krakuw Jarek co jest granę???? 28.07.08, 22:10 Witam Polaków Jestem zdumiony zachowaniem Jarka Kaczyńskiego, gdyż gnidami są jego konkurenci o czym cała Polska trąbi. Odpowiedz Link Zgłoś
sunemperor A Rydzyka zbojkotować nie łaska? 28.07.08, 22:12 tam to dopiero ludziska obraźliwe rzeczy opowiadają. Głównie o politykach PO i SLD, ale jak pamiętamy nie tylko. Bratowej prezesa też się oberwało. Gdyby prezesunio chciał być konsekwentny i uczciwy, to by tą stację też zbojkotował. Tyle, że dla prezesa problemem jest to, że TVN pokazuje polityków PIS takimi, jakimi oni są, a nie takimi, jakimi chcieli by być odbierani. Ciąży im to, że nie mają nad dziennikarzami władzy absolutnej, jak w TVPis. Niech sobie dalej urządzają takie bojkoty, to za jakiś czas znikną ze sceny. Czego życzę im i sobie. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: A kto ci broni bojkotować RM? Bojkotuj sobie 28.07.08, 22:17 Bojkotuj sobie do woli i tak już ci nic nie pomoże. Twój mózg sprany doszczetnie lekturą Gazety Wyborczej i oglądaniem kiepskich seriali w Polsacie, nie potrafi samodzielnie myśleć. Odpowiedz Link Zgłoś
ireeek J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 22:22 Niech bracia Kaczynscy wezma pod uwage to jak oni szkodza panstwu a nie TVN!! Tyle wstydu dla naszego kraju nie przyniesli wszyscy politycy razem wzieci, za to obecny prezydent bije rekordy... Ale co tu wymagac od czlowieka ktory nawet wyslowic sie nie potrafi nie wspominajac juz o tym jak zaspiewal Hymn Polski! Odpowiedz Link Zgłoś
kosma44 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 22:28 Donosiciele działają na wolniejszych obrotach . Gnida to i tak miłe określenie aczkolwiek paskudne biorąc pod uwagę względy wizualne . Odpowiedz Link Zgłoś
zgryzliwy1 Re: J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady 28.07.08, 22:33 Kaczynski : "Ostatnio na antenie TVN można było się dowiedzieć, że jesteśmy 'rynsztokowymi gnidami" dzienks prezesie, dzienks sa info - teraz juz wiem kim jestescie Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Niewątpliwie są, ale w TVN tego nie słyszłem. 28.07.08, 22:35 Jestem o tym przekonany od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 kaczynscy to ku.. i gnido- mendy 28.07.08, 22:39 niszcza nasza Polske sku..syny-homozygotyczne!moderator napewno to wypie.. z forum,ale choc przez chwile bede miał satysfakcje. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachiensis Brawo, Boguś! Twoja ocena jest rzetelna i słuszna! 28.07.08, 22:54 Odpowiedz Link Zgłoś
pocieszne kazirodztwo 28.07.08, 22:44 obrzezanyfiut napisała: > tusk je moim szwagrem po ...kozie walilim jedną kozę. Ja z rana łun > popołudniu. to kazirodztwo walic swoja siostre koze, capie Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 nie pierwszy raz tow. Kaczyński ma problemy ze zro 28.07.08, 22:46 zumieniem Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Woda na te dziennikarskie kłamliwe psy... 28.07.08, 22:51 wrze już od dawna. Aż dziw że reakcja PiS-u jest dopiero teraz. __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
radio-wolna-marycha Re: Woda na te dziennikarskie kłamliwe psy... 28.07.08, 22:58 Ciekawe dlaczego występują w radiu w którym słuchacz potrafi powiedzieć do księdza: " trzy słowa do księdza prowadzącego ch... Ci w d..." I tam im to nie przeszkadza...;))) Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Nie sądzę aby tak moógł powiedzieć słuchacz RM... 28.07.08, 23:14 To kultura słuchaczy TVN pilnie naśladujących serwowane im przez TVN wzory zachowań Palikota, Niesiołowskiego czy Bartoszewskiego. Naszych tytanów od bolszewickiej kultury i podobnego chowu dobrych obyczajów... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
radio-wolna-marycha Re: doprawdy ? 28.07.08, 23:19 pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_s%C5%82owa_do_ojca_prowadz%C4%85cego Odpowiedz Link Zgłoś
bydlo_prof_wb Te problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy... 30.07.08, 18:40 jak też odróżnienie chama od słuchacza RM to już od dawna tak Cię dręczą czy od czasu bardziej intensywnego prania mózgu w TVN? Any way gratuluję i myślę że możesz sam śmiało próbować z czymś oryginalnym się przebić... __________ Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny (Zbigniew Herbert) Odpowiedz Link Zgłoś
langston Wejchert i Walter podstawione UBeckie bydlo 28.07.08, 22:52 "Gazeta Polska"-Wojenna poczta Jana Wejcherta Jan Wejchert, jeden z twórców TVN, prowadził w okresie PRL-u dochodowy biznes - ujawnia "Gazeta Polska". W stanie wojennym ... Jan Wejchert, jeden z twórców TVN, prowadził w okresie PRL-u dochodowy biznes - ujawnia "Gazeta Polska". W stanie wojennym jego firma polonijna zajmowała się dostarczaniem paczek z zagranicy, nadawanych dla obywateli Polski Ludowej. Tygodnik przytacza opinię historyka IPN, Antoniego Dudka, według którego aby móc prowadzić taką działalność, Jan Wejchert musiał współpracować z Biurem W. Była to jednostka organizacyjna MSW zajmująca się kontrolą korespondencji. "Gazeta Polska" wyjaśnia, że wiadomości na temat działalności jednego z twórców TNV odnalazła w informatorach izby zrzeszającej w latach 80-tych firmy polonijne oraz w biuletynach Polsko-Polonijnej Izby Przemysłowo-Handlowej Inter-Polcom. Tygodnik podkreśla, że w tych dokumentach jest wiele danych o początkach działalności biznesowej Jana Wejcherta. W 1976 roku Wejchert został polskim pełnomocnikiem frankfurckiej firmy, która otrzymała zgodę na działalność na terenie naszego kraju. Tygodnik podkreśla, że historycy zajmujący się okresem PRL nie mają wątpliwości, iż tacy pełnomocnicy podlegali zabezpieczeniu kontrwywiadowczemu i część z nich współpracowała z bezpieką. Ponadto, na łamach informatora "Inter-Polcomu", Wejchert chwalił się, że jego firma Konsuprod była pierwszą firmą polonijną w PRL, która wystąpiła o zgodę na działalność. "Gazeta Polska" zwraca uwagę, że Konsuprod świetnie radził sobie przez cały okres Polski Ludowej. O dobrych kontaktach firmy Jana Wejcherta z władzami w okresie stanu wojennego może świadczyć reportaż z otwarcia w 1982 roku w Bielsku Białej fabryki Konsuprodu. W jej ramach odbyło się wykwintne przyjęcie, na którym pojawił się zastępca wojskowego komisarza w województwie bielskim. Więcej na temat działalności gospodarczej Jana Wejcherta w okresie PRL - w "Gazecie Polskiej"."Gazeta Polska"/kk /chod. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ------Premier Kaczynski Odnowicielem RP----------- 28.07.08, 22:55 panie Premierze - uczciwi Polacy czekaja na powrot PISu do wladzy i dokonczenie budowy solidarnej Polski ! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia A owszem, podobno z Lepiorem juz buduje 37-ą Erpe. 28.07.08, 23:01 w piwnicy u Edgara Maczugi, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka701 Re: Dobra dobra, czerwonodupcu. Lepiej sie powieś 28.07.08, 23:02 gamon a gdzie twoj przydupas 1zorro...tak ladnie gromisz tego gamonia tak wam ladnie w parze Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Najlepszy to jest Tłusty Przydupas Lesia Pokurcza. 28.07.08, 23:04 Odpowiedz Link Zgłoś
nanabun J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 22:58 Kto tę rynsztokową gnidę wpuścił do Poznania??? Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Młodzi "Demokraci" szaleją na forum. 28.07.08, 23:06 Dostali instrukcje więc szczekają. Wychodzi ich inteligenckie pochodzenie w pierwszym pokoleniu. Do gnoju chamy!! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia O co ci chodzi, siwojajcu?Girzynskiego nie lubisz? 28.07.08, 23:07 Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Was najlepiej charakteryzuje radny Majdan. 28.07.08, 23:15 Wybitny działacz PO. He he. Jeszcze raz: do gnoju młody demokrato. Te wasze dzienne prikazy i tak nie skutkują. Staczacie się PO równi pochyłej. He he Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo -----mlode PełO dostalo smsy od Schetyny---------- 28.07.08, 23:16 i teraz na forum GW wprowadza intrukcje szefa w zycie Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia Jarcio nie wysyła bo GSM-a nie ma, a mamusia... 28.07.08, 23:21 ma tylko telefon na korbke...buuuuhahahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka701 Slonce Peru Wielki Len 28.07.08, 23:10 .znow na czele sadazy..heheh teraz jako najwiekszy klamca.. jak to teraz mlodziezowka POpaprancow wytlumaczy.......ciekawe. mozemy ich od teraz nazywac PINOKIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_gamonia No jasne, w porownaniu z Lipcem i Lepperem to len. 28.07.08, 23:12 Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka701 slonce peru wielki len 28.07.08, 23:16 ...zajmij sie lepiej gromieniem Pinokiow...wtedy nam wszystkim bedzie sie zylo lepiej... (tylko uwazaj zebys siebie nie zgladzil) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo Re: No jasne, w porownaniu z Sawicka i Karnowskim 28.07.08, 23:17 i reszta PO-lodziarzy Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo Re: Herr Thuske to Prawdziwy kaszubski Patriota! 28.07.08, 23:35 Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ----uczciwi Polacy murem za Premierem Kaczynskim-- 28.07.08, 23:14 Odpowiedz Link Zgłoś
wikal J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 23:18 Pan Kaczyński albo nie oglądał programu "Szkło kontaktowe" albo celowo przekłamuje rzeczywistość. Stawiam na to drugie. Akurat oglądałam, choć ostatnio czynię to rzadko, bo główny dostarczyciel dowcipów czyli pis stracił władzę. Inwektywa pojawiła się w wypowiedzi jednego z wpienionych słuchaczy. Gdyby to było radio Maryja, usłeszylibysmy sakramentalne "Szczęść Boże". Niestety programu nie prowadził ojciec Rydzyk, ale bodajże pan Zimiński, który próbował przywołać słuchacza do porządku, zamiast go pochwalić za trafną analizę (nie żebym popierała takie teksty, ale tak by postapił szaman z Torunia). Ale i tak to nie pomogło, nasz niedorobiony napoleonek wykorzystał okazję i zacytował słowa wyrwane z kontekstu. Mohery uwierzyły. I o to cały czas chodzi - o te 15- 20%. Pan prezes wiem bowiem, że więcej już nie będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
palikotek Czytaj NIE i olej TVN- Urban chociaz nie udaje ze. 28.07.08, 23:31 ze chodzi mu o interes Polski Odpowiedz Link Zgłoś
madissa Jarka prawda w oko kole 28.07.08, 23:35 Jarku: vox populi - vox dei. Szkło kontaktowe to najwyższe osiągnięcie demokracji. Można tu usłyszeć nawet słuchaczki radio ma Ryja. Odpowiedz Link Zgłoś
tersup J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 23:37 Na te stacje szkoda forsy i dlatego wiekszosc Polakow tego tez nie oglada Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady 28.07.08, 23:41 jacek230 napisał: > Bo sa.Mały gudłaju?nie tylko Pisowscy mają rynsztokowy język,ale też rynsztokowy wyglad.Bardzo dobrze ze was tumany w TVN niema,przynajmniej nie mam nudności. Odpowiedz Link Zgłoś
simon369 ☼☼☼ 28.07.08, 23:52 . . . i bardzo dobrze - mniej Kaczyńskich w TVN wyjdzie na zdrowie wykształconej i światłej części społeczeństwa, która jest widzami TVN :) . . . osobiście się bardzo cieszę :):):) Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ----wyborcom PO z ZK i AŚ tez wyjdzie na zdrowie-- 28.07.08, 23:53 w koncu ten Ziobro ich ciagle straszy z ekranu, nie to co mecenas Cwiakalski Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 Zierro, chodzi ci o tego Prawie-Nikogo? 29.07.08, 00:07 Buuuhaha, zakompleksiony bydlaczek, trafi do mamra za swoje nieudolne machlojki. Odpowiedz Link Zgłoś
cleryka Re: ----wyborcom PO z ZK i AŚ tez wyjdzie na zdro 29.07.08, 01:07 Żalosne porównanie,ciągle widze,niestety Ziobrę na antenie.Co sie dzieje? czy On jeszcze jest ciągle ministrem? czy mam fobie jakieś? Odpowiedz Link Zgłoś
tomasz62 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 23:55 a co z tv trwam ,tam zapewne jest normalnie i spokojnie Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachjiski001 TV Plwam to oaza dobroci, szacunku i dobra...tfu! 29.07.08, 00:09 Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 23:57 brzydki pan-chamisko Odpowiedz Link Zgłoś
almagus J.Kaczyński: Brzmi aksamitnie Radio Ma Ryja! 29.07.08, 00:03 Brzmi aksamitnie Radio Ma Ryja! Chcecie być w narodzie zdrowi. Pijcie łajniak, a koniak klerowi! Do czego rwiesz się ty głupi Polaku. To dla nas koniak, ty gustuj w łajniaku. Koniak mszalny i „filipiński” winiak. Lub pędzony nocą bimbrowy łajniak. Jak łoscypek z bobkiem, produkt dla ludu. My wam dodamy PiSiORnego brudu. Doleje teolog wam święconej wody. Zlepper gnojowicy dla kmieciej zgody. Tak poprzez łajniaki, trop do winiaku. Jak ksiądz pozwoli dojdziesz do koniaku. Choć w ładzie bożym kmieciom nie przystoi. Koniak dla księdza, kmieć niech łajniak doi! Po angielsku koniak, winiak łajniakiem. Polak na zadupiu ma być wieśniakiem! Daje wam Europa tło z pedałami. Spoko,! Łajniak, zboczenia to macie z nami! Odpowiedz Link Zgłoś
placebo99 Przegrana PO to jak wydalenie stolca z odbytnicy 29.07.08, 00:29 Inteligencja nie pozwala mi użyć wulgaryzmu typu "wysranie" liberałów z szeregów poselskich. A tak się stanie podczas następnych wyborów. Pan Prezes jest sprawiedliwy i czeka aż duchowi narodu zbierze się na defekację i z wielkim impetem pozbędzie się tego libertyńskiego stolca ze swoich trzewi. Odpowiedz Link Zgłoś