tradycja1 22.11.03, 18:20 Na co macie ochote?a cos wam nie pozwala to zrealizowac. Ja np.z checia pojechalam do lasu, niestety jest za daleko a pogoda fatalna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lobuzek1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:23 Ja bym cokolwiek zrobił, byleby już nie siedzieć nad tymi książkami, kodeksami i komputerem. Najchętniej poszedłbym... pograć w piłkarzyki i napić sie piwa. Fajne piłkarzyki są w "Przepraszam" na Rynku, ale cóż, dziś obejdę się smakiem. A póki co idę zjeść kolację. Przetrząsnę lodówkę i jakoś to będzie:-) Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:27 mnie sie szykuje wygrzewanie w lozku przeziebienia, rozkoszny len, dobrze,ze strasznie "kosci"nie bola heheh epozdrawiam:)))))) dzis pierwszy snieg, i nigdzie nie chce mi sie wychodzic.Lobuzek ty sie nie przepracowywuj:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:31 elle to nie masz zachcianek zadnych? Nie uwierze ze cieszysz sie ze cie tak rozlozylo przeziebienie...ejjj...my tu marzymy! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:32 ellenai napisała: > mnie sie szykuje wygrzewanie w lozku przeziebienia, dobrze,ze > strasznie "kosci"nie bola Pozdrawiam współcierpiących! Herbatka z sokiem malinowym - polecam! Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:33 A ja poszłabym do kina - pod warunkiem, że pozbyłabym się cosobotniego bólu głowy, na co widoków nie ma... Będę więc dziś dogorywać przy książce i "Wysokich Obcasach", których nie zdążyłam jeszcze przeczytać. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:35 To ja bym chciał wreszcie nadrobić zaległości w czytaniu gazet (a mam je spore). Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:36 Ja bym chciala by mi ktos samochod sprawdzil bo mam cos z hamulcami... A jak sie zabije to juz pisac na forum nie bede :( Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:02 tradycja1 napisała: > Ja bym chciala by mi ktos samochod sprawdzil bo mam cos z hamulcami... > A jak sie zabije to juz pisac na forum nie bede :( Ty sie lepiej, Tradycjo, nie wygłupiaj z tymi hamulcami... bo ja ciągle czekam na Twoją odpowiedź, czy dostałas mój list z malowidłami.... Jedź lepiej do jakiegoś mechanika, skoro nikt inny Ci sie nie napatoczy do pooglądania hamulców.... Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:05 Z tymi hamulcami - poproś o ich sprawdzenie jakiegoś znajomego, który Ci się podoba. :-D Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:11 qwerty.tarnow napisał: > Z tymi hamulcami - poproś o ich sprawdzenie jakiegoś znajomego, który Ci się > podoba. :-D E,chyba nie ma szans.dzieki za rade jednak. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:15 Hehe Ja to mam gorzej, bo przecież nie poproszę dziewczyny, żeby mi sprawdziła, czemu mi silnik podczas jazdy gaśnie. ;-((( Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:27 qwerty.tarnow napisał: > Ja to mam gorzej, bo przecież nie poproszę dziewczyny, żeby mi sprawdziła, > czemu mi silnik podczas jazdy gaśnie. ;-((( Ale mozesz poprosic o doradzenie w kupnie czegos.Nie silnika jednak. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:32 Dzięki. Na to nie wpadłem. Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:17 Odpisze, odpisze napewno. Myslalam ze jestes bardzo zajeta korespondencja mailowa i czekalam az sie wymiana wiadomosci z forumowiczami uspokoi. :) Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:20 tradycja1 napisała: > Odpisze, odpisze napewno. > Myslalam ze jestes bardzo zajeta korespondencja mailowa Tradycjo! Dla Ciebie czas mam ZAWSZE! Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:37 I wiem, że te zaległości nieprędko nadrobię - wprost przeciwnie - narosną one jeszcze bardziej. :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
ellenai Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:36 tradycja, nie mam heheh w tym momencie zadnych, procesy myslowe u mnie stanely ehheheh:))))) tekla dzieki za cudowny mail:)))))))) odpisze jak sie pozbieram:))))))wez jakies srodki przeciwbolowe albo masuj duzy palec u nogi zeby ta glowa przestala bolec:)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:42 lobuzek1 napisał: > Ja bym cokolwiek zrobił, byleby już nie siedzieć nad tymi książkami, kodeksami i komputerem. Jeśli od tego bolą Cię oczy to jest taka metoda dalekowschodnia (sprawdzona przeze mnie - działa!!!) Zamknij oczy. Połóż opuszki palców wskazjących na powiekach (nie przyciskaj! - tylko połóż lekko). Policz do 10. Otwórz oczy. Odczekaj 30 sekund. I powtórz to samo jeszcze dwa razy. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 18:45 Powyższy sposób działa nie tylko na zmęczenie oczu pracą, ale i na niedospanie (szczególnie jak się przyłoży zimne palce do oczu - takie przyjemne uczucie chłodu ogrania gałki oczne i zmęczenie przechodzi). Odpowiedz Link Zgłoś
lemuriza Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:32 A ja to wlasciwie spelnilam swoje weekendowe zachcianki. Po pierwsze wreszcie mialam sobote wolna, bez zadnych innych zobowiazan, moglam wiec pospac dluzej, zrobic "leniwie" dobre sniadanko, pojechac na zakupy... na zakupach spelnilam swoja glowna zachcianke na dzis - tj.kupilam ksiazke, o ktorej juz dzis pisalam. Dzieki temu spedzilam popoludnie rozkosznie na czytaniu, popijajac kawke i herbate. Nawet obiadem nie zawracalam sobie glowy, bo kupilam cos gotowego:) wiec lenistwo pelna geba. A teraz zrobilam salatke z tunczyka na kolacje, do kolacji jakis film sie obejrzy, a potem znowu czytanie...mniaaammm.... Tylko czekam az slav sie obudzi, bo znowu obejrzal Matrixa Reaktywacje i ... znowu usnal. Dziwnie dziala na niego ten film, czy oni aby cos z tym tytulem nie pokrecili? Odpowiedz Link Zgłoś
teklat Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 19:35 Hm.... ja to miewam - im bardziej dynamiczna akcja, tym szybciej udaje mi się zasnąć - zwłaszcza, gdy jest późno. Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 22.11.03, 21:05 A może przekazy podprogowe? ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 20:39 Zeby tak weekend sie dopiero zaczynal... Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:05 No, Tobie to jeszcze ten weekend chwilę potrwa. A u nas to tylko 3 godziny do końca. :-((( Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:08 Faktycznie mam jeszcze troszeczke weekendu ale ja bardzo zyje tym co tam u Was :) Odpowiedz Link Zgłoś
qwerty.tarnow Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:09 Polskie korzenie wciąż żywe, co? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
tradycja1 Re: Weekendowe zachcianki 23.11.03, 21:15 Zywe.Ale to dluga opowiesc....pelna kolorow jak jesienne liscie. Odpowiedz Link Zgłoś