Dodaj do ulubionych

UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY !

24.09.04, 15:20
A co! Słowo się rzekło!Sam sie pod tym podpisuję,chce,żeby weszło do historii
forum.:)I zapraszam szanownych panów do dyskusji.,Panie - co zrozumiałe, z
wrodzonej delikatności i skłonności do dyskrecji zaglądać tu nie będą!:)
Obserwuj wątek
    • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 18:12
      caro333 napisał:

> A co! Słowo się rzekło!Sam sie pod tym podpisuję,chce,żeby weszło do historii
      > forum.:)I zapraszam szanownych panów do dyskusji.,Panie - co zrozumiałe, z
      > wrodzonej delikatności i skłonności do dyskrecji zaglądać tu nie będą!:)

Zaraz, zaraz... Jak to nie będą...To jest jakieś męskie forum, czy co?
      To jest jawna dyskryminacja!
      Ja tam też lubię - ze wzgledów estetycznych - popatrzeć na ładna kobitkę.
      I nikt mi nie będzie m,ówił o wrodzonej delikatności i dyskrecji. Zaglądam - i
      dopisuje się!!!!!!!!!!!!! O!!! I bedę zaglądać.
        • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 19:30
          a mówiłam ha,ha ze Tekla Wam dołozy:)
          Brawo.
          I podpisuję się pod tym co powiedziała. Ja też lubię popatrzec na piękne
          kobiety.
          I te w TV, gazetach i te na ulicy.
          A moje faworytki to już kiedyś pisałam : Monica Bellucci i Salma Hayek.
          Prawda, ze piękne?
            • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 19:37
              qwerty.tarnow napisał:

> No. Ale jednak nie ten przedział wiekowy. :-P

Qwerty! Piękno nie zależy od wieku.
              Przyjrzyj sie lepiej tytułowi tego wątku, a potem się wypowiadaj!
              O rany... chyba muszę wezwać na pomoc Caro.... On, choć seksista, chyba lepiej
              zna się na tym temacie. Caro - wytłumacz temu młodzieńcowi, o co Ci chodzi w
              tym wątku.

P.S. Teraz mi sie dostanie - nie dość, że sie wciska do prawdziwie męskiego
              wątku, to jeszcze się szarogęsi...
              I tak będę to robić :))
              • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 19:51
                Oj Boże qwerty, ależ z Ciebie malkontent. A jaki wiek ma znaczenie kiedy
                kobieta jest piękna.
                Nikt Ci nie każe sie z nimi żenić, mówimy tylko o podziwaniu.
                A taka Sophia Loren, wiesz ile ma lat???
                70!!!! a dalej zachwyca wdziękiem i urodą.
                Ja tak jak Tekla, będę się wtrącać jesli głupoty bedziesz pisał:)
                • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 19:56
                  I tak trzymać!!!! Nie możemy, Lemurizo pozwolić, żeby w swoim męskim wątku
                  pisali jakieś brednie, prawda? :))))))))))))))))))))))))))))))

A Sophia Loren jest znakomitym przykładem na potwierdzenie mojej tezy!!!!
                  • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 20:00
                    Oczywiście Teklo, oczywiście.
                    Co do Sophii Loren to czytałam ostatnio o niej artykuł w okropnym piśmie Gala (
                    tak, tak, a na swoje usparwiedliwienie mogę dodać, ze kupiłam bo była z
                    filmem "Warszawa", a mam wielką ochote go obejrzeć).
                    Ona była starsznie brzydkim dzieckiem podobno.
                    A potem rozkiwitła i do dziś nie więdnie. Tak, tak qwerty pomimo tych 70 lat.
                    I całe życie z jednym mężczyzną, który teraz ma 92 lata, ponoć choruje na
                    Alzheimera, a ona mówi że dopiero śmierć ich rozdzieli.
                      • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 20:23
                        qwerty.tarnow napisał:

> Ale jest też tak, że w pewnym wieku pewien typ ubioru już nie za bardzo
                        > przystoi...

Iiiii tam.... widziałeś Zoskę Loren ostatnio w telewizji? Ale laska!
                        Raczej - powiedziałabym - nie w pewnym wieku, ale przy pewnych gabarytach... I
                        to nie dlatego, że mi to przeszkadza (choć jestem estetką i kobieta o wadze ok.
                        100 kilo z pępkiem na wierzchu i w legginsach - no.... nie jest zbyt
                        estetyczna).
                        Zawsze jak widzę tak - lub w sposób podobnie bezlitośnie odsłaniajacy
                        mankamenty urody (nie tylko damskiej, o nie!) - odzianą osobę, odczuwam jakiś
                        rodzaj współczucia wobec niej. Oczywiście - każdy może nałożyć na siebie co
                        chce, jego wybór, jego wolność, jego cyrk, jego małpy... Tylko - najbardziej
                        szkodzi się w ten sposób - sobie.
                          • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 20:52
                            to samo miałam napisać co Tekla.
                            Zresztą juz nieraz tu o tym pisałam - nie wiek przeszkadza pewnym ubiorom, a
                            gabaryty, figura itp.
                            Jeśli kobieta jest piękna, zgrabna i powabna to dlaczego ma tego nie
                            uwidaczniać poprzez ubiór nawet jak ma lat 70.
                            Jakiś dziwny u nas w kraju panuje przesąd, że pewien wiek ( nie wiem 30 lat??)
                            wyznacza pewną granicę, poza którą już pewne ubiory nie przystoją.
                            ja pamiętam jak przyszłam do pracy jako młode dziewczę 24 letnie i uderzyły
                            mnie słowa koleżanki chyba 32 letniej, której teściowa powiedziała: nie mozesz
                            juz zakłądać krótkich spódnic bo jesteś mężatką i masz 32 lata!!!!!
                            a ja teraz mam te 32 lata :)))
                            • gosiawd Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 24.09.04, 21:16
                              lemuriza napisała:

> uderzyły mnie słowa koleżanki chyba 32 letniej, której teściowa
                              powiedziała: nie mozesz juz zakłądać krótkich spódnic bo jesteś mężatką i masz
                              32 lata!!!!!

starsze panie;))) to nieraz maja poglady..........
                                • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 13:25
                                  Najpierw dwa słowa do panów - no, popatrzcie, co się wyrabia!!!Założyłem dla
                                  nas wąteczek,cobyśmy mogli sobie tu spokojnie wracać,jeśli akurat przypomni się
                                  nam lub narzuci jakiś miły damsko - męski temacik,a nasze Panie rozgościły się
                                  tu na dobre!!!:)Imperialistki,psiakrew!Spod kontroli nas nie chcą
                                  wypuścić,watek lepki!!!:)Ja to na dziś zostawię bez komentarza!:)
                                  A teraz powrót do naszych baranów...Wątek funkcjonuje właśnie,tak jak
                                  chciałem.Każdy napisze,co chce,jak zwykle zresztą,a napisze dużo i ciekawie,bo
                                  temat taki jest.Ja na przykład dzisiaj odkrywam,jak kobiety mogą podobać się
                                  kobietom.Coś w tym jest,że dziewczyny tak długo i tak blisko sie ze sobą
                                  przyjaźnią,czy raczej lubią ze sobą przebywać..,kolejny dowód na to,że "kobiety
                                  są z Wenus a mężczyźni z Marsa".Budzi to mój codzienny zachwyt."Uwielbiam
                                  piękne kobiety" - zawiera w sobie nie tylko emanację odczuć natury estetycznej
                                  ale także tej całej tajemnicy obszarów,które nas różnią...Zgadzam się z Izą i
                                  Teklą,że Zośka Loren w swoim wieku jest nadal piękna.Ale jestem przekonany,że o
                                  pięknie kobiety w bardzo wielkim zakresie decyduje jej wnętrze.Jeśli w oczach
                                  kobiety można zobaczyć jej piękna duszę,to zapomina się o tym,ile ma w biuście
                                  czy talii i czy ma ładne nogi.Kobieta więc (piękna też) jawi mi się zjawiskiem
                                  bardzo złożonym i bardzo tajemniczym.Gdzieś głęboko w mężczyznach tkwi taki
                                  atawistyczny strach zmieszany z podziwem nad macierzyństwem kobiety...kolejny
                                  tajemniczy i piękny element w mega-mozaice - kobieta...chciałbym,żeby w tym
                                  watku wszyscy,którzy chcą- dokładali kolejne kamyczki...Uwielbiam,wielbię
                                  piękne kobiety...Fascynują mnie...Nie chciałbym,(co starałem sie naszkicować)
                                  żeby nasze gadanie dotyczyło tylko powierzchowności,choć przecież BEZ NIEJ nie
                                  ma kobiety,nie ma nikogo..Nie powiem, żebym miał dzisiaj specjalną wenę,(jesli
                                  kiedykolwiek ją miałem).Tekla wywołała mnie do tablicy pytaniem o co mi
                                  1chodziło...Starałem się odpowiedzieć.Może nasi nieżonaci koledzy(KTÓRZY WCALE
                                  NIE ZOSTALI WYKLUCZENI Z DYSKUSJI!!!)wzbogacą sie o nowy punkt widzenia
                                  pięknych kobiet?Kto wie?..Walę się w piersi - mam również nadzieję,że wolno mi
                                  tu bedzie napisać parę rzeczy,tore zycie mi na kanwie stosunków damsko-męskich
                                  pezyniosło,Że będę w pewnych okolicznościach mógł Qwerty'emu napisać np.poradę
                                  w typie -"brać i rwać za nać!i nikt mnie nie zgani za trywializm...
                                  • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 16:25
                                    caro333 napisał:

> - mam również nadzieję,że wolno mi
                                    > tu bedzie napisać parę rzeczy,tore zycie mi na kanwie stosunków damsko-
                                    męskich pezyniosło

Ho, ho! zapiski kłusownika!!!!??????

Qwerty'emu napisać np.poradę
                                    > w typie -"brać i rwać za nać!i nikt mnie nie zgani za trywializm...

No... to się jeszcze okaże :))))
                  • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 13:31
                    teklat napisała:

> I tak trzymać!!!! Nie możemy, Lemurizo pozwolić, żeby w swoim męskim wątku
                    > pisali jakieś brednie, prawda? :))))))))))))))))))))))))))))))
                    >
                    Stalo sie!!!!!!
                    ) (a mnie niniejszym klawiature szlag trafil)
                    >
              • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 13:38
                teklat napisała:

> qwerty.tarnow napisał:
                >
                > > No. Ale jednak nie ten przedział wiekowy. :-P
                >
                > Qwerty! Piękno nie zależy od wieku.
                > Przyjrzyj sie lepiej tytułowi tego wątku, a potem się wypowiadaj!
                > O rany... chyba muszę wezwać na pomoc Caro.... On, choć seksista, chyba
                lepiej
                > zna się na tym temacie. Caro - wytłumacz temu młodzieńcowi, o co Ci chodzi w
                > tym wątku.
                >
                > P.S. Teraz mi sie dostanie - nie dość, że sie wciska do prawdziwie męskiego
                > wątku, to jeszcze się szarogęsi...
                > I tak będę to robić :))
                >

No rady nie ma,po prostu nie ma rady...)
          • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 13:36
            lemuriza napisała:

> a mówiłam ha,ha ze Tekla Wam dołozy:)
            > Brawo.
            > I podpisuję się pod tym co powiedziała. Ja też lubię popatrzec na piękne
            > kobiety.
            > I te w TV, gazetach i te na ulicy.
            > A moje faworytki to już kiedyś pisałam : Monica Bellucci i Salma Hayek.
            > Prawda, ze piękne?
            Salma Hayek moze zbyt wyrazista,Bellucci-wspaniala!
                • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 28.09.04, 16:12
                  teklat napisała:

> Może ma za mało anielski - jak na Caro gust - temperamencik... I pewnie nie
                  > lubi stać przy garach, bo to nie jej hobby :))

Tym w ostatniej "Rzepie"napisał o poczatkach swojej estradowej pracy i
                  wywiadzie z samą Magdaleną Samozwaniec."Zażyla" go na koniec wymuszając pytanie
                  o swoje własne hobby.I odpowiedziała ku uciesze widowni i konsternacji
                  Tyma "Moje hobby to to, co się w łóżku robby!" To tak tylko a propos hobby.Ja
                  też i tak Cię lubię Oso!:)))
                  • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 28.09.04, 22:35
                    caro333 napisał:

> odpowiedziała ku uciesze widowni i konsternacji
                    > Tyma "Moje hobby to to, co się w łóżku robby!"

