pcat777 15.07.09, 21:41 Zadziwiająca jest troska GW o frakcję, której przewodzi Kamiński. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adalbert5 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:42 Wielkie mi halo. Robią to w kraju, dlaczego nie mają robić na forum europejskim. Ciekaw jestem, co by było, gdyby i Jarosław tam zawitał :) Czekam, który pierwszy rozepnie koszulę w rejtanowskim geście.... Odpowiedz Link Zgłoś
wnerwiony_kurdupel niech narody znają że polactwo też swój humor mają 15.07.09, 21:54 nie mogę wam zdradzić, kim naprawdę jestem, ale wszyscy tęsknimy za misiem w mojej kancelarii. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kraq koalicja z pisem to jak bzykanie tirówy bez gumy 15.07.09, 23:04 oba tematy grożą katastrofą. głupie te angole, ciekawy byłem ile czasu będą potrzebowali, żeby się zorientować co to za cuchnące gowno ten pis. okazało się, że wystarczył jeden dzień:)))) a głupki głosujące na pisdzielstwo po raz kolejny mają okazje przekonać się, że głos na pis, to głos zmarnowany. a tak będzie tym bardziej, że ta śmieszna koalicja się zaraz rozleci. torysi to jednak nie lepper i w szambie dla stołków się nie będa babrać Odpowiedz Link Zgłoś
kraq a legutko w tivi tłumaczył, że to wina PO jest:))) 15.07.09, 23:09 niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:)) takich pojebów ze świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było w ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i zapisywali ich do pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to też pewnie wina PO. no nie mogę:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
priller a ty w tym kraju od niedawna? 15.07.09, 23:30 kraq napisał: > niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:)) takich pojebów z > e > świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było w > ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i zapisywali ich d > o > pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to też pewnie > wina PO. no nie mogę:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
peternadolski Re: a legutko w tivi tłumaczył, że to wina PO jes 16.07.09, 18:21 kraq napisał: > niech mi ktoś powie, że oni w tymi się mają zjebanej psychy:)) takich pojebów z > e > świecą szukać, gdzie oni się razem dobrali? jakieś ogłoszenie było w > ogolnopolskich dziennikach, że jest zlot chorych psychicznie i zapisywali ich d > o > pisu? a to, że kaminski to spocona świnia a kaczynscy kurduple, to też pewnie > wina PO. no nie mogę:))))))) wiesz co? myslalem,ze sie zwale w gacie ze smiechu zes mi to z ust waciagnal Odpowiedz Link Zgłoś
peternadolski Re: koalicja z pisem to jak bzykanie tirówy bez g 16.07.09, 18:19 Angole od razu zorientowali sie jaka to trojanska swinie dostali do swojego klubu przypominam szpieg braci jednojadrowych zwanych kartoflami no i oczywiscie donosiciel czarnosukienkowych z szefem rydzem Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Niech narody znają że wolactwo to kaczki i humory 15.07.09, 23:28 mają! Odpowiedz Link Zgłoś
tw.jacek_i_placek Są sami jak te uny, z których się wzięli 15.07.09, 23:48 tylko dla kumaszczich :) Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok pis i jarosław frankenstein 15.07.09, 22:25 zagalopował sie utoczyć juchy starej europejskiej dewocie, a ta dewota, jak w starym dowcipie - złapał pis torysa, a torysowi to zwisa..... Odpowiedz Link Zgłoś
peternadolski Re: pis i jarosław frankenstein 16.07.09, 18:27 1410_tenrok napisał: > zagalopował sie utoczyć juchy starej europejskiej dewocie, a ta dewota, jak w > starym dowcipie - złapał pis torysa, a torysowi to zwisa..... jak dotychczas czytam te fory to sa to najlepsze jakie dotychczas byly w Gazecie wyborczej co jeden to lepszy musze na mojego fiuta klamre od bielizny zalozyc by sie nie posikac ze smiechu no sa wspaniale mozna z nich krotka nowele napisac Odpowiedz Link Zgłoś
milet1 Ha,ha,ha układy z Kaczorami nikomu 15.07.09, 21:43 nie wyszły na dobre. Torysi też niezłe bagno robią Odpowiedz Link Zgłoś
kraq Re: Ha,ha,ha układy z Kaczorami nikomu 15.07.09, 23:00 torysy jeszcze nie wiedzą, że te pisdowskie ch.je mają dyktafony i lubią nagrywać z ukrycia. ziobru będzie tłumaczył, bo w końcu uczy się tuman angielskiego 3 godz. dziennie. tylko kto tej cipie dyktafon włączy i wyłączy? może kurski? Odpowiedz Link Zgłoś
wolnorynkowy A ci już straszą i zadymy robią 15.07.09, 21:43 przegrał w głosowaniu i nie mógł znieść porażki, no to zadyma jak mi czegoś nie dacie to rozwalamy frakcję. No jak w kraju! ====================================================================== tani CHF kup i płać niższą ratę kredytu Odpowiedz Link Zgłoś
doktor_judym Tej frakcji już dziękujemy 15.07.09, 21:44 Torysi nie będą chodzić w zaprzęgu PiS-u, o którym mają niskie mniemanie, bo wystawi to ich na krytykę w Wlk. Brytanii. PiS i toysi będą się nawzajem pogrążać. Dla UE to bardzo dobry scenariusz. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 22:06 The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno-lewicowych, zbliżony do Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
priller stalińczycy, jak zwykle 15.07.09, 22:10 prawdziwy-moher napisał: > The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno- lewicowych, zbliżony do > Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej czyli daleko na prawo od stalinowskiego pis - dobrze rozumiem? Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 22:17 prawdziwy-moher napisał: > The Guardian - dziennik brytyjski o poglądach liberalno- lewicowych, zbliżony do > Partii Pracy,Zblizonych do...PO i Gazety Wyborczej Guzik mnie obchodzi, czyj to "organ". I z kim zbliżony. Nie było ciebie jeszcze na świecie, moherze, a "The Guardian" był od lat uznawany za prestiżowy dziennik. Choćbyście własne stopy zżarli i pełzali tylko na kolanach z tym waszym zafajdanyn "ND" w zębach, pies z kulawą nogą nie weźmie do ręki w świecie takiej szmaty. Nawet do wycierania tyłka. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok qrna, a tu żadnego CBA nima i jak ich tych torysów 15.07.09, 22:21 usadzić? A to sie pisiory brukselskie uturbują.............. Odpowiedz Link Zgłoś
michalng Re: ...Komuchy jak zwykle............... 15.07.09, 23:22 Zapomniałeś dodać ze The Guardian to nie od tych z AK tylko od tych drugich :) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_andrzej "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:44 ...cóż...takie powiedzenie znam o gburze co atrament pije w biurze...trzeba ich było trzymać na smyczy u nas..może gdzieś na jakiejś leśniczówce...wstyd byłby mniejszy... Odpowiedz Link Zgłoś
miguell "Guardian" 15.07.09, 21:44 Z czyich pieniędzy utrzymywany jest ten "Guardian"? Znowu komuś przeszkadza, że o wyborze na szefa frakcji zdecydowały kompetencje i znajomość języków. Odpowiedz Link Zgłoś
moouha Re: "Guardian" 15.07.09, 22:05 Z komuszych pieniedzy jest Guardian utrzymywany. To lewicowa gazeta. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Spasiony kałdun również? 15.07.09, 23:33 miguell napisał: > > Z czyich pieniędzy utrzymywany jest ten "Guardian"? > > Znowu komuś przeszkadza, że o wyborze na szefa frakcji zdecydowały > kompetencje i znajomość języków. Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Frakcja z kaczorami na pewno się nie utrzyma 15.07.09, 21:45 Frakcja z kaczorami na pewno się nie utrzyma. Połowa brytyjczyków już ma założony podsłuch, a w papiurach drugiej połowy grzebie już Kamiński. Odpowiedz Link Zgłoś
mariola_21 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:46 gęba jak wycięta z dyni, włosy jak peleryna przeciwdeszczowa, zęby jak pniaki po wyrębie lasu, świeża ziemnista cera - faktycznie można się wystraszyc .. Odpowiedz Link Zgłoś
pantanal Prawie ja w tej lwowskiej piosence 15.07.09, 23:34 mariola_21 napisała: > gęba jak wycięta z dyni, włosy jak peleryna przeciwdeszczowa, zęby > jak pniaki po wyrębie lasu, świeża ziemnista cera - faktycznie można > się wystraszyc .. tylko o kałdunie nic tam nie ma... Odpowiedz Link Zgłoś
totus.tytus a może mordka Pana K. się nie spodobała? 15.07.09, 21:47 hybryda Kubusia Puchatka i Prosiaczka, wiecznie spocona i zaczerwieniona (alkohol? leki? narkotyki? czy problemy z przemianą materii?). Chyba jednak nie tyle z powodu wyglądu, ale znanych w świecie poglądów i skłonności do pieniactwa i awanturnictwa. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 21:47 "Spór z Polakami w pierwszych 48 godzinach funkcjonowania nowego parlamentu uwypukla niestabilność nowego klubu i skłania do pytania, czy się utrzyma" - ocenia "The Guardian". Nic dodac, nic ujac. Gdzie sie PiS wpieprzy, tam sie zawsze zle dzieje. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył 15.07.09, 21:48 > Zadziwiająca jest troska GW o frakcję, której przewodzi Kamiński. Troska? Przesadzasz. Ot, zwykla ciekawostka przyrodnicza, to i pisza. Odpowiedz Link Zgłoś
wnerwiony_kurdupel Czyli Kamiński jest skuteczny w szantażowaniu 15.07.09, 22:05 nasza (moja i brata) szkoła. misiu, jesteśmy z ciebie dumni. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
priller ale w czym? w antagonizowaniu? 15.07.09, 22:09 te obleśne bydle pozujące na przystojnego i koncyliacyjnego mężczyznę zawsze było skuteczne w irytowaniu ludzi, zwoływaniu pretensjonalnych knferencji prasowych w/s remontowanych ulic, a także niedoścignione we wpisywaniu się w pisowski model wrzaskliwego polityka. Odpowiedz Link Zgłoś
lodzermensch07 Re: ale w czym? w antagonizowaniu? 15.07.09, 22:39 Bydlę też, ale przede wszystkim ciota odstawiona od żłobu i względów prezesa, a więc frustracja ogromna! A cioty, jak wiadomo, są humorzaste i mściwe, więc zapowiada się niezła zabawa w PE! Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Czyli Kamiński jest skuteczny 15.07.09, 23:06 Po co robisz z siebie wała? Skuteczny? Ustąpili bucowi, który na chama i po trupach pchał się do stołka, jak to w naturze piśdzielców bywa, dla świętego spokoju, żeby pierwszego dnia nie rozwalać tej frakcji. Ale pisowscy debile i ich wyznawcy nawet nie widzą, że już się na chamach i prymitywach nawet za granicą poznali i bardzo szybko ich zmarginalizują, a ten wypasiony i wybrylantowany łgarz już skończył karierę w europarlamencie. Tak jak i jego towarzysze z pisbolszewii. Odpowiedz Link Zgłoś
priller Re: Czyli Kamiński jest skuteczny 15.07.09, 23:11 akkj napisał: ten wypasiony i > wybrylantowany łgarz już skończył karierę w europarlamencie. Tak jak i jego > towarzysze z pisbolszewii. bingo. Odpowiedz Link Zgłoś
lopez3172 "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:07 Dosyć,że w kraju własnym mącą to jeszcze syfią po za nim....PIS w PIS-du Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Niebawem schody? 15.07.09, 22:10 Czyzby po uplywie "miodowego" miesiaca na wspolnych lawach w mini frakcji mialy zaczac sie schody i podbijanie sobie oczu i wyrywanie wlosow przez pisiakow i torysow ? Przeciez te obie partie pasuja do siebie jak wol do karety. Pomiedzy nimi( ze o szefach nie wspomne ) jest wiecej roznic niz cech wspolnych. Taki romans kaczki z lisem. Cos smiem twierdzic, ze torysi zbyt dlugo nie beda chcieli znosic i firmowac chamstwa, pieniactwa i prostactwa naszych "mundrych" pisiorow. Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Niebawem schody? 16.07.09, 07:04 kaczory11 napisał: > Czyzby po uplywie "miodowego" miesiaca na wspolnych lawach w mini > frakcji mialy zaczac sie schody ... O jakim ">>miodowym<< miesiącu" piszesz? Taż to nawet nie był tydzień... Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 A mnie to nie dziwi... 15.07.09, 22:11 ...bo wszystkie polityczne "interesy" z PiS-em kończą się awanturą z dąsami, fochami, obrażaniem się i innych. No, to zobaczyli brytyjscy konserwatyści na własne oczy, jaki my mieliśmy "raj" przez dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: A mnie to nie dziwi... 15.07.09, 23:08 mela_1 napisała: > ...bo wszystkie polityczne "interesy" z PiS-em kończą się awanturą z ...<No to POczekaj jeszcze trochę a zobaczysz jak się skończą interesy PO ze strażakami Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Re: A mnie to nie dziwi... 16.07.09, 09:39 Z pewnością lepiej, niż wasze interesy z "przystawkami". Co odbija się czkawką do tej pory - wasz sojusznik Farfał z Giertychem rządzą największym medium w Polsce (wbrew logice, wbrew polskiej racji stanu), ale przynajmniej mam nadzieję, że stosownie "odwdzięczą" się wam, pisuarom, za upokorzenia, jakich doznali i wytną was w pień w TVPiS, a my - wyborcy - wytniemy was w pień na wszystkich możliwych listach wyborczych. Odpowiedz Link Zgłoś
michuwroclaw PiS jest jak wirus. Niszczy wszystko i wszystkich. 15.07.09, 22:11 Gdziekolwiek nie pojawia się pijacy z pisu tam sieją zniszczenie. Podczas gdy wszyscy wokoło próbują się dogadać pisowcy od pierwszego dnia psują i niszcza, a że nic nie znaczą w PE to zaczęli od największego z możliwych absurdów, czyli niszczenia swojej frakcji!!!!Oni są jak śmiercionośny wirus i im szybciej znajdziemy na nich odpowiedni środek pozwalający na wyeliminowanie tego zagrożenia tym lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:30 Jay ci Anglicy są mięccy. Odpowiedz Link Zgłoś
cozano Spektakularna premiera nowej frakcji 15.07.09, 22:33 Wyglada na to, ze PiS w PE probuje przenosic swoje doswiadczenia z budowania IV RP. Torysi jednak to nie Samoobrona, czy LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
piotrek_meteorolog Re: Spektakularna premiera nowej frakcji 15.07.09, 23:22 PiS już sobie podporządkował torysów. Ci Angole kiepskimi są politykami..haha Odpowiedz Link Zgłoś
10danek o czym to swiadczy? 15.07.09, 22:36 ze PIS jest niereformowalny. Probuja przeniesc zwyczaje ze swojego podworka na arene miedzynarodowa. Klotliwa klika pod rzadami czlowieka o ego wiekszym niz on sam Odpowiedz Link Zgłoś
cos.przykrego widac nawet w PE sie obawiaja tego wieprza 15.07.09, 22:42 normalni ludzie... szkoda, ze mu ustapili... Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan "Guardian": PiS już w pierwszym dniu straszył r... 15.07.09, 22:49 cóż, oni tylko to potrafią... pisia nędza. Dzidzisie nóżkami potupią i wydaje im się że politykę uprawiają. Odpowiedz Link Zgłoś