Dodaj do ulubionych

Słodki Bangkok

30.08.09, 11:13
Bzdury.Wszystko
Obserwuj wątek
    • migiem_migiem dlaczego bzdury? 31.08.09, 10:31
      nie wiem jak jest w Tajlandii, ale Chiny bardzo pasują do tego opisu. naprawde
      bardzo podobnie sie wszystko odbywa.
    • oligiusz to nie bzdury -> tak jest, niestety... 31.08.09, 23:15
      mi znajoma Tajka powiedziala, ze w Tajlandi kazdy Europejczyk to bogacz dla
      miejscowego i bedzie sie kazdy do mnie usmiechal, niekoniecznie szczerze...
      szczegolnie w tych najbardziej turstycznie rozwinietych regionach, nawiasem
      mowiac Tajowie i Filipinczycy to fantastyczni ludzie...
    • polonia-usa Kaska niezla rowniez. 01.09.09, 17:22
      Kasa niezla, 12X6000=$ 70 000 rocznie NETTO , w USA jako szef
      hotelowej cukierni musialby sie niezle nagibac zeby to zarobic.
      • minkat Re: Kaska niezla rowniez. 02.09.09, 11:30
        Nie jako szef hotelowej cukierni, tylko Chef Pâtissier. To odpowiedzialne
        stanowisko.
        • noducks Re: Kaska niezla rowniez. 11.10.09, 18:14
          z angielska pastry chef, jak to dumnie brzmi (ironia) i oznacza nikogo
          wiecej niz szefa cukiernikow. praca smieciarza tez jest odpowiedzialna,
          dowiesz sie o tym jesli kiedys zastrajkuja i przez kilka tygodni nikt
          nie odbierze ci smieci. choc osobiscie znam bardziej odpowiedzialne
          zawody: pilot, lekarz itp
          • arius5 Re: Kaska niezla rowniez. 11.10.09, 21:01
            No widzisz, tylko "znasz" zawody, bo pewnie na smieciarza tez sie nie nadajesz.
    • princealbert powodzenia! 03.09.09, 23:31
      fajnie, ze sobie ludzie radza nawet w odleglej Azji. Tak trzymac.
    • tomaszchrzan Słodki Bangkok 11.10.09, 16:30
      Brawo, tak trzymac! Brakuje nam w Polsce ludzi nie tylko tak przedsiebiorczych
      jak pan Slawomir, ale i rowniez tak otwartych na swiat! Gratulacje!
      • jkmjkm Re: Słodki Bangkok 11.10.09, 19:01
        chrzanisz.
    • arius5 Cos w tym musi byc 11.10.09, 21:04
      Mnie takze zmienił się charakter po latach w Skandynawii.
      Przestałem byc zawistny, chamski i przestałem traktowac innych ludzi jak smieci.
      Czyli pozbyłem sie typowo polskich cech.
      • kynos1 Re: Cos w tym musi byc 11.10.09, 21:24
        Pare postow wyzej arius5 napisal:
        >No widzisz, tylko "znasz" zawody, bo pewnie na
        >smieciarza tez sie nie nadajesz.

        A potem wyznal, ze:
        >... po latach w Skandynawii. Przestałem byc zawistny, chamski ...

        Mysle, ze jeszcze troche musisz popracowac.
    • 2berber Słodki Bangkok 11.10.09, 21:46
      Załatwić wszystkim Polakom wchodzącym w dorosłe życie
      obowiązkowe 2-3 letnie praktyki w takiej Tajlandii.
      To by było dobre - tylko na koniec nie miał by kto
      tutaj po naszej śmierci światła zgasić :-(.
    • tuli_pan Re: Słodki Bangkok 12.10.09, 06:20
      to wszystko bzdury?

      sam jestes bzdurą, napisz co w tym tekscie jest bzdurne dla ciebie

      moze jest zbyt wiele przesady w tym ze to kraj usmiechnietych ludzi, oni po
      prostu maja taki wyraz twarzy, i reaguja usmiechem nawet gdy sa zdenerwowani
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka