Dodaj do ulubionych

J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p...

    • krakuw Jarek co jest granę???? 28.07.08, 22:10
      Witam Polaków

      Jestem zdumiony zachowaniem Jarka Kaczyńskiego, gdyż gnidami są jego konkurenci o czym cała Polska trąbi.
    • sunemperor A Rydzyka zbojkotować nie łaska? 28.07.08, 22:12
      tam to dopiero ludziska obraźliwe rzeczy opowiadają. Głównie o politykach PO i
      SLD, ale jak pamiętamy nie tylko. Bratowej prezesa też się oberwało. Gdyby
      prezesunio chciał być konsekwentny i uczciwy, to by tą stację też zbojkotował.
      Tyle, że dla prezesa problemem jest to, że TVN pokazuje polityków PIS takimi,
      jakimi oni są, a nie takimi, jakimi chcieli by być odbierani. Ciąży im to, że
      nie mają nad dziennikarzami władzy absolutnej, jak w TVPis. Niech sobie dalej
      urządzają takie bojkoty, to za jakiś czas znikną ze sceny. Czego życzę im i sobie.
      • vitabravo Re: A kto ci broni bojkotować RM? Bojkotuj sobie 28.07.08, 22:17
        Bojkotuj sobie do woli i tak już ci nic nie pomoże.
        Twój mózg sprany doszczetnie lekturą Gazety Wyborczej
        i oglądaniem kiepskich seriali w Polsacie, nie potrafi
        samodzielnie myśleć.
    • ireeek J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 22:22
      Niech bracia Kaczynscy wezma pod uwage to jak oni szkodza panstwu a nie TVN!!
      Tyle wstydu dla naszego kraju nie przyniesli wszyscy politycy razem wzieci, za
      to obecny prezydent bije rekordy... Ale co tu wymagac od czlowieka ktory nawet
      wyslowic sie nie potrafi nie wspominajac juz o tym jak zaspiewal Hymn Polski!
    • kosma44 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 22:28
      Donosiciele działają na wolniejszych obrotach . Gnida to i tak miłe
      określenie aczkolwiek paskudne biorąc pod uwagę względy wizualne .
    • zgryzliwy1 Re: J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady 28.07.08, 22:33
      Kaczynski : "Ostatnio na antenie TVN można było się dowiedzieć, że jesteśmy
      'rynsztokowymi gnidami"

      dzienks prezesie, dzienks sa info - teraz juz wiem kim jestescie
    • halfliner Niewątpliwie są, ale w TVN tego nie słyszłem. 28.07.08, 22:35
      Jestem o tym przekonany od dawna.
    • bogdan331 kaczynscy to ku.. i gnido- mendy 28.07.08, 22:39
      niszcza nasza Polske sku..syny-homozygotyczne!moderator napewno to wypie.. z
      forum,ale choc przez chwile bede miał satysfakcje.
      • silesius.monachiensis Brawo, Boguś! Twoja ocena jest rzetelna i słuszna! 28.07.08, 22:54
    • pocieszne kazirodztwo 28.07.08, 22:44
      obrzezanyfiut napisała:


      > tusk je moim szwagrem po ...kozie walilim jedną kozę. Ja z rana łun
      > popołudniu.

      to kazirodztwo walic swoja siostre koze, capie
      • beatrix13 nie pierwszy raz tow. Kaczyński ma problemy ze zro 28.07.08, 22:46
        zumieniem
    • bydlo_prof_wb Woda na te dziennikarskie kłamliwe psy... 28.07.08, 22:51
      wrze już od dawna. Aż dziw że reakcja PiS-u jest dopiero teraz.
      __________

      Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust
      intelektualny (Zbigniew Herbert)
      • pogromca_gamonia Tak jest, pisiaki na haki! 28.07.08, 22:56
      • radio-wolna-marycha Re: Woda na te dziennikarskie kłamliwe psy... 28.07.08, 22:58
        Ciekawe dlaczego występują w radiu w którym słuchacz potrafi powiedzieć do
        księdza: " trzy słowa do księdza prowadzącego ch... Ci w d..."
        I tam im to nie przeszkadza...;)))
        • bydlo_prof_wb Nie sądzę aby tak moógł powiedzieć słuchacz RM... 28.07.08, 23:14
          To kultura słuchaczy TVN pilnie naśladujących serwowane im przez TVN wzory
          zachowań Palikota, Niesiołowskiego czy Bartoszewskiego. Naszych tytanów od
          bolszewickiej kultury i podobnego chowu dobrych obyczajów...
          __________

          Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
          (Zbigniew Herbert)
          • radio-wolna-marycha Re: doprawdy ? 28.07.08, 23:19

            pl.wikipedia.org/wiki/Trzy_s%C5%82owa_do_ojca_prowadz%C4%85cego
            • bydlo_prof_wb Te problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy... 30.07.08, 18:40
              jak też odróżnienie chama od słuchacza RM to już od dawna tak Cię dręczą czy od
              czasu bardziej intensywnego prania mózgu w TVN? Any way gratuluję i myślę że
              możesz sam śmiało próbować z czymś oryginalnym się przebić...
              __________

              Michnik jest manipulatorem. To człowiek złej woli, kłamca, oszust intelektualny
              (Zbigniew Herbert)
    • langston Wejchert i Walter podstawione UBeckie bydlo 28.07.08, 22:52
      "Gazeta Polska"-Wojenna poczta Jana Wejcherta
      Jan Wejchert, jeden z twórców TVN, prowadził w okresie PRL-u
      dochodowy biznes - ujawnia "Gazeta Polska". W stanie wojennym ...
      Jan Wejchert, jeden z twórców TVN, prowadził w okresie PRL-u
      dochodowy biznes - ujawnia "Gazeta Polska". W stanie wojennym jego
      firma polonijna zajmowała się dostarczaniem paczek z zagranicy,
      nadawanych dla obywateli Polski Ludowej. Tygodnik przytacza opinię
      historyka IPN, Antoniego Dudka, według którego aby móc prowadzić
      taką działalność, Jan Wejchert musiał współpracować z Biurem W. Była
      to jednostka organizacyjna MSW zajmująca się kontrolą
      korespondencji. "Gazeta Polska" wyjaśnia, że wiadomości na temat
      działalności jednego z twórców TNV odnalazła w informatorach izby
      zrzeszającej w latach 80-tych firmy polonijne oraz w biuletynach
      Polsko-Polonijnej Izby Przemysłowo-Handlowej Inter-Polcom. Tygodnik
      podkreśla, że w tych dokumentach jest wiele danych o początkach
      działalności biznesowej Jana Wejcherta. W 1976 roku Wejchert został
      polskim pełnomocnikiem frankfurckiej firmy, która otrzymała zgodę na
      działalność na terenie naszego kraju. Tygodnik podkreśla, że
      historycy zajmujący się okresem PRL nie mają wątpliwości, iż tacy
      pełnomocnicy podlegali zabezpieczeniu kontrwywiadowczemu i część z
      nich współpracowała z bezpieką. Ponadto, na łamach
      informatora "Inter-Polcomu", Wejchert chwalił się, że jego firma
      Konsuprod była pierwszą firmą polonijną w PRL, która wystąpiła o
      zgodę na działalność. "Gazeta Polska" zwraca uwagę, że Konsuprod
      świetnie radził sobie przez cały okres Polski Ludowej. O dobrych
      kontaktach firmy Jana Wejcherta z władzami w okresie stanu wojennego
      może świadczyć reportaż z otwarcia w 1982 roku w Bielsku Białej
      fabryki Konsuprodu. W jej ramach odbyło się wykwintne przyjęcie, na
      którym pojawił się zastępca wojskowego komisarza w województwie
      bielskim. Więcej na temat działalności gospodarczej Jana Wejcherta w
      okresie PRL - w "Gazecie Polskiej"."Gazeta Polska"/kk /chod.


    • hrabia-monte-christo ------Premier Kaczynski Odnowicielem RP----------- 28.07.08, 22:55
      panie Premierze - uczciwi Polacy czekaja na powrot PISu do wladzy i
      dokonczenie budowy solidarnej Polski !
      • pogromca_gamonia A owszem, podobno z Lepiorem juz buduje 37-ą Erpe. 28.07.08, 23:01
        w piwnicy u Edgara Maczugi, hehe
    • garbatonosy Szczekaczom POchwy mówimy - NIE. 28.07.08, 22:57

      • pogromca_gamonia Dobra dobra, czerwonodupcu. Lepiej sie powieś. 28.07.08, 22:59
        • kaczka701 Re: Dobra dobra, czerwonodupcu. Lepiej sie powieś 28.07.08, 23:02
          gamon a gdzie twoj przydupas 1zorro...tak ladnie gromisz tego
          gamonia tak wam ladnie w parze
          • pogromca_gamonia Najlepszy to jest Tłusty Przydupas Lesia Pokurcza. 28.07.08, 23:04
    • nanabun J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 22:58
      Kto tę rynsztokową gnidę wpuścił do Poznania???
    • profanum_vulgus Młodzi "Demokraci" szaleją na forum. 28.07.08, 23:06
      Dostali instrukcje więc szczekają. Wychodzi
      ich inteligenckie pochodzenie w pierwszym
      pokoleniu. Do gnoju chamy!!
      • pogromca_gamonia O co ci chodzi, siwojajcu?Girzynskiego nie lubisz? 28.07.08, 23:07
        • profanum_vulgus Was najlepiej charakteryzuje radny Majdan. 28.07.08, 23:15
          Wybitny działacz PO. He he. Jeszcze raz: do gnoju
          młody demokrato. Te wasze dzienne prikazy i tak nie
          skutkują. Staczacie się PO równi pochyłej. He he
        • hrabia-monte-christo -----mlode PełO dostalo smsy od Schetyny---------- 28.07.08, 23:16
          i teraz na forum GW wprowadza intrukcje szefa w zycie
          • pogromca_gamonia Jarcio nie wysyła bo GSM-a nie ma, a mamusia... 28.07.08, 23:21
            ma tylko telefon na korbke...buuuuhahahaha!
      • kaczka701 Slonce Peru Wielki Len 28.07.08, 23:10

        .znow na czele sadazy..heheh teraz jako najwiekszy klamca..
        jak to teraz mlodziezowka POpaprancow wytlumaczy.......ciekawe.
        mozemy ich od teraz nazywac PINOKIE!!!
        • pogromca_gamonia No jasne, w porownaniu z Lipcem i Lepperem to len. 28.07.08, 23:12
          • kaczka701 slonce peru wielki len 28.07.08, 23:16
            ...zajmij sie lepiej gromieniem Pinokiow...wtedy nam wszystkim
            bedzie sie zylo lepiej...
            (tylko uwazaj zebys siebie nie zgladzil)
          • hrabia-monte-christo Re: No jasne, w porownaniu z Sawicka i Karnowskim 28.07.08, 23:17
            i reszta PO-lodziarzy
            • pogromca_gamonia Brawo PO, brawo Tusk, Prawdziwy Patriota! 28.07.08, 23:19
              • hrabia-monte-christo Re: Herr Thuske to Prawdziwy kaszubski Patriota! 28.07.08, 23:35
    • hrabia-monte-christo ----uczciwi Polacy murem za Premierem Kaczynskim-- 28.07.08, 23:14
      • pogromca_gamonia Umyj sie, śmierdzielu, a muchy odleca.... 28.07.08, 23:18
    • wikal J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 23:18
      Pan Kaczyński albo nie oglądał programu "Szkło kontaktowe" albo
      celowo przekłamuje rzeczywistość. Stawiam na to drugie. Akurat
      oglądałam, choć ostatnio czynię to rzadko, bo główny dostarczyciel
      dowcipów czyli pis stracił władzę. Inwektywa pojawiła się w
      wypowiedzi jednego z wpienionych słuchaczy. Gdyby to było radio
      Maryja, usłeszylibysmy sakramentalne "Szczęść Boże". Niestety
      programu nie prowadził ojciec Rydzyk, ale bodajże pan Zimiński,
      który próbował przywołać słuchacza do porządku, zamiast go pochwalić
      za trafną analizę (nie żebym popierała takie teksty, ale tak by
      postapił szaman z Torunia). Ale i tak to nie pomogło, nasz
      niedorobiony napoleonek wykorzystał okazję i zacytował słowa wyrwane
      z kontekstu. Mohery uwierzyły. I o to cały czas chodzi - o te 15-
      20%. Pan prezes wiem bowiem, że więcej już nie będzie.
    • palikotek Czytaj NIE i olej TVN- Urban chociaz nie udaje ze. 28.07.08, 23:31
      ze chodzi mu o interes Polski
    • madissa Jarka prawda w oko kole 28.07.08, 23:35
      Jarku: vox populi - vox dei. Szkło kontaktowe to najwyższe osiągnięcie
      demokracji. Można tu usłyszeć nawet słuchaczki radio ma Ryja.
    • tersup J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 23:37
      Na te stacje szkoda forsy i dlatego wiekszosc Polakow tego tez nie
      oglada
    • cz27 Re: J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady 28.07.08, 23:41
      jacek230 napisał:

      > Bo sa.Mały gudłaju?nie tylko Pisowscy mają rynsztokowy język,ale
      też rynsztokowy wyglad.Bardzo dobrze ze was tumany w TVN
      niema,przynajmniej nie mam nudności.
    • simon369 ☼☼☼ 28.07.08, 23:52
      . . . i bardzo dobrze - mniej Kaczyńskich w TVN wyjdzie na zdrowie
      wykształconej i światłej części społeczeństwa, która jest widzami TVN :) . . .
      osobiście się bardzo cieszę :):):)

      • hrabia-monte-christo ----wyborcom PO z ZK i AŚ tez wyjdzie na zdrowie-- 28.07.08, 23:53
        w koncu ten Ziobro ich ciagle straszy z ekranu, nie to co mecenas Cwiakalski
        • silesius.monachjiski001 Zierro, chodzi ci o tego Prawie-Nikogo? 29.07.08, 00:07
          Buuuhaha, zakompleksiony bydlaczek, trafi do mamra za swoje nieudolne
          machlojki.
        • cleryka Re: ----wyborcom PO z ZK i AŚ tez wyjdzie na zdro 29.07.08, 01:07
          Żalosne porównanie,ciągle widze,niestety Ziobrę na antenie.Co sie
          dzieje? czy On jeszcze jest ciągle ministrem? czy mam fobie jakieś?
    • tomasz62 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p.. 28.07.08, 23:55
      a co z tv trwam ,tam zapewne jest normalnie i spokojnie
      • silesius.monachjiski001 TV Plwam to oaza dobroci, szacunku i dobra...tfu! 29.07.08, 00:09
    • bogdan331 J.Kaczyński: bojkotujemy TVN, bo łamie zasady p... 28.07.08, 23:57
      brzydki pan-chamisko
      • silesius.monachjiski001 J.Kaczyński? A co to za jeden? 29.07.08, 00:10
    • almagus J.Kaczyński: Brzmi aksamitnie Radio Ma Ryja! 29.07.08, 00:03
      Brzmi aksamitnie Radio Ma Ryja!

      Chcecie być w narodzie zdrowi.
      Pijcie łajniak, a koniak klerowi!

      Do czego rwiesz się ty głupi Polaku.
      To dla nas koniak, ty gustuj w łajniaku.
      Koniak mszalny i „filipiński” winiak.
      Lub pędzony nocą bimbrowy łajniak.
      Jak łoscypek z bobkiem, produkt dla ludu.
      My wam dodamy PiSiORnego brudu.
      Doleje teolog wam święconej wody.
      Zlepper gnojowicy dla kmieciej zgody.
      Tak poprzez łajniaki, trop do winiaku.
      Jak ksiądz pozwoli dojdziesz do koniaku.
      Choć w ładzie bożym kmieciom nie przystoi.
      Koniak dla księdza, kmieć niech łajniak doi!
      Po angielsku koniak, winiak łajniakiem.
      Polak na zadupiu ma być wieśniakiem!
      Daje wam Europa tło z pedałami.
      Spoko,!
      Łajniak, zboczenia to macie z nami!
    • placebo99 Przegrana PO to jak wydalenie stolca z odbytnicy 29.07.08, 00:29
      Inteligencja nie pozwala mi użyć wulgaryzmu typu "wysranie"
      liberałów z szeregów poselskich. A tak się stanie podczas następnych
      wyborów. Pan Prezes jest sprawiedliwy i czeka aż duchowi narodu
      zbierze się na defekację i z wielkim impetem pozbędzie się tego
      libertyńskiego stolca ze swoich trzewi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka