turysta_z_podlasia Kraków to była stolica a Gdańsk... 07.05.09, 16:00 Kraków to była stolica a Gdańsk to poniemieckie miasto. Niech te ludziki z Solidarności nie przesadzają. Pewnie mięli dziadków w Wehrmachcie :) Co Krakusy winne, że im ktoś w mieście impreze zorgaqnizował? A tak poza tym, to Solidarność powinna przyjąć inną formę protestu, a nie niszczyć reputację Polski! Odpowiedz Link Zgłoś
brockes Re: Kraków to była stolica a Gdańsk... 07.05.09, 16:11 Te szturmabtajlungi Kurskiego to nie NZSS Solidarność. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Pochwal się Guzikiewicz swoją pensją za zadymy 07.05.09, 16:02 Pochwal się Guzikiewicz swoją pensją za zadymy Odpowiedz Link Zgłoś
cichoszasza stoczniowcy zeruja na legendzie 07.05.09, 16:03 A czemoz to ci panowie z nikad, ci maciciele nic soba nie reprezentujacy nagle mianuja sie przedstawicielami narodu? Kto im dal to prawo? Bylo jakies glosowanie? Ich burdy nie sa manifestacja patriotyzmu tylko zwyklego chamstwa. Kilku karierowiczow-prowokatorow probuje cos ugrac dla siebie. Wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
cloclo80 Polska 8 statków na rok, Chińcy prawie 400. 07.05.09, 16:05 Jaki przemysł stoczniowy. Budy dla psów robić... Odpowiedz Link Zgłoś
male.conieco Dokładnie takie teksty słyszałem w 76 roku 07.05.09, 16:17 Historia zatacza koło. Odpowiedz Link Zgłoś
pw2221 maski opadły ...Ryży fałszywiec tam gdzie ZOMO 07.05.09, 16:06 ha ha ... jak to wpłynie na sondaże tego trutnia ? Odpowiedz Link Zgłoś
polityk-a "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:07 Robotą niech się robole zajmą. A nie polityką!! Po cholera wam demokracja i kapitalizm jak cała ta "Solidarność" walczy tylko o swoich i mówi "Daj.." Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO 07.05.09, 16:08 Kto ma jeszcze watpliwości, kto za tym wszystkim stoi? Czy podżeganie do niepokojów społecznych nie jest ścigane z mocy prawa? I to ma być kampania do eroparlamentu w wykonaniu PiS? A guzik, panie guzikiewicz. Mądrzy nie dadzą się sprowokować prymitywom pisowskim. Odpowiedz Link Zgłoś
rtd5rtd Nie rzucim ziemi skad nasz rod 07.05.09, 16:08 Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród. Nie damy pogrześć mowy, Polski my naród, polski lud, Królewski szczep piastowy. Nie damy, by nas gnębił wróg. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, Ni dzieci nam germanił, Orężny wstanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg. Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Nie rzucim ziemi skad nasz rod 07.05.09, 16:10 niezły hip hop. dodaj do tego skrecze junkiera, wokalize kurskiego i bongosy kaczora i masz grand prix w sopocie. -- nie dalo sie podzelic ksiezyca na dwa, to podzielimy polske. Odpowiedz Link Zgłoś
xsawer "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:08 A uroczystości rocznicowe z okazji obalenia muru berlińskiego odbędą się w Monahium! Odpowiedz Link Zgłoś
rtoip1 Kolejny pis-iorek znawca ZOMO 07.05.09, 16:09 wziął postulaty od Kononowicza z Białegostoku albo od jakiejś laski z konkursu miss? Czy "związkowcy" mają zamiar terroryzować resztę obywateli zastępując zomowską pałkę drzewcem od flagi podczas "manifestacji w obronie stoczni" ? Powinni pojechać do Torunia po kasę ze społecznej składki "na ratowanie stoczni" Odpowiedz Link Zgłoś
ambl "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:13 Czy ten cały Karol z c...a spadł?PO jakiego wała im Bolek? Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie 07.05.09, 16:22 ambl napisała: > Czy ten cały Karol z c...a spadł?PO jakiego wała im Bolek? Co brałaś, że tak bełkocesz? Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO 07.05.09, 16:17 popieram Kraków a związkowcom obecnym nie wierzę łatwo wrzeszczeć biją "złodzieja" nic nie robiąc tylko wrzeszczeć za kasę Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Ryży fałszywiec tam gdzie Hans Frank 07.05.09, 16:18 uprasza się pw2221 i sralimuchibedziewiosna o nie lizanie się po fi...tach na forum. Dzielicie się kasą? Czy czym jeszcze? :D Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Hymn polski tez bys wysmial europejczyku 07.05.09, 16:19 www.widelec.pl/widelec/1,82861,6579279,Jaroslaw_Kaczynski__glosujcie_na_PO_.html Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Tusk chce Akademii na cześć Michnika, Gieremk 07.05.09, 16:19 www.widelec.pl/widelec/1,82861,6579279,Jaroslaw_Kaczynski__glosujcie_na_PO_.html Odpowiedz Link Zgłoś
junkier Re: Tusk chce Akademii na cześć Michnika, Gieremk 07.05.09, 16:22 Humor na poziomie czytelnika GW, zasmiewanie sie do lez z oczywistego przezjezyczenia. Jak ktos powie d...pa tez sie tak smiejesz? - - - "Trzeba tworzyć i wspierać media polskie, a nie polskojęzyczne, żeby były redagowane rzeczywiście przez Polaków z dziada pradziada, ludzi o katolickich korzeniach sięgających głębi naszego Tysiąclecia." - prof. R Bender, audycja tu: www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=8623 Odpowiedz Link Zgłoś
targaj Re: Wóda czyni cuda 07.05.09, 17:05 alfa_beta1 napisał: > junkier stracił mózg Zeby cos stracic to najpierw trzeba cos miec... Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re:napierniczają się klerycy,kazdy jaważny krzyczy 07.05.09, 16:32 napierniczają się klerycy Dobry wybór, gdy nie na szyi sznur! Niepokalane rozumu szczątki. Głosuj na dziesiątki! Wywrócisz 9 to sześć. Z 10 nie ma co jeść! Hasło „Postaw na Polskę!” POnaPOminaj Wolskę! Polska świecka droga. Czy Wolska olaboga? Polacy tworzyć czas. Wolacy modlitwa w nas! 9 na głowie to szóstka. 10 na głowie to pustka! Z tym Danzigiem wadza przesadza. No bo najlepszo to je Roz-wadza. A nad bajorym gdzie som gałązki Mani-festacje robiom roz-związki. Co Śniatek gado jedynie marność Bo tu na Szlonsku jest Solidarność. Dostalim w doope pod Górom Annom. Dlatego nacjom my Solidarnom. Ja już nie wierza ni cudom, rajom. Ruska i Niemca my nie kochajom. A polska wadza niech rozum kupi. Tylko kto sprzeda, chyba, że głupi. Jeśli oferta tylko od kołtuna. To niech nie biere tego z Torunia. Jeśli najlepszy rozum wadowicki. To my Szlonsk, nie Kościół Katolicki. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Tusk chce Akademii na cześć Michnika, Gieremk 07.05.09, 16:59 jak "ktos" tak powie to nie. ale jak prezes robi takie przejezyczenia na wiecach swojej partii to chyba swiadczy ze albo nie wie co mowi albo czyta bez zrozumienia. to nie to samo co powiedziec "dupa". mam obawy ze jestes takim hipokryta ze tuskowi bys to wytknal od razu ale swojego idola bedziesz bronil BEZ WZGLEDU na to jakiej glupoty nie popelni. znamienne dla PISuara. a poza tym , jestes takim samym czytelnikiem jak ja, nawet gorszym bo ja sporadycznie a ty non stop. wiec jestes nie dosc ze hipokryta, to blaznem. -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
rlnd Re: Tusk chce Akademii na cześć Michnika, Gieremk 07.05.09, 18:25 Przejezyczenia ? Dowcip sie przypomina o rozmowie z tesciowa (wersja lagodna): Kowalski chcial powiedziec "prosze bardzo mamo" ale sie przejezyczyl i wyszlo "zabije cie stara raszplo". Pocieszajace jest jednak to, ze Naczelny Wodz ma zawsze pelne poparcie, niezaleznie od tego co mowi. PS. pewnie zaraz stwierdzisz ze to tajny agent PO podmienil Naczelnemu Wodzowi notatki... Odpowiedz Link Zgłoś
sandino "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:21 Cytat podobny do bełkotu inspiratora tej hucpy. Szarej eminencji - antypolskiego szkodnika, prezesa PiSuaru. Fekalia się leją strumieniem obryzgując święto wolnej Polski. Panie Kaczyński, możesz pan być z siebie zadowolony. To się akurat panu udało. Spieprzyłeś pan ten wielki dzień. Odpowiedz Link Zgłoś
qc Re: "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie 07.05.09, 16:31 w czasie okupacji niemieckiej bylo chyba latwiej. Zamiast dzisiejszych frustracji i bezsilnej niemocy, wtedy Polska Walczaca wysylala kogos kto pukal do drzwi takiej kanalii i wykonywal wyrok w imieniu narodu. Odpowiedz Link Zgłoś
paszcz "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:21 Co za obrzydliwość ze strony pana związkowca. Oburzające. Odpowiedz Link Zgłoś
adamk017 "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:22 od jakiegoś czasu dochodze do wniosku że PiSowi i niektóym zwiazkom zawodowym rozum odebrało , normalnie to człowiek myśli trzezwo i rozumuje ale tu słychać i widać że coś szwankuje , przecie przy takiej ich postawie i zachowaniu jak żyje nigdy i to przenigdy na nich nie zagłosuje/ niech mi ta ręka uschnie jak bym to zrobił /, tak samo myśli moja rodzina i wielu znajomych . Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO 07.05.09, 16:31 Chyba Guzikiewicz sie wiele nie pomylil. A kto zreszta wie? Moze ZOMO do Grodu Smoka nie przyjedzie? Jak nie przyjedzie ZOMO, to przyjada z pewnoscia inne czerwone wykidajly. Byly one przeciez w Warszawie i Katowicach. Odpowiedz Link Zgłoś
ulther Re: "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie 07.05.09, 16:33 Tusk niepotrzebnie skapitulowal przed tym spissowialym motlochem, ktory nie potrafi uszanowac waznej dla Polski rocznicy. Pomnik powinno sie odgrodzic kordonem, a miejsce izolowac. Zadnych zadym zwiazkowych baronow! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Dobry wybór, gdy nie na szyi sznur! Niepokalane 07.05.09, 16:34 Dobry wybór, gdy nie na szyi sznur! Niepokalane rozumu szczątki. Głosuj na dziesiątki! Wywrócisz 9 to sześć. Z 10 nie ma co jeść! Hasło „Postaw na Polskę!” POnaPOminaj Wolskę! Polska świecka droga. Czy Wolska olaboga? Polacy tworzyć czas. Wolacy modlitwa w nas! 9 na głowie to szóstka. 10 na głowie to pustka! Z tym Danzigiem wadza przesadza. No bo najlepszo to je Roz-wadza. A nad bajorym gdzie som gałązki Mani-festacje robiom roz-związki. Co Śniatek gado jedynie marność Bo tu na Szlonsku jest Solidarność. Dostalim w doope pod Górom Annom. Dlatego nacjom my Solidarnom. Ja już nie wierza ni cudom, rajom. Ruska i Niemca my nie kochajom. A polska wadza niech rozum kupi. Tylko kto sprzeda, chyba, że głupi. Jeśli oferta tylko od kołtuna. To niech nie biere tego z Torunia. Jeśli najlepszy rozum wadowicki. To my Szlonsk, nie Kościół Katolicki. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Niesiołowski powiedział-Solidarność to przestępcy 07.05.09, 16:39 Niesiołowski ten "geniusz" od komarów cytuje Kiszczaka , to dopiero kpina z historii najnowszej. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Niesiołowski powiedział-Solidarność to przestępcy 07.05.09, 17:58 I to jest prawda! PiS też przestepcy! Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Karol Guzikiewicz 07.05.09, 16:42 Rosnie nam nowy Lepper... Co gorsza kształcony na dziełach Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 17:28 "Szukanie haków zaczęło się na całego, a haki - na ogół dęte - wędrowały do mediów. Podczas rozprawy sądowej Karol Guzikiewicz, gorący zwolennik prawicy (był jednym z organizatorów słynnego wiecu poparcia dla PiS w stoczni w 2007 r.) przyznał, że materiały oskarżające byłych prezesów o nadużycia otrzymał od Ziółkowskiego, człowieka SLD." Ciekawy człowiek, kompatybilny z PIS? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 17:34 "Najbardziej skandaliczny incydent miał miejsce w sądzie w styczniu 2005 r., gdy na procesie Banacha i Dudziuk zeznawał jako świadek Janusz Szlanta. Pikieciarze, pod przywództwem Guzikiewicza, obrzucili świadka jajami. Dostało się też chroniącym go policjantom. Potem wtargnęli na salę rozpraw. Kilka jaj poleciało w stronę ławy świadków. Pani sędzina zarządziła przerwę i rozpoczęła z Guzikiewiczem negocjacje. - Gdyby coś takiego wydarzyło się w praworządnym paostwie, poszedłby pan siedzied - ostrzegła, przyznając tym samym, że nie reprezentuje paostwa prawa. Guzikiewicz zagroził, że jeśli rozprawa zostanie zamknięta dla publiczności, "nie gwarantuje spokoju w gmachu sądowym". Pani sędzia ostrzeżenie potraktowała poważnie i wznowiła rozprawę. Prokurator nie zgodził się wszcząd postępowania o obrazę instytucji pańostwowych." Toż to prawdziwy orędownik Polski Solidarnej, Polski Prawa i Sprawiedliwości. Prezydencie Kaczyński order mu się należy... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 17:37 ""Sąd dał wiarę zeznaniom świadka Karola Guzikiewicza jedynie w części, w której świadek ten potwierdził, iż przez cały okres, w którym teren, na którym znajdowały się pochylnie, był własnością Synergii 99 Sp. z o.o. Stocznia Gdaoska miała do niego niezachwiany dostęp oraz że nigdy produkcja na pochylniach nie stanęła. ( ) W pozostałym zakresie Sąd zeznania te potraktował z ostrożnością. Wskazad bowiem należy, że świadek ten, nie będąc uczestnikiem zdarzeo gospodarczych, o których zeznawał ( ), nie mając także wiedzy, odnośnie do zawartych porozumieo ( ), jak również nie posiadając wykształcenia z zakresu ekonomii, prawa ani też żadnego doświadczenia związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej na wielką skalę w swych zeznaniach nie omieszkał dokonywad kategorycznych ocen, odnoszących się negatywnie do przemian gospodarczych, które miały miejsce w Stoczni GSG SA ( ). Postawa świadka Karola Guzikiewicza reprezentującego organizację mającą na celu ochronę praw pracowniczych i zeznającego właśnie pod wpływem tych skrajnych emocji może znaleźd zrozumienie. Na takie zrozumienie nie zasługuje natomiast postawa Prokuratora, który Karola Guzikiewicza powołał w pkt 1 listy świadków ( ) pomimo, że wyżej wymieniony nie posiada żadnej wiedzy na temat przedmiotu postępowania ( ). Powyższe może świadczyd o tym, że kierując akt oskarżenia Prokurator bardziej koncentrował się i wziął pod uwagę te właśnie skrajne emocje towarzyszące niniejszej sprawie, protesty stoczniowców podjudzane przez reprezentujących ich przedstawicieli związków zawodowych czy artykuły prasowe, które donosiły o tym, że doszło do wyprowadzenia majątku ze stoczni, aniżeli zajął się, wykorzystując posiadaną przecież wiedzę prawniczą chłodną, dogłębną analizą prawną zgromadzonych dokumentów ( ). Zdaniem sądu, gdyby do takiej analizy doszło, akt oskarżenia w niniejszej sprawie nigdy by nie powstał". Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 17:45 "Kilka dni później spotkał się z palaczami Jarosław Kaczyński i obiecał, że pomoże, jeśli oni mu pomogą. Pomożemy – odkrzyknęli wówczas zgodnym chórem palacze pod przewodnictwem Janusza Śniadka, szefa całej „S” oraz szefa „S” w stoczni Romana Gałęzewskiego. I tak „Solidarność” poparła PiS w wyborach na ul. Wiejską, a Lecha Kaczyńskiego w wyborach do Pałacu Prezydenckiego. A nawet pozwoliła jednemu z Kaczyńskich postać w obrębie mitycznej bramy i zawołać do przeciwników politycznych, że stoją tam, gdzie stało ZOMO." Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 17:49 "Już w marcu 2006 r. do rad nadzorczych w Stoczni Gdynia i w Stoczni Gdańsk zostali wprowadzeni ludzie Prawa i Sprawiedliwości oraz związkowcy z „S”. Roman Gałęzewski, szef „S” w Stoczni Gdańskiej, został nawet przewodniczącym rady nadzorczej tej stoczni. To sytuacja dość kuriozalna, ale co tam. Niech się „S” sama rządzi. Rada nadzorcza z Gałęzewskim na czele na prezesa Stoczni Gdańsk powołała Andrzeja Jaworskiego, byłego asystenta Jacka Kurskiego i współpracownika Lecha Kaczyńskiego. Jaworski z wykształcenia etnolog na przemyśle stoczniowym znał się, jak kura na pieprzu. Miał wykonać wolę polityczną. I wykonał. Przy udziale skarbu państwa, wybranych rad nadzorczych i zarządów w sierpniu 2006 roku obie stocznie zostały rozdzielone. Prezes Jaworski w symbolicznym geście wlazł na drabinę i zaczął znad bramy odcinać część nazwy spółki zawierającą słowo „Gdynia”. Tak kolebka została na powrót Stocznią Gdańską SA. Rządy Jaworskiego w Stoczni doprowadziły do skutków opłakanych. Zakontraktowany statek dla armatora niemieckiego został zbudowany ze stratą szacowaną dzisiaj na 40 mln zł. Sprawą interesowała się nawet ABW." Odpowiedz Link Zgłoś
respiral Re: Karol Guzikiewicz 07.05.09, 19:18 Do mnie zaś, szeregowego członka "S" wysłali agitującego za PiS maila. Więc jeśli ktoś mi powie, że za tymi zadymiarzami nie stoi PiS, to bedzie kłamał. Odpowiedz Link Zgłoś
wrojoz Kaczykuper 07.05.09, 18:00 tw_wielgus napisał: > Rosnie nam nowy Lepper... > Co gorsza kształcony na dziełach Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
lernest "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie ZOMO" 07.05.09, 16:44 Upadkiem komunizmu w Europie Środkowej? Jakiego komunizmu WY niedouczone kretyny? To bardzo proste tak mleć ozorem a tu młodzież patrzy i ona ma się uczyć! Ale czego? Kłamstw z dorobionej historii? Żadnego komunizmu w Europie Środkowej nie było tylko ustrój socjalistyczny w krajach demokracji ludowej!Komunizm to w Kościele od samego zarania do dzisiejszego dnia! Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: "W Gdańsku będzie Polska, a na Wawelu będzie 07.05.09, 20:56 a pan to ile ma lat ? Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Pan tu panie Guzikiewicz dyrdymały ludziom opowiad 07.05.09, 16:47 a ja gorę :))) Odpowiedz Link Zgłoś