cillian1 26.08.09, 17:24 PiS - zajebistrzy od papieża :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
seinsein "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 17:40 A co ma "zajebisty" do słów obraźliwych ? Przecież już dawno przyjęto, że "zajebisty" nie jest przekleństwem. A teraz takie zajebiste absurdy z tego robią, ale przecież to ta nasza zajebista Polska... Kraj jednego, wielkiego absurdu Odpowiedz Link Zgłoś
iron_giant Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:23 wg słownika zajebisty jest zwulgaryzowanym synonimem: fajny, piękny, odjechany, intensywny, nadzwyczalny ect. zatem wyraz balansuje na cienkiej granicy i może zostać uznany za wyraz nieprzyzwoity w świetle zapisu w KW, o ile jest tak właśnie odbierany, choć młodzież raczej już nie widzi tej negatywnej pochodzeniowo konotacji czego z pewnością nie da się powiedzieć o osobach starszych, które właśnie takie negatywne zabarwienie tego słowa uznać mogą. Wszak reklama była w miejscu publicznym i choćby odwoływała się do segmentu rynku definiowanego jako młodzież/młodzi ludzie, jest odbierana przez ogół obywateli w tym osoby starsze, bardzo pobożne, wrażliwe językowo, świętoszkowate lub nadgorliwe ect. O wiele było prościej odwołując się do młodzieży użyć niekontowersyjnego i slangowego zajefajny, odlotowy, odjechany i byłoby po ptokach. A tak reklamodawca świadomie balansował na cienkiej, rozbujanej linie prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:00 Masz rację. Za dużo wulgarności na codzień. Pan Dyrektor zapomniał, że oprócz słowników i przepisów jest jeszcze takt i przyzwoitość oraz szacunek do innych osób. podobnie jest z reklamą Media Mrkt: Nie dla idiotów. Nie korzystam ze sklepów Media Markt bo mam za daleko do nich więc jestem idiotą? Idiotami są Ci durnie którzy tworzą i rozpowszechniają taki reklamy, bo nic innego sensownego nie potrafi się wykluć w ich miernych móżdżkach. Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:02 ereta napisał: > Masz rację. Za dużo wulgarności na codzień. Pan Dyrektor zapomniał, >########## przepraszam, miało być Prezes a nie Dyrektor Odpowiedz Link Zgłoś
wilczoooki_po-lszewik Zajebista_Postkomusza_Prokuratura __:)))))))))))))) 26.08.09, 23:27 POstkomunistyczny PO-laczkoland to kraj, który m.in. dzięki zajebistej postkomuszej prokuraturze i sądownictwu stacza się na dno we wszystkich dziedzinach i na wszystkich frontach :)) a wkrótce i tak zostanie rozebrany :))) Odpowiedz Link Zgłoś
elegancja_francja Nie przestepstwo -- zwykle chamstwo 26.08.09, 17:43 Po prostu ludzi trzeba wychowywac Odpowiedz Link Zgłoś
yamat "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 17:46 Najpierw nauczcie się odróżniać "przekleństwo" od "wulgaryzmu", potem komentujcie. PS. "Słowo często używane przez młodzież" - tym argumentem gość się skompromitował ostatecznie.... Odpowiedz Link Zgłoś
iron_giant Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:28 trzeba też rozumieć cel reklamy, czyli do kogo się zwracać i jak skutecznie można dotrzeć do określonego odbiorcy rozumianego jako segment rynku, czyli jako tylko "kawałek tortu" określanego jak populacja Polaków (zakładam, że była to reklama robiona i skutkująca w Polsce). Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:06 Właśnie to,że młodzież często wulgarnie i wręcz świńsko przeklina nie usprawiedliwia używania tego w reklamach tak jak chce tego zadufany w Sobie Prezes. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 Przekaz dla idiotów musi być idiotyczny 26.08.09, 17:47 Coraz głupsze społeczeństwo oparte na jedzeniu i kupowaniu rozumie tylko prosty i głupi język. Smutne. Odpowiedz Link Zgłoś
snellville "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:29 Zabawne jest to ze za 1500 zl zrobiono reklame na skale krajowa....brawo Nexa,widze ze glowka wam pracuje. Odpowiedz Link Zgłoś
nanabun "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:30 Prymitywna reklama dla prymitywów. W dobie analfabetyzmu wtórnego inaczej nie zrozumieją. Odpowiedz Link Zgłoś
masshisteria "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:31 obrzydliwy rusycyzm, ile kobiet w naszej historii musiało znieść to "jebanie" przez naszych wyzwolicieli... jak brak znajomości pochodzenia zwykłego słowa może zrobić wiele złego. No i to powszechne pozwolenie, pseudo tolerancja. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:34 Prokurator zastępuje Miodka? :D BTW określenie zajebisty się już dawno temu przyjęło i nikt ani nic tego nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:14 Zmieni się jeśli powszechnie będzie się potępiać i ośmieszać takich ludzi jak Prezes firmy i "twórcy" reklam. Najlepiej byłoby bojkotować tak reklamowane sklepy i towary. Tylko czy nasi genialni prawnicy i prezesi nie uznaliby wzywania do takiego bojkotu za przestępstwo? Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Jesteś zajebisty :) 26.08.09, 19:30 strikemaster napisał: > BTW określenie zajebisty się już dawno t > emu przyjęło To zależy gdzie. W takich móżdżkach jak twój - tak :) Odpowiedz Link Zgłoś
alyreariel "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 18:43 'Zajebista' to nawet nie wulgaryzm. To tylko kolokwializm, a one nie są zakazane.. Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 18:59 > Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu? bo ich wszystko obrażą, nawet Madonna. Tylko k...a zepsute zęby ich nie ruszają!!!! I to jest chore i obrzydliwe!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:20 alyreariel napisała: > 'Zajebista' to nawet nie wulgaryzm. To tylko kolokwializm, a one nie są zakazan > e.. > Czemu mnie nie dziwi, że zawiadomienie złożył poseł PiSu? ########alyrealier,w Twoim codziennym otoczeniu taki język to powszechność. U ciebie w Rodzinie mówi się tak na codzeń? Zpolitowaniem pokiwać nad Tobą głową. "Uznanie" za wysoką "kulturę" osobistą. Odpowiedz Link Zgłoś
grali1 "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 26.08.09, 19:04 To chamidło od reklamy jest albo półanalfabetą albo zrobił maturę Giertycha. On nawet nie rozumie znaczenia języka polskiego. Boję się że tego umysłowego chłamu będzie coraz więcej. Powinien zapłacić 50 000,00 zł (pięćdziesiąt tysięcy) grzywny to może zacznie się uczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:11 z tego co widzę, to do największego prymitywu dociera to najprędzej. Patrz kto to zgłosił. ;) A takich w pisie więcej :)))) Np. Madonna, nie ta z obrazka, niby w majtkach, a kto pierwszy się podniecił, patrz - znowu PiS. Nie sądzisz, że to świadczy o jego/ich chorych skojarzeniach? To retoryczne pytanie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ereta Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 19:27 cillian1 napisał: > z tego co widzę, to do największego prymitywu dociera to najprędzej. Patrz kto > to zgłosił. > > ;) A takich w pisie więcej :)))) Np. Madonna, nie ta z obrazka, niby w majtkach > , > a kto pierwszy się podniecił, patrz - znowu PiS. Nie sądzisz, że to świadczy o > jego/ich chorych skojarzeniach? > > To retoryczne pytanie ;) ######cilian1, Ty masz zdrowe sojarzenia? Słowo k.rwa to u ciebie pewno komplement w rozmowie z kobietą, bo tak to można rozumieć,skoro "zajebisty" jest cacy to k.rwa też w porządku nawet do kobiet w Twojej rodzinie? Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przes 26.08.09, 20:03 > pewno komplement w rozmowie z kobietą, rozmawiałem z kobietą, i nie wal głupot, bo się pogrążasz ;) > do kobiet w Twojej rodzinie? pomyśl, zanim odpieszesz. Gdybyśmy byli w realu, to byś dostał z placka, tak żeby cię nie uszkodzić ;) I zapamiętaj, kulturalny inaczej, że słowo nie jest równe czynom. Reklama to reklama, kiedyś za pokazanie kolana, uznano by kobietę za K...ę, tak, to co tak cię oburzyło, a teraz nawet żona pana prezydenta, pokazuje kolan! Więc nie wkurzaj mnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sonqo pracownik agencji jest winien, to on wywiesił i na 26.08.09, 19:58 nic tłumaczenia, że to było zlecenie. Zlecenie było niezgodne z prawem, więc nie obowiązywało. Powinni odmówić wywieszenia tej reklamy, a teraz to ich wina. Bo niby kogo ? kogoś kto zapłacił ? kogoś kto wymyślił ? NIE, tego co wywiesił :)) Odpowiedz Link Zgłoś
czteryswierki "Zajebista wyprzedaż" w reklamie to nie przestę... 27.08.09, 10:41 Niestety większośc naszego społeczeństwa, w tym często dziennikarze, posłowie itd. przekształca się w fazę lumpów społecznych i tak to bywa - dlatego takie słowa są często na tapecie. Wielki wstyd. Z drugiej strony prokuratura i policja nic nie robią /uznając to za normalnośc/, żeby temu zapobiegac i tak powoli staczamy się na dno. Szkoda, ze większośc naszej inteligencji została zniszczona Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek dziwne rzeczy piszesz... 27.08.09, 10:54 czteryswierki napisał: > Z drugiej strony prokuratura i policja nic nie robią /uznając to za > normalnośc/ Ani Policja ani Prokuratura nie są od "uznawania za normalnosć" i nie takie są przesłanki ścigania przestępstw. Istotne jest to, czy coś jest zabronione. Jest MNÓSTWO rzeczy, które nie są "normalne" ale też nie są przestępstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
mareklacki Prymitywny marketing 27.08.09, 16:46 W ten sposób zamiast budować zaufanie do marki, naraża się ją na szwank. Osoba odpowiedzialna za taką formę promocji dział na szkodę domniemanego beneficjenta. Prawdopodobnie tworzył to zespół prostaków bez pomysłów. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Zajebista wyprzedaż, dla pierd...ch klientów 28.08.09, 12:26 ... z jeb...mi chińskimi produktami po ch..wych cenach. To znamiona naszych czasów. Dziękuję ale nie skorzystam. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek celnie to k... ująłeś :) 28.08.09, 12:31 Co nie zmienia faktu, że nie każde chamstwo jest przestęstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
tiges_wiz wg pwn 29.08.09, 21:45 k...a 1. wulg. «prostytutka; też: kobieta prowadząca rozwiązły tryb życia» 2. wulg. «przekleństwo» 3. wulg. «o kobiecie» 4. wulg. «o kimś, kto dla osiągnięcia korzyści postępuje w sposób moralnie naganny» zajebisty 1. posp. «bardzo intensywny» 2. posp. «robiący duże wrażenie» wiec juz slowo nie jest uznane za wulgarne, a pospolite. Slownik jezyka polskiego 2009. no coz . kiep i kiepski to tez kiedys byly wulgaryzmy Odpowiedz Link Zgłoś