gyubal ignorant zamiast psychopaty 09.11.07, 14:18 swietna zmiana, zamiast psychopaty jakobina ignorant i niekompetentny lamer. Chyba po to by kwitów na pis nie wynajdywac???? bo Antka Policmajstra tak do konca nie mozna byc pewnym w jego oszołomstwie robespierrowskim...w koncu swoim dowali :DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
papetee TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:19 noc żywych trupów, ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:20 myślę ,że dokończy pan tego dzieła,nie odpuści ubecji i jej pomagierom Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 m15..tobie odpuścili !!! Dlaczego? 09.11.07, 14:22 nadal nadajesz,świnio? Odpowiedz Link Zgłoś
kerremit.20 Re: m15..tobie odpuścili !!! Dlaczego? 09.11.07, 14:35 bo to ich kapus !..jak Kryże,Jasinski,Wasserman i wielu innych z PZPR... Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:23 m15 napisał: > myślę ,że dokończy pan tego dzieła dokonczy i zniszczy polski wywiad i sluzby specjalne. Cos wam straszine zalezy na wykonczeniu jednego z najwazniejszych elementow Polskiego systemu obronnego - czyzbyscie juz planowali interwencje bratnich wojsk ze wschodu? Istna targowica! Odpowiedz Link Zgłoś
gyubal Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:25 cerambyx napisał: - > czyzbyscie juz planowali interwencje bratnich wojsk ze wschodu? Istna targowica > ! a czemu sie dziwisz??? rydzyk to płatny pachołek moskwy i milczacy pies kgb.Wnioski pozostawiam myslacym. Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:51 gyubal napisał: > a czemu sie dziwisz??? rydzyk to płatny pachołek moskwy i milczacy pies kgb.Wnioski pozostawiam myslacym. dziwie sie temu, iz ci zdrajcy smia sie okreslac patriotami! Odpowiedz Link Zgłoś
gyubal Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 15:07 cerambyx napisał: > dziwie sie temu, iz ci zdrajcy smia sie okreslac patriotami! stara zasada .złodziej zawsze w tłumie najgłosniej krzyczy :"łapaj złodzieja" ,wszystko co czyniły te pseudo patriotyczne prawicowe partie było na szkode Polski. Proby zablokowania wejscia do NATO,proby zablokowania akcesu Unijnego pod płaszczykiem boghoojczyznianych bredni i straszenia wyprzedaza ziemi ,rozwalenie polskiego kontrwywiadu ....to działania czynione jak pod rozkaz mocodawców z kremla.Naprawde "różane (purpurowe)srebro" z ksiazki Łysiaka staje mi przed oczami....."z jego pomocą można kupić duszę, sprawić, że człowiek stanie się jego sługą, a sprzedając własną ojczyznę będzie przekonany, że czyn ten jest słuszny i moralny, zgodny z prawami Boga, natury i ludzi. " Odpowiedz Link Zgłoś
dziad_borowy Re: TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfika 09.11.07, 14:21 Jeden psychol za drugiego. Co za bagno. Dzierżż!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Kaczy prezio zamienił dżumę na cholerę.Oni nie 09.11.07, 14:24 mają po prostu "normalnych ludzi".Jeden psychol zmienia innego.Być może Macierewicz żle się spisał i nie dostarczył Kaczorom tak oczekiwanych "haków" i dowodów na "układ".Kaczy premier miał rację.Mamy znowu "nocną zmianę" a nie 13 grudnia.13 grudnia kurdupel być może stanie przed komisją i będzie musiał się gęsto tłumaqczyć.Ale będzie show!Zaczyna się czas upokorzeń Kaczorów.Co za radość!Takiej hańby jeszcze nikt w Polsce nie przeżywał.Tak się kończy kariera kaczoidów.Do chlewu! Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 i dobrze, na pohybel czerwonym z PISokomuny!!!!! 09.11.07, 14:25 PZPR zadomowiło sie w szeregach PIS-u.. Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: i dobrze, na pohybel czerwonym 09.11.07, 14:25 tylko czemu caly czas kaczynscy tych czerwonych nominuja na wazne stanowiska? Odpowiedz Link Zgłoś
senior53 TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:28 Z zasłużonymi bojownikami typu Maciarewicz, Olszewski,Niesiołowski (choć Go lubię), Rulewski itd.powinno być tak jak z wojskiem - w czasie pokoju należy ich zkoszarować i od czasu do czasu obwieszać medalami. Mamy wolną Polskę, która potrzebuje pokoju i pracy, a bojownicy potrafią wszczynać tylko nowe burdy. Są jak alergia - niszczą własny organizm. Lepiej , żeby będąc w chwale niezłomnych bojowników z komuną, siedzieli w ciepłych kapciach przed telewizorem lub pisali wspomnienia dla potomnych. Do budowy nowej Polski potrzebni są fachowcy, pragmatycy. Jest takie stare a mądre przysłowie "zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Polecam je wojującym braciom (ups...) Panu Prezydentowi i (jeszcze) Panu Premierowi. Może i Oni założą ciepłe kapcie. Chętnie je zfinansuję.Jeśli jednak panowie wolą wojenkę to polecam Afganistan. Odpowiedz Link Zgłoś
m15 ubeckie szambo nawet nicka własnego nie ma 09.11.07, 14:49 musi podszywać się pod innych ,tak ci zostało pewnie jeszcze z ub,cóż, stare zwyczaje najtrudniej wyplenić,ale nie martw się,przyjdzie czas ,że wypalimy je gorącym żelazem,po chrześcijańsku,dla twego- komuszy synu- dobra Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 Nelly: co u niej ? 09.11.07, 14:50 jeden idiota zastąpił innego, to już staje się nudne. Niech ktoś lepiej napisze co aktualnie zrobiła Nelly Rokita, chciałbym żeby na forum znów było wesoło Odpowiedz Link Zgłoś
milena.rl Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 15:53 Jednak nie będzie szlifować polszczyzny u Prezydenta. Bo nie gada. Odpowiedz Link Zgłoś
gyubal Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 16:37 lech66 napisał: Niech ktoś > lepiej napisze co aktualnie zrobiła Nelly Rokita, chciałbym żeby na > forum znów było wesoło Nelka siedzi doma i moczy kapelusz w płynie elektrostatycznym, elektryzował sie ,zakłócał sprzet i w ambasadzie na Belwederskiej kgb miało kłopoty z podsłuchem :P Odpowiedz Link Zgłoś
lech66 Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 16:45 > Nelka siedzi doma i moczy kapelusz w płynie elektrostatycznym, elektryzował sie > ,zakłócał sprzet i w ambasadzie na Belwederskiej kgb miało kłopoty z podsłuchem a czy nie łamie jej w kościach od tej bolszoj techniki ? A te brązowe plamy na jej ślicznych rękawiczkach to właśnie od tego Mendelejewa i jego bandy ? Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer_1 Następny "fachowiec" Kaczora - dość tego!!! 09.11.07, 14:51 Szara eminencja i cichy doradca ustępującego gabinetu. Równie kompetentny co ajatollah Macierewicz - z większym bagażem krzywd do wyrównania. Oj będzie się działo, jeśli PO nie ukróci tych kaczych praktyk... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.ablaze TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:59 a to już zakrawa na skłonności samobójcze naszego drobiu Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:01 Buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Prezydent powinien jeszcze zaprosić do tej "Komisyjki" Nelly Rokitę, Jana Pietrzaka i Andzrejka Rosiewicza! Odpowiedz Link Zgłoś
niestaly_czytelnik Mamy już w Sejmie Tadeusza Rossa, p. "Zulu Gula" 09.11.07, 19:59 Zgadnij z jakiej partyjki został wybrany. Odpowiedz Link Zgłoś
estazolan TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:16 Gratulacje dla p.Olszewskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: walesa, tusk i pawlak: wspolne cechy kto wie 09.11.07, 15:21 Wspolnie obalali rzad Olszewskiego, a dzis wspolnie i zgodnie beda wspolracowac przeciw PiS i na pohybel Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: walesa, tusk i pawlak: wspolne cechy kto wie 09.11.07, 15:33 wet3 napisał: > Wspolnie obalali rzad Olszewskiego, a dzis wspolnie i zgodnie beda > wspolracowac przeciw PiS i na pohybel Polsce. slowa zapomniales dodac - i zgodnie beda wspolracowac przeciw PiS i na pohybel zdrajcom Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniew_wos TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:22 Kolejny nawiedzony zastepuje kolejnego nawiedzonego.Nie lepiej wszystkich Polaków do pierdla na dozywocie wsadzić - a zostały by tylko kaczory!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Errata 09.11.07, 15:27 madine1 napisał: To oczywiście na melodię "Był sobie król...", jako patriotyczna mruczanka dla najmłodszych. No i paź oczywiście z KPP. Powinno być: > A żeby ci nie było żal, dziecino ma kochana > Z Mossadu król, z KPP paź, królewna zaś od Urbana. > Odpowiedz Link Zgłoś
allspice TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:47 Zmiana nie wiele lepsza:) Odpowiedz Link Zgłoś
funny5 Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 16:10 Jasne.Mlodzieniaszek ma tylko 77 lat Odpowiedz Link Zgłoś
gyubal Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 16:40 młode idzie...stare jedzie (rządowa beemką) Odpowiedz Link Zgłoś
remez2 Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 17:02 gyubal napisał: > młode idzie...stare jedzie (rządowa beemką) I wraca ... nowe. Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 16:41 narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna? Odpowiedz Link Zgłoś
cerambyx Re: w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 19:44 zg13 napisał: > narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna? prostakow trzeba ciac i dobrze Ci tak, masz wreszcie to swoje ukochane Prawo i Sprawiedliwosc czerwony klakierze bolszewickiej swoloczy Odpowiedz Link Zgłoś
zg13 Re: w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 21:48 cerambyx napisał: > zg13 napisał: > > > narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna? > > prostakow trzeba ciac i dobrze Ci tak, masz wreszcie to swoje ukochane Prawo i > Sprawiedliwosc czerwony klakierze bolszewickiej swoloczy widze, ze w.s2. w swoim ograniczeniu potrafi komus sprawic jednak radosc - taka samopomoc uposledzonych Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Zastapili Maciorkiewicza Olszewskim, 09.11.07, 16:52 bo wiedzieli ze Antka Wariata usunac, to bedzie "pstrykniecie palcami" (przepraszam Forumowicza o podobnym nicku, to tylko taki "skrot myslowy"). W zeszlym tygodniu Antos zostal ministrem "bez teki" (Sekretarzem Stanu), zeby mogl dalej szperac i "ustawiac" archiwa wedlug potrzeb kwaczorkow. Przez najblizsze miesiace nikt mu nic nie bedzie mogl zrobic bez sprowokowania oskarzen o celowe wyplaty olbrzymich odszkodowan i odpraw. Teraz kwaczysci wprowadzili prawdziwego "trojana". Usuniecie tego "znanego adwokata" z tej fuchy moze nawet spowodowac kryzys parlamentarny, bo nawet Sejm moze mu "nakukac". Moze kwaczorki celowo przygotowuja sytuacje do wymuszenia ignorowania postanowien Prezydenta? A kazdy wie, czym to pachnie. Lech Kaczynski zapomnial jednak o mozliwosci odwolania go ze wzgledu na stan zdrowia (psychicznego, oczywiscie). A to bedzie znacznie latwiejsze, niz mozna sobie wyobrazic. Odpowiedz Link Zgłoś
rojek40 Agonia 09.11.07, 17:04 To juz jest agonia kaczyzmu.Brawo.Co ten czlowiek moze dobrego dla Polski zrobic? Odpowiedz Link Zgłoś