Dodaj do ulubionych

Praw człowieka nigdy dosyć

18.12.07, 22:04
Sabotowanie polskiego udziału w Unii Europejskiej przez katokonserwę
to wyjątkowe szkodnictwo (patrząc z punktu widzenia interesu Polski
a nie Kościoła katolickiego, a to nie jest to samo:).

Czegóż to nie wymyślono, żeby straszyć "ciemny lud": a to,
że "przyjdzie Niemiec", a to że wszyscy zostaniemy wpisani na listę
przeznaczonych do eutanazji, a to że bedzie parytet dla kobiet w
Sejmie (wprost straszne! w miejsce "kompetentnych" zajmujących
obecnie 75% ław poselskich przyjdą "niekompetentne":), a to że nam
dzieci podda eurokrata szatańskiej "homoseksualizacji"...

No i oczywiście nie może się to skończyć inaczej, niż że
"wymordują 100 milionów" (toć to komuna przecież!)

Listę obłędu można by wydłużać.

Warto przy tym zauważyć tylko jeden drobny szczegół: prawie za całą
tą "mową nienawiści" stoi tak naprawdę wola przetrwania i odzyskania
wpływów przez Kościół katolicki. Nie jestże tak?:)


Tymczasem prawda o polskim udziale w Unii Europejskiej, łatwo
widoczna dla nieuprzedzonego oka, jest zupełnie odwrotna do tego, co
wmawiają prawicowi "eurosceptycy", którym skadinąd słowo "prawda"
nie schodzi z ust: jeszcze nigdy Polska nie miała okazji być tak
bezpieczna od wojny, trwale związana ze swoim kręgiem cywilizacyjnym
(od którego ją w przeszłości niemal bez ustanku odrywano) i otwarta
na perpektywę osiągnięcia zachodniego standartu życia.

Zaś w historii świata jeszcze nigdy nie było imperium (a tym
poniekąd będzie zjednoczona Europa), które stworzyłoby swoim
obywatelom tak przyjazne warunki życia, zagwarantowało tyle swobód,
a za jeden z priorytetów cywilizacyjnych miało rozpowszechnianie
idei praw i godności jednostki tak szeroko i konsekwentnie pojętych.

No, po prostu komuna! ("Eurosajuz":) Nawet pedałowi nie będzie można
na ulicy ubliżać (nie mówiąc o zdrowym, naturalnym odruchu dania w
mordę).
Obserwuj wątek
    • 0rmo Re: Praw człowieka nigdy dosyć 18.12.07, 23:54
      Berman, potomek kata Polaków, mówi o godności ludzkiej. Już sam ten
      fakt nakazuje ostrożność. A może popiera bo skrót KPP mu się dobrze
      kojarzy?
      • mirmat1 W Eurokolchozie prawa człowieka sa fikcja 21.12.07, 17:28
        0rmo napisał:

        > Berman, potomek kata Polaków, mówi o godności ludzkiej. Już sam
        ten fakt nakazuje ostrożność. A może popiera bo skrót KPP mu się
        dobrze kojarzy?
        M: Nie slyszalem by hipokryci typu pismakow z G.W.
        uzalali sie na uwiezienie historyka Irvinga w Austrii czy pastora
        Lehra w Niemczech, skazanie na wiezienie pastora Ake Greena w
        Szwecji czy procesy Michela Houellebecq, Oriany Fallaci
        czy Brigitte Bardott we Francji.
        Niepodporzadkowujacych sie politycznie redaktorow po prostu wyrzuca
        sie z pracy. Tak stalo sie ostatnio z zastepca redaktora
        francuskiego
        pisma La Croix, Alain Hergothe, ktory osmielil sie napisac ksiazke
        popierajaca polityke Amerykanska (La Guerre a Outrances). W ksiazce
        tej Hergothe wykazal,
        ze media francuskie wykazuja anty-amerykanskie uprzedzenia odnosnie
        wojny w Iraku. To wystarczylo by wyrzucic go z pracy. Dziszejsze BBC
        finansowane z haraczu jaki wymusza sie na Brytyjczykach jest wzorcem
        Politycznej Poprawnosc. Eliminuje sie tam ostatnie reduty
        niezaleznych pogladow tak by juz nic nie przeszkadzalo
        bezmyslnej indoktrynacji. W BBC pozbawiono audycji jednego z
        najpopularniejszych Brytyjskich dziennikarzy Roberta Kilroy-Silka.
        Jego "show" zwany "Kilroy" regularnie zbieral przed ekran
        telewizyjny 1,2 miliona widzow. Pretekstem do pozbawienia go pracy w
        BBC byl jego artykol w innym pismie Sunday Express, gdzie napisal on
        oczywista prawde, ze islamisci sa "samobojczymi bombami,
        obcinajacymi konczyny opresorami kobiet".
        Takie standardy beda wprowadzane przez "sady" odradzajacego sie
        UBekistanu w Polsce.


        • andrzej369 Re: W Eurokolchozie prawa człowieka sa fikcja 22.12.07, 11:05
          Mirmat1, Twoje argumenty pokazuja jak bardzo jestes nastawiony przeciwko godnosci drugiego czlowieka.
          Osoba, ktora popierala wojne w Iraku niczym sie nie rozni od fanatykow islamskich i slusznie ze zostala zwolniona z pracy.
          Kazde prawo należy tak odczytywac aby nie naruszalo godnosc drugiego czlowieka.
          Ten kto doprowadza do naruszania godnosci czlowieka powinien być napietnowany. Hergothe bronil Amerykanow w sprawie inwazji na Irak i tym samym naruszyl godnosc Irakijczykow.

          Kazda wojna jest zbrodnia przeciwko ludzkosci. Niema wojen sprawiedliwych!!!

          Ja jestem przeciwnikiem wszystkich religii, ale jeszcze nie oznacza zebym zdecydowal sie na uzycie sily (zbrodni) przeciwko wyznawcom religijnym. Gdybym to uczynil powinienem być ukarany surowo.


          • mirmat1 Klamstwa POstKomuchow:paranoja czy bezczelnosc 22.12.07, 15:23
            andrzej369 napisał:

            > Mirmat1, Twoje argumenty pokazuja jak bardzo jestes nastawiony
            przeciwko godnosci drugiego czlowieka. Osoba, ktora popierala wojne
            w Iraku niczym sie nie rozni od fanatykow islamskich i slusznie ze
            zostala zwolniona z pracy.
            M: 120 tysiecy Kurdow wymordowanych przez Sadama czy pol miliona
            Irackich szyitow naplulo by ci w trwarz za taka obrone
            ich "godnosci". Po obaleniu Sadama przez koalicje Amerykansko-
            Brytyjsko-Polska w Iraku odbyly sie WOLNE WYBORY gdzie mimo terrory
            Al-Kajdy, ryzykujac zyciem wziela udzial ogromna wiekszosc
            Irakijczykow wybierajac swoj wlasny rzad. Tak a propo, ten rzad
            zostal zdradzony przez ich Polskiego sojusznika kiedy POstKomuchy
            Tuska uciekaja z tego kraju.
            > Kazde prawo należy tak odczytywac aby nie naruszalo godnosc
            drugiego czlowieka.
            M: Zydow gazowano w Oswiecimiu bo tez "naruszali godnosc Niemcow".
            Kazdy despota kneblowal usta swym przeciwnikom bo "naruszali jego
            gopdnosc" Tfuuuuu!!!!!
            > Ten kto doprowadza do naruszania godnosci czlowieka powinien być
            napietnowany.
            > Hergothe bronil Amerykanow w sprawie inwazji na Irak i tym samym
            naruszyl godnosc Irakijczykow.
            M: szczegolnie godnosc Sadama Husejna i jego "wolnosc" w
            masakrowaniu, tortutach i agresji.
            > Kazda wojna jest zbrodnia przeciwko ludzkosci. Niema wojen
            sprawiedliwych!!!
            M: niech zyje "pokoj" z Monachium 1938 roku !!!!!
            > Ja jestem przeciwnikiem wszystkich religii, ale jeszcze nie
            oznacza zebym zdecydowal sie na uzycie sily (zbrodni) przeciwko
            wyznawcom religijnym. Gdybym to uczynil powinienem być ukarany
            surowo.
            M: a jednak jestes P A R A N O I K I E M !!!!!! Jak na razie
            to "uzycie sily (zbrodni) przeciwko wyznawcom religijnym" stosuja
            ci, ktorym chcialbys zapewnic BEZKARNOSC: Al-Kajda, Sadam Husejn czy
            Talibowie.
            >
            >
            • andrzej369 Re: Klamstwa POstKomuchow:paranoja czy bezczelnos 22.12.07, 20:37
              Mirmat1, trzeba być wielkim glupcem żeby sadzic, ze w panstwach islamskich można wprowadzic demokracje.

              Wolne wybory w Iraku wygladaly podobnie jak w Polsce po II wojnie Swiatowej, tez podobno były "wolne".
              Nieprawdaz?
              Nie masz pojecia co to jest fanatyzm religijny!
              • mirmat1 Re: Klamstwa POstKomuchow:paranoja czy bezczelnos 24.12.07, 20:33
                andrzej369 napisał:

                > Mirmat1, trzeba być wielkim glupcem żeby sadzic, ze w panstwach
                islamskich można wprowadzic demokracje.
                M: Trzeba byc komunista by uwierzyc, ze wiekszosc ludzi nie chce
                WOLNOSCI !
                > Wolne wybory w Iraku wygladaly podobnie jak w Polsce po II wojnie
                Swiatowej, te z podobno były "wolne".
                > Nieprawdaz?
                M: Ach pamietam jak to "reakcja" mordowala kazdego, kto chcial
                uczestniczyc w organizowanych przez NKWD-KGB "wyborach". No bo
                zgodnie z twoimi fantazjami antykomunisci jak Al-Kajda w Iraku
                grozili smiercia tym co popierali "wolne wybory" w PRL !
                > Nie masz pojecia co to jest fanatyzm religijny!
                M: Wiem co to fanatyzm euro-zamordystow. Taki burmistrz stolicy
                Eurokolchozu - Brukseli, ateista Freddy Thielemans pokochal
                muzulmanow za to, ze oni nienawidza chrzescijan. By wyrazic swoja
                wdziecznosc za nienawisc chrzecijan ZABRONIL demonstarcji przeciw
                islamizacji Europy.
                Ten sam Freddy Thielemans w czasie obiadu z burmistrzem francuskiego
                miasta Angoulême na wiadomosc o smierci Papieza Jana Pawla II
                zakrzyknal: papiez zmarl - szampan dla kazdego !!!!
                Thank You, Mr. Mayor: Champagne for Everyone
                www.brusselsjournal.com/node/2312
                Europe's jackboot progressives
                www.washingtontimes.com/article/20070829/EDITORIAL/108290004/1013
                • andrzej369 Re: Klamstwa POstKomuchow:paranoja czy bezczelnos 24.12.07, 23:41
                  mirmat1 napisał:

                  > M: Wiem co to fanatyzm euro-zamordystow. Taki burmistrz stolicy
                  > Eurokolchozu - Brukseli, ateista Freddy Thielemans pokochal
                  > muzulmanow za to, ze oni nienawidza chrzescijan. By wyrazic swoja
                  > wdziecznosc za nienawisc chrzecijan ZABRONIL demonstarcji przeciw
                  > islamizacji Europy.
                  > Ten sam Freddy Thielemans w czasie obiadu z burmistrzem francuskiego
                  > miasta Angouleme na wiadomosc o smierci Papieza Jana Pawla II
                  > zakrzyknal: papiez zmarl - szampan dla kazdego !!!!
                  > Thank You, Mr. Mayor: Champagne for Everyone
                  > www.brusselsjournal.com/node/2312
                  > Europe's jackboot progressives
                  > www.washingtontimes.com/article/20070829/EDITORIAL/108290004/1013

                  Z takimi jak Ty, ciezko prowadzic dyskusje poniewaz nie myslisz lecz inni mysla za Ciebie.

                  Wolalbym prowadzic dyskusje z autorami mysli, a nie z "zolnierzami" wlascicieli mysli.
                  • mirmat1 Ciezko dyskutowac z tymi co ignoruja fakty 25.12.07, 01:11
                    andrzej369 napisał:

                    > mirmat1 napisał:
                    > > > M: Wiem co to fanatyzm euro-zamordystow. Taki burmistrz
                    stolicy Eurokolchozu - Brukseli, ateista Freddy Thielemans pokochal
                    > > muzulmanow za to, ze oni nienawidza chrzescijan. By wyrazic
                    swoja wdziecznosc za nienawisc chrzecijan ZABRONIL demonstarcji
                    przeciw islamizacji Europy.
                    > > Ten sam Freddy Thielemans w czasie obiadu z burmistrzem
                    francuskiego miasta Angouleme na wiadomosc o smierci Papieza Jana
                    Pawla II zakrzyknal: papiez zmarl - szampan dla kazdego !!!!
                    > Z takimi jak Ty, ciezko prowadzic dyskusje poniewaz nie myslisz
                    lecz inni mysla za Ciebie.
                    M: wiekszosc lewakow bazuje swoje "opinie" na Hollywoodzkich
                    fantazjach a nie historycznych faktach. Konsekwencja jest tak
                    zwana "walka z ksenofobia" wzorowana na walce w czasie Hitlerowskich
                    Niemiec przeciw "Volksverhetzung".
                    > Wolalbym prowadzic dyskusje z autorami mysli, a nie
                    z "zolnierzami" wlascicieli mysli.
                    M: A ja sadzilem, ze ci co MYSLA nie obawiaja sie przeciwstawnych
                    opinii. Dlaczego wiec wsadzacie do wiezien tych co maja inne opinie
                    niz wy ?????
                    Hmmm. Pytanie retoryczne !!!!!
    • pjpb Praw człowieka nigdy dosyć 19.12.07, 09:26
      juz samo zestawienie zdarzen, ktore w rozumieniu p. borowskiego byly lamaniem
      fundamentanego prawa do godnosci w interpretacji kpp p. borowskiego sklanialaby
      do ostroznosci wobec samej karty.
      ne jest prawda, ze ochrona obywatela jest tym lepsza, im wiecej papieru jest
      zapisane o niej - skutecznosc mozna osiagnac raczej przez scisle zdefiniowane
      normy, ktore dzieki swej zwiezlosci sa znane obywatelom i obywatele moga ich
      egzekwowac. ogrom papieru zapisanego zyczeniami i deklaracjami raczej zwieksza
      psychoze spoleczna - bo nieokreslone prawa sa gorsze niz ich brak; kazdy moze w
      dowolnym momencie uznac, ze ich prawo jest lamane z przyczyn dla czlowieka
      niezrozumialych.
      • andrzej369 Re: Praw człowieka nigdy dosyć 21.12.07, 16:56
        pjpb napisał:

        > juz samo zestawienie zdarzen, ktore w rozumieniu p. borowskiego byly lamaniem
        > fundamentanego prawa do godnosci w interpretacji kpp p. borowskiego sklanialaby
        > do ostroznosci wobec samej karty.
        > ne jest prawda, ze ochrona obywatela jest tym lepsza, im wiecej papieru jest
        > zapisane o niej - skutecznosc mozna osiagnac raczej przez scisle zdefiniowane
        > normy, ktore dzieki swej zwiezlosci sa znane obywatelom i obywatele moga ich
        > egzekwowac. ogrom papieru zapisanego zyczeniami i deklaracjami raczej zwieksza
        > psychoze spoleczna - bo nieokreslone prawa sa gorsze niz ich brak; kazdy moze w
        > dowolnym momencie uznac, ze ich prawo jest lamane z przyczyn dla czlowieka
        > niezrozumialych.

        Pierwszym bledem był papier z 10 - cioma przykazaniami "Boskimi".

        Zrozumcie najpierw ten pierwszy blad, a będziecie mieć upowaznienie do okreslania nastepnych bledow czlowieka.

        Tam gdzie jest prawo, tam nigdy nie będzie sprawiedliwosci.
        Tam gdzie jest sprawiedliwosc, tam prawa nie trzeba.

        Dopóki czlowiek jest nieswiadomy swoich czynow, dopoty wprowadzanie prawa jest konieczne.

        Cala tajemnica lezy w ludzkiej SWIADOMOSCI, a nie w wierze.
        Czlowiek chce zrozumiec innych, a nie chce zrozumiec samego siebie.

        Zrozumiemy SIEBIE, zrozumiemy innych, a nie na odwrot.
    • abhaod Tusk się zbłaźnił, ulegając presji KK 19.12.07, 10:40
      wybory2007.wp.pl/wid,9259016,wiadomoscflv.html?ticaid=15063
    • mg2005 KPP... 19.12.07, 14:10
      KPP mówi :" nauka i sztuka jest wolna od wszelkich ograniczeń".
      A więc także ograniczeń moralnych.

      KPP to utrata suwerenności prawnej.
      A co, jeśli nastąpi sprzeczność orzeczeń trybunałów w Strasburgu i
      Luksemburgu ? :)
      • andrzej369 Re: KPP... 21.12.07, 16:41
        mg2005 napisał(a):

        > KPP mówi :" nauka i sztuka jest wolna od wszelkich ograniczeń".
        > A więc także ograniczeń moralnych.

        Jezyk ludzki jest tylko forma i należy szukac w nim odpowiedniej tresci, a nie dodawac nastepnej formy jak Ty uczyniles.
        >
        > KPP to utrata suwerenności prawnej.

        Prawo jest dla czlowieka, a nie czlowiek dla prawa.
        W Twoich myslach rzadzi "Pan" (implant w psychice).
        > A co, jeśli nastąpi sprzeczność orzeczeń trybunałów w Strasburgu i
        > Luksemburgu ? :)

        Jeżeli będą tacy ludzie jak Ty orzekac w Strasburgu i Luksemburgu, to napewno dojdzie do sprzecznosci. Jednak musze jasno powiedziec, ze na Ziemi nie istnieja tylko tacy jak Ty.
        Ty widzisz tylko forme i jeszcze nieoznacza, ze wszyscy tak widza jak Ty.

        Są tacy, którzy widza CZLOWIEKA !!!
      • xs550 Re: KPP... 23.12.07, 00:54
        No to wtedy trzeba sie bedzie zastanowic ktory trybunal, czy ten w Strasburgu czy ten w Luksemburgu, jest wazniejszy. Ja tam problemu nie widze. Obydwa trybunaly maja swoj okreslony zakres orzekawczy.
    • toja3003 Faktycznie trzeba się bać tej Karty, tylko pytanie 20.12.07, 17:20
      Faktycznie trzeba się bać tej Karty, tylko pytanie kto ma się bać i
      dlaczego, wyjaśniam zatem cytując dokument:
      Artykuł 3 Prawo do integralności osoby: „zakaz wykorzystywania ciała
      ludzkiego i jego poszczególnych części jako źródła zysku” czyli
      drżyjcie przedsiębiorcy, bo nie wolno wam kogoś zatrudniać dla
      zysku, możecie jedynie dla strat.
      Art5, P.1 „1. Nikt nie może być trzymany w niewoli” oznacza, że
      wiezięnia są niedopuszczalne a więc w praktyce żadnych kar dla
      przestępców.
      Co oznacza Art.41 „Każdy ma prawo do bezstronnego i rzetelnego
      załatwienia jego sprawy w rozsądnym terminie”. Co to jest
      załatwienie „bezstronne”, „rzetelne” a zwłaszcza ile to lat
      maksymalnie oznacza „rozsądny termin”?
      Albo Art.51 powiada „2. Niniejsza Karta nie ustanawia żadnej nowej
      kompetencji ani zadania dla Wspólnoty lub Unii, ani nie zmienia
      kompetencji i zadań określonych w Traktatach.” To pytam po co ta
      Karta jest, skoro sama mówi o sobie, że jest niczym i do niczego,
      bez zadań, kompetencji?

      Itd.itp. polecam samodzielną lekturę tego dokumenciku, który zawiera
      gumowe paragrafy, nic nie znaczące w praktyce np. Art.32 „Minimalny
      wiek dopuszczenia do zatrudnienia nie może być niższy niż minimalny
      wiek zakończenia obowiązku szkolnego, z zastrzeżeniem uregulowań,
      które mogą być bardziej korzystne dla młodocianych i z wyjątkiem
      ograniczonych odstępstw.” Czyli można wprowadzić obowiązek szkolny
      do lat 10 a potem dobrowolną naukę i zatrudniać 10-ciolatków albo
      można zastosować „bardziej korzystne uregulowania” albo znowu w
      drugą stronę „ograniczone odstępstwa”, co kto chce.

      Uuuuuu. Strach się bać.
      • andrzej369 Re: Faktycznie trzeba się bac, ale takich jak Toja 20.12.07, 20:08
        Faktycznie trzeba sie bac, ale takich jak Toja3003!

        Dlaczego?
        Tacy ludzie zawsze przeksztalca ludzki jezyk na forme, dla osiagniecia wlasnych niecnych celow.

        Karte Podstawowych Praw należy podpisac. Powod - to plynaca z niej pozytywna tresc dla przecietnego obywatela.
        Kto nie dostrzega tej tresci jest wielkim glupcem i jeszcze wiekszym formalista.

        • mg2005 Re: Faktycznie trzeba się bac, ale takich jak Toj 20.12.07, 22:01
          andrzej369 napisał:

          > Tacy ludzie zawsze przeksztalca ludzki jezyk na forme, dla
          osiagniecia *wlasnych*
          > *niecnych* celow.

          Uff... :))

          >
          > Karte Podstawowych Praw należy podpisac. Powod - to plynaca z niej
          pozytywna tr
          > esc dla przecietnego obywatela.

          Naiwny - nie wiadomo jaka treść płynie z tego pseudo-prawnego
          bełkotu...

          > Kto nie dostrzega tej tresci jest wielkim glupcem i jeszcze
          wiekszym formalista

          Głupcem jest ten ,kto "kładzie głowę" pod 'gumowe paragrafy', które
          będą miały 'gumową' interpretację Trybunału...
          • toja3003 andrzej369 nie myśli - on wie. 21.12.07, 15:22
            • andrzej369 Re: toja to slepiec - on patrzy tylko na forme ! 21.12.07, 15:56
          • andrzej369 Re: Faktycznie trzeba się bac, ale takich jak Toj 21.12.07, 15:45
            Mg2005, idac Twoim tropem myslenia cale prawo to "gumowe paragrafy".
            Daj mi czlowieka, a ja dostosuje do niego paragraf. To jest Twój sposób myslenia.

            Mój sposób myslenia to prawo dla czlowieka. Twój czlowiek dla prawa. Jeżeli tak będziemy myslec to przestaniemy z paragrafow czynic "gumy" w zaleznosci od okolicznosci.
            • mg2005 Re: Faktycznie trzeba się bac, ale takich jak Toj 21.12.07, 18:14
              andrzej369 napisał:

              > Mg2005, idac Twoim tropem myslenia cale prawo to "gumowe
              paragrafy".

              Nie całe .Natomiast KPP to ideologiczny bełkot.

              > Daj mi czlowieka, a ja dostosuje do niego paragraf. To jest Twój
              sposób mysleni
              > a.

              To nie tak. Z tego bełkotu Trybunał będzie mógł wyprowadzić dowolne
              interpretacje... Zdawać się na jego łaskę i niełaskę - byłoby
              głupotą !

              >
              > Mój sposób myslenia to prawo dla czlowieka. Twój czlowiek dla
              prawa.

              Przeciwnie. Żeby prawo było dla człowieka - musi być jasne i
              jednoznaczne.
              • andrzej369 Re: Faktycznie trzeba się bac, ale takich jak Toj 22.12.07, 11:22
                Mg2005
                Żeby prawo było jasne i jednoznaczne musialby jezyk ludzki być jasny i jednoznaczny. Tak nie jest. Jezyk ludzki jest popaprany i tym samym prawo jest jego odzwierciedleniem.

                Jezyk ludzki jest tylko forma i prosze o tym pamietac. Trescia jest zycie czlowieka.
    • whiskeyjack Ale jaja 21.12.07, 10:33
      Nie moge uwierzyc, ale p. Borowski wymeczyl te wypociny na
      powaznie....

      A wpis niejakiego "Nick3" to juz calkowity kabaret.
      • abhaod Re: Ale jaja 21.12.07, 10:36
        www.youtube.com/watch?v=PuZ1nvagxT8
        • andrzej369 Re: Ale jaja 21.12.07, 16:07
          Religie są przyczyna nienawisci, wojen, niewolnictwa itp.,itd..

          Gdyby nie religie, czlowiek bylby przyjacielem wzgledem drugiego czlowieka.
          Religie doprowadzily, ze czlowiek wszystko i wszystkich pozada (miluje).

          Religie to ZLO.
      • andrzej369 Re: Ale jaja 21.12.07, 16:23
        whiskeyjack napisał:

        > Nie moge uwierzyc, ale p. Borowski wymeczyl te wypociny na
        > powaznie....
        >
        > A wpis niejakiego "Nick3" to juz calkowity kabaret.

        Nie dziwie sie, ze czlowiekowi niewierzysz.
        Ty wierzysz tylko w cos co nieistnieje. Tak zostales zmanipulowany przez religie. Czlowiek "be", cacy "bog". Nieprawdaz?
    • xs550 Re: Praw człowieka nigdy dosyć 23.12.07, 00:41
      Niestety ale w tym co piszesz jest bardzo wiele prawdy. Kosciol katolicki juz od dawna dziala na niekorzysc kraju, sciagajac go w dol i uniemozliwiajac przyspieszony rozwoj. Kosciol jest hamulcem rozwojowym tego narodu i trzeba sobie to jasno powiedziec. Im predzej ograniczy sie jego wplywy, tym lepiej dla obywateli.
    • blust Praw człowieka nigdy dosyć 23.12.07, 03:45
      Artykul wspomina ze za zalozene zwiazku zawodowego w Polsce wylatuje
      sie z pracy.

      Wlasnie takie rozumienie 'wolnego rynku' prezentuje neoliberalizm
      wyznawany bezmyslnie przez wiekszosc ideologow Platformy, ktora
      nigdy i nigdzie nie wstawila sie za prawami pracownikow.

      To jeszcze jeden argument dla PO zeby Karty nie ratyfikowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka