oszolom_polski 15.05.08, 12:54 Obawiam się, że nie minie nawet miesiąc, zanim na jej grobie pojawią się zwyczajowe swastyki i inne symbole tradycyjnej katolickiej miłości bliźniego i polskiej gościnności, znane z cmentarzy żydowskich w całej Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwonaholka Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:07 (*)(*)(*) Dla mnie będzie Pani Największym z Polaków. 2500 razy dokonała Pani cudu. Dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
czarek1 Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:24 Odszedl WIELKI CZLOWIEK, wzor PRAWDZIWEJ chrzescijanki. Odpowiedz Link Zgłoś
ezr Order Uśmiechu 15.05.08, 13:43 Bardzo proszę w tekście artykułu "Order Uśmiechu" napisać z dużej litery, ponieważ to taka sama nazwa jak np. Order Orła Białego. Z góry dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Dlaczego wywrotowiec Edelman podbudowuje p. Sendle 15.05.08, 14:00 Dlaczego wywrotowiec Edelman podbudowuje autorytetem p. Sendlerowej swoje mocno watpliwe w swietle faktow zaslugi? Każdy kto interesuje się historią wie że ciężar walki w powstaniu w gettcie (w którym zginęło 8 żołnierzy niemieckich...) wziął na siebie ŻZW a nie lewackie bojówki Edelmana. Odpowiedz Link Zgłoś
pixos kłamać trzeba umieć 15.05.08, 16:00 No widzisz te wasze broszurki lpr-owskie wyjarały ci dziurę w mózgu. Nawet nie potrafisz udawać, że znasz historię. Poniżej link do materiału jak najbardziej źródłowego - Raport Jurgena Stroopa z likwidacji getta, str. 2. No tylko nie mów, że to żydowska manipulacja. www.holocaust-history.org/works/stroop-report/jpg/strp002.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 13:44 No, to już popija małmazje z Ha-Szem w rajskich ogrodach i cieszy wzrok widokiem tych, którzy dawno odeszli. Tam już nie musi nikogo ratować, może się spokojnie radować życiem wiecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:24 Jakos skrzetni pomija sie informacje, ze Pani Sandler byla zdeklarowana socjalistka (az do smierci). Nawet zaraz po jej smierci, GW napisala tylko, ze "przed wojna dzialala w partii socjalistycznej". Nie podajemy niewygodnych faktow czy jak? smok Odpowiedz Link Zgłoś
kadewu1 Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:42 Wielki człowiek, wielka postać, bohaterka, która tysiące razy ryzykowała własnym życiem... Po prostu czapki z głów. Wielka szkoda, że ludzie tego formatu odchodzą. A dookoła pełno maluczkich, "wielkich chrześcijan", któzy wszędzie węszą agentów itd. Pani Ireno, była Pani wspaniałym Człowiekiem. Chylę czoła. Katarzyna Odpowiedz Link Zgłoś
birkat Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:04 A co jest niewygodnego w byciu socjalistą? I to w przedwojennym PPS? Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:16 SENDLER debilu. Przypominam Ci tez, ze w tej samej partii dzialal Jozef Pilsudski. Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 15:55 pl.youtube.com/watch?v=5hQ0OkcLKuE&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
lidmoc Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 16:40 Cześć i pamięć Wielkiej Polce. Dziś już takich ludzi nie ma. Mój Boże, jak ten świat dziczał. A bycie socjalistą to powód do dumy, nie do wstydu. Odpowiedz Link Zgłoś
rychoku Re: Pogrzeb Ireny Sendler 15.05.08, 17:00 Też się tego obawiam. Żydowscy prowokatorzy mogą się nawet do tego posunąć, bo pani Sendlerowa bardzo do legendy o Jedwabnem nie pasuje. Odpowiedz Link Zgłoś