jadwisia9 czy można wierzyc Rokitom?awantura z niczego? 13.02.09, 08:19 Tyle razy leciałam tymi liniami i nigdy nie doświadczyłam przykrości.Tych ludzi zgubiła pycha, zadufanie. W samolocie powinni się dostosowac do przepisów i cieszyć się,że ktoś dba o ich bezpieczeństwo. Jak było im za ciasno mogli wykupic klasę biznes... A kto tych ludzi przeprosi? "Opolscy policjanci szukając bandytów, przez pomyłkę skuli niewinne małżeństwo z Niemiec. Poszkodowani twierdzą też, że ostrzelano ich samochód " Jadwiga Odpowiedz Link Zgłoś
pollack5 amanasunta- 13.02.09, 16:19 - waffen RM - w służbie Jana Maryi von Arschloch Odpowiedz Link Zgłoś
gieroy_asfalta Rokita- Niemcy to nie Bolanda! 13.02.09, 16:29 zapomniałeś się, nadęty bucu, że Niemcy to nie Bolanda. U nas, jako "wadza", szarogęsisz się, ustawiasz, musztrujesz i poniżasz ludzi na lotniskach, a oni się ciebie boją. Tym razem na całe szczęscie byłeś w cywilizowanych Niemczech, gdzie zostałeś potraktowany odpowiednio jak na to zasługujesz- jak chuligan. Odpowiedz Link Zgłoś
tom-29 Re: Rokita- Niemcy to nie Bolanda! 14.02.09, 17:37 bardzo trafnie to ująłeś popieram Cię na 100%.Niemcy śmiało mogą tych naszych jak im tam senatorów czy to posłów od siedmiu boleści nauczyć porządku jaki powinien panować i w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
mediamaster Rokitowie pozwą Lufthansę 13.02.09, 21:27 Nie no, oczywiście - Wszystkiemu winne stewardesy, a biedny Rokitek niewinny. Wszystkim, którzy uważają, że on taki święty polecam ten artykuł: bogdan.wordpress.com/2009/02/12/incydent-samolotowy- rokity/. Bez względu na ewentualne protesty co do mojej opinii uważam, że sam jest sobie winien i powinien siedzieć cicho (to samo tyczy się zresztą jego żonusi). Nie jest żadną świętą krową, by miał jakiekolwiek prawa bycia ponad prawem. I niech nie bredzi, że padł ofiarą niechęci do Polaków, bo gdyby zachował się jak należy nie byłoby sprawy. Obojgu 'państwu' przydałby się taki areszt, by im głupie pomysły skarżenia kogokolwiek za konsekwencje własnej głupoty ze łbów wywietrzały. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 13.02.09, 21:46 mediamaster napisał: I niech nie bredzi, że padł > ofiarą niechęci do Polaków, bo gdyby zachował się jak należy nie > byłoby sprawy. Obojgu 'państwu' przydałby się taki areszt, by im > głupie pomysły skarżenia kogokolwiek za konsekwencje własnej głupoty > ze łbów wywietrzały. ************ Masz słuszną racje, gdyby zachował się należycie nie spadł by mu włos z głowy ale najgorzej jest jak wieśniak chce być szlachcicem i wydaje mu się ze cały świat stoi do jego usług. Odpowiedz Link Zgłoś
walter62 Koszmar - wszędzie tylko Rokity 14.02.09, 11:33 Brazylijski serial z Marią A. i Nellą w rolach głównych. Mija 3 dzień a wszędzie pełno Rokcin - w gazetach, radiu i TV . Wystarczyło trochę poszturchać stewardesę, wczepić się jak kleszcz w fotel i piskliwym głosikiem wzywać pomocy by stać się ulubieńcem mediów. Mam nadzieję, że kolejnym razem nikt nie popełni błędu i Rokitów wywali przez okno w czasie lotu (dla pewności nad Atlantykiem), a nie na lotnisku. wiadomosci.onet.pl/1916634,11,item.html Odpowiedz Link Zgłoś
maxymus1 Rokitowie pozwą Lufthansę 14.02.09, 08:02 Panie Rokita, ja powiem tak, Pan ma więcej szczęścia niż rozumu, że ten epizod, nie rozegrał się jakieś 65 lat temu, wtedy, nie była by to Lufthansa, tylko Luftwafe, i nie zabrali by Pana na Polizej, tylko na Gestapo, i cienko byś tam Pan śpiewał, a potem obóz, nie harcerski, tylko paredziesiąt km. od rodzinnego domu, Panie u Niemców musi być porządek, ferstein, zrozumiano? Odpowiedz Link Zgłoś
ddyzma5 Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 14.02.09, 11:52 Polacy najwidoczniej mają problemy z dostowowaniem się do dyscypliny i porządku jaki istnieje w krajach o bardziej rozwiniętej demokracji. W tych krajach bezpieczeństwo zbiorowe nie jest fantazją, ale faktem i najwsższym dobrem. A stosunek do prawa nie jest wybiórczy , ale obowiązuje każdego. Być może Rokita reprezentuje sobą coś w Polsce, bo w krajach bardziej cywilizowanych, jest tylko oszołomem. Odpowiedz Link Zgłoś
gerchard_fon_arszloch Esbecy_z_Folxdojczami_Obszczekują _Rokitów_:o)))))) 14.02.09, 12:19 GWno kabluje: Premier Jarosław Kaczyński: Takie potraktowanie polskiego polityka w obcym kraju jest niedopuszczalne i nie wolno tego zlekceważyć ani tym bardziej uważać za powód do żartów. .......................................................................... PREMIER MA RACJĘ !!!! NATOMIAST FORUMOWI - OPŁACANI PRZEZ SZWABSKIE INSTYTUTY WSCHODNIE - FOLKSDOJCZE Z ESBEKAMI I KACAPAMI ORAZ POLSKOJĘZYCZNE MEDIA A ZWŁASZCZA TELEWIZJA NIEMIECKA TVN UPRAWIAJĄ AGRESYWNĄ NAGONKĘ NA ROKITÓW BRONIĄC ZAŻARCIE POLAKOŻERCZEJ NACJONALISTYCZNEJ SZWABSKIEJ POLIZAJ I POST-HITLEROWSKIEJ LUFTHANZY :)) .................................................................................................. W HITLERLANDZIE - OJCZYŹNIE WERMAHTOWEGO KON-DONKA TAKIE TRAKTOWANIE POLAKÓW PRZEZ SZWABSKĄ NACJONALISTYCZNĄ POLICJĘ I SZWABSKIE LINIE LOTNICZE JEST STANDARDEM ! POTRZEBA DOPIERO ATAKU NA ZNANEGO POLAKA ABY ŁZE-MEDIA PODAŁY TO DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI :) GDYBY RAKIETA BYŁ ŻYDEM ALBO KACAPEM NIE MÓWIĄC O MYSZCE MIKI, TO CI SZWABSCY GLINIARZE LIZALI BY MU STOPY :))))) --------------------------------------------------------------- NARÓD POLSKI ZOSTAŁ PRZEZ KOMUNIZM TAK ODWAROTOŚCIOWANY I CELOWO ZAKOMPLEKSIONY, ŻE ZAPOMNIAŁ TO CZEGO NAUCZYŁO GO 1000-LETNIE SĄSIADOWANIE ZE SZWABSKIMI KARTOFLAMI ! A PRAWDA JEST PROSTA: U SZWABÓW SKOK OD BUTY DO LIZANIA STÓP JEST BŁYSKAWICZNY GDY POCZUJĄ SIŁĘ I ZDETERMINOWANIE ! DLATEGO KACAPSKA GRUBIAŃSKA CHOŁOTA JEST TAM BARDZIEJ SZANOWANA NIŻ GRZECZNA, ZAKOMPLEKSIONA POLSKA INTELIGENCJA :))))) --------------------------------------------------------------------- Postkomuniści nie tylko ograbili Polaków podczas złodziejskiej prywatyzacji na 350 miliardów dolarów ale za bezcen oddali kartoflanym koncernom z Hitlerlandu typu Szprengler lokalne polskie media (80 procent w szwabskich łapach) Do tego duże media typy TVN, Fuck, Der Dzennik, Niuswik itp. albo są kontrolowane albo uzależnione od Hilerlandu. Skutkuje to katastrofalną antypolską indoktrynacją POlaczków, nie mówiąc o polskojęzycznych folxdojczach, esbekach i kacapach, którzy dostają wiatru w plecy opluwając Polskę i Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
tom-29 Niemiecka policja pokazała im że są zwykłymi lu.. 14.02.09, 17:33 Niemiecka policja pokazała im że są zwykłymi ludźmi dlatego muszą liczyć sie z prawem i bardzo dobrze wg mnie.U nas politycy są traktowani jak święte krowy a tak być nie powinno!!. Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 lufthansa? to przecież jedna z lepszych linii 14.02.09, 22:32 www.youtube.com/watch?v=fs5CmKj-gY8 www.airdisaster.com/photos/lh2904/2.shtml Odpowiedz Link Zgłoś
angrusz1 Rokitowie pozwą Lufthansę 15.02.09, 11:28 I bardzo dobrze, niech się firma wytłumaczy z aroganckiego zachowania . Odpowiedz Link Zgłoś
micia-kicia Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 19.02.09, 18:27 Pozdrawiam Cię "myslenie-nie-szkodzi", jesteś rzadkością na tym forum, głosem rozsądku i - przede wszystkim - przyzwoitości. Większość to jakaś zacietrzewiona banda zawistników i miłośników systemów autorytarnych. Przypuszczam, że gdyby się okazało, że Rokita był TW służb bezpieczeństwa, to by go równie zaciekle bronili. Odpowiedz Link Zgłoś