Dodaj do ulubionych

"Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę...

26.08.09, 17:24
PiS - zajebistrzy od papieża :D
Obserwuj wątek
    • seinsein "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 17:40
      A co ma "zajebisty" do słów obraźliwych ? Przecież już dawno przyjęto, że
      "zajebisty" nie jest przekleństwem. A teraz takie zajebiste absurdy z tego
      robią, ale przecież to ta nasza zajebista Polska... Kraj jednego, wielkiego
      absurdu
      • iron_giant Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:23
        wg słownika zajebisty jest zwulgaryzowanym synonimem: fajny, piękny, odjechany,
        intensywny, nadzwyczalny ect.
        zatem wyraz balansuje na cienkiej granicy i może zostać uznany za wyraz
        nieprzyzwoity w świetle zapisu w KW, o ile jest tak właśnie odbierany, choć
        młodzież raczej już nie widzi tej negatywnej pochodzeniowo konotacji czego z
        pewnością nie da się powiedzieć o osobach starszych, które właśnie takie
        negatywne zabarwienie tego słowa uznać mogą.
        Wszak reklama była w miejscu publicznym i choćby odwoływała się do segmentu
        rynku definiowanego jako młodzież/młodzi ludzie, jest odbierana przez ogół
        obywateli w tym osoby starsze, bardzo pobożne, wrażliwe językowo, świętoszkowate
        lub nadgorliwe ect.
        O wiele było prościej odwołując się do młodzieży użyć niekontowersyjnego i
        slangowego zajefajny, odlotowy,
        odjechany i byłoby po ptokach.
        A tak reklamodawca świadomie balansował na cienkiej, rozbujanej linie prawa.
        • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:00
          Masz rację. Za dużo wulgarności na codzień. Pan Dyrektor zapomniał,
          że oprócz słowników i przepisów jest jeszcze takt i przyzwoitość
          oraz szacunek do innych osób. podobnie jest z reklamą Media Mrkt:
          Nie dla idiotów. Nie korzystam ze sklepów Media Markt bo mam za
          daleko do nich więc jestem idiotą? Idiotami są Ci durnie którzy
          tworzą i rozpowszechniają taki reklamy, bo nic innego sensownego nie
          potrafi się wykluć w ich miernych móżdżkach.
          • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:02
            ereta napisał:

            > Masz rację. Za dużo wulgarności na codzień. Pan Dyrektor
            zapomniał,
            >########## przepraszam, miało być Prezes a nie Dyrektor
            • wilczoooki_po-lszewik Zajebista_Postkomusza_Prokuratura __:)))))))))))))) 26.08.09, 23:27
              POstkomunistyczny PO-laczkoland to kraj,

              który m.in. dzięki zajebistej postkomuszej prokuraturze i sądownictwu

              stacza się na dno we wszystkich dziedzinach

              i na wszystkich frontach :))

              a wkrótce i tak zostanie rozebrany :)))
              • kaczynksi Ten gość, Kujawa, to jest rzeczywiscie zajebisty. 27.08.09, 12:14
    • elegancja_francja Nie przestepstwo -- zwykle chamstwo 26.08.09, 17:43
      Po prostu ludzi trzeba wychowywac
    • yamat "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 17:46
      Najpierw nauczcie się odróżniać "przekleństwo" od "wulgaryzmu", potem komentujcie.
      PS. "Słowo często używane przez młodzież" - tym argumentem gość się
      skompromitował ostatecznie....
      • iron_giant Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:28
        trzeba też rozumieć cel reklamy, czyli do kogo się zwracać i jak skutecznie
        można dotrzeć do określonego odbiorcy rozumianego jako segment rynku, czyli jako
        tylko "kawałek tortu" określanego jak populacja Polaków (zakładam, że była to
        reklama robiona i skutkująca w Polsce).
      • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:06
        Właśnie to,że młodzież często wulgarnie i wręcz świńsko przeklina
        nie usprawiedliwia używania tego w reklamach tak jak chce tego
        zadufany w Sobie Prezes.
    • jan_sobczak1 Przekaz dla idiotów musi być idiotyczny 26.08.09, 17:47
      Coraz głupsze społeczeństwo oparte na jedzeniu i kupowaniu rozumie tylko
      prosty i głupi język. Smutne.
    • snellville "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:29
      Zabawne jest to ze za 1500 zl zrobiono reklame na skale krajowa....brawo
      Nexa,widze ze glowka wam pracuje.
    • nanabun "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:30
      Prymitywna reklama dla prymitywów. W dobie analfabetyzmu wtórnego inaczej nie
      zrozumieją.
    • masshisteria "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:31
      obrzydliwy rusycyzm, ile kobiet w naszej historii musiało znieść to "jebanie"
      przez naszych wyzwolicieli... jak brak znajomości pochodzenia zwykłego słowa
      może zrobić wiele złego. No i to powszechne pozwolenie, pseudo tolerancja.
    • strikemaster "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:34
      Prokurator zastępuje Miodka? :D BTW określenie zajebisty się już dawno temu przyjęło i nikt ani nic tego nie zmieni.
      • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:14
        Zmieni się jeśli powszechnie będzie się potępiać i ośmieszać
        takich ludzi jak Prezes firmy i "twórcy" reklam. Najlepiej byłoby
        bojkotować tak reklamowane sklepy i towary. Tylko czy nasi genialni
        prawnicy i prezesi nie uznaliby wzywania do takiego bojkotu za
        przestępstwo?
      • mg2005 Jesteś zajebisty :) 26.08.09, 19:30
        strikemaster napisał:

        > BTW określenie zajebisty się już dawno t
        > emu przyjęło

        To zależy gdzie. W takich móżdżkach jak twój - tak :)
    • alyreariel "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:43
      'Zajebista' to nawet nie wulgaryzm. To tylko kolokwializm, a one nie są zakazane..
      Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu?
      • cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:59
        > Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu?

        bo ich wszystko obrażą, nawet Madonna. Tylko k...a zepsute zęby ich nie
        ruszają!!!! I to jest chore i obrzydliwe!!!!!
      • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:20
        alyreariel napisała:

        > 'Zajebista' to nawet nie wulgaryzm. To tylko kolokwializm, a one
        nie są zakazan
        > e..
        > Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu?
        ########alyrealier,w Twoim codziennym otoczeniu taki język to
        powszechność. U ciebie w Rodzinie mówi się tak na codzeń?
        Zpolitowaniem pokiwać nad Tobą głową. "Uznanie" za wysoką "kulturę"
        osobistą.
    • grali1 "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 19:04
      To chamidło od reklamy jest albo półanalfabetą albo zrobił maturę
      Giertycha. On nawet nie rozumie znaczenia języka polskiego.
      Boję się że tego umysłowego chłamu będzie coraz więcej. Powinien
      zapłacić 50 000,00 zł (pięćdziesiąt tysięcy) grzywny to może zacznie
      się uczyć.
      • cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:11
        z tego co widzę, to do największego prymitywu dociera to najprędzej. Patrz kto
        to zgłosił.

        ;) A takich w pisie więcej :)))) Np. Madonna, nie ta z obrazka, niby w majtkach,
        a kto pierwszy się podniecił, patrz - znowu PiS. Nie sądzisz, że to świadczy o
        jego/ich chorych skojarzeniach?

        To retoryczne pytanie ;)
        • ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:27
          cillian1 napisał:

          > z tego co widzę, to do największego prymitywu dociera to
          najprędzej. Patrz kto
          > to zgłosił.
          >
          > ;) A takich w pisie więcej :)))) Np. Madonna, nie ta z obrazka,
          niby w majtkach
          > ,
          > a kto pierwszy się podniecił, patrz - znowu PiS. Nie sądzisz, że
          to świadczy o
          > jego/ich chorych skojarzeniach?
          >
          > To retoryczne pytanie ;)
          ######cilian1, Ty masz zdrowe sojarzenia? Słowo k.rwa to u ciebie
          pewno komplement w rozmowie z kobietą, bo tak to można
          rozumieć,skoro "zajebisty" jest cacy to k.rwa też w porządku nawet
          do kobiet w Twojej rodzinie?
          • cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 20:03
            > pewno komplement w rozmowie z kobietą,

            rozmawiałem z kobietą, i nie wal głupot, bo się pogrążasz ;)

            > do kobiet w Twojej rodzinie?

            pomyśl, zanim odpieszesz. Gdybyśmy byli w realu, to byś dostał z placka, tak
            żeby cię nie uszkodzić ;)

            I zapamiętaj, kulturalny inaczej, że słowo nie jest równe czynom.
            Reklama to reklama, kiedyś za pokazanie kolana, uznano by kobietę za K...ę, tak,
            to co tak cię oburzyło, a teraz nawet żona pana prezydenta, pokazuje kolan! Więc
            nie wkurzaj mnie ;)
    • sonqo pracownik agencji jest winien, to on wywiesił i na 26.08.09, 19:58
      nic tłumaczenia, że to było zlecenie. Zlecenie było niezgodne z prawem, więc
      nie obowiązywało. Powinni odmówić wywieszenia tej reklamy, a teraz to ich
      wina. Bo niby kogo ? kogoś kto zapłacił ? kogoś kto wymyślił ? NIE, tego co
      wywiesił :))
    • czteryswierki "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 27.08.09, 10:41
      Niestety większośc naszego społeczeństwa, w tym często dziennikarze, posłowie
      itd. przekształca się w fazę lumpów społecznych i tak to bywa - dlatego takie
      słowa są często na tapecie. Wielki wstyd.
      Z drugiej strony prokuratura i policja nic nie robią /uznając to za
      normalnośc/, żeby temu zapobiegac i tak powoli staczamy się na dno. Szkoda, ze
      większośc naszej inteligencji została zniszczona
      • spokojny.zenek dziwne rzeczy piszesz... 27.08.09, 10:54
        czteryswierki napisał:

        > Z drugiej strony prokuratura i policja nic nie robią /uznając to za
        > normalnośc/

        Ani Policja ani Prokuratura nie są od "uznawania za normalnosć" i nie takie są
        przesłanki ścigania przestępstw. Istotne jest to, czy coś jest zabronione.
        Jest MNÓSTWO rzeczy, które nie są "normalne" ale też nie są przestępstwem.

    • mareklacki Prymitywny marketing 27.08.09, 16:46
      W ten sposób zamiast budować zaufanie do marki, naraża się ją na szwank. Osoba
      odpowiedzialna za taką formę promocji dział na szkodę domniemanego
      beneficjenta. Prawdopodobnie tworzył to zespół prostaków bez pomysłów.
    • plorg Zajebista wyprzedaż, dla pierd...ch klientów 28.08.09, 12:26
      ... z jeb...mi chińskimi produktami po ch..wych cenach.

      To znamiona naszych czasów. Dziękuję ale nie skorzystam.
      • spokojny.zenek celnie to k... ująłeś :) 28.08.09, 12:31
        Co nie zmienia faktu, że nie każde chamstwo jest przestęstwem.
    • tiges_wiz wg pwn 29.08.09, 21:45
      k...a
      1. wulg. «prostytutka; też: kobieta prowadząca rozwiązły tryb życia»
      2. wulg. «przekleństwo»
      3. wulg. «o kobiecie»
      4. wulg. «o kimś, kto dla osiągnięcia korzyści postępuje w sposób moralnie naganny»

      zajebisty
      1. posp. «bardzo intensywny»
      2. posp. «robiący duże wrażenie»

      wiec juz slowo nie jest uznane za wulgarne, a pospolite. Slownik jezyka
      polskiego 2009. no coz . kiep i kiepski to tez kiedys byly wulgaryzmy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka