Dodaj do ulubionych

prosze o pomoc.....pilne

12.01.08, 00:37
moja mala ma 4 latka od jakis 2 tyg. budzi sie w nocy po 5-10 razy ,
placze i rzuca nozkami, tak je sciska z bolu - mowi ze boli ja
siusia.
Bylam z nia u lekarza- dostala antybiotyk - minely 2 dni od kiedy on
sie skonczyl i sytuacja sie powtorza - zbadalam jej temp. ma 37 st.,
kiedy byla mala miala zapalenie drog moczowych (miala wtedy 4 mies -
zostalo to wyleczone... ale ta sytuacja nie przypomina symptomy
zapalenia drog moczowych ....co to moze byc.?
Szukam pomocy bo nie mam pojecia na co te objawy wskazuje?
A najgorsze jest to ze w ciagu dnia nie skarzy sie na bol ani nie
placze , caly dzien bawi sie, jest zadowolona a kiedy przychodzi
noc - rzuca sie w nocy, budzi sie i placze.
Nie wiem jak mam jej pomoc.
Pani doktor oczywiscie wziela mocz do badania - ale wyniku niestety
nie znam.
Kiedy brala antybiotyk byla poprawa - spala spokojnie - kiedy sie
skonczyl sytuacja wrocila do stanu poprzedniego...czyli znaczy ze
jej nie pomogl...
Obserwuj wątek
    • reszka2 Re: prosze o pomoc.....pilne 12.01.08, 09:35
      No to poczekaj na wynik badania moczu.
      Ja bym jeszcze zrobiła badanie na pasożyty - może ma owsiki, one w
      nocy wędrują i mogą dawać przykre objawy.
    • kasiamach118 Re:do monisia98 12.01.08, 13:54
      Moja droga czy kiedykolwiek robiłaś małej badania jelit czyli
      kolonoskopię i gastroskopię? Może warto udać się do dobrego
      gastrologa i zrobić badania. Może to być coś z jelitami ale oby nie.
      Pozdrawiam Kasia, mama Paulinki (2 lata) chorej na przewlekłe
      nieswoiste zapalenie jelita grubego.
    • mikolaj_danko Re: prosze o pomoc.....pilne 14.01.08, 17:44
      Koniecznie zróbcie badanie ogólne i posiew moczu, dziewczynka nie ma zaczerwienienia okolicy odbytu, czy krocza? Nie skarży się na bóle brzuszka, nie gorączkuje?
      • monisia98 Re: prosze o pomoc.....pilne 14.01.08, 23:01
        mala ma stan podgoroczkowy ok. 37 st. nie skarzy sie na bol brzucha
        ani ani tez nie ma zaczerwienionego krocza - jedynie budzi sie w
        nocy i placze i mowi ze ja boli siusia- nie wiem juz co mam robic?
        czy to moga byc robaki - sytuacja powtarza sie zawsze w nocy w ciagu
        dnia jest zupelnie normalna i na nic nie narzeka...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka