Gość: lemuriza IP: *.is.net.pl 06.10.03, 17:37 Dziś w Magazynie Olimpijskim polskie siatkarki ponoc mają byc. W programie I, nie w Polonii:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 17:41 Dzięki. Obejrzę (a właściwie: popatrzę). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 18:45 no rozczarował mnie ten program. Mozna skwitować jedbym stwierdzeniem "Wiele hałasu o nic", a Skworońska nawet nie zdażyła jednego zdania powiedzieć Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 18:50 A ja sobie przegapiłem :-((( Byłem przekonany że program ten jest o 18.30 i jak włączyłem TV to już leciały napisy końcowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 18:56 qwerty.tarnow napisał: > A ja sobie przegapiłem :-((( Byłem przekonany że program ten jest o 18.30 i > jak włączyłem TV to już leciały napisy końcowe. nie ma czego żałować naparwdę, był Niemczyk, Glinka, Niemczyk-Wolska i Skowrońska, króciutka rozmowa i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 19:00 A dziś w Gazecie Wyborczej jest obszerny wywiad z Janem Tomaszewskim, wrogiem numer 1 polskiej piłki nożnej. Jak nic przypomina mi ludzi, z którymi sie stykam w pracy, którzy za cel zycia postawili sobie walkę z kimś lub czymś i poporządkowują temu całe swoje zycie. W wielu przypadkach kończy się to tragicznie - po prostu chorobą psychiczną. Pan Tomaszewski ( co jasno wynika z jego wypowiedzi) jest na najlepszej drodze do doprowadzenia się do takiej choroby. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 19:00 Ale przynajmniej popatrzeć by było miło... Odpowiedz Link Zgłoś