AAAAAA! To przegapiłam wcześniej.... Lubię Samozwaniec za jej nadszczerość.
                    Tego o jej hobby-robby nie przeczytałam w jej uroczej autobiografii. Ale - było
                    tam parę innych rzeczy, z których wynikało mi jasno i niezbicie, że akurat to
                    jej upodobanie było jedyną rzeczą, która mogłaby zachwycić seksistę :))
        • lubona Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 25.09.04, 19:39
          Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety które nie wiedzą że są ładne. Może
          się narażę dziewczynom, ale uważam jak Caro. Nie to ładne, co
          widać: "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Ja znowu aforyzmami, ale
          zgadzam sie z ich wymową:

Kobieta jest jak książka. Przeglądając, zawsze się na coś natrafi.
          Anatol France
          Mnie osobiście nie podoba się taki typ kobiecej urody jak Zośka Loren. Bardziej
          podoba mie się S.Stone ( tak się pisze jej nazwisko?)
            • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 26.09.04, 00:50
              Nie znam tych pań, o których piszesz qwerty.
              Sophia Loren to może tez nie ten typ urody , który podoba mi sie najbradziej,
              bo bardziej podobają mi się kobiety delikatniejsze, subtelniejsze, ale nie
              można nie zauważyć, że robi wrażenie, zresztą ten wiek, a pomimo tego taki
              wygląd!
              zresztą słyszałam ostatnio w TV wypowiedź, ktoregoś z rezyserów czy aktorów
              polskich.
              Powiedział tak: ona nigdy nie podobała mi się w filmach, ale kiedyś zobaczyłem
              ją jak wchodzi do kawiarni i oniemiałem, bo okazało się, ze to sliczna,
              subtelna dziewczyna.
          • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 28.09.04, 16:20
            lubona napisała:

> Nie ma brzydkich kobiet, są tylko kobiety które nie wiedzą że są ładne. Może
            > się narażę dziewczynom, ale uważam jak Caro. Nie to ładne, co
            > widać: "Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Ja znowu aforyzmami, ale
            > zgadzam sie z ich wymową:
            >
            > Kobieta jest jak książka. Przeglądając, zawsze się na coś natrafi.
            > Anatol France
            > Mnie osobiście nie podoba się taki typ kobiecej urody jak Zośka Loren.
            Bardziej
            >
            > podoba mie się S.Stone ( tak się pisze jej nazwisko?)
            >
            >
            Ten A.France to też był zbereźnik!:)
            A Salma Hayek ma jak dla mnie za ostre rysy.Wolę coś bardziej pastelowego.Jak
            Czeszki?...Sharon Stone frapująca.rysy chyba też zbyt ostre.Ale piękna!
            poczekajcie,niech se ino przipomnia(śląski sklerotyk:))to Wam napiszę..Ale na
            poczatek:Sigourney Weaver(od razu - sorry za wszystkie przekrętki w
            nazwiskach!).Demi Moore,Sandra Bullock...Ciemnowłose,z "drugim dnem",za
            mgiełką...Siła Tajemnicy...heheehe coś w tym jest!
            I rude!..No,ostatecznie żółte, w czarne paski!:))
            • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 28.09.04, 16:40
              A nie może być tak,żeby ten piękny watek znikał w odmętach!Chcę Wam,Panowie
              powiedzieć,że z plejady aktorek,ktore teraz kończą 70-tkę(BB np)najbardziej
              podobała mi się Claudia Cardinale.Zośka Loren,owszem,Gina Lolobrigida,
              owszem,ale Claudia...Moje młodzieńcze marzenia...A Wam?Z "klasyki"?
                • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 28.09.04, 18:14
                  teklat napisała:

> Zapomniałeś, drogi Caro o Marilyn Monroe... (ona absolutnie nie była czarna w
                  > żółte paski!!!!)
                  > Jakbym była facetem - to zawsze!!!!!

Nie,nie...właśnie nie!Taki amerykański mdły cukiereczek, bez gustu.Prototyp
                  lalki Barbie przecież.Absolutnie nie! I ten typ erotyki,seksapilu...Nie!Założę
                  się, tylko kto przyjmie zakład,że w łóżku była...tępa,nudna...Zdecydowanie nie!
                  Gdyby choć jeden pasek miała...:)
                      • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 29.09.04, 10:28
                        Jeśli to ona grała tę słynna meksykańska malarkę....jak jej...Z innym filmem
                        jej jakoś nie kojarzę.A może to charakteryzacja,te brwi
                        zrośnięte..no,testosteronem w za duzych ilościach mi to pachnie...Chwila,zaraz
                        sobie jej poszukam,to się wypowiem,bez sciemniania..:)
                        • teklat Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 29.09.04, 10:33
                          caro333 napisał:

> Jeśli to ona grała tę słynna meksykańska malarkę....jak jej...Z innym filmem
                          > jej jakoś nie kojarzę.A może to charakteryzacja,te brwi
                          > zrośnięte..no,testosteronem w za duzych ilościach mi to pachnie...Chwila,zaraz
                          > sobie jej poszukam,to się wypowiem,bez sciemniania..:)

To ta! Ale ucharakteryzowana na Fridę Kahlo.... A tamta tak miała...
                          • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 29.09.04, 10:55
                            Znalazłem stronkę(jakość zdjęć do bani)Panienka jest piękna
                            niewątpliwie,szczególnie figura(pod warunkiem,że bez silikonu)Ale nadal nie
                            mogę powiedzieć,że to mój typ.Brunetka - super!Lubię.Ale nie mogę zeznać,co
                            jest w niej takiego,że mnie wstrzymuje od stuprocentowej akceptacji...:)De
                            gustibus...
                            • lemuriza Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 29.09.04, 20:04
                              to znajdź zdjęcia z filmu "Desperado" caro.
                              We Fridzie była ucharekteryzowana na Fridę Kahlo, a ta wiadomo nadmierną urodą
                              nie grzeszyła.
                              Mnie bardzo się Salma Hayek podoba, slavowi też.
                              Ale rozumiem, rozumiem - inny gust.

aha, teraz też wystepuje w reklamie kosmetyków ( TV, gazety).
                                  • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 02.10.04, 15:56
                                    atob napisał:

> A Linda Fiolentino ?
                                    > Zeby jeszcze byla blondynka ...

napisz,Atob, gdzie tę Lindę można znaleźć...A poza tym, nie dopuszczę,żeby mi
                                    Qwerty tak głęboko chował mój ulubiony wątek!:))
                                    • atob Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 02.10.04, 16:16
                                      Oczywiscie ten watek powinien byc "na topie" :)
                                      A co do Lindy ..to moje subiektywne uczucie . Nie znam kobiety ;) pojecia nie
                                      mam jaka jest ;)ale mi sie podoba :)
                                      www.geocities.com/lindafiorentino2/
                                      • atob Wow :) 02.10.04, 16:29
                                        www.geocities.com/lindafiorentino2/pictures2.html
                                        www.geocities.com/lindafiorentino2/pictures2.html
                                        www.geocities.com/lindafiorentino2/pictures.html
                                        www.geocities.com/lindafiorentino2/pictures.html

Braci sie nie traci !!! Trzymajcie sie
                                        • atob Re: Wow :) 02.10.04, 16:34
                                          o coz linki nie za bardzo dzialaja. Pokazuja strone a nie poszczegolne zdjecia .
                                          A Linda wyglada fajniutko ...ale tylko na zdjeciach z "prostymi " wlosami ;)
                                          • lemuriza Re: Wow :) 03.10.04, 09:03
                                            atob napisał:

> o coz linki nie za bardzo dzialaja. Pokazuja strone a nie poszczegolne
                                            zdjecia
                                            > .
                                            > A Linda wyglada fajniutko ...ale tylko na zdjeciach z "prostymi " wlosami ;)

Nic nie poradzę atob, ale ta Twoja Linda wcale a wcale mi się nie podoba, no
                                            ale na szczęście nie jestem facetem, orientację mam hetero, no to nie musi.
                                            Jakieś takie męskie rysy ma, czy mi się zdaje???
                                • caro333 Re: UWIELBIAM PIĘKNE KOBIETY ! 30.09.04, 11:58
                                  lemuriza napisała:

> kurcze caro, ale z tą co to w "obcym" grała to przegiąłeś.
                                  > No wszystko można o niej powiedzieć, ale że ładna????

No właśnie...Cała moja rodzina też tak uważa.A dla mnie ona coś w sobie ma i
                                  jest piękna.:))