20.09.14, 14:13
Znany wielki wzięty rozchwytywany uznany ceniony, będący na topie malarz BerlaX (?)
namalował obraz przedstawiający komin elektrociepłowni. Obraz wyceniono na trzysta tys.
i od razu znalazł nabywcę.
Niedoceniani inni malarze uznali że skro temat jest taki wartościowy to i pędzla
w owym temacie nie pożałują
Tak też powstało ok trzysta obrazów różnych autorów przedstawiających komin elektrociepłowni.
Znany, wielki, wzięty itd.,malarz BerlaX, na zasadzie praw autorskich zażądał od malujących
komin elektrociepłowni odszkodowania trzysta tys.(po tysiącu na malującego żeby nie rujnować).

S-ka Elektrociepłownia mając na piśmie coprajty na wyłączność dysponowania mieniem
i wizerunkiem komina elektrociepłowni zażądała sześćset tys odszkodowania od malarza BerlaX
i naśladowców.


Obserwuj wątek
    • 1zorro-bis Re: copyright 20.09.14, 14:29
      Kicho....a o ktory to komin chodzi? Wiesz, tak na wszelki wypadek zebym sie w maliny nie wpuscil.....big_grinbig_grinbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka