Dodaj do ulubionych

Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS

20.09.07, 11:08
Obserwuj wątek
    • monster1972 dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 11:09
      jak ci nie wstyd, pisiaku?

      kiedys poseł to był ktoś komu mozna było ufac

      a wy z PiSdy jestescie zwykłymi sługusami kaczora... o sorry,
      wolicie nazywac sie "zołnierzami"

      jeden pies.. zwykłe z was kacze sługusy i nic wiecej, żadni żołnierze

      kłamstwo z żywe oczy to nie jest problem, bo wódz tak kazał

      i pewnie jeszcze co tydzien do spowiedzi ganiasz i komunii, co?


      Polak-ateista



      • dzikowy Cel uświęca środki 20.09.07, 11:14
        Wstyd. Tak kłamać w żywe oczy. W radiu łatwiej, bo na wizji tak bezczelnie to
        tylko Jackowi Kurskiemu wychodzi.

        dzikowy.blox.pl/html
        • adas313 Pytania do posła Dudzińskiego: 20.09.07, 11:16
          1. A więc jednak przesłuchania są?

          2. Jeśli nie mają związku z kampanią wyborczą - to z czym? W całej Polsce nagle
          policja wszczęła jakieś postępowania związane z PO?
          • sheffieldian Dokładnie, te same pytanie nasunęły mi się po 20.09.07, 11:45
            przeczytaniu tego tekstu. Obawiam się, że w RP może powtórzyć się
            scenariusz białoruski, lecz z bliźniakami u steru. Uważam, że na
            wybory powinni stawić się międzynarodowi obserwatorzy. Oczywiście
            się nie stawią, bo antyeuropejska gwardia rządzących na to nie
            pozwoli.
            • adas313 Re: Dokładnie, te same pytanie nasunęły mi się po 20.09.07, 12:07
              A tak się ludzie pukali po głowach, gdy Rokita mówił o nalotach policji o 5 rano
              na niewygodnych...

              • almagus Re: Dokładnie, Dzień aresztanta. 20.09.07, 12:59
                Dzień aresztanta.

                Rząd rządzi, nie tyra,
                codziennie dzień świra.
                Ministra dewianta.
                Daj dzień aresztanta.
                Związku Radzieckiego.
                Aresztowanego.
                Do naprawy w czynie.
                To zaszczyt rodzinie.
                Soboty, niedziele,
                niech kamienie miele,
                przybytkom próżności,
                świątyniom opatrzności.

                Łamać się w areszcie,
                aż napapla wreszcie,
                co oczekuje rząd,
                może będzie miał sąd,
                za dwa, cztery lata
                lub kilof, łopata,
                kruszeć jako zając,
                pomału nadając!
                Mores, tempora,
                zamordyzmu pora.
                To notabli władza,
                tak wrogów usadza.
                • poszeklu POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pieniadze 20.09.07, 13:52
                  POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pieniadze
                  na kampanie wyborcza. Placa za "wolontariuszy"
                  lewymi pieniedzmi od Niemcow.
                  Niemcy maja za duze prawa w Polsce w porownaniu z
                  prawami Polakow w Hitlerlandzie.
                  Sprawdzenie budzetu POwiernictwa Pruskiego da
                  odpowiedz ile pieniedzy wywiad Niemiec przeznacza
                  na POniemieckie POwiernictwo Pruskie herr Tuske.
                  Jesli okaze sie, ze ci "wolontariusze" zarabiaja,
                  na lewo, a Wehrmacht twierdzi, ze nic nie wydaje,
                  to bedzie to podstawa delegalizacji tego osrodka
                  antypolskiej agentury.
                  • adas313 Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 14:03
                    Napisz o tym do prokuratury, jeśli coś wiesz na ten temat.

                    • inzynier_skrzypek Faryzeuszom nie przeszkadza Nelly Niemka 20.09.07, 15:13
                      • powiedz_to_koniowi Mi osobiście też nie przeszkadza Nelly... 20.09.07, 15:56
                        Przeszkadza mi natomiast kampania zastraszania ze strony PISu...

                        Tak naprawdę to rządzący każdego ugrupowania są wrogiem obywatela i trzeba im patrzeć na ręce. To jest warunek równowagi. Władza musi mieć ograniczenia. PIS pomału i mozolnie niszczy i podważa wszystkie tego rodzaju ograniczenia (TK, sądy, niezależność KRRiTV, KNF, policji, prokuratury, itd. itp.). Dlatego te przesłuchania aktywnych politycznie ludzi są coraz bardziej niepokojące.

                        Każda partia, ba - każdy człowiek - ma swoje ukryte cele, ukryte powiązania i ukryte motywy. PIS nie jest tu jedyny. W PO jest pewnie tak samo. Tak samo jak PISowi trzeba patrzeć na ręce WSZYSTKIM rządzącym.

                        Wydaje się, że ludzie nie widzą, że jednym z największych zagrożeń dla ich wolności jest rząd. I KAŻDEGO rządzącego trzeba karać w wyborach za rozmontowywanie tych mechanizmów, które mają chronić zwykłych obywateli przed wszechwładzą urzędników państwowych.

                        Właśnie dlatego na pewno nie zagłosuję na PIS
                        • dzikowy Re: Mi osobiście też nie przeszkadza Nelly... 20.09.07, 17:24
                          Przesłuchania „w sprawie” Palikota z Lublina dotknęły głównie wolontariuszy w
                          Warszawie. Podtekst polityczny?? Walka wyborcza przy użyciu aparatu państwa? Nie
                          możliwe, co więcej, jak w ogóle możecie o coś takiego pytać!? Mówimy przecież,
                          że kampania jest merytoryczna i MACIE NAM UWIERZYĆ!!!
                          Przeiceż planowano przesłuchania już dwa miesiące temu, kiedy Lepper był w
                          przedszkolu, a bracia kradli księżyc, tak dawno to było. Nie widzimy związku
                          mimo naszej niezwykle przenikliwej inteligencji niezbędnej przytropieniu Układu.

                          Czyli już wa miesiące temu Ujemny wiedział, że wybory będą i nawet kiedy??
                          Ciekawe, jak udało mu się ustalić takie szczegóły, skoro na co dzień nie ma z
                          Jarkiem nic wspólnego?? Teraz wielce się oburza na GW (zresztą inne organy
                          prasowe również), że mają czelność patrzeć mu na ręce (usta).

                          Temu panu już dziękujemy, przed Trybunał i do ciupy, obyczaje polityczne i
                          administracyjne jeszcze dobrych parę latek trzeba będzie odtwarzać, ale
                          przynajmniej gangrenę uda się odciąć.

                          Do zwolenników PiSu: Czy Wy naprawdę wierzycie w te wyjaśnienia?? Czy może po
                          prostu akceptujecie takie metody walki politycznej? Bo nie wierzę coś w
                          istnienie osób tak naiwnych.

                          Alternatywna rzeczywistość: dzikowy.blox.pl
                          • wrojoz Kaczyńscy to naprawdę dziwoląg. 20.09.07, 17:51
                            Ksiezycowy
                            • bronek_komorow_mundrol K_o_c_i_o_k_w_i_k___P_O_S_L_D_-_u _p_k_ó_w__! ! ! 21.09.07, 00:42
                              poszeklu napisał:

                              > POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pieniadze
                              > na kampanie wyborcza. Placa za "wolontariuszy"
                              > lewymi pieniedzmi od Niemcow.....
                              > Jesli okaze sie, ze ci "wolontariusze" zarabiaja,
                              > na lewo, a Wehrmacht twierdzi, ze nic nie wydaje,
                              > to bedzie to podstawa delegalizacji tego osrodka
                              > antypolskiej agentury.

                              Niestety to prawda :(

                              ps
                              Sytuacja w Polsce jest identyczna
                              jak ta w XVIII wieku, kiedy to

                              kacapscy i pruscy płatni szpiedzy
                              (dzisiejsza wermahto-bolszewia)
                              typu Ponimski, Branicki, Rzewuski, Koniecpolski, Potocki
                              rozwalając Sejm i anarchizując życie polityczne i medialne
                              doprowadzili do rozbiorów Polski :(

                              Jedyny ratunek dla Polski
                              przed kolejnym rozbiorem
                              to większość sejmowa dla
                              Polskich Patriotów z PIS-u !

                              • powiedz_to_koniowi Re: K_o_c_i_o_k_w_i_k___P_i_S_-_a _k_ó_w__! 21.09.07, 02:57
                                Niestety to prawda :(

                                ps
                                Sytuacja w Polsce jest identyczna
                                jak ta w XVIII wieku, kiedy to

                                kacapscy i pruscy płatni szpiedzy
                                (dzisiejsza PiSo-bolszewia)
                                typu Ponimski, Branicki, Rzewuski, Koniecpolski, Potocki
                                rozwalając Sejm i anarchizując życie polityczne i medialne
                                doprowadzili do rozbiorów Polski :(

                                Jedyny ratunek dla Polski
                                przed kolejnym rozbiorem
                                to większość sejmowa dla
                                Polskich Patriotów z PO !

                                - Równie dobrze można tak napisać. A wpis jak był debilny - tak pozostał.
                                • michalparadowski Re: K_o_c_i_o_k_w_i_k___P_i_S_-_a _k_ó_w__! 21.09.07, 14:05
                                  powiedz_to_koniowi napisał:

                                  > Niestety to prawda :(
                                  >
                                  > ps
                                  > Sytuacja w Polsce jest identyczna
                                  > jak ta w XVIII wieku, kiedy to
                                  >
                                  > kacapscy i pruscy płatni szpiedzy
                                  > (dzisiejsza PiSo-bolszewia)
                                  > typu Ponimski, Branicki, Rzewuski, Koniecpolski, Potocki
                                  > rozwalając Sejm i anarchizując życie polityczne i medialne
                                  > doprowadzili do rozbiorów Polski :(
                                  >
                                  > Jedyny ratunek dla Polski
                                  > przed kolejnym rozbiorem
                                  > to większość sejmowa dla
                                  > Polskich Patriotów z PO !
                                  >
                                  > - Równie dobrze można tak napisać. A wpis jak był debilny - tak
                                  pozostał.

                                  Ja rozumiem, że Sz.Pan, popiera PO.
                                  Ja też!!!
                                  Ale błagam, nie tak rzewnie, bo to na milę jedzie PISem!
                                  Bo patriota, to ciężko pracuje, płaci podatki, a patriotyzmem, nie
                                  wyciera sobie co pięć minut gęby.
                  • konread Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 14:30
                    Poszeklu, a niepokoi Cię fakt, że Twój wspaniały pan prezydent zatrudnił Nelly
                    Rokitę - oczywiście chodzi o pochodzenie, nie wietrzysz w tym niemieckiego
                    spisku któremu Kaczory się poddały?:)))
                    • onufry.zagloba Poszeklu Nelly popiera, bo to RUSKA 20.09.07, 15:05
                      Niemra, a oni przeciez pod sowieckie dyktando i wedlug sowieckich
                      wzorow:)
                    • poszeklu Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 15:35
                      Ona jest Doradca Do Spraw Kobiet. Niech sie martwi
                      Gretkowska i lebijki od Srody.

                      konread napisał:

                      > Poszeklu, a niepokoi Cię fakt, że Twój wspaniały pan prezydent
                      zatrudnił Nelly
                      > Rokitę - oczywiście chodzi o pochodzenie, nie wietrzysz w tym
                      niemieckiego
                      > spisku któremu Kaczory się poddały?:)))
                      • dzikowy Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 17:46
                        poszeklu napisał:

                        > Ona jest Doradca Do Spraw Kobiet. Niech sie martwi
                        > Gretkowska i lebijki od Srody.
                        >

                        Nie sądzę, obawiam się, że Ty, ja, konread i wszyscy obywatele 3RP o końcówce XY
                        podlegaliby pod doradcę do spraw kobiet, i Ani Tobie by się nie poprawiło, ani
                        mi. P. Rokita służy tylko za bilboard.
                        O prof. Środę w ogóle bym się nie martwił. Tak błyskotliwy intelekt trafia się
                        rzadko, więc raczej nie zginie. Po prostu trudno jej przeciwnikom prowadzić
                        dyskusji merytorycznych z prof. Środą, bo brak im cech wrodzonych i umiejętności
                        nabytych, toteż próbują ją zdyskredytować.

                        Alternatywne wizje: dzikowy.blox.pl
                    • lukkiee Przyszła Nelly do Lecha... 20.09.07, 17:18
                      ... a po 3 (lub 9) miesiącach okaże się, że w sercu 4rp powstał
                      złowrogi układ zrzeszający:

                      - nieczystą osobę, której celem było zbudować 4rzeszę.
                      - grupę oligarchów chcących zataić, że należą do loży masońskiej

                      Na szczęście nad bezpieczeństwem Narodu i Prezydenta - jak zawsze -
                      czuwa szryf, który - niczym słynny Chuck - powalił wroga.
                  • onufry.zagloba PiS robi wybory za szmal KREMLA! I stosuje Putina 20.09.07, 15:04
                    metody. Jak ty SMIESZ, mordo z PiSuaru, w ogole pytac o PO szmal,
                    gdy PiSuar sie DOTAD NIE ROZLICZYL Z SUM, KTORE ZAKWESTIONOWALA PKW.
                    I co ty na to, agenciaku SOWIECKI?
                    • almagus Re: PiS robi wybory za szmal KREMLA! I stosuje Pu 20.09.07, 19:56
                      Bajecznie i czterojajecznie!

                      Szargany głos rozsądku,
                      miast piekła skok do wrzątku.
                      To taka bajka ruska,
                      by spadła brzydoty łuska.
                      Dmuchnie konik garbaty,
                      by miał przepiękne szaty.
                      Iwanowi los zgotowany,
                      każdy inny ugotowany.

                      Niestety.

                      Niestety!

                      Nadciąga stara koalicja.
                      SO, PiS, świry i policja.
                      Gdy PiS wygra wybory,
                      przez zachętę w nieszpory.
                      Utopimy platformę!
                      Uwalimy reformę!
                      Nawet za rozbiory,
                      Ustawimy wybory!

                      Spotkali się w Szamboobronie.
                      Każde ma uwalane dłonie.
                      Każde patrzy własny ogonek.
                      Każde z ryja rwie postronek.
                      Każde patrzy na raciczki.
                      Dać czy dopaść ci p(erl)iczki.
                      Co da się Expresowo Wieczornie,
                      ukraść, by w chlewie żyć wytwornie.

                      Od kaczek wnet mają depeszę.
                      Budujmy wraz czwartą Rzeszę.
                      Od narodowców mają maila.
                      Robimy z wami hail…, sieg haila.
                      Idą wnet pieniądze moskiewskie.
                      Róbcie im za ruble życie pieskie.
                      Stanówcie dla nas Unii przedmurze.
                      Macie zgodę na pieniądze duże.


                      Niech nakleją to Pe eL na samochodzie.
                      Niech wiedzą jedzie złodziej Narodzie!
                      Samochód czerwony i stuknięty,
                      aż taki Szamboobronnie wzięty.
                      Wóz co wiezie na Sejm nieczystości,
                      matołów, gwałcicieli, próżności!

                  • igni-et-ferro Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 15:34
                    A Tobie ile placa lachu cmentarny, co? Kiedy tylko wystepujesz na
                    tej arenie, to pleciesz takie bzdury i tak sie kompromitujesz, ze to
                    nie do wiary wprost! Ale PIS wywali Cie niebawem, bo robisz to w
                    sposob tak beznadziejny, ze tylko przysparzasz im wrogow. A wiec
                    zegnaj, adios...
                    • powiedz_to_koniowi He he... 20.09.07, 15:51
                      Mam wrażenie że zwolennicy PO lub inni przeciwnicy PiS-u (tak jak ja) jesteśmy strasznie naiwni. Praca takiego poszeklu polega na tym, żeby wszcząć idiotyczną dyskusję na wymyślony przez niego dowolny temat (dzisiaj - niemieckie pieniądze) a my, jak te barany, dyskutujemy z nim merytorycznie. Bo my jesteśmy z tych co prowadzą dyskusję słuchając adwersarzy. Punktujemy, argumentujemy... Ha ha! A oni mają zadany temat i go wałkują niezależnie od kontrargumentów. Trochę jak Świadkowie Jehowy. Trochę jak Goebbels :(

                      Jemu wystarczy jak stworzy duży i rozgałęziony wątek na jak najwyższym miejscu.
                  • barbarus_x Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 17:09
                    Psy szczekaja karawana jedzie dalej".Tak mozna napisac najkrocej, lecz
                    zastanawia mnie z kad sie bira tacy ludzie?Jak domyslam sie jestes, poszeklu,
                    zwolennikiem pis, i moze to tlumaczy styl w jakim sie wypowiadasz.Ale jak
                    mowia:"glupich nie sieja..".Pozdrawiam maly furerku
                  • miranda333 Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 20.09.07, 18:40
                    poszeklu dzień świra trwa od zawsze.Nikt go nie wsadzi w kaftan?
                  • zawojaaa Re: POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pienia 21.09.07, 15:47
                    poszeklu napisał:

                    > POwiernictwo Pruskie wydaje niemieckie pieniadze
                    > na kampanie wyborcza. Placa za "wolontariuszy"
                    > lewymi pieniedzmi od Niemcow.
                    > Niemcy maja za duze prawa w Polsce w porownaniu z
                    > prawami Polakow w Hitlerlandzie.
                    > Sprawdzenie budzetu POwiernictwa Pruskiego da
                    > odpowiedz ile pieniedzy wywiad Niemiec przeznacza
                    > na POniemieckie POwiernictwo Pruskie herr Tuske.
                    > Jesli okaze sie, ze ci "wolontariusze" zarabiaja,
                    > na lewo, a Wehrmacht twierdzi, ze nic nie wydaje,
                    > to bedzie to podstawa delegalizacji tego osrodka
                    > antypolskiej agentury.

                    NIE PRZYPUSZCZALEM ZE ISTNIEJA NA SWIECIE JESZCZE TACY IDIOCI -
                    NAWET NIE MA SENSU KOMENTOWAC - POSZEKLU LECZ SIE
          • maruda.r Re: Pytania do posła Dudzińskiego: 20.09.07, 11:47
            adas313 napisał:

            > 1. A więc jednak przesłuchania są?
            >
            > 2. Jeśli nie mają związku z kampanią wyborczą - to z czym? W całej Polsce nagle
            > policja wszczęła jakieś postępowania związane z PO?

            ************************************

            Szokujące jest to, że można wyjść przed szereg i oświadczyć: "jestem bezmyślnym
            jełopem i wiernym durniem Kaczyńskich".

            Jak nisko trzeba upaść, by zrobić z siebie taką szmatę, jak Dudziński?
        • maruda.r Re: Cel uświęca środki 20.09.07, 11:40
          dzikowy napisał:

          > Wstyd. Tak kłamać w żywe oczy. W radiu łatwiej, bo na wizji tak bezczelnie to
          > tylko Jackowi Kurskiemu wychodzi.

          ***************************************

          Ostatnio mu nie wyszło, bo został przyłapany przez Giertycha na kłamstwie w
          obecności sejmu i sporej ilości telewidzów.

          • dzikowy Re: Cel uświęca środki 20.09.07, 13:01
            Ale może teraz przyjść kajając się i klęknąwszy rzec: Jarku... (tu łza)...
            próbowałem.

            Alternatywne wizje: dzikowy.blox.pl/html
      • arius5 PiS do wszystkego jest zdolny. 20.09.07, 11:32
        To nawet dobrze, moze ludzie przejrza na oczy i zobacza, ze ten caly PiS i
        Rydzol to bydlaki bez honoru.
      • jacek.sygula czy my przez przypadek nie jesteśmy na Białorusi ? 20.09.07, 11:46
        • jacek.sygula mam takie de javu że dwa tu są ... 20.09.07, 11:47
          • jacek.sygula ... dwa blixniaki Łukaszenki takie małe pyrkate 20.09.07, 11:48
            • jacek.sygula albo małe dwa Fidelki - "figielki" a la Castro 20.09.07, 11:50
          • dzikowy mam takie jedno TGV.... 20.09.07, 18:12
            Wsadzić całą wesołą kompaniję i posłać do UK, nie zaszkodzi zasypać potem
            Eurotunel od strony Francji jak już wjadą.
            Od brytyjskiej można zasypać nawet wcześniej:)
      • e.gajowa Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 12:00
        Nigdy nie ma dobrej pory na prowadzenie dochodzeń, bo zawsze jest jakieś
        ....ALE, ale nie teraz bo to z zemsty, ale nie teraz bo jak opozycja krytykuje
        to koalicja przesłuchuje, ale nie teraz bo wybory, ale nie teraz bo nieszpory,
        ale nie teraz bo "Bufetowa" zblokowała Warszawę i sepleni, że będzie spot o
        "śmierci w karetce" gdy to ona ma wprawę w konferencjach prasowych pod
        hospicjum, i tak w kółko Macieju a czas leci i czy i tym razem chodzi PO o
        przedawnienie, czy jest jakiś inny ukryty cel.
        Przecież "Bufetowa" wczoraj warczała o korupcji poprzedniej ekipy - prosimy o
        zawiadamianie odpowiednich służb a nie głoszenie w telewizji. Jestem gotowa
        złożyć doniesienie o popełnienie przestępstwa zaniechania przez Prezydenta
        Warszawy, dowiedziała się o przestępstwie i nie zgłosiła do prokuratora, tylko
        do telewizora.
        Tak się nie robi, gdzie dowody pani prezydent.
        W tym amoku nienawiści już im Pan Bóg rozum odbiera, a za nimi idzie stado
        internautów i też w sposób urągający człowieczeństwu, śle gromy na ludzi, którzy
        postanowili zrobić porządek z patologiami w Polsce. Nie życzy wam powodzenia a
        wręcz przeciwnie.
        • bartoszbankowski Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 12:35
          przejrzyj na oczy idiotko. chyba się właśnie skompromitowałaś. zacznij myśleć i
          kojarzyć fakty. miłych wyborów życzę, żeby twoi pupile nie wygrali, a wtedy to
          im dobiorą się do d...
          pewnie wtedy będziesz po tej drugiej stronie. a my tam gdzie było ZOMO.
          • e.gajowa Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 13:18
            Twój poziom umysłowy plasuje cię właśnie w PO, nie potrafiąc dyskutować
            postanowiłeś obrażać, ale twoje epitety wiszą mi jak kilo kitu więc się nie
            podniecaj. Idiotów natomiast poszukaj w najbliższej rodzinie to ci dobrze zrobi.
            Nie interesuje mnie gdzie będziesz stał, mam nadzieję,że wstyd po następnej
            przegranej nie pozwoli wam w dalszym ciągu działać tak destrukcyjnie jak przez
            ostatnie dwa lata.
            • myslenie-nie-szkodzi Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 14:52
              Gajowa do lasu! I odłączyć jej internet proszę, dla dobra własnego i każdego kto
              tak jak ja przez przypdek wdepnie... w jej bazgroły.
            • prezentejszyn1 Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 15:00
              e.gajowa napisała:

              > Twój poziom umysłowy plasuje cię właśnie w PO, nie potrafiąc
              dyskutować
              > postanowiłeś obrażać

              To ja może Jareczka zacytuję:

              "Ten kto mówi że jest inaczej, mówi oczywistą niepawdę"

              i klasyk:

              "To jest oczywista oczywistość"

              I gdzie tu pole do dyskusji zaślepiona ruro?
        • dzikowy Nie wierzę, że wierzysz w to, co piszesz. 20.09.07, 18:29
          e.gajowa napisała:

          > Nigdy nie ma dobrej pory na prowadzenie dochodzeń, bo zawsze jest jakieś
          > ....ALE, ale nie teraz bo to z zemsty, ale nie teraz bo jak opozycja krytykuje
          > to koalicja przesłuchuje, ale nie teraz bo wybory, ale nie teraz bo nieszpory,
          > ale nie teraz bo "Bufetowa" zblokowała Warszawę i sepleni, że będzie spot o
          > "śmierci w karetce" gdy to ona ma wprawę w konferencjach prasowych pod
          > hospicjum, i tak w kółko Macieju a czas leci i czy i tym razem chodzi PO o
          > przedawnienie, czy jest jakiś inny ukryty cel.
          > Przecież "Bufetowa" wczoraj warczała o korupcji poprzedniej ekipy - prosimy o
          > zawiadamianie odpowiednich służb a nie głoszenie w telewizji. Jestem gotowa
          > złożyć doniesienie o popełnienie przestępstwa zaniechania przez Prezydenta
          > Warszawy, dowiedziała się o przestępstwie i nie zgłosiła do prokuratora, tylko
          > do telewizora.
          > Tak się nie robi, gdzie dowody pani prezydent.
          > W tym amoku nienawiści już im Pan Bóg rozum odbiera, a za nimi idzie stado
          > internautów i też w sposób urągający człowieczeństwu, śle gromy na ludzi, którz
          > y
          > postanowili zrobić porządek z patologiami w Polsce. Nie życzy wam powodzenia a
          > wręcz przeciwnie.

          MAMY WYBORY!!! Najważniejszą zdobycz wolnej Polski i każdy musi zrobić wszystko,
          żeby nie było nawet cienia podejrzeń, że będą zafałszowane!! Zniechęcanie w
          jakikolwiek sposób wolontariuszy do pracy na rzecz jakiejś partii, to
          zmniejszanie jej szans wyborczych, czyli zafałszowywanie wyniku. I TO JEST JAK
          DOTĄD NAJPOWAŻNIEJSZY ARGUMENT, ŻE pis JEST WROGIEM DEMOKRACJI!!!
      • palcopstryk Nie ma co panikować, ale... 20.09.07, 12:30
        ...wszystko by się zgadzało - PiSowi ewidentnie pasuje podtrzymywanie atmosfery
        zaniepokojenia i upewnianie wszystkich, że mają na każdego oko. Wszystko zgodnie
        z prawem, jednak kiedy komuś przyjdzie do głowy otwarcie skrytykować partię na
        kaczych nogach, to dwa razy się zastanowi jakie może mieć to reperkusje.
        Niestety powtarzanie takich informacji o przesłuchaniach - prawdziwych, czy nie
        - tylko umacnia takie wrażenie.
      • miranda333 Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 13:06
        Skojarzyłam to ze starym powiedzonkiem"łapać złodzieja,krzyczy
        złodziej".?
        • powiedz_to_koniowi Re: dudziński! czy ty masz w ogóle jakiś honor? 20.09.07, 16:03
          No nie, aż tak daleko bym się nie posunął,
          Dudziński może jest kłamcą bez honoru (hmm... a może po prostu "politykiem"?)
          Ale złodziejem bym go nie nazwał...
          ;)
    • tw_wielgus Płatni Zdrajcy Pachołki Rydzyka 20.09.07, 11:09
      nie cofną się przed niczym.
    • pan_glosny Ja to nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą? 20.09.07, 11:12

      Ja to nie ma nic wspólnego z kampanią wyborczą?
      To dlaczego teraz przesłuchują przed wyborami w czasie kampanii wyborczej, a
      nie rok, pół czy półtora roku temu? Mieli na to
      2 lata i nagle teraz przesłuchują???
    • mordo.ty.moja Gronkiewicz Waltz to taka PO_cieszna pyzunia 20.09.07, 11:13
      co doktoraty broniła z teologii, a dziś jest damskim fachowcem od
      finansów uppps sorry odmieniaj tak jak: psycholożką! czyli
      Kon_Finansjerką
      -----------------
      WygŁamy te wyboŁy!
      www.youtube.com/watch?v=FHVVp26sMmU&mode=related&search=
      • anvill Re: Gronkiewicz Waltz to taka PO_cieszna pyzunia 20.09.07, 11:46
        Po pierwsze nie odnosisz się do tematu.
        Po drugie kłamiesz bezczelnie - po co? To nie jest wiec wyborczy
        tylko forum na którym wymieniamy poglady.
      • onufry.zagloba Zes swa ZONE zaglodzil, to innym puszystych 20.09.07, 15:11
        cialek zazdroscisz, PiSdziaku?
        A poza tym zazdrosc cie zzera, zedalej jestes ZEREM, gdy "ta baba"
        ma mocna pozycje chocby naukowa:)
    • miedzianakonefka Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:13
      Tak Haniu. Wyrwij włosy i posyp głowę popiołem wydając przeraźliwe
      jęki. Ale żenada.
    • 1zorro Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:14
      Czyli LID mial racje...Najpierw wypieprzyc kaczora i rzad a potem
      rozwiazywac Sejm... Czy ktos ma jeszcze jakies zludzenia gdzie to
      zmierza?
      • towarzysz.dyrektor Nie, zmierza do znanej juz POLiDyki zlodziejstwa 20.09.07, 11:16
        • 1zorro Re: Nie, zmierza do znanego juz PISdzielstwa! 20.09.07, 11:18

        • guru133 Towarzyszu dyrektorze wy już nakradliście się 20.09.07, 11:26
          za jedynych słusznych czasów prezydenta Kaczyńskiego i dlatego Warszawa
          powiedziała wam "spieprzać dziady".
          • towarzysz.dyrektor POmowi sie:"nakładliście". Wygłacie te wyboły. 20.09.07, 11:54
            • podprefekt Re: POmowi sie:"nakładliście". Wygłacie te wyboł 20.09.07, 13:43
              Ludzie miewają wady wymowy i nikt normalny sie z tego nie śmieje.Zdarzają sie
              też wady mózgu,twoja wygląda mi na nabytą.Może na pisiorskim wiecu było za głośno?
        • charnel Zmierza do znanej juz polityki PiS 20.09.07, 11:43

      • 1zorro Bg Brothe, o sorry! Small Brother is watching you! 20.09.07, 11:17
        a z nim jego klon...
    • towarzysz.dyrektor Elektołat wybołczy wiełnie POslucha Bufetowej 20.09.07, 11:15
      • 1zorro Re: Elektołat wybołczy wiełnie POslucha Bufetowej 20.09.07, 11:22
        jak ona jest bufetowa to twoj szef - kaczor moze byc najwyzej babcia
        klozetowa w tym bufecie...
      • igni-et-ferro Re: Elektołat wybołczy wiełnie POslucha Bufetowej 20.09.07, 15:36
        Gdybys mnie oswiecil jeszcze, dlaczego nazywasz HGW bufetowa, to
        bylbym Ci wdzieczny, bo naprawde nie wiem.
        Czekam na odpowiedz.
    • 52b1 Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:16
      Ciekawe co ci mlodzi ludzie takiego zrobili PIS ze az trzeba ich
      przesluchac. Mlodzi ludzie nie lubia kontaktow z policja - a kto je
      lubi? .I w tensposob skutecznie zniecheca mlodziez do angazowania
      sie w wolontariat!. Jednak zyjemy w panstwie policyjnym. Na pytanie
      kto mnie zachecał do dzialania na rzecz PO trzeba podac dane
      niezyjacego krewniaka- jakie pytanie taka odpowiedz.
      • takajednaania Re: Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie Pi 20.09.07, 11:34
        W przypadku wezwania należy po prostu odmówić odpowiedzi na zadane pytania.
      • james.blond Re: Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie Pi 20.09.07, 17:01
        To przerazajace - ludzie zaczynaja sie zastanawiac - tu na tym
        forum - co powiedziec policji jak wezwie. Co Wam to przypomina ? -
        Ja mam wrażenie okropnego Deja Vu ?
    • broadminded Co się dziwicie? IV RP! 20.09.07, 11:16
    • junkier Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? Wstyd 20.09.07, 11:17
      Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? Wstydzą się swojego
      komunistycznego programu i przekonań, pochodzenia czy też
      antypolskiego lizusostwa i serwilizmu w stosunku do obcych?

      Oczywistym jest, że ze wszystkich partii ubiegających się o wyborczy
      mandat akurat LiD, czyli różowo-czerwony sojusz komunistów z Puław i
      Natolina, jest najbardziej niebezpieczny i nieobliczalnie wręcz
      szkodliwy dla Polski.
      • towarzysz.dyrektor POLiDyka różowo-czerwonych w Wawie juz była. 20.09.07, 11:18
        • 1zorro Re: POLiDyka różowo-czerwonych w Wawie juz była. 20.09.07, 11:20
          a ty tesknisz za brunatnymi i czerwonymi, co?
          • pateko7 to by sie nawet zgadzalo, hitler tez byl raczej 20.09.07, 13:06
            kurduplem (a chyba nawet ciut wyzszy) od naszego pokurcza
          • pateko7 to by sie nawet zgadzalo, hitler tez byl raczej 20.09.07, 13:06
            kurduplem (a chyba nawet ciut wyzszy) od naszego pokurcza
      • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:19
        rozrozniasz ty jeszcze komunstow od socjaldemokratow, czy tak
        belkoczesz tylko?
        • junkier Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:28
          1zorro napisał:
          > rozrozniasz ty jeszcze komunstow od socjaldemokratow, czy tak
          > belkoczesz tylko?


          Sorry ale roznicowanie miedzy jakimis tam odcieniami czerwonego
          talatajstwa wydaje sie i uciazliwe i niecelowe. Zarowno komunisci
          sensu stricto jak tez tzw. 'socjaldemokraci' nie byliby w stanie
          rzadzic bez zmasowanej deprawacji.
          • kolter Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:31
            > Sorry ale roznicowanie miedzy jakimis tam odcieniami czerwonego
            > talatajstwa wydaje sie i uciazliwe i niecelowe. Zarowno komunisci
            > sensu stricto jak tez tzw. 'socjaldemokraci' nie byliby w stanie
            > rzadzic bez zmasowanej deprawacji. ,
            No fakt
            dlatego PISiorki zaprosili do wladzy holote z samejbroni !!!
            • anvill Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:53
              Dla mnie kolory nie mają znaczenia - junkier to człowiek jedno
              kolorowy - więc myśle ża na tym forum znaczenia nie ma. Nie
              odpowiada ci wizja świata, którą prezentuje lewica to staraj się
              przekonać to własnej - tyle że raczej podając argument bo oni sa
              rózowi, fioletowi, buraczkowi czy purpurowi nie przekonasz
              NORMALNEGO człwieka - co najwyżej przekonasz do stwierdzenia u
              Ciebie debilizmu...Junkrze
          • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:32
            dziwne, bo mimo duzych roznic programowych jakos im to wspolnie z
            prawica w Niemczech wychodzi... No tak, ale do tego trzeba dorosnac
            a nie wymachiwac szabelka....
      • guru133 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:23
        junkier napisał:

        > Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? Wstydzą się swojego
        > komunistycznego programu i przekonań, pochodzenia czy też
        > antypolskiego lizusostwa i serwilizmu w stosunku do obcych?
        >
        > Oczywistym jest, że ze wszystkich partii ubiegających się o wyborczy
        > mandat akurat LiD, czyli różowo-czerwony sojusz komunistów z Puław i
        > Natolina, jest najbardziej niebezpieczny i nieobliczalnie wręcz
        > szkodliwy dla Polski.
        A dlaczego ty nie przyznasz się do tego że jesteś wynajętym przez PiS prusakiem
        a twoim zadaniem jest destabilizacja polskiej sceny politycznej? A może
        wściekasz się że w wyniku przgranej II Wojny Światowej odebrano ci twoje
        junkerskie posiadłości?
        • junkier Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:25
          Mam pelen komfort, glosowanie albo na LPR a jesli byloby to
          niemozliwe na PiS. Na pewno nie na komunistow.
          • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:28
            no wiec mowie, ty alb w brunatnym mundurze albo bod czerwonym
            sztandarem bolszewikow z PISu! Jedno i drugie to cuchnace lajnem
            badziewie...
            • junkier Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:30
              Ani z bruntatnymi ani z czerwonymi nie mam nic wspolnego.
              Organicznie nie cierpie lewicowej holoty i pospolstwa.
              • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:33
                no, no, to z ciebie "wielki Demokrata"! A LPR to spod jakiej
                gwiazdy? Rozowej?
                • junkier Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:35
                  Konserwatywni liberalowie posluguja sie czarno-granatowo-bialymi
                  barwami.
                  • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:44
                    do PISdzilcow bardziej pasuje czerwony sztandar. Z mlotem ,
                    niekoniecznie z sierpem...
                  • myslenie-nie-szkodzi lpr - liberalna to rydzyk pewnie homofil 20.09.07, 15:04
                    A ja jestem Elvisem Presley'em.


                    Junkier ma IQ junkersa, i to takiego co się zacina!

              • guru133 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 20:04
                junkier napisał:

                > Ani z bruntatnymi ani z czerwonymi nie mam nic wspolnego.
                > Organicznie nie cierpie lewicowej holoty i pospolstwa.
                Czyli typowy junkier pruski, hrabia z bożej łaski?:)) Ale Polska to już nie
                Prusy a Kaczyński nie odda ci twoich majątków.
          • guru133 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:30
            junkier napisał:

            > Mam pelen komfort, glosowanie albo na LPR a jesli byloby to
            > niemozliwe na PiS. Na pewno nie na komunistow.
            Ależ głosuj sobie na kogo chcesz. Po to walczyliśmy o wolność i po to był
            okrągły stół, żeby każda polityczna potwora mogła mieć swojego amatora:)
            • junkier Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:34
              Przy okraglym stole zdradzono Polske. Prawdziwi Polacy i patrioci
              zostali tam wystrychnieci na dudka. Trzeba bylo olbrzymiego wysilku
              reedukacyjnego i politycznego polskiej prawicy aby prawda o okraglym
              stole dotarla do mas a sama okraglostolowa ideologia zostala do
              reszty skompromitowana i potepiona.
              • adas313 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:37
                I tak wybitny i inteligentny polityk jak JK tego tam nie zwęszył.

                Tak samo jak się pomylił co do Sikorskiego, Kaczmarka, Marcinkiewicza, Jurka czy
                koalicji z LPRem i SamooBroną.
              • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:40
                a ty bys wolal wtedy z flaszkami na czolgi, co? Jak w 44....
              • guru133 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 20:11
                junkier napisał:

                > Przy okraglym stole zdradzono Polske. Prawdziwi Polacy i patrioci
                > zostali tam wystrychnieci na dudka. Trzeba bylo olbrzymiego wysilku
                > reedukacyjnego i politycznego polskiej prawicy aby prawda o okraglym
                > stole dotarla do mas a sama okraglostolowa ideologia zostala do
                > reszty skompromitowana i potepiona.
                To jest twoje zdanie i oćca Rydzyka, ale ludzie rozsądni myślą inaczej. Ty ,
                gdybyś wtedy nie trzymał majtek w zębach, zapewne siekałbyś wokół szabelką i jak
                małorolny szlachciura wrzeszcząc "zdrada" i dając Jaruzelskiemu pretekst do
                trzymania w dalszym ciągu społeczeństwa za twarz.
          • dzikowy Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 12:57
            Mam ten komfort, że głosowałem na owym niby komunistów, ale coś innego sobie
            wybiorę, jeżeli znowu czarnym sukienkom się będą kłaniać i studentom z biletów
            podbierać. Na pewno nie na PiS ani TaLigów.
          • funia81 Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 13:43
            > Mam pelen komfort, glosowanie albo na LPR a jesli byloby to
            > niemozliwe na PiS.

            Jestes szmata, junkier. Ja dobrze pamietam, jak plules na PiS, kiedy zwrocilo
            sie przeciw Giertychowi i Lepperowi; jak wychwalales LPR; "prawdziwych
            patriotow", i jak jechales na PiS, ktory zboczyl w zla strone pod wodza malego
            jedynowladcy.
            Mimo to teraz jestes gotowy zaglosowac na PiS. Szmata jestes, junkier, zwykla
            szmata. Niczym nie roznisz sie od Kaczynskiego, Leppera, Millera... Od dzis
            wszelkie twoje posty (nawet te na temat i od siebie, co wyjatkowo rzadko ci sie
            zdarza) bede traktowala co najwyzej jak kiepski zart czlowieka bez zasad.
      • uookasz Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:26
        znow zapomniales tabletki. chyba trzeba bedzie ci zalatwic opieke.
        • 1zorro Re: Dlaczego LiD nie nazwie się oficjalnie KPP? W 20.09.07, 11:28
          junkier - ten typ tak ma...
      • smiech-na-sali junkier z ciebie jest ścerwo komunistyczne 20.09.07, 11:30
        jak i cały pis,potomkowie czerwonej chołoty zależnej od ubecji
        • 1zorro Re: junkier z ciebie jest ścerwo komunistyczne 20.09.07, 11:36
          nie obrazaj go bo wtedy schodzimy do poziomu kaczora i
          Kurskiego...Trzeba trzymac styl!
          • towarzysz.dyrektor Od stylu w POLiDzie jest Jola-krwawiace serce. 20.09.07, 11:57
    • guru133 Już niedługo przesłuchiwanymi będą Ziobro i jego 20.09.07, 11:18
      mafia i oczywiście ich naczelny wódz (chwilowo niestety tylko połowa wodza, bo
      drugą jeszcze przez trzy lata chroni immunitet:(()
      • mordo.ty.moja Re: Już niedługo przesłuchiwanymi będą Ziobro i j 20.09.07, 11:23
        guru133 napisał:

        > mafia i oczywiście ich naczelny wódz>
        Piszesz o Donaldu i jego szparce sekretarce Bufetowej??? A może o
        tej czerwonej bolszewji w ratuszu tzw. PO_LiD_biurze gdzie etaty są
        tworzone za "wziątki" i przekręty!

        • wejsunek poproszę udowodnić plotki... 20.09.07, 11:27
          o dowody..fakty..daty..osoby..dokumenty..etc... jak nie masz nie
          chrzań bo sie do PIS upodobnisz z tym ich "układem" gdzie tez
          żadnych dowodów nie ma
        • guru133 Re: Już niedługo przesłuchiwanymi będą Ziobro i j 20.09.07, 11:33
          mordo.ty.moja napisała:

          > guru133 napisał:
          >
          > > mafia i oczywiście ich naczelny wódz>
          > Piszesz o Donaldu i jego szparce sekretarce Bufetowej??? A może o
          > tej czerwonej bolszewji w ratuszu tzw. PO_LiD_biurze gdzie etaty są
          > tworzone za "wziątki" i przekręty!
          Otóż wyobraż sobie że piszę o tym wodzu "dwóch w jednym" z którego śmieje się
          cała cywilizowana Europa.
          >
      • m15 aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpuszcza 20.09.07, 11:24
        tak jak to miało miejsce jeszcze dwa lata temu,wystarczyło ,że
        działacz postraszył legitymacją partyjną a prokurator szybko
        zapominał o sprawie ,koniec bezkarności panowie,
        • 1zorro Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 11:26
          ja mysle, ze koniec. Kaczor ze swoja "swita" juz sie do pierdla moga
          szykowac!
          • m15 zachowajmy kolejność oraz proporcję:)))) 20.09.07, 11:31
            najpierw komuchy,wiadomo za co ,kilkadziesiąt lat
            zniewolenia,zbrodnie na narodzie i zaprzaństwo oraz wysługiwanie się
            zaborcy,potem unici i demokraci wraz z kld,za lewe
            prywatyzacje,oszustwa i brak higieny(związany z lizaniem ubeckich
            dup)
            • 1zorro Re: zachowajmy kolejność oraz proporcję:)))) 20.09.07, 11:42
              a teraz PISdzielcy liza jedna dupe ale za to wieeeelka. Ta z
              Torunia....
              • m15 Re: zachowajmy kolejność oraz proporcję:)))) 20.09.07, 11:48
                1zorro napisał:

                > a teraz PISdzielcy liza jedna dupe ale za to wieeeelka. Ta z
                > Torunia....
                to zarzut czy raczej zazdrość,że i ty lizać jej nie możesz,rób tak
                jak ja ,nikomu niczego nie liże bo mam własny rozum,rydzyka lubię
                tak jak wyborczą,bo są siebie warci , różnią się tylko ideologią i
                celem jaki chcą osiągnąć,metody mają prawie takie same
                • 1zorro Re: zachowajmy kolejność oraz proporcję:)))) 20.09.07, 11:51
                  to wybieram Wyborcza...Przynajmniej czasem jakies fajne fotki
                  dziewczyn pokazuja...A tm tylko mohery...
                  • m15 Re: zachowajmy kolejność oraz proporcję:)))) 20.09.07, 12:06
                    1zorro napisał:

                    > to wybieram Wyborcza...Przynajmniej czasem jakies fajne fotki
                    > dziewczyn pokazuja...A tm tylko mohery...
                    a ja olewam ciepłym moczem (na dodatek balistycznie) i jedno i
                    drugie,bo nie lubię oszołomów i zagończyków,ani czerwonych ,ani
                    czarnych
        • adas313 Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 11:28
          1. W związku z jaką sprawą przesłuchuje się działaczy PO?

          2. A o dwuletnim przestoju śledztwa w sprawie WBR słyszałeś?
          • m15 wyprowadzanie kasy z kampanii wyborczej 20.09.07, 11:35
            adas313 napisał:

            > 1. W związku z jaką sprawą przesłuchuje się działaczy PO?
            >
            > 2. A o dwuletnim przestoju śledztwa w sprawie WBR słyszałeś?
            złodziejstwo trzeba potępiać ,a nie bronić,tłumaczyć i dorabiać
            polityczną gębę,jeżeli szczenięta kradną ,to co będzie ,gdy już
            wyrosną im kły?
            • adas313 Re: wyprowadzanie kasy z kampanii wyborczej 20.09.07, 11:40
              A i owszem - tyle, że wtedy sprawa byłaby prowadzona w interesie PO.

              Czy wtedy konieczne byłoby przesłuchiwanie o 6 rano? Wystarczyłoby wysłać
              wezwanie - każdy zaangażowany POwiec pobiegłby bronić swej partii.

              Tylko co o partyjnych funduszach mogą wiedzieć wolontariusze roznoszący ulotki?
              I co ma do tego kto ich "zwerbował" (piękne określenie) do partii?
              • m15 Re: wyprowadzanie kasy z kampanii wyborczej 20.09.07, 11:59
                wszak na głupie pytania nie muszą odpowiadać,niech mówią co wiedzą o
                lewej kasie, o niczym innym mówić nie muszą i nikt ich nie zmusi-bo
                nie ma takiego p[rawa,zatem o co ten krzyk,chyba o to ,że jeszcze w
                kampani wyjdzie ,że cieniasy potrafią być nieuczciwi,oczywiście nie
                wszyscy i nie najważniejsi ,ale wiadomość pójdzie w świat ,tu nie
                chodzi nikomu o prawdę ,ani pisowi ani po,tu chodzi o
                procenty ,pytanie tylko czemu po pozwolilo na takie numery swoim
                wilczkom,za błędy trzeba płacić,a to ,że mamy okres przedwyborczy
                nie może uwalniać od winy ,normalną i zrozumiałą sprawą jest ,że pis
                mając możliwości wykorzysta wszystkie potknięcia przeciwników w
                kampanii,podobnie czynią ich konkurenci,prawdą jest ,że mają
                mniejsze możliwości wszak to pis ma instrumenty ,na koniec chcialbym
                przypomnieć sprawę jaruckiej i sposób w jaki cieniasy wykończyli
                cimoszewicza ,zatem te ich łzy to raczej krokodyle
                • adas313 Re: wyprowadzanie kasy z kampanii wyborczej 20.09.07, 12:05
                  1. A więc jednak kampania wyborcza PiSu prowadzona przez policję za publiczne
                  pieniądze.

                  2. Inni też tak robili - no, jeszcze lepiej sobie poczynało NKWD. Tylko, że to
                  nie jest żadne usprawiedliwienie dla takich metod. Zarówno podstawienia
                  Jaruckiej, jak i ciągania działaczy partyjnych na przesłuchania o 6 rano.
        • akkj Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 11:32
          m15 napisał:

          > tak jak to miało miejsce jeszcze dwa lata temu,wystarczyło ,że
          > działacz postraszył legitymacją partyjną a prokurator szybko
          > zapominał o sprawie ,koniec bezkarności panowie,

          Teraz pisowski oseł (osioł) dzwon i do prokuratora i ten robi, co
          trzeba. Tak jak szmata engelking. Show z najlepszych lat rodem z PRL-
          u.

          Powiedz, mi, dlaczego sie przesłuchuje ludzi zwiazanych z PO?
          • m15 Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 11:37
            akkj napisał:

            > m15 napisał:
            >
            > > tak jak to miało miejsce jeszcze dwa lata temu,wystarczyło ,że
            > > działacz postraszył legitymacją partyjną a prokurator szybko
            > > zapominał o sprawie ,koniec bezkarności panowie,
            >
            > Teraz pisowski oseł (osioł) dzwon i do prokuratora i ten robi, co
            > trzeba. Tak jak szmata engelking. Show z najlepszych lat rodem z
            PRL-
            > u.
            >
            > Powiedz, mi, dlaczego sie przesłuchuje ludzi zwiazanych z PO?
            engelking może zrobił show,lecz jasno pokazal kto kłamał i kim są ci
            panowie ,ten ich język,e szkoda gadać
        • guru133 Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 11:36
          m15 napisał:

          > tak jak to miało miejsce jeszcze dwa lata temu,wystarczyło ,że
          > działacz postraszył legitymacją partyjną a prokurator szybko
          > zapominał o sprawie ,koniec bezkarności panowie,
          Nie bój się Icek i nie biadol. Jeżeli już coś się wali to IV RP;))
        • mieczsilver Re: aj waj ,układ się wali ,prokuratura nie odpus 20.09.07, 17:58
          m15 napisał:

          > tak jak to miało miejsce jeszcze dwa lata temu,wystarczyło ,że
          > działacz postraszył legitymacją partyjną a prokurator szybko
          > zapominał o sprawie ,koniec bezkarności panowie,
          Trzeba podziwiać wolę działania Zb.Ziobro wobec sieci spadkobierców traktatu
          okrągłostołowego przyjmującej brak praworządności za cnotę.Tak jak to było w
          czasach gdy gdy partia miała patent na mądrość.
    • wejsunek stare numery...SS też zastraszało.. 20.09.07, 11:23
      niby dlaczego PIS nie miałby małpować faszystowskich metod? tyle ,że
      Hitler w 4 lata wybudował autostrady wzdłuż i w poprzek
      Niemiec ,które służą do dziś..kaczor "wybudował " w 2 lata 500
      metrów.....
      • m15 SS też zastraszało..teraz robi to wyborcza 20.09.07, 11:27
        wejsunek napisał:

        > niby dlaczego PIS nie miałby małpować faszystowskich metod?
        tyle ,że
        > Hitler w 4 lata wybudował autostrady wzdłuż i w poprzek
        > Niemiec ,które służą do dziś..kaczor "wybudował " w 2 lata 500
        > metrów.....
        zapomniałeś napisać o stasi i securitate,dodać gomułkę ,stalina i
        łukaszenkę,czyżbyś niezbyt dokładnie wyborczą czytał,jeśli cytujesz
        jej teksty to cytuj w całości i dokładnie :)))))))
        • 1zorro Re: SS też zastraszało..teraz robi to wyborcza 20.09.07, 11:30
          to sie chyba tej Wyborczej strasznie boisz, co?
          • m15 Re: SS też zastraszało..teraz robi to wyborcza 20.09.07, 11:43
            1zorro napisał:

            > to sie chyba tej Wyborczej strasznie boisz, co?
            tak jak ty kaczora,wszak straszny z niego dyktator ,putin,gomułka i
            lukaszenka w jednym:)))))
            • 1zorro Re: SS też zastraszało..teraz robi to wyborcza 20.09.07, 11:47
              ja sie tego sklonowanego kretyna nie boje bo on jest po prostu
              zalosny w calej swojej kurduolowatej postaci. I bylby nawet niezly
              jako blazen , gdyby nie to ze bawi sie 40 mln narodem.
        • guru133 Re: SS też zastraszało..teraz robi to wyborcza 20.09.07, 11:39
          Dodaj jeszcze że Hitler w 5 lat zrujnował całą Europę w tym i Niemcy, które tak
          chwalebnie twoim zdaniem rozbudowywał. Gratuluję idola.
        • monster1972 pis stosuje podobne metody, tylko skala inna 20.09.07, 16:51
          bo czasy sie zmienily

          i ludzie mniej tępi, by takim bucom jak kaczka pozwalać na wszystko


          Polak-ateista
      • mordo.ty.moja Re: stare numery...SS i Wehrmacht 20.09.07, 11:28
        zastraszał za_PO_mniałeś koles dodać! Starzy znajomi Josepha Tusku z
        Wehrmachtu nie zostawiają przyjaciół w biedzie!:)

        www.youtube.com/watch?v=NmO22mLgX3M&mode=related&search=
        SchedYna nie na darmo kręci od 10 lat lewe interesy ze Szmajdzizną
        we Wrocku!
        PO_LiD_biuro będzie sojuszem czerwonych baronów z PO_kemonowymi
        oligarchami:)
    • wejsunek Dudziński? nie był mi przedstawiany.. 20.09.07, 11:24
      kolejny PIS owski śmieciuszek?
    • uookasz dudziński........... 20.09.07, 11:25
      to po kurskim najwiekszy idiota. ilu jeszcze takich ćwoków jest w jedynej
      słusznej partii naszego ukochanego cesarza słońca rzeczpospolitej białoruskiej ?
    • wiloughby Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:28
      i tak za kilka dni pis coś sobie wymiśli i uwaga zostanie skupiona
      na czymś zupełnie innym. tak jest cały czas od dwóch lat.
    • akkj Tak się rodził stalinizm i hitlerezym 20.09.07, 11:30
      Najpierw drobne kroczki, jakieś przesłuchania, potem zatrzymania,
      aresztowania, i ani się obejrzymy wszyscy będą milczeli w obawie
      przed represjami. Pistalinizm trzeba zbniszczyć raz na zawsze, a
      jego twórców osądzić.
      • junkier Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie lektur 20.09.07, 11:32
        Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie lektur obowiazkowych aby
        mlode pokolenie wiedzialo kto podstepnie usilowal w Polsce na stale
        wprowadzic postkomunistyczny ustroj bezprawia i zdrady Polski.
        • 1zorro Re: Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie l 20.09.07, 11:37
          Jezu, junkier, jak ty nadajesz! Zmien fale bo te juz trzeszcza!
        • manasonta jankier..A rydzykowszczyzna,ziobrowszczyzna ???? 20.09.07, 11:42
          • roman337 Re: jankier..A rydzykowszczyzna,ziobrowszczyzna ? 20.09.07, 11:46
        • guru133 Re: Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie l 20.09.07, 11:43
          junkier napisał:

          > Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie lektur obowiazkowych aby
          > mlode pokolenie wiedzialo kto podstepnie usilowal w Polsce na stale
          > wprowadzic postkomunistyczny ustroj bezprawia i zdrady Polski.
          Jeśli idzie o science fiction to Lem był jednak zdecydowanie lepszy od RAZ-a i
          dlatego to on jest w kanonie lektur a nie RAZ. To sprawny rzemieślnik a nie
          wirtuoz pióra.
        • roman337 junkier..Znowu ucieczka z wariatkowa ??? 20.09.07, 11:45
          pamiętaj o lekach..
        • dzikowy Re: Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie l 20.09.07, 12:59
          junkier napisał:

          > Michnikowszczyzna RAZa powinna byc w spisie lektur obowiazkowych aby
          > mlode pokolenie wiedzialo kto podstepnie usilowal w Polsce na stale
          > wprowadzic postkomunistyczny ustroj bezprawia i zdrady Polski.

          HAHAHA, chyba jako studium obsesji! Ziemkiewicz obraził się na prezia Michnika,
          że mu poranek w Toku zabrał i z roboty za gadanie głupot na antenie wywalił.
          Teraz wielce urażona redaktorzyna się mści, ani celnie, alni udolnie.

          Alternatywne wizje: dzikowy.blox.pl/html
        • monster1972 a kto napisze "kaczyńszczyznę"? i czy bedzie ona 20.09.07, 16:53
          w spisie lektur?

          hm?

          nawiasem mowiąc.. twoj idol, niejaki ziemkiewicz, bredzi jak
          potłuczony

          :) całkiem jak Łysiak, ale Łysiak przynajmniej literacko jest sprawny


          hehe


          Polak-ateista
    • ciepielaszek Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:33
      welcome to White Russia...
    • grisza14 Po wygranych wyborach zajmiemy sie deubekizacja 20.09.07, 11:34
      i emeryturami bezpieki, wsi i pzpr. Dostaniecie po 600 zl, a co na
      tym zaoszczedzimy damy ofiarom PRL. Martwicie sie juz o to? Jest
      propozycja, emeryci SB itp moga dorobic na strzezonych parkingach.
      Ida sloty jesienne, potrzeba fachowcow do pilnowania w nocy.Tusk wam
      nie pomoze, bo jest za glupi i sam w biedzie. Niesiol pojedzie w
      kaftanie do Tworek, Komorowski na komendanta strazy miejskiej w
      Siedlcach, bo lubi sluzby mundurowe, Sikorski na ciecia, a Schetyna
      do sluzby penitencjarnej.W charakterze pensjonariusza.
      • manasonta grisza14.. zdeubekizujecie siebie??? nie wierze ! 20.09.07, 11:41
        W ten spsób rozpieprzycie rdzen Szamba-PIS!
        Jasiński,Kryże,Ziobro,Wasserman,Czabanski,Targalski,..zdurniałes!!!
        • roman337 Re: grisza14.. zdeubekizujecie siebie??? nie wier 20.09.07, 11:43
          Ubecja i bolszewicy z PIS-komuny...nietykalni !
          • jama.314 Kiedy dekomunizacja i deubekizacja Szambo-PIS ???? 20.09.07, 11:49
            kiedy wyjaśninie afer Kaczyńskich i PC ?
        • r0b0l są dobrzy ubecy z pisu i reszta z układu 20.09.07, 11:44
          ;)))
      • guru133 Re: Po wygranych wyborach zajmiemy sie deubekizac 20.09.07, 11:44
        grisza14 napisał:

        > i emeryturami bezpieki, wsi i pzpr. Dostaniecie po 600 zl, a co na
        > tym zaoszczedzimy damy ofiarom PRL. Martwicie sie juz o to? Jest
        > propozycja, emeryci SB itp moga dorobic na strzezonych parkingach.
        > Ida sloty jesienne, potrzeba fachowcow do pilnowania w nocy.Tusk wam
        > nie pomoze, bo jest za glupi i sam w biedzie. Niesiol pojedzie w
        > kaftanie do Tworek, Komorowski na komendanta strazy miejskiej w
        > Siedlcach, bo lubi sluzby mundurowe, Sikorski na ciecia, a Schetyna
        > do sluzby penitencjarnej.W charakterze pensjonariusza.
        A zaczniemy od oligarchów z PiS mordo ty moja:))
      • barbarus_x Re: Po wygranych wyborach zajmiemy sie deubekizac 20.09.07, 17:21
        grisza z ktorego zakladu piszesz?Tworki?
    • wislok1 Oni znają tylko totalitarne metody 20.09.07, 11:47
      Godni następcy brunatnej i czerwonej dyktatury
      • albacor Re: Oni znają tylko totalitarne metody 20.09.07, 11:51
        Mam nadzieję, że młodzież będzie wiedziała jak PISdzielcom odpowiedzieć na takie
        polityczne chamstwo i będą tego tylko żałować.
        • wislok1 Re: Oni znają tylko totalitarne metody 20.09.07, 11:56
          Cała nadzieja w tym, że ruszą d... i pójdą na wybory, dlatego pisuar tak się boi
          młodych ludzi
    • jorge.martinez Re: Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie Pi 20.09.07, 11:54
      A Tusku i tak wejdzie w koalicję z PiS.
    • grisza14 Nie pekajcie komuszkowie z POLiD 20.09.07, 11:57
      lewatywa w ramach terapii zleconej przez dra Macierewicza nie
      boli.Za 600 zl tez mozna miec bulke z maslem- raz na tydzien.A
      Trybuny nie musicie kupowac, bo i tak kaze ja zamknac Kwasek.
      • palestr.ina2005 ta-lepiej posluchac wykladow Rajmunda Kacyznskiego 20.09.07, 13:26
        zasluzonego towarzysza ktory po powstancu dzielnie krzewil idee
        marksizmu i leninizmu jako wykladowca z tej dziedziny na
        politechnice warszawskiej

        a teraz idee tego zasluzonego dla PRLu towarzysza wprowadzaja w czyn
        jego synkowie - Jarus i Lesiu - ktorzy jak wida pilnie sluchali
        wykladow tatula
        • chirlider Re: ta-lepiej posluchac wykladow Rajmunda Kacyzns 20.09.07, 21:48
          a wiadomo po której stronie on w tym powstaniu uczestniczył?

          palestr.ina2005 napisała:

          > zasluzonego towarzysza ktory po powstancu dzielnie krzewil idee
          > marksizmu i leninizmu jako wykladowca z tej dziedziny na
          > politechnice warszawskiej
    • michalparadowski Gronkiewicz Waltz: Zastraszają na życzenie PiS 20.09.07, 11:59
      Proponuję zastraszanym z PO, standardową odpowiedź, na pytanie kto
      pana zwerbował:
      A GÓWNO, TO SZANOWNEGO PANA POLICAJA OBCHODZI.
      WEŹ SIE PAN RACZEJ, ZA GANIANIE BANDYTÓW, KTÓRYCH PEŁNO DOKOŁA!
      Skuteczność powyższej odpowiedzi, została sprawdzona w peerelu!
      • m15 cieniasy-przypomnijcie sobie jarucką 20.09.07, 12:03
        i w jaki sposób wykończyliście cimoszewicza,to był majstersztyk
        prowokacji ,i wy teraz chcecie pouczać o standardach w polityce,pis
        takich numerów nie musi robić,wyciąga tylko prawdziwe fakty ,a to,że
        prokuratura prowadzi dochodzenia przeciwko złodziejom jest raczej
        pozytywne,wszak czasy bezkarności dla polityków -zgodnie z
        obietnicami wyborczymi pisu-dobiegły końca
        • palestr.ina2005 buhahaha - powiedz jeszcze jakis kawal 20.09.07, 13:32
          co tam jeszcze towarzysz Jaroslaw na plenum KC PIS zaordynowal do
          wypisywania na forach internetowych ???
      • stawonog michał - podoba mi się, ale oni maja rodziny :) 20.09.07, 13:57
        no ale jak znam życie, to oni tropią UKŁAD, którego komputerowy
        model stworzył sam wielki wódz Jarosław Samo Dobro (wraz z bratem)
    • gamon0 Pozwać HGW w trybie wyborczym za oszczerwstwa... 20.09.07, 12:00
      Pomawia i policję, i prokuraturę, i PiS...
      • sheffieldian Re: Pozwać HGW w trybie wyborczym za oszczerwstwa 20.09.07, 12:08
        ? Bracie, co Ty opowiadasz? Poseł Dudziński potwierdził działania, o
        których mówiła Gronkiewicz-Waltz! Nie wiem na czym polega magia PiS,
        nie rozumiem jej i nie dam się jej uwieść. Dla mnie jest to kopia
        programu PO podana na populistycznym talerzyku, okraszona
        wykorzystywaniem państwowego systemu policyjno-sądowniczego. Skąd
        biorą się tak wierni wyznawcy, jak Ty?
        • gamon0 Potwierdził działania, nie zastraszanie. Kapujesz? 20.09.07, 12:14
          Zastraszanie jest chyba niezgodne z prawem... HGW musi udowodnić
          zastraszanie! W przeciwnym razie jest to tylko pomówienie,
          oszczerstwo...
          • pio41 Re: Potwierdził działania, nie zastraszanie. Kapu 20.09.07, 13:36
            Tak, koles, wzywanie na policje o szostej rano z zastraszaniem wspolnego nic nie
            ma. Gratuluje rozumku.

            Gdyby glupota miala skrzydla...


            Il V(affanculo)-Day e' in arrivo!
        • m15 w sobotę warszawiacy idą pod ratusz 20.09.07, 12:18
          "podziękować" naszej hance kochanej z a totalny bałagan
          komunikacyjny w mieście
          organizatorzy proszą aby nie przynosić zgniłych jaj
          • gamon0 Nie każdy weźmie gwizdek... zamiast jajek... :))) 20.09.07, 12:22
            • pierot6 Nie każdy weźmie gwizdek..Fiuty wam wystarczą! 20.09.07, 12:56
              dymajcie ostro!.. siebie nawzajem
              • m15 Re: Nie każdy weźmie gwizdek..Fiuty wam wystarczą 20.09.07, 13:09
                pierot6 napisał:

                > dymajcie ostro!.. siebie nawzajem
                przepraszam,lecz tym razem nie chodzi o marsz równości,pederaści i
                inni zboczeńcy nie są zaproszeni,to ma być spotkanie ludzi mających
                już dość totalnych korków jakie zafundowala nam nasza hania
                kochana,to nie ma nic wspolnego z polityką,to jest protest
                zmęczonego społeczeństwa
          • m15 czym mogą być rządy cieniasów widzimy po warszawie 20.09.07, 12:32
            nie dość ,że odbudowują układ warszawski-wsławiony dziesiątkami afer
            i skandali korupcyjnych,to jeszcze doprowadzają do totalnego choasu
            komunikacyjnego,zaledwie roczne rządy PO w warszawie doprowadziły do
            niebywałego i skandalicznego bałaganu,zarówno organizacyjnego jak i
            decyzyjnego,warszawiacy duszą się w korkach ,w urzędach miesiącami
            czeka się na najdrobniejszą decyzję,czy długo jeszcze będziemy
            skazani na sympatyczną,lecz totalnie niekompetentną -zakładniczkę
            umowy z lidem -panią prezydent
            • jama.314 m15,gamon0,junkier..dyżurni idioci z szamba-PIS ! 20.09.07, 12:51
              SB-cy dorabiają ...
              • m15 zaś o tobie świadczy twój język 20.09.07, 13:07
                jama.314 napisał:

                > SB-cy dorabiają ...
                niczego więcej dodawać nie trzeba,znamiennym jest,jakich wyborców ma
                PO,czy w związku z tym będzie musiała podejmować decyzje ,które ich
                zadowolą i czy będzie to kontynuacja linii programowych i sposobu
                dzialania uw,ud,kld,czy będzie to dalszy ciąg grubej krechy,lewych
                prywatyzacji i calkowitego odpier....nia się od generała,czy ludźmi
                honoru będą dla nich kiszczaki,szmaciaki i całe ubeckie bagno,razem
                z suboticzami,żakowskimi,paradowskimi i maleszkami
                • palestr.ina2005 pajacu a kto wyzej pisal o fiutach ??? 20.09.07, 13:30
                  a pozniej strasznie oburzony pisze o jezyku fan PISiorkow ??? sloma
                  z butow wystaje na kilometr
                  • kosa44 Dureń kralik pierocik fan PO pisał.. 20.09.07, 14:01
                    • palestr.ina2005 moze nauczyl sie od spieprzaj dziada 20.09.07, 15:11
                      i malpy w czerwonym, co chwile przerywajacego wypowiedzi
                      mlaskaniem, kultury
                      • kosa44 Re: moze nauczyl sie od ................. 20.09.07, 15:18
                        Kretyn kralik niczego nie jest w stanie się nauczyć....
                        niedorozwiniety zboczek...
            • monster1972 za to kaczka nie robiła zadnych remontów.... 20.09.07, 17:33
              jestes skrajnie sformatowanym palantem ziomek....

              wlasciwie szkoda na ciebie czasu, ale ci powiem

              we wroclawiu (gdzie mieszkam) też są wykopki, ulice są nieczynne..
              są korki i wiesz? my sie z tego cieszymy, bo ktos cos naprawia


              a ty debilu, jeb_any czepiasz sie HGW, bo twoj kaczor ci kazal,
              zamiast cieszyc sie, ze ktos ci w miescie porządek robi po kaczorze
              mniejszym majacym w dupie miasto..


              zastanow sie nad sobą, tępaku, moze jeszcze nie jest za pozno


              Polak-ateista
    • pierot6 Warszawiacy już raz olali Kaczyńskich ! 20.09.07, 12:54
      teraz czas, by wywieżć jarka i jego szambo-PIS za Ural !
      • m15 Re: Warszawiacy już raz olali Kaczyńskich ! 20.09.07, 13:15
        bredzisz,pis wygrywa w warszawie wszystko,nawet marcinkiewicz
        wygrał,dopiero połączone siły ubeko komuny i ich dupolizów dały
        wygraną naszej hani kochanej,wybory do sejmu kierują się innymi niż
        prezydenckie regułami ,każdy zdobywa głosy na własny rachunek i nie
        ma drugiej tury,zatem pamiętając o poprzednich wyborach nie wypisuj
        bzdur,bo stajesz się śmieszny,o brak obiektywizmu od dawna cię nie
        posądzam
        • pio41 m15, pamietaj o interpunkcji! 20.09.07, 13:31
          Pamietaj tez, ze pisdziejstwo, w osobie ciamkajacego kartofla mialo juz swoje
          piec minut (4 lata) w Warszawie i mysle, ze wystarczy. Pokazali, co potrafia, a
          raczej, ze nic nie potrafia, dlatego szanse maja marne.

          Il V(affanculo)-Day e' in arrivo!
          • kosa44 Język typowego wyborcy PO.... 20.09.07, 14:06
            Nic dodać nic ująć.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka