Dodaj do ulubionych

pierwsza miłość-dno się zrobiło

10.05.07, 14:43
od jakiegoś czasu podpatruję ten serial, ale to co się teraz zrobiło to
ŻENADA!!! chyba producentowi weny zabrakło. jak widzę aktora grającego pawła
i słyszę ten jego zrozpaczpny głosik to nóż się w kieszenie otwiera i idiotka
kinga, której chłoptaś musiał powiedzieć że jest niewidomy, inaczej kretynka
tkwiła by w nieświadomosci do ślubu. no i debilne wątki-wspomnienia o marysi.
jakie to smutne ... żygać się chce.
może producent wejdzie na to forum bo to co teraz robi nie nadaje się do
oglądanie. chyba że na polsacie2 o północy...
Obserwuj wątek
    • gweeny Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło 10.05.07, 22:29
      Ten serial nigdy nie był wysokich lotów, ale rzeczywiście to co się teraz
      dzieje jest już szczytem.
      Oglądam go jako doskonałą komedię! :D
      • Gość: martek Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: 83.168.96.* 11.05.07, 20:43
        i tak najlepsze sa te zawziete miny pawla i jego komiczne odgrazanie sie, taa
        jestem jeden gangster boi sie drugiego ale pawel to sie nikogo nie boi.
        ja tamz tego wszystkiego to najbardziej monike lubiłam, chyba za to ze nie byla
        taka przesłodzona i dramatyczna.
        • Gość: Sardyna_ Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.07, 21:48
          Orzesz maj gad a widzieliście dziś psychodeliczny sen Majeczki?? W pierwszej
          chwili pomyślałam, że wzięłam za dużo tabletek przeciwbólowych i tak mi ekran
          lata, ale szybko odkryłam prawdę... Buehehee... Że niby co ten sen miał
          symbolizować?? Facet w białej masce z gigantycznym nochalem był the best, do
          momentu kiedy nie wkroczył Zelt w garniaku i butach kowbojskich założonych a'la
          gumofilce :)) Odpadam przy tym serialu.._-_
          • Gość: mm Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.zlotniki.pl 11.05.07, 22:06
            zenada do kwadratu !!!!!!
            • Gość: policjantbenek Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 05:45
              Najlepsza była scena potracenia Marysi przez tego wiochmena:D

Gorszej kukły nie dali rady załatwic,rownie dobrze mogli "zatrudnic"dmuchana
              lalę z sex shopu do tej roli...
              • Gość: fasola Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.2-0.pl 12.05.07, 07:57
                te machy na imprezie kojarzyły mi się z taką orgiet party w stylu "Eyes wide
                shot"....nieźle, nieźle....
      • Gość: wiola Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.toya.net.pl 12.05.07, 20:46
        jak se pomyśle o pawle co groził gangsterowi który trzęsie całym miastem to nic
        tylko lać ze śmiechu
    • Gość: ja Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.05.07, 10:27
      serial sie zrobił krotko mowiac daremny... kiedys lubiłam go ogladac bo byl ze
      tak powiem całkiem zyciowy teraz to juz przesada to porwanie itp masakra
      • Gość: wiola Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.toya.net.pl 12.05.07, 20:42
        ten film teraz to jest masakra totalne dno.jest w nim mnóstwo absurdu
        np.paweł(mechanik)chciał zostać strażakiem i został z dnia na dzień od tak
        takich głupot w serialu jest mnóstwo.a kinga to jakaś skończona idijotka a o
        bartku nawet nie wspomnę.a ta ta przesłodzona marysia...no poprostu dno a na
        początku zapowiadał się fajnie
    • komachi Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło 12.05.07, 23:32
      ale dzięki temu serialowi przeczytałam przed chwilą świetne komentarze (patrz
      wyżej). komentarze o niebo lepsze niz scenaruisz "filmu"....;)
    • Gość: czer Dno to było od 1. odc-teraz doszlo 1,5m mułu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.07, 18:03
      jw.
      • Gość: _stacey_ Re: Dno to było od 1. odc-teraz doszlo 1,5m mułu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 05:27
        Ciagle skwaszona Kinga ,wiecznie pretensjach az sie prosi o przywalenie z
        liscia;(

Lubie jedynie Marka(fajny aktor i facet-mimo,że ma swoje latka..)
    • komachi Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło (Jagoda) 17.05.07, 20:42
      a co sądzicie o pokazie mody przy metamorfozie Jagody?? jak dla mnie
      to "kreacje" (poza ostatnią sukienką), makijaż i fryzura były..... wymowne (
      choć to nie jest odpowiednie słowo). i jak dziewczyna, która cały czas chodzi w
      bojówkach( i pewnie glanach) nagle potrafi zgrabnie chodzić w damskich
      bucikach na obcasie?? scenarzyści chyba nie znają się na rzeczy....
    • Gość: Anita Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.univ.gda.pl 19.05.07, 12:45
      Ja może jeszcze i czasami popatrzyłabym na ten serial, ale jak widzę i słyszę
      tego aktora, który gra Pawła, coś mnie trafia. No nie zdzierżę i już.
      • Gość: . Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: 87.105.182.* 04.07.07, 02:19
        Fajnie ze ogladacie... :)))) Dziekujemy!
        Producenty
        • Gość: gosc Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.07.07, 08:38
          Gość portalu: . napisał(a):

> Fajnie ze ogladacie... :)))) Dziekujemy!
          > Producenty

Nie ma się co cieszyć. Od 19 maja już tego badziewia nie oglądamy;)
          Widze
    • Gość: tosiu Re: pierwsza miłość-dno się zrobiło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.07, 20:32
      większośc wątków do dupy
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka