Dodaj do ulubionych

TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy...

    • gyubal ignorant zamiast psychopaty 09.11.07, 14:18
      swietna zmiana, zamiast psychopaty jakobina ignorant i niekompetentny lamer.
      Chyba po to by kwitów na pis nie wynajdywac???? bo Antka Policmajstra tak do
      konca nie mozna byc pewnym w jego oszołomstwie robespierrowskim...w koncu swoim
      dowali :DDDD
    • papetee TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:19
      noc żywych trupów, ot co.
      • m15 gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:20
        myślę ,że dokończy pan tego dzieła,nie odpuści ubecji i jej
        pomagierom
        • doris.9914 m15..tobie odpuścili !!! Dlaczego? 09.11.07, 14:22
          nadal nadajesz,świnio?
          • kerremit.20 Re: m15..tobie odpuścili !!! Dlaczego? 09.11.07, 14:35
            bo to ich kapus !..jak Kryże,Jasinski,Wasserman i wielu innych z PZPR...
        • cerambyx Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:23
          m15 napisał:

          > myślę ,że dokończy pan tego dzieła

          dokonczy i zniszczy polski wywiad i sluzby specjalne. Cos wam straszine zalezy
          na wykonczeniu jednego z najwazniejszych elementow Polskiego systemu obronnego -
          czyzbyscie juz planowali interwencje bratnich wojsk ze wschodu? Istna targowica!
          • gyubal Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:25
            cerambyx napisał:

            -
            > czyzbyscie juz planowali interwencje bratnich wojsk ze wschodu? Istna targowica
            > !
            a czemu sie dziwisz??? rydzyk to płatny pachołek moskwy i milczacy pies
            kgb.Wnioski pozostawiam myslacym.
            • cerambyx Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 14:51
              gyubal napisał:

              > a czemu sie dziwisz??? rydzyk to płatny pachołek moskwy i milczacy pies
              kgb.Wnioski pozostawiam myslacym.

              dziwie sie temu, iz ci zdrajcy smia sie okreslac patriotami!
              • gyubal Re: gratulacje panie premierze 09.11.07, 15:07
                cerambyx napisał:


                > dziwie sie temu, iz ci zdrajcy smia sie okreslac patriotami!
                stara zasada .złodziej zawsze w tłumie najgłosniej krzyczy :"łapaj złodzieja"
                ,wszystko co czyniły te pseudo patriotyczne prawicowe partie było na szkode
                Polski. Proby zablokowania wejscia do NATO,proby zablokowania akcesu Unijnego
                pod płaszczykiem boghoojczyznianych bredni i straszenia wyprzedaza ziemi
                ,rozwalenie polskiego kontrwywiadu ....to działania czynione jak pod rozkaz
                mocodawców z kremla.Naprawde "różane (purpurowe)srebro" z ksiazki Łysiaka staje
                mi przed oczami....."z jego pomocą można kupić duszę, sprawić, że człowiek
                stanie się jego sługą, a sprzedając własną ojczyznę będzie przekonany, że czyn
                ten jest słuszny i moralny, zgodny z prawami Boga, natury i ludzi. "
    • dziad_borowy Re: TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfika 09.11.07, 14:21
      Jeden psychol za drugiego. Co za bagno.
      Dzierżż!!!
    • szasza7 Kaczy prezio zamienił dżumę na cholerę.Oni nie 09.11.07, 14:24
      mają po prostu "normalnych ludzi".Jeden psychol zmienia innego.Być
      może Macierewicz żle się spisał i nie dostarczył Kaczorom tak
      oczekiwanych "haków" i dowodów na "układ".Kaczy premier miał
      rację.Mamy znowu "nocną zmianę" a nie 13 grudnia.13 grudnia kurdupel
      być może stanie przed komisją i będzie musiał się gęsto
      tłumaqczyć.Ale będzie show!Zaczyna się czas upokorzeń Kaczorów.Co za
      radość!Takiej hańby jeszcze nikt w Polsce nie przeżywał.Tak się
      kończy kariera kaczoidów.Do chlewu!
    • doris.9914 i dobrze, na pohybel czerwonym z PISokomuny!!!!! 09.11.07, 14:25
      PZPR zadomowiło sie w szeregach PIS-u..
    • cerambyx Re: i dobrze, na pohybel czerwonym 09.11.07, 14:25
      tylko czemu caly czas kaczynscy tych czerwonych nominuja na wazne stanowiska?
    • senior53 TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:28
      Z zasłużonymi bojownikami typu Maciarewicz, Olszewski,Niesiołowski (choć Go
      lubię), Rulewski itd.powinno być tak jak z wojskiem - w czasie pokoju należy ich
      zkoszarować i od czasu do czasu obwieszać medalami. Mamy wolną Polskę, która
      potrzebuje pokoju i pracy, a bojownicy potrafią wszczynać tylko nowe burdy. Są
      jak alergia - niszczą własny organizm. Lepiej , żeby będąc w chwale niezłomnych
      bojowników z komuną, siedzieli w ciepłych kapciach przed telewizorem lub pisali
      wspomnienia dla potomnych. Do budowy nowej Polski potrzebni są fachowcy,
      pragmatycy. Jest takie stare a mądre przysłowie "zgoda buduje, niezgoda
      rujnuje". Polecam je wojującym braciom (ups...) Panu Prezydentowi i (jeszcze)
      Panu Premierowi. Może i Oni założą ciepłe kapcie. Chętnie je zfinansuję.Jeśli
      jednak panowie wolą wojenkę to polecam Afganistan.
    • m15 ubeckie szambo nawet nicka własnego nie ma 09.11.07, 14:49
      musi podszywać się pod innych ,tak ci zostało pewnie jeszcze z
      ub,cóż, stare zwyczaje najtrudniej wyplenić,ale nie martw
      się,przyjdzie czas ,że wypalimy je gorącym żelazem,po
      chrześcijańsku,dla twego- komuszy synu- dobra
    • lech66 Nelly: co u niej ? 09.11.07, 14:50
      jeden idiota zastąpił innego, to już staje się nudne. Niech ktoś
      lepiej napisze co aktualnie zrobiła Nelly Rokita, chciałbym żeby na
      forum znów było wesoło
      • milena.rl Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 15:53
        Jednak nie będzie szlifować polszczyzny u Prezydenta. Bo nie gada.
      • gyubal Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 16:37
        lech66 napisał:

        Niech ktoś
        > lepiej napisze co aktualnie zrobiła Nelly Rokita, chciałbym żeby na
        > forum znów było wesoło

        Nelka siedzi doma i moczy kapelusz w płynie elektrostatycznym, elektryzował sie
        ,zakłócał sprzet i w ambasadzie na Belwederskiej kgb miało kłopoty z podsłuchem :P
        • lech66 Re: Nelly: co u niej ? 09.11.07, 16:45
          > Nelka siedzi doma i moczy kapelusz w płynie elektrostatycznym,
          elektryzował sie
          > ,zakłócał sprzet i w ambasadzie na Belwederskiej kgb miało kłopoty
          z podsłuchem

          a czy nie łamie jej w kościach od tej bolszoj techniki ? A te
          brązowe plamy na jej ślicznych rękawiczkach to właśnie od tego
          Mendelejewa i jego bandy ?
    • freelancer_1 Następny "fachowiec" Kaczora - dość tego!!! 09.11.07, 14:51
      Szara eminencja i cichy doradca ustępującego gabinetu. Równie kompetentny co
      ajatollah Macierewicz - z większym bagażem krzywd do wyrównania. Oj będzie
      się działo, jeśli PO nie ukróci tych kaczych praktyk...
    • andrzej.ablaze TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 14:59
      a to już zakrawa na skłonności samobójcze naszego drobiu
    • dzakarta TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:01
      Buhahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
      Prezydent powinien jeszcze zaprosić do tej "Komisyjki" Nelly Rokitę,
      Jana Pietrzaka i Andzrejka Rosiewicza!
      • niestaly_czytelnik Mamy już w Sejmie Tadeusza Rossa, p. "Zulu Gula" 09.11.07, 19:59
        Zgadnij z jakiej partyjki został wybrany.
    • estazolan TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:16
      Gratulacje dla p.Olszewskiego.
      • niestaly_czytelnik Przyłączam się do gratulacji. 09.11.07, 20:00
    • wet3 Re: walesa, tusk i pawlak: wspolne cechy kto wie 09.11.07, 15:21
      Wspolnie obalali rzad Olszewskiego, a dzis wspolnie i zgodnie beda
      wspolracowac przeciw PiS i na pohybel Polsce.
      • cerambyx Re: walesa, tusk i pawlak: wspolne cechy kto wie 09.11.07, 15:33
        wet3 napisał:

        > Wspolnie obalali rzad Olszewskiego, a dzis wspolnie i zgodnie beda
        > wspolracowac przeciw PiS i na pohybel Polsce.

        slowa zapomniales dodac - i zgodnie beda wspolracowac przeciw PiS i na pohybel
        zdrajcom Polski.
        • niestaly_czytelnik Czy na pohybel zdrajcom to nie wiem. 09.11.07, 20:00
    • zbigniew_wos TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:22
      Kolejny nawiedzony zastepuje kolejnego nawiedzonego.Nie lepiej
      wszystkich Polaków do pierdla na dozywocie wsadzić - a zostały by
      tylko kaczory!!!!
    • madine1 Errata 09.11.07, 15:27
      madine1 napisał:

      To oczywiście na melodię "Był sobie król...", jako patriotyczna mruczanka dla
      najmłodszych.
      No i paź oczywiście z KPP. Powinno być:
      > A żeby ci nie było żal, dziecino ma kochana
      > Z Mossadu król, z KPP paź, królewna zaś od Urbana.
      >
    • allspice TVN 24: Jan Olszewski szefem komisji weryfikacy.. 09.11.07, 15:47
      Zmiana nie wiele lepsza:)
    • remez2 To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 16:08
      • funny5 Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 16:10
        Jasne.Mlodzieniaszek ma tylko 77 lat
      • gyubal Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 16:40
        młode idzie...stare jedzie (rządowa beemką)
        • remez2 Re: To idzie młodość, młodość... 09.11.07, 17:02
          gyubal napisał:

          > młode idzie...stare jedzie (rządowa beemką)
          I wraca ... nowe.
    • zg13 w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 16:41
      narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna?
      • cerambyx Re: w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 19:44
        zg13 napisał:

        > narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna?

        prostakow trzeba ciac i dobrze Ci tak, masz wreszcie to swoje ukochane Prawo i
        Sprawiedliwosc czerwony klakierze bolszewickiej swoloczy
        • zg13 Re: w ktorym miejscu "na pohybel czerwonym" 09.11.07, 21:48
          cerambyx napisał:

          > zg13 napisał:
          >
          > > narusza regulamin forum, ze siepacze Michnika to tna?
          >
          > prostakow trzeba ciac i dobrze Ci tak, masz wreszcie to swoje ukochane Prawo i
          > Sprawiedliwosc czerwony klakierze bolszewickiej swoloczy

          widze, ze w.s2. w swoim ograniczeniu potrafi komus sprawic jednak radosc - taka
          samopomoc uposledzonych
    • darkraj Zastapili Maciorkiewicza Olszewskim, 09.11.07, 16:52
      bo wiedzieli ze Antka Wariata usunac, to bedzie "pstrykniecie
      palcami" (przepraszam Forumowicza o podobnym nicku, to tylko
      taki "skrot myslowy").

      W zeszlym tygodniu Antos zostal ministrem "bez teki" (Sekretarzem
      Stanu), zeby mogl dalej szperac i "ustawiac" archiwa wedlug potrzeb
      kwaczorkow.
      Przez najblizsze miesiace nikt mu nic nie bedzie mogl zrobic bez
      sprowokowania oskarzen o celowe wyplaty olbrzymich odszkodowan i
      odpraw.

      Teraz kwaczysci wprowadzili prawdziwego "trojana".
      Usuniecie tego "znanego adwokata" z tej fuchy moze nawet spowodowac
      kryzys parlamentarny, bo nawet Sejm moze mu "nakukac".

      Moze kwaczorki celowo przygotowuja sytuacje do wymuszenia
      ignorowania postanowien Prezydenta?
      A kazdy wie, czym to pachnie.

      Lech Kaczynski zapomnial jednak o mozliwosci odwolania go ze wzgledu
      na stan zdrowia (psychicznego, oczywiscie). A to bedzie znacznie
      latwiejsze, niz mozna sobie wyobrazic.
    • rojek40 Agonia 09.11.07, 17:04
      To juz jest agonia kaczyzmu.Brawo.Co ten czlowiek moze dobrego dla
      Polski zrobic?
    • krwawy.zenek groteska 09.11.07, 17:33
      co tu komentować?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka