Dodaj do ulubionych

Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła

16.12.08, 13:38
Pośle Kurski, CIEMNY LUD TEGO WIĘCEJ NIE KUPI !
Obserwuj wątek
    • 1zorro Karskiego i tego drugiego dupka od wozkow do golfa 16.12.08, 13:44
      tez tylka upomna?
      • czy_znasz_rona_asmusa czy posel Kurski bedzie musial sprzedac mieszkanie 16.12.08, 14:04
      • tani_obywatel sami fachowcy - Jacek Konwojent, Przemek 16.12.08, 14:14
        Zwrotnicowy, Zbyszek Nagraniowiec, Karol Wózkowy - rzadkiej klasy
        specjaliści hojnie opłacani z publicznej kasy ..
        • oblatywacz_budyniu a.. ale o co wogle chodzi z tą karą w postaci 16.12.08, 14:46
          pisemnej uwagi w dzienniczku jakiegoś urwisa ..
        • sharn1 Re: sami fachowcy - Jacek Konwojent, Przemek 16.12.08, 14:55
          tani_obywatel napisał:

          > Zwrotnicowy, Zbyszek Nagraniowiec, Karol Wózkowy - rzadkiej klasy
          > specjaliści hojnie opłacani z publicznej kasy ..


          Sawicka, Palikot i Cpuny ze Szczecina - rzadkiej klasy specjaliści opłacani z publicznej kasy.
          • monster1972 ;) głupiś a głupiś 16.12.08, 15:24
            Sawicka wzieła, i nie bronię jej, niemniej udowodnij, ze posłanki
            PIS poddane takiemu zmanipulowaniu+łozkowym atrakcjom nie uległyby

            Palikot czasem przegina, ale nie łamie prawa - po prostu kpi z
            pisdzielstwa i ma rację, bo pisdzielstwo na nic innego nie
            zasłuzyło:)

            Cpuny ze Szczecina to jakieś leszcze - 4 szereg PO

            u was w pisdzie "wykazują" sie kolesie z pierwszego szeregu:
            kurski, karski, ten drugi cwok od wózkow golfowych, pracownik
            prezydenta cpun, minister zdrowia lapowkarz i dopingowicz... chcesz
            dalej?


            Polak-ateista

            ps. nie zakwakacie rzeczywistosci kacze sługusy, nie zakwakacie:)
            • maruda.r Re: ;) głupiś a głupiś 16.12.08, 15:57
              monster1972 napisał:

              > Sawicka wzieła, i nie bronię jej, niemniej udowodnij, ze posłanki
              > PIS poddane takiemu zmanipulowaniu+łozkowym atrakcjom nie uległyby

              ******************************

              Posłance Kruk wystarczyło pokazać butelkę mamrota.

    • anakonda22 !!!!!!!!!!!!! 16.12.08, 13:47
      ..NIEDŁUGO ROCZNICA TEGO SŁYNNEGO JEDYNEGO V-bloga:

      polityczni.pl/jaroslaw_kaczynski_,_21,12,07,audio,81,1282.html
      ..POSŁUCHAĆ I POCZYTAĆ WARTO...ŚMIECHU WARTE..


      • czy_znasz_rona_asmusa .........okrutna to kara......... 16.12.08, 14:02
      • chrabia_mentne_ciasto Re: !!!!!!!!!!!!! 16.12.08, 17:10
        anakonda22 napisał:

        > ..NIEDŁUGO ROCZNICA TEGO SŁYNNEGO JEDYNEGO V-bloga:
        >
        > polityczni.pl/jaroslaw_kaczynski_,_21,12,07,audio,81,1282.html
        > ..POSŁUCHAĆ I POCZYTAĆ WARTO...ŚMIECHU WARTE..
        >
        >
        Dalej mlaska te życzenia??????
    • mikewodzowski Klapsik w pupkę? Oni to lubią! Żadna kara! 16.12.08, 13:51

    • marcin22w Kiedy przew. Bułkowski upomni marsz. Komorosiu???? 16.12.08, 13:52
      www.onet.tv/28962,4451,1,4298954,1,1,0,0,wideo.html
      150km/h w cnetrum Wawy? Chyba bufetowa wydała speszyl-glejt dla
      jaśnie wielmożnego grubego marszała????
      • czy_znasz_rona_asmusa ta kara to kneblowanie posla Kurskiego i zamach 16.12.08, 14:03
        na jego prawa
        • cz27 Re: ta kara to kneblowanie posla Kurskiego i zama 16.12.08, 14:53
          czy_znasz_rona_asmusa napisał:

          > na jego prawa
          Chłopcze gdybyś Ty tak zrobił straciłbyś prawko,Kurski to nygus
          jakich mało,obrzezaniec piepszony
    • krzysiek491 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 13:58
      Jakby jechał za konwojem policyjnym to po paru kilometrach spotkałby się z AT,
      kolczatką i przeżył bliskie spotkanie z asfaltem. A harcerzyki z CBA go tylko
      wylegitymowali ...
    • tw_wielgus Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 14:00
      "nie zachował się jak poseł, który powinien być wzorem - mówi Marek
      Suski"

      He, he, he a ja myślałem, że te sztywniaki są do cna wypłukane z
      poczucia humoru i jedyne co ich bawi to rozwalanie wózków
      akmulaorowych na Cyprze.
    • sonqo jak bym chciał stworzyć imbecyla to za wzór... 16.12.08, 14:07
      wziąłbym właśnie Kurskiego, w innym wypadku starałbym się unikać zapożyczania
      jakiegokolwiek elementu jego osoby.
    • anakonda22 !!!!!!!!!!! 16.12.08, 14:07
      ..SAME PRZESTĘPCE W TYM ŚCIERWISTYM TWORZE JAKIM JEST PiS-BOLSZEWIA:
      ..płaczący zibro Z WYROKIEM, operator widlaków karski, szofer rajdowy kurski,
      mistrz w zagłuszaniu telefonii komórkowej Fidel J.Kaczyński, nachlana od dwóch
      dni krukowa...A NAWET prezionadęty NIEODPOWIADAJĄCY NA PISMA
      PROKURATURY..KATASTROFA....I DZIWIĆ SIĘ ŻE NOTOWANIA PiS-BOLSZEWIEJ SEKTY
      TOTALNIE SPADAJĄ..NA ŁEB NA SZYJĘ...A NAWET NA DYDY..

      A TU NEWSY:
      palikot.blog.onet.pl/
    • michall2 będzie już ze dwa tygodnie 16.12.08, 14:15
      jak buraki z PIS nic nowego nie nabroili.
      Szykują jakąś kumulację na święta?
      • hno3 Nie zapominaj o dwóch melexach cypryjskich 16.12.08, 14:29
        narazie sprawa wisi w powietrzu , panowie przysięgali na najświętszą
        panienkę że są niewinni - może być z tego a fe! ra .
    • monster1972 a normalny człowiek poszedłby siedzieć... 16.12.08, 14:26
      fajne mamy państwo, nie ma co...

      panstwo prawa...


      hehe


      Polak-ateista
    • xyz876 Przeproście I Spie... 16.12.08, 14:28
      tiny.pl/61vt
    • pluto37 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 14:33
      CHyba sie Kurski teraz zaplacze ze...smiechu.
      A buzi dostal od posla Sius'ki tez?
      teraz chyba KUrski dostanie od mniejszego bossa na wyzszym stolku
      jakis order na pocieszenie.
    • elkoguto11 Hańba!! 16.12.08, 14:35
      kurski widzę że o twoim losie decydują ludzie tacy jak ty,opłacani dobrze,i
      nie chcący zmian.Jaki jesteś ten filmik ukazuje aż za dobrze pasorzycie
      pl.youtube.com/watch?v=TQWsQVUhYc4 nie wiem czy nadajesz się do
      łopaty,ale na pewno nie w Polskiej polityce twoje miejsce.Won!!zakało.Oby
      ostatnią twoją chwila w świetle fleszy i kamer,był moment,gdy Prosty Człowiek
      powiezie ciebie na taczce gnido.
    • darkraj Cala ta hucpa, to zwykla zciema 16.12.08, 14:47
      ==================================== U nas juz nawet wroble na dachu
      cwierkaja, ze bezpieczniki doskonale wiedzieli, ze to Kureski
      podlaczyl sie do konwoju. Ponoc dzieki temu zyje.

      Baby w maglu natomiast gadaja (a ponoc w kazdej plotce jest ziarno
      prawdy), ze "jasniewielmozny" pan posel jedynie "odprowadzal"
      aresztowanego znajomka, zeby dowiedziec sie, gdzie spedzi najblizsze
      dni.
      Kto ich tam wie?
    • anuszka_ha3.agh.edu.pl ...I żeby mi to było przedostatni raz! 16.12.08, 14:48
      ;-)
    • monster1972 miara człowieczeństwa, miara poselstwa 16.12.08, 14:49
      kiedys ktoś powiedział, że "miarą naszego człowieczeństwa jest to,
      co zrobimy z drugim człowiekiem, gdy mamy taką władzę, ze możemy
      zrobić z nim wszystko"

      tu można podobnie pomysleć:

      czy ktoś się nadaje na posła określa to, na co pozwala on sobie
      pozwala, jesli wie, że mając immunitet może sobie pozwolić prawie
      na wszystko

      no i widzimy, jak na dłoni, kto jest człowiekiem, a kto zwykłą
      mendą z immunitetem


      POlak-ateista
    • sharn1 Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 14:54
      • tw_wielgus Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:03
        Wystarczy zabrać mu narzędzie zbrodni i dokument uprawniający do
        jego prowadzenia.
        • sharn1 Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:27
          tw_wielgus napisał:

          > Wystarczy zabrać mu narzędzie zbrodni i dokument uprawniający do
          > jego prowadzenia.


          To samo Komorowskiemu?

          • tw_wielgus Re: Zabrać mu majątek!!! 16.12.08, 15:59
            Przeceż to nie Komorowski prowadził....;P
      • monster1972 nie, po prostu osądzić jak każdego z nas 16.12.08, 15:16
        zwyczajny proces wystarczy...

        ja tam nie potrzebuję wiedzieć, że go zlicytowali, choć ta menda na
        nic innego nie zasługuje

        może gdyby pożył w biedzie, spokorniałby nieco


        POlak-ateista
    • sharn1 Palikota nawet nie upomninają. 16.12.08, 14:56
      Ba szczują szczurka jeszcze.
      • tw_wielgus Re: To kłamstwo!!! 16.12.08, 15:01
        To bezecne i podłe kłamstwo. Pan Palikot był wielokrotnie upominany.
        Niemniej jako człowiek prawy, chrześcijanin nie może powstrzymać się
        w dochodzeniu prawdy.
        • amanasunta Re: To kłamstwo!!!:)))) 16.12.08, 15:29
          ,,To bezecne i podłe kłamstwo. Pan Palikot był wielokrotnie upominany.
          Niemniej jako człowiek prawy, chrześcijanin nie może powstrzymać się
          w dochodzeniu prawdy.
          • tw_wielgus Re: To kłamstwo!!!:)))) 16.12.08, 15:47
            o dobrze amana, że i Ty to zauważasz. Juz myślałem, że nic z Ciebie
            nie będzie, że sie zapisisz na amen...ale jednak istnieje iskierka
            nadzieji.
      • monster1972 a od kiedy Palikot łamie przepisy drogowe w takim 16.12.08, 15:20
        stopniu jak ten idiota kurski*?

        *mała litera zamierzona, na dużą nie zasługuje ten leszcz


        Polak-ateista
    • czan-dra Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 15:54
      Ależ strasznie został ukarany, następną z kolei karą jest uśpienie przez
      weterynarza, a tak przy okazji, ciekawe kto napisał Suskiemu to upomnienie, no
      bo nie on sam.....
    • genek1940 Konwój Kurskiego: PiS "upomina" posła 16.12.08, 18:29
      Na super debila należałoby skrzyżować: Kurskiego,Palikota oraz Niesiołowskiego.
    • kwaczynsky_pan Upomnienie, to brzmi groźnie 16.12.08, 18:31
      Jak to funkcjonuje w PiSie? Trzy upomnienia i pijesz karniaka?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka