misiowamama-2
24.04.12, 14:31
Bardzo dziękuję za odpowiedź na poprzednim wątku.
Wnioskuję, że proponowanyny przez Panią Omegamed "miodzik" ma w składzie miód (?) U jednego z bliźniaków zaobserwowałam, że po podawaniu miodu (na różne sposoby), wzmagał się kaszel. Prawdopodobnie jednak za silny alergen dla niego. Jak więc ma się do tego ten lek? Czy nie będzie podobnych objawów?
Jeśli uzna Pani, że może być nie wskazany to proszę o zaproponowanie innego.
Tak na marginesie , chciałam powiedzieć, że Bardzo podoba mi sie Pani podejście do różnych problemów opisywanych przez rodziców na tym forum. Niejednokrotnie czytałam Pani porady, odpowiedzi na zapytania dotyczące naszych pociech i bardzo podoba mi sie to, że podchodzi do nich Pani bardzo pozytywnie, ze zrozumieniem. Pani wypowiedzi są obszerne i myslę ,że bardzo pomocne dla innych.
Oby tak dalej
jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam