Dodaj do ulubionych

Weekendowe zachcianki

22.11.03, 18:20
Na co macie ochote?a cos wam nie pozwala to zrealizowac.

Ja np.z checia pojechalam do lasu, niestety jest za daleko a pogoda fatalna.
Obserwuj wątek
    • lobuzek1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:23
      Ja bym cokolwiek zrobił, byleby już nie siedzieć nad tymi książkami, kodeksami
      i komputerem. Najchętniej poszedłbym... pograć w piłkarzyki i napić sie piwa.
      Fajne piłkarzyki są w "Przepraszam" na Rynku, ale cóż, dziś obejdę się smakiem.
      A póki co idę zjeść kolację. Przetrząsnę lodówkę i jakoś to będzie:-)
      • ellenai Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:27
        mnie sie szykuje wygrzewanie w lozku przeziebienia, rozkoszny len, dobrze,ze
        strasznie "kosci"nie bola heheh epozdrawiam:)))))) dzis pierwszy snieg, i
        nigdzie nie chce mi sie wychodzic.Lobuzek ty sie nie przepracowywuj:))))
        • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:31
          elle to nie masz zachcianek zadnych?
          Nie uwierze ze cieszysz sie ze cie tak rozlozylo przeziebienie...ejjj...my tu
          marzymy!
        • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:32
          ellenai napisała:

          > mnie sie szykuje wygrzewanie w lozku przeziebienia, dobrze,ze
          > strasznie "kosci"nie bola

          Pozdrawiam współcierpiących! Herbatka z sokiem malinowym - polecam!
        • teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:33
          A ja poszłabym do kina - pod warunkiem, że pozbyłabym się cosobotniego bólu
          głowy, na co widoków nie ma... Będę więc dziś dogorywać przy książce
          i "Wysokich Obcasach", których nie zdążyłam jeszcze przeczytać.
          • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:35
            To ja bym chciał wreszcie nadrobić zaległości w czytaniu gazet (a mam je
            spore).
            • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:36
              Ja bym chciala by mi ktos samochod sprawdzil bo mam cos z hamulcami...
              A jak sie zabije to juz pisac na forum nie bede :(
              • teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:02
                tradycja1 napisała:

                > Ja bym chciala by mi ktos samochod sprawdzil bo mam cos z hamulcami...
                > A jak sie zabije to juz pisac na forum nie bede :(

                Ty sie lepiej, Tradycjo, nie wygłupiaj z tymi hamulcami... bo ja ciągle czekam
                na Twoją odpowiedź, czy dostałas mój list z malowidłami.... Jedź lepiej do
                jakiegoś mechanika, skoro nikt inny Ci sie nie napatoczy do pooglądania
                hamulców....
                • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:05
                  Z tymi hamulcami - poproś o ich sprawdzenie jakiegoś znajomego, który Ci się
                  podoba. :-D
                  • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:11
                    qwerty.tarnow napisał:

                    > Z tymi hamulcami - poproś o ich sprawdzenie jakiegoś znajomego, który Ci się
                    > podoba. :-D

                    E,chyba nie ma szans.dzieki za rade jednak.
                    • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:15
                      Hehe

                      Ja to mam gorzej, bo przecież nie poproszę dziewczyny, żeby mi sprawdziła,
                      czemu mi silnik podczas jazdy gaśnie. ;-(((
                      • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:27
                        qwerty.tarnow napisał:
                        > Ja to mam gorzej, bo przecież nie poproszę dziewczyny, żeby mi sprawdziła,
                        > czemu mi silnik podczas jazdy gaśnie. ;-(((

                        Ale mozesz poprosic o doradzenie w kupnie czegos.Nie silnika jednak.
                        • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:32
                          Dzięki. Na to nie wpadłem.
                • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:17
                  Odpisze, odpisze napewno.
                  Myslalam ze jestes bardzo zajeta korespondencja mailowa i czekalam az sie
                  wymiana wiadomosci z forumowiczami uspokoi.
                  :)
                  • teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:20
                    tradycja1 napisała:

                    > Odpisze, odpisze napewno.
                    > Myslalam ze jestes bardzo zajeta korespondencja mailowa

                    Tradycjo! Dla Ciebie czas mam ZAWSZE!
            • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:37
              I wiem, że te zaległości nieprędko nadrobię - wprost przeciwnie - narosną one
              jeszcze bardziej. :-(((
          • ellenai Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:36
            tradycja, nie mam heheh w tym momencie zadnych, procesy myslowe u mnie
            stanely ehheheh:))))) tekla dzieki za cudowny mail:)))))))) odpisze jak sie
            pozbieram:))))))wez jakies srodki przeciwbolowe albo masuj duzy palec u nogi
            zeby ta glowa przestala bolec:))))))
      • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:42
        lobuzek1 napisał:

        > Ja bym cokolwiek zrobił, byleby już nie siedzieć nad tymi książkami,
        kodeksami i komputerem.

        Jeśli od tego bolą Cię oczy to jest taka metoda dalekowschodnia (sprawdzona
        przeze mnie - działa!!!)

        Zamknij oczy. Połóż opuszki palców wskazjących na powiekach (nie przyciskaj! -
        tylko połóż lekko). Policz do 10. Otwórz oczy. Odczekaj 30 sekund. I powtórz
        to samo jeszcze dwa razy.
        • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:45
          Powyższy sposób działa nie tylko na zmęczenie oczu pracą, ale i na
          niedospanie (szczególnie jak się przyłoży zimne palce do oczu - takie
          przyjemne uczucie chłodu ogrania gałki oczne i zmęczenie przechodzi).
          • lemuriza Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:32
            A ja to wlasciwie spelnilam swoje weekendowe zachcianki.
            Po pierwsze wreszcie mialam sobote wolna, bez zadnych innych zobowiazan,
            moglam wiec pospac dluzej, zrobic "leniwie" dobre sniadanko, pojechac na
            zakupy... na zakupach spelnilam swoja glowna zachcianke na dzis - tj.kupilam
            ksiazke, o ktorej juz dzis pisalam. Dzieki temu spedzilam popoludnie
            rozkosznie na czytaniu, popijajac kawke i herbate. Nawet obiadem nie
            zawracalam sobie glowy, bo kupilam cos gotowego:) wiec lenistwo pelna geba.
            A teraz zrobilam salatke z tunczyka na kolacje, do kolacji jakis film sie
            obejrzy, a potem znowu czytanie...mniaaammm....
            Tylko czekam az slav sie obudzi, bo znowu obejrzal Matrixa Reaktywacje i ...
            znowu usnal. Dziwnie dziala na niego ten film, czy oni aby cos z tym tytulem
            nie pokrecili?
            • teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:35
              Hm.... ja to miewam - im bardziej dynamiczna akcja, tym szybciej udaje mi się
              zasnąć - zwłaszcza, gdy jest późno.
            • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 21:05
              A może przekazy podprogowe? ;-)))
    • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 20:39
      Zeby tak weekend sie dopiero zaczynal...
      • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:05
        No, Tobie to jeszcze ten weekend chwilę potrwa. A u nas to tylko 3 godziny do
        końca. :-(((
        • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:08
          Faktycznie mam jeszcze troszeczke weekendu ale ja bardzo zyje tym co tam u
          Was :)
          • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:09
            Polskie korzenie wciąż żywe, co? :-)
            • tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:15
              Zywe.Ale to dluga opowiesc....pelna kolorow jak jesienne liscie.
              • qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:17
                W pełni rozumiem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka