p.o.v
26.04.08, 11:17
Dzień dobry
Chciałam zapytać, czy w takie dnie jak dzisiaj (ok. 17 stopni,
słońce, mało wiatru, ogólnie wiosenny skwar) konieczna jest
czapeczka dla półrocznego dziecka? Dodam, że jeździ w gondoli i
mówię o sytuacji, kiedy dziecko sobie leży. Jak Ją wyciągam to
oczywiście nie dyskutuję o czapce.
Po prostu wydaje mi się, że jaką bym nie ubrała czapkę, to i tak
jest w niej Małej gorąco, nie mówiąc o tym, że się przekręca, spada
na oczy itd...(mamy 5 czapek, wszystkie do d...).
Pozdrawiam i miłego ciepłego dnia.