igel1 Prezydent Kaczynski siedzial na kiblu i czekal..h 05.12.07, 17:45 Cos podobnego..ilez to p. Tusk naczekal sie wielokrotnie na p.Kaczysnkiego.. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 prezydenta pisowskich Polakow nalezy odsunac od 05.12.07, 17:57 wladzy. to nie jest Prezydent wszystkich Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
dzekson22 [...] 05.12.07, 18:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 18:31 Ach jak cmoka dziewczynka z jajkami....czy ten prezydent nie ma kogoś mądrzejszego Odpowiedz Link Zgłoś
pistolet13 ACH ! 05.12.07, 18:42 ...A PONTON P/T "PiS" TONIE....POWOLUTKU, ALE TONIE.... JAK TITANIK..../spolszczenia dozwolone/.. Odpowiedz Link Zgłoś
rydzyk_fidzyk Re: ...tung? 05.12.07, 19:00 ..pistolet jak to pistolet nie pomysli a wypali... Odpowiedz Link Zgłoś
maj.47 Relista00..wrócił zboczony talesik z Tworek ! 05.12.07, 20:01 raz tales,raz udaje psychiatre,to realiste..pieprzony przydupas Paetza Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk "Cała rozmowa była rzeczowa i bardzo kulturalna." 05.12.07, 19:17 Kaminski chyba nie jest na swoim miejscu. Tego by jeszcze brakowalo, zeby Premier z Prezydentem "uzgadniali" wspolny punkt widzenia bardzo istotny z racji naszych interesow panstwowych w sposob malo rzeczowy i niekulturalny. Przeciez to sie rozumie samo przez sie a Kaminski zdaje sie byc z tego dumny. Mowienie tego niejako ma w podtekscie, ze moglo byc inaczej. To zas oznaczaloby ni mniej ni wiecej, ze zarowno jeden jak i drugi nie nadaje sie na stanowisko na, ktore zostal wybrany przez Polakow. Nie piastuja swoich urzedow po to, by dac upust wlasnym sentymentom albo pretensjonalnej potrzebie wykazania, ktory z nich jest wazniejszy. Maja nasz demokratyczny mandat reprezentowania, najlepiej jak sie da, naszych polskich panstwowych interesow. I w ramach reprezentowania, najlepiej jak sie da, naszych panstwowych interesow nie maja najmniejszego wyboru jak rzeczowo ze soba rozmawiac szukajac najlepszego dla nas kompromisu. To jest to minimum jakiego nie wolno im przekroczyc by nie zaprzedac naszych interesow wlasnym pretensjonalnym przekonaniom o nieomylnosci. Innymi slowy wszelkie inne zachowania dyskredytowalyby zarowno jednego jak i drugiego nie tylko jako politykow ale w ogole jako naszych demokratycznych reprezentantow. Robienie z tego "sukcesu" jest "obnizaniem poprzeczki" do poziomu ponizej, ktorego w ogole nie wolno zejsc. W takim aspekcie coraz bardziej zrozumialym jest fakt panujacego ogolnie przekonania, ze 18-lecie bezmozgowia bylo "sukcesem". Jest to po prostu kwestia takiego "obnizenia poprzeczki", ze ze wszystkiego nawet togo co najbardziej oczywiste jak kulturalna rozmowa, premiera z prezydentem probuje sie robic olbrzymie osiagniecie. Jesli Kaminski tego rozumie to po prostu niczego nie rozumie i w ogole nie nadaje sie na urzad panstwowy a juz na pewno nie na Kancelarie Prezydenta. Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus tak, masz rację, ale niestety ta poprzeczka już... 05.12.07, 19:36 ...została obniżona (ja twierdzę, że z winy PiS, oni - pewnie, że z winy PO), więc należy się wręcz cieszyć, że nie doszło do pyskówek. poziom naszej "klasy" politycznej nie szokuje swoją wysokością Odpowiedz Link Zgłoś
antonioni1 Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 19:18 Dobra, dobra. Znam tę retorykę podobno dyplomatyczną. Niestety nie jest to jeszcze dyplomacja i faktyczne dbanie o dobro kraju, w którym się mieszka i za którego wzięło się odpowiedzialność. Ludzie zaufali zarówno PiSowi jak i PO, PSL i LiD. Chcą żyć w normalnym kraju a nie na skradzionym księżycu. Nawet Pan Twardowski z tego wszystkiego się śmieje siedząc na księżycu. Fabuła powtarza się z wyjątkową ironią. "Zycie to nie je bajka" jak to dawniej gwarowo formułowano. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..A Wyborcza szuka........... 05.12.07, 19:22 szuka zeby sklocic Prezydenta z Premierem.To warunek ich egzystencji.Nawet gdy zle zrobi Premier-pluc beda na Prezydenta.A dlaczego?Bo Kaczynski to Polak.A w Wyborczej nienawisc do Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus Forum Wyborczej to twoje ulubione forum 05.12.07, 19:34 sądząc z ilości postów jakie tu wypisujesz. Po co tak się męczyć? A może lepiej idź na forum Naszego Dziennika albo Radia Maryja? Problem? Że co? Że tam nie mają żadnego forum? Ciekawe dlaczego... Wyborcza Z ULGĄ ODETCHNĘŁA na wiadomość o takim zakończeniu rozmów Premiera i Prezydenta Rzeczpospolitej. Wszyscy bali się jakiśch kwasów i wybuchu nerwów ze strony tych panów, niestety poziom naszych polityków nie jest najwyższy, są strasznie emocjonalni, co w innych częściach swiata dyskwalifikuje polityka. Poza tym pan Kamiński mógłby wręcz sprowokować jakieś pyskówki czy zajścia, widać że prowadzi on własną grę lub grę w imieniu byłego premiera > szuka zeby sklocic Prezydenta z Premierem.To warunek ich egzystencji.Nawet gdy > zle zrobi Premier-pluc beda na Prezydenta.A dlaczego?Bo Kaczynski to Polak. też mi zasługa. Polaków w Polsce jest prawie 40 milionów. Zasługuje on na szacunek jak Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej, nie ze względu na to że jest Polakiem. Bo Polakiem to i ja jestem i ty, i wielu innych forumowiczów A w > Wyborczej nienawisc do Polski. a to już jest powtarzane wielokrotnie kłamstwo, które próbujecie uczynić niby-prawdą, korzystając z metody Goebelsa "Kłamcie, łamcie, a coś z tego zawsze przylgnie" Odpowiedz Link Zgłoś
maj.47 presentation1.. kogo wolisz..chłopczyków czy dziew 05.12.07, 20:03 dziewczynki ?... zboczony ubeku.. Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus Prezydent i Premier RP rozmawiali kulturalnie... 05.12.07, 19:22 ...jak ludzie, a wy syf-polaczki, POpaprańcy i PiSdzielce wyzywacie się i szczekacie na siebie jak kundle. Nie spodziewałem się, że ten artykuł wywoła taką lawinę ludzkiego jadu i złości, mimo całej swojej pozytywnej treści. WSTYD, WSTYD do cholery. Przestańcie natychmiast! Możemy obrzucać się błotem wszędzie, ale nie pod tym artykułem - on pokazuje, jak się powinny sprawy w Polsce układać. Rozmowa, kulturalna rozmowa dwóch najważniejszych osób w Polsce - szefa rządu i głowy państwa. Ludzi którzy mają diametralnie różne zdanie na wiele kluczowych dla kraju tematów - rozmawiali ze sobą i wymieniali argumenty. A my tu na forum nie potrafimy jeśli chcemy rzucac błotem we wroga (nie zaprzeczam - czasem lubię), idźmy na forum pod artykułem o rzekomej lojalce Kutza. Tam przynajmniej jest powód. Ale nie pod tak pozytywnym artykułem Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus Może zegarek DT się spóźniał, albo zegarek LK... 05.12.07, 19:23 ...spieszył? Wyluzujcie Odpowiedz Link Zgłoś
eptesicus Forumowicze - wstyd! 05.12.07, 19:26 To wielce pozytywne spotkanie, a wy plujecie na siebie i szczekacie. Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Dyzma poznaje elementarz dyplomacji 05.12.07, 19:32 Pierwsza lekcja skonczona. Dyzma odetchnal, ale druga juz w przyszlym tygodniu. Oj, ciezkie jest zycie Premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: Dyzma poznaje elementarz dyplomacji 05.12.07, 20:41 poszeklu napisał: > Pierwsza lekcja skonczona. Dyzma odetchnal, > ale druga juz w przyszlym tygodniu. Oj, ciezkie > jest zycie Premiera. ********************************* Fakt. Współczuję premierowi tak tępego ucznia, jako Dyzma Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:01 Być może tak będzie, ale istotniejsze jest o czym mlaskał PrezioDęt Tuskowi i co w końcu z tego wyniknie. Program pisuaru został brutalnie przerwany przez front morderców księdza Popiełuszki i zdaniem przytłaczającej wiekszości prawdziwych patriotów nie powinien już być nawet w najmniejszym stopniu kontynuowany. Odpowiedz Link Zgłoś
maj.47 Prezio ucałował dłonie premiera i przeprosił... 05.12.07, 20:06 za chama Kaminskiego i za idiotke fotyge Odpowiedz Link Zgłoś
elwis_v Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:35 Łaski nie robi! A układ Cyberdemokracjo to stworzyła post PZPRowska nomenklatura z ówczesna "moczona" w brudne wysługiwanie sie reżimowi za dolary i paszport elitką kulturalną.To było w czasach kiedy na modem mogłeś se popatrzeć jedynie z gazet komputerowych "Bajtek". Waldemar Łysiak "Rzeczypospolita Kłamców" Odpowiedz Link Zgłoś
stasi1 lech nie jest szefem dla Tuska 05.12.07, 20:37 Zresztą kaczor chciał ukarać Tuska za to że Polacy na niego głosowali (to słynne 16sekund przy wręczaniu nominacji) czy nawet wizyta w Gruzji przy inauguracji obrad Sejmu. I co ? W końcu kaczor musiał przyść w łaskie do Tuska że j ak to jego prezydenta nawet minister olewa Odpowiedz Link Zgłoś
spoko-spoko Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 20:41 "...ale nad nimi również rozmawiano..." mowa o roznicach zdan. Czy mozna rozmawiac nad czyms? Jesli tak, to moze tez i pod czyms? Na przyklad pod stolem? Wydaje sie, ze mozna dyskutowac nad czyms, debatowac nad czyms, ale rozmawiac nad czyms brzmi co najmniej dziwnie, i to w ustach rzecznika prezydenta czyli fachowca. Rozmawia sie O CZYMS. Czy myle sie w tej sprawie? Moze stracilem wyczucie po latach pobytu za granica. Odpowiedz Link Zgłoś
spoko-spoko Re: Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 20:51 Przepraszam, teraz dopiero obejrzalem "clip video" w ktorym Kaminski wyraznie mowi "o tych roznicach tez dyskutowano" W tlumaczeniu "dziennikarza" Wyborczej zmienilo sie to na "nad tymi roznicami rozmawiano" Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Re: Rozmawiac NAD czy POD? 05.12.07, 21:43 Jak ludzie zechcą to będą debatować nad czymś a nie o czymś. Rola lingwistów jest do badania jak i dlaczego tak się dzieje w języku a nie ustalania jak ma się dziać bo mają na to wpływ jak meteorologowie na przyszłą pogodę. Odpowiedz Link Zgłoś
aekielski Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z premie.. 05.12.07, 20:43 Różnice te będą się powiększać jak pan premier nie zmieni zdania. Jest tylko jedna słuszna racja, a czyja, to z góry wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
jaco1234 Re: Trwa spotkanie prezydenta Kaczyńskiego z prem 05.12.07, 20:59 "dość poważne różnice zdań" ładnie powiedziane:) Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Ciekawe ile tym razem jaboli obalili? 05.12.07, 21:27 w Pałacu nazywa się to "lampka dobrego wina" Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne i powiedzial Kaczor Tuskowi: 05.12.07, 21:30 Wezwałem, by bez oszukaństwa, wystawić się na króla państwa, niebiańskie i piekielne moce, niech herb na Wawelu łopoce. A ten herb to zapewne wiecie, kaczka w koronie, na tronie w klozecie! Almagus Odpowiedz Link Zgłoś
chirlider Re: i powiedzial Kaczor Tuskowi: 05.12.07, 21:35 kaczke opodal krzaczka nagła dopadła sraczka tusk przeżył udrękę musiał mu podać rękę ! pies_na_prawizne napisał: > Wezwałem, by bez oszukaństwa, > wystawić się na króla państwa, > niebiańskie i piekielne moce, > niech herb na Wawelu łopoce. > A ten herb to zapewne wiecie, > kaczka w koronie, na tronie w klozecie! > > Almagus > Odpowiedz Link Zgłoś
rakieter Kaczak nr. 2, czyli druga mniejsza połowa 05.12.07, 21:53 zawsze będzie miała za złe, bo pierwsza większa połowa ciągle szepcze mu na ucho! Proponuję ustawę! Zakaz wstępu dla Kaczaka nr.1 do Kancelarii. :) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Do kulawej nedzy! 05.12.07, 22:22 Tusku i reszta! Zacznijcie zajmowac sie przyszloscia Narodu, a nie Waszymi zasmarkanymi problemami towarzyskimi. Spoleczenstwu wisi zwiedlym kalafiorem, czy prezio obrazi sie, czy nie za kolejna wizyte "przy swiecach i winku". Kazdy, tymczasowy przeciez funkcjonarisz Rzadu ma myslec o Nas. Reszte mamy gleboko w dupie. Oczekujemy normalnego zycia we wlasnym Kraju, a nie elitarnych pyskowek i plotek w mediach. Te przedstawienia nie zastapia Nam kasy z tytulu sprawiedliwych zarobkow i praw odbywatelskich. DO ROBOTY!!! PS: Jak to sie dzieje, ze Tusku oficjalnie ma "na pienku" z Prezydentem, pomimo bardzo osobistych spotkan???? Odpowiedz Link Zgłoś
rakieter no tak.. tylko 05.12.07, 22:29 widzisz, to chodzi o to aby wpierw posprzątać błoto. Ostatni narobili go sporo i dla tego jestem w Anglii i jest mi znacznie lepiej. Nic złego nie zrobiłem w życiu. W telewizji w PL 50% to polityka. Tu nie. Człowiek jakoś mniej się denerwuje jak i reszta, reklamy nie są co pięć minut i dwa razy głośniejsze i jest spokojnie. Odpowiedz Link Zgłoś
pawana1 Niech żyje miłość!Dobre hasło.Zakwakał 05.12.07, 22:44 wódz Disneylandu, by g...zjadów zauroczyć. Nie przeliczył się. Zadziałało. Odpowiedz Link Zgłoś