Dodaj do ulubionych

Watra w Żdyni

26.07.04, 01:19
Witajcie....urlop, urlop i po urlopie....dobrze, że przynajmniej po powrocie
mogłem zamienić plecaki i pojechać prosto do Żdyni...na Łemkowską Watrę.
Przy pięknej pogodzie i przyzwoitej frekwencji - wrażeń moc.

Sa też i zdjęcia...do ogladania, których zapraszam...

Impreza była olbrzymia i przygotowana z rozmachem. Nie wszędzie dało sie
dostać z aparatem, nie z każdym byłem w stanie sie spotkać i nie wszystko
mogłem zauważyć. Liczę nad nadsyłanie ciekawych zdjęć i własnych refleksjii
z tegorocznej Watry...które będą uzupełnieniem moich materiałów

www.beskid-niski.pl/index.php?pos=/galeria&path=lemkowie/imprezy/watra2004

Pozdrawiam.....Bartek Wadas
gg 4636245


www.beskid-niski.pl

"Sercu bliski
Beskid Niski"
Obserwuj wątek
    • caro333 Re: Watra w Żdyni 30.07.04, 15:49
      Obejrzałem zdjęcia i bardzo załuję,ze nie mogłem być!W tym samym czsie ja
      własnie kończyłem rejs i spływałem już " w dół, do starej Maoui".Obiecuję
      sobie,że w przyszłym roku koniecznie na tę watrę wpadnę, dzieciom przede
      wszystkim Beskidy pokazać,bo dawno były i nic nie pamiętają.Tylko, żeby
      przerywników na watrze nie zabrakło!:))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka