Dodaj do ulubionych

Olejnik nie zaprosi już Suskiego

    • worddesign Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:42
      zgadnijcie co bym sobie podtarla flaga PiSu?
      • cillian1 Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:44
        pieska? PiS do pieska pasuje ;)
    • acc4 Suski? To ten genetyczny patriota? 10.07.09, 17:43
      Niech w ramach pluralizmu mediów wypowiada się u Rydzyka. Nie chcemy
      patrzeć na tę obleśną gębę.
    • loppe Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:45
      już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała - pewnie Zetka
      się też na nią burzy że tak podlożyla stację to koszulką-szmatą
      • cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:49
        > już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała

        już tyle miesięcy minęło, a pisiarnia dalej głupia i chamska, może lekcji
        dokupcie....
        • loppe Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:50
          ty jest głupi EOT
          • partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:51
            loppe napisał:

            > ty jest głupi EOT

            A Ty chyba jest niespecjalnie gramotny...

            --
            www.yerba.fora.pl
            Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
          • cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:52
            loppe napisał(o):

            > ty jest głupi EOT

            :)))))))

            przebiłeś mojego bratanka (3 latka)
            • partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:53
              cillian1 napisał:

              > loppe napisał(o):
              >
              > > ty jest głupi EOT
              >
              > :)))))))
              >
              > przebiłeś mojego bratanka (3 latka)

              Wiesz, odnoszę wrażenie, że chyba gadamy z... jajem...

              --
              www.yerba.fora.pl
              Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
              • cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:56
                > Wiesz, odnoszę wrażenie, że chyba gadamy z... jajem...

                raczej bez jajowym, dosłownie. Takie co to może za obie płcie robić :)))))
                • maciejtakitam Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:58
                  to ladnie to o was swiadczy, jelopy hahahahah

                  :-)
                  • partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:59
                    maciejtakitam napisał:

                    > to ladnie to o was swiadczy, jelopy hahahahah
                    >
                    > :-)

                    O Tobie zaś świadczą Twoi idole - poseł Suski na ten przykład...

                    Siądź i wstydź się!

                    --
                    www.yerba.fora.pl
                    Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
          • kralik111 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 19:40
            loppe napisał:

            > ty jest głupi EOT

            No nie zartuj sobie loppe, glupsi na tym forum od ciebie sa tylko junkier,
            wajdzik i amanasuka. :-D
            Chociaz nie, ty jednak jestes glupszy od nich, bo pomimo, ze ta trojka jest
            wyjatkowo glupia, to maja wystarczajaco rozumu w glowach, by w tego typu
            dyskusje sie platec i bardziej nie
            kompromitowac...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • legenda67 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 20:36
              kralik111 - zapomniałeś jeszcze o tym co go muszki przed wiosną
              posrały...
      • partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:50
        loppe napisał:

        > już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała - pewnie
        Zetka
        > się też na nią burzy że tak podlożyla stację to koszulką-szmatą

        Ależ Ty masz idoli - Suski i spółka...

        Tylko współczuć...

        --
        www.yerba.fora.pl
        Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
        • loppe Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 18:05
          kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem politycznym
          i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a
          kto mieczem wojuje (koszulką) ten...
          • partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 18:07
            loppe napisał:

            > kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem
            politycznym
            > i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a
            > kto mieczem wojuje (koszulką) ten...

            Jak już napisałem przy innej okazji - poseł Suski chciał być
            dowcipny i złośliwy zarazem. A to są cechy ludzi inteligentnych. U
            tych mniej inteligentnych - wychodzi tak jak u pana posła.

            Przepraszam, że uznałem z góry, że to może być Twój idol. Naprawdę
            mogłeś się poczuć urażony. Jeszcze raz przepraszam...

            --
            www.yerba.fora.pl
            Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
          • kralik111 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 19:42
            loppe napisał:

            > kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem politycznym
            > i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a
            > kto mieczem wojuje (koszulką) ten...

            Nie, ty idoli nie masz, ty masz mocarzy placacych ci od posta, bo nie wierze, ze
            ktos, kto jak twierdzi nie jest milosnikiem czy zwolennikiem robilby z siebie
            idiote dla samej idei, no i jak sam twierdzisz, ty w tym nie masz
            idei...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
      • sralimuchibedziewiosna ludzie rozdający takie koszulki to doopowłazy 10.07.09, 20:29
        usiłujące przypodobać się swojemu pryncypałowi

        jazgot POspólstwa zrozumiały - kazdy , kto urodził się w Warszawie wie, że to
        głównie napływowe bydło w wiosek, za wszelką cenę usiłujace udowodnić swoją
        "wartość" pracodawcom kapusiostwem , dupowłazizmem i tego typu gestami a także
        na siłę udowodnić swoją rzekomą "wielkomiejskość"
    • incipit Trzeba zapraszać tego piss-suskiego 10.07.09, 17:45
      Trzeba zapraszać tego piss-suskiego. Szybciej kaczorki-kartofelki zjadą
      pod podłogę.
    • kaczy_mozdzek Poseł Siuśki wyciera siuśki! Z buźki! 10.07.09, 17:50
      O! - Pardon - z PiSka!
    • szlutek Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 17:56
      Honorowy Powstaniec Warszawski ... dalszy komentarz zbyteczny
      • baxa Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim .. 11.07.09, 19:53
        Olejnik sie obraziła???ojojjojojojona myśli,ze tylko ją stać na szykany
        no nareszcie ktoś dał jej popalić mundrali .Ja też bym tak samo postąpiła na
        jego miejscu będąc bo ile razy można kogoś opluwać.
        a to krówsko ta olejara!!!!!!!!!!!!!
    • quonio Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:56
      Oj biedactwo, biedactwo. Cóż za obraza straszliwa. Olejnikowa klimakterium
      zaczyna przechodzić. Tyle razy ile nędzne dziennikarzyny podcierały sobie tyłki
      politykami (nie tylko PiSu), policzyć się nie da, ale obrazić radio no to
      przecież niemoralne, nieetyczne i zamach na wolność słowa.
      Cóż za paranoja. Dziennikarz strzela focha, bo ktoś śmiał powiedzieć coś przeciw
      jego rozgłośni. Buehehehehe.
    • f_crane A ja czuję obrzydzenie... 10.07.09, 17:57
      A ja czuję obrzydzenie spoglądając na facjatę tego chomika Suskiego.
    • slavik222 Olejnik do magla nie zaprosi, to straszne... 10.07.09, 17:57
      Ktos może w końcu nauczy babe z magla cóóóltury.
      Suski-GRATULUJĘ:)
      • partagasy Re: Olejnik do magla nie zaprosi, to straszne... 10.07.09, 18:00
        slavik222 napisał:

        > Ktos może w końcu nauczy babe z magla cóóóltury.
        > Suski-GRATULUJĘ:)

        A ja - gratuluje wzorców.

        Dzieciom swoim postawisz Suskiego za przykład do naśladowania???

        --
        www.yerba.fora.pl
        Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate!
      • mg.2005 slavik222 ..weż,chamie, suska i wytrzyj piane.. 10.07.09, 18:09
        z ryja...

        suski...nowa nazwa ściery,szmaty.
    • aabiss No nieeeee.. niepotrzebna afera 10.07.09, 17:58
      moim zdaniem pan Suski nie był aż tak "zły" jak go przedstawiono, to co
      powiedział - może trochę niefortunne - ale z uśmiechem i raczej w kategorii
      żartu, tak to odebrałem.
      • manasonta Wszechobecne chamstwo PIS-u na forach... 10.07.09, 19:12
        Z ochotą naśladują chamskie wyczyny Kaczynskich,Suskich,Kurskich,
        Brudzinskich, itp...wiadomo, większośc z nich przeszła szkolenia w ZOMO, SB i
        PIS...
    • republika-jednojajowa Suski Zyzio Loczek 10.07.09, 18:00
      Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek człowieka,
      który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas gdy milczy,
      niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby go
      nie było, a gdy przemówi, to znika.
      • partagasy Re: Suski Zyzio Loczek 10.07.09, 18:03
        republika-jednojajowa napisał:

        > Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek
        człowieka,
        > który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas
        gdy milczy,
        > niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to
        jak gdyby go
        > nie było, a gdy przemówi, to znika.

        Wiesz, wydaje mi się, że poseł Suski chciał być złośliwy i dowcipny
        zarazem. A obie te rzeczy są pochodną inteligencji. Tej nie stało -
        wyszło buractwo.
    • arahat1 jaki narod taki sususki, jaki susuki taka kulturka 10.07.09, 18:04

    • areabis totalne wykluczenie to jedyna recepta na hołotę . 10.07.09, 18:04
      Pani Olejnik za często zaprasza buców i knajaków , więc myślą , że są medialni
      . A hołota jest hołotą .
      • rzezany Re: totalne wykluczenie to jedyna recepta na hoło 10.07.09, 18:11
        areabis napisał:

        > Pani Olejnik za często zaprasza buców i knajaków , więc myślą , że są medialni
        > . A hołota jest hołotą .

        a jak myślisz dlaczego zaprasza?Bez takich buców babcia nie istnieje.
    • crame Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:06
      Czy chlop z taka prymitywna i tepa geba moze byc przedstwicielem narodu? Tego
      Narodu?
    • pakulec niedługo tylko to zostanie Suskiemu 10.07.09, 18:06
      mycie podłóg to znakomita fucha dla takich jak on
    • rzezany Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:09
      jak ten Suski tak mógł,aż mi żal babci Moniki.
    • grzes72zuk Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:11
      Pewnie, bo to banda popaprańców z sfrustrowanym kretynem na czele.
      • zbigstar Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał ki 10.07.09, 21:10
        Wystarczy spojrzeć na to szlachetne oblicze zionące inteligencją nabytą i
        "kulturom ososbistom".
    • sralimuchibedziewiosna mocne słowa w ustach" dziennikarskiej pedofilki" 10.07.09, 18:14
      która wykorzystuje w swoich "profesjonalnych" komentarzach bez zgody rodziców
      wypowiedzi kilkuletnich dzieci
      • mg.2005 sralimuchibedziewiosna w SB-ckim wydaniu... 10.07.09, 18:27
        następny tchórzliwy cham...anonimowy.
        • sralimuchibedziewiosna Re: sralimuchibedziewiosna w SB-ckim wydaniu... 10.07.09, 20:23


          mg.2005 napisał:

          > następny tchórzliwy cham...anonimowy.


          mg.2005 to imię i nazwisko jak mniemam
      • guru133 Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 18:59
        nie rozumiesz. Pedofile to sa ci, którzy ciebie w dzieciństwie tak
        intensywnie uzywali że z mózgu zrobili ci zbiornik spermy i stąd
        dzisiaj masz trudności z logicznym myśleniem.
        • sralimuchibedziewiosna Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 20:22
          guru133 napisał:

          > nie rozumiesz. Pedofile to sa ci, którzy ciebie w dzieciństwie tak
          > intensywnie uzywali że z mózgu zrobili ci zbiornik spermy i stąd
          > dzisiaj masz trudności z logicznym myśleniem.

          ostre słowa jak na gimnazjalistę












          no chyba, że to prawda,co twierdzisz, że już dawno jesteś w późniejszym wieku,
          wówczas taka forma wyrażania "myśli" to widomy znak niedorozwoju emocjonalnego i
          wyhodowania przez ojca pijaka i matkę prostytutkę czy podobny element
          • kralik111 Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 20:36
            sralimuchibedziewiosna napisał:


            >
            > ostre słowa jak na gimnazjalistę

            > no chyba, że to prawda,co twierdzisz, że już dawno jesteś w późniejszym wieku,
            > wówczas taka forma wyrażania "myśli" to widomy znak niedorozwoju emocjonalnego
            > i
            > wyhodowania przez ojca pijaka i matkę prostytutkę czy podobny element


            Przed chwila nazwales bydlaku PiSi Monike Olejnik pedofilem, nie sadzisz, ze
            powyzsze slowa kierujesz debilu sam do siebie...?


            :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • sralimuchibedziewiosna Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 11.07.09, 17:18
              nie, ale z pewnością jesteś debilem nierozumiejącym tego, co czyta
      • kralik111 Re: mocne słowa w ustach" dziennikarskiej pedofil 10.07.09, 20:32
        sralimuchibedziewiosna napisał:

        > która wykorzystuje w swoich "profesjonalnych" komentarzach bez zgody rodziców
        > wypowiedzi kilkuletnich dzieci

        Uwazaj bydlaku PiSi co piszesz, nazwanie kogos pedofilem wiaze sie z bardzo
        powaznymi konsekwencjami karnymi...;DDDDDDDDDDDD
    • super_pawelr A kto to suski ?????????? 10.07.09, 18:28
      jak z ryja to pedofil !!!!!!!!!!
    • tadjan Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:33
      kacze prymitywy widać nie umieją inaczej
    • growana Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:36
      Nie dziwię się panu Suskiemu.Olejnik zachowuje się często jak koń z klapkami na
      oczach. Strasznie tendencyjna dziewucha....A zachowanie spikerów radia zet i ich
      komentarze są po prostu poniżej krytyki
    • unamatita O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:37
      Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc!
      u.
      • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:44
        unamatita napisała:

        > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc!
        > u.
        Dlatego u Ciebie taki syf.
        • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:48
          Syf to ty masz w głowie, bo ci niby dziennikarze tacy jak olejnik zrobili!
          u.
          • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:37
            Olejnik to Ty do kostek nie dorastasz. Jesteś na poziomie fryzjera Suskiego.
            • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:49
              sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze!
              u.
              • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:57
                unamatita napisała:

                > sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze!
                > u.
                nawet nie wiesz gdzie się ma syfa. To o czym chcesz dyskutować?
                • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:01
                  sar11 napisał:

                  > unamatita napisała:
                  >
                  > > sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze!
                  > > u.
                  > nawet nie wiesz gdzie się ma syfa. To o czym chcesz dyskutować?
                  zapomniałem Ci dodać ,że odpowiednie radio dla Ciebie to radio maryja ,tam jest
                  poziom dla takich jak Ty.
                • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:01
                  nie ma o czym dyskutować. Ty syfa masz wszędzie. Więcej powiem - ty po prostu
                  jesteś syfem i nie chce mi się do ciebie rozmawiać!
                  u.
                  • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:04
                    unamatita napisała:

                    > nie ma o czym dyskutować. Ty syfa masz wszędzie. Więcej powiem - ty po prostu
                    > jesteś syfem i nie chce mi się do ciebie rozmawiać!
                    > u.
                    nie chce mi się do ciebie, czy z tobą? Jak to jest po "polskiemu" drogi analfabeto
                    • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:09
                      A widzisz, ciągle powtarzam, że masz syf w głowie. To był cytat z pewnego
                      kultowego filmu matołku!
                      Z przygłupami jedna nie warto rozmawiać.
                      Musisz kończyc! Zaraz kropka nad "i" z monisią:0
                      u.
                      • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:15
                        unamatita napisała:

                        > A widzisz, ciągle powtarzam, że masz syf w głowie. To był cytat z pewnego
                        > kultowego filmu matołku!
                        > Z przygłupami jedna nie warto rozmawiać.
                        > Musisz kończyc! Zaraz kropka nad "i" z monisią:0
                        > u.
                        cytat Twojego kultowego ulubionego O. Rydzyka.Jeżeli się cytuje to się to
                        zaznacza matołku.Przygłupów natomiast poszukaj w rodzinie.A teraz nabieraj sił
                        abyś po wakacjach zdał egzamin poprawkowyt do trzeciej klasy.
                        • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:18
                          zawsze sobie powtarzam - nie dyskutuj z idiotą, bo idiota najpierw sprowadzi cię
                          do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Niestety, zawsze daję się
                          sprowokować!
                          Na POhybel przygłupom i nieudacznikom!
                          u.
                          • sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:22
                            unamatita napisała:

                            > zawsze sobie powtarzam - nie dyskutuj z idiotą, bo idiota najpierw sprowadzi ci
                            > ę
                            > do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Niestety, zawsze daję się
                            > sprowokować!
                            > Na POhybel przygłupom i nieudacznikom!
                            > u.
                            trzeba wiedzieć jeszcze co znaczy słowo prowokacja. Tego w drugiej klasie
                            podstawówki nie ma.Powodzenia na poprawce .
                            • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:24
                              to jednak prawda - "z ciulym ni pogodos"
                              Spieprzaj dziadu!
                              u.
                              • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:30
                                unamatita napisała:

                                > to jednak prawda - "z ciulym ni pogodos"
                                > Spieprzaj dziadu!
                                > u.

                                Masz kobieto jezyk sciery podlogowej, nie rozumiem suskiego, ze uzywa do mycia
                                swoich podlog koszulek, skoro w PiS tak wiele
                                tego...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
                                • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:38
                                  nieudacznik przyszedł z pomocą innemu nieudacznikowi - nieudacznicy jednej
                                  partii łączcie się!
                                  Od siebie mogę dodać - na POhybel nieudacznikom!
                                  u.
                                  • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:45
                                    unamatita napisała:

                                    > nieudacznik przyszedł z pomocą innemu nieudacznikowi - nieudacznicy jednej
                                    > partii łączcie się!
                                    > Od siebie mogę dodać - na POhybel nieudacznikom!
                                    > u.

                                    Nieudacznik to taka PiSda, ktora kryje sie pod spodnica swojej zony, jak ty
                                    PiSdo...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

                                    A tak przy okazji, to suski naprawde nie powinien uzywac podkoszuklow, ty czy
                                    twoja zona robicie za 200 scier podlogowych...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                                    • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:58
                                      jedna taka ściera jak ty zastępuje cały PiS:)
                                      u.
                                      • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:14
                                        unamatita napisała:

                                        > jedna taka ściera jak ty zastępuje cały PiS:)
                                        > u.

                                        Czyli przyznajesz, ze PiS to jedna wielka szmata do podlogi,
                                        debilu...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
      • funia81 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:53
        > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc!

        Nie ma to zadnego znaczenia, bo i tak nikt cie nigdzie nie zaprosi.
        • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:56
          Byc może, ale wolę to wyartykułować, żeby niby dziennikarze nie czuli się kiedyś
          zawiedzeni.
          u.

          -------
          Na POhybel niby dziennikarzom!

      • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:27
        unamatita napisała:

        > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc!
        > u.

        Jestes zalogowana, jako kobieta, na dodatek o zenskim nicku, dlaczewgo wiec
        piszesz "brzydzilbym sie" ? :-O

        Zauwazylem, ze bardzo wielu PiSiokow zalogowanych jest jako kobiety.
        Wydaje mi sie, ze poslowie Prawa i Sprawiedliwosci dla kamuflarzu kazali
        pozakladac konta na gazeta.pl swoim zonom i pod ich nickami uprawiaja swoja
        agitacje polityczna, popraw mnie, jezeli sie myle...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:36
          Widzisz POpaprany młocie. Mój nick jest pewnym słowem z obcego języka, no ale
          cóż, ty nie znasz innego języka niż język miłości wg tuska i ewentualnie język
          swojej koleżanki:D
          Poszperaj matole w słownikach, wtedy porozmawiamy.
          u.
          • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:42
            unamatita napisała:

            > Widzisz POpaprany młocie. Mój nick jest pewnym słowem z obcego języka, no ale
            > cóż, ty nie znasz innego języka niż język miłości wg tuska i ewentualnie język
            > swojej koleżanki:D
            > Poszperaj matole w słownikach, wtedy porozmawiamy.
            > u.

            Znam PiSi tranzwestyto bielge jezyk angielski, a slowo unamatita nie istnieje w
            zadnym jezyku, sprawdzilem w google, debilu i oprocz twojego profilu na wielu
            forach (glownie dla kobiet) nie ma tam niczego, co by swiadczylo, ze unamatita
            jest jakims slowem...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


            Jezeli nie jestes poslem i nie kazales swojej zonie zalozyc konta, to ty pedalem
            musisz byc...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:50
              Zal mi cię nieudaczniku POpaprany, dla którego google to cały świat. Szkoda mi
              dla ciebi przygłupie niedouczony czasu! Poskarż się Donkowi! A może Szalony
              Muchołap ci pomoże - w końcu to profesor:)
              u.
              • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:01
                unamatita napisała:

                > Zal mi cię nieudaczniku POpaprany, dla którego google to cały świat. Szkoda m
                > i
                > dla ciebi przygłupie niedouczony czasu! Poskarż się Donkowi! A może Szalony
                > Muchołap ci pomoże - w końcu to profesor:)
                > u.

                Jezeli PiSia cioto slowo unamatita istnieje chociazby w jezyku indian
                peruwiandskich, to byloby dostepne na google, bo google to taka technologia,
                ktora pomimo, ze nie jest wyznacznikiem wszelkich madrosci, to posiada wszystkie
                slowa z calego swiata, we wszystkich jezykach, a to dlatego, ze google jest
                wyszukiwraka internetowa www, o ile w ogole rozumiesz o czymd debilu
                pisze...;DDDDDDDDDDDDDD

                Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczenie oraz
                pochwal sie znajomoscia jezyka, ktory nie istnieje na google,
                cioto...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:05
                  jeżeli jest się matołem ograniczonym umysłowo jak ty, to żadna technologia nie
                  jest wystarczająco dobra:)
                  u.
                  • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:11
                    unamatita napisała:

                    > jeżeli jest się matołem ograniczonym umysłowo jak ty, to żadna technologia nie
                    > jest wystarczająco dobra:)
                    > u.

                    Jezeli jest sie matolem ograniczonym to faktycznie google nie pomoze, bo ty
                    przeciez nie dosc, ze nie znasz tego slowa w zadnym jezyku, to na dodateg nie
                    potrafisz obslugiwac google...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
                • zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:05
                  kralik111 napisał:

                  > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczenie

                  wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita"
                  • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:11
                    To POpaprany nieudacznik. Jego zdaniem jeśli czegoś nie ma w google to nie istnieje!
                    Żałosny kmiot!
                    u.
                  • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:13
                    zajaczek_z_kapsli napisał:

                    > kralik111 napisał:
                    >
                    > > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczeni
                    > e
                    >
                    > wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita"

                    Na masz racje, ale dlaczego twoja PiSia ciota twiedzaca, ze zna znaczenie, a
                    nawet jezyk w ktorym jest to slowo, nie wie, ze una matita pisze sie osobno,
                    PiSdolcu ?

                    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                    • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:16
                      widać, że czas kończyć rozmowę z Popaprańcem, który jako specjalista okazał się
                      nieudacznikiem jak każdy POpapraniec, bo każdy POpapraniec to nieudacznik!
                      u.
                      • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:52
                        unamatita napisała:

                        > widać, że czas kończyć rozmowę z Popaprańcem, który jako specjalista okazał się
                        > nieudacznikiem jak każdy POpapraniec, bo każdy POpapraniec to nieudacznik!
                        > u.

                        Koncz i uciekaj idioto (tko), bo nie znasz znaczenia tego slowa, gdyz takie
                        slowo w ogole nie istnieje, za to istnieje una porca putana, czym z cala
                        pewnoscia jestes...;DDDDDDDDDDDDDDDDD
                    • zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:18
                      kralik111 napisał:

                      > nie wie, ze una matita pisze sie osobno,

                      nick to nick żałosny tłuku, równie dobrze ktoś może przybrac sobie pseudo "thepen"
                      • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:55
                        zajaczek_z_kapsli napisał:

                        > kralik111 napisał:
                        >
                        > > nie wie, ze una matita pisze sie osobno,
                        >
                        > nick to nick żałosny tłuku, równie dobrze ktoś może przybrac sobie pseudo "the
                        > pen"

                        So be it, you cunt, nick, nie nick, twoja PiSia ciota utrzymuje, ze istnieje
                        takie slowo w takiej formie, jak pisze w swoim nicku, ale nawet takiego nie ma,
                        sam sprawdz PiSi debilu, nawet una matita osobno nie istnieje, wiec zrobiles
                        glupia ciote ze swoje szmaty partyjnej i z samego siebie, una porca
                        putana...;DDDDDDDDDDDDDDD
                        • zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 22:23
                          kralik111 napisał:

                          > utrzymuje, ze istnieje
                          > takie slowo w takiej formie, jak pisze w swoim nicku,

                          w ktorym miejscu łajzo?

                          > nawet una matita osobno nie istnieje,

                          znowu czegoś nie potrafisz znaleźc kocia szczyno?

                  • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:50
                    zajaczek_z_kapsli napisał:

                    > kralik111 napisał:
                    >
                    > > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczeni
                    > e
                    >
                    > wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita"

                    Wlasciwie PiSi debilu tez nie ma czegos takiego, jak una matita, moze jednak
                    chodzi wam o una porca putana, ale to by sie raczej tyczylo waszych PiSich
                    kobiet i to w liczbie pojedynczej...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
            • unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:57
              wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż
              mogę się mylić :)
              u.
              • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:04
                unamatita napisała:

                > wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż
                > mogę się mylić :)
                > u.

                Och, przepraszam, ze cie urazilem, mala literowka, ale shemale, jak ty musi byc
                bardzo na tym punkcie czula (y), niestyty jednak musze cie zmartwic, takie slowo
                w google sie pojawia i nawet z twoim
                zdjeciem...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

                www.google.com/search?q=tranzwestyta&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

                fotki.sej.pl/fotka,tranzwestyta-bez-gustu,329.html
              • kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:09
                unamatita napisała:

                > wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż
                > mogę się mylić :)
                > u.

                Jak tak patrze sobie na twoja dzialalnosc internetowa, to ty udzielasz sie na
                setkach roznego rodzaju forum! Praktycznie wszystkie poswiecone polityce i na
                wszystkich jedziez rowno, jak tutaj, co swiadczy tylko o tym, ze ty faktycznie
                jestes poslem PiS !!! :-D

                Wiesz, mam zamiar cie rozszyfrowac, nie zajmie mi to dlugo, bo jestem
                specjalista IT i jezeli moje przypuszczenia sie potwierdza, za kilka dni
                wszystkie gazety i portale beda pisac o posle Prawa i Sprawiedliwosci i jego
                internetowym trollowaniu...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • prawdziwy-moher ..Media postkomuny zaczynaja.............. 10.07.09, 18:38
      bojkotowac opozycje.Monika jak jablko, niedaleko taty- komunisty.
      • guru133 Dzisiaj komunista po dwóch latach rządów kaczystów 10.07.09, 19:02
        oraz po ich dalszych "występach" w opozycji, brzmi jak komplement:)
      • kralik111 Re: ..Media postkomuny zaczynaja.............. 10.07.09, 20:29
        prawdziwy-moher napisał:

        > bojkotowac opozycje.Monika jak jablko, niedaleko taty- komunisty.

        A wiesz kim byl tato zbynia zi0bry? A tato kaczynskich? A tato andrzeja kryze?

        BUA HA H AH A H AH AH A H AH A H AH A H A H AH A HA H A H AH A H A
    • sar11 Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:43
      Czego żądacie od biednego fryzjera?
    • polld74 Wart pac pałaca 10.07.09, 18:53
      Nie żebym lubił PiS w ogóle nienawidzę wszystkiego co wchodzi w dupę Jankesom, kościołowi i choć trochę zalatuje styropianem. Ale pani Olejnik i kultura osobista oraz dziennikarska rzetelność to jakiś żart. Tępy i arogancki babsztyl i tyle.
      • prawdziwy-moher Re: Wart pac pałaca 10.07.09, 18:59
        Czym skorupka za mlodu nasiaknie, tym na starosc smierdzi.Telewizja dokoluje harakiri.Za komuny tez opozycja mogla mowic w...Radio Wolna Europa.Dlaczego dzialaja genetycznie( komunistycznie) a nie normalnie?.Dowalono dziennikarce, ktora chciala dowalic politykowi.Znaczy-dziennikarka strikte polityczna.Zero obiektywizmu.
        • unamatita Re: Wart pac pałaca 10.07.09, 19:02
          Używanie słowa "dziennikarka" w stosunku do Olejnik, to mimo wszystko
          nieporozumienie!
          u.
          • ontos2 Mimo wszystko. 10.07.09, 21:22

            Panaceum. Niektórzy wolą skróty myślowe, inni figury retoryczne, ty
            zas niczym nieuzasadnioną niechęć. Co za szczęście, ze to nie
            Olejnik powiedziała pewnemu gnomowi : " Ja Pana wykonczę". Tymi
            słowami zakonczyłaby na stosie podapalonym przez takich troglodytów
            jak ty.
        • mg.2005 prawdziwy-moher SB, żywy przykład łajdaka ! 10.07.09, 19:03
          czym skorupka za młodu nasiąknie.. wychowany w rodzinie UB-NKWD,
          nadal obsrywa wszystko co polskie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka