Dodaj do ulubionych

Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k...

    • talking_head Ciekawe skąd to nawrócenie dawnych wrogów Wałęsy ? 06.12.08, 18:39
      Jednak nie wszyscy zapomnieli co w 1991 roku wypisywała "GWno
      Prawda", jej naczelny Michnik, jak straszyli Wałęsą, że dyktator, że
      prostak, że wymachuje siekierką, że antysemita, że demokracja jak
      wygra wybory (prezydenckie) będzie zagrożona. Nie zapomnieli ochydnej
      książki - paszkwilu na Wałęsę pióra jego sekretarza Jarka Kurskiego,
      dzisiejszego szefa "GWno Prawdy", który dziś wylewa krokodyle łzy
      żaląc sie jak too tego Lecha prześladują. Żenada.
      • halfliner Jesteś durniem. Dalej uważam, że był fatalnym 06.12.08, 18:45
        prezydentenm i nie głosowalem na niego nawet wtedy gdy zagrażał
        Tymiński. Waszą, pisuaru, wspólną cecha jest brak... inteligencji i
        dlatego nie mieści sie wam w głowie, że można kogoś oceniać na kilku
        wymiarach. A propos, dlaczego plując na GW tu przyłazisz? Ja do
        twojego gó...na nie zaglądam. Brzydzę się.
        • indianski Re: Jesteś durniem. Dalej uważam, że był fatalnym 06.12.08, 18:49
          Widocznie lubi sie taplac w gownie . To zboczenie ma nawet jakas fachowa nazwe :)
      • indianski Re: Ciekawe skąd to nawrócenie dawnych wrogów Wał 06.12.08, 18:46
        No coz , kiedys karlowate blizniaki lizaly tylek "bolkowi" , dzis im sie juz nie
        oplaca , wiec pluja na bylego idola razem z ojcem dyrektorem . jak widac tylko
        krowa zdania nie zmienia.
        Cos pisales na temat zenady ?
    • da.wi581 Ciekawe 06.12.08, 18:44
      CO NA TAK CHAMSKĄ WYPOWIEDŻ POWIE PŁEMIEŁ I MARSZAŁKOWIE SEJMU, TAK
      PRZYWALIĆ TEMU MAŁEMU SARKOZEMU! TO PRZECIEŻ MOŻE BYC KONFLIKT
      MIĘDZYNARODOWY
      • indianski Re: Ciekawe 06.12.08, 18:48
        sarkozy jest inteligentny i nic nie powie . Zobaczymy jakiz to glupek zrobi z
        tego afere :) Ja stawiam na jareczka
        • da.wi581 Re: Ciekawe 06.12.08, 18:54
          a jareczek to jakiś twój koleś spod śmietnika?
          indianski napisał:

          > sarkozy jest inteligentny i nic nie powie . Zobaczymy jakiz to
          glupek zrobi z
          > tego afere :) Ja stawiam na jareczka
          • indianski Re: Ciekawe 06.12.08, 19:43
            Kaczynscy nie maja kolegow
    • da.wi581 SZOK!! 06.12.08, 18:45
      CO NA TAK CHAMSKĄ WYPOWIEDŻ POWIE PŁEMIEŁ I MARSZAŁKOWIE SEJMU, TAK
      PRZYWALIĆ TEMU MAŁEMU SARKOZEMU! TO PRZECIEŻ MOŻE BYC KONFLIKT
      MIĘDZYNARODOWY
    • derduch.milutki.facio PiS - Potwory i Spółka 06.12.08, 18:47
      Brawo Panie Radku, wal w karły-paskudy jak w bęben! Nazwać je ścierwami to i tak
      dla nich komplemnt
    • halfliner Przy okazji gratulacje dla Uniwersytetu 06.12.08, 18:49
      Wrocławskiego, który pogonił niejakiego Nowaka, który chciał
      rozprowadzać na mojej uczelni smród Rydzyka. To zdaje się jest
      polityczny sojusznik politycznych wypierdków Kaczyńskich.
      • halfliner Osobiście też pogoniłem tę obrzydliwą kreaturę. 06.12.08, 18:51
        pozdr
        • vitabravo Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 18:57
          Sabatowy wojownik "halfliner" liczy na pobłażliwość.
          Uniwersytet Wrocławski to bastion Unii Wolności
          i przeżydków żydokomuny.
          • indianski Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 18:59
            jakbym jarka czytal :) "Kochaj blizniego ..."
            • vitabravo Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 19:03
              ..."indianski" też zapomniał o sabacie.
              Co za Towarzycho!
              • indianski Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 19:05
                dla mnie jest wazniejszy ramadan :). Moze tych co wielkanoc obchodza tez
                oplujesz towarzyszu ?
    • qc Elektryk idzie do przodu 06.12.08, 18:49
      naukowcy i inne autorytety zostali na swoich pozycjach.
      Najbardziej w swoich opowiesciach platal sie ...Balcerowicz.
      Kostycznie skostnial na starej niedoobronienia pozycji i wbrew
      oczywistym faktom czarne zrobilo sie dla niego biale, to najwieksze
      rozczarowanie tego spotkania.
      • vitabravo Re: Tak, agentura daje siłę. 06.12.08, 18:53
        ..
        • pakulec a Pis walczy z agentami 06.12.08, 18:56
          ostatnio bohaterski Karski wytropił agenta przebranego za wózek akumlatorowy
    • aaa202 Strach w serach? może w porach? 06.12.08, 18:49
    • hrabia-monte-christo -----karly moralne to kaPOwaly SBkom na kolegow--- 06.12.08, 18:51
      • pakulec płk Kukliński maleszką komunizmu 06.12.08, 18:54
        obydwaj kapowali na kolegów
        • indianski Re: płk Kukliński maleszką komunizmu 06.12.08, 18:58
          a kurduple w tym czasie walczyly o wolnosc wasza i nasza pisza pace magisterska
          nt dziel wszystkich lenina . Kapowac luz nie musieli .
          • pakulec Kaczyński najtajniejszym bojownikiem 06.12.08, 18:59
            Nikt nie wiedział o jego walce z komuna - nawet on sam
    • jarekd74 a może "zaplutymi karłami reakcji"? 06.12.08, 18:51
      he he he :)
    • czapie Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 18:54
      "Pańskie nazwisko wzbudza strach w serach tyranów." domyślam się, że chodzi o
      "syry" czyli nogi... nie prościej byłoby napisać "tyranom idzie w pięty".
    • tadjan Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k.. 06.12.08, 18:55
      Marku Jurku,
      pilnie przybywaj- pis w potrzebie, partii pilnie porządku trzeba,
      część członków do aborcji, a reszta do nawrócenia.
    • hrabia-monte-christo ---POlszewio za co PO-hater Walesa bral kase od SB 06.12.08, 18:55
      wyjasnijcie nam dlaczego SBcy placili Walesie, a np takiemu Popieluszce juz
      nie ???
      • pakulec a kaczyński sam sobie kasę ukradł 06.12.08, 18:58
        fundacja prasowa solidarności, FOZZ itd
      • indianski Re: ---POlszewio za co PO-hater Walesa bral kase 06.12.08, 19:01
        Pewnie za sfalsziwanie lojalek braci blizniakow mniejsźych
    • pisz_pan_na_berdyczow Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 18:57
      Sikorski, mały pętaku! Czy Anna Walentynowicz itp to dla ciebie też
      moralne karły??? Spójrz lepiej w lustro...
      • indianski Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:02
        a czy AW wyglada na karla ?
    • azeta7 Proszę się nie przejmować durniami i... 06.12.08, 19:02
      tchórzami, które jak szczury uciekły z kraju. Jak to dobrze,
      pokazali Nam - Narodowi gdzie nas mają!
    • pierot6 Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:09
      to jest merytoryczne pytanie...Gdzie?
      • jasmin.11 Re: Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:11
        pierot6 napisał:

        > to jest merytoryczne pytanie...Gdzie?

        Nie ma takiego kraju....
      • pakulec Re: Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:12
        w Wolsce
    • sralimuchibedziewiosna racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:10
      .
      • jasmin.11 sralimuchibedziewiosna, srasz bo masz odbyt.... 06.12.08, 19:13
        zamiast otworu gęvbowego...Co wysrasz,to zjadasz.
      • pakulec Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:13
        cześć muszy obesrałku
        co to jest RradSik - chodzi ci Irasiada? czy jakiegoś Benhaurea?
        • sralimuchibedziewiosna Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:23
          pakulec napisał:

          > cześć muszy obesrałku
          > co to jest RradSik - chodzi ci Irasiada? czy jakiegoś Benhaurea?


          taki jeden z czasem białawym noskiem. zgadnij od czego :)
          • pakulec Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:30
            Karski?
            on jeden ma charakterystyczny nos - a że czasm go wsadzi jarkowi w dziure to ma
            wtedy biały
            • sralimuchibedziewiosna RadSik ma tyPOwe objawy narkomanii 06.12.08, 21:25
              .
              • guru133 A ty masz typowe objawy upierdliwej muchy, 07.12.08, 11:28
                przynajmniej w nicju jesteś szczery;)
    • www2000 Wałęsa zapomniał o co walczył,popiera bogatych.. 06.12.08, 19:15
      a o biednych zapomniał albo udaje że nie widzi co jest rezultatem
      jego walki,na przemianach ustrojowych najbardziej skorzystali w
      Polsce bogaci i różnego rodzaju kombinatorzy i kapitał
      zagraniczny,przeciętny pracownik klepie biedę,co z tego że towaru
      jest w bród skoro ludzie nie mają pieniędzy aby go kupić.Takie są
      fakty.Coś tu jest nie tak,nic dziwnego że Polacy uciekają z kraju i
      szukają leprzego życia zagranicą-jest Pan Wałęsa zadowolony o take
      polske Pan walczył
      • pakulec kaczyński pamięta o biednych ? 06.12.08, 19:17
        z okazji swojej potańcówki zaprosił biednych - mogli zza płotu popatrzeć jak się
        państwo bawią
    • bogdan331 Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 19:16
      Trzy dni będą trwac egzekwie braci kaczynskich w Gdańsku.Celebrities w
      wykonaniu wielkich Europy i prawie z wszystkich części Świata.Brawo Panie
      Prezydencie Wałęso !Na pohybel karłom i kłamcom kurtykom.ćwięckiewiczom i
      jakoś tam .O nim już nie pamietamy a o Panu wie całay świat.Tak trzymać1
    • mairj23 Re: Brawo Radek ! 06.12.08, 19:19
      pieknei ujete - jeszcze bardziej utwierdzasz nas wszystkich ze zwykly idiota
      jestes :) tak dalej. Co szkolki si enie skonczylo ? i teraz jakies wirtualne
      pogrozki stosujesz ? na nic wiecej cie nie stac bo i slownictwo ograniczone tak
      jak umysl.
    • jacoladaco Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k.. 06.12.08, 19:20
      CHAMY kłamczyńskie ubk-a ojca już nie mają więc nie wiem dlaczego są jeszcze
      tacy odważni?
    • angrusz1 Niewątpliwie są 06.12.08, 19:21

      karły moralne .

      Ale jeśli Sikorski ma na myśli braci Kaczyńskich to się mocno
      natnie .
    • xolaptop Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 19:22
      Po co takie gadki w takim dniu? Po co odzywa się człowiek, który wygodnie
      sobie żył poza Polską, gdy my, polscy patrioci byliśmy tutaj i staraliśmy się
      zmieniać nasz kraj na lepsze.
      Polska zawsze ma pecha, już od królów przywożono róznych typów w teczce i ta
      świecka tradycja przypomniała o sobie także po 1989 r.
      • cham_z_warszawy Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:30
        xolaptop napisał:

        > Po co takie gadki w takim dniu? Po co odzywa się człowiek, który
        wygodnie
        > sobie żył poza Polską, gdy my, polscy patrioci byliśmy tutaj i
        staraliśmy się
        > zmieniać nasz kraj na lepsze.
        > Polska zawsze ma pecha, już od królów przywożono róznych typów w
        teczce i ta
        > świecka tradycja przypomniała o sobie także po 1989 r.

        --------------

        ty to pewno z tych patriotow z endecji LPRowskiej???a "Polska ma
        pecha" bo to wstretne Zydostwo i media polskojezyczne ja niszczy,
        nie wiedziales???Sikorski tez pewno Zyd, i Walesa i Buzek a Tusk i
        cale PO to masonstwo..............

        ps dla niekumatych:

        to byla ironia!!!!!
        • xolaptop Niepotrzebnie zmieniasz temat. 06.12.08, 20:30
          Niepotrzebnie zmieniasz temat. Ten facet zyl sobie wygodnie, gdy tu, w Polsce,
          taki np. Walesa nie byl pewny kiedy go wsadza do wiezienia, pobija, zabija i tak
          dalej. Cenie Walese za to, ze nie uciekl z Polski, jak wielu frajerow, co to
          teraz sami sie nazywaja wojownikami o wolnosc i udaja, ze kochaja Polske.
          Natomiast za to, co zrobiono z ludzmi zrobiono po 1989 r. juz Walesy nie cenie.
          I tu masz racje, ale to inny temat.
          • pies_na_prawizne Re: Niepotrzebnie zmieniasz temat. 06.12.08, 20:52
            xolaptop napisał:

            > Niepotrzebnie zmieniasz temat. Ten facet zyl sobie wygodnie, gdy
            tu, w Polsce,
            > taki np. Walesa nie byl pewny kiedy go wsadza do wiezienia,
            pobija, zabija i ta
            > k
            > dalej. Cenie Walese za to, ze nie uciekl z Polski, jak wielu
            frajerow, co to
            > teraz sami sie nazywaja wojownikami o wolnosc i udaja, ze kochaja
            Polske.
            > Natomiast za to, co zrobiono z ludzmi zrobiono po 1989 r. juz
            Walesy nie cenie.
            > I tu masz racje, ale to inny temat.
            -------------------------

            czy wiesz co to jest GOOGLE ???to wskocz na Wikipedie i zobacz ze
            Sikorski mial w czasie stanu wojennego 17 lat, wiec o jakim wygodach
            i ucieczkach piszesz????zdoktrynowany jestes, nie potrafisz
            samodzielnie myslec, jestes niebezpieczny dla siebie i rodziny, jak
            wielu PiSiakow
    • maz45 Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:26
      Było już oświadczenie z kancelarii prezydenta?
      Będzie ciekawie, kiedy głos w tej sprawie zabiorą takie "karłowate"
      znakomitości, jak Kurski, Gosiewski, czy sam naczelny "karzeł" i jego sobowtór...
    • antidotunazalganiewubekistanie Karły, bydło, chamy, durnie, mohery -słowa ścierwa 06.12.08, 19:29
      takich oto słów używają wobec oponentów nasze "koncesjonowane autorytety" moralne. To kto tu jadem ocieka, skoro to jest język miłości ludzi którzy później mówią o Bogu, pojednaniu itp ?
    • radkol A te karły moralne to kto? 06.12.08, 19:29
      Może Gwiazda, Wyszkowski, Walentynowicz? Poza tym, gdyby nie pewna odważna pani
      suwnicowa, która uratowała strajk w sierpniu 1980, to nie byłoby Wałęsy,
      Solidarności i legendy!
      • 1zorro Re: A te karły moralne to kto? 06.12.08, 19:49
        jak to kto? Kurduple i spolka!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka