worddesign Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:42 zgadnijcie co bym sobie podtarla flaga PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:44 pieska? PiS do pieska pasuje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Suski? To ten genetyczny patriota? 10.07.09, 17:43 Niech w ramach pluralizmu mediów wypowiada się u Rydzyka. Nie chcemy patrzeć na tę obleśną gębę. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:45 już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała - pewnie Zetka się też na nią burzy że tak podlożyla stację to koszulką-szmatą Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:49 > już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała już tyle miesięcy minęło, a pisiarnia dalej głupia i chamska, może lekcji dokupcie.... Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:51 loppe napisał: > ty jest głupi EOT A Ty chyba jest niespecjalnie gramotny... -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:52 loppe napisał(o): > ty jest głupi EOT :))))))) przebiłeś mojego bratanka (3 latka) Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:53 cillian1 napisał: > loppe napisał(o): > > > ty jest głupi EOT > > :))))))) > > przebiłeś mojego bratanka (3 latka) Wiesz, odnoszę wrażenie, że chyba gadamy z... jajem... -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:56 > Wiesz, odnoszę wrażenie, że chyba gadamy z... jajem... raczej bez jajowym, dosłownie. Takie co to może za obie płcie robić :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
maciejtakitam Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:58 to ladnie to o was swiadczy, jelopy hahahahah :-) Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:59 maciejtakitam napisał: > to ladnie to o was swiadczy, jelopy hahahahah > > :-) O Tobie zaś świadczą Twoi idole - poseł Suski na ten przykład... Siądź i wstydź się! -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 19:40 loppe napisał: > ty jest głupi EOT No nie zartuj sobie loppe, glupsi na tym forum od ciebie sa tylko junkier, wajdzik i amanasuka. :-D Chociaz nie, ty jednak jestes glupszy od nich, bo pomimo, ze ta trojka jest wyjatkowo glupia, to maja wystarczajaco rozumu w glowach, by w tego typu dyskusje sie platec i bardziej nie kompromitowac...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
legenda67 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 20:36 kralik111 - zapomniałeś jeszcze o tym co go muszki przed wiosną posrały... Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 17:50 loppe napisał: > już tyle godzin minęło a jeszcze tego nie przebolała - pewnie Zetka > się też na nią burzy że tak podlożyla stację to koszulką-szmatą Ależ Ty masz idoli - Suski i spółka... Tylko współczuć... -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 18:05 kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem politycznym i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a kto mieczem wojuje (koszulką) ten... Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 18:07 loppe napisał: > kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem politycznym > i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a > kto mieczem wojuje (koszulką) ten... Jak już napisałem przy innej okazji - poseł Suski chciał być dowcipny i złośliwy zarazem. A to są cechy ludzi inteligentnych. U tych mniej inteligentnych - wychodzi tak jak u pana posła. Przepraszam, że uznałem z góry, że to może być Twój idol. Naprawdę mogłeś się poczuć urażony. Jeszcze raz przepraszam... -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Suski ją zalatwił 10.07.09, 19:42 loppe napisał: > kto mówi o idolach? masz tylu idoli? nie jestem kibolem politycznym > i oceniam obiektywnie: Suski w stylu Palikota wybrnąl z zasadzki a > kto mieczem wojuje (koszulką) ten... Nie, ty idoli nie masz, ty masz mocarzy placacych ci od posta, bo nie wierze, ze ktos, kto jak twierdzi nie jest milosnikiem czy zwolennikiem robilby z siebie idiote dla samej idei, no i jak sam twierdzisz, ty w tym nie masz idei...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna ludzie rozdający takie koszulki to doopowłazy 10.07.09, 20:29 usiłujące przypodobać się swojemu pryncypałowi jazgot POspólstwa zrozumiały - kazdy , kto urodził się w Warszawie wie, że to głównie napływowe bydło w wiosek, za wszelką cenę usiłujace udowodnić swoją "wartość" pracodawcom kapusiostwem , dupowłazizmem i tego typu gestami a także na siłę udowodnić swoją rzekomą "wielkomiejskość" Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Trzeba zapraszać tego piss-suskiego 10.07.09, 17:45 Trzeba zapraszać tego piss-suskiego. Szybciej kaczorki-kartofelki zjadą pod podłogę. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek Poseł Siuśki wyciera siuśki! Z buźki! 10.07.09, 17:50 O! - Pardon - z PiSka! Odpowiedz Link Zgłoś
szlutek Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 17:56 Honorowy Powstaniec Warszawski ... dalszy komentarz zbyteczny Odpowiedz Link Zgłoś
baxa Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim .. 11.07.09, 19:53 Olejnik sie obraziła???ojojjojojojona myśli,ze tylko ją stać na szykany no nareszcie ktoś dał jej popalić mundrali .Ja też bym tak samo postąpiła na jego miejscu będąc bo ile razy można kogoś opluwać. a to krówsko ta olejara!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
quonio Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 17:56 Oj biedactwo, biedactwo. Cóż za obraza straszliwa. Olejnikowa klimakterium zaczyna przechodzić. Tyle razy ile nędzne dziennikarzyny podcierały sobie tyłki politykami (nie tylko PiSu), policzyć się nie da, ale obrazić radio no to przecież niemoralne, nieetyczne i zamach na wolność słowa. Cóż za paranoja. Dziennikarz strzela focha, bo ktoś śmiał powiedzieć coś przeciw jego rozgłośni. Buehehehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
f_crane A ja czuję obrzydzenie... 10.07.09, 17:57 A ja czuję obrzydzenie spoglądając na facjatę tego chomika Suskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Olejnik do magla nie zaprosi, to straszne... 10.07.09, 17:57 Ktos może w końcu nauczy babe z magla cóóóltury. Suski-GRATULUJĘ:) Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Olejnik do magla nie zaprosi, to straszne... 10.07.09, 18:00 slavik222 napisał: > Ktos może w końcu nauczy babe z magla cóóóltury. > Suski-GRATULUJĘ:) A ja - gratuluje wzorców. Dzieciom swoim postawisz Suskiego za przykład do naśladowania??? -- www.yerba.fora.pl Pierwsze niezależne forum o Yerba Mate! Odpowiedz Link Zgłoś
mg.2005 slavik222 ..weż,chamie, suska i wytrzyj piane.. 10.07.09, 18:09 z ryja... suski...nowa nazwa ściery,szmaty. Odpowiedz Link Zgłoś
aabiss No nieeeee.. niepotrzebna afera 10.07.09, 17:58 moim zdaniem pan Suski nie był aż tak "zły" jak go przedstawiono, to co powiedział - może trochę niefortunne - ale z uśmiechem i raczej w kategorii żartu, tak to odebrałem. Odpowiedz Link Zgłoś
manasonta Wszechobecne chamstwo PIS-u na forach... 10.07.09, 19:12 Z ochotą naśladują chamskie wyczyny Kaczynskich,Suskich,Kurskich, Brudzinskich, itp...wiadomo, większośc z nich przeszła szkolenia w ZOMO, SB i PIS... Odpowiedz Link Zgłoś
republika-jednojajowa Suski Zyzio Loczek 10.07.09, 18:00 Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek człowieka, który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas gdy milczy, niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby go nie było, a gdy przemówi, to znika. Odpowiedz Link Zgłoś
partagasy Re: Suski Zyzio Loczek 10.07.09, 18:03 republika-jednojajowa napisał: > Zyzio Loczek i karykatura sfinksa. Pierwszy na świecie przypadek człowieka, > który jest bardziej interesujący (mniej nieinteresujący), wówczas gdy milczy, > niż gdy się odezwie. Można powiedzieć, że gdy się nie odzywa, to jak gdyby go > nie było, a gdy przemówi, to znika. Wiesz, wydaje mi się, że poseł Suski chciał być złośliwy i dowcipny zarazem. A obie te rzeczy są pochodną inteligencji. Tej nie stało - wyszło buractwo. Odpowiedz Link Zgłoś
areabis totalne wykluczenie to jedyna recepta na hołotę . 10.07.09, 18:04 Pani Olejnik za często zaprasza buców i knajaków , więc myślą , że są medialni . A hołota jest hołotą . Odpowiedz Link Zgłoś
rzezany Re: totalne wykluczenie to jedyna recepta na hoło 10.07.09, 18:11 areabis napisał: > Pani Olejnik za często zaprasza buców i knajaków , więc myślą , że są medialni > . A hołota jest hołotą . a jak myślisz dlaczego zaprasza?Bez takich buców babcia nie istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
crame Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:06 Czy chlop z taka prymitywna i tepa geba moze byc przedstwicielem narodu? Tego Narodu? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec niedługo tylko to zostanie Suskiemu 10.07.09, 18:06 mycie podłóg to znakomita fucha dla takich jak on Odpowiedz Link Zgłoś
rzezany Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:09 jak ten Suski tak mógł,aż mi żal babci Moniki. Odpowiedz Link Zgłoś
grzes72zuk Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:11 Pewnie, bo to banda popaprańców z sfrustrowanym kretynem na czele. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigstar Re: Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał ki 10.07.09, 21:10 Wystarczy spojrzeć na to szlachetne oblicze zionące inteligencją nabytą i "kulturom ososbistom". Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna mocne słowa w ustach" dziennikarskiej pedofilki" 10.07.09, 18:14 która wykorzystuje w swoich "profesjonalnych" komentarzach bez zgody rodziców wypowiedzi kilkuletnich dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
mg.2005 sralimuchibedziewiosna w SB-ckim wydaniu... 10.07.09, 18:27 następny tchórzliwy cham...anonimowy. Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna Re: sralimuchibedziewiosna w SB-ckim wydaniu... 10.07.09, 20:23 mg.2005 napisał: > następny tchórzliwy cham...anonimowy. mg.2005 to imię i nazwisko jak mniemam Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 18:59 nie rozumiesz. Pedofile to sa ci, którzy ciebie w dzieciństwie tak intensywnie uzywali że z mózgu zrobili ci zbiornik spermy i stąd dzisiaj masz trudności z logicznym myśleniem. Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 20:22 guru133 napisał: > nie rozumiesz. Pedofile to sa ci, którzy ciebie w dzieciństwie tak > intensywnie uzywali że z mózgu zrobili ci zbiornik spermy i stąd > dzisiaj masz trudności z logicznym myśleniem. ostre słowa jak na gimnazjalistę no chyba, że to prawda,co twierdzisz, że już dawno jesteś w późniejszym wieku, wówczas taka forma wyrażania "myśli" to widomy znak niedorozwoju emocjonalnego i wyhodowania przez ojca pijaka i matkę prostytutkę czy podobny element Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 10.07.09, 20:36 sralimuchibedziewiosna napisał: > > ostre słowa jak na gimnazjalistę > no chyba, że to prawda,co twierdzisz, że już dawno jesteś w późniejszym wieku, > wówczas taka forma wyrażania "myśli" to widomy znak niedorozwoju emocjonalnego > i > wyhodowania przez ojca pijaka i matkę prostytutkę czy podobny element Przed chwila nazwales bydlaku PiSi Monike Olejnik pedofilem, nie sadzisz, ze powyzsze slowa kierujesz debilu sam do siebie...? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
sralimuchibedziewiosna Re: Srająca mucho nie uzywaj słów których nie 11.07.09, 17:18 nie, ale z pewnością jesteś debilem nierozumiejącym tego, co czyta Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: mocne słowa w ustach" dziennikarskiej pedofil 10.07.09, 20:32 sralimuchibedziewiosna napisał: > która wykorzystuje w swoich "profesjonalnych" komentarzach bez zgody rodziców > wypowiedzi kilkuletnich dzieci Uwazaj bydlaku PiSi co piszesz, nazwanie kogos pedofilem wiaze sie z bardzo powaznymi konsekwencjami karnymi...;DDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
super_pawelr A kto to suski ?????????? 10.07.09, 18:28 jak z ryja to pedofil !!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:33 kacze prymitywy widać nie umieją inaczej Odpowiedz Link Zgłoś
growana Olejnik nie zaprosi już Suskiego 10.07.09, 18:36 Nie dziwię się panu Suskiemu.Olejnik zachowuje się często jak koń z klapkami na oczach. Strasznie tendencyjna dziewucha....A zachowanie spikerów radia zet i ich komentarze są po prostu poniżej krytyki Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:37 Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc! u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:44 unamatita napisała: > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc! > u. Dlatego u Ciebie taki syf. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:48 Syf to ty masz w głowie, bo ci niby dziennikarze tacy jak olejnik zrobili! u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:37 Olejnik to Ty do kostek nie dorastasz. Jesteś na poziomie fryzjera Suskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:49 sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze! u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 19:57 unamatita napisała: > sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze! > u. nawet nie wiesz gdzie się ma syfa. To o czym chcesz dyskutować? Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:01 sar11 napisał: > unamatita napisała: > > > sam widzisz, że masz syf w głowie. Żal mi cię chłopcze! > > u. > nawet nie wiesz gdzie się ma syfa. To o czym chcesz dyskutować? zapomniałem Ci dodać ,że odpowiednie radio dla Ciebie to radio maryja ,tam jest poziom dla takich jak Ty. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:01 nie ma o czym dyskutować. Ty syfa masz wszędzie. Więcej powiem - ty po prostu jesteś syfem i nie chce mi się do ciebie rozmawiać! u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:04 unamatita napisała: > nie ma o czym dyskutować. Ty syfa masz wszędzie. Więcej powiem - ty po prostu > jesteś syfem i nie chce mi się do ciebie rozmawiać! > u. nie chce mi się do ciebie, czy z tobą? Jak to jest po "polskiemu" drogi analfabeto Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:09 A widzisz, ciągle powtarzam, że masz syf w głowie. To był cytat z pewnego kultowego filmu matołku! Z przygłupami jedna nie warto rozmawiać. Musisz kończyc! Zaraz kropka nad "i" z monisią:0 u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:15 unamatita napisała: > A widzisz, ciągle powtarzam, że masz syf w głowie. To był cytat z pewnego > kultowego filmu matołku! > Z przygłupami jedna nie warto rozmawiać. > Musisz kończyc! Zaraz kropka nad "i" z monisią:0 > u. cytat Twojego kultowego ulubionego O. Rydzyka.Jeżeli się cytuje to się to zaznacza matołku.Przygłupów natomiast poszukaj w rodzinie.A teraz nabieraj sił abyś po wakacjach zdał egzamin poprawkowyt do trzeciej klasy. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:18 zawsze sobie powtarzam - nie dyskutuj z idiotą, bo idiota najpierw sprowadzi cię do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Niestety, zawsze daję się sprowokować! Na POhybel przygłupom i nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:22 unamatita napisała: > zawsze sobie powtarzam - nie dyskutuj z idiotą, bo idiota najpierw sprowadzi ci > ę > do swego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem. Niestety, zawsze daję się > sprowokować! > Na POhybel przygłupom i nieudacznikom! > u. trzeba wiedzieć jeszcze co znaczy słowo prowokacja. Tego w drugiej klasie podstawówki nie ma.Powodzenia na poprawce . Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:24 to jednak prawda - "z ciulym ni pogodos" Spieprzaj dziadu! u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:30 unamatita napisała: > to jednak prawda - "z ciulym ni pogodos" > Spieprzaj dziadu! > u. Masz kobieto jezyk sciery podlogowej, nie rozumiem suskiego, ze uzywa do mycia swoich podlog koszulek, skoro w PiS tak wiele tego...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:38 nieudacznik przyszedł z pomocą innemu nieudacznikowi - nieudacznicy jednej partii łączcie się! Od siebie mogę dodać - na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:45 unamatita napisała: > nieudacznik przyszedł z pomocą innemu nieudacznikowi - nieudacznicy jednej > partii łączcie się! > Od siebie mogę dodać - na POhybel nieudacznikom! > u. Nieudacznik to taka PiSda, ktora kryje sie pod spodnica swojej zony, jak ty PiSdo...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD A tak przy okazji, to suski naprawde nie powinien uzywac podkoszuklow, ty czy twoja zona robicie za 200 scier podlogowych...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:58 jedna taka ściera jak ty zastępuje cały PiS:) u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:14 unamatita napisała: > jedna taka ściera jak ty zastępuje cały PiS:) > u. Czyli przyznajesz, ze PiS to jedna wielka szmata do podlogi, debilu...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:53 > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc! Nie ma to zadnego znaczenia, bo i tak nikt cie nigdzie nie zaprosi. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 18:56 Byc może, ale wolę to wyartykułować, żeby niby dziennikarze nie czuli się kiedyś zawiedzeni. u. ------- Na POhybel niby dziennikarzom! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:27 unamatita napisała: > Ja ta koszulką, brzydził bym się nawet podłogę myc! > u. Jestes zalogowana, jako kobieta, na dodatek o zenskim nicku, dlaczewgo wiec piszesz "brzydzilbym sie" ? :-O Zauwazylem, ze bardzo wielu PiSiokow zalogowanych jest jako kobiety. Wydaje mi sie, ze poslowie Prawa i Sprawiedliwosci dla kamuflarzu kazali pozakladac konta na gazeta.pl swoim zonom i pod ich nickami uprawiaja swoja agitacje polityczna, popraw mnie, jezeli sie myle...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:36 Widzisz POpaprany młocie. Mój nick jest pewnym słowem z obcego języka, no ale cóż, ty nie znasz innego języka niż język miłości wg tuska i ewentualnie język swojej koleżanki:D Poszperaj matole w słownikach, wtedy porozmawiamy. u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:42 unamatita napisała: > Widzisz POpaprany młocie. Mój nick jest pewnym słowem z obcego języka, no ale > cóż, ty nie znasz innego języka niż język miłości wg tuska i ewentualnie język > swojej koleżanki:D > Poszperaj matole w słownikach, wtedy porozmawiamy. > u. Znam PiSi tranzwestyto bielge jezyk angielski, a slowo unamatita nie istnieje w zadnym jezyku, sprawdzilem w google, debilu i oprocz twojego profilu na wielu forach (glownie dla kobiet) nie ma tam niczego, co by swiadczylo, ze unamatita jest jakims slowem...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Jezeli nie jestes poslem i nie kazales swojej zonie zalozyc konta, to ty pedalem musisz byc...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:50 Zal mi cię nieudaczniku POpaprany, dla którego google to cały świat. Szkoda mi dla ciebi przygłupie niedouczony czasu! Poskarż się Donkowi! A może Szalony Muchołap ci pomoże - w końcu to profesor:) u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:01 unamatita napisała: > Zal mi cię nieudaczniku POpaprany, dla którego google to cały świat. Szkoda m > i > dla ciebi przygłupie niedouczony czasu! Poskarż się Donkowi! A może Szalony > Muchołap ci pomoże - w końcu to profesor:) > u. Jezeli PiSia cioto slowo unamatita istnieje chociazby w jezyku indian peruwiandskich, to byloby dostepne na google, bo google to taka technologia, ktora pomimo, ze nie jest wyznacznikiem wszelkich madrosci, to posiada wszystkie slowa z calego swiata, we wszystkich jezykach, a to dlatego, ze google jest wyszukiwraka internetowa www, o ile w ogole rozumiesz o czymd debilu pisze...;DDDDDDDDDDDDDD Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczenie oraz pochwal sie znajomoscia jezyka, ktory nie istnieje na google, cioto...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:05 jeżeli jest się matołem ograniczonym umysłowo jak ty, to żadna technologia nie jest wystarczająco dobra:) u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:11 unamatita napisała: > jeżeli jest się matołem ograniczonym umysłowo jak ty, to żadna technologia nie > jest wystarczająco dobra:) > u. Jezeli jest sie matolem ograniczonym to faktycznie google nie pomoze, bo ty przeciez nie dosc, ze nie znasz tego slowa w zadnym jezyku, to na dodateg nie potrafisz obslugiwac google...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd Odpowiedz Link Zgłoś
zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:05 kralik111 napisał: > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczenie wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita" Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:11 To POpaprany nieudacznik. Jego zdaniem jeśli czegoś nie ma w google to nie istnieje! Żałosny kmiot! u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:13 zajaczek_z_kapsli napisał: > kralik111 napisał: > > > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczeni > e > > wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita" Na masz racje, ale dlaczego twoja PiSia ciota twiedzaca, ze zna znaczenie, a nawet jezyk w ktorym jest to slowo, nie wie, ze una matita pisze sie osobno, PiSdolcu ? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:16 widać, że czas kończyć rozmowę z Popaprańcem, który jako specjalista okazał się nieudacznikiem jak każdy POpapraniec, bo każdy POpapraniec to nieudacznik! u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:52 unamatita napisała: > widać, że czas kończyć rozmowę z Popaprańcem, który jako specjalista okazał się > nieudacznikiem jak każdy POpapraniec, bo każdy POpapraniec to nieudacznik! > u. Koncz i uciekaj idioto (tko), bo nie znasz znaczenia tego slowa, gdyz takie slowo w ogole nie istnieje, za to istnieje una porca putana, czym z cala pewnoscia jestes...;DDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:18 kralik111 napisał: > nie wie, ze una matita pisze sie osobno, nick to nick żałosny tłuku, równie dobrze ktoś może przybrac sobie pseudo "thepen" Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:55 zajaczek_z_kapsli napisał: > kralik111 napisał: > > > nie wie, ze una matita pisze sie osobno, > > nick to nick żałosny tłuku, równie dobrze ktoś może przybrac sobie pseudo "the > pen" So be it, you cunt, nick, nie nick, twoja PiSia ciota utrzymuje, ze istnieje takie slowo w takiej formie, jak pisze w swoim nicku, ale nawet takiego nie ma, sam sprawdz PiSi debilu, nawet una matita osobno nie istnieje, wiec zrobiles glupia ciote ze swoje szmaty partyjnej i z samego siebie, una porca putana...;DDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
zajaczek_z_kapsli Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 22:23 kralik111 napisał: > utrzymuje, ze istnieje > takie slowo w takiej formie, jak pisze w swoim nicku, w ktorym miejscu łajzo? > nawet una matita osobno nie istnieje, znowu czegoś nie potrafisz znaleźc kocia szczyno? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:50 zajaczek_z_kapsli napisał: > kralik111 napisał: > > > Jezeli uwazasz jednak, ze takie slowo istnieje, to podaj mi jego znaczeni > e > > wpisz stary durniu w wyszukiwarkę "una matita" Wlasciwie PiSi debilu tez nie ma czegos takiego, jak una matita, moze jednak chodzi wam o una porca putana, ale to by sie raczej tyczylo waszych PiSich kobiet i to w liczbie pojedynczej...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 20:57 wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż mogę się mylić :) u. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:04 unamatita napisała: > wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż > mogę się mylić :) > u. Och, przepraszam, ze cie urazilem, mala literowka, ale shemale, jak ty musi byc bardzo na tym punkcie czula (y), niestyty jednak musze cie zmartwic, takie slowo w google sie pojawia i nawet z twoim zdjeciem...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd www.google.com/search?q=tranzwestyta&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a fotki.sej.pl/fotka,tranzwestyta-bez-gustu,329.html Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: O Olejnik już dawno wiadomo kim jest. 10.07.09, 21:09 unamatita napisała: > wydaje mi się, że słowo "tranzwestyta" w googlach też nie występuje, chociaż > mogę się mylić :) > u. Jak tak patrze sobie na twoja dzialalnosc internetowa, to ty udzielasz sie na setkach roznego rodzaju forum! Praktycznie wszystkie poswiecone polityce i na wszystkich jedziez rowno, jak tutaj, co swiadczy tylko o tym, ze ty faktycznie jestes poslem PiS !!! :-D Wiesz, mam zamiar cie rozszyfrowac, nie zajmie mi to dlugo, bo jestem specjalista IT i jezeli moje przypuszczenia sie potwierdza, za kilka dni wszystkie gazety i portale beda pisac o posle Prawa i Sprawiedliwosci i jego internetowym trollowaniu...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Media postkomuny zaczynaja.............. 10.07.09, 18:38 bojkotowac opozycje.Monika jak jablko, niedaleko taty- komunisty. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Dzisiaj komunista po dwóch latach rządów kaczystów 10.07.09, 19:02 oraz po ich dalszych "występach" w opozycji, brzmi jak komplement:) Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: ..Media postkomuny zaczynaja.............. 10.07.09, 20:29 prawdziwy-moher napisał: > bojkotowac opozycje.Monika jak jablko, niedaleko taty- komunisty. A wiesz kim byl tato zbynia zi0bry? A tato kaczynskich? A tato andrzeja kryze? BUA HA H AH A H AH AH A H AH A H AH A H A H AH A HA H A H AH A H A Odpowiedz Link Zgłoś
sar11 Olejnik nie zaprosi już Suskiego. "Pokazał kim ... 10.07.09, 18:43 Czego żądacie od biednego fryzjera? Odpowiedz Link Zgłoś
polld74 Wart pac pałaca 10.07.09, 18:53 Nie żebym lubił PiS w ogóle nienawidzę wszystkiego co wchodzi w dupę Jankesom, kościołowi i choć trochę zalatuje styropianem. Ale pani Olejnik i kultura osobista oraz dziennikarska rzetelność to jakiś żart. Tępy i arogancki babsztyl i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Wart pac pałaca 10.07.09, 18:59 Czym skorupka za mlodu nasiaknie, tym na starosc smierdzi.Telewizja dokoluje harakiri.Za komuny tez opozycja mogla mowic w...Radio Wolna Europa.Dlaczego dzialaja genetycznie( komunistycznie) a nie normalnie?.Dowalono dziennikarce, ktora chciala dowalic politykowi.Znaczy-dziennikarka strikte polityczna.Zero obiektywizmu. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Re: Wart pac pałaca 10.07.09, 19:02 Używanie słowa "dziennikarka" w stosunku do Olejnik, to mimo wszystko nieporozumienie! u. Odpowiedz Link Zgłoś
ontos2 Mimo wszystko. 10.07.09, 21:22 Panaceum. Niektórzy wolą skróty myślowe, inni figury retoryczne, ty zas niczym nieuzasadnioną niechęć. Co za szczęście, ze to nie Olejnik powiedziała pewnemu gnomowi : " Ja Pana wykonczę". Tymi słowami zakonczyłaby na stosie podapalonym przez takich troglodytów jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
mg.2005 prawdziwy-moher SB, żywy przykład łajdaka ! 10.07.09, 19:03 czym skorupka za młodu nasiąknie.. wychowany w rodzinie UB-NKWD, nadal obsrywa wszystko co polskie... Odpowiedz Link Zgłoś