talking_head Ciekawe skąd to nawrócenie dawnych wrogów Wałęsy ? 06.12.08, 18:39 Jednak nie wszyscy zapomnieli co w 1991 roku wypisywała "GWno Prawda", jej naczelny Michnik, jak straszyli Wałęsą, że dyktator, że prostak, że wymachuje siekierką, że antysemita, że demokracja jak wygra wybory (prezydenckie) będzie zagrożona. Nie zapomnieli ochydnej książki - paszkwilu na Wałęsę pióra jego sekretarza Jarka Kurskiego, dzisiejszego szefa "GWno Prawdy", który dziś wylewa krokodyle łzy żaląc sie jak too tego Lecha prześladują. Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Jesteś durniem. Dalej uważam, że był fatalnym 06.12.08, 18:45 prezydentenm i nie głosowalem na niego nawet wtedy gdy zagrażał Tymiński. Waszą, pisuaru, wspólną cecha jest brak... inteligencji i dlatego nie mieści sie wam w głowie, że można kogoś oceniać na kilku wymiarach. A propos, dlaczego plując na GW tu przyłazisz? Ja do twojego gó...na nie zaglądam. Brzydzę się. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Jesteś durniem. Dalej uważam, że był fatalnym 06.12.08, 18:49 Widocznie lubi sie taplac w gownie . To zboczenie ma nawet jakas fachowa nazwe :) Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Ciekawe skąd to nawrócenie dawnych wrogów Wał 06.12.08, 18:46 No coz , kiedys karlowate blizniaki lizaly tylek "bolkowi" , dzis im sie juz nie oplaca , wiec pluja na bylego idola razem z ojcem dyrektorem . jak widac tylko krowa zdania nie zmienia. Cos pisales na temat zenady ? Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 Ciekawe 06.12.08, 18:44 CO NA TAK CHAMSKĄ WYPOWIEDŻ POWIE PŁEMIEŁ I MARSZAŁKOWIE SEJMU, TAK PRZYWALIĆ TEMU MAŁEMU SARKOZEMU! TO PRZECIEŻ MOŻE BYC KONFLIKT MIĘDZYNARODOWY Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Ciekawe 06.12.08, 18:48 sarkozy jest inteligentny i nic nie powie . Zobaczymy jakiz to glupek zrobi z tego afere :) Ja stawiam na jareczka Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 Re: Ciekawe 06.12.08, 18:54 a jareczek to jakiś twój koleś spod śmietnika? indianski napisał: > sarkozy jest inteligentny i nic nie powie . Zobaczymy jakiz to glupek zrobi z > tego afere :) Ja stawiam na jareczka Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 SZOK!! 06.12.08, 18:45 CO NA TAK CHAMSKĄ WYPOWIEDŻ POWIE PŁEMIEŁ I MARSZAŁKOWIE SEJMU, TAK PRZYWALIĆ TEMU MAŁEMU SARKOZEMU! TO PRZECIEŻ MOŻE BYC KONFLIKT MIĘDZYNARODOWY Odpowiedz Link Zgłoś
derduch.milutki.facio PiS - Potwory i Spółka 06.12.08, 18:47 Brawo Panie Radku, wal w karły-paskudy jak w bęben! Nazwać je ścierwami to i tak dla nich komplemnt Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Przy okazji gratulacje dla Uniwersytetu 06.12.08, 18:49 Wrocławskiego, który pogonił niejakiego Nowaka, który chciał rozprowadzać na mojej uczelni smród Rydzyka. To zdaje się jest polityczny sojusznik politycznych wypierdków Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 18:57 Sabatowy wojownik "halfliner" liczy na pobłażliwość. Uniwersytet Wrocławski to bastion Unii Wolności i przeżydków żydokomuny. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 18:59 jakbym jarka czytal :) "Kochaj blizniego ..." Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 19:03 ..."indianski" też zapomniał o sabacie. Co za Towarzycho! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Teraz kolej pogonić "halflinera", a tu sabat! 06.12.08, 19:05 dla mnie jest wazniejszy ramadan :). Moze tych co wielkanoc obchodza tez oplujesz towarzyszu ? Odpowiedz Link Zgłoś
qc Elektryk idzie do przodu 06.12.08, 18:49 naukowcy i inne autorytety zostali na swoich pozycjach. Najbardziej w swoich opowiesciach platal sie ...Balcerowicz. Kostycznie skostnial na starej niedoobronienia pozycji i wbrew oczywistym faktom czarne zrobilo sie dla niego biale, to najwieksze rozczarowanie tego spotkania. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec a Pis walczy z agentami 06.12.08, 18:56 ostatnio bohaterski Karski wytropił agenta przebranego za wózek akumlatorowy Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo -----karly moralne to kaPOwaly SBkom na kolegow--- 06.12.08, 18:51 Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec płk Kukliński maleszką komunizmu 06.12.08, 18:54 obydwaj kapowali na kolegów Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: płk Kukliński maleszką komunizmu 06.12.08, 18:58 a kurduple w tym czasie walczyly o wolnosc wasza i nasza pisza pace magisterska nt dziel wszystkich lenina . Kapowac luz nie musieli . Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Kaczyński najtajniejszym bojownikiem 06.12.08, 18:59 Nikt nie wiedział o jego walce z komuna - nawet on sam Odpowiedz Link Zgłoś
czapie Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 18:54 "Pańskie nazwisko wzbudza strach w serach tyranów." domyślam się, że chodzi o "syry" czyli nogi... nie prościej byłoby napisać "tyranom idzie w pięty". Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k.. 06.12.08, 18:55 Marku Jurku, pilnie przybywaj- pis w potrzebie, partii pilnie porządku trzeba, część członków do aborcji, a reszta do nawrócenia. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ---POlszewio za co PO-hater Walesa bral kase od SB 06.12.08, 18:55 wyjasnijcie nam dlaczego SBcy placili Walesie, a np takiemu Popieluszce juz nie ??? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec a kaczyński sam sobie kasę ukradł 06.12.08, 18:58 fundacja prasowa solidarności, FOZZ itd Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: ---POlszewio za co PO-hater Walesa bral kase 06.12.08, 19:01 Pewnie za sfalsziwanie lojalek braci blizniakow mniejsźych Odpowiedz Link Zgłoś
pisz_pan_na_berdyczow Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 18:57 Sikorski, mały pętaku! Czy Anna Walentynowicz itp to dla ciebie też moralne karły??? Spójrz lepiej w lustro... Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:02 a czy AW wyglada na karla ? Odpowiedz Link Zgłoś
azeta7 Proszę się nie przejmować durniami i... 06.12.08, 19:02 tchórzami, które jak szczury uciekły z kraju. Jak to dobrze, pokazali Nam - Narodowi gdzie nas mają! Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:09 to jest merytoryczne pytanie...Gdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
jasmin.11 Re: Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:11 pierot6 napisał: > to jest merytoryczne pytanie...Gdzie? Nie ma takiego kraju.... Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: Gdzie na świecie, Kaczynscy maja przyjaciół ? 06.12.08, 19:12 w Wolsce Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:10 . Odpowiedz Link Zgłoś
jasmin.11 sralimuchibedziewiosna, srasz bo masz odbyt.... 06.12.08, 19:13 zamiast otworu gęvbowego...Co wysrasz,to zjadasz. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:13 cześć muszy obesrałku co to jest RradSik - chodzi ci Irasiada? czy jakiegoś Benhaurea? Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:23 pakulec napisał: > cześć muszy obesrałku > co to jest RradSik - chodzi ci Irasiada? czy jakiegoś Benhaurea? taki jeden z czasem białawym noskiem. zgadnij od czego :) Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec Re: racja! nie przejmiujmy się RadSikiem :) 06.12.08, 19:30 Karski? on jeden ma charakterystyczny nos - a że czasm go wsadzi jarkowi w dziure to ma wtedy biały Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 A ty masz typowe objawy upierdliwej muchy, 07.12.08, 11:28 przynajmniej w nicju jesteś szczery;) Odpowiedz Link Zgłoś
www2000 Wałęsa zapomniał o co walczył,popiera bogatych.. 06.12.08, 19:15 a o biednych zapomniał albo udaje że nie widzi co jest rezultatem jego walki,na przemianach ustrojowych najbardziej skorzystali w Polsce bogaci i różnego rodzaju kombinatorzy i kapitał zagraniczny,przeciętny pracownik klepie biedę,co z tego że towaru jest w bród skoro ludzie nie mają pieniędzy aby go kupić.Takie są fakty.Coś tu jest nie tak,nic dziwnego że Polacy uciekają z kraju i szukają leprzego życia zagranicą-jest Pan Wałęsa zadowolony o take polske Pan walczył Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec kaczyński pamięta o biednych ? 06.12.08, 19:17 z okazji swojej potańcówki zaprosił biednych - mogli zza płotu popatrzeć jak się państwo bawią Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 19:16 Trzy dni będą trwac egzekwie braci kaczynskich w Gdańsku.Celebrities w wykonaniu wielkich Europy i prawie z wszystkich części Świata.Brawo Panie Prezydencie Wałęso !Na pohybel karłom i kłamcom kurtykom.ćwięckiewiczom i jakoś tam .O nim już nie pamietamy a o Panu wie całay świat.Tak trzymać1 Odpowiedz Link Zgłoś
mairj23 Re: Brawo Radek ! 06.12.08, 19:19 pieknei ujete - jeszcze bardziej utwierdzasz nas wszystkich ze zwykly idiota jestes :) tak dalej. Co szkolki si enie skonczylo ? i teraz jakies wirtualne pogrozki stosujesz ? na nic wiecej cie nie stac bo i slownictwo ograniczone tak jak umysl. Odpowiedz Link Zgłoś
jacoladaco Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k.. 06.12.08, 19:20 CHAMY kłamczyńskie ubk-a ojca już nie mają więc nie wiem dlaczego są jeszcze tacy odważni? Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Niewątpliwie są 06.12.08, 19:21 karły moralne . Ale jeśli Sikorski ma na myśli braci Kaczyńskich to się mocno natnie . Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować k... 06.12.08, 19:22 Po co takie gadki w takim dniu? Po co odzywa się człowiek, który wygodnie sobie żył poza Polską, gdy my, polscy patrioci byliśmy tutaj i staraliśmy się zmieniać nasz kraj na lepsze. Polska zawsze ma pecha, już od królów przywożono róznych typów w teczce i ta świecka tradycja przypomniała o sobie także po 1989 r. Odpowiedz Link Zgłoś
cham_z_warszawy Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:30 xolaptop napisał: > Po co takie gadki w takim dniu? Po co odzywa się człowiek, który wygodnie > sobie żył poza Polską, gdy my, polscy patrioci byliśmy tutaj i staraliśmy się > zmieniać nasz kraj na lepsze. > Polska zawsze ma pecha, już od królów przywożono róznych typów w teczce i ta > świecka tradycja przypomniała o sobie także po 1989 r. -------------- ty to pewno z tych patriotow z endecji LPRowskiej???a "Polska ma pecha" bo to wstretne Zydostwo i media polskojezyczne ja niszczy, nie wiedziales???Sikorski tez pewno Zyd, i Walesa i Buzek a Tusk i cale PO to masonstwo.............. ps dla niekumatych: to byla ironia!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
xolaptop Niepotrzebnie zmieniasz temat. 06.12.08, 20:30 Niepotrzebnie zmieniasz temat. Ten facet zyl sobie wygodnie, gdy tu, w Polsce, taki np. Walesa nie byl pewny kiedy go wsadza do wiezienia, pobija, zabija i tak dalej. Cenie Walese za to, ze nie uciekl z Polski, jak wielu frajerow, co to teraz sami sie nazywaja wojownikami o wolnosc i udaja, ze kochaja Polske. Natomiast za to, co zrobiono z ludzmi zrobiono po 1989 r. juz Walesy nie cenie. I tu masz racje, ale to inny temat. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_prawizne Re: Niepotrzebnie zmieniasz temat. 06.12.08, 20:52 xolaptop napisał: > Niepotrzebnie zmieniasz temat. Ten facet zyl sobie wygodnie, gdy tu, w Polsce, > taki np. Walesa nie byl pewny kiedy go wsadza do wiezienia, pobija, zabija i ta > k > dalej. Cenie Walese za to, ze nie uciekl z Polski, jak wielu frajerow, co to > teraz sami sie nazywaja wojownikami o wolnosc i udaja, ze kochaja Polske. > Natomiast za to, co zrobiono z ludzmi zrobiono po 1989 r. juz Walesy nie cenie. > I tu masz racje, ale to inny temat. ------------------------- czy wiesz co to jest GOOGLE ???to wskocz na Wikipedie i zobacz ze Sikorski mial w czasie stanu wojennego 17 lat, wiec o jakim wygodach i ucieczkach piszesz????zdoktrynowany jestes, nie potrafisz samodzielnie myslec, jestes niebezpieczny dla siebie i rodziny, jak wielu PiSiakow Odpowiedz Link Zgłoś
maz45 Re: Sikorski do Wałęsy: Proszę się nie przejmować 06.12.08, 19:26 Było już oświadczenie z kancelarii prezydenta? Będzie ciekawie, kiedy głos w tej sprawie zabiorą takie "karłowate" znakomitości, jak Kurski, Gosiewski, czy sam naczelny "karzeł" i jego sobowtór... Odpowiedz Link Zgłoś
antidotunazalganiewubekistanie Karły, bydło, chamy, durnie, mohery -słowa ścierwa 06.12.08, 19:29 takich oto słów używają wobec oponentów nasze "koncesjonowane autorytety" moralne. To kto tu jadem ocieka, skoro to jest język miłości ludzi którzy później mówią o Bogu, pojednaniu itp ? Odpowiedz Link Zgłoś
radkol A te karły moralne to kto? 06.12.08, 19:29 Może Gwiazda, Wyszkowski, Walentynowicz? Poza tym, gdyby nie pewna odważna pani suwnicowa, która uratowała strajk w sierpniu 1980, to nie byłoby Wałęsy, Solidarności i legendy! Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: A te karły moralne to kto? 06.12.08, 19:49 jak to kto? Kurduple i spolka! Odpowiedz Link Zgłoś