Dodaj do ulubionych

"Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r...

15.07.09, 21:41
Zadziwiająca jest troska GW o frakcję, której przewodzi Kamiński.
Obserwuj wątek
    • adalbert5 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:42
      Wielkie mi halo. Robią to w kraju, dlaczego nie mają robić na forum
      europejskim. Ciekaw jestem, co by było, gdyby i Jarosław tam zawitał :)
      Czekam, który pierwszy rozepnie koszulę w rejtanowskim geście....
      • wnerwiony_kurdupel niech narody znają że polactwo też swój humor mają 15.07.09, 21:54

        nie mogę wam zdradzić, kim naprawdę jestem, ale wszyscy tęsknimy za
        misiem w mojej kancelarii. :-)
        • kraq koalicja z pisem to jak bzykanie tirówy bez gumy 15.07.09, 23:04
          oba tematy grożą katastrofą. głupie te angole, ciekawy byłem ile czasu będą
          potrzebowali, żeby się zorientować co to za cuchnące gowno ten pis. okazało się,
          że wystarczył jeden dzień:)))) a głupki głosujące na pisdzielstwo po raz kolejny
          mają okazje przekonać się, że głos na pis, to głos zmarnowany. a tak będzie tym
          bardziej, że ta śmieszna koalicja się zaraz rozleci. torysi to jednak nie lepper
          i w szambie dla stołków się nie będa babrać
          • kraq a legutko w tivi tłumaczył, że to wina PO jest:))) 15.07.09, 23:09
            niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:)) takich pojebów ze
            świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było w
            ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i zapisywali ich do
            pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to też pewnie
            wina PO. no nie mogę:)))))))
            • priller a ty w tym kraju od niedawna? 15.07.09, 23:30
              kraq napisał:

              > niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:))
              takich pojebów z
              > e
              > świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było
              w
              > ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i
              zapisywali ich d
              > o
              > pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to
              też pewnie
              > wina PO. no nie mogę:)))))))
              • bushevik w tym kraju PO ma 50 % poparcia, a PIS 23 % 16.07.09, 00:30
                :-)
            • peternadolski Re: a legutko w tivi tłumaczył, że to wina PO jes 16.07.09, 18:21
              kraq napisał:

              > niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:))
              takich pojebów z
              > e
              > świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było
              w
              > ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i
              zapisywali ich d
              > o
              > pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to
              też pewnie
              > wina PO. no nie mogę:)))))))

              wiesz co? myslalem,ze sie zwale w gacie ze smiechu zes mi to z ust
              waciagnal
          • peternadolski Re: koalicja z pisem to jak bzykanie tirówy bez g 16.07.09, 18:19
            Angole od razu zorientowali sie jaka to trojanska swinie dostali do
            swojego klubu przypominam szpieg braci jednojadrowych zwanych
            kartoflami no i oczywiscie donosiciel czarnosukienkowych z szefem
            rydzem
        • pantanal Niech narody znają że wolactwo to kaczki i humory 15.07.09, 23:28
          mają!
          • ulisse Liberum Veto mocium panie! 15.07.09, 23:41
            • tw.jacek_i_placek Są sami jak te uny, z których się wzięli 15.07.09, 23:48
              tylko dla kumaszczich :)
    • jb777 PiS już w pierwszym dniu straszył - to umie 15.07.09, 21:43
      i nic wiecej
      • 1410_tenrok pis i jarosław frankenstein 15.07.09, 22:25
        zagalopował sie utoczyć juchy starej europejskiej dewocie, a ta dewota, jak w
        starym dowcipie - złapał pis torysa, a torysowi to zwisa.....
        • peternadolski Re: pis i jarosław frankenstein 16.07.09, 18:27
          1410_tenrok napisał:

          > zagalopował sie utoczyć juchy starej europejskiej dewocie, a ta
          dewota, jak w
          > starym dowcipie - złapał pis torysa, a torysowi to zwisa.....

          jak dotychczas czytam te fory to sa to najlepsze jakie dotychczas
          byly w Gazecie wyborczej co jeden to lepszy musze na mojego fiuta
          klamre od bielizny zalozyc by sie nie posikac ze smiechu no sa
          wspaniale mozna z nich krotka nowele napisac
    • milet1 Ha,ha,ha układy z Kaczorami nikomu 15.07.09, 21:43
      nie wyszły na dobre. Torysi też niezłe bagno robią
      • kraq Re: Ha,ha,ha układy z Kaczorami nikomu 15.07.09, 23:00
        torysy jeszcze nie wiedzą, że te pisdowskie ch.je mają dyktafony i lubią
        nagrywać z ukrycia. ziobru będzie tłumaczył, bo w końcu uczy się tuman
        angielskiego 3 godz. dziennie. tylko kto tej cipie dyktafon włączy i wyłączy?
        może kurski?
    • wolnorynkowy A ci już straszą i zadymy robią 15.07.09, 21:43
      przegrał w głosowaniu i nie mógł znieść porażki, no to zadyma jak mi czegoś nie dacie to rozwalamy frakcję. No jak w kraju!
      ======================================================================

      tani CHF
      kup i płać niższą ratę kredytu
    • doktor_judym Tej frakcji już dziękujemy 15.07.09, 21:44
      Torysi nie będą chodzić w zaprzęgu PiS-u, o którym mają niskie mniemanie, bo
      wystawi to ich na krytykę w Wlk. Brytanii. PiS i toysi będą się nawzajem
      pogrążać. Dla UE to bardzo dobry scenariusz.
      • prawdziwy-moher ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 22:06
        The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno-lewicowych, zbliżony do Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej
        • nocny-duch Kopa dostaniecie i to juz niedługo 15.07.09, 22:08
        • priller stalińczycy, jak zwykle 15.07.09, 22:10
          prawdziwy-moher napisał:

          > The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno-
          lewicowych, zbliżony do
          > Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej


          czyli daleko na prawo od stalinowskiego pis - dobrze rozumiem?
        • mela_1 Re: ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 22:17
          prawdziwy-moher napisał:

          > The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno-
          lewicowych, zbliżony do
          > Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej

          Guzik mnie obchodzi, czyj to "organ". I z kim zbliżony. Nie było
          ciebie jeszcze na świecie, moherze, a "The Guardian" był od lat
          uznawany za prestiżowy dziennik. Choćbyście własne stopy zżarli i
          pełzali tylko na kolanach z tym waszym zafajdanyn "ND" w zębach,
          pies z kulawą nogą nie weźmie do ręki w świecie takiej szmaty. Nawet
          do wycierania tyłka.
        • 1410_tenrok qrna, a tu żadnego CBA nima i jak ich tych torysów 15.07.09, 22:21
          usadzić?
          A to sie pisiory brukselskie uturbują..............
          • nocny-duch tajniak Ziobro już nagrywa 15.07.09, 23:05
            dlatego go nie widac
        • michalng Re: ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 23:22
          Zapomniałeś dodać ze The Guardian to nie od tych z AK tylko od tych drugich :)
    • piotr_andrzej "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:44
      ...cóż...takie powiedzenie znam o gburze co atrament pije w biurze...trzeba
      ich było trzymać na smyczy u nas..może gdzieś na jakiejś leśniczówce...wstyd
      byłby mniejszy...
    • miguell "Guardian" 15.07.09, 21:44

      Z czyich pieniędzy utrzymywany jest ten "Guardian"?

      Znowu komuś przeszkadza, że o wyborze na szefa frakcji zdecydowały
      kompetencje i znajomość języków.
      • moouha Re: "Guardian" 15.07.09, 22:05
        Z komuszych pieniedzy jest Guardian utrzymywany. To lewicowa gazeta.
      • pantanal Spasiony kałdun również? 15.07.09, 23:33
        miguell napisał:

        >
        > Z czyich pieniędzy utrzymywany jest ten "Guardian"?
        >
        > Znowu komuś przeszkadza, że o wyborze na szefa frakcji zdecydowały
        > kompetencje i znajomość języków.
    • incipit Frakcja z kaczorami na pewno się nie utrzyma 15.07.09, 21:45
      Frakcja z kaczorami na pewno się nie utrzyma. Połowa brytyjczyków już ma
      założony podsłuch, a w papiurach drugiej połowy grzebie już Kamiński.
    • mariola_21 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:46
      gęba jak wycięta z dyni, włosy jak peleryna przeciwdeszczowa, zęby
      jak pniaki po wyrębie lasu, świeża ziemnista cera - faktycznie można
      się wystraszyc ..
      • pantanal Prawie ja w tej lwowskiej piosence 15.07.09, 23:34
        mariola_21 napisała:

        > gęba jak wycięta z dyni, włosy jak peleryna przeciwdeszczowa, zęby
        > jak pniaki po wyrębie lasu, świeża ziemnista cera - faktycznie można
        > się wystraszyc ..
        tylko o kałdunie nic tam nie ma...
    • totus.tytus a może mordka Pana K. się nie spodobała? 15.07.09, 21:47
      hybryda Kubusia Puchatka i Prosiaczka, wiecznie spocona i zaczerwieniona
      (alkohol? leki? narkotyki? czy problemy z przemianą materii?).
      Chyba jednak nie tyle z powodu wyglądu, ale znanych w świecie poglądów i
      skłonności do pieniactwa i awanturnictwa.
    • funia81 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:47
      "Spór z Polakami w pierwszych 48 godzinach funkcjonowania nowego parlamentu
      uwypukla niestabilność nowego klubu i skłania do pytania, czy się utrzyma" -
      ocenia "The Guardian".

      Nic dodac, nic ujac. Gdzie sie PiS wpieprzy, tam sie zawsze zle dzieje.
    • funia81 Re: "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył 15.07.09, 21:48
      > Zadziwiająca jest troska GW o frakcję, której przewodzi Kamiński.

      Troska? Przesadzasz. Ot, zwykla ciekawostka przyrodnicza, to i pisza.
    • kruder76 Czyli Kamiński jest skuteczny 15.07.09, 21:52
      • wnerwiony_kurdupel Czyli Kamiński jest skuteczny w szantażowaniu 15.07.09, 22:05

        nasza (moja i brata) szkoła. misiu, jesteśmy z ciebie dumni. :-)
      • priller ale w czym? w antagonizowaniu? 15.07.09, 22:09
        te obleśne bydle pozujące na przystojnego i koncyliacyjnego
        mężczyznę zawsze było skuteczne w irytowaniu ludzi, zwoływaniu
        pretensjonalnych knferencji prasowych w/s remontowanych ulic, a
        także niedoścignione we wpisywaniu się w pisowski model wrzaskliwego
        polityka.
        • lodzermensch07 Re: ale w czym? w antagonizowaniu? 15.07.09, 22:39
          Bydlę też, ale przede wszystkim ciota odstawiona od żłobu i względów prezesa, a
          więc frustracja ogromna! A cioty, jak wiadomo, są humorzaste i mściwe, więc
          zapowiada się niezła zabawa w PE!
      • akkj Re: Czyli Kamiński jest skuteczny 15.07.09, 23:06
        Po co robisz z siebie wała? Skuteczny? Ustąpili bucowi, który na chama i po
        trupach pchał się do stołka, jak to w naturze piśdzielców bywa, dla świętego
        spokoju, żeby pierwszego dnia nie rozwalać tej frakcji. Ale pisowscy debile i
        ich wyznawcy nawet nie widzą, że już się na chamach i prymitywach nawet za
        granicą poznali i bardzo szybko ich zmarginalizują, a ten wypasiony i
        wybrylantowany łgarz już skończył karierę w europarlamencie. Tak jak i jego
        towarzysze z pisbolszewii.
        • priller Re: Czyli Kamiński jest skuteczny 15.07.09, 23:11
          akkj napisał:

          ten wypasiony i
          > wybrylantowany łgarz już skończył karierę w europarlamencie. Tak
          jak i jego
          > towarzysze z pisbolszewii.

          bingo.
    • troque Dlaczego nie jestem zdziwiony ?? 15.07.09, 21:59
      jak w temacie
    • lopez3172 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:07
      Dosyć,że w kraju własnym mącą to jeszcze syfią po za nim....PIS w PIS-du
    • kaczory11 Niebawem schody? 15.07.09, 22:10
      Czyzby po uplywie "miodowego" miesiaca na wspolnych lawach w mini
      frakcji mialy zaczac sie schody i podbijanie sobie oczu i wyrywanie
      wlosow przez pisiakow i torysow ? Przeciez te obie partie pasuja do
      siebie jak wol do karety. Pomiedzy nimi( ze o szefach nie wspomne )
      jest wiecej roznic niz cech wspolnych. Taki romans kaczki z lisem.

      Cos smiem twierdzic, ze torysi zbyt dlugo nie beda chcieli znosic i
      firmowac chamstwa, pieniactwa i prostactwa naszych "mundrych"
      pisiorow.

      Kaczory11
      • koloratura1 Re: Niebawem schody? 16.07.09, 07:04
        kaczory11 napisał:

        > Czyzby po uplywie "miodowego" miesiaca na wspolnych lawach w mini
        > frakcji mialy zaczac sie schody ...

        O jakim ">>miodowym<< miesiącu" piszesz? Taż to nawet nie był tydzień...
    • mela_1 A mnie to nie dziwi... 15.07.09, 22:11
      ...bo wszystkie polityczne "interesy" z PiS-em kończą się awanturą z
      dąsami, fochami, obrażaniem się i innych. No, to zobaczyli brytyjscy
      konserwatyści na własne oczy, jaki my mieliśmy "raj" przez dwa lata.
      • ambl Re: A mnie to nie dziwi... 15.07.09, 23:08
        mela_1 napisała:

        > ...bo wszystkie polityczne "interesy" z PiS-em kończą się awanturą z ...<No to
        POczekaj jeszcze trochę a zobaczysz jak się skończą interesy PO ze strażakami
        • mela_1 Re: A mnie to nie dziwi... 16.07.09, 09:39
          Z pewnością lepiej, niż wasze interesy z "przystawkami". Co odbija
          się czkawką do tej pory - wasz sojusznik Farfał z Giertychem rządzą
          największym medium w Polsce (wbrew logice, wbrew polskiej racji
          stanu), ale przynajmniej mam nadzieję, że stosownie "odwdzięczą" się
          wam, pisuarom, za upokorzenia, jakich doznali i wytną was w pień w
          TVPiS, a my - wyborcy - wytniemy was w pień na wszystkich możliwych
          listach wyborczych.
    • michuwroclaw PiS jest jak wirus. Niszczy wszystko i wszystkich. 15.07.09, 22:11
      Gdziekolwiek nie pojawia się pijacy z pisu tam sieją zniszczenie. Podczas gdy
      wszyscy wokoło próbują się dogadać pisowcy od pierwszego dnia psują i niszcza,
      a że nic nie znaczą w PE to zaczęli od największego z możliwych absurdów,
      czyli niszczenia swojej frakcji!!!!Oni są jak śmiercionośny wirus i im
      szybciej znajdziemy na nich odpowiedni środek pozwalający na wyeliminowanie
      tego zagrożenia tym lepiej.
    • piotrek_meteorolog "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:30
      Jay ci Anglicy są mięccy.
    • cozano Spektakularna premiera nowej frakcji 15.07.09, 22:33
      Wyglada na to, ze PiS w PE probuje przenosic swoje doswiadczenia z budowania IV
      RP. Torysi jednak to nie Samoobrona, czy LPR.
      • piotrek_meteorolog Re: Spektakularna premiera nowej frakcji 15.07.09, 23:22
        PiS już sobie podporządkował torysów. Ci Angole kiepskimi są
        politykami..haha
      • bmc3i Jak kazda premiera 15.07.09, 23:45
    • 10danek o czym to swiadczy? 15.07.09, 22:36
      ze PIS jest niereformowalny. Probuja przeniesc zwyczaje ze swojego podworka na
      arene miedzynarodowa. Klotliwa klika pod rzadami czlowieka o ego wiekszym niz on sam
    • cos.przykrego widac nawet w PE sie obawiaja tego wieprza 15.07.09, 22:42
      normalni ludzie...
      szkoda, ze mu ustapili...
      • amg53 Spoko,pójdzie na przemiał,na mielonkę 16.07.09, 06:11
    • ak8131 Brawo PiS.Przeciwnicy PiSu to sprzedaje lizodupki 15.07.09, 22:48
    • tadjan "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:49
      cóż, oni tylko to potrafią... pisia nędza. Dzidzisie nóżkami potupią
      i wydaje im się że politykę uprawiają.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka