monisia98
12.01.08, 00:37
moja mala ma 4 latka od jakis 2 tyg. budzi sie w nocy po 5-10 razy ,
placze i rzuca nozkami, tak je sciska z bolu - mowi ze boli ja
siusia.
Bylam z nia u lekarza- dostala antybiotyk - minely 2 dni od kiedy on
sie skonczyl i sytuacja sie powtorza - zbadalam jej temp. ma 37 st.,
kiedy byla mala miala zapalenie drog moczowych (miala wtedy 4 mies -
zostalo to wyleczone... ale ta sytuacja nie przypomina symptomy
zapalenia drog moczowych ....co to moze byc.?
Szukam pomocy bo nie mam pojecia na co te objawy wskazuje?
A najgorsze jest to ze w ciagu dnia nie skarzy sie na bol ani nie
placze , caly dzien bawi sie, jest zadowolona a kiedy przychodzi
noc - rzuca sie w nocy, budzi sie i placze.
Nie wiem jak mam jej pomoc.
Pani doktor oczywiscie wziela mocz do badania - ale wyniku niestety
nie znam.
Kiedy brala antybiotyk byla poprawa - spala spokojnie - kiedy sie
skonczyl sytuacja wrocila do stanu poprzedniego...czyli znaczy ze
jej nie pomogl...