Dodaj do ulubionych

Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie...

    • igel1 Prezydent Kaczynski siedzial na kiblu i czekal..h 05.12.07, 17:45
      Cos podobnego..ilez to p. Tusk naczekal sie wielokrotnie na
      p.Kaczysnkiego..
      • jankowski1960 prezydenta pisowskich Polakow nalezy odsunac od 05.12.07, 17:57
        wladzy. to nie jest Prezydent wszystkich Polakow.
        • dzekson22 [...] 05.12.07, 18:01
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • tadjan Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 18:31
      Ach jak cmoka dziewczynka z jajkami....czy ten prezydent nie ma
      kogoś mądrzejszego
    • pistolet13 ACH ! 05.12.07, 18:42
      ...A PONTON P/T "PiS" TONIE....POWOLUTKU, ALE TONIE....
      JAK TITANIK..../spolszczenia dozwolone/..
      • realista1000 ...tung? 05.12.07, 18:49
        Mao Tse Tung? Podobnyś z POglądów
        • rydzyk_fidzyk Re: ...tung? 05.12.07, 19:00
          ..pistolet jak to pistolet nie pomysli a wypali...
        • maj.47 Relista00..wrócił zboczony talesik z Tworek ! 05.12.07, 20:01
          raz tales,raz udaje psychiatre,to realiste..pieprzony przydupas Paetza
    • 1europejczyk "Cała rozmowa była rzeczowa i bardzo kulturalna." 05.12.07, 19:17
      Kaminski chyba nie jest na swoim miejscu.

      Tego by jeszcze brakowalo, zeby Premier z Prezydentem "uzgadniali" wspolny punkt
      widzenia bardzo istotny z racji naszych interesow panstwowych w sposob malo
      rzeczowy i niekulturalny.
      Przeciez to sie rozumie samo przez sie a Kaminski zdaje sie byc z tego dumny.
      Mowienie tego niejako ma w podtekscie, ze moglo byc inaczej. To zas oznaczaloby
      ni mniej ni wiecej, ze zarowno jeden jak i drugi nie nadaje sie na stanowisko
      na, ktore zostal wybrany przez Polakow.
      Nie piastuja swoich urzedow po to, by dac upust wlasnym sentymentom albo
      pretensjonalnej potrzebie wykazania, ktory z nich jest wazniejszy. Maja nasz
      demokratyczny mandat reprezentowania, najlepiej jak sie da, naszych polskich
      panstwowych interesow.
      I w ramach reprezentowania, najlepiej jak sie da, naszych panstwowych interesow
      nie maja najmniejszego wyboru jak rzeczowo ze soba rozmawiac szukajac
      najlepszego dla nas kompromisu.
      To jest to minimum jakiego nie wolno im przekroczyc by nie zaprzedac naszych
      interesow wlasnym pretensjonalnym przekonaniom o nieomylnosci.
      Innymi slowy wszelkie inne zachowania dyskredytowalyby zarowno jednego jak i
      drugiego nie tylko jako politykow ale w ogole jako naszych demokratycznych
      reprezentantow. Robienie z tego "sukcesu" jest "obnizaniem poprzeczki" do
      poziomu ponizej, ktorego w ogole nie wolno zejsc.
      W takim aspekcie coraz bardziej zrozumialym jest fakt panujacego ogolnie
      przekonania, ze 18-lecie bezmozgowia bylo "sukcesem".
      Jest to po prostu kwestia takiego "obnizenia poprzeczki", ze ze wszystkiego
      nawet togo co najbardziej oczywiste jak kulturalna rozmowa, premiera z
      prezydentem probuje sie robic olbrzymie osiagniecie.

      Jesli Kaminski tego rozumie to po prostu niczego nie rozumie i w ogole nie
      nadaje sie na urzad panstwowy a juz na pewno nie na Kancelarie Prezydenta.


      Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie..
      • eptesicus tak, masz rację, ale niestety ta poprzeczka już... 05.12.07, 19:36
        ...została obniżona (ja twierdzę, że z winy PiS, oni - pewnie, że z
        winy PO), więc należy się wręcz cieszyć, że nie doszło do pyskówek.
        poziom naszej "klasy" politycznej nie szokuje swoją wysokością
    • antonioni1 Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 19:18
      Dobra, dobra. Znam tę retorykę podobno dyplomatyczną. Niestety nie jest to
      jeszcze dyplomacja i faktyczne dbanie o dobro kraju, w którym się mieszka i za
      którego wzięło się odpowiedzialność. Ludzie zaufali zarówno PiSowi jak i PO, PSL
      i LiD. Chcą żyć w normalnym kraju a nie na skradzionym księżycu. Nawet Pan
      Twardowski z tego wszystkiego się śmieje siedząc na księżycu. Fabuła powtarza
      się z wyjątkową ironią. "Zycie to nie je bajka" jak to dawniej gwarowo formułowano.
    • presentation1 ..A Wyborcza szuka........... 05.12.07, 19:22
      szuka zeby sklocic Prezydenta z Premierem.To warunek ich egzystencji.Nawet gdy zle zrobi Premier-pluc beda na Prezydenta.A dlaczego?Bo Kaczynski to Polak.A w Wyborczej nienawisc do Polski.
      • eptesicus Forum Wyborczej to twoje ulubione forum 05.12.07, 19:34
        sądząc z ilości postów jakie tu wypisujesz. Po co tak się męczyć? A
        może lepiej idź na forum Naszego Dziennika albo Radia Maryja?
        Problem? Że co? Że tam nie mają żadnego forum? Ciekawe dlaczego...

        Wyborcza Z ULGĄ ODETCHNĘŁA na wiadomość o takim zakończeniu rozmów
        Premiera i Prezydenta Rzeczpospolitej. Wszyscy bali się jakiśch
        kwasów i wybuchu nerwów ze strony tych panów, niestety poziom
        naszych polityków nie jest najwyższy, są strasznie emocjonalni, co w
        innych częściach swiata dyskwalifikuje polityka. Poza tym pan
        Kamiński mógłby wręcz sprowokować jakieś pyskówki czy zajścia, widać
        że prowadzi on własną grę lub grę w imieniu byłego premiera

        > szuka zeby sklocic Prezydenta z Premierem.To warunek ich
        egzystencji.Nawet gdy
        > zle zrobi Premier-pluc beda na Prezydenta.A dlaczego?Bo Kaczynski
        to Polak.

        też mi zasługa. Polaków w Polsce jest prawie 40 milionów. Zasługuje
        on na szacunek jak Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, nie ze
        względu na to że jest Polakiem. Bo Polakiem to i ja jestem i ty, i
        wielu innych forumowiczów

        A w
        > Wyborczej nienawisc do Polski.

        a to już jest powtarzane wielokrotnie kłamstwo, które próbujecie
        uczynić niby-prawdą, korzystając z metody Goebelsa "Kłamcie, łamcie,
        a coś z tego zawsze przylgnie"

      • maj.47 presentation1.. kogo wolisz..chłopczyków czy dziew 05.12.07, 20:03
        dziewczynki ?... zboczony ubeku..
    • eptesicus Prezydent i Premier RP rozmawiali kulturalnie... 05.12.07, 19:22
      ...jak ludzie, a wy syf-polaczki, POpaprańcy i PiSdzielce wyzywacie
      się i szczekacie na siebie jak kundle. Nie spodziewałem się, że ten
      artykuł wywoła taką lawinę ludzkiego jadu i złości, mimo całej
      swojej pozytywnej treści. WSTYD, WSTYD do cholery. Przestańcie
      natychmiast! Możemy obrzucać się błotem wszędzie, ale nie pod tym
      artykułem - on pokazuje, jak się powinny sprawy w Polsce układać.
      Rozmowa, kulturalna rozmowa dwóch najważniejszych osób w Polsce -
      szefa rządu i głowy państwa. Ludzi którzy mają diametralnie różne
      zdanie na wiele kluczowych dla kraju tematów - rozmawiali ze sobą i
      wymieniali argumenty.

      A my tu na forum nie potrafimy

      jeśli chcemy rzucac błotem we wroga (nie zaprzeczam - czasem lubię),
      idźmy na forum pod artykułem o rzekomej lojalce Kutza. Tam
      przynajmniej jest powód. Ale nie pod tak pozytywnym artykułem
    • eptesicus Może zegarek DT się spóźniał, albo zegarek LK... 05.12.07, 19:23
      ...spieszył? Wyluzujcie
    • eptesicus Forumowicze - wstyd! 05.12.07, 19:26
      To wielce pozytywne spotkanie, a wy plujecie na siebie i szczekacie.
    • poszeklu Dyzma poznaje elementarz dyplomacji 05.12.07, 19:32
      Pierwsza lekcja skonczona. Dyzma odetchnal,
      ale druga juz w przyszlym tygodniu. Oj, ciezkie
      jest zycie Premiera.
      • maruda.r Re: Dyzma poznaje elementarz dyplomacji 05.12.07, 20:41
        poszeklu napisał:

        > Pierwsza lekcja skonczona. Dyzma odetchnal,
        > ale druga juz w przyszlym tygodniu. Oj, ciezkie
        > jest zycie Premiera.

        *********************************

        Fakt. Współczuję premierowi tak tępego ucznia, jako Dyzma Kaczyński.

    • starod Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:01
      Być może tak będzie, ale istotniejsze jest o czym mlaskał PrezioDęt
      Tuskowi i co w końcu z tego wyniknie. Program pisuaru został
      brutalnie przerwany przez front morderców księdza Popiełuszki i
      zdaniem przytłaczającej wiekszości prawdziwych patriotów nie
      powinien już być nawet w najmniejszym stopniu kontynuowany.
      • maj.47 Prezio ucałował dłonie premiera i przeprosił... 05.12.07, 20:06
        za chama Kaminskiego i za idiotke fotyge
    • elwis_v Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:35
      Łaski nie robi!
      A układ Cyberdemokracjo to stworzyła post PZPRowska nomenklatura z
      ówczesna "moczona" w brudne wysługiwanie sie reżimowi za dolary i
      paszport elitką kulturalną.To było w czasach kiedy na modem mogłeś
      se popatrzeć jedynie z gazet komputerowych "Bajtek".

      Waldemar Łysiak "Rzeczypospolita Kłamców"
    • stasi1 lech nie jest szefem dla Tuska 05.12.07, 20:37
      Zresztą kaczor chciał ukarać Tuska za to że Polacy na niego głosowali
      (to słynne 16sekund przy wręczaniu nominacji) czy nawet wizyta w
      Gruzji przy inauguracji obrad Sejmu. I co ? W końcu kaczor musiał
      przyść w łaskie do Tuska że j ak to jego prezydenta nawet minister
      olewa
    • spoko-spoko Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 20:41
      "...ale nad nimi również rozmawiano..."
      mowa o roznicach zdan.
      Czy mozna rozmawiac nad czyms? Jesli tak, to moze tez i pod czyms?
      Na przyklad pod stolem? Wydaje sie, ze mozna dyskutowac nad czyms,
      debatowac nad czyms, ale rozmawiac nad czyms brzmi co najmniej
      dziwnie, i to w ustach rzecznika prezydenta czyli fachowca.
      Rozmawia sie O CZYMS. Czy myle sie w tej sprawie? Moze stracilem
      wyczucie po latach pobytu za granica.
      • spoko-spoko Re: Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 20:51
        Przepraszam, teraz dopiero obejrzalem "clip video" w ktorym Kaminski
        wyraznie mowi "o tych roznicach tez dyskutowano"
        W tlumaczeniu "dziennikarza" Wyborczej zmienilo sie to na "nad tymi
        roznicami rozmawiano"
        • papa_s Re: Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 21:43
          Jak ludzie zechcą to będą debatować nad czymś a nie o czymś.

          Rola lingwistów jest do badania jak i dlaczego tak się dzieje w języku a nie
          ustalania jak ma się dziać bo mają na to wpływ jak meteorologowie na przyszłą
          pogodę.
    • aekielski Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 20:43
      Różnice te będą się powiększać jak pan premier nie zmieni zdania. Jest tylko
      jedna słuszna racja, a czyja, to z góry wiadomo.
    • jaco1234 Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:59
      "dość poważne różnice zdań" ładnie powiedziane:)
    • chirlider Ciekawe ile tym razem jaboli obalili? 05.12.07, 21:27
      w Pałacu nazywa się to "lampka dobrego wina"
      • pies_na_prawizne i powiedzial Kaczor Tuskowi: 05.12.07, 21:30
        Wezwałem, by bez oszukaństwa,
        wystawić się na króla państwa,
        niebiańskie i piekielne moce,
        niech herb na Wawelu łopoce.
        A ten herb to zapewne wiecie,
        kaczka w koronie, na tronie w klozecie!

        Almagus
        • chirlider Re: i powiedzial Kaczor Tuskowi: 05.12.07, 21:35
          kaczke opodal krzaczka
          nagła dopadła sraczka

          tusk przeżył udrękę
          musiał mu podać rękę !

          pies_na_prawizne napisał:

          > Wezwałem, by bez oszukaństwa,
          > wystawić się na króla państwa,
          > niebiańskie i piekielne moce,
          > niech herb na Wawelu łopoce.
          > A ten herb to zapewne wiecie,
          > kaczka w koronie, na tronie w klozecie!
          >
          > Almagus
          >
    • krawiec6661 Zeby bylo caly czas jak na tym zdjeciu ;))))) 05.12.07, 21:34
      ...
    • rakieter Kaczak nr. 2, czyli druga mniejsza połowa 05.12.07, 21:53
      zawsze będzie miała za złe, bo pierwsza większa połowa ciągle szepcze mu na ucho!
      Proponuję ustawę! Zakaz wstępu dla Kaczaka nr.1 do Kancelarii. :)
    • darkraj Do kulawej nedzy! 05.12.07, 22:22
      Tusku i reszta!
      Zacznijcie zajmowac sie przyszloscia Narodu, a nie Waszymi
      zasmarkanymi problemami towarzyskimi.

      Spoleczenstwu wisi zwiedlym kalafiorem, czy prezio obrazi sie, czy
      nie za kolejna wizyte "przy swiecach i winku".
      Kazdy, tymczasowy przeciez funkcjonarisz Rzadu ma myslec o Nas.
      Reszte mamy gleboko w dupie.

      Oczekujemy normalnego zycia we wlasnym Kraju, a nie elitarnych
      pyskowek i plotek w mediach.
      Te przedstawienia nie zastapia Nam kasy z tytulu sprawiedliwych
      zarobkow i praw odbywatelskich.
      DO ROBOTY!!!

      PS: Jak to sie dzieje, ze Tusku oficjalnie ma "na pienku" z
      Prezydentem, pomimo bardzo osobistych spotkan????
    • rakieter no tak.. tylko 05.12.07, 22:29
      widzisz, to chodzi o to aby wpierw posprzątać błoto.
      Ostatni narobili go sporo i dla tego jestem w Anglii i jest mi znacznie lepiej.
      Nic złego nie zrobiłem w życiu.
      W telewizji w PL 50% to polityka. Tu nie.
      Człowiek jakoś mniej się denerwuje jak i reszta, reklamy nie są co pięć minut i
      dwa razy głośniejsze i jest spokojnie.
    • pawana1 Duck znowu chleje. 05.12.07, 22:34
    • pawana1 A oczka ma coraz bardziej psychodeliczne. 05.12.07, 22:35
    • pawana1 Pasuje do małego bębenka jak fix! 05.12.07, 22:35
    • pawana1 To geny! I jescze spodenki na szelkach.Krótkie. 05.12.07, 22:36
      • pawana1 Niech żyje miłość!Dobre hasło.Zakwakał 05.12.07, 22:44
        wódz Disneylandu, by g...zjadów zauroczyć. Nie przeliczył się. Zadziałało.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka