Dodaj do ulubionych

Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe

    • 0.tech Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:01
      Nie zginelo 2mln Niemcow, tylko 2mln to roznica w populacji na tych terenach
      miedzy 1939 a majem 1945, tak wiec razem z wypedzonymi Polakami, Zydami,
      zolniezami Wehrmachtu itd itd Lacznie to zginelo 400k...
    • dexv Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:05
      A co to za różnica, nadzorcy Kacetów czy bohatersko - rycerscy
      piloci luftwaffe. Luftwaffe ma na sumieniu tysiące niewinnych ofiar
      w większości kobiet i dzieci od Guerniki po Wieluń, Warszawę,
      Londyn, Rotterdam, Belgrad itd...Oczywiści tatuś P. Steinbach nie
      miał z tym nic wspólnego i jak większość obywateli III Rzeszy nie
      miał najmiejszego pojęcia w czym uczestniczy, ewentualnie wykonywał
      rozkazy :)
      Co ta szanowna p. Steinbach pied...., przecież to ludzkie pojęcie
      przechodzi. W XIX w. zabory, hakata kulturkampf, gezmanizacja. XX w.
      zrobienie z Polaków PODLUDZI, mordowanie na miliony, tortury,
      eksterminacja elit, niszczenie całych miast, masowe deportacje,
      niewolnictwo, głód, rabunek na nieznaną w świecie skale. Ku..a, czy
      trzeba czegoś więcej..?
      To Niemcy wymyśli i prowadzili wojnę totalną, a że ją przegrali,
      to i skutki były totalne (wypędzenia). I niech dziękują Bogu że
      alianci nie posuneli się do zrobienia z Niemców niewolników, a z
      Niemiec obozu pracy, bo i takie plany były.
    • wlody1 wypędzona 20.06.09, 11:06
      Steinbach wypędzono z domu w którym mieszkała po wypedzeniu z niego prawowitych właścicieli Polaków!!!
      Po wojnie popełniono jeden błąd-nie było odwetu!Wystarczyło zdziesiątkować ten kłamliwy naród i dzisiaj nie byłoby kłopotu.
      Biedna Steinbach! Wypędzona!Biedny tatuś zrzucał bomby na tereny okupowane.Biedni Niemcy,ofiary nazizmu!!!To jakieś jajca że wogóle zajmujemy się tą Panią...
      Winę ponosi również Polski rząd i sejm który nie wydał ustawy antyroszczeniowej.
      • everettdasherbreed Re: wypędzona 20.06.09, 19:30
        Podział Niemiec po 1945 spowodował, że Niemcy stali się obu stronom zimnej wojny
        potrzebni. Obie części Niemiec były ważnymi składnikami obu wrogich obozów.
    • otis_tarda Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 11:07
      Ciekawe, że jakoś nie słychać o pretensjach p. Steinbach do Rosjan, którzy
      przecież trochę narabowali, trochę nagwałcili, w Poczdamie byli faktycznymi
      współsprawcami wysiedleń (Polska nie miała nic do powiedzenia przecież), do tego
      do dziś trzymają łapę na terenach części Prus Wschodnich - i wątpliwe, czy są
      tak uprzejmi jak Polacy w kwestii tzw. "wypędzonych".

      No, ale to Polska jest w opowieściach p. Steinbach głównym obiektem roszczeń. W
      sumie, trudno się dziwić - gdyby spróbowała podskoczyć przeciw Rosji, zaraz
      zostałaby usadzona, po żądaniu ambasadora.


      Natomiast głupota dziennikarzy objawia się właśnie tym - że nie zadali
      fundamentalnego pytania, "co z roszczeniami wobec Rosji, p. Steinbach?".
      Odpowiedź, jakakolwiek by nie była, od razu pokazałaby faktyczne intencje
      Związku WYpędzonych.
      • dexv Re: Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 11:45
        Dokładnie o tym samym myślałem. Steinbach czepia się Czech i Polski,
        natomiast o obecnym ob. Kaliningradzkim ani słowa. Są dwa powody.
        Pierwszy - Wie że jak się przyczepi do ruskich to ją usadzą, drugi -
        pomijając to że niemcy uciekali sami w północnej czści Prus
        Wshodnich wypędzenia buły znikome, ruscy po wojnie z obecnego ob.
        Kaliningradzkiego nie wypuszczali Niemców. Część wymordowali, część
        umarła z głodu, część stanowiła niewolniczą siłę roboczą, układnych
        przerobili na sowietów. Ogólnie mówiąc wykończyli ich i dziś nie
        mają problemów.
        • otis_tarda Re: Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 13:16
          Powiedziałbym, że jest też jakiś aspekt psychologiczny. Tysiącletnia Rzesza
          dostała po ryju od radzieckiego podczłowieka, to czują respekt. Anglosasi pewnie
          tak ostro nie gwałcili, mordowali i rabowali, więc na szacunek nie zasłużyli.

          Ot, poglądowa lekcja "jak gadać z naszym Wielkim Adwokatem w Unii Europejskiej".
          • everettdasherbreed Re: Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 19:32
            Adwokatowi należy płacić za wygrane sprawy i za nic więcej.
      • lajosz3 Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 12:50
        Z całej tej dyskusji, a także historii wynika jedno.
        Zamiast oburzać się (słusznie z resztą) na jakąś durną babę, należy się po
        prostu zbroić i cały czas patrzeć na ręce temu "przyjaznemu" narodowi.
        Zawsze z niemieckiej ziemi wychodziła jakaś wojna. To po prostu taki naród
        (Niemcy, Niemcy ponad wszystko). Lubią walkę i zawsze mieli pęd na wschód. Nic
        tego nie zmieni bo to siedzi gdzieś w niemieckich genach.
        To tak samo jak z żydami. Lubią handel (interes) i nic tego nie zmieni. Interes
        ponad wszystko.
        Za to Polacy lubią żyć w pokoju, ale żeby tak było, to wyciągnijmy w końcu
        wnioski ze swej historii i zbroimy się oraz szkolmy armię, bo jak tylko Niemcy
        znowu zaczną (a zaczną, zobaczycie), to należy im skopać 4 litery tak mocno,
        żeby zanim znowu przyjdzie im ochota na "drang nach osten" , zastanowili się
        głeboko czy im się to połaci.
        • perfect4u Re: Babsko jest bezczelne, a dziennikarze - głupi 20.06.09, 17:17
          lajosz3 napisał:

          > Z całej tej dyskusji, a także historii wynika jedno.
          > Zamiast oburzać się (słusznie z resztą) na jakąś durną babę, należy
          się po
          > prostu zbroić i cały czas patrzeć na ręce temu "przyjaznemu"
          narodowi.
          > Zawsze z niemieckiej ziemi wychodziła jakaś wojna. To po prostu
          taki naród
          > (Niemcy, Niemcy ponad wszystko). Lubią walkę i zawsze mieli pęd na
          wschód. Nic
          > tego nie zmieni bo to siedzi gdzieś w niemieckich genach.
          > To tak samo jak z żydami. Lubią handel (interes) i nic tego nie
          zmieni. Interes
          > ponad wszystko.
          > Za to Polacy lubią żyć w pokoju, ale żeby tak było, to wyciągnijmy
          w końcu
          > wnioski ze swej historii i zbroimy się oraz szkolmy armię, bo jak
          tylko Niemcy
          > znowu zaczną (a zaczną, zobaczycie), to należy im skopać 4 litery
          tak mocno,
          > żeby zanim znowu przyjdzie im ochota na "drang nach osten" ,
          zastanowili się
          > głeboko czy im się to połaci.
          Na szczescie amerykanie i anglicy im niedowierzaja i niemcy sa caly
          czas okupowane.Caly czas jest tam obecna armia brytyjska i
          amerykanska.Gdy mieszkalem w Berlinie Zachodnim w dzielnicy
          Marienfelde co tydzien w sobote o 8 rano byla kanonada z dzial.To
          amerykanie z obecnej tam jednostki przypominali niemcom o swojej
          obecnosci.Ciekaw jestem czy nadal to robia? Przydalo by sie zeby ten
          zwyczaj trwal wiecznie.
      • kpt_kloss No wlasnie, a co z wypedzeniami z Konigsberg 20.06.09, 15:44
        i okolic. Dlaczego Erika nie ma tam zadnych pretensji ?
        • otis_tarda Re: No wlasnie, a co z wypedzeniami z Konigsberg 20.06.09, 16:07
          To chyba oczywiste. Gdyby miała, dwa dni później mogłaby szefować najwyżej swoim
          garnkom w kuchni.
        • perfect4u Re: No wlasnie, a co z wypedzeniami z Konigsberg 20.06.09, 17:21
          kpt_kloss napisał:

          > i okolic. Dlaczego Erika nie ma tam zadnych pretensji ?
          To sobie poczytaj strony internetowe Zwiazku Wypedzonych.Oni tam maja
          pretensje o wypedzenie niemcow nadwolzanskich, spod uralu, rumunii i
          oczywiscie niemcow nadwislanskich (weichsel deutsche).biedni niemcy
          nikt ich nie lubi.ciekawe dlaczego?
    • wnioski-1 Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:17
      Pani Steinbach ma chyba schizofrenię.Trudno nawet komentować te bzdury, które
      wygaduje. Zrobila karierę na tych historiach o wypędzonych i brnie coraz
      dalej.Niestety to ten typ ludzi,które gdyby żyły za czasów Hitlera, to to
      byliby największymi zwolennikami tego zbrodniarza i barbarzyńcy.
      • adam_mich Re: Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaff 20.06.09, 12:52
        Wcale nie brnie dalej. Ona się po cichu wycofuje z najbardziej kontrowersyjnych stwierdzeń. Jeszcze parę lat temu twierdziła, że ona sama jest "wypędzoną" i miała taki status przyznany oficjalnie od rządu niemieckiego. Od czasu kiedy zaczeły się pokazywać takie artykuły www.rp.pl/artykul/264205.html dość zgrabnie wywijać z odpowiedzi na temat historii swojej rodziny, a zaczeła działać "na rzecz" wypędzonych Niemców.
    • xolaptop Jak można dziękować Bogu za ojca mordercę? 20.06.09, 11:17
      Dziwna ta pani Steinbach. Pierwszy raz słyszę, że ktoś dziękuje Bogu za to, że
      miał(a) ojca mordercę. Niesamowite te podziękowania.
      Najwidoczniej wpisują się one w treści typu "Gott mit uns".
    • grenzoid Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:22
      Ależ ona pokrętnie rozumuje. A w rezultacie pieprzy o niczym. Przynajmniej dla
      mnie. Nie zrozumiałem za dużo z tego bełkotu.
    • japolak Dzięki Bogu 20.06.09, 11:24
      Można zrozumieć, iz kobieta usprawiedliwia swoich rodziców i swój
      naród - nawet w kłamstwa się pakując.
      Trudniejsze do akceptacji jest budowanie na tym kariery politycznej.
      Winny tylko Hitler, Stalin - i Bóg...
      Wypędzonych jej przybywa jak kiedyś nam powstańców śląskich, potem
      partyzantów a dziś zasłużonych kombatantów Solidarności.
      Czy wypędzonym jest Niemiec albo udawany Niemiec, który w latach
      siedemdziesiątych załatwił sobie emigrację do bogatszego kraju?
      Jakiś sadysta i morderca, uciekający przed sądem do Argentyny?
      Parę lat temu w Krakowie jakiś facet założył związek kombatantów -
      polskich żołnierzy II wojny światowej. Przez jakiś czas regularnie
      pojawiały się jego oświadczenia w imieniu "wszystkich" kombatantów -
      gdzie decydował kto jest słusznym, kto niesłusznym kombatantem. A
      sam urodził się sporo po wojnie...
      Ta sama mentalność, ten sam mandat do zabierania głosu.
      Zgadzam się jednak też z opiniami, iż polskie władze nie muszą
      reagować na każdy taki wywiad czy artykuł, nawet jeśli głupi albo -
      co gorsza - krytyczny wobec któregoś z naszych bliźniaków.
      W starożytności zdarzały się przypadki surowej kary wobec oszołomów -
      na przykład takiego, który bibliotekę aleksadryjską spalił. NIE
      ZAPISANO ich imion, nazwisk w historii.
      A taki wywiad? Polecam przedwojennego reżysera, piszącego list do
      krytycznego wobec niego recenzenta.
      - Siedzę w toalecie i mam przed sobą Pana recenzję. A teraz już za
      sobą...
    • tw.zenek Szanowny tatuś bombardował Warszawę, czy Coventry? 20.06.09, 11:26
      Czy może tylko strzelał do uchodźców na drogach? Albo do zestrzelonych pilotów
      ratujących się na spadochronach?
    • krytyk67 Wybierajcie dwa w jednym:PiS i faszyzm,nieroby. 20.06.09, 11:26
      Hitler też obiecał Niemcom słodkie nieróbstwo i miliony podludzi na wschodzie i
      południu do niewolniczej pracy.
      • magnusg Nierobem to ty jestes-nierobem 20.06.09, 11:58
        umyslowym.PO duzo blizej do dyktatury niz PiS.Juz chca kontrolowac
        blogi i internet cwaniaczki.
        • krytyk67 Re: Nierobem to ty jestes-nierobem 20.06.09, 12:24
          Gadasz od rzeczy.
    • makabi Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:36
      A co to za różnica czy ociec Frau Steinbach był w Luftwaffe czy Kriegsmarine
      czy Wehrmachtcie? To były siły zbrojne agresora - hitlerowskiej III Rzeszy.
      Dostał się do sowieckiej niewoli i przeżył. Bundesrepublik Deutschland napewno
      mu tę krzywdę wynagrodziła.

      Mój ojciec, żołnierz Armii "Modlin" trafił do hitlerowskiej niewoli 21
      września 1939. Całą wojnę sędził w róznych stalagach na ternie III Rzeszy
      gdzie musiał pójść na piechotę z Królewca. Wyzwolony przez anglików w 1945
      wrócił do Polski dopiero w 1947, bo dwa lata po wojnie jeńcy dochodzili do
      siebie po sześciu latach niewoli i upodlenia. Niech więc Frau Steoinbach
      daruje sobie żale na temat przeżyć obozowych ojca. Może w mieszczańskich
      środowiskach Niemiec takie płacze i utyskiwania poruszą czyjeś serce, ale w
      POlsce to niewypał. W domu, w którym Freuline Steinbach mieszkała w czasie
      wojny wcześniej mieszkali polacy wypędzeni nie przez Hitlera ale przez
      konkretnych żołdaków mniej lub bardziej nadgorliwych.

      Zamiast płakać nad swym nbiednym losem dziecka wojny to niech Frau Steinbach
      popracuje nad tym, aby więćej nikt nie miał ochoty w Europie planować jej
      podziału przy użyciu czółgów, bombowców i Konzetrazion Lagern.

      Freuline Steinbach w czasie wojny bawiła się lalkami na polskim Pomorzu. W tym
      samym czasie moja mama mieszkając w Wielkopolsce, dzięki III Rzeszy nazwanej
      Warthegau, zamiast bawić się z koleżankami musiała wyrywać chwasty i sprzątać
      dom niemieckiego osadnika bo Naród Panów potrzebował niewolniczej siły roboczej.

      Najlepiej będzie jak frau Steinbach podaruje sobie wywnętrzanie się na temat
      swoich wojennych przc i krzywd jakich doznała. Poza tym Belgów czy Holendrów
      towarzysze broni tatusia frau Steinbach nie traktowali jak swinie, podludzi i
      bydło. Belgia i Holandia nie były tak zrównane z ziemią jak Europa na wschó od
      Odry.

      A przeżycia wojenne freuline Steinbach to jak w starym żarcie - mój przodek
      był w A.K. - w "Afrika Korps". Frau Steinbach zostałą "wypędzoną" bo na tym
      można zarobić w podobny sposób jak Buffalo Bill zarabiałna festynach i
      obwoźnych popisach opowiadajć o swoim rzekomych dośiwadczeniach w walce z
      indianami w Stanach.
      • caesar_pl Tam nie mogli zyc Polacy,klamco 20.06.09, 12:15
        bo te tereny byly od 700 lat niemieckie..he,he..
        • perfect4u Re: Tam nie mogli zyc Polacy,klamco 20.06.09, 17:58
          caesar_pl napisał:

          > bo te tereny byly od 700 lat niemieckie..he,he..
          Tereny do Laby to byly tereny pisatowskie- slowianskie.do tej pory
          zamnieszkuja je zgermanizowani slowianie.Tereny slowianskie siegaly do
          okolic dzisiejszego Hamburga a Berlin to slowianskie miasto Berlino.Do
          dzisiaj jedynie Serbowie Luzyccy zachowali swoja kulture i jezyk.
          Poczytaj sobie ''Polska Piastow'' Pawla Jasienicy.
          • everettdasherbreed Re: Tam nie mogli zyc Polacy,klamco 20.06.09, 19:42
            Nawet w okresie największego triumfu niemieckiej państwowości, czyli tuż przed I
            wojną światową, światli niemieccy historycy przyznawali, że 1/3 ludności Rzeszy
            jest pochodzenia słowiańskiego.
    • wieza_babel1 Dzięki Bogu, zachowały się zdjęcia ich czynów: 20.06.09, 11:42
      upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/17/Zniszczenia1939_0.jpg

      pl.wikipedia.org/w/index.php?
      title=Plik:Polish_victim_of_German_Luftwaffe_action_1939.jpg&filetime
      stamp=20081214023720

      pl.wikipedia.org/w/index.php?
      title=Plik:German_plane_bombing_Warsaw_1939.jpg&filetimestamp=2008053
      1041559

      • wieza_babel1 Re: Dzięki Bogu, zachowały się zdjęcia ich czynó 20.06.09, 11:46
        grafik.rp.pl/grafika2/275972,282213,9.jpg
        upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fb/Polish_victim_of_German_Luftwaffe_action_1939.jpg

    • ebeb1 Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 11:45
      Był w luftwaffe i to brzmi dumnie
      Widać dla pani steinbach nie ma różnicy kogo się zabija, tylko w jaki sposób.
      Bombardować cywili i strzelać do nich z samolotu można, a gazować już nie.
    • milo_1 Tia____Wilniaki i Lwowiaki jechali I klasą...... 20.06.09, 11:57
      Sowieci zapewnili im na całą drogę prowiant...ubranie ...no i oczywiście przydział mieszkania tam, dokąd jechali.....

      Erika____twoim narodowym przywódcą był Hitler.....!!!!
      Sowieckim ____Stalin....a resztę "załatwili" dla nas Churchill i Truman....

      Podziękowania i "petycje" prosimy kierować do Jałtańskich sojuszników.....
    • isa.stern Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 12:03
      w jej wypowiedziach można doszukać się tylko mizerii umysłowej i moralnej, a
      przemyślenia na temat sytuacji po zakończeniu wojny świadczą o totalnej
      ignorancji i niezrozumieniu problemów, i po co ta baba się odzywa, aby
      dostarczyć argumentów przeciwko sobie - w takim razie cel osiągnięto....:/

    • isa.stern Re: Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaff 20.06.09, 12:06
      nie-tak napisała:

      > Co znowu chcą wydusić od Niemców skoro znowu zaczynają kampanie antyniemiecka?
      > Chyba z tym "szerokim" poparciem Buzka jest sprawa niejasna.

      a Ty, jak zwykle bez większego sensu, nie zrozumiałaś nawet tego, że to jest
      wywiad ze Steinbach...?!
    • dzi1a dobrze że Josef Ratzinger też był tylko w Luftwafe 20.06.09, 12:18
    • ksks3 Niewiniątko z Luftwaffe 20.06.09, 12:18
      Ciekawe czy bombardował Rotterdam, Coventry lub Warszawę ? A może
      tylko strzelał do uciekinierów na drogach wrześniowej Polski. Miał
      bydlak szczęście, że nie został zabetonowany w tamie krasnojarskiej
      • adam_mich Re: Niewiniątko z Luftwaffe 20.06.09, 12:40
        Nie bombardował nikogo - był mechanikiem na lotnisku w Rumi.
        • jacek230 Tak czy owak przykladal reke do morderstw hitlerow 20.06.09, 13:00
          skich tak samo jak straznik z obozu koncentracyjnego!
        • masher Re: Niewiniątko z Luftwaffe 20.06.09, 15:21
          i pewnie ladowal do ladownic same slepaki, podwieszal bombki atrapy i mial
          najwyzszy wspolczynnik awaryjnosci naprawianych maszyn. baaaa, nie zdarzylo sie
          aby nie przecial przewodu paliwowego a nawet co jakis czas podwieszal gdzies na
          magnesach bombke czasowa lol taki z niego byl aktywista w walce o wolnosc wasza
          i nasza lol^2
    • tomesio Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 12:30
      Pewnie ostrzeliwał tłumy uchodźców wojennych
    • xello Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 12:42
      Zdaniem pani Steinbach gdy ktoś się włamie do cudzego domu i zabije
      właścicieli policja powinna go lekko okrzyczeć i pozwolić zatrzymać dom. A
      sąsiadów, gdyby mieli coś przeciw temu, najlepiej zamknąć w więzieniach.
    • jacek230 Skoro był w Luftwaffe,to byl nadzorcą najwiekszego 20.06.09, 12:57
      obozu koncentracyjnego o nazwie III Reich. Tlumaczenia pani
      Steinbach sa po prostu smiesze. Zgadza sie, ze Niemcy byli wypedzeni
      z Ziem Odzyskanych, ale to byla konsekwencja dzialan III Rzeszy i
      zadne zadoscuczynienia od Polski im sie nie naleza. Smutne to, ale
      prawdziwe. Polskie wladze powinny oswiadczyc, ze na temat
      wypedzonych (tak ich powinny oficjalnie nazywac) nie beda z nikim
      rozmawialy i tym sprawe powinno sie zamknac. Jesli to sie pani
      Steinbach nie podoba to niech wystapi o polskie obywatelstwo (moze
      ma do tego prawo skoro urodzila sie pod Gdynia) i niech zostanie
      politykiem polskim domagajacym sie rozmow o wypedzonych Niemcach. :)
    • dyngos Steinbach o ojcu: Dzięki Bogu, był w Luftwaffe 20.06.09, 13:01
      Tak to już jest na świecie, że najwięcej do powiedzienia na temat
      mają ludzie, których temat nie dotyczy.

      Sztajnbach - dziecko nasiedlonego żołnierza.

      Kaczyński - mierny z niego był solidarnościowiec a AKowiec to już w
      ogóle, a dzisiaj pyskuje za dziesięciu.

      Amerykańscy Żydzi - w dupie byli gó... widzieli a dziś okazuje się,
      że to największe ofiary holokaustoantysemityzmu - polskiego w
      dodatku.

      Ślązacy spod znaku pana Strzeltzicka są bardziej niemieccy od
      papieża.

      Warszawiacy pochodzący ze wsi i małych miasteczek ciągle
      podkreślają, że są miastowi i to oni najbardziej kpią ze wsi: "ty
      wieśniaku, ale wiocha" itp.

      Najbardziej "maczo" są faceci o skrzacich penisach.


      Cóż, ludzie pewni siebie nie potrzebują toczyć o swoją osobowość
      wojen.

      Jakoś tak jest na świecie, że tych, którzy rzeczywiście cierpieli,
      walczyli dzisiaj stać na wybaczenie.
    • bergman1 mój dziadek został zamordowany po wojnie 20.06.09, 13:09
      na kogo to teraz zwalą?
      • dyngos Re: mój dziadek został zamordowany po wojnie 20.06.09, 13:16
        Na twojego wyimaginowanego dziadka, produkcie czekoladopodobny.
        • bergman1 Re: mój dziadek został zamordowany po wojnie 20.06.09, 13:33
          a co z twoją mamusią?
    • bydlo_prof_wb Jak powszechnie już wiadomo obozy były "polskie" 20.06.09, 13:50
      więc nikomu nie przyjdzie do głowy mówić, że był nadzorcą obozu
      koncentracyjnego Frau Steinbach. Był w końcu Niemcem...
      __________

      CDU CSU żąda potępienia wysiedleń, możliwości osiedlania się oraz "Recht auf
      die Heimat" - prawo do stron ojczystych, prawo do osiedlania się. Minister
      Sprawa Wewnętrznych Niemiec pan Wolfgang Schaeuble powiedział na zjeździe
      Ziomkostwa Sudeckiego: "my mamy prawo do osiedlania się.
      [...]

      Jeżeli Platforma Obywatelska uzyskuje najlepszy wynik wyborczy niemal
      nazajutrz po deklaracji CDU CSU, domagającej się nie tylko potępienia
      wypędzeń, ale również – przywrócenia praw, to znaczy, że nie trzeba się
      specjalnie krępować przy kolejnym eskalowaniu żądań i zaostrzaniu tak zwanej
      polityki historycznej. Okazało się, że instrumenty psychicznego obezwładniania
      i narkotyzowania polskiego społeczeństwa działają sprawnie, a przewerbowana
      razwiedka panuje nad sytuacją. Ugrupowania przeciwne ratyfikacji traktatu
      lizbońskiego zostały usunięte z politycznej sceny w sposób trwały, a zatem
      coraz bardziej prawdopodobna może okazać się próba wprowadzenia traktatu
      lizbońskiego w życie już jesienią, bez względu na to, czy wszystkie państwa
      ratyfikują go, czy nie.
      [red. S. Michalkiewicz]
      • wet3 Steinbach: Dzieki Bogu ... 20.06.09, 14:07
        Tej wscieklej niemrze pomieszalo sie pod deklem na amen!!! Ciekaw
        jestem ilu cywilow ten "Dzieki Bogu tatunio" powybijal swoimi
        bombami? Poza tym niech wsciekla Erika podziekuje bozi za to, ze jej
        tatuncio wyrzucil Polakow z ich domu.
    • bemowiak2008 no to kaczynski ma godnego "konkurenta"... steinba 20.06.09, 14:03
      ch rozwija skrzydla rownolegle do braci kaczynskich...

      tacy ludzie winny byc raczej w psychiatryku.

      Niemcom sie zas dziwie ze mimo faktu ze 2 wojny swiatowe wywolali,
      wymorodowali miliony ludzi nadal potrafia stwierdzic ze to nie oni a
      wladza. A wladze to kto wybieral?
      • wet3 Re: emowiak2008 20.06.09, 14:11
        emowiak2008 napisał:

        > ch rozwija skrzydla rownolegle do braci kaczynskich...
        >
        > tacy ludzie winny byc raczej w psychiatryku...

        Piszesz jak osobnik, ktory wlasnie zwial z psychiatryka! Nienawisc
        mozg ci odebrala.
      • kosa44 Re: no to kaczynski ma godnego "konkurenta"... st 20.06.09, 19:16
        Do psychiatryka to się wtbierz z panią S.Tępy głupi Jasiu z biłgoraja..
        walnij sobie parę palikotek...rozjaśnią ci mózgownićę..jak siliconjohnnemu...tylko silicon..bo tak naprawdę to śmierdząca ciota...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka