maupa13 Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:09 Pokażcie, towarzyszu Kaczyński, koniecznie pokażcie! Towarzysza J.M. Janowskiego, wielbiciela Radia Maryja i ulubieńca Rydzyka, chcemy to koniecznie zobaczyć raz jeszcze! JAk pijany przemawiał z mównicy sejmowej! Też "drobny incydent"? Żeby się przekonać o wysokich, czystych standardach moralności PIS i ich współwyznawców. Odpowiedz Link Zgłoś
flins Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos.. 22.11.08, 14:09 A u Was biją murzynow. Odpowiedz Link Zgłoś
dioskorides A u was bija murzynów 22.11.08, 14:10 ot pisowska retoryka bez honoru, jakby ja miał powiedziałby że wyciągnie konsekwencje wobec czarnego ptaszyska Odpowiedz Link Zgłoś
1tadeusz1 Co za debil 22.11.08, 14:12 pokarze inne przypadki a więc obnażył pijaństwo Krukowej. Wystarczy. Dziękujemy za potwierdzenie tego co było "oczywistą oczywistością" ! Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: Co za debil 22.11.08, 14:25 W tym na pewno jest jakiś plan, przecież Kaczyński to genialny strateg! :) Odpowiedz Link Zgłoś
alexandra220 [...] 22.11.08, 17:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
antoni99 Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:14 no nareszcie możśe zobaczymy to rozpasane towarzystwo - naszych posłów wypędzono z Sejmu dziennikarzy i mają wolność. Jeśli jak twierdzi Pan Kaczyński jest więcej takich przypadków to prosimy je pokazywać, ale ukaranie Pani Poseł Kruk jest obowiązkowe. Takie kary nakładane są na kierowców, na pracowników przez pracodawcę i w ... Sejmie też może zapanuje praworządność ( choć napewno nie prawo i sprawiedliwość bo to wywołuje śmiech!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
solarv Re: Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych p 22.11.08, 14:17 antoni99 napisał: > no nareszcie możśe zobaczymy to rozpasane towarzystwo - naszych posłów > wypędzono z Sejmu dziennikarzy i mają wolność. Jeśli jak twierdzi Pan > Kaczyński jest więcej takich przypadków to prosimy je pokazywać, ale ukaranie > Pani Poseł Kruk jest obowiązkowe. Takie kary nakładane są na kierowców, na > pracowników przez pracodawcę i w ... Sejmie też może zapanuje praworządność ( > choć napewno nie prawo i sprawiedliwość bo to wywołuje śmiech!!!) przeczytaj to jeszcze z 10 razy, naprawdę jesteś az tak naiwny? Odpowiedz Link Zgłoś
tredve Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:17 To sobie pokazuj prezesie. Faktem jest "coś tam, coś tam". Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: Oj Jaruś, Jaruś... Żenada. 22.11.08, 14:17 Gdyby ten człowiek pokazał, że nie toleruje łamania prawa i niemoralnego zachowania u siebie, może ludzie widzieli by w Kaczyńskim faktycznego "moalnego odnowiciela" i miałby poparcie, tak pozostaje tylko smiesznym, malym gosciem z geba pelna frazesów. Odpowiedz Link Zgłoś
ignatz Re: Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych p 22.11.08, 14:18 A gdzie do tej pory byłeś pigmeju. Odpowiedz Link Zgłoś
nanabun dyscyplinarka natychmiast 22.11.08, 14:18 W każdej normalnej firmie, za przyjście na bani dostaje się dyscyplinarne zwolnienie. W sejmie płacimy posłom spore pieniądze, za to żeby jak najlepiej pracowali dla naszego dobra swoimi głowami (teoretycznie). Żenujące jest tłumaczenie Jarusia. Skoro ta paniusia przyszła do roboty nawalona, to powinna na zbity pysk wylecieć. Odpowiedz Link Zgłoś
maupa13 Re: dyscyplinarka natychmiast 22.11.08, 14:26 No dlatego broni immunitetu, sam przecież przyznał, że "opozycja czasem działa niezgodnie z prawem". Czyli prawo dla innych, sprawiedliwość dla naszych, tak? Obleśny hipokryta. I niech pokażą tego co to pijany z mównicy przemawiał, rydzykowy ulubieniec J.M. Jackowski zdaje się mu było. Niech pokaże, pośmiejemy się wszyscy, dobrana para! nanabun napisał: > W każdej normalnej firmie, za przyjście na bani dostaje się dyscyplinarne > zwolnienie. W sejmie płacimy posłom spore pieniądze, za to żeby jak najlepiej > pracowali dla naszego dobra swoimi głowami (teoretycznie). Żenujące jest > tłumaczenie Jarusia. Skoro ta paniusia przyszła do roboty nawalona, to powinna > na zbity pysk wylecieć. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:23 wielu mowi o dyscyplinarce.Dlaczego nie wyrzucono ze stanowiska bylego Prezydenta Kwasniewskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
maupa13 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:30 no presentation1, ty hipokryto, przecież miało być inaczej, odnowa moralna i te rzeczy, razem z bandą pisiaków całe stado psów na Kwaśniewskim powiesiliście, i teraz tylko tyle masz do powiedzenia?? Żałosne karły moralne... Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:34 Nie pamietam jednak zeby probowano odsunac Kwasniewskiego od wladzy za pijanstwo.Dzieki alkoholizmowi wygral nawet druga kadencje.Kto jest wiec hipokryta?Wielu forumowiczow poperalo pijanego Prezydenta, jednak pijany(a) posel z opozycji to dopiero skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:47 Zestresowani.Tak socjologowie mowia o Polsce.Nawet nie umieja porzadnie wybrac.Gdyby mieli do wybrania kapowanie, wybraliby je, zeby byc przeciw Polsce.Za sto srebnikow Judasza sprzedadza wlasna rodzine a co dopiero kraj.I stad niewydolnosc kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
maupa13 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 15:02 No nie umieją porządnie wybrać, skoro obaj Kaczyńscy wybrali. A to że drugi raz im się nie udało (i nie uda), potwierdza tylko przysłowie, że "mądry Polak po szkodzie"...... presentation1 napisał: > Zestresowani.Tak socjologowie mowia o Polsce.Nawet nie umieja porzadnie wybrac. > Gdyby mieli do wybrania kapowanie, wybraliby je, zeby byc przeciw Polsce.Za sto > srebnikow Judasza sprzedadza wlasna rodzine a co dopiero kraj.I stad niewydoln > osc kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
norbertrabarbar Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 15:02 Spójrz prawdzie w oczy. To nie w kraju się źle dzieje ale w twojej rodzinie. To nie ludzie w kraju są biedni, to ty jesteś biedny. Polska nie jest niewydolna to ty jesteś niewydolny. I nikt nie chce sprzedać Polski za Judaszowe srebrniki to ty tak sobie tłumaczysz fakt, że jesteś zwykłym nieudacznikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 15:07 Ja uwazam ze zycie jest piekne.Nie narzekam.Nie pamietam kiedy -narzekalem.Moze dzisiaj w nocy bo wiatr wial z predkoscia do 150 km na godzine.Nic sie jednak nie zdarzylo.Co mowia inni?Odpowiem ci.SLDowska prawda jednej z jego czlonkin. Ze statystyki wynika, że 83 posłów nadużywa alkoholu, a 14 to alkoholicy. W rzeczywistości liczby te mogą być większe. Parlamentarzyści mają bowiem więcej okazji. Rauty, bankiety, przyjęcia, obiady. Wszyscy częstują, namawiają. Kiedyś się mówiło: kto nie pije, ten kapuje. Dziś: kto nie pije, ten się wywyższa. Więc piją, by pokazać, że są krew z krwi, kość z kości swoich wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
braad komuniści z PiS 22.11.08, 15:14 Masz dziwny sposób myślenia. czarno - biały. Jedni cacy inni be. Od a do z. Zostań kaznodzieją z takim fanatyzmem. A tłumaczenie JK jest stricte komunistyczne. "Pokażemy innych" - "A w Ameryce biją Murzynów". Jeśli fakty świadczą inaczej - tym gorzej dla faktów!!!!!!!! A cała ta "odnowa moralna" to tylko chwyw wyborczy. Kaczyści z definicji są moralni i tylko oni maja prawo (moralne :D) pokazywania mizerii moralnej innych. Kiedyś były "odchylenia" prawicowe, narodowe i inne. Teraz są odchylenia moralne... Odpowiedz Link Zgłoś
braad komuniści z PiS 22.11.08, 15:15 Masz dziwny sposób myślenia. czarno - biały. Jedni cacy inni be. Od a do z. Zostań kaznodzieją z takim fanatyzmem. A tłumaczenie JK jest stricte komunistyczne. "Pokażemy innych" - "A w Ameryce biją Murzynów". Jeśli fakty świadczą inaczej - tym gorzej dla faktów!!!!!!!! A cała ta "odnowa moralna" to tylko chwyt wyborczy. Kaczyści z definicji są moralni i tylko oni maja prawo (moralne :D) pokazywania mizerii moralnej innych. Kiedyś były "odchylenia" prawicowe, narodowe i inne. Teraz są odchylenia moralne... Odpowiedz Link Zgłoś
pc_maniac Do Presentation1 - masz rację 22.11.08, 15:49 Presentation1 - masz całkowitą rację - PiS jest dokładnie tyle wart ile pijany Kwaśniewski. Choć raz muszę Ci przyznać rację. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Do Presentation1 - masz rację 22.11.08, 15:51 lub wart tyle ile znarkotyzowany Tusk. Odpowiedz Link Zgłoś
kraq Re: Do Presentation1 - masz rację 22.11.08, 16:52 narkotykami akurat dilował jeden z urzędników waszego pisdenta. znow kula w płot dupku Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 16:26 presentation1 napisał: > Nie pamietam jednak zeby probowano odsunac Kwasniewskiego od wladzy za pijanstw > o.Dzieki alkoholizmowi wygral nawet druga kadencje.Kto jest wiec hipokryta?Wiel > u forumowiczow poperalo pijanego Prezydenta, jednak pijany(a) posel z opozycji > to dopiero skandal. Nie pamietasz, bo nie jestes Polakiem i w Polsce nie mieszkasz, jak kwasniewski byl prezydentem ty jeszcze nie miales laptopa wiec gowno wiedziaales, a rzeczywistosc jest taka, ze bylo bardzo duzo szumu wokol pijanstwa kwasniewskiego znacznie wiecej niz obecnie w zwiazku z pijanstwem prezydenta kaczynskiego, gosiewskiego czy poslanki kruk...:DDDDDDDDDDDDDDDDD Z drugiej jednak strony to sam prezydent kaczynski przyznal, ze kwasniewski jest jego najblizszym doradca...:DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
rokets_w Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 18:35 maupa13 napisała: > no presentation1, ty hipokryto, przecież miało być inaczej, odnowa moralna i te > rzeczy, razem z bandą pisiaków całe stado psów na Kwaśniewskim powiesiliście, i > teraz tylko tyle masz do powiedzenia?? > > Żałosne karły moralne... ------------------------------------------------------ A ty żałosny wermachtowiec Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:31 pewnie z tego samego powodu, co kaczynskiego, kiedy nie mogl ogarnąć się ze słuchawkami, i to na trzeźwo!!! :D Nie wiem co jest bardziej kompromitujące, napicie się z kumplami, czy brak mózgu/inteligencji :D Odpowiedz Link Zgłoś
dorian.gray.x Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 14:32 Może dlatego, że Kwaśniewski nawet w stanie po spożyciu mówił mądrzej od Kaczyńskiego (któregokolwiek, bo jeden wart drugiego) na trzeźwo? Wydaje mi się, że Kwaśniewski po spożyciu jest mniejszym problemem, niż Kaczyński grożący dziennikarce na wizji. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: ...Ciekawe......... 22.11.08, 16:21 presentation1 napisał: > wielu mowi o dyscyplinarce.Dlaczego nie wyrzucono ze stanowiska bylego Prezyden > ta Kwasniewskiego? Z tego samego powodu dla ktorego nie zdymisjonowano prezydenta kaczynskiego, posla gosiewskiego i poslanke kruk...:DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
silk67 Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:27 zgadzam sie wyjatkowo z prezesem, Kruk jest chora na alkoholizm Odpowiedz Link Zgłoś
zmuzbi Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos.. 22.11.08, 14:27 Pan Kaczyński postępuje jak gó...arz z przedszkola /przepraszam wszystkie dzieci z przedszkoli/.Jak zwykle obraża się na wszystkich, bo w PiS-ie nie może się nic zdrożnego stać,oni wszyscy są jak kryształ/z potężną skazą/. Odpowiedz Link Zgłoś
ch3heg Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:29 Żałosne. To jest ta moralna rewolucja? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Chleja wszyscy lub......prawie kazdy.......... 22.11.08, 14:31 Ponad 70% wypijanego w kraju alkoholu to wódka. Ponieważ spożycie rozkłada się nierównomiernie, oblicza się, że 2/3 całości alkoholu wypija ok. 6-8-milionowa grupa mężczyzn w wieku produkcyjnym. Praktycznie jest to większość zatrudnionych, a obecnie również bezrobotnych. Rośnie także liczba uzależnionych kobiet. Jeszcze przed kilku laty nie przekraczały one liczby 3% wśród wszystkich alkoholików, obecnie mówi się o 8-10%, przy czym u kobiet do uzależnienia dochodzi szybciej i w młodszym wieku. Dodajmy ze do uzaleznienia do alkoholu pomaga tez posel Palikot. Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslaw47 Re: ..Chleja wszyscy lub......prawie kazdy....... 22.11.08, 15:51 ..Palikot? Chyba czarni.Jaruzelskiego tak przyciskali, że ten wprowadził sprzedaż od 13 godziny.Darli się z ambon,że naród rozpity, o bur...delach i panienkach przy drodze nie wspomnę.Teraz nawet "na"CPNnie kupisz wódę. Grzmią? Naród pijany daje łatwo sobą sterować. Narkotyki i "dopalacze" inne świństwa do wąchania,...i tak właśnie rośnie głupi naród. Takim narodem sterują z "okrąglaka" i z ambon! Podrzucają tematy zastępcze, podpuszczają jednych na drugich itd. A służba zdrowia..kuleje! A dzieci głodne w szkołach wiejskich były i są! Kiedyś narody świata zaśpiewały,- Wyklęty powstań ludu ..itd. Historia lubi się powtarzać.Wcale tego nie chcę dla jasności. Chcę żyć w trzeżwym kraju, którym kierują trzeżwi posłowie! Odpowiedz Link Zgłoś
tersta To pokaż mały dziadu, pokaż,... 22.11.08, 14:34 no i przestań wreszcie się odgrażać tymi swoimi małymi, tłustymi rączkami. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos... 22.11.08, 14:35 Jaruś ale ty jesteś głąb, aż żal patrzeć na ciebie mydłku paskudny. Już ci nawet pleban nie pomoże siroto. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos.. 22.11.08, 14:39 Lesia bliźniaka też?! Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_bydle Kaczyński: Pokażemy inne przypadki pijanych pos.. 22.11.08, 14:40 Media jak zwykle za wszelką cenę chcą dowalić i ośmieszyć PiS. Pani Kruk wcale nie była pijana tylko na lekkim rauszu.W żadnej medialnej, sensacyjnej relacji nie widać by się chwiała, bełkotała czy chodziła zygzakiem.Ciekawe iluż to polityków wszystkich opcji często głosuje i przemawia na rauszu. W końcu po coś w restauracji sejmowej sprzedawany jest alkohol i ktoś go pije. Robienie sensacji, tłuczenie na okrągło w mediach, ciągły wrzask i zapluwanie się medialnych bałwanów tylko prowokuje do wymiotów. Oczywiście celuje WSI24 i Polsat oraz portale związane z Gadzinówka Wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
ciamej nie kłam 22.11.08, 17:41 jeślibyś dokładnie obejrzał te nagrania z Kruk to byś zobaczył co najmniej jedno miejsce w którym się zatacza - gdy jest prowadzona przez inną posłankę dochodzą do wąskich przeszklonych drzwi i tam ją ta posłanka na chwilę przestaje podpierać i Kruk idzie parę kroków sama i od razu się zatacza, jest to całkowicie wyraźne - a jak się przyjrzeć dokładniej to jest znacznie więcej momentów gdzie stawia kroki niepewnie we wszystkich rozmowach z tamtego dnia uwiecznionych na taśmie Kruk ma mętny wzrok, gdy z rozmawia z dziennikarzami nie może skupić wzroku na nich, raz ma szeroko rozwarte powieki, raz przymrużone, często na proste pytania nie wie co odpowiedzieć i widać wyraźnie jak się zamyśla (oczy patrzą jakby w dal), po to tylko by dłuższej chwili wyprodukować jakąś naiwną odpowiedź typu "taaak? no to co!", o sławnym "coś tam, coś tam" już nie wspomnę, czy tak się wysławia inteligentna osoba, z wyższym wykształceniem, poseł na sejm RP??? jeśli uważasz, że jej zachowanie było całkowicie normalne to proszę cię mocno: nie pij już więcej! jej zachowanie nie było normalne, delikatnie mówiąc nie była w pełni formy, oczywiście nie dowodzi to tego, że była pijana, może naprawdę była chora? miała jakiś atak? niski poziom cukru we krwi? (chociaż wiele osób zeznało, że czuć od niej było alkohol), nawet jeśli nie była pijana to całkowicie usprawiedliwione jest podejrzewanie jej o to, mogła się oczyścić z tego zarzutu, chociażby przez nie ukrywanie się za zasłoną w restauracji sejmowej przez 3 godziny Odpowiedz Link Zgłoś
quark71 Kaczyński! Ale z Ciebie prostak!!! 22.11.08, 14:41 Tolerujesz pijaństwo! Po za tym zachowujesz się jak małe dziecko "bo oni też" . Jesteś żałosnym, zakompleksionym karłowatym wypierdkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_bydle Re: Kaczyński! Ale z Ciebie prostak!!! 22.11.08, 14:48 quark71 napisał: > Tolerujesz pijaństwo! Po za tym zachowujesz się jak małe dziecko "bo oni też" > . Jesteś żałosnym, zakompleksionym karłowatym wypierdkiem. ==================================================== czemu na tym forum od chamowatych troli aż się roi /////////// Odpowiedz Link Zgłoś
quark71 Re: Kaczyński! Ale z Ciebie prostak!!! 22.11.08, 14:50 Masz coś do mnie łosiu? Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_bydle Re: Kaczyński! Ale z Ciebie prostak!!! 22.11.08, 15:56 trol na trolu i cham chamem pogania Odpowiedz Link Zgłoś
ciamej Re: Kaczyński! Ale z Ciebie prostak!!! 22.11.08, 18:02 masz 100% racji sam zawyżasz te statystyki moherowe_bydle ;] Odpowiedz Link Zgłoś
patman Walka z gejami, pornografią i niemoralnością 22.11.08, 14:44 Inni politycy też piją? Ślepa Kaczka nie potrafi dostrzec, że jest bardzo duża różnica - to nie ci inni politycy walczą o moralność! To on co chwila znowu uderza w gejów i pornografię, symbole niemoralności, ale nigdy nie pamięta, że istnieje pijaństwo w szeregach jego partii. I on chce oceniać co jest dobre, a co złe? Kali ukraść krowę - dobrze... Odpowiedz Link Zgłoś
evident nawiedzony konusie 22.11.08, 14:45 ty patrz na siebie i swoją partię, to był skandal i należny potępić, odsunąć tą panią , a wy jak zawsze, żałosne Odpowiedz Link Zgłoś
aa_6 Jak zwykle, to, co mówi ten człowiek, nie mieści 22.11.08, 14:46 się w głowie! Dziennikarze i posłowie czuli od E. Kruk alkohol, a P. Pacewicz napisał wczoraj w swoim komentarzu o objawach u niej choroby alkoholowej! Ale co tam fakty! Dla J. Kaczyńskiego białe jest przecież czarne, a czarne białe! I to jego notoryczne, niebywałe wprost lekceważenie dobrych obyczajów, wysokich standardów i czego tam jeszcze... On zna przypadki innych pijanych posłów w sejmie, ale powie, o kogo chodzi, jeśli nie "odczepimy się" od posłanki PiSu... TVN 24 już za tabloidem "Superexpressem" pokazała zdjęcie R. Koseckiego z PO, z wywieszonym językiem, insynuując, że skoro pokazał komuś język, to musiał być pod dobrą datą... J. Kaczyński i TVN 24 powinny mówić o sprawie, jeśli w ogóle była, kiedy ów kryminalny akt pokazania języka miał miejsce, ewentualnie w związku ze spożyciem... J. Kaczyński oczywiście dobrze wie, że nie ma problemu K. Bondaryka, lecz jest problem E. Kruk z PiSu. Wybitnie inteligentni posłowie z tej partii pięć godzin trzymali niedysponowaną E. Kruk w kawiarni, zamiast od razu zawieź ją do domu albo do lekarza... Przecież skompromitowała się przed pójściem do kawiarni, a nie po wyjściu z niej... Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l czyli Kruk była wczoraj nawalona...przyznał prezes 22.11.08, 14:48 a teraz łapaj ijanych ku usrawiedliwieniu. Inni też kradną towarzyszu jaroslawie ale to nie oznacza że przekręty PC juz przyschły Odpowiedz Link Zgłoś