Dodaj do ulubionych

Problem z czapeczką

26.04.08, 11:17
Dzień dobry
Chciałam zapytać, czy w takie dnie jak dzisiaj (ok. 17 stopni,
słońce, mało wiatru, ogólnie wiosenny skwar) konieczna jest
czapeczka dla półrocznego dziecka? Dodam, że jeździ w gondoli i
mówię o sytuacji, kiedy dziecko sobie leży. Jak Ją wyciągam to
oczywiście nie dyskutuję o czapce.
Po prostu wydaje mi się, że jaką bym nie ubrała czapkę, to i tak
jest w niej Małej gorąco, nie mówiąc o tym, że się przekręca, spada
na oczy itd...(mamy 5 czapek, wszystkie do d...).
Pozdrawiam i miłego ciepłego dnia.
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: Problem z czapeczką 26.04.08, 11:20
      oczywiscie ze daj sobie spokoj i nawet jak wyciagasz dziecko tez wrzuc na luz:)
      • p.o.v Dzięki wielkie 26.04.08, 16:10
        Wrzucilam na luz i spacerowałyśmy 3,5 godziny, było ekstra. Zrobiłam
        obserwację, zaglądałam do każdej gondoli w Łazienkach i tylko moje
        dziecko było bez czapeczki. hm. Niektóre miały kombinezony. MASAKRA.
        w słońcu chyba ze 25 stopni.
        • betty-226 Re: Dzięki wielkie 26.04.08, 16:30
          Daj spokój. Na mnie wiecznie patrzą jak na wyrodną matkę i to z kosmosu, bo moje dzieci wiecznie takie niedoubierane.
          Jak nie wieje dziecku i jak mu słońce nie świeci mocno po główce, to czapeczka nie jest niezbędną koniecznością.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka