Dodaj do ulubionych

Rokitowie pozwą Lufthansę

    • jadwisia9 czy można wierzyc Rokitom?awantura z niczego? 13.02.09, 08:19
      Tyle razy leciałam tymi liniami i nigdy nie doświadczyłam przykrości.Tych
      ludzi zgubiła pycha, zadufanie.
      W samolocie powinni się dostosowac do przepisów i cieszyć się,że ktoś dba o
      ich bezpieczeństwo.
      Jak było im za ciasno mogli wykupic klasę biznes...
      A kto tych ludzi przeprosi?
      "Opolscy policjanci szukając bandytów, przez pomyłkę skuli niewinne małżeństwo
      z Niemiec. Poszkodowani twierdzą też, że ostrzelano ich samochód "

      Jadwiga
    • mozart Rokita i PissNelke 13.02.09, 08:32
      Widzialy galy, co braly. Nie Rokit?
    • amanasunta Lufthansa może stać sie Luft..waffe :)))) 13.02.09, 16:03
      • pollack5 amanasunta- 13.02.09, 16:19
        - waffen RM - w służbie Jana Maryi von Arschloch
    • gieroy_asfalta Rokita- Niemcy to nie Bolanda! 13.02.09, 16:29
      zapomniałeś się, nadęty bucu, że Niemcy to nie Bolanda. U nas,
      jako "wadza", szarogęsisz się, ustawiasz, musztrujesz i poniżasz
      ludzi na lotniskach, a oni się ciebie boją. Tym razem na całe
      szczęscie byłeś w cywilizowanych Niemczech, gdzie zostałeś
      potraktowany odpowiednio jak na to zasługujesz- jak chuligan.
      • tom-29 Re: Rokita- Niemcy to nie Bolanda! 14.02.09, 17:37
        bardzo trafnie to ująłeś popieram Cię na 100%.Niemcy śmiało mogą tych naszych
        jak im tam senatorów czy to posłów od siedmiu boleści nauczyć porządku jaki
        powinien panować i w Polsce.
    • mediamaster Rokitowie pozwą Lufthansę 13.02.09, 21:27
      Nie no, oczywiście - Wszystkiemu winne stewardesy, a biedny Rokitek
      niewinny. Wszystkim, którzy uważają, że on taki święty polecam ten
      artykuł: bogdan.wordpress.com/2009/02/12/incydent-samolotowy-
      rokity/. Bez względu na ewentualne protesty co do mojej opinii
      uważam, że sam jest sobie winien i powinien siedzieć cicho (to samo
      tyczy się zresztą jego żonusi). Nie jest żadną świętą krową, by miał
      jakiekolwiek prawa bycia ponad prawem. I niech nie bredzi, że padł
      ofiarą niechęci do Polaków, bo gdyby zachował się jak należy nie
      byłoby sprawy. Obojgu 'państwu' przydałby się taki areszt, by im
      głupie pomysły skarżenia kogokolwiek za konsekwencje własnej głupoty
      ze łbów wywietrzały.
      • nie-tak Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 13.02.09, 21:46
        mediamaster napisał:
        I niech nie bredzi, że padł
        > ofiarą niechęci do Polaków, bo gdyby zachował się jak należy nie
        > byłoby sprawy. Obojgu 'państwu' przydałby się taki areszt, by im
        > głupie pomysły skarżenia kogokolwiek za konsekwencje własnej głupoty
        > ze łbów wywietrzały.
        ************
        Masz słuszną racje, gdyby zachował się należycie nie spadł by mu włos z głowy
        ale najgorzej jest jak wieśniak chce być szlachcicem i wydaje mu się ze cały
        świat stoi do jego usług.
        • walter62 Koszmar - wszędzie tylko Rokity 14.02.09, 11:33
          Brazylijski serial z Marią A. i Nellą w rolach głównych. Mija 3 dzień a
          wszędzie pełno Rokcin - w gazetach, radiu i TV . Wystarczyło trochę poszturchać
          stewardesę, wczepić się jak kleszcz w fotel i piskliwym głosikiem wzywać pomocy
          by stać się ulubieńcem mediów.

          Mam nadzieję, że kolejnym razem nikt nie popełni błędu i Rokitów wywali przez
          okno w czasie lotu (dla pewności nad Atlantykiem), a
          nie na lotnisku.

          wiadomosci.onet.pl/1916634,11,item.html
    • maxymus1 Rokitowie pozwą Lufthansę 14.02.09, 08:02
      Panie Rokita, ja powiem tak, Pan ma więcej szczęścia niż rozumu, że
      ten epizod, nie rozegrał się jakieś 65 lat temu, wtedy, nie była by
      to Lufthansa, tylko Luftwafe, i nie zabrali by Pana na Polizej,
      tylko na Gestapo, i cienko byś tam Pan śpiewał, a potem obóz, nie
      harcerski, tylko paredziesiąt km. od rodzinnego domu, Panie u
      Niemców musi być porządek, ferstein, zrozumiano?
    • ddyzma5 Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 14.02.09, 11:52
      Polacy najwidoczniej mają problemy z dostowowaniem się do dyscypliny
      i porządku jaki istnieje w krajach o bardziej rozwiniętej demokracji.
      W tych krajach bezpieczeństwo zbiorowe nie jest fantazją, ale faktem
      i najwsższym dobrem.
      A stosunek do prawa nie jest wybiórczy , ale obowiązuje każdego.
      Być może Rokita reprezentuje sobą coś w Polsce, bo w krajach
      bardziej cywilizowanych, jest tylko oszołomem.
      • gerchard_fon_arszloch Esbecy_z_Folxdojczami_Obszczekują _Rokitów_:o)))))) 14.02.09, 12:19
        GWno kabluje:

        Premier Jarosław Kaczyński:

        Takie potraktowanie polskiego polityka w obcym kraju
        jest niedopuszczalne i nie wolno tego zlekceważyć
        ani tym bardziej uważać za powód do żartów.
        ..........................................................................

        PREMIER MA RACJĘ !!!!

        NATOMIAST FORUMOWI - OPŁACANI PRZEZ

        SZWABSKIE INSTYTUTY WSCHODNIE -

        FOLKSDOJCZE Z ESBEKAMI I KACAPAMI

        ORAZ POLSKOJĘZYCZNE MEDIA

        A ZWŁASZCZA TELEWIZJA NIEMIECKA TVN

        UPRAWIAJĄ AGRESYWNĄ NAGONKĘ NA ROKITÓW

        BRONIĄC ZAŻARCIE POLAKOŻERCZEJ NACJONALISTYCZNEJ

        SZWABSKIEJ POLIZAJ I POST-HITLEROWSKIEJ LUFTHANZY :))

        ..................................................................................................

        W HITLERLANDZIE - OJCZYŹNIE WERMAHTOWEGO KON-DONKA

        TAKIE TRAKTOWANIE POLAKÓW

        PRZEZ SZWABSKĄ NACJONALISTYCZNĄ POLICJĘ

        I SZWABSKIE LINIE LOTNICZE

        JEST STANDARDEM !

        POTRZEBA DOPIERO ATAKU NA ZNANEGO POLAKA

        ABY ŁZE-MEDIA PODAŁY TO DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI :)

        GDYBY RAKIETA BYŁ ŻYDEM ALBO KACAPEM NIE MÓWIĄC

        O MYSZCE MIKI, TO CI SZWABSCY GLINIARZE

        LIZALI BY MU STOPY :)))))

        ---------------------------------------------------------------

        NARÓD POLSKI ZOSTAŁ PRZEZ KOMUNIZM

        TAK ODWAROTOŚCIOWANY I CELOWO ZAKOMPLEKSIONY,

        ŻE ZAPOMNIAŁ TO CZEGO NAUCZYŁO GO 1000-LETNIE

        SĄSIADOWANIE ZE SZWABSKIMI KARTOFLAMI !

        A PRAWDA JEST PROSTA: U SZWABÓW SKOK OD BUTY

        DO LIZANIA STÓP JEST BŁYSKAWICZNY GDY

        POCZUJĄ SIŁĘ I ZDETERMINOWANIE !

        DLATEGO KACAPSKA GRUBIAŃSKA CHOŁOTA JEST TAM

        BARDZIEJ SZANOWANA NIŻ GRZECZNA, ZAKOMPLEKSIONA

        POLSKA INTELIGENCJA :)))))

        ---------------------------------------------------------------------

        Postkomuniści nie tylko ograbili Polaków

        podczas złodziejskiej prywatyzacji na 350 miliardów dolarów

        ale za bezcen oddali kartoflanym koncernom z Hitlerlandu

        typu Szprengler lokalne polskie media (80 procent w szwabskich łapach)

        Do tego duże media typy TVN, Fuck, Der Dzennik, Niuswik itp.

        albo są kontrolowane albo uzależnione od Hilerlandu.

        Skutkuje to katastrofalną antypolską indoktrynacją POlaczków,

        nie mówiąc o polskojęzycznych folxdojczach, esbekach i kacapach,

        którzy dostają wiatru w plecy opluwając Polskę i Polaków.

    • tom-29 Niemiecka policja pokazała im że są zwykłymi lu.. 14.02.09, 17:33
      Niemiecka policja pokazała im że są zwykłymi ludźmi dlatego muszą liczyć sie z
      prawem i bardzo dobrze wg mnie.U nas politycy są traktowani jak święte krowy a
      tak być nie powinno!!.
    • mirgrab Rokitowie pozwą Lufthansę 14.02.09, 17:39
      A może Luftwaffe
    • carpaccio4 lufthansa? to przecież jedna z lepszych linii 14.02.09, 22:32


      www.youtube.com/watch?v=fs5CmKj-gY8
      www.airdisaster.com/photos/lh2904/2.shtml
    • angrusz1 Rokitowie pozwą Lufthansę 15.02.09, 11:28

      I bardzo dobrze, niech się firma wytłumaczy z aroganckiego
      zachowania .
      • micia-kicia Re: Rokitowie pozwą Lufthansę 19.02.09, 18:27
        Pozdrawiam Cię "myslenie-nie-szkodzi", jesteś rzadkością na tym forum, głosem rozsądku i - przede wszystkim - przyzwoitości. Większość to jakaś zacietrzewiona banda zawistników i miłośników systemów autorytarnych. Przypuszczam, że gdyby się okazało, że Rokita był TW służb bezpieczeństwa, to by go równie zaciekle bronili.
    • spokojny.zenek błazenada 19.02.09, 21:55

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka