Dodaj do ulubionych

do qwerty'ego

IP: *.is.net.pl 06.10.03, 17:37
Dziś w Magazynie Olimpijskim polskie siatkarki ponoc mają byc. W programie
I, nie w Polonii:)
Obserwuj wątek
    • qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 17:41
      Dzięki. Obejrzę (a właściwie: popatrzę).
      • Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 18:45
        no rozczarował mnie ten program. Mozna skwitować jedbym stwierdzeniem "Wiele
        hałasu o nic", a Skworońska nawet nie zdażyła jednego zdania powiedzieć
        • qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 18:50
          A ja sobie przegapiłem :-((( Byłem przekonany że program ten jest o 18.30 i
          jak włączyłem TV to już leciały napisy końcowe.
          • Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 18:56
            qwerty.tarnow napisał:

            > A ja sobie przegapiłem :-((( Byłem przekonany że program ten jest o 18.30 i
            > jak włączyłem TV to już leciały napisy końcowe.

            nie ma czego żałować naparwdę, był Niemczyk, Glinka, Niemczyk-Wolska i
            Skowrońska, króciutka rozmowa i tyle.
            • Gość: lemuriza Re: do qwerty'ego IP: *.is.net.pl 06.10.03, 19:00
              A dziś w Gazecie Wyborczej jest obszerny wywiad z Janem Tomaszewskim, wrogiem
              numer 1 polskiej piłki nożnej. Jak nic przypomina mi ludzi, z którymi sie
              stykam w pracy, którzy za cel zycia postawili sobie walkę z kimś lub czymś i
              poporządkowują temu całe swoje zycie. W wielu przypadkach kończy się to
              tragicznie - po prostu chorobą psychiczną.
              Pan Tomaszewski ( co jasno wynika z jego wypowiedzi) jest na najlepszej drodze
              do doprowadzenia się do takiej choroby.
            • qwerty.tarnow Re: do qwerty'ego 06.10.03, 19:00
              Ale przynajmniej popatrzeć by było miło...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka