skalmark CBA - nowym sponsorem kampanii wyborczej PO ??? 18.10.07, 16:29 Pan Dudziński sugeruje, że CBA finansuje kampanię wyborczą PO. Ponieważ jest to proceder nielegalny , apeluję do CBA o sprawdzenie, czy rzeczywiście finansowało PO. Jeżeli tak, to oczekuję, że funkcjonariusze CBA dokonają samoaresztwań, a p. Kamiński zaprezentuje na kolejnej konferencji prasowej nagrania video z tego aresztowania. Odpowiedz Link Zgłoś
fied3 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 16:39 wypowiedź pana Duzińskiego bardzo mnie zdziwiła. Gdzie jest korupcja, przestępstwo.Gdzie są dowody winy. W przypadku reczenia kontrolowanego łapówki pieniądze się specjalnie oznacza, Śłuży do do udowodnienia winy przed sądem. Ze słó pana posła wynika,że brak jest dowodu przestępstwa. Pokazywany jest film na którym widzimy wręcznia kwiatów i torebki papierowej, nie widać pieniędzy. Pytanie co było w torebce - perfum od kochanaka, pieniądze to gdzie one są. Możemy domniemać, że ich tam nie było, może zdefrałdowałi je funk. CBA, a może sposobem dawnych służb miał to być hak na tą panią. Twirdzę,że dobra kanxcelaria na zachodzie z braku dowaodu przestępstwa jest w stanie wygrać. Odpowiedz Link Zgłoś
wozdan LUDZIE przeczytajcie i pomyślcie! 18.10.07, 17:02 Nie bronię sawickiej, wzięła łapówę więc do pudła. Ale: Skoro Sawicka nie była wcześniej podejrzewana o łapówki to znaczy, że PIS wybrał ją specjalnie dlatego, że była w PO i urabiali ją od roku, żeby mieć haka. I w końcu im się udało. Można też podejrzewać, że nie tylko ona jedna była obiektem takiego urabiania w tym czasie, skoro dotychczas pojawiła się jedna afera, a do kampanii dwa 3 dni to znaczy, że w czasie tego całego czasu, mimo prób przekupstwa ze strony CBA udało się zaledwie jedną osobę przyłapać, tylko JEDNĄ! Świadczy to o tym, że PO jest w sumie dość uczciwą partią. Co sądzicie? Odpowiedz Link Zgłoś
chkdsk Pieniądze za SEX 18.10.07, 17:12 ma pełne prawo do zatrzymania pięniędzy za usługi względem agenta Odpowiedz Link Zgłoś
nclk Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:17 Ja na jej miejscu bym wyznał, że po wzięciu pieniędzy doznałem uczucia wstydu i po namyśle wysypałem całą sumę do Wisły. Odpowiedz Link Zgłoś
allexamina Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 18.10.07, 17:18 mmiga napisał: > Sawicka: Oddałam mamie :) > Piekna odpowiedz. Na wielu poziomach piekna... :o) Odpowiedz Link Zgłoś
turikke Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:56 tak sie zastanawiam - czy lapowka to nie jest przypadkiem korzysc finansowa za zalatwienie jakiejs sprawy? z tego co mi wiadomo, to p. posel Sawicka koniec koncow niczego nie zalatwila a tylko obiecywala. czy to przypadkiem nie powinno sie nazywac 'wyludzenie'? zalozmy, ze p. posel Sawicka pracowalaby w NASA, i powiedziala panu Piotrowskiemu, ze jak zaplaci jej 100000zl to ona zalatwi mu lot na ksiezyc to czy do momentu faktycznego zalatwienia tego lotu powinno sie to nazywac lapowka, wyludzeniem, czy naiwnoscia pana Piotrowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
tango9 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:58 Jestem za prywatyzacją szpitali i służby zdrowia. Niech wrócą kasy chorych. Sam sobie wybiorę ubezpieczenie takie na jakie mnie będzie stać. Sam będę tam płacił składki. I tak leczę się prywatnie więc co za różnica. W prywatnych gabinetach czysto, schludnie, grzecznie i bez kolejek. Umówiona godzina. Czeka się plus minus pięć minut. Lekarz powinien otrzymywać z kasy chorych lub jak kto woli z NFZ pieniądze za użycie własnego sprzętu, czasu i umiejętności. Jeśli będzie dobrym lekarzem i ludzie będą się do niego garnąć, będzie miał więcej pieniędzy, jeśli przeciętnym, będzie miał przeciętne pieniądze. Ilu lekarzy mi mówiło: tylko idź do dobrego lekarza! Lekarz lekarzowi nierówny. Nie każdemu podarowano jednakową ilość talentów. Odpowiedz Link Zgłoś
walpio60 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 21:01 No właśnie, skoro CBA zdecydowało się ciągnąć sprawę dalej po wręczeniu pierwszej wziątki, to już jest ich problem co z tamtą kasą. Trzeba było zawinąć kobitkę na gorącym po pierwszym razie. Pytanie się w tej chwili o tamtą kasę jest przyznaniem się do dyletanctwa i braku profesjonalizmu w robocie. Na co oni liczyli, że kobitka odłoży kasę na kupkę licząc się z tym że to prowokacja i trzeba będzie ją kiedyś oddać? Widać, wyraźnie że PiS chciało więcej ugrać na tej kobitce, może liczyli, że poleci z kasą do Donalda? Teraz niech nie płaczą, że im się kasa nie zgadza. Odpowiedz Link Zgłoś
kuc_szetlandzki Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 18.10.07, 21:47 Towarzyszek (na towarzysza trzeba jednak zasłużyć) Dudziński przeoczył był co nieco ;) www.youtube.com/user/agasiorowski Odpowiedz Link Zgłoś
2560a Glosujcie na PPP!!! 18.10.07, 21:53 tak, Polska Partia Pracy zapewni wam darmowe szpitale, szkoly, zlobki,lekarstwa, ..., oraz wysokie emerytury, zasilki, swiadczenia dla bezrobotnych,.... Zabiora bogatym a dadza biednym! Odpowiedz Link Zgłoś
johoho Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 23:23 Nie pytajcie gdzie kasa Sawickiej, tylko gdzie program polityczno gospodarczy PO. PO impasie koalicyjnym z PiS, PO miało utworzyć gabinet cieni i alternatywny projekt polityczny.Z tego wyszły jedynie koniunkturalne przerzucanie się obelgami i bezbarwne banały typu polski zasługggującej na "cót" / pewnie jak zwykle sprawi go Najświętsza Panienka/.Fakt że z trójki kandydatów optycznie Tusk prezentuje się najlepiej ale na pewno Chipendelsi są od niego o niebo lepsi. Rozumiem że młodzi którzy o historii ostatnich kilku lat nie wiedzą jeszcze nic bo w tym wieku kogo to obchodzi wolą głosować na Tuska niż na jakiegoś burakowatego kurdupla. Najlepiej więc obniżyć wiek wyborczy do 12 lat a wtedy wybiorą nam Harego Pottera albo myszkę Miki.Doda na premiera Wiśniewski na prezydenta, M.Środa na Kamczatkę zapładniać białe niedźwiedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 A księgowy CBA się nie pyta, gdzie pieniądze? 18.10.07, 23:32 A księgowy CBA się nie pyta, gdzie pieniądze? Zbliża się 20-sty października, czas zaksięgować wszystkie wydatki wrześniowe. Jak zaksięgować nagle takie 50.000 zł, które zniknęły? Darowizna? Wydatki reprezentacyjne (kwiaty + prezent na imieniny posłanki)? Oj, nie zamkniecie miesiąca, DROGIE CBA... Chyba, że agent zwróci pobraną zaliczkę... Odpowiedz Link Zgłoś
scoolony Dudziński.. 19.10.07, 02:00 Następny przydupas Kaczyńskiego.. Najwyraźniej Kartofel gustuje w okularnikach-wymoczkach z małymi, szeroko rozwartymi usteczkami.. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
krisdar Re: Dudziński.. 26.12.07, 10:36 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4688726.html Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 19.10.07, 03:34 Niech pan może spyta tego jej kochasia z CBA... Odpowiedz Link Zgłoś
1a2a3a Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 19.10.07, 06:01 Sawicka: Oddałam mamie :) Na pewno chłoptaś gdzieś zgubił waliżkę z kasą. Mógł też sobie część zostawić. Pani Sawicka nie ma teraz do tego głowy i wszystko bierze na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
krisdar Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 26.12.07, 10:34 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4688726.html Odpowiedz Link Zgłoś
kiks4 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 26.12.07, 10:47 jajeczko jest częściowo nieświeże- mówił znajomy kelner. Ta wiadomość z października też juz sie częściowo zaśmierdziała- mamy dzisiaj drugi dzień Swiąt- szanowna redakcjo! Odpowiedz Link Zgłoś
roosevelt5 Dudziński, gdzie masz rozum? 26.12.07, 21:55 A gdzie są dowody, że Sawicka wzięła? Pokazany film tego nie potwierdza. W momencie wręczania nie było widać gotówki, a ta pokazana była z innego ujęcia kamery. Kto mi udowodni, że te zfilmowane były wręczane Sawickiej? A swoją drogą, to jeśli już doszło do kontrolowanej łapówki, to należy zaras po wręczeniu wkroczyć do akcji, a nie aresztować dopiero po jakiś tam czasie. Tak na dobrą sprawe, to gdyby nie przyznała się do winy, mogliby co najwyżej popłakać za utraconymi 50 000zł (zakładając, że wzieła). Panie Dudziński. Nie dosyć, że jak na razie cała ta sprawa śmierdzi na odległość, to jeszcze całą robote spartolili. I jescze jedno. Nakłanianie do przestępstwa też jest karalne. Odpowiedz Link Zgłoś
winiary2 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 27.12.07, 09:21 Przeczytałem nagłówek i byłem pewien, że ten palant to człowiek PiS. Ziobro-politykierstwo w nich tkwi.... Facet, pieprz się. Zajmij się polityką naszego kraju, a nie szukaniem haków na PO z którą przegraliście wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
xagog Nuda i monotonia 27.12.07, 12:40 Nie no panowie i panie,nie wiem jak wy,ale ja już mam dość.Nudzi mnie to już,nie mam już siły komentować.Ileż można,w kółko jedno i to samo... Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 27.12.07, 18:46 Czy w tej partii pis to są inni, niż idioci? Jak nie dudziński to cymański, jak nie cymański to brudziński, jak nie brudziński to kamiński (viceprezydent) - to jakaś chora sekta z góru jarosławem nieudacznym. Caps Locka nie użyłem celowo, bo byłaby to niezasłużona nagroda dla tych tłumoków, którym płacimy wielokrotność naszych pensji, a oni jacy są każdy widzi. Odpowiedz Link Zgłoś