Dodaj do ulubionych

Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego?

22.10.08, 07:24
Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się nie nadaje na to stanowisko
Obserwuj wątek
    • wacikowa Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 07:44
      Bóg Cię opuścił? Kaczyński już przegrał swoją błazenadę!
      • mlasskacz Mamy pewność że Wypierdek wystartuje.I przegra z T 22.10.08, 08:21
        uskiem.Może i tak będzie dobrze?
        • wacikowa Re: Mamy pewność że Wypierdek wystartuje.I przegr 22.10.08, 08:29
          Myślisz że usk to dobre rozwiązanie?
          • wrojoz Kaczyński odejdzie. Tusk Prezydentem. 22.10.08, 09:04
            • smutas13 Re: Kaczyński odejdzie. Tusk Prezydentem. 22.10.08, 14:44
              Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.
              Może tak być?
              • jakis_taki_pojebany Czarnym Koniem (tzw.Karo)jest Prof.Kłapczyński! 22.10.08, 17:20
    • rogal30 Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego 22.10.08, 07:53
      A ja proponuje Kaczyńskiego Bogusława
    • zat4ra Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:00
      >Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się nie nadaje na to stanowisko

      Bardzo slaby dowcip. Zart, zeby byl zabawny, musi miec choc troche, przemyconej cichcem, prawdy. Dlatego ten twoj jest bardzo nieudany.
    • super.zgred Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:13
      wyyjec napisał:
      > Tylko Kaczyński! Nikt inny tak się NIE NADAJE na to stanowisko
      Masz rację, on się nie nadaje [na żadne stanowisko]!!!
      To już ja byłbym lepszy;)
      • wacikowa Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:30
        Każdy będzie lepszy od Kaczyńskiego;)
        • fedorczyk4 Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:44
          No właśnie, każdy tylko nie on.
        • ichmordy Kaczyński bis 22.10.08, 08:47
          Największe szanse ma Kaczyński bo reszta to krętacze i agenci. Jedynym człowiekiem godnym zaufania jest Lech Kaczyński. I będę na niego głosował.A wpadki miał każdy z obecnych prezydentów - Wałęsający podawał noge Kwasowi i obiecał 100 milionów dla każdego, Kwachu za dużo pił i byl wplątany w aferę przemytu pieniędzy na konta szwajcarskie. Przy nich i kontrkandydatach Kaczyński wygląda jak aniołek który jest ostry w gębie :) Tak więc spieprzajcie dziady
          • wacikowa Re: Kaczyński bis 22.10.08, 08:56
            Na szczęście takich chorych ludzi którzy pójdą i zagłosują na niego jest garstka.
            Tak więc bujaj się sam.
            • wrojoz Brawa dla Tuska!! 22.10.08, 09:06
          • bardu Re: Kaczyński bis 22.10.08, 09:09
            chmordy napisała:

            > Jedynym człowiekiem godnym zaufania jest Lech Kaczyński.
            Jeśli dla Ciebie jedynym, godnym zaufania jest Kaczyński to można Ci już tylko
            współczuć.
    • porannakawa20 Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 08:57
      Kaczynski?
      Prawdopodobnie bedzie lezal powalony wylewem.
      Jak kloda.
      Bezwiednie bedzie oddawal kal i mocz pod siebie.
      Myslisz, ze bedzie w tym stanie kandydowac?
      • wrojoz Tusk to mąż stanu, wygra. 22.10.08, 09:05
        Kaczyński to tylko przeszkadzacz!
        • kwicolek Re: Tusk to mąż stanu, wygra. 22.10.08, 09:14
          wrojoz napisał:

          > Kaczyński to tylko przeszkadzacz!

          A w czym mu Kaczyński przeszkadza?
          Przecież on nic nie robi,no-może jedynie ładnie się uśmiecha.
          Jeszcze kilka złodziejskich ustaw i Tusk popłynie.
        • wet3 Re: wrojoz 22.10.08, 15:02
          wrojoz napisał: > TYusk to maz stanu, wygra.

          > Kaczyński to tylko przeszkadzacz!

          Taki z rudego maz stanu jak z koziej d... traba! Twoj idol potrafi
          tylko picowac a nic nie robi. Poza tym jest specjalista od klamania
          oraz obrzucania lajnem i blotem. Obok Bolka sepleniacy jest
          najwrednieszym chamem pozbawionym kultury i zasad moralnych.
          • wacikowa Otwórz oczy! 22.10.08, 15:42
            A Kaczyński to kto według Ciebie?
            Nie kłamie?
            Nie robi z siebie idioty?
            Nie sepleni?
            Nie picuje?
            Nie obrzuca ludzi łajnem?
            • wet3 Re: wacikowa 22.10.08, 18:01
              wacikowa napisała: > Otworz oczy!

              > A Kaczyński to kto według Ciebie?
              > Nie kłamie?
              > Nie robi z siebie idioty?
              > Nie sepleni?
              > Nie picuje?
              > Nie obrzuca ludzi łajnem?

              Mam je, razem z uszami zawsze otwarte. Zapytaj siebie uczciwie
              dlaczego piszesz takie oklepane, wyssane z palca glupoty???!
              PS - Zapomnialas napisac, ze Kaczynski chla.
              • wacikowa Re: wacikowa 22.10.08, 21:24
                A to Ty możesz pisać wyssane z palca głupoty a ja pokazywać Ci tychże samych już
                nie.
                A niby kim Ty jesteś?
    • 123rbr Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 22.10.08, 09:30
      Zarówno Kaczyński jak i Tusk to wielka pomyłka.
      • darekvtb Re: Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńsk 22.10.08, 10:19
        Pomylka bedzie ZAWSZE.
        Bo system jest taki, ze wybor zawsze bedzie miedzy przyglupem i
        kretaczem. Bo ciemny narod moze wybierac tylko sposrod takich,
        jakich mu podsuna. Czy rzeczywiscie wierzycie ze bylo by inaczej,
        jesli by prezydentem byl Tusk, a kaczor premierem? Wybory to
        formalnosc, decyduje ten, kto podsunie 2-ch kandydatow - "zajadlych
        antagonistow". I narodowi pozostaje tylko wybrac, miedzy gilotyna i
        krzeslem elektrycznym :-)
        Na tym polega "demokracja".
        Pozdrawiam i ... udanego wyboru! :-)
    • yola13 Czarny koń- tak myślę 22.10.08, 10:23
      czyli ktos o kim w tej chwili nawet pojęcia nie mamy, a panu LK to
      juz dziekujemy:P
      • piemont12 Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie!!!! 22.10.08, 10:30
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=902&w=74891904&a=74907348
        newsgroups.derkeiler.com/Archive/Soc/soc.culture.polish/2008-08/msg01844.html
        • nobull Re: Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie! 23.10.08, 08:45
          piemont12 napisał:

          >Kaczynscy na taczki i won z Polski, kanalie!

          Zabraklo ci pigulek komuchu

          Kaczynski to JEDYNE zbawienie dla Polski!

          kanalie to JARUZELSKI, Kwasniewski, Walesa, Michnik i ta cala banda z PO! !

          Tusk juz dawno powinien sie podda c do dymisji!
      • smutas13 Re: Czarny koń- tak myślę 22.10.08, 14:51
        yola13 napisała:

        > czyli ktos o kim w tej chwili nawet pojęcia nie mamy, a panu LK to
        > juz dziekujemy:P


        Masz rację.
    • acc4 Kariera Kaczyńskiego - pasmo oszustw 22.10.08, 14:34
      Kariera Lecha kaczyńskiego jest pasmem oszustw wyborczych.
      Wybraliśmy go na prezydenta Warszawy, bo zapewniał, że rozbije układ
      warszawski. Rozbił, ale utworzył nowy, swój własny. Jego ludzi
      wciąż widzimy w KRRiTV, w TVP i innych mediach, na czele banku
      centralnego, w SKOKach. Warszawiacy poznali się na oszustwie i w
      wyborach na prezydenta RP masowo głosowali przeciwko Lechowi
      Kaczyńskiemu. Niestety, udało mu się oszukać po raz drugi, tym razem
      na większą skalę – cały naród. Skończy się to tak samo jak w
      Warszawie – znakiem odmowy w 2010 roku. Preludium mieliśmy w
      październiku 2007, gdy jego brat przegrał wybory parlamentarne.

      Lech Kaczyński, gdziekolwiek pracował czy to jako urzędnik państwowy
      czy samorządowy, tworzył wokół siebie koterię składającą się z
      ludzi, których wiązał ze sobą węzłami osobistej lojalności. Profity
      z takiego układu są obopólne: on ma zaufanych pretorian (dzisiaj
      zwanych eunuchami), oni lukratywne posadki, na które nigdy nie
      mieliby szns w otwartym naborze, np. w drodze konkursu. Typowa jest
      pod tym względem kariera obecnego szefa kancelarii prezydenta Piotra
      Kownackiego, który już do konca życia może nie pracować, tak się
      nachapał jako szef Orlenu.

      Z identycznymi koteriami mieliśmy do czynienia w PRL. W koteryjnych
      układach kompetencje się nie liczą. Nie liczy się też dobro
      publiczne. Chodzi wyłącznie o to, żeby u steru byli "moi" ludzie.
      Czy prezydent może traktować instytucje państwa jak prywatny
      folwark, bo do tego sprowadza się metoda zarządzania wyłącznie
      przez "swoich"? We własnym folwarku można się kierować osobistymi
      uprzedzeniami, nawet doprowadzić go przez to do upadku, co zresztą
      stało się faktem za PRL.

      Dzisiaj mówimy: nie, nie, po stokroć – nie. Takie gromkie "nie"
      usłyszy Lech Kaczyński jesienią 2010 roku. Już teraz niech się
      pychicznie na to nastawia. Drugi raz nikogo nie nabierze. To nie
      dobrotliwie uśmiechnięty profesor z bilbordów wyborczych z 2005
      roku, lecz mściwy, złośliwy, małostkowy, zakompleksiony człowieczek,
      mający w pogardzie tych, których głosy zapewniły mu drogę do dużego
      pałacu: absolwentów zawodówek, ludzi z małomiasteczkowych podwórek,
      dziadów, małp w czerwonym, ścierwojadów, wykształciuchów, słowem
      ciemnego ludu, który późno, bo późno, ale przyjrzał na oczy.
      • wet3 Re: acc4 22.10.08, 15:14
        Zebralo ci sie na pisanie klamstw i glupot. Laskawie nie raczylac
        zauwazyc, ze praktycznie komuna jak rzadzila, tak rzadzi. Jak trudno
        jest rozbic czerwona mafie Kaczynski przekonal sie na wlasnej skorze.
        Ta mafia - spadkobierca i beneficjant okraglego mebla, zakorzeniomna
        jest wszedzie - w sadownictwie, finansach, gospodarce, sluzbach
        specjalnych i, oczywiscie, w TK. Mamy taka Polske okralostolowa jaka
        zbudowal nam i umocnil podczas nocnej zmiany Bolek wspolnie z
        czerwona mafia. Oczywiscie ludzie twego pokroju beda zawsze zazarcie
        takiej PRL-bis bronic, beda zawsze odwracac kota ogonem, bo przeciez
        musza zachowac swoje przywileje i apanaze.
        • obraza.uczuc.religijnych Re: acc4 23.10.08, 14:28
          Wet, zostaw już nas Polaków w spokoju.
    • nobull Wybory za 2 lata. Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego 23.10.08, 09:00
      zA DWA lata?

      to zdecydowanie za dlugo!

      Trzeba jak najszybciej pobyc sie takich kanaliijak Tusk cy Sikorski

      KOMUCHY, lapowkarze, lekarze, BYLI WSI, CELNICY potracili lapowki a teraz chca
      je odzysakac, wiec uzywajAC KASY PUTINA staraja sie kompromitowa Kacynskich!
      Rzad Kaczynskich to jedyne zbawienie POLSKI, a tylko otumanione komunistyczne
      chamstwo z ciemnogrodu tego nie widzi!
    • huttner Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 23.10.08, 14:06
      W tym największy jest ambaras, że od 1990 roku wszyscy chcą naraz być
      prezydentem. Zawsze, jako wyborca miałem wybór, wybierać większego d...od
      mniejszego... oczywiście intelektem.
    • rooboy a kolejne wybory za 7 lat... 23.10.08, 14:22
      kto zajmie miejsce przyszlego prezydenta???
    • ankraw2 Kto zajmie miejsce Kaczyńskiego? 23.10.08, 17:22
      To jest tylko posłuszny wykonawca poleceń swojego brata,który jest nadzwyczaj złym człowiekiem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka