Dodaj do ulubionych

Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS

    • curious2003 kretynskie sondaze - manipulacją 06.09.07, 13:30

    • barnabiszon Platforma przed PiS ale 06.09.07, 13:47
      najwięcej wyborców poprze czynem partię GRILL lub koalicję PEŁNEJ
      FLASZKI. Jest to więcej niż pewne :-))). Bo większość Polaków ma juz
      dosyć tego parlamentarnego burdelu. Wiedzą również że tylko i
      wyłącznie własnej intensywnej pracy mogą zawdzięczać poprawę swojej
      sytuacji finansowej. Wszelkiej opcji politycy udowodnili że potrafią
      tylko i wyłącznie przeszkadzać lub niszczyć! Nikt juz nie powie
      że "wyjdzie jak Zabłocki na mydle" lecz że wyjdzie jak robotnicy
      URSUSA, Radomia i Stoczni Gdańskiej na pomocy opozycjonistów.
    • pw2221 tym razem sondaż zrobili w redakcji GW bo ostatnia 06.09.07, 13:50
      wpadka w wynikami drogo pracownie sondażową kosztowała !
      • czyzyk331 Re: tym razem sondaż zrobili w redakcji GW bo ost 06.09.07, 15:01
        Gdyby wybory parlamentarne odbywały się na przełomie sierpnia i
        września, wygrałaby je Platforma Obywatelska z 36 proc. poparciem -
        wynika z najnowszego pocztowego sondażu Polskiej Grupy Badawczej
        (PGB). PO otrzymała takie same poparcie jak w poprzednim badaniu.
        Nie zmieniło się także poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości -
        chęć głosowania na PiS niezmiennie deklaruje 31 proc
        ankietowanych.
        Trzecie miejsce w rankingu zajmuje koalicja Lewica i Demokraci -
        17 proc. (bez zmian).
        Ligę i Samoobronę popiera 6 proc. ankietowanych. We wcześniejszym
        sondażu PGB badała osobno ugrupowania tworzące LiS. Wtedy Liga
        Polskich Rodzin zanotowała 5 proc. poparcia, a Samoobrona - 4 proc.
    • stefan99999 Trzeba dać na mszę aby PiSu nie było... 06.09.07, 14:05
      Trzeba dać na mszę aby PiSu nie było w przyszłym sejmie. Tylko w
      żadnym kościele nie chcą przyjąć takiej intencji.
    • paralela1 Re: Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 14:20
      Ta wodzowska mina + wąsik i tusk wygląda jak znana postać
      H.. istoryczna. PO nadal porażone po zeznaniach Kaczmarka?
      Moze są POrażeni już na stałe i cierpia na manię przesladowczą że
      ich goni Causescu, Stazi, pełzający zamach stanu,itp Ci biedni
      histerycy chyba już nigdy nie dojdą do siebie, Platforma POrażonych.
    • ambl Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 14:26
      co to za sondaże?dobę wczesniej PIS prowadził 8 punktami a teraz odwrotnie?w to
      nawet gabriel janowski by nie uwierzył
    • adam_l27 Spokojnie. To tylko OBOP. 06.09.07, 14:33
      Tak naprawdę to idą łeb w łeb z przewagą PiS.
    • jola5033 Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 14:41
      wynik zależy od tego kto to robi.................
    • andrejs Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 14:56
      może redaktor zacznie wreszcie odróżniać punkty procentowe od
      procentów. z tego tytułu wynika, że 8% to nie jest bardzo dużo, ale
      w tekstu wynika, że to dużo. pozostając w knowencji procentów, to
      mniej więcej taka sama różnica, jak między gazetą wyborczą a
      wyborową.
      • czyzyk331 PGB- Platforma nadal przed PiS 06.09.07, 15:00
        Gdyby wybory parlamentarne odbywały się na przełomie sierpnia i
        września, wygrałaby je Platforma Obywatelska z 36 proc. poparciem -
        wynika z najnowszego pocztowego sondażu Polskiej Grupy Badawczej
        (PGB). PO otrzymała takie same poparcie jak w poprzednim badaniu.
        Nie zmieniło się także poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości -
        chęć głosowania na PiS niezmiennie deklaruje 31 proc
        ankietowanych.
        Trzecie miejsce w rankingu zajmuje koalicja Lewica i Demokraci -
        17 proc. (bez zmian).
        Ligę i Samoobronę popiera 6 proc. ankietowanych. We wcześniejszym
        sondażu PGB badała osobno ugrupowania tworzące LiS. Wtedy Liga
        Polskich Rodzin zanotowała 5 proc. poparcia, a Samoobrona - 4 proc.
    • jan3211 Jeszcze jeden Kaczmarek , a z PO zostanie skwarek 06.09.07, 15:02
      Potrzeba znależć kolejny dowód na istnienie "układu" , który
      istnieje naprawdę.
      Chyba nikt nie zaprzeczy , że minister MSWiA zjawia się w nocy na
      wezwanie milionera z powodów zobowiązań wobec "układu" ?
      Przecież nie przybył tam w nocy na randkę , a na drugi dzień się
      wyparł "kochanka" ?
    • krakus24a 120% dla PO i wciąż rośnie!!! 06.09.07, 15:13
      Donald na kolana przed Merkel i Putinem.
    • poglodzio Re: Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 15:34
      Mam nadzieje że wybory wygra LIGA LIGA LIGA !!!!!!!!!!
    • ffamousffatman Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 16:27
      czas przetwazania danych w mozgu przecietnego polskiego wyborcy: TYDZIEN

      BLYSNIESZ PREZENTACJA MSOFFICE - +8%
      zara zara ale o co chodzi? - -8%
      • landaverde Re: Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 19:32
        Tydzień to zajęło politykom i mediom przerabianie czarnego na białe.
    • wojtusz Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 17:14
      Ale to będzie piękna kampania negatywna. Już się cieszę!
      Będą znowu jaja jak berety. ;-)))))
    • piotrwit55 Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 17:41
      Bo tamten sondaz to byla lipa. Kacze dupy probowaly wykorzystujac sluzby
      specjalne podnies swoj autorytet, ale ten autorytet jest wart kupy gnoju z mojej
      chlewni.
    • jhbsk Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 18:12
      Jeśli sondaże zmieniają się z dnia na dzień to są do kitu.
    • landaverde OBOP? - dawni PRL-owscy propagandziści 06.09.07, 19:18
      Taa, przy "błędzie" rzędu 32% można sobie co najwyżej te "sondaże" w
      kiblu powiesić.
    • jowitaa1 podpisz list otwarty do prezydenta Kaczynskiego 06.09.07, 22:37


      domagamy sie wolnych wyborow i przywrocenia spolecznestwu biernego prawa wyborczego

      aaaaa1.blox.pl/html
      • pies.na.prawiznie Uwaga: GW i Esbecja atakuje polske :) 06.09.07, 23:48
        > siegaja po stalinowskie metody a dalej idac jak z zycia wziete
        maniery z czasow ukladu warszawskiego.:)
      • relisys1 Re: podpisz list otwarty do prezydenta Kaczynskie 07.09.07, 11:28

        Wysyłam ci zapas podpasek na cały rok, tylko nie pisz bzdur.
        /

        jowitaa1 napisała:

        >
        >
        > domagamy sie wolnych wyborow i przywrocenia spolecznestwu biernego prawa wyborc
        > zego
        >
        > aaaaa1.blox.pl/html
    • pynky Najnowszy sondaż: Platforma znowu przed PiS 06.09.07, 23:53
      niech pacewicz zorbi analize
      mam w nosie te sondardze codziennie trzy nowe
      kazdy inne wyniki

      trzeba losowac ktory wybrać do oceny
      to moze rzuce kostką na wyniki sam
    • halicz5 Wyborcy PiS chcą zemsty za utracone przywileje. 07.09.07, 00:56
      Badania mówią, że wyborcy PiS to przede wszystkim rolnicy i ludzie, którzy z
      różnych przyczyn nie umieli sobie zbyt poradzić w warunkach wolnego rynku i
      demokracji. Są wśród nich ludzie o wszelkich poglądach i poglądy te nie mają
      najmniejszego znaczenia.
      ONI WSZYSCY CHCą TYLKO JEDNEGO: ODWETU NA III RP.
      Dlatego niech się nikt nie łudzi: Oni zwyciężą, bo jest ich ok. 1/4 i baaaardzo
      chcą komuś przywalić. Komu? Tym, którzy im zabrali ich ulubiony PRL... Rolnicy
      byli de facto szlachtą PRL-u. Tylko oni działali na swoim i mieli jedzenie. Oni
      stracili uprzywilejowaną pozycję w III RP i chcą zemsty. Jest ich dużo i PiS ich
      jednoczy w tym mściwym pragnieniu. Rolnicy (tak jak wszyscy) mają w III RP
      więcej pieniędzy i więcej wolności, ale nie o to chodzi co oni mają obiektywnie.
      Chodzi o to, że stracili uprzywilejowaną pozycję w stosunku do innych.
      Subiektywnie rzecz biorąc: są nieszczęśliwi, bo nie mają już powodu czuć się
      lepszymi od innych.
      Poza rolnikami, wyborcy PiS to różni ludzie, którzy czują, że nie mają tyle co
      inni. Czują się gorsi, a więc nieszczęśliwi.
      Tak to już jest, że po zmianie systemu takich niezadowolonych jest dużo. Tylko
      rewolucja głosząca ideę "walca, który wszystko wyrówna" ma szansę wygrania wyborów.
      Dlatego wszystko trzeba zrobić, żeby ta głupia i szkodliwa idea zemsty walcem
      nie miała zbyt dużego zwycięstwa.
      Apeluję o pójście do wyborów i zakończenie samowoli mściwego PiS.
    • relisys1 Tusk, chyba wali wódę non stop - ryj go zdradza 07.09.07, 11:26
      A małżonkę też jeszcze okłada?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka