Dodaj do ulubionych

Rosja: "Polska knuła z Hitlerem"

    • trup Straszne ale Zachód zje każdą kupę putina 27.08.09, 23:33
      Sarkozy od chryi z Osetia w zeszłym roku jeszcze ma ryj umazany kałem.
    • profanum_vulgus Rosja umiera 27.08.09, 23:34
      a ja nad jej grobem tańczę i cieszę się bo jestem wolnym
      człowiekiem. Rosja umiera na HIV, alkoholizm i gruźlicę.
      Czemu nie smucę się z tego powodu choć mam ludzkie uczucie?
      Odpowiem - bo wiem, że Rosja to wrzód na ciele WOLNEGO ŚWIATA
      i że im rychlej zdechnie tym lepiej dla ludzkości.
      Hehehe.
      • trup Re: Rosja umiera 27.08.09, 23:42
        Kolego, mam złe wieści, putin z miedwiediewem są stosunkowo młodzi, mają
        doskonałą opieke medyczną, świeżych organów w razie czego w bród i działając w
        duecie są praktycznie niusuwalni, niezniszczalni i nieśmiertelni. nawet, gdy
        jeden z nich padnie, drugi dobierze sobie tylko "młodego" i dalej pojada w
        tandemie. beda się tylko wymieniać stołkami a miliony głupich kacapów będa im
        codzień bić pokłony. taka to jest demokracja rosyjska, gdzie tzw wyborca wybiera
        zawsze tego, kto obiecuje najmocniej zlać go po ryju. taka to niewolnicza,
        kacapska natura.

        profanum_vulgus napisał:

        > a ja nad jej grobem tańczę i cieszę się bo jestem wolnym
        > człowiekiem. Rosja umiera na HIV, alkoholizm i gruźlicę.
        > Czemu nie smucę się z tego powodu choć mam ludzkie uczucie?
        > Odpowiem - bo wiem, że Rosja to wrzód na ciele WOLNEGO ŚWIATA
        > i że im rychlej zdechnie tym lepiej dla ludzkości.
        > Hehehe.
        >
        • profanum_vulgus Re: Rosja umiera 27.08.09, 23:48
          Kolego. Chyny mają gdzieś czy w Rosji jest 180 mln zrobaczałych,
          zapitych obywateli czy 80 mln zgniłych, zawirusowanych AIDS kacapów.
          Granica chińsko-polska granicą pokoju.
          AMEN.
        • 1stanczyk "miliony głupich kacapów będa im codzień bić .. 27.08.09, 23:55
          "miliony głupich kacapów będa im codzień bić pokłony."

          Kogo mogly pozbawic na blisko 150 lat suwerennosci narodowej i panstwoej
          "milionny glupich kacapow" ?

          Moze madrzejszych ?

          A moze tylko tych pyskatych, bezradnych w swoim przekonaniu o wyzszosci i
          wscieklych w poczuciu zagubienia wobec swiata, ktorego albo nie rozumieja, albo
          po prostu nie sa w stanie zrozumiec ?

          Re: Rosja umiera
          • alfalfa Re: "miliony głupich kacapów będa im codzień bić 27.08.09, 23:58
            1stanczyk napisał:

            > Kogo mogly pozbawic na blisko 150 lat suwerennosci narodowej i
            panstwoej
            > "milionny glupich kacapow" ?
            >
            > Moze madrzejszych ?

            No proszę, zamordyzm i siła = mądrość. Proszę o więcej tej
            odświeżającej i głebokiej myśli humanistycznej, opowiedz jak Was
            czytać żeby zrozumieć.
            A.
            • 1stanczyk "zamordyzm i siła = mądrość" 28.08.09, 00:21
              Madroscia jest przede wszystkim tak sie rzadzic by moc przekazac i wladze i
              wlasne panstwo silniejsze dorobkiem od tego jakie w spusciznie pozostwily nam
              poprzednie pokolenia.

              Tej madrosci w nas nie ma od pokolen.

              Wolimy katastrofy, bajdurzenie o honorze i zycie na koszt przyszlych pokolen,
              wlasne tanie aspiracjie, ambicje, chciejstwo i fobie od odpowiedzialnosci za
              kraj, za przyszlosc, za nasza wspolnote.

              Te dwadziescia lat bylo tego wystarczajacym swiadectwem.

              Re: "miliony głupich kacapów będa im codzień bić
              • alfalfa Re: "zamordyzm i siła = mądrość" 28.08.09, 00:35
                Każde pokolenie ma paletę wygoru, tamto nie miało dobrej, nawet
                niezłej. To były postacie tragiczne, im pozostał honor. Nie wiem czy
                jesteś to zrozumieć bo gdy by pójść Twoim przewodem, Polska miała
                obowiązek naśladować Węgry czy Rumunię, pewnie to by Wam ułatwiło
                argumentację i dało czystą rację, a tak trzeba na głowie stawać i
                wymyślać. Powodzenia, róbcie te swoje akrobacje, Świat się przygląda
                i uczy.
                A.
                • 1stanczyk "Świat się przygląda i uczy." 28.08.09, 01:18
                  "Świat się przygląda i uczy."

                  Swiat sie nie przyglada, swiat idzie do przodu, ucieka bo nie rozumie
                  zostawiajac nas, nie pierwszy juz raz zreszta, jesli nie w tyle to z boku pomimo
                  naszych usilnych i nierzadko pajacowtych prob (jak ta Kaczynskiego na moscie w
                  Strasbourgu) bycia w pierwszym szeregu.
                  To, ze swiat nas nie widzi, to jeszcze nic zlego.
                  Uczyc sie nie ma specjalnie czego.

                  Tym, ze my nie widzimy swiata i nie chcemy sie od niego niczego uczyc, po tylu
                  przegranych przez naszych przodkow wiekach, wyrzadzamy tylko samym sobie krzywde.

                  Re: "zamordyzm i siła = mądrość"
          • trup Re: "miliony głupich kacapów będa im codzień bić 28.08.09, 00:12
            gospodin "1stanczyk",
            co te cyferki znaczą w waszych nickach?
            to jest jakiś kod, stopień w hierarchii służbowej a może konkretny wydział.
            Macie te cyferki juz od paru lat i tak właśnie nie mogę rozgryźć ich znaczenia...

            1stanczyk napisał:

            > "miliony głupich kacapów będa im codzień bić pokłony."
            >
            > Kogo mogly pozbawic na blisko 150 lat suwerennosci narodowej i panstwoej
            > "milionny glupich kacapow" ?
            >
            > Moze madrzejszych ?
            >
            > A moze tylko tych pyskatych, bezradnych w swoim przekonaniu o wyzszosci i
            > wscieklych w poczuciu zagubienia wobec swiata, ktorego albo nie rozumieja, albo
            > po prostu nie sa w stanie zrozumiec ?
            >
            > Re: Rosja umiera
      • niszczkaczyzm Re: Rosja umiera 28.08.09, 00:40
        profanum_vulgus napisał:


        > Odpowiem - bo wiem, że Rosja to wrzód na ciele WOLNEGO ŚWIATA
        > i że im rychlej zdechnie tym lepiej dla ludzkości.

        AMEN !!! (jak jestem ateista) wrzod to za mało...to kiła ,syfilis,hiv i
        najgorsza zaraza jaka kiedykolwiek istniała we wspołczesnym swiecie. Jedyne czym
        mozna oswiecic kacapow to A bombki choinkowe .
        >
    • 1stanczyk "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokumentów 27.08.09, 23:35
      "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokumentów przedwojennego rządu polskiego a
      nie W-wa."

      Nie tylko naszych ale rowniez niemieckich i wielu innych.
      Maja Rosjanie jeszcze czym "zawalczyc" nie tylko zbrojnie (Gruzja).
      Copie tego, co zniszczono za czasow Solidarnosci w archiwach PRL-u tez sa w Moskwie.
      Czeka nas jeszcze, a szczegolnie naszych odmozdzonych pyskaczy, niejedna
      niespodzianka.

      Tak to jest jak potrzeba naszej politycznej "swietosci" ma byc zwyczajnym
      parawanem "patriotycznego" kociokwiku ktorym tlumacza swoje bledy nasze
      polityczne pajace.

      PS
      Wiarygodnosc tych trzymanych w Moskwie dokumentow mozna bez trudu sprawdzic.
      Re: Przegrana PL chce zwyciężyć zwycięzcę po lata
      • dr.ozdek Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 00:03
        Stanczyk, prosze naucz sie polskiego! To stawianie czasownikow na koncu zdania
        (abstrahujac od demagogii) denerwuje. Polska skladnia mowi jasno:
        podmiot-orzeczenie. A moze ty nadwolzanski Niemiec?
        • eva15 [...] 28.08.09, 00:45
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • eva15 Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 01:01
          Ale numer, usunęli mi post pouczający dr.odka w temacie poprawnej polszczyny!
          • dr.ozdek Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 01:26
            Tja, dziecino. Mialas pecha! Moze pyskujesz zbyt silnie? To nie pierwszy raz jak cie wywalili :-). Bene notalski: "w temacie" jest wprawdzie powszechnie stosowane, co nie oznacza, ze prawidlowo. Po polsku pisze sie (i mowi): "na temat".
            • eva15 Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 01:33
              No popatrz, a napisałam tylko, że w polskim wbrew temu co pleciesz, nie ma
              sztywnego umiejscowienia podmiot-orzeczenie, a w nimieckim wbrew temu co
              bełkoczesz, czasownik nie występuje (pomijając zdanie podrzędnie
              przyporządkowane) na końcu zdania.
              I za to mnie zlikwidowali... Dbają o ciebie na forum całkiem jak o kpixa.
              • dr.ozdek Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 01:46
                Naturalnie, ze ma! Zasady jezyka polskiego mowia wyraznie o szyku zdania. Cytat:"Wiarygodnosc tych trzymanych w Moskwie dokumentow mozna bez trudu sprawdzic" - cudowna polszczyzna. I przetlumacz to zdanie na niemiecki. Lacznie z zastosowaniem czasownika posilkowego. Und tschüs!
              • malkontent6 Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 05:09
                eva15 napisała:

                > a w nimieckim wbrew temu co
                > bełkoczesz, czasownik nie występuje

                Podobno Stalin był autorytetem w znajomosci gramatyki języka
                niemieckiego.
            • jankowski1960 Re: "to Moskwa jest w posiadaniu tajnych dokument 28.08.09, 15:13
              dr.ozdek napisał:
              > wane, co nie oznacza, ze prawidlowo. Po polsku pisze sie (i
              mowi): "na temat".

              Do diaska, czy to jest forum gramatyki normatywnej jezyka polskiego?
      • pantanal Jeszcze jedna moskiewska szmata? 28.08.09, 00:27
    • statystyka_agentury Ogłaszam konkurs z nagrodami! 27.08.09, 23:42
      Kto znajdzie przynajmniej jeden post, którego autorem jest eva15, krytyczny
      względem Kremla, otrzyma atrakcyjną nagrodę. Ponadto, jeśli szczęśliwy
      poszukiwacz doszuka się jeszcze dodatkowo jakiegoś pochlebnego dla Polski
      komentarza evy15, wtedy może liczyć na podwójną nagrodę.

      Czekam niecierpliwie na zgłoszenia z linkami.

      Uwaga! eva15 także może uczestniczyć w tym konkursie.
      • eastsider Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 01:01
        statystyka_agentury napisała:

        > Kto znajdzie przynajmniej jeden post, którego autorem jest eva15,
        krytyczny
        > względem Kremla, otrzyma atrakcyjną nagrodę. Ponadto, jeśli
        szczęśliwy
        > poszukiwacz doszuka się jeszcze dodatkowo jakiegoś pochlebnego dla
        Polski

        > komentarza evy15, wtedy może liczyć na podwójną nagrodę.
        >
        > Czekam niecierpliwie na zgłoszenia z linkami.
        >
        > Uwaga! eva15 także może uczestniczyć w tym konkursie.
        ---------------------------------------------------------------------
        Moj Ulubiony Agencie Statystyki,

        Proponujesz internautom polowanie z nagrodami, a nie okresliles jakie
        to beda nagrody. Zalatujesz troche IPN-em, troche ABW-em, a nawet
        C2H5OH. Nie bawie sie z Toba.
        • statystyka_agentury Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 01:13
          > Moj Ulubiony Agencie Statystyki,
          >
          > Proponujesz internautom polowanie z nagrodami, a nie okresliles
          > jakie to beda nagrody. Zalatujesz troche IPN-em, troche ABW-em,
          > a nawet C2H5OH. Nie bawie sie z Toba.

          Regulamin konkursu zakłada, że nagroda będzie niespodzianką. Mogę tylko
          zdradzić, iż będzie to niespodzianka przyjemna dla wygrywającego. Jeśli marzy Ci
          się butelka dobrego C2H5OH, dostaniesz ją jako dodatkowy bonus.
          • pereiro Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 01:41
            statystyka_agentury napisała:

            > dostaniesz ją jako dodatkowy bonus.

            Znalazłem taki wpis, ale wkleję link tylko wtedy, jeś,i dostanę bonus
            niedodatkowy :D
            • statystyka_agentury Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 16:43
              > Znalazłem taki wpis, ale wkleję link tylko wtedy, jeś,i dostanę bonus
              > niedodatkowy :D

              Regulamin przewiduje wyłącznie bonusy będące dodatkiem do nagrody głównej.
              Niedodatkowych bonusów nie ma.
      • malkontent6 Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 04:46
        Czy nagrodą będzie fotografia Ewy w stroju kołchoźnicy?
        • statystyka_agentury Re: Ogłaszam konkurs z nagrodami! 28.08.09, 16:46
          > Czy nagrodą będzie fotografia Ewy w stroju kołchoźnicy?

          Gdybym tego rodzaju nagrody przewidywał, to nagrodą mogłaby być jedynie
          fotografia kołchoźnicy w stroju Ewy.
    • agnat2 Świnia...Orła nigdy...he he CCCP+ZSRR=Rosja 27.08.09, 23:52
      Wcześniej honor !!!
      www.wprost.pl/ar/160917/Polski-honor/
      "Masz pan racje i nie masz pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o
      orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie; gdyby porównała swoje
      niechlujstwo, swój brudny chlew, swoja ordynarność barbarzyńską,
      swoja sile głupią i brutalna, swój wstrętny, rechoczący głos, swój
      rozum sprowadzony tylko do najobfitszego nażerania sie, gdyby to
      wszystko porównała z pięknościami orla, z jego żądza swobody, z jego
      chęcią do podsłonecznych wzlotów, z jego duma, miłością obszarów -
      znienawidziłaby go i pogardzała nim."
    • asmall4 Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 27.08.09, 23:55
      Kacapstan jak zwykle poprzez projekcję zarzuca Polsce to co de facto sam
      zrobił z Hitlerem.

      Widzimy tutaj aktywny udział SWR , która cały czas wręcz chlubi się komuszym ,
      bandyckim dziedzictwem KGB.

      Ta to wygląda dziś "nowa" , "demokratyczna" , "żyjąca w zgodzie z sąsiadami"
      Rasija .

      Im bardziej się zmieniają tym bardziej są podobni do CCCP :)

      Tak trzymać .
    • glemp1 Żenada 27.08.09, 23:55
      Gdyby Polska chciała iść z Niemcami na Rosję, to polscy żołnierze w
      Moskwie defilowaliby przed Hitlerem i Rydzem-Śmigłym wspólnie z
      wehrmachtem. Niech nasi wschodniosłowiańscy kuzyni zastanowią się
      najpierw, jakie idiotyczne historyjki rozpowszechniają.
      • wlodzimierz.ilicz Gdyby Polska chciała iść z Niemcami na Rosję to 28.08.09, 00:18
        byłaby na liście Hitlera następna.
        Rząd II RP dobrze o tym wiedział.
        • pantanal Niechcący powiedziałeś prawdę, moskalu. 28.08.09, 00:32
          wlodzimierz.ilicz napisał:

          > byłaby na liście Hitlera następna.
          > Rząd II RP dobrze o tym wiedział.
        • malkontent6 Re: Gdyby Polska chciała iść z Niemcami na Rosję 28.08.09, 05:13
          wlodzimierz.ilicz napisał:

          > byłaby na liście Hitlera następna.
          > Rząd II RP dobrze o tym wiedział.

          Dziwne, w tym samym wątku napisałeś, że polski rząd kochał Hitlera.
    • agnat2 Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 27.08.09, 23:56
      Świnia...Orła nigdy...he he CCCP+ZSRR=Rosja
      Wcześniej honor !!!
      www.wprost.pl/ar/160917/Polski-honor/
      "Masz pan racje i nie masz pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o
      orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie; gdyby porównała swoje
      niechlujstwo, swój brudny chlew, swoja ordynarność barbarzyńską,
      swoja sile głupią i brutalna, swój wstrętny, rechoczący głos, swój
      rozum sprowadzony tylko do najobfitszego nażerania sie, gdyby to
      wszystko porównała z pięknościami orla, z jego żądza swobody, z jego
      chęcią do podsłonecznych wzlotów, z jego duma, miłością obszarów -
      znienawidziłaby go i pogardzała nim."
    • agnat2 Świnia...Orła nigdy...he he CCCP+ZSRR=Rosja 27.08.09, 23:59
      Wcześniej honor !!!
      www.wprost.pl/ar/160917/Polski-honor/
      "Masz pan racje i nie masz pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o
      orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie; gdyby porównała swoje
      niechlujstwo, swój brudny chlew, swoja ordynarność barbarzyńską,
      swoja sile głupią i brutalna, swój wstrętny, rechoczący głos, swój
      rozum sprowadzony tylko do najobfitszego nażerania sie, gdyby to
      wszystko porównała z pięknościami orla, z jego żądza swobody, z jego
      chęcią do podsłonecznych wzlotów, z jego duma, miłością obszarów -
      znienawidziłaby go i pogardzała nim."
      pzdr
    • lokiferrari Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 00:00
      o Boże, co to za bzdury! niech się lepiej zajmą swoimi turystami!
      tinyurl.com/mtersjgnoje!
    • agnat2 ZSRR...ZSRR...ZSRR 28.08.09, 00:06
      Wcześniej honor !!!
      www.wprost.pl/ar/160917/Polski-honor/
      "Masz pan racje i nie masz pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o
      orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie; gdyby porównała swoje
      niechlujstwo, swój brudny chlew, swoja ordynarność barbarzyńską,
      swoja sile głupią i brutalna, swój wstrętny, rechoczący głos, swój
      rozum sprowadzony tylko do najobfitszego nażerania sie, gdyby to
      wszystko porównała z pięknościami orla, z jego żądza swobody, z jego
      chęcią do podsłonecznych wzlotów, z jego duma, miłością obszarów -
      znienawidziłaby go i pogardzała nim."
    • bmc3i Sku...one rusy 28.08.09, 00:08
    • agnat2 Świnia...Orła nigdy nie zrozumie !!! 28.08.09, 00:10
      Wcześniej honor !!!
      www.wprost.pl/ar/160917/Polski-honor/
      "Masz pan racje i nie masz pan racji. Świnia, gdyby rozumowała o
      orle, dajmy na to, rozumowałaby podobnie; gdyby porównała swoje
      niechlujstwo, swój brudny chlew, swoja ordynarność barbarzyńską,
      swoja sile głupią i brutalna, swój wstrętny, rechoczący głos, swój
      rozum sprowadzony tylko do najobfitszego nażerania sie, gdyby to
      wszystko porównała z pięknościami orla, z jego żądza swobody, z jego
      chęcią do podsłonecznych wzlotów, z jego duma, miłością obszarów -
      znienawidziłaby go i pogardzała nim."
    • niszczkaczyzm a Sobieski był sułtanem. 28.08.09, 00:31
      po cholere w ogole te kacapskie pierdy komentowac?
      przeciez to tak jakby stac nad szambem i wsłuchiwac sie w dzwieki z niego
      wydobywajace. rosja to odwieczne szambo, gnojowica i zakała swiata. sam nie
      wiem co jest gorsze...katolicyzm i papizm czy rosja i jej poplecznicy.
      • niszczkaczyzm Re: a Sobieski był sułtanem. 28.08.09, 00:36
        niszczkaczyzm napisała:

        PS. Przypomniał mi sie stary dowcip jak to Niemiec ,Polak i kacap załozyli sie
        kto dłuzej wytrzyma ze smierdzaca swina w komorce 2x 2 metry. Pierwszy wlazł
        niemiec....po kwadransie wali w dzrwi..wypusccie mnie dłuzej nie wytrzymam,
        wlazł polak.... po godzinie wali w drzwi ...puszaczajcie juz nie moge. Wlazł
        rusek...,mija 1 godzina ,2 , 3 ,5 ,9 ...w koncu walenie do drzwi : wypada swinia
        i kwiczy wniebogłosy z odrazy.
    • minipolak cos w tej eskalacji jest 28.08.09, 00:46
      nagle ludzie radzieccy tak bronia swojej imperialnej polityki
    • vomitorium1 Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 00:46
      ciężkie czasy (чacы) mówił rus
      kiedy z dworca zegar niósł
      (tylko on nie był profesorem
      i umiał mówić po rosyjsku)
    • gandalph Na złodzieju czapka gore, jak mówi stare ... 28.08.09, 00:57
      ... przysłowie.
      W SWR Rosji chyba wszystkie rozumy postradali.
      Nie było żadnego knucia polsko-niemieckiego przeciwko Sowietom ani odwrotnie -
      z Sowietami przeciwko Niemcom.
      Po kryzysie monachijskim Ribbentrop zaproponował amb. Lipskiemu m.in.
      przystąpienie do paktu antykominternowskiego, czego Polska odmówiła.
      Pakt o nieagresji z 1934 r. nie był żadnym knuciem antysowieckim, lecz po
      prostu normalizacją stosunków z Niemcami, które były dość napięte w ostatnich
      latach przed przewrotem w Niemczech, z długotrwałą i wyniszczającą wojną celną
      włącznie. Analogiczny pakt Polska zawarła wcześniej z ZSRR. Ten pierwszy
      zerwał Hitler w marcu 1939, ten drugi - Stalin 17 września 1939.
      Knucie przez Polskę czy to w jedną, czy drugą stronę było po prostu
      niemożliwe, gdyż było sprzeczne z polską racją stanu i z przyjętą doktryną.
      Skoro w SWR sformułowali tak idiotyczne wnioski, to znaczy, że albo siedzą tam
      durnie, albo sporządzili paszkwil na wyraźne zamówienie z góry; papier jest
      cierpliwy! Zresztą, jak uczy doświadczenie, po Rosji niczego mądrego
      spodziewać się nie należy i należy te wypociny po prostu zignorować. Wdawanie
      się w pyskówkę z nimi nie ma żadnego sensu, bo może właśnie o to im chodzi.
    • alik666 kacapowania ciąg dalszy 28.08.09, 00:58
      Zaczyna mnie to już wku...ać. Codziennie czytam co kacapy powiedziały o Polsce
      i dlaczego to Polska jest winna wszystkiego.

      Mam tego dosyć. Żądam aby nieroby z nierządu zaczęły coś w końcu z tym robić.
      Wynaleziono "kłamstwo oświęcimskie" to niech tumany wynajdą inne "kłamstwo
      wojenne", za głoszenie którego będzie groziło wieloletnie więzienie.

      Powołać instytucję {w tym akurat świniaki jesteście dobrzy, kolejne ciepłe
      posadki dla swojego robactwa za publiczny haracz}, która będzie chroniła przed
      wszelakimi przejawami antypolonizmu. Antypolonizm ma zostać zrównany z
      antysemityzmem. Jeśli komuś zarzucę, że praktykuje 'ap' wtedy ten buc ma być
      skończony.

      Skoro można walczyć o dobre imię żydów, to chyba o Polaków też można. Czy
      jednak my jesteśmy z tej gorszej rasy i nic nie mamy do gadania ?

      Oczywiście pisać to ja sobie mogę. Zbiorę tylko burzę w postaci krytyki
      jakiegoś poprawnego politycznie prostaka/uczniaka. A tuskomatoły nadają się
      tylko do prowadzenia swojej polityki uśmiechu. Rudy się uśmiechnie i powie,
      nie dajmy się sprowokować. Neville Chamberlain się znalazł...

      Proszę mnie tylko źle nie zrozumieć. Pisdzielstwo byłoby na ich miejscu
      jeszcze gorsze i ich zdania nawet nie biorę pod uwagę. Nie mam też nic przeciw
      wizycie Putlera, 1 września. Niech przyjeżdża, rozmawiać z nimi trzeba.
      Przecież na wojnę z nimi nie pójdziemy. A i gaz i ropę niestety trzeba od nich
      kupować.

      Tylko żeby umiał się zachować i nie palnął niczego w kacapskim stylu... Dobrze
      byłoby go posadził gdzieś w 6 rzędzie - jak Alka parę lat temu - i wspomnieć o
      głównych uczestnikach tej wojny pomijając Rosję, no ale znowu, nie możemy
      sobie na to pozwolić. Znów ta nieszczęsna ropa i gaz, no i do tego trzeba mieć
      jaja...
    • statystyka_agentury Spadek aktywności agenta eva15? 28.08.09, 01:17
      W ostatnich kilku miesiącach kremlowski agent eva15 zdecydowanie rzadziej
      pojawiał się na forum gazety. Z pewnością nie jest to sprawa przypadku. Nick
      eva15 został już dostatecznie skompromitowany. Prawie wszyscy doświadczeni
      forumowicze, poza Rosjanami i ich polskojęzycznymi pachołkami (dla przykładu
      niejaki lubat), wiedząc dla kogo pracuje eva15, zdecydowanie ją/go potępiają.
      Dlatego eva15 nie jest już zapewne jedynym nickiem tego putinowskiego
      przydupasa. Jest też inna możliwość wyjaśnienia ostatniego spadku aktywności
      przebrzydłego, ultra-antypolskiego agenta: pobyt na szkoleniu i zmiana
      strategii. Kremlowska wierchuszka przygotowuje swoich internetowych
      propagandzistów do intensywnej kampanii dezinformacyjnej w związku z szykowaną
      napaścią na Gruzję. To, że Rosja się do niej przygotowuje nie ulega
      najmniejszej wątpliwości (tylko zdecydowane stanowisko całego świata może
      odwieść kremlowskich barbarzyńców od tego zamiaru). Potrzebna jest przede
      wszystkim dobra prowokacja, a potem wrzawa w Internecie przy pomocy
      wyszkolonych brygad przez 24 godziny na dobę. Antypolskie wybryki rosyjskiej
      propagandy, która
      tradycyjnie, po stalinowsku fałszuje historię, także nie są przypadkowe.
      Zostały starannie zaplanowane przez rosyjskich totalitarystów i są przy tym
      kolejną okazją do treningu dla agentury rosyjskiej internetowej służby
      bezpieczeństwa.
    • vomitorium1 Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 01:23
      to straszna propaganda
      (tylko co to będzie jak niemcy, anglicy, amerykanie, francuzi to
      udokumentują ?)
      • wet3 Re: vomitorium1 28.08.09, 02:02
        vomitorium1 napisał:

        > to straszna propaganda
        > (tylko co to będzie jak niemcy, anglicy, amerykanie, francuzi to
        > udokumentują ?)

        A pod deklem u ciebie, zawziety polonofobie, wszystko w
        porzadku????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!


    • adam_l27 Putin - persona non grata. 28.08.09, 01:41
      Nie życzę sobie tych zakłamańców na obchodach 70 rocznicy.
    • vomitorium1 Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 01:44
      optymiści to są ludzie,
      którym brak imformacji
    • greenpiss Niestety, za mało aktywnie knuła 28.08.09, 02:30
      Trzeba było uknuć raz a dobrze, to by teraz kacapy, zamiast cudeńka wypisywać,
      zachrzaniały przy świniach u bauera nad Wołgą. Cóż, nie skorzystaliśmy z
      okazji (a owo nie skorzystanie jest samo w sobie dowodem idiotyzmu kacapskich
      oskarżeń).
      • thadd Re: Niestety, za mało aktywnie knuła 28.08.09, 02:41
        Wierze Rosjanom chocby dlatego ze i teraz Polska ma wielkomocarstwowe zakusy,
        tez prowokuje US by wplataly sie w wojne z Rosja ( kaczynskiego wystepy w Gruzji
        ) a to co pisza Rosjanie to zadna rewelacja bo sa to znane powszechnie fakty
        historyczne . Z drugiej strony swiat uwierzy Rosji tak jak wierzy w polskie
        obozy smierci, udzial Polakow w eksterminacji zydow. Polska prawda jest po
        polsku w jezyku polskim i skierowana do Polakow i jako taka nie ma zadnej
        wartosci. Przekonajcie swiat ze macie racje.
        • dr.ozdek Re: Niestety, za mało aktywnie knuła 28.08.09, 08:17
          thadd napisal: "a to co pisza Rosjanie to zadna rewelacja bo sa to znane powszechnie fakty historyczne". Fakty dzieciaku, fakty prosze i zrodla!
    • mirabilius Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 03:08
      Proszę obejrzeć film pod tytułem "THE SOVIET STORY"

      THE SOVIET STORY TRAILER na youtube

      Daje wiele przerażających odpowiedzi na temat faszystowsko-sowieckich stosunków oraz zbrodni jakich dopuścili się Rosjanie.

      W chwili obecnej mamy bardzo niebezpieczną sytuację w Rosji - przypomina okres po pierwszej wojnie światowej w Niemczech... Oby historia się nie powtórzyła.
    • brauling Rosja: "Polska knuła z Hitlerem" 28.08.09, 03:37
      Niemoga sie pogodzic z upadkiem tego burdelu jakim byl CCCP,dlatego to
      wypisuja w koncu to ich narodowa swietosc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka