3cik 16.12.08, 13:38 Pośle Kurski, CIEMNY LUD TEGO WIĘCEJ NIE KUPI ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
1zorro Karskiego i tego drugiego dupka od wozkow do golfa 16.12.08, 13:44 tez tylka upomna? Odpowiedz Link Zgłoś
czy_znasz_rona_asmusa czy posel Kurski bedzie musial sprzedac mieszkanie 16.12.08, 14:04 Odpowiedz Link Zgłoś
tani_obywatel sami fachowcy - Jacek Konwojent, Przemek 16.12.08, 14:14 Zwrotnicowy, Zbyszek Nagraniowiec, Karol Wózkowy - rzadkiej klasy specjaliści hojnie opłacani z publicznej kasy .. Odpowiedz Link Zgłoś
oblatywacz_budyniu a.. ale o co wogle chodzi z tą karą w postaci 16.12.08, 14:46 pisemnej uwagi w dzienniczku jakiegoś urwisa .. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: sami fachowcy - Jacek Konwojent, Przemek 16.12.08, 14:55 tani_obywatel napisał: > Zwrotnicowy, Zbyszek Nagraniowiec, Karol Wózkowy - rzadkiej klasy > specjaliści hojnie opłacani z publicznej kasy .. Sawicka, Palikot i Cpuny ze Szczecina - rzadkiej klasy specjaliści opłacani z publicznej kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 ;) głupiś a głupiś 16.12.08, 15:24 Sawicka wzieła, i nie bronię jej, niemniej udowodnij, ze posłanki PIS poddane takiemu zmanipulowaniu+łozkowym atrakcjom nie uległyby Palikot czasem przegina, ale nie łamie prawa - po prostu kpi z pisdzielstwa i ma rację, bo pisdzielstwo na nic innego nie zasłuzyło:) Cpuny ze Szczecina to jakieś leszcze - 4 szereg PO u was w pisdzie "wykazują" sie kolesie z pierwszego szeregu: kurski, karski, ten drugi cwok od wózkow golfowych, pracownik prezydenta cpun, minister zdrowia lapowkarz i dopingowicz... chcesz dalej? Polak-ateista ps. nie zakwakacie rzeczywistosci kacze sługusy, nie zakwakacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
maruda.r Re: ;) głupiś a głupiś 16.12.08, 15:57 monster1972 napisał: > Sawicka wzieła, i nie bronię jej, niemniej udowodnij, ze posłanki > PIS poddane takiemu zmanipulowaniu+łozkowym atrakcjom nie uległyby ****************************** Posłance Kruk wystarczyło pokazać butelkę mamrota. Odpowiedz Link Zgłoś
anakonda22 !!!!!!!!!!!!! 16.12.08, 13:47 ..NIEDŁUGO ROCZNICA TEGO SŁYNNEGO JEDYNEGO V-bloga: polityczni.pl/jaroslaw_kaczynski_,_21,12,07,audio,81,1282.html ..POSŁUCHAĆ I POCZYTAĆ WARTO...ŚMIECHU WARTE.. Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: !!!!!!!!!!!!! 16.12.08, 17:10 anakonda22 napisał: > ..NIEDŁUGO ROCZNICA TEGO SŁYNNEGO JEDYNEGO V-bloga: > > polityczni.pl/jaroslaw_kaczynski_,_21,12,07,audio,81,1282.html > ..POSŁUCHAĆ I POCZYTAĆ WARTO...ŚMIECHU WARTE.. > > Dalej mlaska te życzenia?????? Odpowiedz Link Zgłoś
marcin22w Kiedy przew. Bułkowski upomni marsz. Komorosiu???? 16.12.08, 13:52 www.onet.tv/28962,4451,1,4298954,1,1,0,0,wideo.html 150km/h w cnetrum Wawy? Chyba bufetowa wydała speszyl-glejt dla jaśnie wielmożnego grubego marszała???? Odpowiedz Link Zgłoś
czy_znasz_rona_asmusa ta kara to kneblowanie posla Kurskiego i zamach 16.12.08, 14:03 na jego prawa Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: ta kara to kneblowanie posla Kurskiego i zama 16.12.08, 14:53 czy_znasz_rona_asmusa napisał: > na jego prawa Chłopcze gdybyś Ty tak zrobił straciłbyś prawko,Kurski to nygus jakich mało,obrzezaniec piepszony Odpowiedz Link Zgłoś
krzysiek491 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 13:58 Jakby jechał za konwojem policyjnym to po paru kilometrach spotkałby się z AT, kolczatką i przeżył bliskie spotkanie z asfaltem. A harcerzyki z CBA go tylko wylegitymowali ... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 14:00 "nie zachował się jak poseł, który powinien być wzorem - mówi Marek Suski" He, he, he a ja myślałem, że te sztywniaki są do cna wypłukane z poczucia humoru i jedyne co ich bawi to rozwalanie wózków akmulaorowych na Cyprze. Odpowiedz Link Zgłoś
sonqo jak bym chciał stworzyć imbecyla to za wzór... 16.12.08, 14:07 wziąłbym właśnie Kurskiego, w innym wypadku starałbym się unikać zapożyczania jakiegokolwiek elementu jego osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
anakonda22 !!!!!!!!!!! 16.12.08, 14:07 ..SAME PRZESTĘPCE W TYM ŚCIERWISTYM TWORZE JAKIM JEST PiS-BOLSZEWIA: ..płaczący zibro Z WYROKIEM, operator widlaków karski, szofer rajdowy kurski, mistrz w zagłuszaniu telefonii komórkowej Fidel J.Kaczyński, nachlana od dwóch dni krukowa...A NAWET prezionadęty NIEODPOWIADAJĄCY NA PISMA PROKURATURY..KATASTROFA....I DZIWIĆ SIĘ ŻE NOTOWANIA PiS-BOLSZEWIEJ SEKTY TOTALNIE SPADAJĄ..NA ŁEB NA SZYJĘ...A NAWET NA DYDY.. A TU NEWSY: palikot.blog.onet.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
michall2 będzie już ze dwa tygodnie 16.12.08, 14:15 jak buraki z PIS nic nowego nie nabroili. Szykują jakąś kumulację na święta? Odpowiedz Link Zgłoś
hno3 Nie zapominaj o dwóch melexach cypryjskich 16.12.08, 14:29 narazie sprawa wisi w powietrzu , panowie przysięgali na najświętszą panienkę że są niewinni - może być z tego a fe! ra . Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a normalny człowiek poszedłby siedzieć... 16.12.08, 14:26 fajne mamy państwo, nie ma co... panstwo prawa... hehe Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
pluto37 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 14:33 CHyba sie Kurski teraz zaplacze ze...smiechu. A buzi dostal od posla Sius'ki tez? teraz chyba KUrski dostanie od mniejszego bossa na wyzszym stolku jakis order na pocieszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
elkoguto11 Hańba!! 16.12.08, 14:35 kurski widzę że o twoim losie decydują ludzie tacy jak ty,opłacani dobrze,i nie chcący zmian.Jaki jesteś ten filmik ukazuje aż za dobrze pasorzycie pl.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4 nie wiem czy nadajesz się do łopaty,ale na pewno nie w Polskiej polityce twoje miejsce.Won!!zakało.Oby ostatnią twoją chwila w świetle fleszy i kamer,był moment,gdy Prosty Człowiek powiezie ciebie na taczce gnido. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Cala ta hucpa, to zwykla zciema 16.12.08, 14:47 ==================================== U nas juz nawet wroble na dachu cwierkaja, ze bezpieczniki doskonale wiedzieli, ze to Kureski podlaczyl sie do konwoju. Ponoc dzieki temu zyje. Baby w maglu natomiast gadaja (a ponoc w kazdej plotce jest ziarno prawdy), ze "jasniewielmozny" pan posel jedynie "odprowadzal" aresztowanego znajomka, zeby dowiedziec sie, gdzie spedzi najblizsze dni. Kto ich tam wie? Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl ...I żeby mi to było przedostatni raz! 16.12.08, 14:48 ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 miara człowieczeństwa, miara poselstwa 16.12.08, 14:49 kiedys ktoś powiedział, że "miarą naszego człowieczeństwa jest to, co zrobimy z drugim człowiekiem, gdy mamy taką władzę, ze możemy zrobić z nim wszystko" tu można podobnie pomysleć: czy ktoś się nadaje na posła określa to, na co pozwala on sobie pozwala, jesli wie, że mając immunitet może sobie pozwolić prawie na wszystko no i widzimy, jak na dłoni, kto jest człowiekiem, a kto zwykłą mendą z immunitetem POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:03 Wystarczy zabrać mu narzędzie zbrodni i dokument uprawniający do jego prowadzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:27 tw_wielgus napisał: > Wystarczy zabrać mu narzędzie zbrodni i dokument uprawniający do > jego prowadzenia. To samo Komorowskiemu? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:59 Przeceż to nie Komorowski prowadził....;P Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 nie, po prostu osądzić jak każdego z nas 16.12.08, 15:16 zwyczajny proces wystarczy... ja tam nie potrzebuję wiedzieć, że go zlicytowali, choć ta menda na nic innego nie zasługuje może gdyby pożył w biedzie, spokorniałby nieco POlak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Palikota nawet nie upomninają. 16.12.08, 14:56 Ba szczują szczurka jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To kłamstwo!!! 16.12.08, 15:01 To bezecne i podłe kłamstwo. Pan Palikot był wielokrotnie upominany. Niemniej jako człowiek prawy, chrześcijanin nie może powstrzymać się w dochodzeniu prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Re: To kłamstwo!!!:)))) 16.12.08, 15:29 ,,To bezecne i podłe kłamstwo. Pan Palikot był wielokrotnie upominany. Niemniej jako człowiek prawy, chrześcijanin nie może powstrzymać się w dochodzeniu prawdy. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: To kłamstwo!!!:)))) 16.12.08, 15:47 o dobrze amana, że i Ty to zauważasz. Juz myślałem, że nic z Ciebie nie będzie, że sie zapisisz na amen...ale jednak istnieje iskierka nadzieji. Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 a od kiedy Palikot łamie przepisy drogowe w takim 16.12.08, 15:20 stopniu jak ten idiota kurski*? *mała litera zamierzona, na dużą nie zasługuje ten leszcz Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 15:54 Ależ strasznie został ukarany, następną z kolei karą jest uśpienie przez weterynarza, a tak przy okazji, ciekawe kto napisał Suskiemu to upomnienie, no bo nie on sam..... Odpowiedz Link Zgłoś
genek1940 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 18:29 Na super debila należałoby skrzyżować: Kurskiego,Palikota oraz Niesiołowskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczynsky_pan Upomnienie, to brzmi groźnie 16.12.08, 18:31 Jak to funkcjonuje w PiSie? Trzy upomnienia i pijesz karniaka? Odpowiedz Link Zgłoś