto3 W krajach demokratycznych komisja parlamentarna .. 14.08.07, 10:30
      .. w sprawie dosc pogmatwanego dzialania jednej ze sluzb specjalnych
      bylaby oczywistoscia. Kaczorek Mniejszy ma chyba cos na sumieniu ...
      • kazik_b4 ewidentne! A w "demokracji" psychopatow Kaczynskic 14.08.07, 10:40
        niemozliwe! Zeby nie unaocznic deptania przez nich prawa i ich
        instrumentalizowania sprawiedliwosc! Ot "Prawo i Sprawiedliwosc" na
        modle paranoikow!

        adalberto3 napisał:

        > .. w sprawie dosc pogmatwanego dzialania jednej ze sluzb
        specjalnych
        > bylaby oczywistoscia. Kaczorek Mniejszy ma chyba cos na
        sumieniu ...
    • loppe parodia 14.08.07, 10:32
      "trzymający sie koryta" już drugi raz PROSZĄ opozycję (najpierw PO
      rok temu, teraz SLD) o łaskawą zgode na oderwanie ich od koryta i
      uratowanie Polski światłymi rządami tych z opozycji

      a opozycja kręci nosem

      parodia
    • the_rest LiD - komuchy i nieudacznicy :) 14.08.07, 10:32
      Niczego tak nie pragnę jak mamrotania Geremka z sejmowej mównicy :)
      • filc1957 Re: LiD - komuchy i nieudacznicy :) 14.08.07, 10:49
        No, bo gadanie Kuchcińskiego, Gosiewskiego nie mówiąc juz o jasnie
        nam panującym mniejszym z braci to szczyt dykcji i elokwencji,
        prawda?
      • czyzyk331 Re: LiD - komuchy i nieudacznicy :) 14.08.07, 10:53
        Obalam kolejną półlitrówkę, gdy widzę solidaruchów i kaczystów w
        reżimowej telewizji.
    • gajane4 Komisja a wybory 14.08.07, 10:32
      Żeby powołanie komisji dało jakieś realne wyniki, musiała by składać
      się z doświadczonych dochodzeniowców, znających nieżle "wnętrze"
      ABW, CBA i innych elementów policji politycznej wyprodukowanych
      przez PiSuary. Tymczasem intelektualny skład Sejmu pozwala jedynie
      na wyprodukowanie widowiska na poziomie magla w Pacanowie Dolnym.
    • wlad55 Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 10:44
      Należy się nam wyborcom pełna wiedza o tym nie/rządzie/!
      wyjaśnić aferę CBA i inne akcje CBA.
      Z tą wiedzą mam czyste sumienie przystąpić do urny wyborczej.
      A co do PO to postępuje jak samobójca wchodząc w jakiekolwiek układy z
      Kaczyńskimi. To Ich stawia wcześniej czy później na przegraną!!!
      Czym się różni przestępcze działanie rządu Kaczyńskiego od przestępcy Leppera???
      • loppe Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:46
        wlad55 napisał:

        > Należy się nam wyborcom pełna wiedza o tym nie/rządzie/!
        > wyjaśnić aferę CBA i inne akcje CBA.
        > Z tą wiedzą mam czyste sumienie przystąpić do urny wyborczej.
        > A co do PO to postępuje jak samobójca wchodząc w jakiekolwiek
        układy z
        > Kaczyńskimi. To Ich stawia wcześniej czy później na przegraną!!!
        > Czym się różni przestępcze działanie rządu Kaczyńskiego od
        przestępcy Leppera??
        > ?


        No przecież po tasmach Renatki oraz dwuletniej pracy medyjów wyborcy
        już dośc wiedzą o tym nie/rządzie, dziwne że tak ci brak wiary w
        sukces wyborczy:)
      • prasa14 Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 10:59
        A mnie to nie interesuje, jakaś baba popełnia samobójstwo i robi się
        aferę. Mnie obchodzi reforma podatków i przyszłość naszej
        gospodarki, chcę wiedzieć na jakim poziomie będą mogły żyć moje
        dzieci. Jeżeli Polska nie stworzy im szans na godziwe życie to
        wemigrują tam gdzie będzie im lepiej. A politycy- zawsze tworzyli
        bagno i niezależnie od tego kto będzie rządził, polityka bedzie
        bagnem- nie ma co na ten temat dyskutować. Przecież ikt ta ie idzie
        order zbierać tylko pieniądze zarabiać. I każdy następny będzie
        dążył do tego samego. Naiwni tylko myślą, że do parlamentu wejdą
        altruiści.
        • marek30_wwa a jezeli to twoje dzieci zostana zaszczute 14.08.07, 11:16
          bez dowodow i popelnia samobojstwo w chwili zatrzymania to tez nie
          bedzie dla ciebie problemem?
    • kazik_b4 i slusznie - trzymac za leb PiS... 14.08.07, 10:47
      w ich wlasnym szambie ... i najlepiej ich w nim utopic!
      • loppe Re: i slusznie - trzymac za leb PiS... 14.08.07, 10:48
        kazik_b4 napisał:

        > w ich wlasnym szambie ... i najlepiej ich w nim utopic!


        jasne, po co nam demokracja, wybory, najwazniejsze to jak najwięcej
        siedzieć w szambie:))
    • prasa14 Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 10:49
      Cały czas nawoływali do rozwiązania parlamentu, a teraz stawiają
      warunki. To jakaś paranoja. Wolę już PiS niż SLD, ktre samo nie wie
      czego chce.
      • czyzyk331 Re: Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema w 14.08.07, 11:00
        Chcą prawdy!
        Tchórzliwe dzieci picu lękają się PRAWDY!
        Mimo natężonych wysiłków kaczyści nie stworzyli państwa prawa.
        Ale stworzyli państwo stanu nienormalnego. Państwo majaków i
        obsesji, szaleństwa i kłamstwa, intryg i spisków, pomówień,
        insynuacji i oszczerstw. Państwo, w którym wszystko spowija szara
        mgła podejrzeń, oskarżeń, niejasności.
    • bronimir Kaczyński będzie się bał. 14.08.07, 10:57
      Komisja może odstrzelić jego i Ziobrę tak jak oni odstrzelili Cimoszewicza.
      Wtedy to im nie przeszkadzało, ale teraz .....
      Gdzie Jarek znajdzie sobie puszczę?
    • mrlusiek brawo Kalisz, za dzioby to towarzystwo 14.08.07, 10:58
      przegrani nie stawiają warunków !
    • slavik222 Wsadzić Millera i jego przekrętasów-to się zgodzą 14.08.07, 10:58
      ...bo jedyną szansą na ich wypuszczenie będzie liberalna ekipa PO,
      gdzie kady przekrętas i złodziej czujęsię jak ryba w wodzie...
      • czyzyk331 Re: Wsadzić Millera i jego przekrętasów-to się zg 14.08.07, 11:01
        W przyszłym rządzie PO-PiS prokuratorem generalnym i ministrem
        sprawiedliwości nadal pozostanie Zbigniew Ziobro, a Platforma
        dostanie tylko MSWiA oraz ABW. W tym układzie komisja śledcza
        badająca skandale w szeregach koalicjanta nie jest już Platformie do
        niczego potrzebna.
        Wóczas wsadzą Millera, a Ty będzisz SZCZĘŚLIWY!!!
        • slavik222 Re: Wsadzić Millera i jego przekrętasów-to się zg 14.08.07, 11:25
          czyzyk331 napisał:
          > Wóczas wsadzą Millera, a Ty będzisz SZCZĘŚLIWY!!!

          NIE BĘDĘ szczęśliwy jeśli pójdzie siedzieć Miller.Ale będę wtedy,
          kiedy powstanie taki system,który powodować będzie,że każda
          bezprawnie przyjeta złotówka zostanie zwrócona włascicielowi,
          a system postepowania karnego b.bardzo jasny.To również dotyczy osób
          niesłusznie oskarżanych bez względu z jakiej opcji pochodzą..
    • rs_gazeta_forum Kalisz: SLD zgodzi się na wybory pod trzema war.. 14.08.07, 11:00
      Warunki Kalisza są następstwem sprzedania się Tuska Kaczyńskim. Nie byłoby
      ukrytych pod stołem transakcji Kaczyńscy-Tusk, nie byłoby warunków SLD. A
      przecież PO już ogłosiło, że po wyborach żadnych komisji nie będzie.
      W końcu sami uchwalili to CBA i komisja mogłaby przypomnieć, że wystarczyło mieć
      trochę tylko więcej woli przewidywania niż przeciętny członek PO-PiSu, by
      przewidzieć polityczne wykorzystanie CBA.
      Zresztą zapewne PO marzy się objęcie policji politycznej na własność, więc
      jakiekolwiek komisje potrzebne jej nie są - wtedy sprawę prokurowania
      przestępstw przez CBA i Kaczyńskich mogliby wykorzystać w dowolnym momencie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka