Dodaj do ulubionych

Pogrzeb Ireny Sendler

15.05.08, 12:54
Obawiam się, że nie minie nawet miesiąc, zanim na jej grobie pojawią się
zwyczajowe swastyki i inne symbole tradycyjnej katolickiej miłości bliźniego i
polskiej gościnności, znane z cmentarzy żydowskich w całej Polsce.
Obserwuj wątek
    • iwonaholka Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:07
      (*)(*)(*) Dla mnie będzie Pani Największym z Polaków. 2500 razy
      dokonała Pani cudu. Dziękuję.
      • czarek1 Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:24
        Odszedl WIELKI CZLOWIEK, wzor PRAWDZIWEJ chrzescijanki.
        • ezr Order Uśmiechu 15.05.08, 13:43
          Bardzo proszę w tekście artykułu "Order Uśmiechu" napisać z dużej litery,
          ponieważ to taka sama nazwa jak np. Order Orła Białego. Z góry dziękuję.
      • junkier Dlaczego wywrotowiec Edelman podbudowuje p. Sendle 15.05.08, 14:00
        Dlaczego wywrotowiec Edelman podbudowuje autorytetem p. Sendlerowej
        swoje mocno watpliwe w swietle faktow zaslugi?

        Każdy kto interesuje się historią wie że ciężar walki w powstaniu w
        gettcie (w którym zginęło 8 żołnierzy niemieckich...) wziął na
        siebie ŻZW a nie lewackie bojówki Edelmana.
        • pixos kłamać trzeba umieć 15.05.08, 16:00
          No widzisz te wasze broszurki lpr-owskie wyjarały ci dziurę w mózgu. Nawet nie
          potrafisz udawać, że znasz historię. Poniżej link do materiału jak najbardziej
          źródłowego - Raport Jurgena Stroopa z likwidacji getta, str. 2. No tylko nie
          mów, że to żydowska manipulacja.

          www.holocaust-history.org/works/stroop-report/jpg/strp002.jpg
    • mark.parker Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:44
      No, to już popija małmazje z Ha-Szem w rajskich ogrodach i cieszy wzrok widokiem
      tych, którzy dawno odeszli. Tam już nie musi nikogo ratować, może się spokojnie
      radować życiem wiecznym.
    • smok_sielski Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:24
      Jakos skrzetni pomija sie informacje, ze Pani Sandler byla zdeklarowana
      socjalistka (az do smierci). Nawet zaraz po jej smierci, GW napisala tylko, ze
      "przed wojna dzialala w partii socjalistycznej". Nie podajemy niewygodnych
      faktow czy jak?
      smok
      • kadewu1 Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:42
        Wielki człowiek, wielka postać, bohaterka, która tysiące razy
        ryzykowała własnym życiem... Po prostu czapki z głów.

        Wielka szkoda, że ludzie tego formatu odchodzą. A dookoła pełno
        maluczkich, "wielkich chrześcijan", któzy wszędzie węszą agentów itd.

        Pani Ireno, była Pani wspaniałym Człowiekiem. Chylę czoła.
        Katarzyna
      • birkat Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:04
        A co jest niewygodnego w byciu socjalistą? I to w przedwojennym PPS?
      • absztyfikant Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:16
        SENDLER debilu. Przypominam Ci tez, ze w tej samej partii dzialal Jozef Pilsudski.
    • absztyfikant Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:55
      pl.youtube.com/watch?v=5hQ0OkcLKuE&feature=related
    • lidmoc Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:40
      Cześć i pamięć Wielkiej Polce.
      Dziś już takich ludzi nie ma. Mój Boże, jak ten świat dziczał.
      A bycie socjalistą to powód do dumy, nie do wstydu.
    • rychoku Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 17:00
      Też się tego obawiam. Żydowscy prowokatorzy mogą się nawet do tego posunąć, bo
      pani Sendlerowa bardzo do legendy o Jedwabnem nie pasuje.
    • aurita [*] 16.05.08, 10:10
      chwilka ciszy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka