Dodaj do ulubionych

Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz...

    • messien CBA zasponsorowalo kampanie Tuska:0 18.10.07, 16:23
    • skalmark CBA - nowym sponsorem kampanii wyborczej PO ??? 18.10.07, 16:29
      Pan Dudziński sugeruje, że CBA finansuje kampanię wyborczą PO.
      Ponieważ jest to proceder nielegalny , apeluję do CBA o sprawdzenie,
      czy rzeczywiście finansowało PO. Jeżeli tak, to oczekuję, że
      funkcjonariusze CBA dokonają samoaresztwań, a p. Kamiński
      zaprezentuje na kolejnej konferencji prasowej nagrania video z tego
      aresztowania.
    • fied3 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 16:39
      wypowiedź pana Duzińskiego bardzo mnie zdziwiła. Gdzie jest korupcja, przestępstwo.Gdzie są dowody winy. W przypadku reczenia kontrolowanego łapówki pieniądze się specjalnie oznacza, Śłuży do do udowodnienia winy przed sądem. Ze słó pana posła wynika,że brak jest dowodu przestępstwa. Pokazywany jest film na którym widzimy wręcznia kwiatów i torebki papierowej, nie widać pieniędzy. Pytanie co było w torebce - perfum od kochanaka, pieniądze to gdzie one są. Możemy domniemać, że ich tam nie było, może zdefrałdowałi je funk. CBA, a może sposobem dawnych służb miał to być hak na tą panią. Twirdzę,że dobra kanxcelaria na zachodzie z braku dowaodu przestępstwa jest w stanie wygrać.
    • wozdan LUDZIE przeczytajcie i pomyślcie! 18.10.07, 17:02
      Nie bronię sawickiej, wzięła łapówę więc do pudła. Ale:
      Skoro Sawicka nie była wcześniej podejrzewana o łapówki to znaczy,
      że PIS wybrał ją specjalnie dlatego, że była w PO i urabiali ją od
      roku, żeby mieć haka. I w końcu im się udało. Można też podejrzewać,
      że nie tylko ona jedna była obiektem takiego urabiania w tym czasie,
      skoro dotychczas pojawiła się jedna afera, a do kampanii dwa 3 dni
      to znaczy, że w czasie tego całego czasu, mimo prób przekupstwa ze
      strony CBA udało się zaledwie jedną osobę przyłapać, tylko JEDNĄ!
      Świadczy to o tym, że PO jest w sumie dość uczciwą partią. Co
      sądzicie?
    • chkdsk Pieniądze za SEX 18.10.07, 17:12
      ma pełne prawo do zatrzymania pięniędzy za usługi względem agenta
    • nclk Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:17
      Ja na jej miejscu bym wyznał, że po wzięciu pieniędzy doznałem uczucia wstydu i
      po namyśle wysypałem całą sumę do Wisły.
    • allexamina Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 18.10.07, 17:18
      mmiga napisał:

      > Sawicka: Oddałam mamie :)
      >

      Piekna odpowiedz. Na wielu poziomach piekna... :o)
    • krzynia.c Dudziński pali głupa,kasa na koncie RM 18.10.07, 17:39
    • turikke Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:56
      tak sie zastanawiam - czy lapowka to nie jest przypadkiem korzysc finansowa za
      zalatwienie jakiejs sprawy?

      z tego co mi wiadomo, to p. posel Sawicka koniec koncow niczego nie zalatwila a
      tylko obiecywala.

      czy to przypadkiem nie powinno sie nazywac 'wyludzenie'?

      zalozmy, ze p. posel Sawicka pracowalaby w NASA, i powiedziala panu
      Piotrowskiemu, ze jak zaplaci jej 100000zl to ona zalatwi mu lot na ksiezyc to
      czy do momentu faktycznego zalatwienia tego lotu powinno sie to nazywac lapowka,
      wyludzeniem, czy naiwnoscia pana Piotrowskiego?
    • tango9 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 17:58
      Jestem za prywatyzacją szpitali i służby zdrowia. Niech wrócą kasy chorych. Sam
      sobie wybiorę ubezpieczenie takie na jakie mnie będzie stać. Sam będę tam płacił
      składki. I tak leczę się prywatnie więc co za różnica. W prywatnych gabinetach
      czysto, schludnie, grzecznie i bez kolejek. Umówiona godzina. Czeka się plus
      minus pięć minut. Lekarz powinien otrzymywać z kasy chorych lub jak kto woli z
      NFZ pieniądze za użycie własnego sprzętu, czasu i umiejętności. Jeśli będzie
      dobrym lekarzem i ludzie będą się do niego garnąć, będzie miał więcej pieniędzy,
      jeśli przeciętnym, będzie miał przeciętne pieniądze. Ilu lekarzy mi mówiło:
      tylko idź do dobrego lekarza! Lekarz lekarzowi nierówny. Nie każdemu podarowano
      jednakową ilość talentów.
    • walpio60 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 21:01
      No właśnie, skoro CBA zdecydowało się ciągnąć sprawę dalej po wręczeniu
      pierwszej wziątki, to już jest ich problem co z tamtą kasą. Trzeba było zawinąć
      kobitkę na gorącym po pierwszym razie. Pytanie się w tej chwili o tamtą kasę
      jest przyznaniem się do dyletanctwa i braku profesjonalizmu w robocie. Na co oni
      liczyli, że kobitka odłoży kasę na kupkę licząc się z tym że to prowokacja i
      trzeba będzie ją kiedyś oddać? Widać, wyraźnie że PiS chciało więcej ugrać na
      tej kobitce, może liczyli, że poleci z kasą do Donalda? Teraz niech nie płaczą,
      że im się kasa nie zgadza.
    • kuc_szetlandzki Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 18.10.07, 21:47
      Towarzyszek (na towarzysza trzeba jednak zasłużyć) Dudziński przeoczył był co
      nieco ;) www.youtube.com/user/agasiorowski
    • 2560a Glosujcie na PPP!!! 18.10.07, 21:53
      tak, Polska Partia Pracy zapewni wam darmowe szpitale, szkoly,
      zlobki,lekarstwa, ..., oraz wysokie emerytury, zasilki, swiadczenia
      dla bezrobotnych,....
      Zabiora bogatym a dadza biednym!
    • johoho Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 18.10.07, 23:23
      Nie pytajcie gdzie kasa Sawickiej, tylko gdzie program polityczno gospodarczy PO.
      PO impasie koalicyjnym z PiS, PO miało utworzyć gabinet cieni i alternatywny
      projekt polityczny.Z tego wyszły jedynie koniunkturalne przerzucanie się
      obelgami i bezbarwne banały typu polski zasługggującej na "cót" / pewnie jak
      zwykle sprawi go Najświętsza Panienka/.Fakt że z trójki kandydatów optycznie
      Tusk prezentuje się najlepiej ale na pewno Chipendelsi są od niego o niebo lepsi.
      Rozumiem że młodzi którzy o historii ostatnich kilku lat nie wiedzą jeszcze nic
      bo w tym wieku kogo to obchodzi wolą głosować na Tuska niż na jakiegoś
      burakowatego kurdupla. Najlepiej więc obniżyć wiek wyborczy do 12 lat a wtedy
      wybiorą nam Harego Pottera albo myszkę Miki.Doda na premiera Wiśniewski na
      prezydenta, M.Środa na Kamczatkę
      zapładniać białe niedźwiedzie.

    • irma223 A księgowy CBA się nie pyta, gdzie pieniądze? 18.10.07, 23:32
      A księgowy CBA się nie pyta, gdzie pieniądze?
      Zbliża się 20-sty października, czas zaksięgować wszystkie wydatki
      wrześniowe.
      Jak zaksięgować nagle takie 50.000 zł, które zniknęły?
      Darowizna?
      Wydatki reprezentacyjne (kwiaty + prezent na imieniny posłanki)?
      Oj, nie zamkniecie miesiąca, DROGIE CBA...
      Chyba, że agent zwróci pobraną zaliczkę...
    • scoolony Dudziński.. 19.10.07, 02:00
      Następny przydupas Kaczyńskiego..
      Najwyraźniej Kartofel gustuje w okularnikach-wymoczkach z małymi, szeroko
      rozwartymi usteczkami.. ;)
      • krisdar Re: Dudziński.. 26.12.07, 10:36
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4688726.html
    • koloratura1 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 19.10.07, 03:34
      Niech pan może spyta tego jej kochasia z CBA...
    • 1a2a3a Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 19.10.07, 06:01
      Sawicka: Oddałam mamie :)

      Na pewno chłoptaś gdzieś zgubił waliżkę z kasą. Mógł też sobie część
      zostawić. Pani Sawicka nie ma teraz do tego głowy i wszystko bierze
      na siebie.
      • krisdar Re: Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pienię 26.12.07, 10:34
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,4688726.html
    • kiks4 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 26.12.07, 10:47
      jajeczko jest częściowo nieświeże- mówił znajomy kelner.
      Ta wiadomość z października też juz sie częściowo zaśmierdziała- mamy dzisiaj
      drugi dzień Swiąt- szanowna redakcjo!
    • roosevelt5 Dudziński, gdzie masz rozum? 26.12.07, 21:55
      A gdzie są dowody, że Sawicka wzięła?
      Pokazany film tego nie potwierdza.
      W momencie wręczania nie było widać gotówki, a ta pokazana była z
      innego ujęcia kamery.
      Kto mi udowodni, że te zfilmowane były wręczane Sawickiej?
      A swoją drogą, to jeśli już doszło do kontrolowanej łapówki, to
      należy zaras po wręczeniu wkroczyć do akcji, a nie aresztować
      dopiero po jakiś tam czasie.
      Tak na dobrą sprawe, to gdyby nie przyznała się do winy, mogliby co
      najwyżej popłakać za utraconymi 50 000zł (zakładając, że wzieła).
      Panie Dudziński.
      Nie dosyć, że jak na razie cała ta sprawa śmierdzi na odległość, to
      jeszcze całą robote spartolili.
      I jescze jedno.
      Nakłanianie do przestępstwa też jest karalne.
    • winiary2 Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 27.12.07, 09:21
      Przeczytałem nagłówek i byłem pewien, że ten palant to człowiek PiS.
      Ziobro-politykierstwo w nich tkwi....

      Facet, pieprz się. Zajmij się polityką naszego kraju, a nie szukaniem haków na
      PO z którą przegraliście wyborów.
    • xagog Nuda i monotonia 27.12.07, 12:40
      Nie no panowie i panie,nie wiem jak wy,ale ja już mam dość.Nudzi mnie to już,nie
      mam już siły komentować.Ileż można,w kółko jedno i to samo...
    • tadjan Dudziński do Sawickiej: Co się stało z pieniędz.. 27.12.07, 18:46
      Czy w tej partii pis to są inni, niż idioci? Jak nie dudziński to
      cymański, jak nie cymański to brudziński, jak nie brudziński to
      kamiński (viceprezydent) - to jakaś chora sekta z góru jarosławem
      nieudacznym. Caps Locka nie użyłem celowo, bo byłaby to niezasłużona
      nagroda dla tych tłumoków, którym płacimy wielokrotność naszych
      pensji, a oni jacy są każdy widzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka